بازدید ۴۹۷۹۸
دو هزار و پانصد و دهمین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: راننده اتوبوس مقصر اصلی واژگونی اتوبوس خبرنگاران‌/ واکنش تند عباس عبدی به حدادعادل / پیگیری قضایی سوء قصد به معاون فنی گمرک در ایران و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۶۰۹۵۷
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰ 29 June 2021

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک» جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

واکنش تند عباس عبدی به حدادعادل
عباس عبدی از اظهار نظر اخیر غلامعلی حداد عادل درباره نتیجه انتخابات ریاست جمهوری به تندی انتقاد کرد. حدادعادل، چند روز پیش در نشستی گفته بود: "بیش و پیش از هرچیز باید شاکر درگاه خدا باشیم و امام(ره) به ما یاد داد که باید پیروزی و موفقیت را از خدا بدانیم و شکر نعمت پروردگار هم عمل به وظیفه‌مان است. حدادعادل با تاکید بر پرهیز از غرور ناشی از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و مجلس و خبرگان در شورای ائتلاف افزود: «غرور اول سقوط ماست و همانطور که امام بعد از نبرد و فتح بزرگ خرمشهر فرمودند، خرمشهر را خدا آزاد کرد و در بیان و تفسیر ما از این انتخابات هم چیزی جز خدا نباید مطرح باشد و نباید به مخالفان خودمان و حتی به رقبای اصلاح طلب خودمان یک کینه ورزی ناشی از ضعف اخلاق داشته باشیم؛ هرچند در دفاع از حق باید جلوی کسی که چوب لای چرخ انقلاب می‌گذارد بایستیم.» در واکنش به این سخنان عباس عبدی در توئیتی نوشت: «درک افراد از حدود توانایی خداوند را در این موارد می توان دید. تصور از خدایی که جهان و آدم را خلق می کند و نیل می شکافد و مردم را زنده و آتش را سرد می کند، رسیده به اینجا که در چنین رای گیری یک نفر را حائز اکثریت کند.»

پیگیری قضایی سوء قصد به معاون فنی گمرک در ایران
ابوالفضل اکبر پور صبح روز سه شنبه در ارتباط با سوء قصد شب گذشته به معاون فنی گمرک شهید رجایی بندر عباس اطلاع داد و بیان داشت: برخی افراد سودجو با سوء قصد به معاون فنی مهمترین گمرک کشور باعث مجروح و بستری شدن این مدیر گمرکی در یکی از بیمارستان های بندرعباس شدند، همچنین ساعاتی قبل وی تحت عمل جراحی قرار گرفت. ناظر گمرکات استان هرمزگان خاطرنشان کرد، اجرای کامل مقررات و همچنین برخورد با سودجویی های فراقانونی طی دو سال گذشته منجر به قطع رانت ها و سوء استفاده ذی نفعان خاص شده بود که ظاهرا این بار برای رسیدن به اهداف خود از برخورد فیزیکی و حمله مستقیم به مرزبانان اقتصادی استفاده شده است. گمرک شهید رجایی در این راستا مکاتبات قانونی لازم را با مراجع قضایی و انتظامی از جمله دادستانی بندرعباس انجام داده و انتظار می رود، هرچه سریع ضمن شفاف شدن کلیت ماجرا برخورد قاطع با مسببان این دست وقایع غیر انسانی انجام شود.

مشکل لاریجانی را به مردم بگوید حتی اگر آبرویش برود
بهروز نعمتی، نماینده ادوار مجلس با اشاره به اظهارات اخیر لاریجانی در مورد رد صلاحیت خود ادامه داد: کسی که می‌خواهد رییس جمهور باشد، اگر مشکلی دارد باید به مردم توضیح داده شود و مردم بدانند. آقای لاریجانی چندین بار گفته است که من هر مشکلی دارم بیان کنید؛ اگر دوستان مشکلی در آقای لاریجانی دیدند بیان کنند، ولی وقتی ما را رد صلاحیت کردند هیچ حرفی به ما زده نشد تا دقیقه نود به ما گفته شده بود که تایید صلاحیت می‌شویم، ولی بعد به ما گفته شد که جلسه تشکیل نشده است و این مشخص می‌کند، دوستان نمی‌خواهند با واقعیت‌ها روبرو شوند. او در انتها گفت: بیانات مقام معظم رهبری کاملا روشن است گفتند ظلم شده و بروید جبران کنید، ولی جبران نکردند. امروز آقای لاریجانی مدعی است و می‌گوید از طرف من، مشکلم را به مردم اعلام کنید. می‌گویند من راضی هستم اگر مشکلی دارم که باعث آبروریزی من می‌شود، شما این کار را انجام بدهید من راضی هستم.

مصباح یزدی مخالف آیت الله طالقانی و مبارزات طلبه‌ها بود
علی یونسی وزیر پیشین اطلاعات گفت: آیت الله مصباح یزدی شدیدا مخالف شخصیت‌هایی مثل مرحوم شریعتی، آیت الله طالقانی و به طور کلی روشنفکران انقلابی آن روز مخالف و با این کار مخالف بود که طلاب به فعالیت‌های سیاسی وارد شوند. ایشان اعتقاد داشتند، طلبه‌ای که وارد مبارزات سیاسی شود، ممکن است دستگیر شود و به زندان برود و در زندان تحت تأثیر گروه‌های مارکسیستی قرار بگیرند و لذا این کار‌ها این مصلحت نیست.

تعداد رای احمدی‌نژاد در انتخابات ۱۴۰۰مشخص شد
حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی معتقد است که حضور محمود احمدی‌نژاد در مجمع تشخیص مصلحت نظام نشان از استحکام نظام است و وی در این مجموعه نماینده همان ۲ میلیون و ۷۰۰ رایی است که در این دوره با نام وی به صندوق ریخته شده و البته در بین آرای باطله بوده است. ترقی در این باره گفت: وجود این نوع عناصر با این نوع موضع‌گیری‌ها در کشور، به خصوص حضور آن‌ها در مجموعه‌ای همچون مجمع تشخیص مصلحت نظام، نشان‌دهنده استحکام نظام است. این که کسانی با این نوع مواضع در درون نظام هستند و نمی‌توانند تزلزلی برای نظام ایجاد کرده و آن را به چالش بکشند، اقتدار و استحکام نظام را می‌رساند چرا که این افراد هضم در نظام هستند. ترقی با بیان این که نظام این افراد را در درون خود بدون هیچ مشکلی تحمل و هضم می‌کند، گفت: طبیعی است که وقتی نظام افرادی شبیه ایشان را تحمل کرده است، تحمل ایشان نیز برایش سخت نیست. ترقی در ادامه با اشاره به میزان آرای ریخته شده به صندوق در انتخابات ۱۴۰۰ با نام محمود احمدی‌نژاد، گفت: حدود ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار رای با نام محمود احمدی‌نژاد در انتخابات اخیر به صندوق ریخته شد که البته با توجه به‌ نبود ایشان به عنوان کاندیدا، به عنوان آرای باطله منظور شد. وی ادامه داد: این میزان آرا نشان داد که در کل کشور طرفداران ایشان چه تعداد هستند و علی‌رغم این همه سر و صدا و داد و فریاد ایشان، ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر در یک جمعیت بالغ بر ۸۰ میلیون نفری طرفدار ایشان هستند که البته حتی در این حالت هم از آرای آقای همتی بیشتر بود. از سه میلیون و ۷۰۰ هزار آرای باطله در انتخابات اخیر، دو میلیون و هفتصد هزار رای به ایشان داده شده که نشان از پایگاه مردمی کل طرفداران ایشان است و البته این میزان رای نیز عموما به خاطر عملکرد دولت نخست احمدی‌نژاد است، نه این که دنباله‌رو مواضع فعلی ایشان باشند.


مشاور وزیر کشور آرای باطله به نام احمدی‌نژاد را تکذیب کرد
مشاور وزیر کشور تاکید کرد: شایعات مربوط به تفکیک اسامی آرای باطله کاملا کذب بوده و آرای باطله شامل آرای سفید و با نام‌های متفرقه است که حجم آرای سفید بیش از دو برابر آرای با نام بوده است. روح الله جمعه‌ای در حساب کاربری خود در توییتر با هشتگ انتخابات نوشت: شایعات مربوط به تفکیک اسامی آرای باطله کاملا کذب بوده و آرای باطله شامل آرای سفید و با نام‌های متفرقه است که حجم آرای سفید بیش از دو برابر آرای با نام بوده است.

عبدالناصر همتی: حتی یک نفر از دولتی‌ها به حمایت از من برنخاست
عبدالناصر همتی: جفایی که دولت در حق من کرد هیچ وقت یادم نمی‌رود. حتی یک نفر از آن‌ها به حمایت از من برنخاستند، در حالی که من چوب آنها را در انتخابات خوردم، مشکلات اقتصادی‌ که ناشی از عملکرد برخی دوستان بود و من تلاش کرده بودم بخشی از مشکلات را در بانک مرکزی رفع کنم. من در واقع قربانی عملکرد ضعیف برخی دیگر شدم، در مناظرات البته با قدرت از آن‌ها دفاع کردم، چون وظیفه خود می‌دانستم و دو سال و نیم در این دولت کار کرده بودم. وقتی رئیس قوه قضائیه هنوز هم دارد کار‌های خود را انجام می‌دهد و در مورد قوه تصمیم می‌گیرد، من را یک ماه پیش، از مسئولیتم عزل کردند، به خاطر آنکه براساس نظر آن‌ها تصمیم نگرفته بودم. هیچ وقت یادم نمی‌آید دولتی بخواهد با یک عضوش که آنقدر خدمت کرده اینطور رفتار کند. یکی از بزرگان به من گفت دولت باید خیلی قدر شما را بابت اقداماتت بداند مخصوصا از زمانی که آن نوسانات و التهابات در بازار ایجاد شده بود. البته من به خاطر کشور و خواست بزرگان و آقای رئیس جمهور، مسئولیت بانک مرکزی را پذیرفتم و به وظیفه‌ی ملی خودم عمل کردم. افتخار هم می کنم که به کشورم خدمت کنم، ولی انتظار جفا را نداشتم

واکنش محسن هاشمی به احتمال برافراشتن مجدد بیلبوردهای سیاسی در تهران
محسن هاشمی در پاسخ به این که «برخی به طعنه می‌گویند که شورای پنجم در نامگذاری‌ها فعال بود و مثلاً ما نام چهره‌هایی را بر سردر خیابان‌های تهران دیدیم که طیف اصولگرا قطعاً از آن برحذر خواهد بود و در دوره جدید شورا (با آمدن اصولگرایان) دوباره شاهد افراشتن بیلبوردهای سیاسی در شهر تهران خواهیم بود، شما چه نظری دارید؟» گفت: نامگذاری یکی از وظایف شورای شهر است و طبیعتاً در دوره آینده نیز ادامه خواهد یافت، البته سیاست شورای پنجم در نامگذاری‌ها این بود که در کنار نام شهدا که بیش از ۵۰ درصد نامگذاری‌ها را تشکیل می‌داد، از اسامی چهره‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی نیز برای نامگذاری استفاده شود که استقبال خوبی در جامعه از این حرکت شد؛ هرچند درباره کمتر از یک درصد نامگذاری‌ها نیز حساسیت در بخشی از جامعه به‌ وجود آمد. در مورد بیلبوردهای سیاسی فکر نمی‌کنم با توجه به یکدست شدن مجلس، دولت و شورای شهر، این طیف به‌ دنبال ایجاد تنش و اخلال در دیپلماسی باشند و اصولاً جامعه هم دیگر به اندازه قبل تحت تأثیر اقدامات اینچنینی نیست و فضای مجازی به مراتب مؤثرتر از تبلیغات فیزیکی است.

نماینده مجلس در تلویزیون: روحانی و جهانگیری به زودی محاکمه می‌شوند
محسن دهنوی نماینده اصولگرای مجلس: حسن روحانی و اسحاق جهانگیری برای غارت و تقسیم ۶۰ تن ذخیره طلای کشور و ۱۸ میلیارد دلار ارز کشور میان دوستانشان باید محاکمه شوند و به زودی خواهند شد.

راننده اتوبوس مقصر اصلی واژگونی اتوبوس خبرنگاران‌
پلیس راهور ناجا با صدور اطلاعیه‌ای، نتیجه کمیسیون عالی تصادفات پیرامون دو حادثه اخیر واژگونی اتوبوس (خبرنگاران و سربازان) را تشریح کرد. الف- علت تامه حادثه اتوبوس در استان آذربایجان غربی:
۱- بی احتیاطی راننده اتوبوس به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه در پیچ و شیب (نقص ماده ۱۲۹ و ۱۳۰ آیین نامه راهور )
۲- بی مبالاتی و قصور مسئولین هماهنگی سفر به علت عدم تامین وسیله نقلیه مناسب و آشنا نبودن راننده با شرایط راه و جغرافیای منطقه بدون هماهنگی با ادارات مرتبط با ایمنی ترافیک.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۵
در انتظار بررسی: ۴۲
انتشار یافته: ۵۶
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
محاکمه بشن چی گیر مردم تلف شده میاد ؟
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
رئیس کل سابق بانک مرکزی ایران با انتقاد از برکناری‌اش در دوران رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری گفته است: «رئیس قوه قضائیه هنوز دارد کار‌های خود را انجام می‌دهد» ولی «من را یک ماه پیش، از مسئولیتم عزل کردند».
خوب بابا شما نخودی هستی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
آقای همتی برو خدا را شکر کن که دولتی ها از تو حمایت نکردند والا رای تو از این تعداد هم بسیار کمتر می شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
60 تن طلا را دولت روحانی خرج یارانه هایی کرده است که دولت احمدی نژاد به ارث گذاشت. اقتصاد کشور ریشه ای خراب است و واقعیت این است که به خاطر این اقتصاد خراب همه دولت مردان چه قبل و حال باید محاکمه شوند و اینجور حرف ها بوی سیاسی و برای دلخوشی مردم است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
پس چرا اون کسی که گفته آرای باطله با نام بوده، رو به خاطر شایعه پراکنی محاکمه نمیکنن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
تذکر پدارنه امام راحل به اعضای محترم شورای نگهبان پس از تاسیس مجمع تشخیص مصلحت :
‌تذکری پدرانه به اعضای عزیز شورای نگهبان می دهم که خودشان قبل از این گیرها،‌‎ ‌مصلحت نظام را در نظر بگیرند، چرا که یکی از مسائل بسیار مهم در دنیای پرآشوب‌‎ ‌کنونی نقش زمان و مکان در اجتهاد و نوع تصمیم گیری‌ها است. حکومتْ فلسفۀ عملیِ‌ ‌برخورد با شرک و کفر و معضلات داخلی و خارجی را تعیین می کند. و این بحثهای‌‎ ‌طلبگی مدارس، که در چهارچوب تئوریهاست، نه تنها قابل حل نیست، که ما را به‌‎ ‌بن بست‌هایی می کشاند که منجر به نقض ظاهری قانون اساسی می گردد. شما در عین اینکه‌‎ ‌باید تمام توان خودتان را بگذارید که خلاف شرعی صورت نگیرد ـ و خدا آن روز را‎ ‌نیاورد ـ باید تمام سعی خودتان را بنمایید که خدای ناکرده اسلام در پیچ و خم‌های‌‎ ‌اقتصادی، نظامی، اجتماعی و سیاسی، متهم به عدم قدرت ادارۀ جهان نگردد. خداوند به‌‎ ‌همۀ اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت توفیق دهد تا هرچه بهتر به اسلام خدمت‌‎ ‌کنید. والسلام علیکم و رحمة الله.‌
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
هر چه قدر احمدی نژاد رو برای ایجاد تحریمها واختلاسها زمان او محاکمه کردید این دوتا رو هم خواهید کرد .
hidi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
از کی تا حالا شمارش تفکیکی آرای باطله انجام مبشه؟ هیچ وقت و در هیچ دوره و انتخاباتی چنین کاری انجام نمیگیره.
سید ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
حتما باید روحانی و جهانگیری محاکمه شوند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
سلطانی فرهم بایدبخاطرظلم هایی که استقلال کرد حتمنه حتما محاکمه بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
طرفدار احمدی نژاد نیستم . اما خیلی از طرفدارانش کلا رای ندادند و دوم آنکه چطوری در همه ی حوزه ها نوشته های روی آرای باطله را ثبت کردند؟؟؟ این کار هرگز انجام نشده و نمیشود . لطفا کذب نگویید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
این آرای باطله هم داستانی شده ها . هرکس رای ها را به نفع خود میبیند . آرای باطله حاصل رای اجباری بود وسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
لاریجانی هم تایید میشد دو میلیون بیشتر رای نداشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
این حمید رضا ترقی چه کاره مملکت است که در همه کارها دخالت و راجع به تمامی امور اظهار نظر می کند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
موافق محاکمه همه هیئت دولت روحانی به شرط علنی بودنش فردا بهانه نیاورید که علنی و غیر علنی در اختیار قاضی
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
عبدالناصر همتی:من چوب آنها را در انتخابات خوردم باید به ایشان گفت خیر هر کس چوب عملکرد خودش را میخورد شما حالا بسیار فرصت دارید تا خوب به دوران عملکرد خود فکر کنید حد اقل با خودت روراست باشید تا دچار افسردگی نشوید همیشه اقایان باخت خودشان را تقصیر دیگران می بینند
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۱:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
بفرمایید اینم نقطه اوج این حکم : آشنا نبودن راننده با شرایط راه و جغرافیای منطقه
در حالی که این راننده کارش توی همین جاده بوده و صدها بار از این منطقه عبور کرده ، من کاری به اینکه مقصر هست یا نیست ندارم ، میخوام بگم نتیجه کارشناسی بر مبنای خوابی هست که مسئول مربوطه دیشب دیده نه واقعیت امر
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
اگه قرار باشه برا سیاست تنظیم بازار ارز و 18 میلیارد دلار تزریقی به بازار روحانی محاکمه بشه اول احمدی نژاد را برا تزریق بیش از 180 میلیارد دلاری در 8 سال محاکمه کن آقای نماینده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
البته از اون معادل 10 میلیارد دلار طلا و 18 میلیارد دلار پول نقد که در ترکیه پیدا شد هم کسی حرفی نمیزنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
محسن دهنوی ! هر موقع دزد دکل ها محاکمه شد روحانی و جهانگیری هم محاکمه می شوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
روحانی بزرگترین خیانت دررحق ملت کرد ، افزایش ۶۰۰ درصدی کالا ها باعث نابودی خیلی از خانواده ها شد ؟ من کارمند زنان استخدام حقوقم سه سکه کامل میشد ولی حالا یک نیم سکه هم نمیشه یعنی قدرت خریدم یک ششم شده ، دقیقا حقوق من معلم تا ۱۳ هر ماه کفاف میکنه و بقیه ماه رو باید در اژانس مسافر جابجا کنم ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
جایگاه روحانی جایی حز هتل اوین نخواهدبود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
نوبخت . او بزرگترین ظلم را در حق معلمان کرد ان شالله جوابش رو جامعه خواهد دید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
مشکل این یرق کی حل میشه انشالله!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
عباس بوعذار
محسن
|
Belgium
|
۲۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
مگر اقای لایجانی ابروی هم پیش مردم دارد که بخواهد برود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
برادران لاریجانی از آگاهترین مبارزترین و پاکدست ترین رجال کشورند در هر جایی که فعالیت کنند اونجا تحول جدی پیدا میکنه
ایرانی آباد و آزاد
|
Singapore
|
۲۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
کشور به کجا رسیده !!!!
آخوندی کم سواد با سابقه آنچنانی و میزان رای آنچنانی و عدم شناخت دنیا و داشتن روابط دیپلماتیک و علم تعامل و مذاکره با کشورهای دیگر و ....شده نماینده اکثریت مردم ایران !!!!!!
مردم روزگار سخت تری در پیش دارند. این فرد سیاست خارجه ۴۳ ساله و به گل نشسته را ادامه خواهد داد !! ‌متاسفانه.....
Ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
جهان گیری وروحانی باید محاکمه شوند
چقدر سرمایه مردم را دربورس به یغما بردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
مگر احمدی نژاد بخاطر 700 میلیارد محاکمه شده است
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
آقای ترقی عوام فریبی ممنوع!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
درود بر احمدی نژاد و یارانش ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
مشکل لاریجانی را به مردم بگوید....
اگر کمی صبر کنی مصلحی دیگر پیدا میشود و علت معلوم میشود
ناشناس
|
Sweden
|
۰۱:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
به محسن بگید این دنیا چیزی ندارم بهت بدم بابت انتخابات اما اگه عاقبت بخیر شدیم روی ما حساب کن حاجی دست مریزاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
اقای حمیدرضا ترقی
خلاصه بگم
یا نمی فهمید یا خودتون را به نفهمیدن می زنید
متاسفم برای کشورم که تو بشی نماینده این سیستم
والسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
جناب دهنوی خسته نباشی!؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
اظهار تعدادی ارا به نام احمدی نژاد در میان آرای باطله بیشتر در جهت تخریب ایشان است . آرای ایشان را در درصد بالای رای نداده ها و آرای افرادی که به جهت عدم احراز ایشان ناچارا به رییسی رای دادند، باید جستجو کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
فقط اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
کسی که باید محاکمه شود محسن دهنوی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
فقط محمود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
همیشه خلبان و راننده مقصره
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
یقیناً روحانی و جهانگیری از یکسو و کاسبان تحریم از سوی دیگر باید به صورت عادلانه محاکمه شوند.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
احمدی نژاد تایید صلاحیت میشد قطعا بالای 20 میلیون رای داشت. خیلی ها مثل بنده از سر ناچاری به رییسی رای دادیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
اقای دهنوی یعنی به نظر شما 60 تن طلا از 700 میلیارد دلار بیشتر می ارزد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
این دهنوی اگر راجب روحانی و معاونش در خصوص غارت طلا و ارز راست میگه بله باید روحانی و معاونش محاکمه و زندانی شوند و اگه دروغ گفته باشد باید خودش دادگاهی و زندانی گردد چون ما مردم فقط در خواست عادالت رو داریم و شخص برای ما مهم نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
راننده پایه یک می داند در شیب سرازیری باید با دنده سنگین حرکت کند. راننده قصد کشتن داشته است. این قتل عمد است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
اقا ولمون کن مشکل را بگویید مشکل را بگویید یعنی هنوز دوزاریت نیفتاده چی قرار بود بشه و شد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
این چه حکمیه؟ اون مورد دومی خیلی مسخره است؟
هماهنگی با ادارات ایمنی ترافیک چیه دیگه؟ همه مردم باید این کار رو موقع سفر انجام بدن؟ این اداره چیه و کجاست؟ تلفنهایی که از طرف خود نهادها و رسما برای پاسخگویی اعلام میشن، جوابگو نیستند اونوقت وای به حال این اداره ایمنی ترافیک که اصلا کسی نمی شناسدش!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
عجب کشور شیر تو شیری داریم
باقر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
محسن دهنوی در دولت روحانی در معاونت علمی در ستاد زیست فناوری معاون بوده. چطور الان علیه دولت شده.؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
اگر احمدی نژاد میومد رقابت خیلی سخت می شد و احتمال داشت احمدی نژاد رای هم بیاره
رضا صدر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
همه مسولان کشور، نه در پایان دوره خدمت، بلکه در حین خدمت باید محاکمه شوند. کار مطبوعات و رسانه های آزاد و شبکه های اجتماعی همین است. مدیران باید همیشه خود را در محضر محاکمه ببینند و پاسخگوی مردم باشند.
این نماینده ها هم با این اظهارات نمی توانند برای خود مشروعیت بخرند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
آقای دهنوی نماینده محترم؛. نگهبان ثروت مملکت بانک مرکزی است که طبق قانون خزانه دار کل است. معلوم میشود روابط شما با سه رئیس کل اخیر خوب خوب است.
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
آقای ترقی! چطور تحمیل فردی مثل خاتمی رو نداره که هیچگاه نه انتخاباتی رو تحریم کرده و نه تا حالا حرفی علیه نظام زده رو نداره!! فقط چون اصولگرایان با ایشان لج هستند! بعد همون اصولگرایانی که به خاطر همین احمدی نژاد! سال 88 کشور رو به آشون رسوندن و ما ملت رو از خودشون دور کردن و دفاع های یکجانبه از احمدی نژاد میکردن! الان اومدن میگن کی بود کی بود ما نبودیم!! مردم نااگاه که نیستن عزیز من. ضمنا فهمت رو باید ببری بالاتر آقای ترقی! اگه احمدی نژاد جز تایید شدگان بود هم یعنی به نظرت همین 2 میلیون رای رو میاورد؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
آقای حمیدرضا ترقی با کمال احترام 10 سال گذشت ولی هنوز سرتان را از زیر برف بیرون نیاوردید...
احمدی نژاد کاری با شما کرد که حالاحالاها حواستان برنمیگردد.
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
در تمام جاده های کوهستانی کشور از همین اتوبوسها استفاده میشود . اگر اشکال دارند چرا پلیس راهور مانع حرکتشان نمی شود؟
مگر پلیس راهور مسیول نظارت بر اینها و معاینه آنها نیست؟
به نظر من پلیس راهور حداقل ۵۰ درصد مقصر است
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
ربیع الاول طرح صیانت از حقوق کاربران ولی الله سیف احمد عراقچی هفته وحدت
آخرین اخبار