بازدید 8087

تمرین پرنشاط و البته شلوغ تیم‌ملی در کیش

کد خبر: ۱۰۵۴۹۹۷
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۵ 29 May 2021

تمرین عصر امروز تیم ملی فوتبال ایران برای رویارویی با حریفان در دور برگشت مقدماتی جام‌جهانی قطر، از ساعت 19 در ورزشگاه المپیک جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش تابناک ورزشی، با توجه به سفر تعدادی از خبرنگاران خبرگزاری‌ها ، سایت ها و مطبوعات به کیش با هزینه فدراسیون فوتبال، رسانه‌های گروهی امروز حضور پررنگی در محل تمرین تیم ملی داشتند.

تمرین پرنشاط و البته شلوغ تیم‌ملی در کیش

در ابتدای این حضور شلوغی مشخصی در ورزشگاه المپیک کیش و اطراف آن وجود داشت. حضور تماشاگران مختلف از جزیره و شلوغی اطراف تمرین با سلفی‌های متعدد آنها با بازیکنان همراه بود و این اتفاق در شرایطی رخ داد که مهدی طارمی دو شب پیش از مردم خواست تا با توجه به شرایط کرونایی وضعیت بازیکنان در آستانه‌ دیدارهای مقدماتی جام جهانی را در نظر بگیرند.

 به هنگام مصاحبه کریم انصاری‌فرد ناهماهنگی‌هایی به وجود آمد که برای دقایقی گفت‌وگوی مهاجم تیم ملی را رسانه‌ها به تأخیر انداخت.

* شهاب عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال امروز در محل تمرین تیم ملی حاضر شد و برای دقایقی در جمع بازیکنان با آنها به صحبت پرداخت. وی از کادر فنی و ملی‌پوشان بابت زحمات‌شان تشکر کرد و خطاب به آنها گفت همه آرزو می‌کنیم شما بتوانید در راه مقدماتی جام جهانی موفق شوید.

تیم ملی دو غایب داشت؛ محمدرضا اخباری که درون دروازه تراکتور قرار گرفته و سامان قدوس که در انگلستان حضور دارد در تمرین تیم فوتبال حضور نداشتند.

هنگامی که هنوز تمرین تاکتیکی آغاز نشده بود یکی از فواره‌هایی که مشغول آبیاری زمین چمن بود از جای خود خارج شد و آب به سمت کادر فنی تیم ملی و دراگان اسکوچیچ پخش شد. سرمربی کروات تیم ملی فوتبال ایران بعد از این اتفاق با خنده خطاب به خبرنگاران گفت؛ بهتر است آب را به سمت شما بگیرم تا خیس شوید.

تمرین پرنشاط و البته شلوغ تیم‌ملی در کیش

در بخش اول تمرین کریم باقری در کنار سایر بازیکنان بدن‌های آنها را گرم کرد و سپس کار تاکتیکی زیر نظر اسکوچیچ آغاز شد. بعد از این اتفاق خبرنگاران رسانه‌های گروهی به بیرون از زمین هدایت شدند.

تیم ملی فوتبال ایران روز دوشنبه جزیره کیش را به مقصد بحرین ترک خواهد کرد و اولین دیدار خود را مقابل هنگ‌کنگ در منامی برگزار می‌کند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی