بازدید 14048
۱
نظرسنجی تاریخی سایت کنفدراسیون فوتبال قاره

گل استیلی به آمریکا بین ۱۰لحظه برتر فوتبال آسیا

لحظات تاریخی همچون ضربه سر کره جنوبی به ایتالیا، گل العویران عربستانی به تیم بلژیک، گل المعز علی به ژاپن، گل کره شمالی به ایتالیا، گل کیهیل استرالیایی به هلند و گل یونس محمود عراقی در جام ملت‌های ۲۰۰۷ مهمترین رقبای گل معروف حمید استیلی هستند که به «گل قرن» معروف شد.
کد خبر: ۹۸۰۲۴۱
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰ 23 May 2020

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا ۱۰ تصویر از برترین گل‌های این قاره را برای انتخاب خاطره انگیزترین تصویر به نظرسنجی گذاشت که گل استیلی در نخستین دقایق رای گیری با 87درصد بالاتر از همه رقبا قرار گرفته است.

به گزارش تابناک ورزشی، گل نخست تیم ملی ایران به آمریکا در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه توسط حمید استیلی به عنوان یکی از ۱۰ گل خاطره انگیز آسیا انتخاب شد. گلی که اشک های استیلی و یک ملت را بعد از آن گل تاریخی درآورده بود.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار این گل به همراه ۹ تصویر دیگر از برترین گل‌های تاریخ فوتبال آسیا از کاربران خواست ۵ تصویر محبوب را انتخاب کنند.  AFC خوشحالی گل حمید استیلی پس از گشودن دروازه آمریکا با عنوان «موفقیت» به در نظرسنجی قرار داده است.

لحظات تاریخی همچون ضربه سر مهاجم کره جنوبی به ایتالیا در جام جهانی 2002 ، گل جادویی و فردی سعیدالعویران عربستانی به تیم ملی بلژیک در جام جهانی 1994، گل قیچی برگردان المعز علی به ژاپن در فینال جام ملتهای 2019 ، گل کره شمالی به ایتالیا در جام جهانی 1966 ، گل تیم کیهیل استرالیایی به هلند در جام جهانی 2014 و گل یونس محمود عراقی در جام ملتهای آسیا 2007 مهمترین رقبای گل معروف حمید استیلی هستند. گلی که به « گل قرن» معروف شد.

برای شرکت در این نظرسنجی، اینجا را کلیک کنید.

گل استیلی به آمریکا بین ۱۰لحظه برتر فوتبال آسیا

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
انصاف کنفدراسیون فوتبال آسیا از بعضی از مخاطبان این سایت بیشتره انگار.
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم