بازدید ۵۰۹۹
پایان رقابت های دو روزه یادواره استاد باغبانباشی به میزبانی مشهد
فهرست کامل نفرات برتر رقابت های بین‌المللی دوومیدانی جام امام رضا در مشهد مقدس به شرح زیر است. این مسابقات با میزبانی شهرداری مشهد با حضور ۱۰ کشور خارجی به مدت دو روز برگزار شد.
کد خبر: ۱۰۴۵۶۷۳
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۷ 12 April 2021

رقابت های بین المللی دوومیدانی جام امام رضا علیه السلام به میزبانی شهرداری مشهد در ورزشگاه مدرن امام رضای این شهر برگزار شد و نفرات برتر ماده های مختلف معرفی شدند.

به گزارش تابناک ورزشی، اولين دوره رقابت‌های بین‌المللی دوومیدانی جام امام رضا(ع) گرامیداشت استاد علی باغبانباشی در بخش آقایان در ٢٢ ماده طي دو روز برگزار شد كه در پايان تیم عراق با هشت مدال طلا، دو مدال نقره و چهار برنز به عنوان قهرمان این دوره از رقابت‌ها معرفی شد،

تیم ایران (کرمانشاه) با دو طلا و دو برنز در جایگاه دوم و تيم ایران(گلستان) با دو طلا در جایگاه سوم قرار گرفتند.
اولین دوره رقابت‌های بین‌المللی جام امام رضا(ع) گرامیداشت استاد علی باغبانباشی با شرکت بیش از ۲۰۰ ورزشكار طي دو روز در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شد.

در اولین دوره این مسابقات ، ملی پوشان عراقی حضور و عملکرد درخشانی داشتند. عراقی ها در هشت ماده به مدال طلا دست یافتند. در دو ماده قهرمانی به ترکیه ای ها رسید. پاکستان با پرتابگر نيزه قدرتمند خود یک طلا کسی کرد و افغانستانی ها نیز صاحب یک نقره و یک برنز شدند. دونده استقامت قرقيزستان نیز صاحب مدال طلا شد. همچنین سوریه در پرش ارتفاع فاتح مسابقات شد.

شرکت کنندگان ایرانی نیز در ۹ ماده موفق به کسب مقام اول و مدال طلا شدند.

نفرات برتر دوومیدانی بین‌المللی جام امام رضا ع


نفرات برتر دو ۴ در ٤٠٠ متر امدادی

مقام اول تیم چهار نفر از عراق با رکورد ٣.١٠.٩٨ دقيقه
مقام دوم تیم چهار نفر از آذربايجان شرقي با رکورد ٣.١٢.١١ دقيقه
مقام سوم تیم چهار نفر از كرمانشاه با رکورد٣.٢٢.١٧ دقيقه

 

نفرات برتر دو ١٠٠٠٠متر

مقام اول نور سلطان از قرقيزستان با ركورد ٣٢.١٢.٠١دقيقه
مقام دوم پژمان كورزهي از همدان با ركورد ٣٢.٢٥.٩٧
مقام سوم شاهين يزدان از همدان با ركورد ٣٢.٣٠.٢٢ دقيقه

 

نفرات برتر پرش طول

مقام اول حسن ميهن‌دوست از بوشهر با رکورد ۷.۶۵ متر
مقام دوم محمدرضا فيروزچي از افغانستان با رکورد ٧.٥٣متر
مقام سوم ميثم عبدالله‌پور با رکورد ۷.۳۲متر

 


نفرات برتر پرتاب نيزه

مقام اول نديم ارشد از پاكستان با ركورد ٨٦.٣٨ متر
مقام دوم يونس صالح از عراق با ركورد ٧٦.٨٢متر
مقام سوم كرار ال ياسري از عراق با ركورد ٧٢.٢٧ متر

 


نفرات برتر دو ۳۰۰۰ متر

مقام اول همایون همتی از کرمانشاه با رکورد ۸.۵۵.۴۵ دقیقه
مقام دوم محمد مهال از عراق با رکورد۸.۵۶.۷۲ دقیقه
مقام سوم امیر آذریان از کهگیلویه و بویر احمد با ۹.۸.۸۷ دقیقه

 


نفرات برتر ماده دهگانه

مقام اول عبدالسجاد السوبیهوی از عراق با ۷۲۷۱ امتیاز
مقام دوم رضا کفایتی از تهران با ۵۹۷۰ امتیاز
مقام سوم سید محمد موسوی‌نژاد از بوشهر با ۵۴۰۲ امتیاز

 


نفرات برتر دو ۸۰۰متر

مقام اول پژمان يارولي از كرمانشاه با ركورد١.٤٧.٨٩دقيقه
مقام دوم اميد اميريان از سيستان و بلوچستان با ركورد١.٤٨.٥٩ دقيقه
مقام سوم امير زمان‌پور از همدان با رکورد۱.۵۱.۵۲ دقیقه

 

نفرات برتر پرش با نیزه

مقام اول امیر عبدالوحید از عراق ۵متر
مقام دوم حسين فلاح از تهران ۴.۷۰ متر
مقام سوم محمد مهدی معتمدنیا از البرز ۴.۵۰ متر

 


نفرات برتر دو ۲۰۰ متر

مقام اول طاها حسین یاسین از عراق با رکورد ۲۰.۹۸ ثانيه
مقام دوم محمد حسين ابراقي از كرمان با رکورد ٢١.١٧ از كرمان
مقام سوم سجاد هاشمي از آذربايجان شرقي با رکورد ٢١.٣١ ثانيه

 


نفرات برتر دو ٤٠٠ متر با مانع

مقام اول مهدی پیرجهان از آذربایجان شرقی با رکورد ۵۰.۱۱ثانيه
مقام دوم رضا مالك‌پور از قم با رکورد ۵۲.۴۸ثانیه
مقام سوم علی عباس‌پور از خراسان رضوی با رکورد ۵۲.۷۲ ثانيه

 

 

نفرات برتر پرتاب چکش
مقام اول مهدي محمدي از گلستان با ركورد ٦٥.١٢ متر
مقام دوم علي مرادي از آذربايجان غربي با ركورد٦٠.٢٣متر
مقام سوم حسين ال‌بياتي از عراق با رکورد ۵۸.۶۸ متر

 

 

نفرات برتر ۲۰ کیلومتر پیاده روی

مقام اول حمیدرضا زورآوند از همدان با ركورد ۱:۲۸.۵۱ ساعت
مقام دوم امین شاه ملکی از همدان با ركورد ۱:۳۴.۳۶ ساعت
مقام سوم امیرحسین اسدی منش از گیلان با ركورد ۱:۳۵.۰۰ ساعت

 


نفرات برتر پرش ارتفاع

مقام اول مجدالدین غزال از سوریه با رکورد ۲.۲۱ متر
مقام دوم کیوان قنبرزاده از مازندران با رکورد ۲.۱۵ متر
مقام سوم حسین ابراهیم از عراق با رکورد ۲.۱۵ متر

 


نفرات برتر دو ۴ در ۱۰۰ متر امدادی

مقام اول تیم چهار نفر از عراق با رکورد ۴۱.۰۰ ثانیه
مقام دوم تیم چهار نفر از مشهد با رکورد ۴۱.۸۰ ثانیه
مقام سوم تیم چهار نفر از قم با رکورد ۴۲.۰۰ ثانیه

 


نفرات برتر دو ۱۵۰۰ متر

مقام اول عبدالله ازدمیر از ترکیه

مقام دوم علی عالمی از ایلام
مقام سوم امیر زمان‌پور از همدان

 


نفرات برتر پرتاب دیسک

مقام اول حسین رسولی از مرکزی با رکورد ۵۸.۷۶متر
مقام دوم علی شیریان از چهارمحال بختیاری با رکورد ۵۵.۶۴متر
مقام سوم بهنام شیری از اردبیل با رکورد۵۵.۶۲ متر

 

نفرات برتر دو ۵۰۰۰ متر

مقام اول جی‌هاد اولوس از ترکیه با رکورد ۱۴.۳۳.۴۱

مقام دوم جلیل ناصری از ایلام ۱۴.۳۵.۶۶
مقام سوم رضا نور سلطان از قرقیزستان با رکورد ۱۴.۳۷.۹۸

 


نفرات برتر پرش سه گام

مقام اول حمیدرضا کیا از گلستان با رکورد ۱۶.۶۲
مقام دوم سید علی عقیلی از قم بارکورد۱۵.۷۲
مقام سوم وحید صدیق از مازندران با رکورد ۱۵.۵۸

 


نفرات برتر پرتاب وزنه

مقام اول محمدرضا طیبی از مازندران بارکورد۱۹.۵۹متر

مقام دوم شاهین مهردلان از خراسان رضوی با رکورد ۱۹.۵۰متر

 


نفرات برتر دو ۴۰۰ متر

مقام اول طاها حسین یاسین از عراق۴۶.۲۲

مقام دوم سجاد هاشمی از آذربایجان شرقی با رکورد۴۶.۸۷
مقام سوم رضا محمد التمینی از عراق با رکورد ۴۷.۴

 

نفرات برتر دو ۱۰۰ متر

مقام اول حسین علی الخفاجی از عراق با رکورد۱۰.۴۴
مقام دوم حسن تفتیان از خراسان رضوی با رکورد۱۰.۴۷
مقام سوم رضا محمد حسین ابارقی از کرمان با رکورد ۱۰.۵۹

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
نحوه برگزاری امتحانات مدارس 1399 1400 فطریه نشست وین انتخابات 1400 عید فطر دعای روز بیست و هشتم رمضان