بازدید 14165

قاتل مادربزرگ در بیمارستان جان باخت

کد خبر: ۹۸۵۸۰۹
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳ 21 June 2020

پسر معتاد که در جریان سرقت از خانه پدربزرگش همسر وی را به قتل رسانده بود 7 روز پس از بستری شدن در بیمارستان تسلیم مرگ شد.

به ‌گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از ساعت 4:30 عصر پنجشنبه 22 خرداد و با گزارش مرگ زن میانسالی در طبقه دوم ساختمان محل زندگی اش در خیابان خزانه آغاز شد. به‌دنبال اعلام این خبر بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند. با ورود به محل آنها با جسد زن میانسال و بدن نیمه جان همسرش مواجه شدند. به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت مرد میانسال برای درمان به بیمارستان منتقل شد.

از آنجا که خانه بهم ریخته و گوشواره‌های زن میانسال نیز به سرقت رفته بود، فرضیه قتل با انگیزه سرقت قوت گرفت. سالم بودن درهای ورودی حکایت از حضور یک آشنا در این جنایت داشت. متخصصان پزشکی قانونی در صحنه علت اولیه مرگ را ضربات متعدد به سر اعلام کردند.

مرد میانسال به مأموران گفت: نوه‌ام عامل این جنایت بود. او معتاد است و برای سرقت به خانه ما آمد اما همسرم را کشت و مرا هم کتک زد.

وی ادامه داد: مدتی قبل همسرم فوت کرد و من با زن دیگری ازدواج کردم. نوه‌ام به خاطر اعتیاد، از سوی خانواده‌اش طرد شده است. روز حادثه نوه‌ام به دیدنم آمد و ناگهان شروع به کتک زدن من و همسرم کرد. نمی‌دانم چه می‌خواست اما تمام خانه را به هم ریخت و آنقدر سر همسرم را به دیوار کوبید که او کشته شد.

با به‌دست آمدن هویت متهم فراری، تحقیقات برای دستگیری او به دستور بازپرس ساسان غلامی ادامه یافت و یک ساعت پس از این جنایت، پسر 35 ساله دستگیر شد. اما از آنجایی که او از نظر روحی و جسمی وضعیت مساعدی نداشت به دستور بازپرس جنایی به بیمارستان منتقل شد.

در حالی که پسر جوان تحت مداوا قرار گرفته بود، اما ناگهان حالش وخیم‌تر و شامگاه پنجشنبه 29 خرداد تسلیم مرگ شد.

با مرگ پسر جوان، انگیزه اصلی او برای این جنایت مخفی ماند. بررسی‌های اولیه حکایت از آن دارد که نوه جنایتکار بر اثر مصرف زیاد مواد مخدر فوت کرده با این حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و بررسی علت اصلی مرگ او را صادر کرد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه