بازدید 3581

فرمانده سپاه: رزق ما دست تحریم‌کنندگان نیست

چرا برای گشایش رزق سراغ دشمنان خدا برویم؟ آنها که بیش از حد کارتن خواب دارند نمی‌توانند برای ما گره گشایی کنند. ما باید سراغ خود خدا برویم.
کد خبر: ۹۳۷۵۶۲
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲ 16 November 2019

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به تحریم‌کنندگان رجوع نمی‌کنیم چون رزق ما دست آنها نیست و اگر ایمان و تقوا را سرلوحه خود قرار دهیم برکات خدا از آسمان و زمین نازل می‌شود.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در مراسم پایانی نهمین دوره مسابقات قرآن و مفاهیم خانواده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جمعه شب در مشهد افزود: آیا تحریم کنندگان می توانند از نزول برکات الهی از آسمان جلوگیری کنند؟ ما می دانیم که حتی به اندازه ذره ای نباید به دشمن تکیه کنیم.

وی ادامه داد: چرا برای گشایش رزق سراغ دشمنان خدا برویم؟ آنها که بیش از حد کارتن خواب دارند نمی‌توانند برای ما گره گشایی کنند. ما باید سراغ خود خدا برویم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تجربه ۴۰ سال انقلاب اسلامی به ما نشان می‌دهد وقتی آیات قرآن را روی صحنه زمین جاری کردیم به هر چه خواستیم رسیدیم و از هر گردنه پرفراز و نشیبی عبور کردیم.

سردار سلامی با بیان اینکه به فضل الهی صاحب قدرت، عظمت و اقتدار هستیم افزود: همه عظمت ما از اسلام است چنان که امام علی(ع) فرمود اگر قومی لباس جهاد را از تن خود خارج کنند خدا لباس ذلت را بر تن آنها می پوشاند.

وی ادامه داد: وقتی در برابر دشمن قرار می‌گیریم او در ظاهر بزرگ است و ما هم چشم های خود بر روی قدرت آنها نمی بندیم چنانکه مقام معظم رهبری فرمودند دشمن را دست کم نگیرید اما وقتی که با نگاه امام(ره) و رهبری و با جهان‌بینی الهی و نگاه از زاویه حکمت های وحیانی که رهبران ما به موضوع قدرت و دشمنان خدا دارند به دشمن نگاه می کنیم آرام می گیریم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فرمول غلبه در قرآن به ما یاد می دهد که از دشمن هراسی نداشته باشیم و می دانیم که اگر دین خدا را یاری کنیم او نیز ما را یاری می کند و در این ۴۰ سال با همین قدرت و ایمان به میدان رفته ایم.

سردار سلامی با بیان اینکه خانواده‌های سپاه، امتداد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جامعه هستند افزود: هر کجا که رفته‌ایم پاسداران ما در کمین دشمنان با اقتدار از امنیت، عزت، اقتدار و کرامت این مرز و بوم در برابر قدرت‌های شیطانی دفاع می‌کنند و راه را بر دشمنان خدا بسته اند و همانند صخره‌های کوه در برابر آنها ایستاده اند و اجازه نمی‌دهند چشم ناپاکی به حریم این سرزمین الهی نگاه کند.

وی اضافه کرد: سپاه پاسداران، تصویر قرآنی دارد و به فرموده رهبر معظم انقلاب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مثل مسجدی است که از ابتدا بر بنای تقوا ساخته شده است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به نقش همسران پاسداران انقلاب اسلامی هم گفت: خانواده‌های پاسداران در میان جامعه مانند ستارگان درخشان در سپهر عفاف و حجاب و پاکی می‌درخشند و نقش این زنان در خانواده همانند نقش مردان در سنگر است.

سردار سلامی افزود: پیامبر (ص) و ائمه(ع) تجسم کامل و تمام عیار قرآن هستند و حضرت زهرا (س) هم سیمای زنانه قرآن است که اگر قرار بود قرآن در چهره یک زن ظهور یابد آن زن حضرت فاطمه(س) بود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه