بازدید ۵۵۵۶
امام جمعه آبادان:
امام جمعه آبادان گفت: مردم نباید نسبت به انتخابات بی‌تفاوت باشند، زیرا این یک فرصت بی‌بدیل در حوزه پارلمان شهری و ریاست جمهوری است.
کد خبر: ۱۰۵۸۵۴۸
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۸ 17 June 2021
به گزارش تابناک به نقل از مهر، حجت الاسلام علی ابراهیمی پور انتخابات را یک فرصت بسیار بزرگی دانست و تأکید کرد: این فرصت بزرگ به چند دلیل در اختیار ملت ایران گذاشته شده است که نخست برای تقویت وضعیت موجود یا برای تغییر وضعیت کنونی؛ البته این در صورتی است که مردم نسبت به وضعیت موجود رضایت نداشته باشند.

وی افزود: همچنین انتخابات این اختیار را به مردم داده است که در یک دوره همان دولت قبل را بار دیگر تأیید یا اینکه تفکری که در دولت کنونی وجود دارد نسبت به آن دولت آینده را تأیید کنند؛ همچنین مردم به وسیله انتخابات می‌توانند دولتی را که هشت سال نتوانسته است که اهداف، برنامه‌ریزی‌ها و زیرساخت‌های لازم را در حوزه ملی - بین المللی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ایجاد کند، برکنار کرده و آن را تغییر دهند.

امام جمعه آبادان با تأکید بر اینکه انتخابات حق بسیار بزرگ که از نوع داخلی است، بیان کرد: مردم توسط انتخابات می‌توانند به مدت چهار سال نسبت به حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و… برای نامزد‌ها به ویژه در حوزه اخیر برنامه‌ریزی یا رسم الخط تعیین کنند، زیرا حوزه اقتصادی یکی از پرمخاطره‌ترین و پرچالش‌ترین مباحثی است که در حال حاضر مردم با آن دست به گریبان هستند.

ابراهیمی پور یادآور شد: شعار‌های سال‌های اخیر که توسط مقام معظم رهبری نام‌گذاری شده‌اند، نشانگر توجه ایشان نسبت به اهمیت حوزه اقتصادی است که بار‌ها در رابطه با بحث تولید از جمله اشتغال، رفع موانع تولید و… تأکید داشته‌اند و این امر نشان‌دهنده این است که در این حوزه مشکلات بسیاری وجود دارد.

وی با تأکید بر اینکه مردم نباید نسبت به انتخابات بی‌تفاوت باشند، زیرا این یک فرصت بی‌بدیل در حوزه پارلمان شهری و ریاست جمهوری است، تصریح کرد: انتخابات فرصت گردش نخبگان است و به طور کلی به وسیله آن می‌توان از نیرو‌های کارآمد توانمند و با برنامه در سطح داخلی استفاده کرد.

امام جمعه آبادان گفت: از مردم انتظار می‌رود که برای اقتدار کشور و به خاطر دخالت در سرنوشت آینده خود و فرزندانمان حضور گسترده‌ای در صحنه انتخابات داشته باشند.
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
المپیک 2020 توکیو کرونای دلتا موج پنجم کرونا طرح ساماندهی فضای مجازی تنفیذ حکم ریاست جمهوری