بازدید ۴۸۵۱
کد خبر: ۱۰۸۷۲۶۹
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷ 12 November 2021

دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور در گروه ب از صبح امروز (جمعه) در سالن سید رسول حسینی شهر ساری برگزار شد.

به گزارش تابناک ورزشی، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، این مسابقات با حضور تیم‌های ستارگان ساری، صنایع مازندران، خراسان جنوبی و باشگاه ورزشی مقاومت برگزار شد و در پایان تیم صنایع مازندران بعنوان تیم صدرنشین شناخته شد.

رده بندی تیمی این مسابقات در پایان دور برگشت به شرح زیر است:

1- صنایع مازندران 2- ستارگان ساری 3- باشگاه ورزشی مقاومت 4- خراسان جنوبی

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

صنایع مازندران 7- ستارگان ساری 3
باشگاه ورزشی مقاومت 6- خراسان جنوبی 4
ستارگان ساری 8 – باشگاه ورزشی مقاومت 2
صنایع مازندران 8- خراسان جنوبی 1
ستارگان ساری 10- خراسان جنوبی صفر
صنایع مازندران 8- باشگاه مقاومت 2

نتایج انفرادی این دیدارهای به شرح زیر است:

صنایع مازندران 7 – ستارگان ساری 3 (اسامی تیم صنایع در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: نادر حاج آقانیا، برنده 4- رضا علی جان زاده 3
61 کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی، برنده 8- عباس ابراهیم زاده 4
65 کیلوگرم: فرزاد عموزاد خلیلی 1- ژاگیر شاخیف، برنده 11
70 کیلوگرم: ماگومد رسول قاضی ماگمدوف، برنده 7- عرفان الهی 3
74 کیلوگرم: جمال عبادی، برنده 11- حسین ابوذری 3
79 کیلوگرم: علی سوادکوهی، برنده 14- سعید غلامی 3
86 کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده 7- رضا مظفری 2
92 کیلوگرم: احمد بذری، برنده 11- مهدی حاجیلوئیان صفر
97 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان 1- مجتبی گلیج 3
125 کیلوگرم: جابر صادق زاده 4- گئورگی مشویلدیشویلی، برنده 6

باشگاه ورزشی مقاومت 6 – خراسان جنوبی 4 (اسامی تیم مقاومت در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: محمدعلی رحیمی 1- سید عرفان جعفریان، برنده 8
61 کیلوگرم: رضا تیرگان 3- محمدباقر میرزایی، برنده 5
65 کیلوگرم: رضا انتظاری 3- امیرارسلان سلطانی، برنده 4
70 کیلوگرم: جواد قادری، برنده 9- رضا مقدسی 1
74 کیلوگرم: بهروز حیدری، برنده 3- علی فغانی 2
79 کیلوگرم: هادی شرفبیانی، برنده 6- رضا مقتدر 2
86 کیلوگرم: جواد فتح خانی، برنده 6- حسین خداکرمی صفر (دیسکالیفه)
92 کیلوگرم: سبحان گل بابازاده، برنده 2- اکبر سبحانی
97 کیلوگرم: مرصاد مرغزاری، برنده – بدون حریف
125 کیلوگرم: سجاد بوداغی 4- سید امیررضا صحرائی، برنده 4

باشگاه ورزشی مقاومت 2 – ستارگان ساری 8 (اسامی تیم مقاومت در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: محمدرضا عابدی صفر- رضا علی جان زاده 10
61 کیلوگرم: رضا تیرگان صفر – محمدمهدی پلنگ وار، برنده 10
65 کیلوگرم: بابک بهاری صفر- داریوش حضرت قلی پورزاد، برنده 9
70 کیلوگرم: جواد قادری 4- ایمان  رحمانی زاده، برنده 5
74 کیلوگرم: علی خدایاری 2- حسین ابوذری، برنده 2
79 کیلوگرم: فرزاد فرهنگیان صفر- محسن رضایی، برنده 10
86 کیلوگرم: جواد فتح خانی، برنده 10 – آرش نیرآبادی صفر
92 کیلوگرم: سبحان گل بابازاده صفر- رضا مظفری، ببرنده 7
97 کیلوگرم: مرصاد مرغزاری، برنده 6- محمد علی تبار 5
125 کیلوگرم: سجاد بوداغی صفر- عرفان جعفری، برنده 2

صنایع مازندران 8 – خراسان جنوبی 1 (اسامی تیم صنایع در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: سید عرفان جعفریان، برنده – بدون حریف
61 کیلوگرم: محمدباقر میرزایی 2- محمدعلی عموزاد خلیلی، برنده 4
65 کیلوگرم: امیرحسین طاهری 3- فرزاد عموزاد خلیلی، برنده 16
70 کیلوگرم: رضا مقدسی 2- مجتبی عموزاد خلیلی، برنده 12
74 کیلوگرم: علی فغانی (حاضر نشد) - محمدرضا سرگو (برنده)
86 کیلوگرم: بدون حریف – علی سوادکوهی، برنده
92 کیلوگرم: بدون حریف – بدون حریف
97 کیلوگرم: بدون حریف – اسماعیل نجاتیان، برنده
125 کیلوگرم: علی رضایی صفر- جابر صادق زاده، برنده 6 (ضربه فنی)

خراسان جنوبی صفر- ستارگان ساری 10- (اسامی تیم خراسان جنوبی در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: سید عرفان جعفریان، (حاضر نشد) - رضا علی جان زاده، برنده
61 کیلوگرم: علی ابراهیمی صفر- عباس ابراهیم زاده، برنده 11
65 کیلوگرم: امیرحسین طاهری صفر- مازیار اکبری، برنده 4
70 کیلوگرم: رضا مقدسی صفر– علی اکبر زرودی، برنده 5
74 کیلوگرم: علی فغانی (کشتی نگرفت)- حسین ابوذری، برنده
79 کیلوگرم: بدون حریف – محسن رضایی، برنده
86 کیلوگرم: رضا مقتدر 7- محمد بخشی، برنده 9
92 کیلوگرم: اکبر سبحانی (مصدوم)- مهدی حاجیلوئیان، برنده
97 کیلوگرم: بدون حریف صفر- محمد علی تبار صفر
125 کیلوگرم: علی رضایی 1- عرفان جعفری 2

باشگاه مقاومت 2- صنایع مازندران 8 (اسامی مقاومت در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: علی اصغر فتحی صفر- نادر حاج آقانیا، برنده 11
61 کیلوگرم: سینا روحی صفر- ممدعلی عموزاد خلیلی، برنده 10 (ضربه فنی)
65 کیلوگرم: سهیل براری صفر- فرزاد عموزاد خلیلی، برنده 6
70 کیلوگرم: طاها شجاعی 3- مجتبی عموزاد خلیلی، برنده 14
74 کیلوگرم: بهروز حیدری، برنده 10- محمدرضا سرگو 2
79 کیلوگرم: هادی شرفبیانی 2- علی سوادکوهی، برنده 12
86 کیلوگرم: شایان صداقی، برنده – بدون حریف
92 کیلوگرم: حسین طاهری فرد صفر- احمد بذری، برنده 11
97 کیلوگرم: علی امیری صفر- اسماعیل نجاتیان، برنده 10
125 کیلوگرم: فرهاد اکبری صفر- جابر صادق زاده، برنده 10

 
 
 
 
 
 
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
مذاکرات وین جنگ یمن بودجه 1401 پیک ششم کرونا اومیکرون دهه فجر