پیش بینی قیمت نوری در روزهای آینده بورس

امروز مورخه ۲۳ آذر ۹۹ معاملات نماد نوری بعد از تایید ناظر آغاز شد و این نماد کار خود را با پایانی ۱۴.۳ درصد مثبت به پایان رساند. نوری از معدود نماد‌هایی است که توانسته از اوج قیمتی خود در تابستان ۹۹ عبور کند. تحلیل تکنیکال این سهم چه می‌گوید؟
کد خبر: ۱۰۲۱۱۰۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴ 13 December 2020
به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، روز گذشته مورخه ۲۲ آذر ۹۹ بود که نوری در مرحله مچینگ قرار گرفت تا بدون محدودیت دامنه بازگشایی شود، اما ناظر معاملات این نماد را تایید کرد و بازگشایی آن به امروز مورخه ۲۳ آذر ۹۹ موکول شد. بالاخره در روز جاری بود که نوری با مچ شدن در قیمت‌های مثبت باز شد و در پایان با معامله کمی بیش از ۳۱ میلیون سهم و پایانی ۱۴.۳ درصد مثبت کار خود را در بازار امروز به پایان رسانید.

حالا پرسش این است که آیا به لحاظ تکنیکال نوری در موقعیت مناسبی جهت ورود قرار گرفته است؟ سهامداران نوری باید همچنان سهامداری کنند یا از این سهم خارج شوند؟


پیش بینی قیمت نوری در روز‌های آینده بورس

نوری
 
 
نوری یکی از معدود سهامی است که توانسته است بعد از پایان دوره اصلاح بازار به مدار صعود برگشته و موفق به عبور از اوج خود در تابستان ۹۹ شود. امروز کندل بازگشایی نوری بالاتر از قیمت اوج بود و قیمت توانست بالاتر از قیمت بازگشایی بسته شود که این موضوع باعث شکل گیری یک کندل سبز و امید به معاملات بهتر در روز‌های بعد از بازگشایی سهم شد.
اندیکاتور RSI نیز در شرایط مساعدی به سر می‌برد و فردا می‌تواند با نفوذ به محدوده بالای ۷۰ درصد شاهد روند رو به رشد هر چند کوتاه در سهم شود. اما آن چیزی که برای سهم مهم است این است که قیمت در روز‌های آتی یکبار دیگر بتواند به محدوده ۶۶۰۰ تومان که امروز موفق به شکست آن شد، پول بک بزند تا اصطلاحا کف قیمتی سهم در ۶۶۰۰ تومان تست شود.

با فرض قبول سناریوی بالا برای پایان اصلاح قیمت و شروع روند صعودی جدید تارگت اصلی قیمت در میان مدت بر روی قیمت ۹۰۰۰ تومان در فیبوی ۱۰۰ درصد موج صعودی قبلی قرار دارد. در این صورت کف ۶۶۰۰ تومان حمایت موثر سهم می‌باشد پس حد ضرر را نیز آنجا می‌گذاریم. با این حساب سهم در میان مدت ریسک به ریوارد معقولی دارد.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم