بازدید 4553

حمله تارتار: قبل از بازی با بازیکنانم تماس نگیرید!

کد خبر: ۱۰۸۷۳۱۷
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵ 13 November 2021

مهدی تارتار در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل پیکان اظهار داشت: بازی، بازی نزدیکی بود و متاسفانه طوری گل خوردیم که نسبت به آن به بازیکنان‌مان تاکید زیادی داشتیم. درستی یا نادرستی پنالتی گرفته شده را نمی‌دانم و باید کارشناسی شود ولی در شرایط عادی کار پیکان برای گل زدن به ما خیلی سخت بود.

وی با اشاره به تغییر تصمیم داور برای نگرفتن پنالتی ذوب‌آهن عنوان کرد: شاید VAR وارد فوتبال ایران شده و ما نمی‌دانیم. این برای بار دوم است که رخ می‌دهد، آنهم برای تیم‌هایی که من مربی‌اش هستم. سال گذشته اگر اشتباه نکنم در اصفهان یک پنالتی به نفع ما گرفته شد و در نهایت داور برگرداند و امروز نیز و در حالتی که من در ذوب‌آهن هستم و روبه‌روی پیکان بازی داریم این پنالتی به ضرر ما برگردانده شد. نمی‌دانم چرا داور به یکباره برگشت و نظرش عوض شد. امیدوارم عدالت رعایت شده باشد و داور اشتباه نکرده باشد.

سرمربی ذوب‌آهن در ادامه اشاره کرد: بحث دیگر این است که آیا این ورزشگاه استاندارد‌های لازم را برای برگزاری مسابقات لیگ برتر در اختیار دارد؟ به چمن بلند این زمین بارندگی امروز را اضافه کنیم. شاید برای تیمی که بخواهد جمع بازی کند و از اشتباهات حریف استفاده کند، مهم نباشد ولی برای تیمی که قصد سازندگی و ایجاد موقعیت دارد در این زمین به مشکل می‌خورد. من از ناظرین و مسئولین سازمان لیگ می‌خواهم که اجازه ندهند در هر ورزشگاهی بازی انجام شود. در رختکن ما، در مسیر استفاده از سرویس‌ها، آب جمع شده بود و خیلی سرد بود. بازیکنان ما با کاپشن نشستند تا ما صحبت کنیم. این درست نیست و باید نظارت بیشتر باشد.

تارتار اضافه کرد: در کل به مجموعه پیکان برای این برد تبریک می‌گویم. مسئولیت باخت با من است ولی متاسفانه قبل از بازی تماس‌هایی با بازیکنان و کادر ما برقرار شد. به هیچ وجه مثل خیلی از مربیان نمی‌گویم بازیکن من خدای‌ناکرده کم کاری کرده است ولی تمرکز تیم مقابل را به هم زدن درست نیست. این تماس‌ها درست نیست. اصلا اسم نمی‌آورم اما باید در زمین مبارزه کنیم. تماس‌ گرفتن با هوادار، کادر یا بازیکن کار درستی نیست. بازیکن من با شرافت کارش را انجام داده است و مسئولیت شکست هم با من است ولی تماس گرفتن برای من عجیب است. با تیم مقابل چه کاری دارید؟

وی درباره اینکه آیا این موضوع را پیگیری می‌کنید: تصریح کرد: اصلاً مهم نیست ولی سال پیش نیز این تفاقات رخ داده است. درست نیست که تماس بگیریم و از این و آن اطلاعات بگیریم که چه کار می‌کنند، به شما چه ارتباطی دارد که یک تیم چه کار می‌کند؟ مردانه بجنگید. 

وی در خاتمه گفت: در پایان بازی به اکبریان (داور) گفتم که اگر عدالت رعایت نشده باشد ما نمی‌گذریم ولی اگر عدالت بوده که تشکر هم می‌کنیم.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه