بازدید ۵۲۹۰۳
داور بازی سپاهان بمن گفت یزدانی دنبال اخراج شدن است!
ما صدر جدول را با 4 امتیاز اختلاف دادیم اما پایان فصل را با 11 امتیاز اختلاف با پرسپولیس تمام کردند. مگر طرفداران خاص استقلال قهرمانی نمی‌خواستند؟ معجزه آقایان کو؟ در بازی سپاهان داور بمن گفت یزدانی خودش دنبال اخراج است. یکسری از بازیکنان در بازی با سپاهان و حتی مس کاری کردند تا فکری را کنار بگذارند
کد خبر: ۱۰۶۷۱۸۸
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۳ 31 July 2021

محمود فکری، سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان مدعی شد چند بازیکن استقلال در نیم فصل اول کم‌کاری کردند تا او برکنار شود.

به گزارش تابناک ورزشی، فکری در این مصاحبه جنجالی به کثافت کاری برخی در زمانی که بیرون از استقلال بودند اشاره کرد و گفت چرا منصوریان، قلعه‌نویی و پاشازاده دست به چنین کاری نزدند اما اینها زدند. به طور واضح روی حملات فکری به سمت فرهاد  مجیدی است.

این مصاحبه جنجالی را که امشب منتشر شده، بخوانید.

 پس از بازی‌های روز گذشته برخی‌ها در صفحات مجازی شما را عامل قهرمان نشدن استقلال در لیگ بیستم معرفی کردند.

با توجه به اینکه استقلال درگیر مسابقات مهم جام حذفی است، دوست نداشتم صحبتی انجام دهم اما برخی‌ها صحبت‌هایی انجام دادند و کارهایی کردند که مجبورم پاسخ بدهم. بعد از بازی‌های دیروز در اینستاگرام و یکی از رسانه‌ها برای اینکه فشار را از روی کادر فنی استقلال دور کنند به دروغ صحبت‌هایی از طرف من علیه استقلال بروز دادند که گفته بودم پیراهنم مارک نداشت و از این قبیل حرف‌ها که دروغ بود. بار دیگر خواستند نگاه‌ها را به سمت من ببرند تا عده‌ای فحاشی کنند. متأسفانه مشخص نیست نطفه این افراد را چطور بسته‌اند که دنبال لقمه حرام هستند و کثافت‌کاری می‌کنند. اینها با دروغ‌های مختلف مربیان را تخریب می‌کنند. الان که کاری با استقلال نداریم و در بدترین شهر از نظر امکانات و آب و هوایی دنبال کار شرافتمندانه هستیم تا هنرمان را نشان دهیم، برخی‌ها دنبال کثافت‌کاری هستند. نمی‌دانم چرا برخی مواقع صبر خدا زیاد است. اینها را نفرین می‌کنم تا به سزای اعمال‌شان برسند. چقدر شما کثیف هستید و تا کی می‌خواهید ادامه بدهید؟

 

افشاگری فکری از خیانت و کثافت‌کاری در استقلال و حمله به فرهاد مجیدی

 

 فکر می‌کنید چرا دلیل ناکامی استقلال را به شما ارتباط می‌دهند؟

برای اینکه کثافت‌کاری می‌کنند! اگر در دیدار با سپاهان آن اتفاقات نمی‌افتاد و یکسری از بازیکنان کم‌کاری نمی‌کردند، تیم استقلال در صدر جدول بود. ما صدر جدول را با 4 امتیاز اختلاف دادیم اما پایان فصل را با 11 امتیاز اختلاف با پرسپولیس تمام کردند. مگر طرفداران خاص استقلال قهرمانی نمی‌خواستند؟ پس چرا با 11 امتیاز اختلاف سوم شدند؟ اگر مشکلات زمان من را داشتند، چه کار می‌کردند؟ مشکلات زمان مرا با پرداختی‌های الان مقایسه کنند. در دوره من پرداختی‌ها به 10 درصد رسیده بود. آقایانی که در هیات مدیره استقلال حضور داشتند با میلیچ استوری می‌گذاشتند اما همان‌ دوستان پاداش می‌دهند و از ترس جرات نمی‌کنند بگویند ما پاداش دادیم و پاداش‌ها به اسم دیگری تمام می‌شود تا مبادا دوباره نایلون فروش یا پلاستیک فروش شوند! من در بدترین شرایط استقلال را تحویل گرفتم و اگر در دو بازی آخر، بازی‌‌ها را نمی‌دادند تیمم صدر جدول بود. آدم‌های مدنظر سرمربی‌شان، فضایی را به وجود آوردند و کسانی را اجیر کردند تا همه علیه ما شوند. این تعداد 10،20 نفر بیشتر نبودند اما جلوی باشگاه، وزارت ورزش و جوانان و ... شعار فکری حیا کن، رها کن سر می‌دادند. گفتند فکری گفته مربی بعدی نمی‌تواند با این شرایط معجزه کند و به حرف‌هایم کنایه زدند اما معجزه‌شان کو؟ اگر بحث این بردها است ما هم داشتیم بازی‌ها را می‌بردیم.

 شاید بحث و نظر یک‌سری از هواداران برای دفاع از عملکرد کادر فنی فعلی استقلال به نتایج هفته‌های اخیر بازمی‌گردد ...

پرسپولیس و سپاهان هم در نیم فصل دوم بردهای‌شان شروع شد. تیم‌ها در نیم فصل دوم شکل می‌گیرند و مشکلات کمتر می‌شود. سپاهانی‌ها در نیم فصل اول قصد داشتند محرم نویدکیا را اخراج کنند اما محرم جا افتاد و نیم فصل دوم امتیازات زیادی گرفت. اگر استقلال در نیم فصل دوم به پرسپولیس و ذوب‌آهن نمی‌باخت و با پیکان و آلومینیوم اراک مساوی نمی‌کرد، الان امتیازاتش بیشتر از پرسپولیس و سپاهان بود و قهرمان می‌شد. الان که دو برد بیشتر آورده‌اند، شاهکار کرده‌اند؟

افشاگری فکری از خیانت و کثافت‌کاری در استقلال و حمله به فرهاد مجیدی

 

اگر به عقب برگردیم، باز هم قبول می‌کردید سرمربی استقلال شوید؟

همه مشکلات من از فضای مجازی بود که برایش خرج نکردم! امیر قلعه‌نویی بیرون از استقلال بود و کاری به این تیم نداشت، علیرضا منصوریان و مهدی پاشازاده هم چون تیم داشتند با استقلال کاری نداشتند اما وقتی من سرمربی این تیم شدم چه کارها که نکردند. در بازی نفت با استقلال، مسعود ریگی و ارسلان مطهری روی نیمکت نشستند. اگر من این دو بازیکن را بازی نمی‌دادم «الم‌شنگه» راه می‌انداختند که چرا فکری به اینها بازی نداد. رشید مظاهری در زمان من کلین‌شیت می‌کرد، بازیکن فیکس استقلال بود اما فضایی به وجود آوردند که مصاحبه کرد و گفت تا فکری هست استرس داریم. در بازی با استقلال به او گفتم الان که سکونشین شدی، دیگری استرسی نداری؟ زمان من پاداش کلین‌شیت‌هایت را می‌گرفتی، دروازه‌بان ثابت استقلال بودی و تیم ملی را هم حفظ کرده بودی. امروز خیلی راحت او را کنار می‌گذارند و آب از آب تکان نمی‌خورد. ریگی را یک بازی کنار گذاشتیم و انتقاد کردند که چرا فکری بازیکن تیمش را کنار گذاشت. موردهای زیادی هست که می‌توانم به تک تک آنها اشاره کنم.

بفرمایید ...

برای بازی ندادن به میلیچ الم‌شنگه راه انداختند و خودش هم یاد گرفته بود و برای برخی دوستان خوش‌رقصی می‌کرد. چرا الان که رفته نمی‌گویند با کادر فنی مشکل داشت؟ درود به شرف احمد مددی که جلوی خیلی از کثافت‌کاری‌ها را گرفت. کاری ندارم مددی چکاره بوده و چکار کرده اما خیلی خوب جلوی دلال‌ بازی و کثافت‌کاری‌ها را گرفت. خیانت را کسانی کردند که قرارداد 200 میلیون تومانی بازیکنی را بالای 2 میلیارد بستند یا بازیکنی که قراردادش کمتر از یک میلیارد بوده 5،6 میلیارد شد، آن وقت قرارداد مهدی قایدی 900 میلیون تومان است. قرارداد بازیکنان با اخلاقی مثل مسعود ریگی و آرش رضاوند که از نظر فنی و اخلاقی خوب هستند، پایین است اما قرارداد برخی بازیکنان به صورت زیر میزی 7،8 میلیارد تومان شد. امروز مددی جلوی این فسادها را می‌گیرد. دلال‌ها قصد داشتند به مددی فشار بیاورند تا قرارداد سنگینی ببندد اما تن به این کار نداد تا بعدها استقلال دچار مشکل نشود.

 شما در حالی از خودتان دفاع می‌کنید که سیاوش یزدانی، شاگرد سابق خودتان بعد از بازی اخیر استقلال مقابل سپاهان مدعی شد که استقلال در نیم فصل اول قهرمانی را از دست داد. چه پاسخی به این اظهارات دارید؟

من در بدترین شرایط استقلال را تحویل گرفتم و تیم را به صدر جدول بردم. متأُسفانه با تماس‌هایی که برخی از بازیکنان گرفته می‌شد، آنها را گستاخ کرده بودند. یزدانی را به دلیل ترک اردوی استقلال در اصفهان اخراج کرده بودم و نمی‌دانیم کجا رفته بود اما وریا غفوری پادرمیانی کرد و او را دوباره برگرداندم. باید او را همان جا اخراج می‌کردم. در بازی با سپاهان، داور خودش به ما گفت که این بازیکن می‌خواهد اخراج شود. پس از بازی نیز معلوم نشد کجا رفت، چون به یک‌باره او را در فرودگاه دیدیم. اینها نه تنها از اخلاق چیزی نمی‌دانند بلکه برای دیگران خوش‌رقصی هم می‌کنند.

 گفتید چند بازیکن استقلال در بازی رفت مقابل سپاهان کم‌کاری کردند، آیا می‌توانید نام آنها را ببرید؟

همه ایران دیدند چه بازیکنانی بودند. آقایان با این بازیکنان تماس می‌گرفتند و جلسه می‌گذاشتند. حتی تیم رقیب یعنی پرسپولیسی‌ها فهمیدند که اینها چه کارها که نکردند. یکسری از بازیکنان در بازی با سپاهان و حتی مس کاری کردند تا فکری را کنار بگذارند تا از استقلال برود. اگر اینها کم‌کاری نمی‌کردند، استقلال در صدر جدول می‌ماند.

 

افشاگری فکری از خیانت و کثافت‌کاری در استقلال و حمله به فرهاد مجیدی

 

 اما یزدانی گفته صدر جدول بودن استقلال «فیک» بود!

فرض  بگیریم صدر جدول فیک و الکی بود، ما که با 4 امتیاز اختلاف با صدر جدول رفتیم، پس چرا با 11 امتیاز اختلاف لیگ را تمام کردند؟ زمانی که رفتم، آقایان نشستند روی نیمکت تیمی که ما بودیم و سه، چهار برد به دست آوردند. پس از آن به پرسپولیس و ذوب‌آهن باختند، با پیکان هم مساوی کردند تا فاصله امتیاز زیاد شود. قهرمانی را زمان خودشان از دست دادند نه زمان من. اگر بحث گرفتن امتیازات در نیم فصل دوم است که تیم‌هایی مثل پرسپولیس و سپاهان هم نیم فصل دوم امتیازات بیشتری گرفتند، این مسئله هم طبیعی است، چرا که در نیم فصل اول تیم‌ها هماهنگ نیستند. ما در بدترین شرایط و زمانی که 20 روز به آغاز لیگ باقی مانده بود به استقلال آمدیم و به صدر جدول رفتیم. حضور در صدر جدول برای برخی‌ها درد داشت. الان هم برای اینکه به آقازاده‌های‌شان «تو» نگویند فضا را به سمتی بردند که بگویند فکری مقصر ناکامی استقلال بوده است. لعنت به این افراد که فضا را آلوده می‌کنند. یکسری‌ها هم گول می‌خورند و علیه من ناسزا می‌گویند. آه و نفرین من همیشه پشت سر این افراد است، کسانی که تیم استقلال را نابود می‌کنند.

 بدون تعارف باید گفت رابطه خوبی با فرهاد مجیدی ندارید.

لطفا اسم نیاورید. ما پدرکشتگی نداریم اما امیر قلعه‌نویی، علیرضا منصوریان، مهدی پاشازاده و ... بیرون بودند، چرا هیچ مشکلی از سمت آنها پیش نیامد؟ چرا منصوریان برای من مشکلی ایجاد نکرد؟ خودم وقتی بیرون از استقلال بودم در کار تیم نمی‌گذاشتم. چه کثافت‌کاری‌هایی که برخی‌ها در زمان حضورم در استقلال نکردند. همه می‌دانند از طرف چه کسی بوده است. الان که لیگ را با 11 امتیاز اختلاف نسبت به صدر جدول تمام کردند، حرف از معجزه می‌زنند، ظاهرا معجزه برعکس شده است!

شما انتقادی از عملکرد خودتان ندارید؟

هیچ انتقادی از خودم ندارم اما باید برای فضای مجازی خرج می‌کردم. هر چند آدمی نیستم که کسی را تخریب کنم اما باید خرج می‌کردم تا از تیم و بازیکنان حمایت می‌شد. باید مشکلات را به مردم می‌گفتم. همان اتفاقاتی که برای میلیچ در دوره من افتاد، دوباره تکرار شد اما چیزی نگفتند. شایعه کردند که فکری گفته بازیکن خارجی نجس است و نباید در استقلال باشد. چقدر باید نطفه‌شان حرام باشد که این دروغ‌ها را به مردم بگویند.

یکی از انتقادها به شما شد، حضور دستیارانی مثل آرش برهانی و حنیف عمران‌زاده بود که برخی‌ها اعتقاد داشتند در حد استقلال نبودند.

(می‌خندد). شما کادر فنی من را با کادر فعلی استقلال مقایسه کنید. متأسفانه همانطور که گفتم فساد و کثافت‌کاری در فوتبال ما وجود دارد و نمی‌توانیم منکر آن شویم. حرف هم بزنیم دردی را دوا نمی‌کند.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲۹
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
این نکته که فساد در فوتبال موج می زنه، حرف درست و حقی است
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
بی خیال شو جناب فکری.
الان استقلال داره نتیجه میگیره و پول هم داره پس این حرفها بدرد حتی خودتم نمیخوره.
بهتره تمام تیمها در زمین حرف بزنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
اگر مسئولین ... استقلال از اول به جای فکری .... میرفتن سراغ آقای مجیدی الان استقلال اول بود. اقای فکری در حد استقلال ملاثانی عالیه.
ف م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
وای به حال امثال من و بقیه هواداران استقلال که تیم رقیب برای پنجمین بار پیاپی قهرمان میشود و اسطوره های استقلال به دنبال کوبیدن هم هستند، بخدا دیگر پیش دوستان پرسپولیس ام ام نای نگاه کردن ندارم از بسکه طعنه وسرکوفت شنیدم خدا از بانیان ناکامیهای استقلال نگذره!!!؟؟؟؟
آبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
مث اینکه زخم حذف از جام حذفی هنوز درد میکنه و میخوان هر طوری شده استقلالو بهم بریزن
مرد شب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
شما رسانه هستید . این چه ادبیات سخیفی هست که به کار میبرید . همه مثل شما پرسپولیسی نیستند .
فامیل دور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
عامل جام نیاوردن تو لیگ استقلال تنها شما بودی اقای فکری... گیرم تمام حرفهایی که زدی درست اون 16 تا بازی 16 ترکیب مختلف رو نکنه حتما من میزاشتم تو بازی...
خوبه ادم یه اشتباهی میکنه نیاد با توجیه عملکرد خودش رو بدتر کنه.. به قول شما الان فرهاد نتونست تیمو قهرمان کنه اما همه استقلالیا از روند و نوع بازی تیم راضی بودن.. چرا این رضایت در زمان شما نبود؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
محمود فکری واقعا انسان سالم و با شرفیه.یه عده دنبال حاشیه سازی براش بودن از اول فصل
توریست ابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
خیانت رو‌ تو کردی آقای مدعی که با بازیهای در حد محلاتت آبرؤی تیم رو بردی فقط شانس آوردیم بازیای اسیایی نبودی وگرنه با صفر گل زده و با تفاضل منفی فاجعه بار حذف میشدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
این هر تیمی می‌ره نابودش می‌کنه و همش از دشمن فرضی میگه اگر سه بازی زودتر می‌رفت استقلال قهرمان میشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
تمام این هوچی گریها و زیر سوال بردن قهرمانی پرسپولیس (کمک وزیر ورزش، ناداوری، پنالتی نگرفتن و و و و ) فقط با هدف انحراف افکار هوادارانشون بود. تیم استقلال ثبات نداره و در اینده هم هیچی نمیشه. بیخود پرسپولیس رو مقصر ندونید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
خوب یاد گرفتند کثافت کاریهاشون رو به وزیر ورزش نسبت بدن. ببندید در این باشگاه الاستقلال رو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
سلطان باندبازی فوتبال ایران: وریا غفوری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
سرتاپای این تیم شده کثافت کاری ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
بس کنید این دعواهای الکی و بچگانه را
جای جای سرزمینمان مشکل دارن
خشکسالی یکجا
سیل جای دیگر
بیکاری
کرونا
دهها میلیون نفر زیر خط فقر
حالا دارن سر یک فوتبال ساده به هم پرخاش می کنن اصول اخلاقی را حداقل خودمان حفظ کنیم
فوتبال چه خوب و چه بد تمام میشه
ولی دردهای مردمانمان تمام شدنی نیست
سر اینکه آبی برد یا قرمز دعوا کردن خیلی مسخره است
تا حداقل لذت بردنش قشنگه ولی بیشتر که بشه از دایره عقل خارج میشه مخصوصا توی این اوضاع
اونهم وقتیکه مردم از برد یا باخت اینها نه سودی می برن نه ضرری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
همیشه همه در حال افشاگری هستند!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
یکی از این کثافت کاری ها تبانی و باخت استقلال به سپاهان در ورزشگاه آزادی بود تا در صورت تساوی یا باخت پرسپولیس در برابر پیکان؛ سپاهان قهرمان لیگ شود.
پاسخ ها
حرف حق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
تارتار در زمین خودش دو گل خورد و در یک نیمه حتی یک خطر دو درصدی حتی با اوت دستی روی دروازه لک خلق نکرد بر اساس شواهد و اسناد و مدارک حکم میکنند حالا بازی پیکان با فولاد و یا سپاهان و یا تراکتور و یا استقلال و حتی بازی رفت با تیم لنگ و این بازی میثاقیان باید بعنوان تبانی ورود کنه و بحث شرافت رو اینجا باید ثابت کنه.
حرف حق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
فکری عزیز من قلبلآ دوست دارم یک مطلب رو بگم . بازی دربی شما مساوی کردید ولی بقدری پرسپولیسی ها خوشحال بودند که من خونم آبی اینقدر از این مساوی که گل هم اواخر وقت زدیم ناراحت بودم چرا چون شش موقعیت گل بهشون دادیم و جای هیچ بحث نبود فرهاد دربی رو باخت ولی تیم حریف ظاهراً خوشحال بودن چون داور اشتباه بزرگی داشت دربی بعدی اصلآ پرسپولیس چنان از استقلال فرهاد ترسیده بود که من بعنوان طرفدار از قدرت استقلال لذت بردم منی که تا آخرین لحظه از شما حمایت کردم شاید برای شما من به تنهایی 400 کامنت برای حمایت از شما گذاشتم اینو بدونید فرهاد هم اولین باری که شد مربی تیم خیلی‌ها بهش تاختند و دیدید چطوری رفت ولی با تجربه برگشت شما هم روزی برمیگردد با تجربه تر . درود بر آبی دلان .
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
به منم قول بیست میلیون پاداش از سرمربی بعدی میدادن فکری رو کله پا میکردم
Mr
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
آقای فکری لطفا برو فیلم بازی هاتو دانلود کن و نگاهشون کن و بگو بر اساس چه سیستمی بازی می کردی و چه برنامه ای داشتی
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
شما رسانه ها چه سودی از اول شدن تیم پیروزی میبرید؟ 5سال متوالی باظلم و تبانی و فساد و رانت جام رو بهشون دادید از الان مث سالهای گذشته شروع کردین ب تخریب و از هم پاشوندن استقلال ک مثل 5سال گذشته با بازیکن و مربی جدید فصل رو شروع کنه ک دستش از جام کوتاه بمونه وقتی میشه درجهت خرابی ونابود کردن امثال استقلال و سپاهان و تراکتور برنامه ریزی و مهندسی کرد چرا این فکر و مدیریت و مهندسی رو در راه درست کردن ایران و ورزش و اقتصادمون بکار نمیبرید؟ چطور میشه اینقدر دقیق برنامه ریزی کرد ک 5 سال متوالی استقلال هرسال قبل شروع فصل کاملا نابود بشه وتیم پیروزی اول بشه اما نمیشه همین مدیریت رو تو درست کردن مشکلات بکار ببرن؟ چرا نا توخرابی بهترین مهندسی دنیا رو داریم؟ حالا میفهمم ک تو کتاب درسی دبستان میگفتن قهرمان با پهلوان فرق داره یعنی چی!! سلطانی فر و دارو دستش تا قیام قیامت منفور خواهند ماند و بعدها میفهمین ک چه ضرری ب ورزش ایران زده. ظلم و خفقان و زورگویی و نامردی و احساسات سرکوب شده بازیکنان و هواداران 15 تیم دیگر لیگ و ناداوری ها شور و اشتیاق رو از فوتبالیستهای ما گرفته و بزودی همه میفهمیم چ ظلمی به ایران و ایرانی شده
پرسپولیسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
ب عنوان یک ایرانی به خودم و همه میگم بدونید ک ظلمی ک سلطانی فر ب فوتبال ایران کرده زمانی گندش در میاد ک حتی طرفدارای پیروزی بهش نفرین کنن. ظلم و زورگویی و پارتی بازی و ناداوری و قهرمانی های مهندسی شده تیم پیروزی و خفقانِ سایر تیمهای لیگ برتری و کمیته انضباطی کاملا دستچین شده و هیئت داورانِ گوش بفرمان چنان شور و اشتیاق فوتبالی رو از فوتبالیستهای ما گرفته ک بزودی این بی ذوقی اثر وحشتناکی بر بازیهای فوتبالی خارجی ما خواهد گذاشت.سلطانی فر تا قیام قیامت بدهکار فوتبال و دل هوادارای فوتبال خواهد ماند. کارهای مهندسی شده ای ک ای کاش در جهت بهبود ورزش ازش استفاده میکردن نه اینکه 15 تیم لیگ برتر با هوادارهاشون رو اینطور دلمرده کنن
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
بگم من طرفدار پیروزی هستم و همه 15 تیم لیگ با نامردی نمیخوان ارتش سرخ آسیا قهرمان بشه و وزیر ورزش استقلالی هست و برنامه ریزی کردن پیروزی قهرمان نشه اما باهمه ناداوری ها بالاخره ما برای پنجمین بار با تلاش خودمون تیمهای مرفح و پولدار مثل استقلال رو پست سر گذاشتیم نظرم رو ثبت میکنید؟
پاسخ ها
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
یکی تو پرسپولیسی هستی یکی هم رویانیان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
برای همینه که مدیران استقلال برای اینکه نقاط ضعف خودشون رو پوشش بدن آدرس غلط به طرفداراش میدن. خوشبختانه تا وضعیت استقلال همینه قهرمانی های بعدی پرسپولیس دور از دسترس نیست. تیمی که ثبات نداره با هوچیگری هم راه به جایی نمیبره. البته استاد هستند در این مسیله و طرفدارها هم واقعا فریب خوردن. این فصل وزیر عوض خواهد شد و البته لیگ قهرمانان آسیا هم در پیشه. اونجا عیار تیمها بهتر مشخص میشه کما اینکه در چند سال گذشته هم همینطور بوده.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
یه مربی خوب وارد حاشیه نمیشه
حق طلب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
فکری کاملا درست میگه. حقیقت برای همه تلخ هست. گندی که چند بازیکن استقلال در دور رفت خصوصا بازی با سپاهان بالا آوردن را نمیشه با هیچ متر و معیاری سنجید و سرپوش گذاشت. الان استقلال به چه دلیل هیشکی را روی نیمکت کنار مجیدی نداره؟ پولهایی که مجیدی به اسم پاداش در این 4-5 بازی اخیر به بازیکنا می داد از کجا میان؟کجا بودن؟ چرا نیم فصل اول از پول و حقوق معمول بازیکنا خبری نبود؟ بعدم شماهایی که میگید تیم فکری هر روز با یه ترکیب به میدان میرفت چیز عجیبی نیست خصوصا نیم فصل اول و همینطور زمانی که چند دستگی و باندبازی توی تیم باشه این تغییر ترکیب عجیب نخواهد بود. در پایان هم استقلال مجیدی را خواهیم و خواهید دید. تیمی اشفته و ضعیف و فاقد شخصیت قهرمانی و بازیکنانی دو دسته و غیرهمدل که فقط برای کسب پاداش و پول خودشونو به زحمت میندازن نه از روی تعصب و غیرت
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
اقای فکری تو تیم نفت مسجد سلیمان هم چند بازیکن را کنار گذاشتی گفتی کم کاری کردند چرا هرجا شما سرمربی میشی کم کاری میکنند
این توهمی بیش نیست
برو بازیهای سرمربی بودی نگاه کن تیمت موقعیت اصلا خلق نمی کرد بهترین هافک دفاعی تیم را ذخیره کردی تیم اصلا خوب کار نمی کرد از نظر فنی تیم هیچ تاکتیکی نداشت
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
ربیع الاول مجید عشقی طرح صیانت از حقوق کاربران ولی الله سیف احمد عراقچی رسول جلیلی