بازدید ۲۸۹۴۶
افشاگری روزهای اخیر شیث رضایی بدون واکنش دایی:
کد خبر: ۹۴۰۷۳۷
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰ 02 December 2019

شیث رضایی بازیکن پرحاشیه سابق پرسپولیس که حضور کمی هم در تیم ملی داشت، علیه علی دایی دست به افشاگری زد.

به گزارش تابناک ورزشی، این مدافع شمالی که در دوران فوتبالش اختلاف های شدیدی با کاپیتان سابق پرسپولیس یعنی علی دایی داشت، در مصاحبه ای تازه گفت که دایی از او خبرچینی می خواسته ...! حرف های او را می خوانید اما تابناک صحت و سقم این ادعاها را تایید نمی کند.

حرف زور را قبول نمی کردم

داستان من و علی دایی را همه می‌دانند. در طول سال‌هایی که در پرسپولیس بودم با مربیان زیادی کار کردم، آقای علی پروین، حمید استیلی، آری هان، کرانچار همه من را دوست داشتند و از بهترین‌های تیم شان بودند. چرا؟ چون زور نمی‌گفتند و از من چیز خاصی نمی‌خواستند. اما مشکل من و آقای دایی به بازی پرسپولیس و سایپا در لیگ ششم برمی گردد. من بازیکنی نبودم که بگذارم بازیکنی جلوی پرسپولیس مانور بدهد. احترام ببینم، احترام می‌گذارم. برای تیمم با تمام وجود بازی می‌کنم. اما اینگونه نیستم که بازیکن روبرو هر حرفی بزند من واکنش نشان ندهم؟ هرگز. خیلی از بازیکنان زنگ می‌زدند به آقای دایی شب بخیر می‌گفتند، اما من این کار را نمی‌کردم. حالا با این وصف آیا به جایگاهی که می‌خواستم رسیدم؟ از نظر خودم بله، چون آدم خبرچینی نبودم. روزی که کاپیتانی را از من گرفتند به این دلیل بود که چرا خبر از رختکن نمی‌آوردم و نمی‌بردم.

علی دایی می‌خواست برایش خبرچینی کنم!

برای دایی خبرچینی نکردم

ماجرای توهین به بازوبند نبود (به بازی پرسپولیس و صبا اشاره می‌کند که در دقایقی بازوبند را به جای بازو روی مچش بست) چرا همان موقع نگرفتند؟ می‌خواستند خبر‌های تیم را برای شان ببرم و من نمی‌بردم، چون بازیکنانی که در تیم هستند دوستان و جزو خانواده من بودند. شاید یک بازیکن یک روز حالش در تمرین خوب نباشد و حرفی بزند یا کاری کند. من نمی‌گفتم، اما آنکه نیاز به بازی داشت می‌رفت می‌گفت. یکی از بازیکنان که به آقای دایی نزدیک بود خبر‌ها را می‌برد. همین بازیکن زمانی که تیم دوبی و در هتل بود آمد به من گفت: بروم خرید کنم. گفتم از تایم گذشته است. گفت: تو می‌توانی اجازه بدهی. با مسئولیت خودم ۴۵ دقیقه به او اجازه دادم رفت خرید کرد و آمد. درتمام این مدت جلوی در ایستادم تا آمد و رفت تو اتاقش. آقای دایی فردا من را خواست و گفت: کسی از هتل خارج شد؟ گفتم نه؟ گفت: مطمئنی؟ گفتم بله؟ گفت: مگه آقای فلانی خارج نشد؟ گفت: بگید آن بازیکن بیاید. از او پرسید آقا شما خارج نشدی؟ یک جوری نه گفت که یعنی آره. گفتم من مسئولیت داشتم به او اجازه دادم. چون مسئول تیم در غیاب سرمربی بودم و بازیکن صحیح و سالم برگشته است. آن بازیکن رفت ماجرا را گفت و آقای دایی انتظار داشت من هم بگویم، اما نگفتم. چون فکر می‌کردم آن بازیکن جزیی از خانواده است، اما او به خاطر منافع دیگر کار دیگری می‌کرد. آن بازیکن دفاع چپ تیم بود.

دایی انتظار داشت به او بگویم ببخشید

من آقای دایی را هرجا ببینم برحسب ادب و احترام سلام می‌کنم حالا دیگر دست خود ایشان است که جواب بدهد یا نه. هیچ وقت پشت این آدم حرف نزدم. دعواهایمان رودرو بوده است. حتی مدتی پیش بعد از اینکه طرفداران عربستان چیزی ضد ایشان گفته بودند در حمایت از آقای دایی پست گذاشتم. درباره بازی معروف با سایپا هم باید بگویم که همیشه دوست داشتم اگر کسی روبروی پرسپولیس می‌خواهد بازی کند و ولع خاصی برای گل زدن دارد با تمام وجود بازی کنم. آقای دایی انتظار نداشت من با ایشان اینطوری یارگیری کنم. مهمترین چیز این بود که ایشان انتظار نداشت. بقیه مدافعان می‌گفتند ببخشید به شما خوردیم، اما من ببخشید نمی‌گفتم. نمی‌دانم چرا عذرخواهی می‌کردند، اما همین بازیکنان در دوره ایشان کاپیتان هم شدند. من آدمی نبودم که عذرخواهی کنم. وقتی فوتبالی و محکم بازی می‌کردم عذرخواهی در کار نبود. اگر آقای دایی بگوید من بی احترامی در آن بازی کردم می‌پذیرم. همیشه در بازی‌ها با مهاجمان حریف خوش و بش داشتیم شاید برای بعضی‌ها خوشایند نبود.

ناراحت شدم دایی فحش خورد

وقتی به صبا رفتم بازی‌های خوبی انجام دادم و توسط علی دایی به تیم ملی دعوت شدم. دلیلش این بود که ما با الهلال بازی کرده بودیم که ۹ ملی پوش داشت و من یکی از بهترین بازی هایم را انجام دادم و چند ماه بعد با عربستان بازی داشتیم. معتقدم وقتی یک برصفر جلو افتادیم یا من یا مازیار زارع باید به زمین می‌رفتیم. اتفاقا من و مازیار داشتیم گرم می‌کردیم و من به او می‌گفتم تو می‌روی تو و او می‌گفت که تو می‌روی... در پایان بازی اتفاقاتی که علیه آقای دایی افتاد ناراحت کننده بود. به عربستان باختیم، تماشاچیان به سرمربی فحش می‌دادند و آن شادی عربستانی‌ها اتفاقات خوبی نبود و من را ناراحت کرد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴۳
انتشار یافته: ۱۴
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
خدا وکیلی این شخص ارزش داره که کلامی از او چاپ کنید. ازرش آقای علی دایی خیلی بیشتر از این یاروهست حتی من حاضر نیستم اسم اون رو بنویسم
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
شما ارزش شناسی؟چیکاره این وسط. بت پرست
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
از آدمها بت نسازید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
افراد را از روی سابقه و رفتار آنان می سنجیم این اقای شیث کدام کارش منطقی بوده که حالا زبان امده است در ضمن چطور به خودش اجازه داده که دروغ بگوید و مطلبی را که اقای دایی حق داشته بداند پنهان کرده و دروغ گفته / آیا واقعا می شود به این ادم اطمینان کردو و حرفش را جائی
نقل کرد. سکوت برایش درمان خوبی است
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
این افراد پرحاشیه سعی دارند با ربط دادن خود به موضوعاتی مرتبط با شهریار فوتبال ایران، خود را مطرح کنند. صداقت و زحمات علی دایی برای هیچ کس پوشیده نیست و حرف های این آقا ارزش شنیدن و خواندن ندارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
برنامه تخریب مجدد آقای دایی شروع شده! ....خداداذ و حالا و شیث! .... بیشتر خواهیم شنید بزودی!
عادل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
برادر خیانت کردی حالا اسمش را میزاری جاسوسس خجالت هم خوب چیزی شیث معلوم الحال
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
می خواهد خودش را به بزرگان بچسباند درضمن فردی که خودش اعتراف می کند دروغ گفته از او چه انتظاری دارید. دروغ گو سابقه رفتار های شیث هنوز یادمان نرفته است
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
همچین با افتخار از دروغگویی خودش یاد میکنه که انگار یک فضیلت اخلاقی هست.اگر سرمربی ندونه بازیکنش شب قبل از مسابقه رفته بیرون و مثلا اونجور جاها فردا که اون بازیکن نتونست تو زمین خوب بازی کنه میفهمه که دیگه دیر شده.اون بازی معروف هم تنها بازی عمر اقای شیث بود که اونطور یار گیری کرد و کلا ادمهای کوچک با پیچیدن به پر و پای بزرگان گاهی خودشون رو یکشبه مطرح میکنن
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
آقای دایی شخصیت آسطوره ای ورزش ماست که ارق وطن پرستی او باید سرمشق جوانان ما باشد ،حال افرادی با گرایش هایی سست که سفارشی است می خواهند چهره او را در جامعه مخدوش کنند خاطرجمع باشند به اهداف زشت خود نخواهند رسید
.
ستار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
آقای شیث چرا قبلاٌ این حرفها رو نزدی.واقعا برای تیم بزرگ پرسپولیس متاسفم که بازوبند کاپیتانی را به امثال شما داده است.اینهمه آدم توی تیم پرسپولس،تیم ملی،سایپا و..... بوده تابحال هیچ احدی در مورد دایی اینجوری نگفته اما شما بعد سالها اومدی این حرفها رو میزنی؟..به نظرم من بدل علی دایی در حقیقت و مردانگی توی فوتبال پیدا نمیشه.
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
دایی همیشه برای ما دایی خواهد ماند .او مردم خود را دوست دارد و برایشان ارزش قائل است . ماهم برای دایی ارزش قائل هستیم و دوستش داریم .مهم نیست دیگران چه میگویند .
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
حرفهای آقای رئیس جمهور رو شاید بشه قبول کرد ولی دروغگویی این آقا دیگه اظهر من الشمس. از این جور افراد متاسفانه در جامعه زیاده و داره زیادتر هم میشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
ادب، غیرت، تعصب و سختکوش و پرتلاش و عرق زیاد ملی و جدی از خصیصه های دایی است.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
عبدالحسین مجدمی اکبر طبری اجلاس داووس عباس تبریزیان طرح گام کروناویروس سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر لیگ قهرمانان آسیا احمد حمزه