بازدید ۳۲۳۱۲
دو هزار و پانصد و هشتاد و پنجمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند: تکذيب اظهارات منتسب به اميرعبداللهيان در مورد مصوبه برجامي مجلس / گانتز: صدور بيانيه کافي نيست؛ ايران را تحريم کنيد / ايمن‌آبادي: رئيسي براي حساب‌کشي از مديران به استان‌ها برود / تماس تلفني اژه‌اي با خواهر متهم اميرحسين مرادي و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۰۷۵۷۸۱
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۲ 12 September 2021

بسته ویژه خبری «تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیترهایی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

تماس تلفني اژه‌اي با خواهر متهم اميرحسين مرادي

مهدي کشت‌دار، مديرعامل خبرگزاري قوه قضائيه طي توييتي نوشت: روز پنجشنبه پيامي از طرف خواهر متهم اميرحسين مرادي خطاب به رئيس قوه قضائيه براي صفحه اژه‌اي ارسال مي‌شود.رئيس عدليه در جريان اين پيام قرار گرفته و بلافاصله ساعتي بعد شخصا با خواهر متهم مرادي تماس گرفته و در جريان صحبت‌هاي وي قرار مي‌گيرد.

دفاع تاريخي ضرغامي از فضاي مجازي

عزت الله ضرغامي، وزير ميراث فرهنگي با ذکر يک مثال تاريخي، از آزادي در فضاي مجازي دفاع کرد و در توئيتي نوشت: ‏رضا‌خان، طبيعت دل‌انگيز ۱۱۰ هکتاري ‎سعدآباد را اقامتگاه تابستاني قرار داد و بيش‌ از ۲۰ کاخ را براي خود و خانواده‌اش بنا نهاد. اگر در آن زمان فضاي مجازي داشتيم، آيا جرأت اين رفتار را داشت؟

هشدار قاليباف به نمايندگان کم‌کار؛ بعدا معترض نشويد!

رئیس مجلس به نمایندگانی که در رأی‌گیری برای دستورکار‌های مجلس مشارکت نمی‌کنند، هشدارداد. محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس و در جریان بررسی طرح «تقویت امنیت غذایی کشور»، برای چندمین بار نسبت به کم‌کاری و عدم مشارکت عده‌ای از نمایندگان در رأی‌گیری تذکر داد. وی در جریان رأی‌گیری برای ماده ۱۱ این طرح گفت: «۵۰ نفر از نمایندگان در رأی‌گیری مشارکت نکرده اند. بعدا به گزارش‌هایی که منتشر می‌شود، معترض نشوید!» اشاره رئیس مجلس به گزارش‌های مجلس مربوط به آمار مشارکت و انضباط نمایندگان در جلسات صحن و کمیسیون‌ها بود که بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس شش ماهه و سالانه منتشر می‌شود و کارشناسان معتقدند باید ضمانت اجرا‌های محکم تری درباره کم‌کاری یا بی‌نظمی برخی نمایندگان در آن دیده شود.

قاضيِ سرشناس بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

قاضي سيد احمد زرگر بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.سيد احمد زرگر از جمله قضات سرشناس و رئيس دادگاه انقلاب بود.حجت‌الاسلام و المسلمين سيد احمد زرگر در کارنامه خود رياست شعبه سي و ششم دادگاه تجديد نظر انقلاب و شعبه دوم دادگاه ويژه رسيدگي به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادي را بر عهده داشته است.وي همچنين در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بوده و به عنوان دبير سابق ستاد امر به معروف و نهي از منکر شناخته مي‌شود.رسيدگي به پرونده دادگاه متهمان اخلال ارزي ۶۰ ميليون يورويي، رسيدگي به پرونده خودرو‌هاي قاچاق، رسيدگي به پرونده مسئولان سابق سايپا، احمد عراقچي و بسياري پرونده ديگر از جمله مواردي هستند که قاضي زرگر و رسيدگي به آن‌ها را برعهده داشته است.

پيش‌بيني يک اصولگرا از آينده برادران لاريجاني

يک فعال سياسي اصولگرا گفت: صادق لاريجاني خواستار اين است که در مسير علم ادامه فعاليت دهد، اما علي لاريجاني صبغه سياسي پررنگ‌تري دارد و من بعيد مي‌دانم وي از صحنه‌هاي سياسي کنار برود و همچنان در اين عرصه خواهد ماند.جواد آرين‌منش در گفت‌وگو با ايسنا در خصوص چرايي کناره‌گيري صادق لاريجاني از عضويت در شوراي نگهبان، با اشاره به توييتي که صادق لاريجاني در انتقاد به برخي رويه‌هاي شوراي نگهبان منتشر کرده بود، اظهار کرد: آقاي صادق لاريجاني در اين توييت به دخالت‌هايي که از بيرون شوراي نگهبان نسبت به بررسي صلاحيت‌ها انجام مي‌شود و همچنين اتکای اعضای شوراي نگهبان به برخي مستندات غير دقيق که از برخي مراجع در اختيار اين شورا قرار مي‌گرفت، انتقاد کرد. از جمله اين مستندات غير دقيق، مواردي بود که در مورد آقاي علي لاريجاني اظهار شده بود و آقاي صادق لاريجاني اين موارد را درست نمي‌دانست.

وي ادامه داد: رهبري نيز بر اين موضوع صحه گذاشتند و فرمودند که حق برخي افراد تضييع شده و بايد جبران شود. البته هرگز چنين جبراني از سوي شوراي نگهبان در حق علي لاريجاني صورت نگرفت و من فکر مي‌کنم همين مسائل باعث شده صادق لاريجاني از عضويت در شوراي نگهبان کناره‌گيري کند.نماينده اسبق مردم مشهد در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه تنها نقطه اشتراک پنج برادر لاريجاني اين است که همگي فرزند آيت‌الله ميرزا هاشم‌ لاريجاني هستند، افزود: آيت‌الله ميرزا هاشم لاريجاني از مراجع تقليد و فيلسوفان مجاهد قبل انقلاب و نهضت امام بود و پنج پسر آن مرحوم همه تحصيل‌کرده هستند و هر کدام در زمينه‌هاي خاصي متخصص‌اند و در مسائل مختلف فقهي، علمي و سياسي صاحب نظراند.

رئيس بسيج: دوران بزن در رويي در فضاي مجازي به پايان رسيده است

رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: تحقق بيانيه گام دوم، يکي از رسالت هاي اصلي بسيج است. به همين منظور يک سند راهبردي ده ساله تهيه و به رهبر معظم انقلاب پيشنهاد داده شد که رهبر معظم انقلاب اين سند را تصويب فرمودند.سردار سليماني تمام تمرکز اين سند را در راستاي تحقق تمامي جنبه هاي مردم سالاري اسلامي دانست و خاطرنشان کرد: اين سند اولين سند راهبردي در کشور است که بر اساس بيانيه گام دوم بوده و به تصويب مقام معظم رهبري رسيده است.وي از تربيت هشت ميليون جوان مومن انقلابي پاي کار طبق اين سند خبر داد و گفت: راهبرد دوم اين طرح نقش آفريني مردم پايه است. ما مردم سالاري اسلامي را بر سه قاعده شرکت در انتخابات و انتخاب مسئولين، نقش آفريني گسترده در زمينه ها و نظارت مردمي تصور مي کنيم.رئيس سازمان بسيج مستضعفين همچنين گفت امروز مي توانيم به جرات بگوييم که دوران بزن در رويي در فضاي مجازي به پايان رسيده است.

توقع عربستان از توافق هسته اي ايران

وزير خارجه سعودي گفت: توافق هسته‌‏اي به شکل کنوني، ناقص است و ما به دنبال توافق جامع تري هستيم.به گزارش الجزيره، فيصل بن فرحان، وزير خارجه عربستان تاکيد کرد: عربستان سعودي از تلاش هاي بين المللي براي ممانعت از دستيابي ايران به سلاح هسته اي حمايت مي کند.بن فرحان در ادامه مدعي شد: توافق هسته‌‏اي به شکل کنوني، ناقص است و ما به دنبال توافق جامع تري هستيم.او همچنين گفت که اولويت عربستان ايجاد صلح در يمن است و حق ما در دفاع از خود و پاسخ به حملات محفوظ است.

برگ برنده اصلاح‌طلبان در شرايط فعلي از نگاه جوادي حصار

سياستمدار اصلاح طلب در خصوص بازسازي جريان اصلاحات متذکر شد: اين مسائل چيزي نيست که دو روزه به نتيجه برسد.«محمدصادق جوادي حصار»، سياستمدار اصلاح طلب، در گفت و گو با برنا در خصوص برگ برنده اصلاح طلبان در شرايط فعلي اظهار کرد: برگ برنده اصلاح طلبان اين است که در شرايط کنوني کشور چيزي به نام آنها رقم نمي‌خورد؛ يعني در حوزه هاي مديريتي، اقتصاد، سياست و فرهنگ و قوه قضائيه مقننه و مجريه همه يکدست هستند.او افزود: اصلاح طلبان فرصت دارند براي اينکه توانايي ها خود را بازنگري و بازسازي کنند، برگ برنده آنها اين است که از دولت و قدرت بيرون هستند.جوادي حصار در خصوص بازسازي جريان اصلاحات یادآور شد: اين مسائل چيزي نيست که دو روزه به نتيجه برسد. اصلاح طلبان در حال مطالعه و بررسي هستند. بخشي از آن بايد به حوزه مديران اجرايي و بخشي بايد به حوزه احزاب، بخشي به حوزه روشنفکران و تئوري پردازان جريان اصلاحي و منتقد اجتماعي منتقل شود. اينها مطالعات گسترده اي را مي طلبد و به اين سرعت اصلا امکان ندارد به نتيجه برسيم بايد حداقل يکسال کار ببرد. کمتر از يک سال اگر نتيجه اعلام کنند، به معناي اين است که فقط رفع تکليف کرده اند.

ايمن‌آبادي: رئيسي براي حساب‌کشي از مديران به استان‌ها برود

غلامعلي جعفرزاده ايمن آبادي درباره سفرهاي استاني سيدابراهيم رئيسي به نامه نيوز گفت: اولا رفتن بين مردم براساس رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب کار بسيار خوبي است و اين نياز کشور است چون دشمن با تبليغات سوء خود درصدد آن است که يک شکافي بين مسئولان و مردم ايجاد و مسئولان را از يک قشر و مردم را از قشر ديگر تعريف کند.وي با اشاره به اهميت سفرهاي استاني رئيس جمهور افزود: هر چقدر مسئولان بتوانند فاصله خودشان را با مردم کمتر کنند، به نفع نظام و انقلاب است بنابراين مسئولان حتما بايد به ميان مردم بروند حتي اگر دست شان به لحاظ منابع مالي خالي باشد.اين فعال سياسي يادآور شد: دولت آقاي رئيسي هنوز کامل نيست. وقتي آقاي رئيسي سفر استاني انجام مي دهد چه کسي بايد موضوعات اين سفر را پيگيري کند، وقتي استاندار و فرماندار شهرهاي آن استان مشخص نشده‌اند. توصيه مي کنم رئيس جمهور وقتي استاندار يک استان مشخص شد به آن استان سفر کند.وي با بيان اينکه مردم نسبت به قول‌هاي مسئولان با ترديد مي نگرند، ادامه داد: معتقدم آقاي رئيسي مي تواند رويکردش را درباره سفرهاي استاني تغيير دهد و براي حساب‌کشي از مديران به استان‌ها بروند. در واقع يک روش جديدي را در اين حوزه دنبال کند. مردم اين روزها گله مي کنند که از مديران حساب کشي نمي شود و آنها هر کاري بخواهند انجام مي دهند.

ادعاي العربي درباره سفر الکاظمي به ايران

روزنامه العربي الجديد به نقل از برخي منابع آگاه درخصوص سفر مصطفي الکاظمي، نخست وزير عراق به تهران نوشت: الکاظمي در رابطه با چهار مساله مهم با مسئولان ايراني رايزني خواهد کرد؛ انتخابات عراق، انرژي، ميانجيگري ميان ايران و عربستان و ميانجيگري ميان ايران و آمريکا.اين منابع که خواستار عدم فاش شدن نامشان شده اند تاکيد کردند: ايران سه هفته پيش، ناگهاني صادرات گاز خود به عراق را به طور گسترده کاهش داد و دليل آن عدم پرداخت پول اين گاز از سوي عراق است که اين امر منجر به کاهش توليد برق در عراق شد. مصطفي الکاظمي در اين سفر تلاش مي کند که طرف ايراني را قانع کند تا صادرات گاز به همان حجم گذشته بازگردد و با توجه به تحريم هاي آمريکا و مشکل تبادلات مالي و بانکي با ايران، راه حل هايي براي پرداخت پول ايران ايجاد شود.

رييس سازمان زندان‌ ها: ادعاي سپيده قليان بررسي شد

رييس سازمان زندان‌ها اگفت: ادعاي خانم قليان مبني بر «کفن پيچ کردن کودک افغاني توسط زندانبان‌ها» بررسي شد.محمدمهدي حاج محمدي در توئيتر نوشت:ادعاي خانم قليان مبني بر «کفن پيچ کردن کودک افغاني توسط زندانبان‌ها» بررسي شد. مادر اين کودک که در اسفند۹۹ آزاد شده بود، توسط بازرس ما دعوت شد؛ توضيحات ايشان را ببينيد و سياه ديدن سپيدي‌ها توسط ‎سپيده قليان و رسانه‌هاي هوادارش را قضاوت کنيد.
خود حديث مفصل بخوان از اين مجمل...

انتقاد تند عضو جامعه روحانيت مبارز از اصلاح طلبان

عضو شوراي مرکزي جامعه روحانيت مبارز گفت: زمينه مطالبات از دولت براي اصلاح‌طلبان وجود ندارد، اما مطالبات به حق مردم بايد پاسخ داده شود و کساني که خودشان مخرب بوده‌اند جا ندارد مطالبه هم کنند.حسين ابراهيمي در خصوص ترديد آفريني اصلاح‌طلبان و ايجاد تشکيک آنها در رابطه با وعده‌هاي دولتِ رئيسي در روزهاي اخير، گفت: اصلاح‌طلبان مترصد هستند که دولت سيزدهم را تخريب کنند؛ از اين روی، مطالباتي که مطرح مي‌کنند با انگيزه تخريب صورت مي‌گيرد؛ در حالي که اولين ماه‌هايي است که رئيسي مشغول به کار شده و دولت او بايد اطلاعات لازم را از کشور و امکاناتش به دست بياورد و تصميم بگيرند، برنامه‌ ريزي کنند و کار انجام دهند.وي با اشاره به اينکه مشکلاتي که براي رئيسي درست شده است، مربوط به دولت‌هاي گذشته است و در حال حاضر آغاز بسيار خوبي صورت گرفته است، افزود: رئيسي مسافرت‌هاي استاني را در پيش گرفت براي آنکه اطلاعات لازم را جمع آوري کند و ببينید چه امکانات و ظرفيتي در استان‌ها وجود دارد و استان‌ها با چه مشکلات و معضلاتي مواجه هستند، تا بر اساس اطلاعات به دست آمده برنامه‌ريزي و اجرا کنند.عضو شوراي مرکزي جامعه روحانيت مبارز تصريح کرد: دولت هنوز نتوانسته است افراد خود را جابجا کند و همچنان عوامل اصلاح طلب سر کار هستند و در حال حاضر صرفاً چند وزير تغيير کردند و پيکره دولت اصلاح طلبي است و هنوز تغيير به معناي واقعي در کارمندان و استانداران صورت نگرفته است.

گانتز: صدور بيانيه کافي نيست؛ ايران را تحريم کنيد

وزير جنگ رژيم صهيونيستي مدعي شد، قدرت‌هاي جهاني که به دنبال تجديد گفت‌وگوهاي هسته‌اي با ايران هستند بايد عليه آن تحريم اعمال کنند تا اين کشور را به سمت رسيدن به توافق سوق دهند.به گزارش «بلومبرگ»، «بني گانتز» وزير جنگ رژيم صهيونيستي در کنفرانسي در تل‌آويو مدعي شد «زمان عمل فرا رسيده» و در ادامه از اعضاي برجام خواست تا تحريم‌ها را اعمال کنند و افزود «بيانيه‌هاي مشترک کافي نيست.» کابينه جديد رژيم صهيونيستي از زمان آغاز به کار، تلاش خود را به کار گرفته تا با فرستادن مقام‌هاي رژيم صهيونيستي به ايالات متحده و ديدار با مقام‌هاي آمريکايي و کشورهاي امضاکننده برجام، از احياي توافق هسته‌اي ايران جلوگيري کند.«نفتالي بنت» نخست‌وزير رژيم صهيونيستي اخيراً در سخنراني ويدئو کنفرانسي در جمع سران تعدادي از لابي‌هاي رژيم صهيونيستي در آمريکا از تشکيل يک تيم مشترک با واشنگتن براي مقابله با ايران خبر داد.

تکذيب اظهارات منتسب به اميرعبداللهيان در مورد مصوبه برجامي مجلس

سخنگوي وزارت امورخارجه در پاسخ به سوالي درباره گمانه زني هاي پراکنده درخصوص محتواي اظهارات حسين اميرعبداللهيان در نشست بسته با مديران مسئول رسانه درباره مصوبه هسته اي مجلس به خبرنگار تسنيم گفت: اظهارات منتسب به ايشان غيردقيق، ناقص و اشتباه است. سعيد خطيب‌زاده افزود: آقاي دکتر اميرعبداللهيان در جلسه اي که حدود هفتاد تن از مديران رسانه اي حضور داشتند، گفتند که مصوبه مجلس لازم الاجراست و اتفاقا انتظار مجلس از دولت جديد، اجراي بي کم و کاست و کلمه به کلمه مصوبه مجلس است. و مجلس سختگيرانه از دولت انقلابي انتظار اجراي دقيق مصوبه را دارد و افزودند به وزراي خارجه فرانسه و آلمان گفته ام بايد منافع و حقوق ملت ايران در هر گونه مذاکره اي تامين شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۵۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
كاخ سعداباد صدو ده هكتار نيست چهار صدو چهل هكتار است
ببينيد بقيه را چه كساني برداشته اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
نباید اجازه داد عراق با گاز و برق مفت ایران خود را بازسازی و دوباره به رقیب ایران تبدیل شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
بزن در رو؟ مردم سالاری اسلامی؟ این چیه؟
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
معمولا مطلبی که تکذیب میشود چند روز بعد تایید میشود.
نحوه ارتباط با آژانس که همین را می گوید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
خب حالا مادر اون کودک افغان چی گفته که صحبت های قلیان رو‌منتفی کرده ؟!
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
"دوران بزن در رويي در فضاي مجازي به پايان رسيده است."
این جمله خطاب به دشمن ایران (اسراییل) گفته شده بود نه مردم خودی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
سقوط بورس ، یکی از روزهای تاریک بورس رقم خورد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
امروز روی دیگری از دنیای کثیف سیاست مشخص
اصولگرایان نشان دادن که حاضرند بخاطر قدرت دو سال کامل معیشت ملت رو گروگان گرفتتد و خیلی راحت به اژانس اجازه بازرسی دادن ولی در دوره روحانی چه غوغایی به پا کردن ؟؟! بدون شک باید منتظر محاکمه این جماعت باشیم ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
ماجرای مرخصی 6 ماهه مهدی هاشمی و مرخصی حسین فریدون چه شد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
این هم از ادبیات فاخر مسئولین و بزرگان ما. بزن در رو . در حد لات های فیلم فارسی.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
بابا با ادب
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
فکر کنم شما فرق بین اصطلاح متداول و لات بازی را .متوجه نشدید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
احتمالا برای شما عادی شده که بزن در رو رو اصطلاح متداول میدونی
شاید نمیدونی سطح ادبیات یک مقام مسئول نباید اینطور باشه
شاید هم میدونی اما خودتو میزنی به اون راه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
شما خوب‌متوجه شدی سایبری ۸۲۲
حقوق و مزایا برای کامنت گذاری خوبه؟سبد کالا هم میدن بهتون از بیت المال؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
قالیباف یادت هست قانون لغو تحریم ها رو ۲۴ ساعته به روحانی ابلاغ کردی ، سه ماه گذشت تحریمی لغو نشد ولی اژانس به اطلاعات دسترسی پیدا کرد حالا کی باید محاکمه بشه؟ بدون شک شما ها ؟؟ دو سال ملت رو سرکار گذاشتید تا دوستانتان قدرت رو در دست بگیرن ، رییس جمهور واقعی ملت ظریف هست ،
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
هزاران لایک
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
ظریف را بخاطر اینکه اگر نامزد میشد بالای 40میلیون رای میاورد قربانی رئیسی وقدرت وفرصت طلبی خودشان کردند واقعا ظریف مظلومانه قربانی شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
ظریف ریئس جمهور جوک سال نه بااااباااا
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
!!!! توهمات در حد اصلاح طلبی !!!!! شما تو خواب با رئیس جمهورت حال کن !!!!
ناشناس
| Canada |
۰۵:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
رئیس جمهور واقعی ملت هنوز انتخاب نشده،چون انتخاباتی که ازاد باشه وجود نداشته.البته ازادی برای رای دادن هست!!! و
حبیب
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
به نظر من آقای ظریف باید محاکمه بشه بخاطر برجام
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
درود بر دکتر ظریف
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
درود بر شما.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
ظریف اگر بلد بود جوری قرار داد میبست مثل اب خوردن ترامپ خارج نشود رئیس جمهور شما ترامپ بود
ناشناس
| United States |
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
تخت فشار روسیه و تر س از قطعنامه که به دولت انقلابی ضربه میزد والا این توافق خلاف مصوبه مجلس است
ناشناس
| Netherlands |
۱۳:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
اگر راه روحانی را بروند همه باهم خیانت چند ده اصولگرا هارا هر روز هوار هوار می کنیم یک روز بدون هشتک خائن چی شد را زمین نمی گذاریم
پس به دنبال برجام نروید
AFTA را هم تصویب نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
در مورد نمایندگانی که رای نمی دهند اگر برای تعداد معینی از رای گیری ها مشارکت نکنند باید برکنار شوند و همچنین نماینده ای که در یک رای گیری شرکت نکرده حق اعتراض یا تایید یک طرح یا لایحه را نباید داشته باشد.
به امید اینکه لاریجانی ها از سپهر سیاسی و سایر عرصه های کشور دور شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
امریکا هیچ تحریمی رو لغو نخواهد کرد تا زمانی که صنعت هسته ای کشور رو اول به زنجیر نکشد ؟ پس بحث راستی آزمایی و تضمین رو فراموش کنید و نرمش قهرمانانه رو اجرایی کنید و از ملت و دولت روحانی حلالیت بطلبید .
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
مسخره است...برای روحانی ورود واکسن و بازدید کارشناسان آژانس ممنوع بود و برجام هم مرده بود!!! ولی برای این دولت همه چیز آزاد است
ناشناس
|
India
|
۰۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
سی سال اول انقلاب مشکلات بجا ماند از نظام شاهنشاهی بود حالا هم که دولت مطلوب نظام سر کاره مشکلات بجامانده از دولت قبله
غلامحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
دست پیش می گیرید پس نیافتید همه چیز دست خود شماست ما مردم هیچ موقع نزدیم که در بریم
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۱:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
در مورد صحبت های رئیس سازمان زندان ها- از مازیار ابراهیمی چه خبر!!!!
ادب
|
Canada
|
۰۴:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
يک فعال سياسي اصولگرا گفت: صادق لاريجاني .............این اصولگرا نام ونشانی ندارد که اینطور ریپورتاژ آ گهی مجانی در مورد برادران لاریجانی درج کرده است ؟
علی
|
China
|
۰۵:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
واقعا دیگه دلم نمیخواد تابناک رو باز کنم ازبس این تصاویر چندش آور کبد و کاشت موی سر و .. و تبلیغات میاد روی صفحه. قدیما همزمان با صبحانه تابناک رو باز میکردم. الان حالم به هم میخوره تابناک باز میکنم. یوهویی کله ی مو کاشته ی پوست مرغی یه یارو میاد جلو چشمات. اه!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
اه اه مخصوصاً اون تبلیغات حال بهم زن کاشت مو
علی
|
China
|
۰۵:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
واقعا دیگه دلم نمیخواد تابناک رو باز کنم ازبس این تصاویر چندش آور کبد و کاشت موی سر و .. و تبلیغات میاد روی صفحه. قدیما همزمان با صبحانه تابناک رو باز میکردم. الان حالم به هم میخوره تابناک باز میکنم. یوهویی کله ی مو کاشته ی پوست مرغی یه یارو میاد جلو چشمات. اه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
برگ برنده اصلاح طلبها رو. در لغتنامه این جماعت اصلا انگار کلمه ای بنام مردم ثبت نشده.فقط کشمکشهای حزبی برای بدست گرفتن قدرت.8 سال در قدرت بودید یه مرخصی برید.بعضیها خوابیدنشون نعمته
ناشناس
|
Canada
|
۰۷:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
بنام خدا

یک ذره آبروی باقیمانده اصلاح طلبان با تشویق ایرانیان به مداخله نظامی در باتلاق افغانستان بر باد رفت

دموکرات ها و بایدن وقتی در آمریکا در دی 1399 به قدرت رسیدند اصلاح طلبان/ غربگدایان فکر می‌کردند با این همه خوش خدمتی تحریم ها لغو شده و کاندیدای آن‌ها برای ریاست جمهوری 1400 شانسی د اشته و می‌توانند 8 سال دیگر قدرت و امکانات داشته باشند
در عمل بایدن هیچگونه ارزشی برای خدمات آن‌ها اصلاح طلبان/ غربگدایان قایل نشده و آن‌ها را عملاً مانند یک دستمال کاغذی استفاده شده دور انداخته و سیاست فشار حداکثری ترامپ را برخلاف لغو سریع سایر تصمیمات ترامپ ادامه داده و اصلاح طلبان/ غربگدایان را بیش از پیش ضایع نمود شاید هم بایدن فکر می‌کند چون به طریقی اصلاح طلبان/ غربگدایان پولش یا ویزا و یا بورس دکتری گرفته‌اند دیگر حقی ندارند

اصلاح طلبان/ قدرت و مقام و امکانات طلبان/ غربگدایان/رانتخواران/ مافیای واردات/ راحت طلبان همه در‌واقع باهم و از یک‌کاسه می‌خورند

این روزها آن‌ها که جیغ بنفش برای سوریه می‌کشیدند مثل زیباکلام و تاجزاده و کرباسچی که حمایت از سوریه را غلط و اتلاف سرمایه های مادی و انسانی با وجود کمبود های داخلی می‌دانستند الان جیغ بنفش می‌کشند که چرا ایران در دسیسه وارد نمودن ایران در باتلاق افغانستان گول نمی‌خورد

من توقع داشتم با این بی مهری بایدن اصلاح طلبان/ غربگدایان از گذشته درس گرفته و از پیروی کورکورانه برای نشان دادن عزت و شخصیت خود پرهیز نمایند
ظاهراً اصلاح طلبان/ غربگدایان فقط بدنبال پول و ویزا و بورس تحصیلی بوده و عزت و احترام برایشان بی‌معنی بوده و فقط بدون تفکر و با ذلت و خواری فراوان اهداف اربابان را فریاد می زنند

علت آن ساده است

آن‌ها اصلاح طلبان/ غربگدایان از اربابان پول و ویزا و بورس تحصیلی و سایر حمایت ها می‌گیرند تا با یک همانگی بی سابقه بین مزدوران نظیر رضا پالانی هر طور شده حتی با استفاده از زنان معلوم الحال ایرانیان را فریب داده و تشویق به ورود به باتلاق افغانستان نمایند

درخت پلید صهیونی با شاخه‌های وهابی بهایی و نوکران غربی در یمن و غزه و لبنان و سوریه و دریاها در نقطه ضعف قرارگرفته اند و دوست دارند جبهه جدیدی برای ایران باز نمایند تا با تقسیم انرژی ایرانیان فشار را بر خود کم نموده و راه گریزی پیدا نمایند وگرنه مزدوران داخلی که خود فکری و اختیاری نداشته فقط پول و امکانات و ویزا می‌گیرند

چرا افغانستان یک باتلاق است حتی برای آمریکا و ناتو

افغانستان کشوری با جمعیت 35-40 ملیون نفر اکثراً فقیر بدون زیرساخت ها و صنایع و نیروی انسانی متخصص بدون نفت و گاز با قوم گرایی شدید بطوریکه آمریکایی ها بیست سال است ماهی 8-9 ملیارد دلار هزینه می نمایند وبه خاطر هزینه کمر شکن آخر فرار می نمایند حتی دلیل فرار شارون از غزه با وجود ایجاد تهدیدات امنیتی به خاطر هزینه بالای آن برای اقتصاد اسراییل بود

اصلاح طلبان/ قدرت و مقام و امکانات طلبان/ غربگدایان/رانتخواران

اگر می‌خواهند از دموکراسی و حقوق زنان دفاع کنیم خیلی ساده است متمرکز بر وهابیون که خالق طالبان و داعش می‌باشند نظیر بحرین و شرق سعودی و امارات شویم که هزینه زیادی ندارد و شانس بزرگی برای پیروزی وجود دارد بحرین که محمدرضا پالانی بخشید اکثر مردم شیعه و فارسی زبان و بحرین ثروتمند می‌باشد اعظم نفت عربستان در قطیف شیعه نشین است که تحت ظلم شدید وهابی ها می‌باشد نظیر اعدام ها و محرومیت از حقوق شهروندی به خاطر شیعه بودن
تولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
آقای جوادی حصار !چند قرن دیگه لازم دارید اصلاحات تون ثمر بده؟! هنوز جای رانت خور های دولت قبلی درد میکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
این اصلاح طلبان حتی عرضه ندارند و نداشتند که اصل ۲۷ قانون اساسی را اجرا کنند فقط مردم را فریب می دهند آنها با اصول گرایان یکی هستند ....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
ولی خوبه که جای دکل‌های شما درد نمیکنه
محمد مددی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
برادر ارجمندم لطفا به موضوعات سیاسی کشور با دید منفی نگرش نداشته باش همه در ایران و برای ایران می کوشند ما و انها نداریم رئیس جمهور وبقیه قواها نیز برای مردم وان مردم است همه باید دنبال اتحاد باشیم نه تفرقه افکنی لطفا به دل نگیر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
اصلا باید ن به ایران محل نمیداد اگر ایران غنی سازی شروع نمیکرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
اگر فضای مجازی جای بزن و در رو هست شما به پیشرفت تکنلوژی که از آسمان به زمین خواهد آمد چکار خواهیذ کرد بیایید وقت خودتان و منابع مالی و انسانی را در راه درست هزینه کنید یک مشت تفکر ناقص و معیوب را سرلوحه کار خودتان قرار ندهید . بخدا دارید این مملکت را به فنا می دهید .
ناشناس
|
Germany
|
۱۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
جناب رییس بسیج برعکسش هم اتفاق افتاده است از طریق تکنولوژی و هک کردن و نفوذ به دستگاههای شما چهره های یارانتان و مراکزی که در آن جمع می شوید شرکت هایی که با شما همکاری می کنند و ... بسیاری از اطلاعات مهم شما لو رفته و شناسایی می شوند تصور نکنید این کامپیوتری که پشت آن می نشینید و به قول خودتان فضای مجازی را رصد می کنید برای خود شما امن است یقین بدانید خیلی از تشکیلات شما و چهره های دوستانتان نیز بی سر و صدا شناسایی شده است .... !!!!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
مردم‌سالاری اسلامی؟؟؟؟ مگه میشه؟؟؟
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
آقایان مجلس انقلابی در مورد توافق با آژانس نظری ندارند
انگار چشم و گوشها را بسته اند این هم از معجزات دولت خودی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
رئيس سازمان بسيج مستضعفين همچنين گفت امروز مي توانيم به جرات بگوييم که دوران بزن در رويي در فضاي مجازي به پايان رسيده است.) شاید رسیده یا نرسیده اما دوران اخبار فرمایشی و شستشوی مغزی دوران سانسور خبری مطمئنا به پایان رسیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
رضا‌خان، طبيعت دل‌انگيز ۱۱۰ هکتاري ‎سعدآباد را اقامتگاه تابستاني قرار داد و بيش‌ از ۲۰ کاخ را براي خود و خانواده‌اش بنا نهاد. اگر در آن زمان فضاي مجازي داشتيم، آيا جرأت اين رفتار را داشت؟) واقعا !!! این 110 هکتار قبلا مال کی بود ؟!! از شاه قاجار گرفت یا مردم ؟!! انوقت من که فقط اسم دو کاخ شنیدم بقیه کاخها در منطقه سعد اباد کجاهستند ؟! شاید اگر رضا شاه می خواست جواب بدهد میگفت در این مملکت متلاشی شده در عهد قاجار که در ان متخصصی نبود و همه جا ویران بود در هر جاده ای راهزنان اموال مردم را غارت میکردند خوانین مردم را مورد ظلم قرار میدادند من بیسواد توانستم امنیت را حاکم کنم چند هزار کیلومتر راه اهن بکشم دهها دانشگاه و و هزاران مدرسه بسازم مردم را با علم روز اشنا کنم بهداشت را ترویج دهم جند کاخ هم ساختم !!! انوقت بعید میدانم که مردم به او نگویند حلالت باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
آقای ابراهیمی اگر در زمان نمایندگی مجلس هم اینقدر فعال بودند امروز هیچ مشکلی در شهرستان بیرجند وجود نداشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
در کل شما دوران بزن در رو رو به خاطره تبدیل کردین!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
در فضای مجازی فقط گفتمان است ولی انچه که در فضای حقیقی اتفاق میافتد غارت و چپاول و خیانت است بهتر است برادران و یا خواهران جلوی اینطور بخور در روئیها را بگیرن یا علی مدد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
خسارت میلارددلاری از عراق چه شد
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
آلودگی هوا اومیکرون مذاکرات وین مازوت فرامرز صدیقی شهرآورد تهران