بازدید 7699

سیتی ۲ - پاریس یک | پپ مچ مسی، نیمار و امباپه را خواباند

کد خبر: ۱۰۸۹۶۶۰
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۹ 25 November 2021

منچسترسیتی در شبی که موقعیت های گلزنی فراوانی را از دست داد، شکست برابر پاری سن ژرمن را تبدیل به برتری کرده و صدرنشینی خود در این گروه دشوار را در پایان هفته پنجم قطعی ساخت.

به گزارش تابناک ورزشی، منچسترسیتی بازی را در خانه هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی ضربه سر تماشایی رودری فرصت خوبی برای زدن گل اول خود داشت، اما پرنسل کیمپمبه با حرکتی فوق العاده توپ را در آستانه ورود به دروازه با سر بیرون کشید.

 

در دقیقه 19 این بار منچسترسیتی با ارسال یک کرنر دیگر روی دروازه پاری سن ژرمن خطرساز شد، اما این بار ضربه سر روین دیاز بعد از برخورد به مدافعان حریف به بیرون رفت.

 

دقایقی بعد این بار رحیم استرلینگ با حرکت از سمت راست و ارسال توپ می توانست زمینه ساز گل اول منچسترسیتی لقب بگیرد، اما ضربه الکساندر زینچنکو با عکس العمل کیلور ناوواس همراه شد.

اما در دقیقه 33 سیتی باز هم فرصت فوق العاده ای را از دست داد. این بار ریاض محرز در محوطه صاحب موقعیت شده و فاصله ای تا زدن گل اول نداشت، اما ضربه او را اشرف حکیمی در آستانه ورود به دروزه با سر برگشت داد.

دقایقی بعد بدشانسی های سیتی تکمیل شد. این بار ایلکای گوندوگان در محوطه جریمه و با ضربه ای فنی می توانست دروازه کیلور ناواس را باز کند، اما ضربه او به دیرک دروازه پاری سن ژرمن برخورد کرد.

 

در دقیقه 44 ضربه فنی کیلیان امباپه از سمت چپ محوطه جریمه منچسترسیتی با اختلاف کمی از بالای دروازه ادرسون به بیرون رفت تا نیمه نخست پرهیجان در نهایت با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

 

 

اما این پاری سن ژرمن بود که نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 50 به گل اول دست یافت. ارسال لیونل مسی از سمت چپ بعد از برخورد به کایل واکر در مقابل کیلیان امباپه قرار گرفت تا او با ضربه ای زمینی از بین پاهای ادرسون دروازه منچسترسیتی را باز کند.

 

در دقیقه 60 و روی ارسال کرنر از سمت راست بود که منچسترسیتی در شلوغی محوطه می توانست دروازه پاریس را باز کند، اما ضربه ریاض محرز را کیلور ناواس به خوبی مهار کرد.

 

اما در دقیقه 64 منچسترسیتی بالاخره به گل رسید. ارسال رودری در سمت راست محوطه به گابریل ژسوس رسید. او در دهانه دروازه رحیم استرلینگ را صاحب فرصت کرد و این بازیکن با ضربه ای زمینی دروازه ناواس را باز کرد.

 

دقایقی بعد و روی همکاری نیمار و آنخل دی ماریا بود که ستاره برزیلی با حرکتی تکنیکی در موقعیتی تک به تک قرار گرفت، اما ضربه زمینی نیمار دقیق نبود و با اختلاف کمی از کنار دروازه ادرسون به بیرون رفت.

اما در دقیقه 76 سیتی به گل دوم هم دست یافت. ارسال محرز در سمت چپ محوطه به برناردو سیلوا رسید. او با پاسی هوشمندانه گابریل ژسوس را در مقابل دروازه صاحب موقعیت کرد تا مهاجم تازه وارد سیتی با ضربه ای به گوشه دروازه کار پاریس را تمام کند.

در ادامه سیتی بازی را به خوبی اداره کرده و اجازه خلق حتی یک موقعیت هم به حریف نامدار خود نداد تا با نتیجه 1-2 در این دیدار به برتری دست یابد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
وب گردی