تحلیل یک نماد فولادی:

روند قیمتی فخوز چگونه خواهد بود؟

فخوز روز گذشته ۳۰ آذر ۹۹ بعد از مجمع فوق العاده که برای افزایش سرمایه برگزار کرده بود، بازگشایی شد و قیمت پایانی آن ۶ درصد افزایش یافت. این نماد فولادی، در روز‌های پیش روی بورس چه روندی را در پیش خواهد گرفت؟
کد خبر: ۱۰۲۲۷۹۴
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳ 21 December 2020

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، قیمت پایانی فخوز روز گذشته ۳۰ آذر ۹۹ در بازگشایی سهم بعد از مجمع فوق العاده برای افزایش سرمایه،  ۶ درصد مثبت خورد و امروز ۱ دی ۹۹ با توجه به عطش خریداران برای خرید سهم خیلی زود به سمت آستانه بالا رفت و صف خرید شد که در میانه‌های بازار صف خرید این نماد عرضه شد. این سهم در پایان بازار دوباره به سمت صف خرید حرکت کرد و در نهایت با حجم ۸۰ میلیون برگه سهم و پایانی ۴.۴ درصد مثبت کار خود را در بازار امروز به پایان رسانید.

حالا پرسش این است که آیا به لحاظ تکنیکال فخوز در موقعیت مناسبی جهت ورود قرار گرفته است؟ سهامداران فخوز باید همچنان سهامداری کنند یا از این سهم خارج شوند؟

روند قیمتی فخوز در روز‌های آینده، سیگنال خرید صادر شد؟

(نمای بلندمدتی فخوز)

روند قیمتی فخوز چگونه خواهد بود؟
 
(فخوز از نمای نزدیک تر)
روند قیمتی فخوز چگونه خواهد بود؟
 
فخوز در چند ماه گذشته که بازار درگیر اصلاح بوده است طی یک ساختار اصلاحی مفصل و نوسانی به فیبوی ۰.۶۱ اصلاح اخیر رسیده است که همزمان تلاقی مهمی با سقف کانال نزولی که اصلاح درون آن اتفاق افتاده است، دارد. از این رو شکست آن در روز‌های آتی کمی سخت به نظر می‌آید، اما عبور RSI از سطح ۷۰ درصد سیگنال خوبی برای سهم تلقی می‌شود و می‌تواند امید به صعود بیشتر در روز‌های آتی و عبور از سقف کانال اصلاحی را زنده نگه دارد. حد ضرر سهم بر روی ۱۵۵۰ تومان قرار دارد.
 
 
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه