بازدید ۴۸۸۳
کسی حق ندارد اعضای مجمع را برای تمایل شان به یکی از نامزدها زیرسوال ببرد
مدیران باشگاه‌ها و روسای هیات‌های فوتبال در زمره افراد برجسته شهر و استان خود هستند که هم به لحاظ تحصیلات و هم به جهت موقعیت شغلی، از پایگاه اجتماعی قابل ملاحظه‌ای برخوردار هستند و این‌ها کسانی هستند که با کمترین امکانات و ابزار و بدون هیچ ادعایی در حال اداره فوتبال این مملکت هستند.
کد خبر: ۱۰۳۶۱۷۴
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰ 22 February 2021

رییس کمیته تدوین و تطبیق مقررات فدراسیون فوتبال می‌گوید بیشتر روسای هیات‌های فوتبال و مدیران باشگاه‌ها در زمره افراد برجسته شهر و استان خود هستند.

به گزارش تابناک ورزشی، دکتر احمدرضا براتی، رییس کمیته تدوین و تطبیق مقررات فدراسیون فوتبال اظهار کرد: اینکه گفته شود اعضای مجمع بر اساس توصیه و سفارش رای می‌دهند در واقع توهین به اعضای مجمع است. به صورت طبیعی در فضای انتخابات با صاحبان رای تماس برقرار می‌شود و لابی و رایزنی‌هایی صورت می‌گیرد و این موضوع کاملا طبیعی است، اما اینکه اعضای مجمع را تحت کنترل، تصور کنند ناشی از این است که شناخت کافی و درستی از اعضای مجمع ندارند.

نایب رییس رکن کنترل صلاحیت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در ادامه گفت: مدیران باشگاه‌ها و روسای هیات‌های فوتبال در زمره افراد برجسته شهر و استان خود هستند که هم به لحاظ تحصیلات و هم به جهت موقعیت شغلی، از پایگاه اجتماعی قابل ملاحظه‌ای برخوردار هستند و این‌ها کسانی هستند که با کمترین امکانات و ابزار و بدون هیچ ادعایی در حال اداره فوتبال این مملکت هستند.

براتی: کارنامه نامزدها درگذشته ملاک انتخاب است نه توصیه و شعار

براتی با اشاره کمبود امکانات در ورزش استان‌ها ادامه داد: هیچ امکانات قابل ملاحظه‌ای در اختیار این هیات‌ها گذاشته نمی‌شود و در مقابل فقط به آن‌ها حمله می‌شود. هیات‌ها به عنوان فدراسیون‌های محلی باید فوتبال را در سطح استان خود و در تمام ابعاد اداره کنند و به همه پاسخگو باشند، ولی در عین حال امکاناتی که در اختیار دارند با انتظاراتی که از آن‌ها وجود دارد مطلقا همخوانی ندارد.

او تاکید کرد: هیچ کس حق ندارد اعضای مجمع را به دلیل تمایل آن‌ها به یکی از نامزد‌ها زیر سوال ببرد. همه نامزد‌ها محترم هستند و اعضای مجمع در این سال‌ها به حداکثر بلوغ و تشخیص مدیریتی رسیده اند و با توجه به اینکه رای آن‌ها مخفی است مطمئنا بنا بر تشخیص واقعی خودشان تصمیم گرفته و رای می‌دهند و قطعاً رزومه و عملکرد نامزد‌ها در گذشته ملاک انتخاب آن‌ها خواهد بود نه توصیه و سفارش و شعار‌های انتخاباتی.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
اربعین 1400 اعمال ماه صفر سازمان همکاری شانگهای محمدباقر ذوالقدر ابومحمد عسگرخانی هفته دفاع مقدس