بازدید 6060
مرد بلژیکی تا پول بادآورده را نگیرد، قرارداد بعدی را نمی‌بندد

ویلموتس: منتظر رای فیفا در شکایتم از ایران هستم

مطمئناً پس از این بیماری همه گیر، بحران مالی به وجود خواهد آمد، بسیاری از شرکت‌ها رنج می‌برند و این کار را با شرکت هواپیمایی بروکسل آغاز کرده است. همچنین برای همه دشوار است، همه هزینه‌های پرداختی دارند، فوتبال نیز رنج می‌برد
کد خبر: ۹۷۹۰۲۱
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶ 17 May 2020

سرمربی بلژیکی سابق تیم ملی فوتبال ایران در تازه ترین اظهارنظرش گفته که تیمهای زیادی خواهانش هستند اما الان منتظر رای شکایتش از ایران است. او می‌گوید که فیفا به زودی رای خود را درباره پرونده حضورش در ایران اعلام خواهد کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، به نقل از اسپورتس، مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در تازه‌ترین اظهارنظرش درباره قراردادش با ایران گفت: «من در ۱۵ نوامبر گذشته با تیم ملی ایران همکاری‌ام به پایان رسید. به فیفا شکایت کردم و اکنون در حال رسیدگی به پرونده هستیم. منتظر حکم هستم.»

ویلموتس که به نظر می رسد پیشنهادهایش را تا دریافت غرامت نجومی از فدراسیون ایران بی پاسخ می گذارد، ادامه داد: در حال حاضر برخی از پیشنهادات را دریافت کرده‌ام. در بلژیک از تیم‌های زیادی از جمله استاندارد پیشنهاد دارم. این باشگاه قلب من است که چیز‌های زیادی را برای من به ارمغان آورده است و همیشه از آن حمایت کرده ام. حتی در سال ۱۹۹۴ بعد از توقف من با تیم ملی، مسئولان استاندارد با من عالی بودند. ما همیشه خوب کار می‌کردیم و در کل یک باشگاه جالب است.

ویلموتس: منتظر رای فیفا در شکایتم از ایران هستم

او در بخش دیگری از سخنانش گفت: قرارداد‌هایی وجود دارد که باید رعایت شود. همه چیز برای باشگاه و مربی باید تنظیم شود. شما باید صبور باشید، اکنون بازار متوقف شده است. فکر می‌کنم برای تیم‌ها و بازیکنان اوضاع فعلی پیچیده است. برای باشگاه‌ها نیز به دلیل اینکه بودجه لازم برای حفظ بازیکنان وجود ندارد سخت است. نمی‌خواهم از آنچه بر مردم می‌گذرد شکایت کنم. افرادی هستند که می‌میرند، عده دیگری نیز که در بیمارستان رنج می‌برند، فوتبال برای من در پس زمینه است.

ویلموتس افزود: اکنون سؤالات زیادی وجود دارد، اما هیچ کس پاسخ نمی‌دهد. مطمئناً پس از این بیماری همه گیر، بحران مالی به وجود خواهد آمد، بسیاری از شرکت‌ها رنج می‌برند و این کار را با شرکت هواپیمایی بروکسل آغاز کرده است. همچنین برای همه دشوار است، همه هزینه‌های پرداختی دارند، فوتبال نیز رنج می‌برد و فکر می‌کنم از نظر اقتصادی، ما رو به پایین می‌رویم؛ که برای من منطقی به نظر می‌رسد.

وی سپس در مورد از سرگیری لیگ در آلمان صحبت کرد و گفت: لیگ فرانسه متوقف شده، ایتالیایی‌ها فکر می‌کنند که از سر گرفته می‌شوند، اسپانیایی‌ها هم هستند؛ بنابراین بسیاری از بازیکنان به تدریج به مسیر تمرین باز می‌گردند. فکر می‌کنم اگر همه چیز ادامه یابد چیز خوبی است. برای امنیت بازیکنان هم خوب است.

سرمربی سابق تیم ملی ایران افزود: تیم‌ها یک هفته است که قرنطینه شده‌اند و دو بار هم آزمایش شده‌اند. آن‌ها ابزار انجام این کار را دارند و یک سطح برتر دارند. علاوه بر این، من در مصاحبه‌ای خواندم که کمتر از یک صد در صد احتمال وجود دارد که یک فوتبالیست به طور جدی به کرونا آلوده شود، آن‌ها در گروه سنی ۱۸ تا ۳۵ سال از نظر سلامتی به سر می‌برند. بسیار کم خطر است و امیدوارم همه چیز خوب پیش برود. مربی که دستورالعمل را رعایت نکرده است برکنار شد. اگر آن‌ها چراغ سبز داده‌اند، دلیل این است که آن‌ها ضمانت خاصی دارند، در غیر این صورت چنین کاری نمی‌کردند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # باشگاه النصر عربستان # کریستیانو رونالدو # هفته دفاع مقدس
آخرین اخبار