بازدید 42302
۱

انتقاد سردار فدوی از عربستان درپی درگذشت حسن ایرلو

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان می‌دانستند که به‌خاطر آثاری که از دفاع مقدس در بدن شهید ایرلو وجود دارد، در برابر هر بیماری با سختی مواجه می‌شود و در مقابله با بیماری کرونا نیز علیرغم اینکه برای انتقال وی به ایران کاری نکردند، ضمن تلاش مکرر پزشکان، وی به شهادت رسید.
کد خبر: ۱۰۹۴۶۳۱
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۳ 22 December 2021

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، جانشین فرمانده کل سپاه گفت: به مانند جنگ تحمیلی از آمریکا تا اروپا و کشور‌های عرب در جنگ یمن دخیل هستند و امروز آن‌ها مستأصل شده‌اند و التماس می‌کنند ما را با آبرومندی از این وضعیت نجات دهید.

سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین تشییع پیکر شهید حسن ایرلو سفیر ایران در یمن که صبح امروز برگزار شد، در جوار مزار شهدای گمنام شهرک شهید محلاتی طی سخنانی، اظهار داشت: نزدیک به ۴۳ سال است که جبهه حق انقلاب اسلامی که با پیروزی به رهبری امام راحل در سال ۱۳۵۷ رخ داد، به جبهه باطل شیطان و پیروان آن‌ها حمله کرد. قرن‌ها حاکمان نالایق بر کشور ما حاکم بودند، ولی وقتی انقلاب اسلامی رخ داد، فکر کردند روال جدیدی برقراره شده در حالی که اسلام ناب محمدی تبلور پیدا کرد و به کوری چشم شیطان بزرگ و دنباله‌رو‌های آنان، چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب را با عظمت جشن می‌گیریم.

وی افزود: انقلاب اسلامی در این مدت با سرعت زیادی حرکت و پیشرفت کرده است؛ ما از نظر مادی با دشمن قابل مقایسه نیستیم و آن‌ها از این نظر جلوترند، ولی خداوند فرموده شما به تکالیف مصّر باشید و نمی‌گذارم در بن بست بمانید و می‌بینیم که چه برتری‌های داشته‌ایم. هفت سال است در یمن که نفَس انقلاب اسلامی به آن‌ها رسید و به مثابه دلدادگان انقلاب در یمن عمل کردند و مانند جنگ تحمیلی از آمریکا تا اروپا و کشور‌های عرب در این جنگ دخیل هستند و مستأصل شده‌اند و التماس می‌کنند ما را با آبرومندی از این وضعیت نجات دهید.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: آنان در فرصتی که برای انتقال سفیر کشورمان که مریض شده بود و به لحاظ محاصره‌ای که از هر نظر انجام شده، امکان انتقال عادی وی نبود، این فرصت را هم نفهمیدند و در انتقال سفیر کشورمان هم برای نجات از این وضعیت بدی که دارند، کاری نکردند. ملت مظلوم یمن در محاصره کامل هستند، ولی طبق قاعده الهی عمل کرده و به پیروزی رسیده‌اند و به پیروزی نهایی هم خواهند رسید.

سردار فدوی گفت: دلدادگان انقلاب اسلامی حدود ۴۳ سال است اصرار دارند که ثابت کنند که در حزب خدا هستند و خداوند وعده داده است که من اراده کرده‌ام که حزب خدا پیروز باشد، ما باید مواظبت کنیم که همه تلاش‌های خود را صرف کنیم که مطمئن باشیم در حزب خدا هستیم. در این ۴۳ سال علیرغم اتحاد جبهه باطل شیطان بزرگ و دنباله‌رو‌های آنان، به پیروزی‌ای دست نیافتند.

وی بیان کرد: دشمنان می‌دانستند که به‌خاطر آثاری که از دفاع مقدس در بدن شهید ایرلو وجود دارد، در برابر هر بیماری با سختی مواجه می‌شود و در مقابله با بیماری کرونا نیز علیرغم اینکه برای انتقال وی به ایران کاری نکردند، ضمن تلاش مکرر پزشکان، وی به شهادت رسید.

جانشین فرمانده کل سپاه در پایان گفت: از خداوند متعال حسن عاقبت و عاقبت بخیری را طلب می‌کنیم که بهترین عاقبت بخیری، شهادت در راه خداست.

پیکر شهید ایرلو پس از اقامه نماز توسط آیت‌الله صدیقی امام جمعه موقت تهران، در حرم مطهر امامزاده صالح بن موسی (ع) تجریش به خاک سپرده خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۲۹
انتشار یافته: ۱
سردار شما که میگوئید قدرت منطقه هستیم چرا با اقتدار کشتی یا هواپیما یا بالگرد نفرستادید بااقتدار بگید واعلام کنید این وسیله مال ایران است ومیرود یمن وبرمیگردد وکسی حق تعرض ندارد واگر تعرض کند به شدت کوبیده خواهدشد وسفیر را با اقتدار می آوردید واقعا کسی که جلو ناو آمریکایی ایستاده وذلیلشون کرده نمی توانست این کار را انجام ده وبرگ افتخار دیگری بر سینه فرزندان جان برکف ایران زمین بزند
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو
آخرین اخبار