بازدید 24205
بازتاب

حمله شدید دایی به عزیزی‌خادم در ماجرای غرامت ویلموتس

مگر می‌توانیم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال بگوییم این بدهی را نمی‌دهیم؟ شما ندهید، اگر فیفا ما را محروم نکرد، مگر به همین راحتی است؟
کد خبر: ۱۰۶۱۵۷۲
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳ 03 July 2021

علی دایی، انتقاد شدیدی علیه رئیس فدراسیون فوتبال مطرح کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، چهره شاخص فوتبال ایران در پاسخ به سوالی درباره اظهارات عزیزی‌خادم مبنی بر اینکه فدراسیون تعهدی برای پرداخت مطالبات ویلموتس ندارد، گفت: از عزیزی‌خادم بعید است چنین اظهاراتی داشته باشند. مگر آقای ویلموتس با شخص قرارداد بسته که عزیزی‌خادم بگوید، فلانی‌ها بدهند؟ هنوز برای ایشان جا نیفتاده که رئیس فدراسیون فوتبال است و تمام این موارد را قبل از اینکه رئیس فدراسیون شود، می‌دانست.

حمله شدید دایی به عزیزی‌خادم در ماجرای غرامت ویلموتس

وی ادامه داد: این بدهی، متعلق به فدراسیون فوتبال است، البته مراجع قضایی باید پیگیری کنند که چطور ویلموتس آمد هرچند همه ما می‌دانیم او چطور آمده است. آقای خادم باید بدانند مراجع قضایی با فیفا طرف نیست. ما مگر می‌توانیم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال بگوییم این بدهی را نمی‌دهیم؟ شما ندهید، اگر فیفا ما را محروم نکرد، مگر به همین راحتی است؟

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران افزود: وقتی این اظهارات آقای خادم را شنیدم، واقعا ماندم! این جواب درباره بدهی ویلموتس یعنی چی؟ مگر می‌شود با فوتبال ملی ما بازی شود که رئیس فدراسیون بگوید بدهی خارجی را نمی‌دهم؟ آقای ویلموتس مگر با شخص قرارداد بسته که حالا شخص پولش را بدهد؟ او با فدراسیون فوتبال ایران قرارداد بسته است. ریاست فدراسیون هم فوتبال ایران هم الان در اختیار شما (عزیزی‌خادم) است. پس شما باید این پول را تهیه کنید اما بقیه ماجرا که پیگیری قضایی موضوع است، پیگیری می‌شود. وزارت اطلاعات و قوه قضاییه حتما دنبال این قضیه هستند تا مشخص شود پول بیت‌المال را چه کسی این‌گونه هدر داده است؟

دایی تاکید کرد: عزیزی‌خادم حرف اشتباهی زده است، و از او بعید بود چنین جوابی بدهد. فیفا و یا CAS آقای تاج را مسئول نمی‌داند و یا کسان دیگر را مسئول نمی‌داند که پول را بدهند. این مسئولیت فدراسیون فوتبال است. در آن هیاهو یک قراردادی به اشتباه با آقای ویلموتس بسته شده و فدراسیون فوتبال باید جوابگو باشد.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که مگر آقای عزیزی‌خادم بدون اطلاع از بدهی ویلموتس در انتخابات فدراسیون فوتبال نامزد شده است، گفت: مگر می‌شود خبر نداشته باشد؟ اگر خبر داشته پس فقط برای کسب ریاست به فدراسیون آمده است. این همه تلویزیون و رسانه‌ها پیگیر موضوع ویلموتس بودند. چطور کسی که می‌خواهد رئیس فدراسیون فوتبال شود، اطلاع نداشته است؟ اگر اطلاع هم نداشته باشید، باز شما (عزیزی‌خادم) مسئول هستید.

وی تاکید کرد: برای من سوال برانگیز بود که چنین جوابی از رئیس فدراسیون فوتبال از رسانه ملی منتشر شده است. یکی از وظایف رئیس فدراسیون رسیدگی به همین مسائل است. نه اینکه شانه خالی کند و بگوید کسان دیگری باید این پول را بدهند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۴
آقاي علي دائي عزيز اينجا ايران است هيچ كس مسئول هيچ كاري نيست
قطغا بابامسعود نقش اول رو داشته .... بايد بررسي و نتيجه به مردم گزارش شود
مقصر اصلی ویلموتسچای همان کسی است که عزیزی خادم را رئیس فدراسیون کرد.ماموریت اصلی عزیزی خادم هم لاپوشانی ویلموتسچای است.
منظور ایشان این بود که از آقای تاج و رفقا میگیریم و اموالشان را مصادره میکنیم.
دمت گرم آقای دایی که رویکرد محافظه کار نداری و از جایگاه ت برای انتقاد صریح و به حق استفاده می کنی.
اون خودش هم میداند و این مصاحبه نوعی بازی بود برای آینده خودش
مرد محترم ورزش ایران
پس چرا با آمرین و مسببین موضوع ویلمتوس برخورد نشده تا حالا؟ چرا این همه بیت ماالمال هدر داده شود از دانش آموز کمک به مدرسه می خواهند بعد بیایند این همه پول بی زبان تلف کنند ضایع کنند البته ویلمتوس قرار داد دارد حقشه ولی آقایونی سهل انگاری کردند باید جواب پس بدهند
با سلام از قضات عالی رتبه دادگستری خواهش میکنم به مساله ورود پیدا کرده و تمامی افراد دخیل در این پرونده را ولو اینکه 100 نفر باشند دستگیر در 10 دقیقه همه را محاکمه ، به اشد مجازات محکوم کنید....
چه کردیم در این چهل سال با اعتماد ، دین ، شریعت، انسانیت، اقتصاد، فرهنگ، آدمیت مردم ایران چه کردیم؟!!!!!!
آقای دایی اینجا همه فقط می‌گیرند کسی چیزی نمی دهد. آقای خادم چرا چرت و پرت میگویید البته با این اوضاع مملکت وقتی آب سربالا رود قورباغه هم قداره کش می شود پس سرت را از لاکت بیرون بیاورد و درست حرف بزن و چرت و پرت نگو . ببخشید بای خاک تو سر اون فدراسیونی ریخت که رئیسش بگوید من پرداختی انجام نمی دهم . پرداخت میکنی و با التماس هم پرداخت میکنی . مگر نه از اونجا می اندازند بیرون
ادم حسابی ها مثل فردوس پور و دایی از مدار خارجند
و دستمال بدستان بادنجان دورقاب چین ها پشت میز های عریض و طویل
انتقاد آقای دایی منطقیست ولی بنظرم و خوشبختانه تند نبود . آقای عزیزی خادم باید ضمن حفظ آبروی نظام ، راههای قانونی را بررسی و اقدام یا اظهار نمایند . مسئولین محترم قضایی هم دنبال مقصر واقعی تحقیق و اقدام لازم و جدی را معمول نمایند ، چون بوی خلاف عمدی بمشام میرسد .
جای بزرگان فوتبال،، آنانکه استخوان پا درزمین فوتبال خردگردند،،،، بزرگان فوتبال، بدلیل حصورنامحرمان ونابلدان وناپخته های فن امور ات راعهده دارشدن گنج عزلت، پیشه وسگوت اختیارگردند،، واین سگوت فوتبال ملی به قهقرا برده است،، بزرگان همت گنند جلوحرگت گنند،،
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو