بازدید 17353
۵
گزارش

۲عضو مخالف خطیر از هیات مدیره استقلال استعفا دادند

میرشاد ماجدی و منزوی بعد از ماموریت وزیر به علی خطیر برای مذاکره با استراماچونی، تصمیم گرفتند از سمت خود در این باشگاه استعفا دهند. آن‌ها استعفای خود را به اسماعیل خلیل زاده رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه ارائه کرد. فتحی همچنان صندلی خود را حفظ کرده و از استعفای او خبری به گوش نمی‌رسد.
کد خبر: ۹۴۷۱۳۸
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸ 28 December 2019

بعد از نامشخص بودن همکاری فتح الله زاده با هیات مدیره استقلال، حالا خبر می رسد دو عضو دیگر و شاخص از هیات مدیره استقلال استعفا داده است.

به گزارش تابناک ورزشی، میرشاد ماجدی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال که در فصل گذشته تنش و اختلافات زیادی با علی خطیر داشت، در تصمیمی تازه از سمت خود استعفا کرد. کامران منزوی نیز که از سال گذشته به ترکیب هیات مدیره اضافه شده بود، استعفای خود را اعلام کرد. ماجدی اکنون رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال است. امیرحسین فتحی همچنان صندلی خود را حفظ کرده و از استعفای او خبری به گوش نمی رسد.

۲عضو مخالف خطیر از هیات مدیره استقلال استعفا دادند

میرشاد ماجدی بعد از ماموریت وزیر به علی خطیر برای مذاکره با استراماچونی، تصمیم گرفت از سمت خود در این باشگاه استعفا دهد. وی استعفای خود را به اسماعیل خلیل زاده رئیس هیات مدیره و سرپرست این باشگاه ارائه کرد. 

پیش از این علی فتح‌الله‌زاده به دلیل توهین‌های هواداران استقلال از سمت خود استعفا کرده بود که با مخالفت خلیل‌زاده وی فعالیت خود را مجدداً آغاز کرد. به جز ماجدی، اسماعیل خلیل‌زاده، امیرحسین فتحی، کامران منزوی و علی فتح‌الله‌زاده دیگر اعضای هیات مدیره استقلال هستند که در بین آن‌ها شایعه جدایی منزوی و فتحی نیز به گوش می‌رسد. همچنین گفته می شود که بزودی تغییرات جدی و اساسی در هیات مدیره باشگاه استقلال رخ خواهد داد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۵
فاز دوم سریال«التماس به استرا» شروع شد!!!
كاملا ديگه مشخص شده مشكلات استقلال از كجاست.... واقعا متاسفم واسه وزارتي كه نميتونه يا شايدم نمي خواد مشكلات يه باشگاه رو حل كنه... البته ناكارامدي وزارت ورزش!!! خدا رو شكر تو همه رشته ها مشخص شده.. اما چون فوتبال طرفدارهاي بيشتري داره كاملا مشهوده... وزراي دولت تدبير و اميد!!!!! نه تدبيري دارن واسه مسائل و نه اميدي باقي گذاشتن با اين بي تدبيري و بي سواديشون
خطیر واقعا مدیری شایسته است و بدهی پروچیچ هم او از طریق فیفا پرداخت کرد ولی او را برکنار کردند؟!
مگه قحط الرجاله ؟
چرا اینقدر منت استراماچونی رامیکشید وتونم هی شرایط تحقیرامیزمیذاره؟
دوستان موضوع منت کشی نیست موضوع روکردن فساد در دستگاه دولت و یک نمونه بسیار بزرگ در ورزش کشورها که برای مردم روشن بشه که شد که چه زدوبندهای در فوتبال هست
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # موشک هایپرسونیک فتاح # فیروز نادری # کارمزد تراکنش بانکی
آخرین اخبار
وب گردی