بازدید ۳۰۲۹
واکنش میرسلیم به مصاحبه‌های اخیر علیه سخنانش درباره خلخالی
حضراتی که در این ایام مهندس میرسلیم را متهم به عدم صداقت و اطلاع می کنند جالب است که بعضاً در سال‌های ۵۷ و 58 مسئولیت نداشتند و شاید با چند واسطه با یکی از انقلابیون اصلی ارتباط می‌گرفتند و قطعاً نمی‌دانند که پس از عزل خلخالی توسط امام (ره) در سال 60 حضور آقای خلخالی در مقابله با مواد مخدر با حکم بنی صدر بود...
کد خبر: ۹۶۶۶۷۱
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵ 18 March 2020

دفتر منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم، مصاحبه اخیر مهندس میرسلیم را در طراز گام دوم انقلاب اسلامی خواند و نوشت: با عنایت به بیانات مقام معظم رهبری که اشاره نمودند جمهوری اسلامی ایران آماده جبران خطاهای خویش است یعنی دقیقا عبور از خلخالی ها و زایش تفکرات امثال خلخالی، آماده جبران خطاهای خویش یعنی ترک محدود عادات ناصواب چهل سال گذشته به معنی عبور از اندیشه های کوته نظرانه ای همچون محافظه کاری با مردم، و کتمان حقیقت از ترس رسانه‌های خارجی، مصلحت اندیشی در مقابله با فساد و...

به گزارش «تابناک»، در اطلاعیه دفتر مهندس سید «مصطفی میرسلیم» آمده است:

حضراتی که در این ایام مهندس میرسلیم را متهم به عدم صداقت و اطلاع می کنند جالب است که بعضاً در سال‌های ۵۷ و 58 مسئولیت نداشتند و شاید با چند واسطه با یکی از انقلابیون اصلی ارتباط می‌گرفتند و قطعاً نمی‌دانند که پس از عزل خلخالی توسط امام (ره) در سال 60 حضور آقای خلخالی در مقابله با مواد مخدر با حکم بنی صدر بود.

از طرفی چشم مان روشن شد به نکاتی که برخی از دوستان اوایل انقلاب مطرح کردند در خصوص درصد مشارکت مردم عزیز در انتخابات یازدهمین دوره مجلس البته نتوانستیم ارتباط این دو را پیدا کنیم! ولی خوب است ایشان و طیف و طایفه وتبارشان از عملکرد خودشان در انتخابات بگویند و آمار بدهند چه کارهایی را که باید برای رونق انتخابات انجام بدهند و ندادند و چه کارهایی که نباید انجام بدهند و متاسفانه انجام دادند.

نظر مهندس میرسلیم این است که آنچه در مصاحبۀ مورخ 1396 گفته شده عاری از کذب وتهمت است ولی از انتشار آن مطالب پس از دو سال آن هم در شرایطی که مردم شریف ما از بلای کرونا رنج می برند ناراضی است و اعتقاد دارد مطرح کردن جنجال جدید به نام مرحوم خلخالی در حال حاضر ورود در حواشی است و امروز باید با استفاده از تجربۀ گذشته به مسائل ومشکلات اصلی مردم پرداخت و لذا ادامه مباحثات بین موافقان ومخالفان را بمصلحت نمیدانند.

در پایان از خداوند متعال برای همۀ دلسوزان جمهوری اسلامی، اخلاق‌مداری، حق طلبی، دفاع از حقوق مردم، تعارف نداشتن در مبارزه با فساد را خواستاریم.

دفتر مهندس سید مصطفی میرسلیم
28/12/1398

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
ونزوئلا ال پالیتو غیزانیه نفت ونزوئلا مجلس یازدهم دریای کارائیب قتل رومینا اشرفی