بازدید ۳۰۴۰۷
هزار و هشتصد و بیستمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند احمد توکلی: قالیباف را در قامت ریاست مجلس می‌بینم/توضیح نماینده مشهد درباره تکلیف قانونی CFT و «پالرمو»/در مجلس به دنبال ایجاد «قائم مقام اجرایی» برای رهبری بودند و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۳۴۲۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰ 02 November 2019
تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
اصغرزاده:حاضریم در انتخابات مجلس ببازیم، اما ائتلاف نکنیم

ابراهیم اصغرزاده، عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان با بیان اینکه حاضریم ببازیم، ولی دست به ائتلاف نزنیم، گفت: این جمع بندی، جمع بندی غالب در شورای عالی اصلاح‌طلبان است؛ یک باخت شرافتمندانه، بهتر از یک بُرد متحجرانه است.در این چند ساله بخش مهمی از فساد مملکت به خاطر پیدایش یک طبقه نوکیسه از نورچشمی‌هاست، خانواده‌هایی که فرزندانشان، داماد‌ها و عروس‌هایشان درگیر مسائل اقتصادی شده‌اند. بحران خانواده سالاری یا خویشاوند سالاری دارد مملکت را از پای درمی‌آورد و اصولگرایان و اصلاح‌طلبان را هم شامل می‌شود. /مهر
 
ماجرای عجیب درج شرط بچه دار نشدن به عنوان شروط ضمن عقد

رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق: اخبار مربوط به رواج ثبت شرط بچه دار نشدن در شروط ضمن عقد کذب است. حتی یک مورد هم وجود ندارد که شرط بچه دار نشدن در شروط ضمن عقد در دفترخانه‌ها ثبت شود. شروط اینچنینی شرعا و قانونا باطل است و امکان درج در سند ازدواج ندارد. حتی موردی نداشتیم که زوج‌های جوان در عقدنامه تلویحا به بچه دار نشدن و یا دیر بچه دار شدن اشاره داشته باشند.
 
۹ مورد گروگانگیری از ابتدای سال در تهران

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت: از ابتدای سال ۹ مورد گروگانگیری در تهران داشته‌ایم که تمامی افراد ربوده‌شده نزد خانواده‌هایشان بازگشت داده شده‌اند. در آخرین آدم ربایی این گروه، افراد از فرد دزدیده شده فیلم تهیه کرده و برای خانواده اش ارسال کرده و در آن فیلم فرد دزدیده شده مجبور شده تا بگوید یکی از نهاد‌های امنیتی او را دزدیده و ۱۵ میلیون دلار و ۱۰ میلیارد تومان برای آدم ربا‌ها درخواست کرده است. تا به این لحظه ۷ تن از اعضای این گروه به اضافه سرکرده آن‌ها (در مجموع ۸ تن) دستگیر شده اند که سرکرده این گروه ۶۰ ساله است و سابقه ۵ مورد زندان دارد. /مهر

«نفوذ» تا منزل برخی آقایان گسترش یافته است

نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در کمیسیون ویژه برجام به ظریف گفتم می‌شود یک بند راجع به فسخ توافق را در برجام به ما نشان دهید؟ اگر آمریکا قرارداد را فسخ کرد، تکلیف چیست؟ ظریف عصبانی شد و گفت: دوازده سال است همین حرف‌ها را می‌گویید که توافق نشده است. ما اعتماد داریم و توافق کردیم. طرح موضوع نفوذ، ناشی از توهم توطئه نیست، بلکه بسیار جدی است، تا جایی که نفوذ در بیخ گوش برخی آقایان و در منزل آن‌ها وجود دارد. گزارش‌هایش را ما دیده‌ایم.

تنها شش تفحص در مجلس دهم به نتیجه رسیده

به روایت عضو هیأت رئیسه مجلس حدود ۲۰۰ طرح تحقیق و تفحص از ابتدای مجلس دهم مطرح شده است؛ اما بررسی‌های ایرناپلاس نشان می‌دهد از این تعداد ۱۶ طرح در کمیسیون و ۱۳ مورد در صحن تصویب شده و تنها شش طرح به نتیجه نهایی رسیده است. طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران نیز در مجلس مطرح شد و با خواست ۲۱ تن از نمایندگان لیست امید برای بررسی نحوه ساخت‌وساز و هزینه‌ها، مدیریت نمایشگاه شهر آفتاب، نحوه تغییر کاربری‌ها و واگذاری املاک شهرداری تهران مطرح شده بود که اسفندماه ۹۵ کمیسیون عمران با قرائت گزارشی در صحن علنی بررسی آن را رد کرد. طراحان این طرح از جمله محمود صادقی و فاطمه سعیدی، نمایندگان تهران لابی‌گری و اعمال فشار سنگین از سوی حامیان و اطرافیان قالیباف را علت رد این لایحه عنوان کردند. بر اساس اصل ۷۶ قانون اساسی «مجلس شورای اسلامی حق تحقیق و تفحص در تمام امور کشور را دارد» و این بخشی از مسئولیت نظارتی مجلس است؛ موضوعی که بسیاری از نمایندگان مجلس از ابتر ماندنش گلایه دارند.

برخی نمایندگان شیرین‌کاری می‌کنند

علی مطهری، نماینده تهران گفت: شورای نگهبان باید صرفاً کسانی را که فساد روشن مالی یا اخلاقی دارند رد کند، نه کسی که انتقاد دارد. ولی درست برعکس اتفاق می‌افتد و این گونه افراد رد می‌شوند، اما نقطه مقابل آن‌ها نه. بعد هم وارد مجلس می‌شوند و گاهی شیرین‌کاری می‌کنند که هزینه‌اش برای مجلس و نظام می‌ماند. برای رد صلاحیت یک کاندیدا باید عدم صلاحیت او برای شورا احراز شود، نه اینکه به‌ خاطر عدم احراز صلاحیت کاندیدا او را رد کنند. تاکنون از این طریق ظلم زیادی به افراد شده است. آقای عارف در مجموع فراکسیون امید را خوب حفظ و اداره کرده است و نگذاشت از هم بپاشد. بعد از جدا شدن مستقلین و ماندن آن مجموعه ۱۰۰ تا ۱۱۰ نفره و کارشکنی‌هایی که از داخل و بیرون مجلس می‌شد این احتمال وجود داشت، اما آقای عارف بر خلاف اینکه آدم ساکتی به نظر می‌رسد در پشت صحنه تلاش‌های زیادی برای اداره این شرایط داشت و موفق هم بود. /ایران

اصلاح‌طلبان باید با شورای نگهبان مذاکره کنند

غلامرضا انصاری، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت: دیگر نمی‌توان مردم را با یک پیام پای صندوق رأی کشاند. قطعا هرگونه ائتلاف نه به مصلحت کشور و نه به سود جریان اصلاحات است. باید با هویت اصلاح‌طلبی و برنامه جامع حضور پیدا کنیم. این دوره انتخابات مجلس، زمان رقابت برنامه‌ها و شخصیت‌هایی است که توان اجرایی و تقنینی آن برنامه‌ها را داشته باشند. معتقدم در چهارچوب مذاکره با شورای نگهبان با گفت‌وگو با جریانات سیاسی فضا را باز کنیم. در انتخابات قبلی مقام معظم رهبری حتی از افرادی که اعتقادی به نظام هم ندارند خواستند تا به پای صندوق‌های رأی بیایند. فکر می‌کنم باید بستر حضور مشارکت مردم فراهم شود و ایجاد چنین بستری هم بدون تنوع نامزد‌ها و احزاب در انتخابات غیرممکن است. /خبر آنلاین
 
استقبال رسانه‌های ترکیه‌ای از حرکت تماشاگران تراکتور

روز گذشته دو تیم تراکتور و استقلال در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، یکی از زیباترین دیدار‌های لیگ را تا به اینجای فصل رقم زدند. این زیبایی البته فقط مختص مستطیل سبز بود، چون در دقایقی از بازی روی سکو‌های ورزشگاه یادگار امام تبریز (ره) اتفاقات دیگری رخ داد. اتفاقاتی که بسیاری، پیش‌زمینه آن از برخی کانال‌های هواداری تراکتور نشأت گرفته می‌دانند. در دیدار شب گذشته تراکتور و استقلال اتفاقاتی که روی سکو‌ها رقم خورد، همانطور که گفته شد عکس زیبایی اتفاقات مستطیل سبز بود. در روی سکو، اتفاقاتی رخ دادند که شاید نا زیبا بودند. از فریاد زدن نام ترکیه و دادن سلام نظامی هنگام تلاوت قرآن در مراسم آغازین بازی؛ اقدامی که در رسانه‌های امروز ترکیه نیز بازتاب داشته است و آن‌ها از این موضوع استقبال کرده‌اند. همچنین سر دادن شعار‌هایی که رنگ و بوی نژادپرستی می‌داد. انواع تخلفات در دیدار تراکتور و استقلال رقم خورده که باید دید آیا فدراسیون فوتبال واکنشی به این اتفاقات نشان خواهد داد یا نه؟! /تسنیم

اینکه گفته شود «ما باید راه را برای رهبری باز کنیم» جفا به ایشان است

تولیت آستان قدس رضوی ابراز کرد: اینکه گفته شود «رهبری یکسری محذوراتی دارند و نمی‌توانند بگویند، یا رهبری تحت فشار قرار گرفته‌اند، ما باید راه را برای رهبری باز کنیم»؛ این سخنان جفا به رهبری است. بنده افتخارم این است که سی سال از نزدیک در خدمت رهبری بودم و می‌گویم، رهبری نه می‌ترسند، نه تحت فشار افکار عمومی و نه تحت نفوذ قرار می‌گیرند، کاملا حساب شده عمل می‌کنند و مصداق «اِنَّ الْمُوْمِنَ یَنْظُرُ بِنُورِ الله» هستند. حجت الاسلام والمسلمین مروی افزود: اینکه گفته می‌شود «ما باید راه را برای رهبری باز کنیم» سخن صحیحی نیست. رهبری خود به خوبی می‌دانند چگونه راه را باز کنند، ما اگر می‌خواهیم عاقبت به خیر شویم، باید پشت سر رهبری بدون فاصله حرکت کنیم و گام در جای گام رهبری بگذاریم و همان راهی که رهبری رفته‌اند، برویم و زاویه نگیریم.  

در مجلس به دنبال ایجاد «قائم مقام اجرایی» برای رهبری بودند

قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس از طرح تعدادی از نمایندگان برای ایجاد «قائم مقام اجرایی» برای رهبری به جای منصب ریاست جمهوری خبر داده است. این نماینده اصولگرا همچنین گفت که علی لاریجانی رئیس مجلس با این طرح مخالفت کرده است. بر اساس گفته‌های قاضی زاده، این طرح به جایی نرسیده است.

واکنش شیخ حسین انصاریان به سخنرانانی که با تقلید صدای او منبر می‌روند

حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ حسین انصاریان معتقد است، رسانه‌ای به نام «منبر» شکست نخورده، بلکه برخی منبری‌ها و سخنرانان شکست خورده‌اند. او در پاسخ به این که «آیا سیاق منبرداری را می‌شود تقلید کرد؟ مثلا کسانی بودند که از منبر مرحوم فلسفی تقلید می‌کردند یا حتی سعی می‌کنند با لحن شما منبر بروند» گفت: معارف الهی روی منبر روز به روز و پیوسته در حال انجام بوده است و امری ایستا نیست. این هنر منبرداری برای یک نفر نبوده است. اگر من به منبر می‌روم، برای یک منبر ده روز یا سی شب، مطالب را از خود بیان نمی‌کنم بلکه مراجعه به کتب و معارف الهی دارم و این تقلید نیست. تقلید برای صداست. اگر فردی صدای دیگری را تقلید کند، صحیح نیست. در روایت هم داریم: «إنّ اللّه َ. یُحِبُّ أنْ یَرى أثَرَ نِعمَتِهِ على عَبدِهِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله: خداوند متعال دوست دارد اثر نعمت خود را در بنده اش ببیند.» بنابراین انسان باید از گلویی که خدا به او داده استفاده کند و نباید به تقلید بپردازد، اما مراجعه به کتب، تقلید نیست و این جمع‌آوری علم مفید، برای تحویل دادن به مردم است.
 
توضیح نماینده مشهد درباره تکلیف قانونی CFT و «پالرمو»

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طبق آیین نامه مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد لوایح CFT و «پالرمو» نظر شورای نگهبان حاکم است. سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با مهر، در مورد برخی اظهارنظر‌ها پیرامون لزوم ابلاغ لوایح CFT و «پالرمو» از سوی رئیس مجلس، گفت: آیین نامه مجمع تشخیص مصلحت نظام تکلیف طرح‌ها و لوایحی که بیش از یک سال در مجمع بلاتکلیف هستند را روشن کرده است. وی افزود: طبق آیین نامه داخلی مجمع تشخیص مصلحت نظام در صورتی که یک سال از زمان رسیدگی به طرح یا لایحه در مجمع بگذرد و تعیین تکلیف نشود، بین نظر شورای نگهبان و نظر مجلس شورای اسلامی در مورد آن طرح یا لایحه، نظر شورای نگهبان حاکم است. عضو هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد: بنابراین در مورد لوایح CFT و «پالرمو» نیز نظر شورای نگهبان حاکم است و امکان ابلاغ این لوایح از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی وجود ندارد.
 
ماجرای نامه‌ای که به دست رئیس دولت اصلاحات نرسید

منتجب نیا گفت: یکی از نکات کنگره روز گذشته این بود که معتقدیم علاوه بر حضور پرشور اعضا از سراسر کشور، این کنگره یکی از کم حاشیه‌ترین کنگره‌هایی بود که بنده از گذشته تاکنون سراغ دارم. احزاب اصلاح طلب معمولا پیامی از رئیس دولت اصلاحات قرائت می‌کردند، ولی در کنگره پنجشنبه چنین پیامی قرائت نشد، گفت: ما در این رابطه درخواست کرده بودیم که خاتمی پیامی دهند که در جریان کنگره خوانده شود. ولی گویا نامه‌ای که به دفتر وی فرستاده شد به دستش نرسیده و همچنین پیام‌هایی که به نزدیکان وی داده شده بود، ظاهرا به او منتقل نشده بود که البته معتقدم که این اتفاق سهوی بوده و عمدی در کار نبوده باشد. این کنگره روز تعطیل برگزار شد و رئیس دولت اصلاحات نیز در تهران حضور نداشت.
 
احمد توکلی: قالیباف را در قامت ریاست مجلس می‌بینم

احمد توکلی گفت: عقلانی است که آقای قالیباف سرلیست اصولگرایان در انتخابات مجلس شود، زیرا چهره‌ای شناخته‌شده است و مردم تهران به او رأی می‌دهند. امروز یک منبع آگاه و نزدیک به قالیباف به «نامه‌نیوز» گفت: «قالیباف به‌ عنوان سرلیست اصولگرایان در این انتخابات نامزد می‌شود... محمدباقر قالیباف این تصمیم را پس از جلسات متعددی که طیف‌های مختلف اصولگرا با او داشته‌اند اتخاذ کرده است. در همین حال برخی نظرسنجی‌ها که نشان دهنده وضعیت خوب او در تهران نیز هست، در اتخاذ این تصمیم موثر بوده است». با این اوصاف باید دید حضور قالیباف تا چه حد می‌تواند بر روند‌های سیاسی موجود در کشور اثربخش باشد و یا نامزدشدن این شخصیت شناخته شده در انتخابات رویکرد کلی مجلس آینده چگونه می‌شود. احمد توکلی، فعال سیاسی اصولگرا باور دارد با توجه به کارنامه مثبت قالیباف، این شخصیت سیاسی می‌تواند در مجلس مؤثر عمل کند. او در تحلیل قطعیت‌ یافتن حضور قالیباف در انتخابات مجلس به «نامه‌نیوز» گفت: «کارنامه آقای قالیباف مملو از نقاط درخشان است و وقتی این کارنامه را ارزیابی می‌کنیم، درمی‌یابیم که در مجموع او لیاقت نمایندگی تهران را دارد. او در سطح عالی‌ترین رجال سیاسی‌ مذهبی حال حاضر کشور است و به دلیل آنکه نگاهی کلان به اداره کشور دارد به شدت برای نمایندگی مجلس مناسب است و تصور می‌کنم مردم هم آقای قالیباف را مناسب ببینند و به او رأی بدهند». توکلی در پاسخ به این پرسش که آیا اصولگرایان بر سرلیستی او به اجماع می‌رسند یا خیر، اظهار کرد: «عقلانی است که سرلیست شود، زیرا چهره‌ای شناخته‌شده است و مردم تهران اگر برخورد سیاسی نکنند به او رأی می‌دهند، زیرا از چنین شخصیتی‌هایی خوششان می‌آید».او همچنین درباره شانس قالیباف برای ریاست مجلس آتی گفت: «اکنون زود است که درباره ریاست مجلس آینده اظهارنظر کنیم و باید دید که در مجلس چه گرایش‌هایی از اصولگرایان وارد می‌شوند و چه طیفی می‌تواند اکثریت اصولگرایان را دارا باشد، اما من او را در قامت ریاست مجلس می‌بینیم، زیرا کسی که می‌تواند در قامت نامزد ریاست‌جمهوری رقابت کند، حتما و به مراتب اولی می‌تواند رئیس‌ مجلس هم بشود».
 
توصیه‌ای که نماینده مجلس به روحانی و احمدی نژاد کرد

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده رشت و نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین ولایی، با اشاره به اینکه ترکیب مجلس نباید یکدست باشد، گفت: مجلس یکدست هیچ‌گاه خوب نیست. من در زمان دولت آقای احمدی‌نژاد مصاحبه کردم و گفتم آقای احمدی‌نژاد، ۱۳ میلیون نفری را که به شما رأی ندادند ببینید. بلافاصله در دولت آقای روحانی به ایشان گفتم ۱۶ میلیون نفری را که به شما رأی ندادند ببینید. در تمام دنیا بخشی از کرسی دولت را به مخالفان اختصاص می‌دهند.
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۴
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۲۰۵
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اقای نقوی حسینی شما که میگفتید این قرار داد ترکمنچای است بعد نگران فسخش بودید؟دم خروس یا قسم حضرت عباس؟
پاسخ ها
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
همه از وضع کنونی باخبریم
همه میدانیم که ایران زیر شدید ترین تحریم های تاریخ قرار دارد
همه میدانیم که ایران مورد ظلم و زورگویی ایالات متحده واقع شده
همه میدانیم که منظور ترامپ از واژه یک توافق خوب چیست
همه میدانیم که گزینه ای میان تسلیم یا مقاومت درمقابل ترامپ نداریم
اما
ای کاش رئیس جمهورمان اینقدر معمولیِ معمولیِ معمولی نبود
ای کاش مسئولینمان با بی خیالی پشت سر ترامپ قایم نمیشدند
ای کاش ترامپ اینقدر از درهم شکسته شدن اقتصاد ایران به خود افتخار نمیکرد
ای کاش ترامپ اینقدر از اهرم فشار حداکثری خود دلخوش و مطمئن نبود
ای کاش یک قهرمان داشتیم
یک نفر که همش حرف مردم عادی را نمیزد و از کابینه خودش انتقاد نمیکرد
یکی مثل اردوغان
یکی مثل ترامپ
یکی مثل پوتین
نه مثل شخصی که هر فرد معمولی دیگری هم بتواند مثل او کار کند
اگر بخواهیم مملکت را با گرانی ارز و اجناس و گرانی های افسارگسیخته بچرخانیم که احمدی نژاد هم داشت همین کار را میکرد (البته با قیمتهای خیلی پایین تر و منطقی تر از الان!!!)
ما در هر انتخاباتی درآینده به یک قهرمان نیاز داریم
کسیکه مدام نگوید من اختیارات ندارم
کسیکه مدام از وزیر و معاون خودش جلوی رسانه ها انتقاد نکند
کسیکه بجای حرف عمل کند
بجای به زیر کشیدن مخالف داخلی بر حربه های دشمن خارجی فائق آید
کسیکه نگذارد به بیماران کشورش گزندی برسد تا وزیر امور خارجه اش هر روز در توئیتر محقق شدن هدف دشمنان را به گوششان نرساند
کسیکه مشکلات را میداند ولی مثل یک پدر مسئولیت پذیر، درون خودش می‌ریزد
کسیکه همه زنان ایران را خواهرش و همه مردان ایران را برادرش بداند تا از خوابیدن یک مرد ایرانی در زیر پل و خوابیدن یک زن ایرانی سیل زده درون چادری خیس و پر از آب آزرده شود و تا صبح خوابش نبرد
کسیکه...
مسلماً اداره کردن ایران با این وسعت و جمعیت و ثروت خدادادی، بسیار بسیار بسیار آسان تر از اداره کردن کشورهایی مثل چین و هند و آمریکا و روسیه با جمعیت و وسعت بسیار زیاد است
اما در کدام یک از این کشورها یک فردِ معمولی ِصِرف رئیس جمهور است؟!
در قرن بیست و یکم و عصر ارتباطات و دوره ای که نیازی مبرم به یک قهرمان حس میشود، کاری از دست شیوخ دیپلمات بر نمی آید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
وقتی قرارداد امضا می شود همه باید تابع ان باشد و اگر حرفی هم زده می شود قربان با چشمان باز دقت کن ببین چی می گویند که یک سوال ساده پرسیده و ان اقا هم جوابی نداشته چون قرداد از اولش محکم نبوده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
کیلومتر که نمی اندازد...می گویند مداوم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
کسی که نگران فسخ قراردادی است به گونه دیگری رفتار میکنه، با احتیاط، زیرکانه و دلسوزانه
خان خوله
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بستگی داره خروسش لاری باشه یا ماشینی
کدومه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ایران = گیلک+بلوچ+ لُر+ترک+ترکمن+کرد+شمالی+جنوبی+مشهدی و...
هر کس غیر از این میگه پس ایرانی نیست و جایش هم ایران نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
خان
یادت باشد کامنتی در طرفداری از خودت بگذاری
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
نمی شود راجب به قرارداد برجام هم سوال کرد ؟
شما ها دیگر کی هستید به خدا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
نتیجه مرگ بر گفتن های به ملت امریکا فکر کن خودت را جای مردم امریکا قرار بده با هر مناسبتی پرچم کشورت را لگد کوب کنند .
نسیم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
21:20
گرامی
سوال با نسبت دروغ دادن فرق دارد
نگارنده کامنت بالا نیستم اما به دلیل آشنایی با ادعاهای جناب نقوی سخن این دوستمان را تایید می کنم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
شما هم به این فکر کن یک کشور علیه یک کشور دیگر دشمنی می کند و دائم برای کارعادی با کشورهای دیگر سنگ اندازی می کند و گروههای تروریستی علیه ان کشور تجهیز می کند و حتی تهدید به عملیات نظامی هم می کند ان وقت مردم همان امریکا چه حسی به ان کشور خواهند داشت؟
خطاب به ۲۱:۲۳
شما دوست عزیز جواب داری توضیح درست بده و نه تایید کردن های ابکی
خطاب به۲۱:۲۵
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
خان محمد علی اقا جومونگ چطوره جومونگ بشه رئیس جمهور چطوره؟ عارف که به خاطر سکوت زیاد و اقازاده معروفش رأی نمیاره ظریف هم که میگه من کاندید نمیشم در طرف مقابل رییسی که ریاست قوه قضاییه رو بر عهده دارد و قالیباف هم که میخواد نماینده مجلس و شاید سرانجام رییس مجلس شد پس دیگه تو ایران کسی جز جومونگ یا خورزوخان باقی نمی مونه!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
۲۱.۳۶
مطلب واضحه ولی شما چون گفتین نفهمیدین در حد ایکیوی شما توضیح:
ادعای اقای نقوی که قرار داد برجام رو ترکمنچای میدونست مثل اینکه من برم یه قولنامه بنویسم و پراید مدل ۹۱ رو بخرم ۱۰۰ میلیون.اقای نقوی حسینی بگه داداش این پراید قیمتش این نیست طرف سرتو کلاه گذاشته چرا داری امضا میکنی؟و دست منو بگیره نذاره امضا کنم.بعد همزمان توی گوش من بگه مواظب باش فروشنده فردا زیر قرار داد نزنه!!!خوب اگر بد بوده ترکمنچای بوده پرایده گرون بوده که این اقا باید از خدا میخواسته قرار داد فسخ بشه!! نه اینکه نگران فسخ شدنش باشه! بنابراین اینجاست که میگن دم خروس رو باور کنیم که معلومه یا قسم حضرت عباس شما رو باور کنیم که میگین من از اولش هم میدونستم اینطوری میشه!!!(کارتن گالیور)
:)
ناشناس
| France |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
سیاست ها شفاف نباشد حتی سیاست خارجی تصمیم‌گیریها هم شفاف نخواهد بود . سیاست ما بعد از انقلاب عدم دخالت در دیگر کشورها بود . به عنوان کمک کردن دیگر کشورها و مردمش میگویند این‌کمک ها باعث میشود که کشور ما نمک گیر ایران شود و انوقت هر سیاستی که ایران گفت باید دولت ما مجبور به اجرا شود . ما اجازه نمیدهیم که نمک گیر شویم
بطلیموس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
همیشه با این گفته که یک فرد نظامی را نباید رئیس جمهور کرد موافق بودم تا این که با قالیباف اشنا شدم و در هر انتخاباتی به او رای دادم و همیشه در این حسرت بوده ام که دوازده سال شهردار تهران بود و بر خلاف خدماتش هیچکس قدرش را ندانست پس ای کاش تا آخر عمرش شهردار پایتخت آینده ایران اصفهان نصف جهان می بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
خعلی دوس دارم ببینیم چه شکلی هستی تو
نسیم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
21:36
شما حتی محتوای کامنتت هیچ ربطی به نه. به صحبت بنده داشت نه دوستمان بلکه زدی به صحرای کربلا!!! در ثانی ادبیاتتان گویای میزان ادبتان است و من عادت به همصحبتی با کسانی چون شما ندارم
شب خوش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
احسنت بهت. خان ممد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
درود و صد درود بر ناشناس ۲۱:۳۶
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
لعنت به هرچی پان و نژاد پرسته
زینال بندری
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
در قرن بیست و یکم و عصر ارتباطات و دوره ای که نیازی مبرم به یک قهرمان حس میشود، کاری از دست شیوخ دیپلمات بر نمی آید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
جناب ای کیو
ایشان یک نفر هست وتصمیم گیرنده نهایی هم نیست
در ضمن این حرفت را به هرکسی بدهی می خنده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
فکر کن این دوست شما در مورد مرگ گفتن نوشتند و من هم جوابش را در مورد همان
ان وقت از نظر شما می رود به سمت کربلا چون جوابی ندارید
پس خوش باشید
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
در پاسخ به نحوه استدلال ناشناس 21:36
وقتی به هر دلیلی قراردادی نوشته میشه و باید بهش تن داده بشه ،حالا به دلایل فشارهای مختلف،شما فکر کن که پرایده رو صدتومن خریدی اما حتی بندی نداره که اگر با دادن صدملیون هم،طرف پراید رو بهت نداد و زد زیرش،اونوقت چه ضمانت عملی و اجرایی داری،اینکه بی دلیل دیگران رو ناشناخته فاقد ای کیو تصور کنی،نشانه خامی و خودمحوری کودکانه ست،حالا که شما تصوری از قراردهای بین المللی ندارین لازمه که یادآوری کنم امضای برخی قراردها چنان الزاماتی تحمیل میکنه که گاهی هیچوقت نمیتونی شرایط رو به قبل از اون قرارداد برگردونی،برجام قطعا تصمیم نظام بوده اما نظامی که تحت فشار قرارش دادن و در ثانی اراده ای هم برای انجام دقیقش طبق تصمیمات نظام نداشتن دولتی ها،انصاف و واقع بینی راهگشای سیاست ورزی خردمندانه ست،برجام ما رو بازنده نمیکرد اگر که اینقدر دولت ما غربگرا و مرعوب نبود،ایران حقیقتا میلی برای ساخت بمب هسته ای نداره و با برجام برای این خواسته قلبی خودش،از حریف امتیازاتی گرفت،اما فقط و فقط روی کاغذ،دولت هوشمندی و جسارت لازم برای گرفتن امتیازات واقعی رو نداشت و این بسیار غمبار و مایوس کننده بود
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
22:33
درک شما فاجعه..حتی بدون هیچ دقتی کامنتها را خواندی وقضاوت کردی..پاسخ سوالاتت در همان کامنتها بود
نسیم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بنده پاسخ شما را در همان کامنت اول دادم..."ادعاهای نقوی.." شما ظاهرا عجولید وبیشتر دنبال کامنتگذاری تا دقت در پاسخ
این بار اول نیست جناب نقوی گزافگویی می کند کما اینکه بچشم خود دیدم پشت تریبون مجلس ادعا کرد برجام در بیست دقیقه تصویب گردیده در حالیکه صدا وسیمای میلی اشان به طور مستقیم ساعت ها بحث و نظر مجلسیان در طی چند جلسه راجع برجام را پخش نموده بود...با این اوضاع اگر شما وامثال شما مایلید به سخن کسی که تقوی در گفتار ندارد،اعتماد کنید ،خود دانید
در ضمن هر سکوتی نشانگر ندانستن نیست کمااینکه هر پاسخی (بخصوص از سر شتاب) گویای دانایی نیست
ناشناس
| Russian Federation |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
آقای خان محمد علی آقا
چیزهایی که شما میخواهی فقط از دست انتصابیون بر می آید .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
باز هم زدین تو جاده خاکی و جواب درست به من ندادین بابت جوابی که به شما دادم و حتی متن من را هم کپی می کنید و در جواب من می نویسید منظورم نظر در مورد سوال کردن بود که تابناک منتشر نکرد و مجبور شدم دوباره یک طور دیگر بنویسم ولی اخرش ان را هم منتشر کرد
بحث تمام
ناشناس
| France |
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
خان‌محمد علی . چرا گفتی یک قهرمان نداریم . مگر میرسلیم قهرمان گفتمان شما نبود . دوباره در ۱۴۰۰ کاندیدش کنید
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
محسن خان شما هم که بقول کاربر نسیم زدی به صحرای کربلا !بحث سر برجام نیست!.سر راست و دروغ صحبت اقای نقویست.ولی حالا که گفتی هرچند انتقاد شما الان وارد است ولی مثل ان کارشناس بدون تیم صدا و سیماست که بعد بازی بارسلون و رئال و معلوم شدن نتیجه از ترکیب مربی بازنده انتقاد میکند! .در ان فضای پر هیاهوی دلواپسان ساخته؛ اخرین چیزی که تیم دیپلماسی به ان فکر کرده بود خارج شدن امریکا از برجام و پیروز شدن ترامپ در انتخابات بود.هیچکس فکر نمیکرد امریکا از قرار دادی که بقول دوستان شما کلاه گشاد بر سر ما بوده بیرون بیاید و ان قرار داد را تا این حد برای هیمنه خودش شکست بزرگ بداند!
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
23:18
بابا آخر ای کیویی
این خانم می گوید کسیکه سابقه ادعای کذب دارد از کجا معلوم اصلا چنین سوالی از ظریف پرسیده باشد واین هم ادعا کذب دیگری نباشد
همان بحث تمام بهتره
به خواب احتیاج داری
ناشناس
| France |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اگر در ۱۴۰۰ دوباره از بین همین شش کاندیدها من به روحانی رای میدهم . دلیلم این هست که روحانی خواست کاری انجام دهد اما گروه بازنده دیگر صبرش به اخر رسیده و بنطرم اگر جناح مقابل اصلاحات دوباره شکست بخورد برای تعطیل کردن دمکراسی مردم نقشه دارند . پارسال خیلی تهدید میکردند که کشور را با نسخه پارلمانی برگرداننند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
فکر کن من مخالف برجام هستم ولی حق اظهار نظر در مورد ان را ندارم!!
مگر ارث پدرتون است که کسی مخالف ان است حق هیچ حرفی ندارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
۲۳:۲۶
تیم مذاکره کننده واقعا فکر کرده بود که اوضاع کشور اینطوریه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
متوجه نشدی نقوی چی گفته باباجون
ناشناس
| United States |
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
آقای نقوی آن گزارشها را کسانی مثل شما نوشته اند
ناشناس
|
Singapore
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
خدا رو شکر که آمریکا هست وگرنه سنگ رو سنگ بند نمی شد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اره خدارو شکر !!! که هست و کشورها را به جان هم می اندازد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
خودتو زود به کلانتری معرفی کن
قول میدم کمکت کنم زودتر خارج از نوبت اعدام شی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
ناشناس 21:02
فقط کشورهای اسلامی را به جان همدیگر می اندازد
ناشناس
|
France
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اضغر زاده . فامیل بازی . قوم برتر . ( خویشاوند سالاری . خانواده سالاری کشور را از پای در میاورد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
آش اینقدر شور شده که ایشان هم که از اصلاح طلبای دو آتیشه هستن
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
کسانی که از دیوار های سفارت خانه ها بالا رفتند به کشور و مردم خیانت کردند
و روزی باید دادگاهی شوند
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
مگر اینکه جدیدا عقدنامه ها ثبت آنلاین شده باشند که به این دقت می گن نکته ای توش هست یا نیست !
ایشون چه جوری خود موضوع یا تلویحش رو جستجو می کنند خدا می دونه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
نیازی به آنلاین بودن نیست، این شرایط عقد را باطل می کند دکتر! و مسلم است که هیچ محضرداری چنین خبطی نمی کند
ناشناس
|
Singapore
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بله .آقازاده بزرگ شدند و از دانشگاه فارغ التحصیل شدند و نوبت سربازیشون فرا رسید.من هرچی بررسی کردم دیدم پادگان مناسبی برای ایشون در کشور پیدا نمی شه .بنابراین تصمیم گرفتیم یک پادگان خودمون بسازیم.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
. نه به پوپولیسم
حتی اگر اصلااز حداد خوشمون نیاد اما این روش اصلا
پسندیده نیست
افرین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
خاگه نمیدونی بدون که خیلی راحت یک قانون خرید خدمت برای یک دوره محدود اعلام میکنند سربازیشو میخرن خرجشم کمتر از زدن پادگانه اره داداش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
جناب نقوی حسینی شما همان نماینده ای هستی که پشت تریبون ادعای خلاف واقع تصویب بیست دقیقه ای برجام را کردی..نمی توان به سخنان کسی که تقوی گفتار ندارد،اعتماد نمود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
صداوسیما در ان زمان فقط از کمیسیون برجام حدود ده ساعت بحث و مناظره پخش مستقیم کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بله.آقازاده مظلوم ما که کمر خدمت برای مردم وکشورش بسته بود تصمیم گرفتند بهترین داروها را وارد کنند وبه دست بیماران برسونندواز این طریق خدمتی کرده باشند کارها خوب پیش می رفت تا اینکه بد خواهان پرونده قطوری برای ایشان درست کردند و محکوم به حبس شدند.خوب من هرچی بررسی کردم دیدم  زندان مناسبی در کشور وجود ندارد و این شد که تصمیم گرفتیم خودمون یک زندان بسازیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
با تماشاگرنماهای بیگانه پرست برخوردشود و از ورودشان به ورزشگاه جلوگیری به عمل آید اینها آبروی ایرانی را می برند.
پاسخ ها
موسوی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
قبلا هم در پاسخ کاربر محترم دیگری عرض کردم که این نغمه های شوم اتفاقی نیست وبرخورد با آن هم فراتر از حوزه قدرت فدراسیون فوتبال است وحتما میبایست نهاد های مسئول امنیتی جلواقدامات مسموم وخضد وحدت ملی را بگیرند وبا عوامل نادان واحیانا مزدور آن برخورد قانونی کنند
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
من نیز پیام انقلاب شما مردم عراق ر شنیدم.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
همه کامنت ها باید اجازه نشر داشته باشد وشفاف انتقاد شود.
هیچ کس را حمایت نکنید!
افرین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
خیلی بی انصافی هستش اکه مردم عراق بگن ایران مه بهشون کمک کرده بره بیرون ولی امریکا که نفتشونو میبره و داعش را به جونشون انداخت و اکه کمک ایران نبود تا بغداد هم رفته بودند را بیرون کنند اکه واقعا اینطوریه باید امریما هم بره بیرون اره اکه مردی امریکا رو بیرون کن ما چه منافعی در عراق داریم چی به ما رسیده از عراق جز جنگ و بدبختی و حرج و مرج تو کشورشون برق مصرف میکنند پولشو نمیدن! اره داداش همون شعار معروف مجاهد اگه مردی برو جبهه! اره اگه مردی امریکارو بیرون کن که نفتتونو مفت میبره سومین صادر کننده جهان هستید این وضع مردمتون هستش تو تخم چشمتون هم تف میکنه تابناک مشمول ذمه ای اگه چاپ نکنی
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
رد صلاحیت کاندیداها که جرم مشخص و متقن دارند به عهده قوه قضاییه گذاشته شود و بلاخره باید از شورای نگهبان و نظارت استصوابی عبور کنیم و به اگاهی مردم احترام بگذاریم.بعد از ۴۰ سال این کوچکترین قدم به سمت پیشرفت و مردمسالاری و دموکراسی است.وجود این تعداد نمایندگان شیرینکار نشان داد که نظارت استصوابی ره به جایی نخواهد برد .اعضای شورا انسان هستند و تنها خداست که عالم به ذات بشر است.گیریم کسی بتواند با تغییر ظاهر به مجلس راه پیدا کند.قوه قضاییه ما انقدر قدرت دارد که ان فرد را شناسایی کرده و مجازات کند.چه بسا انسانهای شریفی که توسط شورا رد صلاحیت شدند و بجای انها این ادمهای متظاهر شیرینکار به مجلس راه پیدا کردند!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اگر افراد سیاسی مثلا هزار نفر را در یک مجموعه سیاست گذاری و مدیریتی و مسولیتی در یک کشور بدون تشکل حزبی در نظر بگیرید که بین دستگاهای و نهادهای یک کشور چه از طریق انتخابی و انتصابی برگدیده شوند ‌چه اتفاقی میفتد . اتفاق اصلی این هست که اخلافات سیاسی این افراد بین همدیگر ماندگار هست یعنی این اختلافات از بین نمیرود و نتیجه ماندن این اختلافات در سطوح بالای سیاست گداری دودش و جریمه اش را مردم با گرانی با تنش ها و با اختلافات میپردازند . چرخش قدرت اگر وجود نداشته باشد و صوری باشد نه مشکل ملت حل میشود نه مشکل خود مسولین . برای اینکه در دمکراسی برای از بین بردن اختلافات سیاسی ملاک نطر و مطالبه مردم قرار میدهند . اگر ملاک عیر از نطر مردم باشد این اخلافات پایدار و بیشتر خواهد شد
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
کسانیکه شیرین گوشت بازی در میارند بخاطر اینه که توانایی هیچ کاری را ندارند این داستان بیشتر نمایندگان مجلس هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
مثالی یست میگن دوست بدیکیش هم زیاده دوست خوب هرچقدرزیادباشه بازم کمه امثال اقای مطهری هرچقدر بیشترباشه بازم کمه الحق فرزندخلف شهید مطهریه شهید مدرس ثانی ه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
خیلی ی ی ی خوبند!!!
مردم نظر دیگری در مورد ایشان دارند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
21:4
از طرف خودت حرف بزن نه مردم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ظر سنجی ها را ببین تا افرادی مثل این اقا در کجا قرار دارد
خطاب به۲۱:۰۸
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
21:15
کدام نظرسنجی...از نوع نظرسنجی سیمای میلی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
این نطر سنجیهای گروهی که رای مردم را به نود میدزدند تا برنده باش برنده شود و تازه وقتی لو میرود باز هم بدون توجه به نظر مردم برنامه خودشان را جلو میبرند که اصلا محلی از اعراب ندارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اره نظر سنجی میلی که دانشگاه معتبر همون امریکا جونتون برگزار کرده و حتی تحمل ان را هم ندارید
مانند همان قضیه صدا و سیما که می گفتید هیچ کس نمی بیند ولی وقتی فردوسی کنار گذاشته شد امثالی مثل صداشون بلند شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
21:40
آن نظرسنجی که مربوط به مطهری نبود
گمان کردید خودت فقط نتایج را خواندی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
نظر سنجی در مورد ایشان نبود ولی در مورد تفکری مثل ایشان بوده که جایکاه اصلی در کشور ندارد
ناشناس
|
France
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
نقوی حسینی . ) به طریف گفتم یک بندی از قرار داد برجام‌را بما نشان دهیید که اگر امریکا برجام را نقض کرد چه کنیم . ایشان گفتند دوازه سال همین را گفتید و ما بما انها اعتماد داریم ..... سوال ؟ چرا نقوی حسینی روک و راست به مردم نمیگویید که چرا امریکا از برجام خارج شد . مگر بعد از برجام به امریکا نفرین‌نمیکردید . ؟ چرا الان بعد از حدود ۵ ماه هست هیچ پرچمی از امریکا در تهران اتش کشیده نمیشود . ترامپ بارها گفته بود که این قرار داد سودی برای امریکا ندارد بلکه حق غنی سازی را به ایران داده است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
خودت فهمیدی نوشتی؟
یک چیزی سر هم کردی و بدون ربط به هم وصل کردی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
تازه کمترین کارشان پرچم اتش زدن بود
نسیم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
21:5
نگارنده کامنت بالا نیستم ولی ظاهرا گیرنده شما مشکل دارد نه پیام واضح و دقیق ایشان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
خواستم خودش جواب بدهد ولی شما بیشتر دوست داری جواب را بشنوی
حالا بشنو:
اول اینکه خارج شدن امریکا در دیگر تعهدات خارجی که مربوط به ایران نبوده را چگونه توجیح می کنید؟ حتما می خواهید بگویید موشک پرانی کرده روسیه یا چین یا اینکه اب و هوایی فرانسه که هوای امریکا جوی خوب دارد و نباید تعهد داشته باشند و خارج شدن!!!!!
در مورد مرگ بر امریکا گفتند ۵ ماه است وجود ندارد ولی خطاب به ایشان به صورت حاشیه ای وجود داشته ولی به صورت بزرگتر و با جمعیت بالا هنوز موعدش نرسیده و چند روز باید صبر کند
بقیه توضیح هم بماند...!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اصل سوال نقوی حسینی از وزیر خارجه مشکلی نداره بالاخره باید این مشخص میشد و اگه به بند سی وشش و سی وهفت برجام نگاه کنی مشخص میشه ایران در زمینه شکایت از بدعهدی طرف مقابل دستش بسته است چون به راحتی از حق وتو استفاده میکنن ترامپ هم به خاطر ایجاد توافقی که شامل هسته ای و موشکی و منطقه ای بشه خارج شد و این رو هم خودشون و هم اروپایی ها میگن
ناشناس
| France |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
از میدان آزادی تا انقلاب تا امام حسین و حتی کل ایران را با پرچم کشور امریکا پر کنید و سپس اتیش بزنید چیزی به نبوغ سیاسی و فکری سیاسیون اصافه نمیکند بلکه فقط و فقط به دل افرادی تسکین و ارامش سیاسی میدهد اما مشکل کشورم را حل نمیکند . اتفاقا خود خود تفکر شماها به مشکلات مردم اصافه میشود . مگر رصایت مردم شرط اصلی نیست مردم‌کی بشما رای دادند که هر روز در تریبون با فریاد و نفرین چه به مخالفین سیاسی خود بد و بیراه بگویید . من بارها شنیدم‌که گفتید اگر امریکا با ما مصالحه هم کند ما یعنی شما با امریکا مصالحه نخواهید کرد چون دشمنی سیاسی دارید من طرفدار امریکا نیستم اما سیاست اینچنین برای ما ملت مشکل درست میکنید . تنش های سیاسی شماها باعث درد سر ملت شدید . این اقلیت ده میلیونی باعث خسارت مردم درست میکنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ترامپ یک تاجر است وفقط بفکر منافع خودش وامریکا
عملکردش طی این چندسال گواه آن است
پیام دوم شما از اولی عجولانه تر وسطحی تر چراکه اگر اهل مطالعه،تدبر وپیگیر دقیق خبرها بودید وکامنت دوستمان را بی شتاب برای کامنتگذاری خوانده بودید ،پاسختان شاید این نبود.بشخصه لحظه ای گمان کردم کامنت یک نوجوان عجول است از فرط سطحی نگری...شب بر شما خوش
21:29
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
۲۱:۵۲
من نظر 21:45 رو گذاشتم و قبلی برای من نیست البته خود رو عقل کل دونستن درست نیست و بهتره یه بار دیگه بخونی تا به جای ادعای تدبر و اهل مطالعه بودن ببینی به کامنت اصلی ربط داره یا نه
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ادا در میاری یا همینقدر سیاست سرت میشه یا اس ام اس واریز برات رسیده؟!امریکا هم صدتا مورد نقض اشکار و کم کاری و تعلل و هدم انجام وظایف برجامیش رو دقیقا بعد امضاش داشته نه زمان ترامپا زمان همون مردک اوباما،واقعا فکر میکنی امریکا دنبال توافق واقعی با ایرانه به نحوی که ایران هم بهره ای از اون توافق ببره؟یعنی این همه خدم و حشم و مشاور و وکیل و وزیر وژنرال و تیمسار این مملکت قد من و شمای عامی،سیاست نمیدونن؟! خیلی خیلی عالی هم بلدن،خیلیم بهتر استدلال و عمل میکنن،اما امریکا دوست نداره ایران روند طبیعی داشته باشه،هرچقدم ضعف نشون بدی بدتر میشه،این قصه ته نداره،بخدا منم بسیجی و حزب اللهی و دواتیشه نیستم،اما راهی جز راه دشوار مقاومت نداریم جلو این دیو خونخوار زیاده خواه زورگو،موشک و پهپاد و مهمتر از اون نظامیان دست به ماشه شجاع نداشتیم خداییش الان پای نت نبودیم زیر اوار بودیم عین واقعیته،نه چاپلوسیه نه پاچه خواریه نه بی اطلاعی،فقط واقعیت محض منطقه ماست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
22:37
ظریف جزو سه نفر اول همان نظرسنجی بود بعد می گویی آن طرز تفکر رای نیاورد
دوم سوال آن نظرسنجی چیز دیگری بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
22:33
حقا که عجولی وبی دقت
جمله آخر کامنت اصلی را بخوان بهمراه کامنت خودت بعد ببین پاطخ من ربط دارد یا نه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
۲۳:۰۹
همه چیز مشخصه بهتره خودمونو فریب ندیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
نظر سنجی که ایشون پایین تر می اید حتما خوبه؟
ان وقت ده ها مورد چیز دیگری بوده که برخلاف نطر شما است
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
ببین 2151 : مشکل اینه شما اون نبوغ و درک لازم رو نداری که معنای آتش زدن پرچم آمریکا رو متوجه بشی ! اینجور نظرات در مورد مسائل واضح نشان از بیسوادی جنابعالی داره !! مگر صدها اقدام موذیانه و انواع رفتارهای دیوانه وار آمریکائیها علیه ما برای افزاش نبوغشونه !!!!!! دلیل دیگر بیسوادی شما و متاسفانه امثال شما که کم نیستید اینه که فکر میکنید آمریکا نشسته اونجا التماس میکنه ما بریم مذاکره بکنیم و دو دستی حق ما رو تقدیم کنه و با کلی عزت و احترام عذر خو اهی بکنه و یا بقول ترامپ شما لایق پیشرفت هستید !!!! فکرکردید دلش برای پیشرفت شما سوخته ! و یا گمان کردی مسئله ما و آمریکا دعوای بچه گانه دو تا بچه ننه هست با یه آبنبات مشکل حل بشه ! بر خلاف آنچه اظهار میکنید که طرفدار آمریکا نیستید اما مشکل شماها همینه که دلبسته غربیها هستید و آنقدر که دلتان برای آنها میسوزد هیچوقت برای کشورتان نمیسوزد ! لازم است یادآوری شود اکثریت ملتهای سوریه عراق و افغانستان و .... مثل شما فکر میکردند و معتقد بودن با آمریکا کنار بیائیم مشکلات حل میشه !!! ارمغان آمریکائیها برای ساده لوحانی چون شما همین اوضاعیست که در کشورهای منطقه داریم میبینیم جنگ و کشت و کشتار و نابودی .
کوروش
| United States |
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
فرهاد . این همه بغض و کینه تو با کشورهای غربی از کجا میاد . مگر عربیها تکنولوزی و اختراعات گوناگون را به بشریت عرضه نکردند . مردم کفش برای پوشیدن نداشتند . لباس نداشتند . برو تاریخ بخوان . بصرف کینه و مخالفت شما با عرب اصل موصوع و مطلب عوض نمیشه . کجای مردم امریکا و فرانسه و المان و ایتالیا پرچم ایران را اتیش زدند . تو هنوز خیلی زود وارد سیاست شدی .
ناشناس
|
France
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
توکلی .آقای قالیباف عالی ترین رجل سیاسی هست که در حال حاضر حضور دارد . نظر سنجی ها در تهران نشان میدهد که طرفداران زیادی در این شهر دارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
آررررره همینه که تو میگی خخخخخ
ناشناس
| Denmark |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
خودت یه نگاه به آرا و نظرات بکن دیگه حرف نزن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اطلاع دقیق دارم و میدانم در بانک جهانی ژنتیک دی ان ای مردم منطقه ای که امپراطوری ایران در زمان کورش کبیر بوده ، کاملا بهم شبیه است و بعبارتی با هم خویشاوند هستیم.این منطقه از بخشهایی از کشور افغانستان شروع میشود و شامل ایران و اذربایجان و ارمنستان و ترکیه و قسمتهایی از عراق و سوریه(بیشتر قسمتهای کورد نشین) میباشد.این را با اطمینان عرض میکنم که مردم کشورهای فوق با هم همنژاد و خویشاوند میباشند و تنها زبان و گویش انها با هم فرق میکند.کسانی که معتقدند نژاد تورکها به مغول بر میگردد یک سرچ ساده راجع به ظاهر مردمان مغولستان و قزاقستان بفرمایند تا ببینند هیچگونه وجه تشابهی نیست.بعنوان چالش پیشنهاد میکنم صدا و سیما به ۱۰ جوان پسر و ۱۰ جوان دختر از مردم این کشورها لباس یکسان بپوشاند و از مردم بخواهد ملیت انها را حدس بزنند!.مطمئنم حدس اکثریت اشتباه خواهد بود و حقیر که خود به این کشورها سفر کرده ام هر گاه لباس محلی پوشیده ام تا زمانی که سخن نگفته ام مرا با ساکنان ان اشتباه گرفته اند.لذا حدس میزنم این حرفها و اختلاف افکنی بین ترک و کورد و ارمنی و فارس و....همه توطئه خارجیهاست و کم کاری برخی سیاستمداران منطقه که انها خود نیز از این اختلافات برای رسیدن به مناصب و رای اوردن سو استفاده میکنند.ملتمسانه تقاضا میکنم مراقب اختلافات بیهوده مبتنی بر نژاد پرستی که عامل ویرانی منطقه ما و جنگهای تمام نشدنیست باشیم.
پاسخ ها
یاشار از سلماس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
چقدر زیبا گفتید ممنون از پاسخ دقیقتان، کاش این مطلب در بخشی از درسهای دانش آموزی گنجانده و تدریس شود
ناشناس
|
France
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ایمن آبادی . . . هم به روحانی و هم به احمدی نژاد گفتم که ۱۳ و یا ۱۵ میلیون به شماها رای ندادند . چه کسی انها را درمیابد . ؟ سوال ؟ این تعداد جمعیت به اندازه جمهیت یک کشور فنلاند یا دانمارک هست . تکلیف این تعداد جمعیت و مطالبات انها چیست . انها چه خواسته ای دارند ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
نمیدانم چرا با پانترک ها مماشات می شود.جریان ورود پرچم آذربایجان به داخل زمین در بازی قبلی تراکتور هم مسکوت ماند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
به خاطر اختلافات قومی و مذهبی از اونور بوم افتادن و اصلا چیزی بهشون نمی گن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
چه فرقی می کند برای وجب به وجب این سرزمین خون شهدا ریخته شده چه کردستان چه خوزستان چه آذربایجان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
نقوی حسینی به درد مصیبت سر قبذها می خوره
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
جناب مطهری اگر منظورتون از شیرین کاری نماینده ها همون فیلم هایی هست که دراومده ,باید خدمتتون عرض کنم اسم این ها شیرین کاری نیست گند کاریه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
جامعه دچار انحطاط اخلاقی شده تعداد سزارین ها در روز 8/8/98 سه برابر شد زیرا همه می خواستند بچه هایشان در یک تاریخ رند به دنیا بیایند و این عدد در شناسنامه شان ثبت بشود این نوعی عدد پرستی است و در حکومت اسلامی هر چه غیر خداپرستی انحطاط است
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اینا تو همین جا پرورش پیدا کردن حالا دارین میوشو نوش جان میکنید.
ناشناس
| France |
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
مقصر امریکا هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
از سه قوه مملکت دو قوه به طور کامل از کار افتاده مجلس و دولت تنها قوه قضاییه آن هم به برکت وجود آیت االه رییسی نور امیدی در آن می تابد بقیه ظلمات است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
منهم مثل شما نور امید بر دلم تابیده بود تا از کانالهای تلگرامی شایعه احضار و پرونده سازی برای محمود صادقی(از معدود نمایندگان حقگوی مجلس)را شنیدم.امیدوارم انشالله صحیح نباشد.
ناشناس
| France |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
طی قرار دادی بین وزیر نیروی ایران سوریه چنین هست که برق ایران از طریق خاک عراق به سوریه صادر شود و سپس باز سازی و انتقال نیروی داخل خاک سوریه توسط چند شرکت ایرانی با ملبغ .......به امصا رسید
ناشناس
| Denmark |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
جناب رئیسی بیش از اندازه فعال شده و در تلویزیون دائما ظاهر میشود و شعار های مردم پسند میدهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
مگه میشه یه نفر سخنگوی کمسیون امنیت ملی باشه و یک بند راجع به فسخ قرداد برجام بلد نباشه؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ایران در دهه هفتاد به اشرافیت انقلابی دچار شد حالا همه آقازاده ها مدعی شده اند و نمی توان آنها را قانع کرد که انقلاب برای ریشه کن کردن اشرافیت بود قرار بود مردم بر سرنوشت خود حاکم بشوند ولی بی فایده است آقازاده ها ویروس های مقاوم به آنتی بیوتیک فساد شده اند حاضرند به زندان بروند ولی دست از فساد برنمی دارند یک وضعیت تراژدی کمدی ایجاد شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
مشکل ما با بعضی از مخالفان برجام بیش از انکه با استدلالشان باشد با صداقتشان است. ان زمان هم که به قول روحانی طرف مقابل تا۸۰٪ به تعهداتش عمل میکرد برخی تمام همتشان بر تهمت زنی به دیپلماتهای خودمان بود. در ضمن جایگزین شما برای برجام چه بود؟
پاسخ ها
نسیم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
جایگزینشان جنگ بود و نان خشک خوردن ولُنگ بستن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
چون برجام از اولش هم خیانت بود چون حق طبیعی کشور را دادن که نفت را بفروشند
از نظر شما این اسمش چی هست؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
آیا دولت به منتقدان برجام برچسب نمی زد و نمیزنه ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
این دولت با همین ادبیات های جنگ و اب خوردن امدن سر کار و سر ملت را...کلاه گذاشتن
حالا فکر کن بخواهند با کشوری که در سراسر منطقه نیرو کاشته بخواهند بجنگند و تازه نیروهای داخل کشور را هم نباید به حساب اورد چون ان نیروها در منطقه برای دشمن کافی است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
یعنی هرکس با برجام مخالفت کنه جنگ طلبه ؟ این چطور استدلالیه ؟ این که کسی ببینه زمینه اجرای یه طرفه فراهم شده و اشکال بکنه بده ؟مگه گفته نشد که ما پیش بینی این که رییس جمهوری بیاد و توافق رو به هم بزنه کرده ایم ؟ مگه گفته نشد اگر این کار صورت بگیره بازگشت تحریم ها چندساله و بازگشت ایران چند روزه است؟ خوبه یه مراجعه ای به حرف هایی که زده شد بکنیم
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
به آقای قالباف میدان داده اند ودر نتیجه عملکردی شاید مثبت داشته باشند اما به خیلی ها میدان ندادند ونمیدهند لذا نمیتوان فقط آقای قالیباف را مدیر لایق دانست چه بسیار افراد شایسته ای که بعلت هم خط نبودن با اصولگرایان اجازه استارت زدن را هم به آنان ندادند تا نهایت خط مشخص گردد واین یعنی قهرمان سازی ناسالم ورقابتی بدون رقیب
پاسخ ها
۱مهران
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
آقای قالباف ماجرای بدهی ها در تهران را در شهرداری حل کند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
رونق نفتی ان سالهاهم بی تاثیر نبود
ناشناس
|
France
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
طبق مصوبه مصلحت نظام اگر طرحی یا لوایحی پس از بررسی در مجمع مصلحت یکسال بگذرد و به تصویب نرسد بین‌نظر شورای نگهبان و نظر مجلس . نظر شورای نگهبان حاکم هست . سوال . حالا نمیشه بخاطر مصالح ملت نظر شورای اسلامی ملاک باشد . ؟ کلا نقش مجلس در ایران چگونه تعریف شده است . ؟ در راس کشور هست یا نیست ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اصغر جون شما خیلی وقته که باختی خودت خبر نداری
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بله اصغر جون باخته ولی شما هم مواظب باشین . چون فکر کنم اولین حزب سیاسی در جهان خواهید بود که در انتخابات یکطرفه در رقابت با خودش بازنده میشه
:)
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
نه داداش2108 ما اونوری هم نیستیم . نه اصغر نه اکبر.ما فقط خسته ایم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بزرگترین بحران ایران بحران آقازاده هاست طبقه دوم قرار است جای طبقه اول را بگیرد یک بحران فیزیکی شیمیایی قدرت دارد تمام جامعه را از پا در می آورد
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بزرگترین مشکل این هست که چون میگویند غیر از این اقا زادها بقیه مردم در اقلیت سیاسی قرار دارند دوم با ازدواج های پی در پی و نسبی و سببی جدا کردن انها از قدرت و ثروت و اقتصاد بسیار سخت شده است . . اصلاحات را هر چه زودتر شروع کنند و اینقدر اداره کشور را با ازمون و خطا در سیاست ها و اقتصاد مردم متصرر نشوند . این گفتمان جدید از حوزه کشور داری وافعا خسته کننده هست . کجای دنیا مسولینش مردم را در فقر نگه میدارند . کجای دنیا با شادی مردم مخالفت میکنند ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
امیدوارم مدارک ثابت کننده نفوذ در منزل برخی از اقایان از طریق استراق سمع و پرستوهابدست نیامده باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
امیدوار باش اصل ادعا دروغ نباشد چون به ادعاهای ایشان باید با احتیاط گوش داد ونگریست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
جناب توکلی در خوش بینی شما همین بس که شما خودت رو هم در قامت ریاست جمهوری میدیدی .
خاطر مبارکت هست که؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
وقتی با پول بازی های خانگی بدون تماشاچی این تیم را از لغو در می اورند باید هم عده ای کوچک راه را برای خود ببینند تا جسور تر شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اقای ایمن ابادی عضو فراکسیون مستقلین . مجلس یکدست هزار بار بهتر است از مجلسی است که افرادی با نقاب یک گروه وارد ان شده و اعمال مخالف انها را انجام می دهند و سر رای مردم کلاه می گذارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اگه رییس مجلس با طرح قایم مقام اجرایی مخالفت نمیکرد ، الان در همه زمینه ها وضعمان بهتر بود
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
تبریزی ها کجا هستند که یک عده شعار نژادپرستانه بدهند .بزنیذ تودهانشان تا از این غلط ها نکنند.یک اذری
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
من واقعا نمیدونم این تراکتور چرا اینقدر حاشیه داره.تا بهشون میگی بالا چشمت ابرو هست هم بهشون بر میخوره انگار اینها هر کاری دلشون میخواد باید بکنن هیچ کس هم چیزی نگه آقا فوتبال ات رو بازی کن دیگه این کارا چیه؟

در ضمن اون هایی که باید حواسشون باشه, توجه داشته باشن که استادیوم تبریز"ورزشگاه یادگار امام " واسه برخی ها شده تریبون واسه عرضه اندام و شعار های محرک نژاد پرستی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ترک ها برادر هستند با ما ولی فرصت طلب ها رو هیچ رقمه تحمل نمی کنیم.کل ایران برای همه اقوامه اونم برابر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
آقای 2119عزیز آیا میدانید در زمان اشغال تیریز بدست دولت عثمانی مردان را کشتند و زنان را به کنیزی بردند بد نیست کمی تاریخ بدانید
ناشناس
| Germany |
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
الان چند ساله هر وقت تراکتور با پرسپولیس و استقلال بازی میکنه تماشاگر هاش یک داستان جدید درست میکنن حتی با سپید رود رشت هم چند سال پیش مسئله ساز شدن .به نظرتون علتش چی میتونه باشه؟شعار های جدایی طلبی دادن در استادیوم ها منافع ملی رو بیشتر به خطر می اندازه یا حضور بانوان که با اولی برخورد نمیشه ولی با دومی میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اقای نقوی حسینی انقدر دکتر ظریف درباره برجام توضیح داده که سنگ دیوار هم متوجه شده سوال شما هزار بار مطرح شده جواب داده شده . در برجام ذکر شده اگر هر طرفی از برجام خارج شود طرف مقابل هم می تواند خارج شود تضمینش هم امضا همه اعضا بوده پیش زمینه اش هم برگرداندن نقدی مقدار زیادی از بدهی امریکا به ما و لغو قطعنامه های تحت فصل هفت سازمان ملل بود و اجازه بازسازی سانتریفوژها و وارد کردن علم جدید هسته ای بود که انجام شد حالا دوباره عین گربه چارچنگولی حرف خودتان را برای تبلیغات انتخابات تکرار کنید و مثل ترامپ توافق را بدترین توافق بدانید
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
انرژی هسته ای حق مسلم‌ماست . حالا که به این حق رسیدید دیگه چی میخوای . ؟ اگر امربکا از اول این حق اتمی را نمیداد آیا داشتن ان مشروعیت ایجاد میکرد . من طرفدار سیاست ها امریکا هر انچه باشد موافق نیستم اما در مورد اینکه پای ورقه قرار داد را امصا کرد و با دیگر قدرت های اتمی آنرا برسمیت شناخت نباید بی انصافی کرد . اگر برجان نبود چی میشد ایا انانیکه که سنگ‌خروج از برجام‌را میزنند ایا میدانند در ۲۰۲۵ خیلی از مسایل هسته ای و نطامی و تحریم ها برای ایران برچیده خواهد شد ؟
ناشناس
| France |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
زیر نویسی جهت تکمیل نظر شما بود .از نظر من سخن شما درست هست .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
مانور دادن روی حداقلهای برجام و چند تا دستاورد آبکی اون بدرد همون ائی میخوره که آبرو و حیثیت خودشان و کشورشان را به آن گره زدن و حالا برای خالی نماندن عریضه روی چند تا نکته ضعیف هی جنجال میکنند !حرف منتقدین برجام اینه که این قرار داد تاریخی باید محکم بسته میشد و دستاوردهای بیشتری برای ما در بر میدشت ما فرصت مهمی را از دست دادیم ! یعنی اینقدر آقایان ضعیف بودن مثل معروف به مرگ بگیر تا به تب راضی بشه که از سوی دشمنان حسابی پیگیری میشد رووی آنها تاثیر گذاشته و به تب راضی شدن متاسفانه ! اونزمان آقایان کلی گذشتگان خود را که در بحث مذاکرات در گیر بودن با نگاه مغرورانه عاقل اندر صفیه مسخره میکردن که فقط مذاکره بلدن و توافق هنر ماست ببینید چه کردیم !!!!! اما گذشت زمان ثابت کرد این توافق نیم بند درب و داغون را هر یغنلی بقالی میتونست ببنده نیازی هم به بادتو غبغب انداختن و ژست قهرمانانه کرفتن هم نداره !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
نمیدانم چرا ترامپ و نتانیاهو و عادل الجبیر و... اینقدر کینه ظریف را به دل دارند
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اقای اصغر زاه
اصلا شما برای باختن فکر نکن
خودت و همفکرات ، بازنده ابدی تاریخ هستین
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
برای همین نقشا حقوق میگیرن بیان شمارو سرگرم کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اگه من مسول سازمان سیا بودم به نیروهای بومی جذب شده ام در ایران توصیه میکردم خودشان را انقلالی دو اتیشه جا بزنن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
خوب معلومه دیگه به منه کت شلواری شیش تیغه نه مسئولیت میدن نه اطلاعات.باید عملکرد رو جستجو کرد.طرف مدعی ولی مرتب در روزنامش نفرت پراکنی میکنه یا دو قطبی سازی،یا دستور میده دبی رو بزنن یا سفارت اشغال کنن و وقتی همه دلسوزان در تلاشن بگن ایران در امور همسایه هاش دخالت نمیکنه ایشون برای امریکا سند جور میکنه.
ناشناس
| France |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
وقتی سیاست های اساسی یک کشور را یک مدیر مسول روزنامه تعیین‌میکنه . دیگر ان کشور مشکلاتش حل نخواهد شد . حل مشکلات همیشه در مجالس کشورها با شور و مشورت جمعهی حل میکنند .
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
حاج اقا انصاریان . نکند برای این منت گذاری ادعا کنید که مجانی بر سر منبر می روید .
ناشناس
|
France
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
طرح وی پی ان قانونی برای اقشار مختلف . اصلاچرا باید اینترنت و تلگرام را فیلتر میکردید تا چنین طرح های بعد از دوسال داده شود مگر کارشناسان فضای مجازی نگفتند اگر قرار باشد فصای مجازی را فیلتر کنید . با وی پی ان پرقدرت دور خواهند زد . چرا گردش ازاد اطلاعات استفاده نمیکنید ؟ مگر نمیگویید که فصای مجازی پر هست از تهمت و دروغ ...... خوب حرف راست سیاسی را بزنید . حرف درست را بنویسید . مردم کور و کر که نیستند . خودشان تشخیص میدهند . از این فصا استفاده کنید . دنبای مجازی فقط فقط اشاعه فحشار و پرنو نیست . بلکه سیاسی و اقتصادی و عدمی و فرهنگی و دینی هم هست
نعمت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بنده باتوجه به اینکه بزرگترین دانشمند و تهلیلگر همه اعصار و دوره ها هستم با اینکه در تعطیلات بودم سایت وزین تابناک و مدیریت محترم عامل از من خواستند تا نکاتی را یادآور شوم.
دوستان بنده تجربه زیادی دارم. نه اینکه زیادی تجربه داشته باشم. بلکه همه جاها رفتم با تاکسی خودم
همه جاهای تهرون
و باید به ارزتان برسانم هنوز چیزی نمیدانم. پس وقتتون رو نمیگیرم و بیش از این مصدق اوقات نمیشوم چراکه شایسته و بایسته نیست که در این اوضاع کنونی عالم از شرق تا غرب که خوب نگاه کنی قدرتهای استکبیری در حال ظلم بر ملتهای مظلوم هستند. همین چند روز پیش بنده یک مسافر خارجی داشتم یه جوانک خارجی به اسم ژان فرانسوا لیوتار که میگفت: ؤ..نک
یادم نمیاد چی میگفت مهم نیست.
به هر حال سخن رو با این جمله و کلمه به پایان برسونم که از مهمترین کارهایی که ما الان باید آگاه باشیم وانجام دهیم وآمادگی داشته باشیم و اقتصاد و فرهنگ همه مساعل باهم مرتبط و مشکلات حل شده اند و مردم باید صبور باشد چراکه. نفت خام فروشی و قیر خام فروشی فرهنگ مصرف را خراب و باعث افزایش و کاهش منابع آبی و برقی حتی باید در مصرف تلفن صرفه جوری شود و جوری بشود که خوب بشود. دیگر ارز خاصی ندارم. بازهم در پایان توسیه اکید دارم ولی صداوسینا هم باید پای کار بیاید اینجور که نمیشود
آقا یه دیسک صفحه برای پرایدم خریدم کمرم شکست 700هزار طومن. آخه چرااااا؟؟؟
اصلا حالا که اینطور شد من نظر نمیدم. میخاستم الان نظرات کارشناسیمو بگم ولی نمیگم تا شاید دیکس صفحه پراید ارزون شه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
خود کرده را تدبیر نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
عجب نعمت بی نمکی هستی
ناشناس
| United Kingdom |
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
تو هنوز اینجایی؟پشتکار تو در چرند نوشتن رو اگه من در درس خوندن داشتم الان پرفسور علوم فظایی شده بودم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
دکتر نعمت کاش شما رئیس جمهور ما شی
ناشناس
| Germany |
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
نعمت جان نون خشک بخری برای جامعه مفید تری تا بیای زیر پست های تابناک کامنت در افشانی کنی.یه بازنگری بکن در خط مشی ات برادر
نعمت
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
روانم درد میکنه دست خودم نیس
ناشناس
|
France
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
برای من کم سواد سیاسی یک فرد با سواد سیاسی جواب دهد که وقتی پرچم کشور امریکا را میخواهیم در یک روز خاص جند روز دیگر اتیش بزنیم مردم امریکا پرچم کشور ما را اتیش نزدند از آنطرف در دیگر کشورها همسایه پرچم کشور ما را اتیش میزنند . در صورتی ما برای پرچم ان‌کشور را احترام‌میکنیم . ایا این جز رفتارهای انقلابی گنجانده شده ؟ واقعا هر چی فکر میکنم نمیتوانم در دهنم تحلبل کنم . کسی تحلیلی دارد ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
خیلی عجیبه ، دولتی بخاطر ایده هایش در سیاست خارجی ۲۴ میلیون رای میاره ، اونوقت منویات جریان بازنده انتخابات را در سیاست خارجی پی میگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
طرف چرا باید دل در گرو این آب و خاک داشته باشد وقتی ترکیه را با ایران مقایسه می کنی میبینی از همه نظر پیشرفته تر است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
این که دل در گرو این آب و خاک نداشته باشد فرق دارد با برافراشتن پرچم و دعوت بیگانگان و تحریک آنها که به خاک ایران چشم داشته باشند شما اردوغان را نگاه کن به خاک مردمی که هیچ دعوتی از او به عمل نیاورده اند چشم دوخته و آنجا را اشغال کرده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ترکیه از ما پیشرفته تر است؟
می شود فقط چند تای ان را بنویسید
تا من جواب را به شما بدهم و اگر هم نداری و می خواهی چیزهای دم دستی بگویی بهتر است هیچی نگویی!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
متوسط حقوق کارگر در ترکیه 7 برابر ایران است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
هفت برابر؟
ان کسی که به شما این را گفته دوست شما نبوده
در ترکیه یک کارگر ۲۷۰۰ لیر دریافت می کند و در ایران هم ۲۴۰۰ تومان و خودتان مقایسه کنید
البته قدرت خرید مردم ایران و ترکیه تقریبا یکی است
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
تابلوی عقب موندگیشون همون اردوغانه ! کسی که کلی منافع کشورشو احمقانه به پای داعش ریخت و با نا مردی همسایشو نابود کرد در داخل هم ترکیه عین عجوز های است که با کلی ماتیک و سرخاب بزکش کردن ! البته برای اونائیکه به منظور تفریحات خاص میرن اونجا باید هم اینجور مقایسه کنند !!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
مقایسه ایران با ترکیه مثل مقایسه یک ده که تازه آب و برق به آن رسیده و مردمش هنوز در مکتب درس می خوانند و برای درمان دوای عطاری استفاده می کنند با یک شهر مدرن است ایران ده ترکیه شهر مدرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
شعار مرگ و نفرین برای ۸۰ درصد از مردم نه اب دارد نه نان . نه مسئولان . بلکه این شعارهای اینچنین فقط از نظر سیاسی و اقتصادی ۲۰ درصد برخوردار را قانع میکند . مرا قانع نمیکند . سیاست نفرین در کتاب های سیاسی وجود ندارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اقا چندبار توضیح میدی بس کن دیگه فهمیدیم شعار نمیدیم پرچم هم اتیش نمی زنیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
برای ما که نون داشت
خوبم داشت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
مهمتر از نان و آب امنیت برات داشته که اگر نباشه نان و آب هم بدرت نمیخورد ضمن اینکه آب ونان هم داشته . فیلسوف جان در کتابهای سیاسی وجود ندارد !!!؟ به قران اعتقاد داری !؟ کمی قران بخوان جواب شبهه آفرینی امثال شما را داده !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
تظاهرات عراقی ها جالب است ده روز است تظاهرات می کنند بعد این وسط برای اربعین کار را تعطیل کردند قبل و بعدش هم عده ای علیه ایران شعار می دهند یعنی هم خدا را می خواهند استقلال هم خرما را پول زائر ایرانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
البته برادران عزیز آذربایجان از نوع پان ترک بهتر است به عراق نگاه کنند ما بودیم که عراق را از چنگال داعش بیرون آوردیم و گرنه دیدید که داعش با زنان و بچه های عراقی کرد و عرب و ترکمن چه میکرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بین اون مایی که میگی کلی تورک هم بوده که در بین مدافعان حرم بودن و شهید هم دادن.وسط اب گل الود ماهی نگیر ای تفرقه انداز.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اقای تابناک، اگه من بخوام از سران سه قوه بدون استثنا انتقاد کنم ایا چنین امکانی هست. نه اینکه خدای ناکرده واقعا بخوام چنین کنم ،گفتم همینجوری بپرسم الکی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
در حدی که تابناکو تعطیل نکنن چون دقیقا کسی که نیاید بخونه میخونه و کسی که اصن تابناکو نمیشناخت سوسه میاد
ناشناس
| France |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
فقط مجاز هستی دولت و مجلس را انتقاد کنی . اما اگر از داخل همین دو نهاد کسی با روش انتصابی به مقام رسید حق انتقاد نداری . جالب نیست ؟ یا برعکسش هم هست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
در انتخابات مچلس چهارم مستخدم مدرسه ما که کاندید بود از خیلی دکتر مهندس ها رای بیشتری آورد هر چند به مجلس راه پپیدا نکرد ولی حقیقتی را روشن کرد .عده زیادی همه چیز را به تمسخر گرفته اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
جناب اصغر زاده لطفا شما یکی از محمود انتقاد نکن یادت هست چطور شوارای اول را منحل کردی و ضربه مهلکی به اصلاحات زدی ؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
.واقعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
آیا هدف مسئولین از انتخابات مجلس و ریاست جمهوری صرفا خالی نماندن این پست ها است؟یا هدف این است که فردی بیایید و ایران را آباد کند و مردم راضی باشند.طوری که از شاخص های اقتصادی مشخص است محمود و روحانی در پسرفت کشور از هم سبقت گرفتند و اقتصاد ایران و زندگی ملت را نابود کردند.شاخص تورم و بیکاری و فلاکت و میزان رشد اقتصادی بخوبی گویای همه چیز است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
باید فاتحه اصلاح طلبی را خواند که امثال اصغر زاده و عبدی سناریو نویس ان باشن ؟؟! مردم اگه از اصولگرایان متنفر هستند دیگه از شما بیزار هستند
پاسخ ها
ناشناس
| India |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
باید فاتحه اصولگرایی را هم خواند که مردم خوب فهمیدند اصولگرا جماعت با کل دنیا سر جنگ تا ابد دارد و تا همه مردم این کشور ازفقر ونداری نمیرن دست بردار نیست.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
۲۲:۳۴
کسی سرجنگ با دنیا نداره به جای دنیا بهتره امریکا رو بذاری که در اصل اونا سر جنگ دارن و امثال شما تمایل به امتیاز دادن
ناشناس
| France |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اصلاح طلبان همان افراد اصولگرایی چهار دهه هستند که زمانی در حوزه وطیفه خود و مدیریت با روش انقلابی و نطریات شخصی خود در حوزه ماموریت کاری عمل میکردند و فکر میکردند که هر تصمیمی بگیرند درست هست بنابراین در اجرای روش ها و برخوردها با رفتار افراطی به رفتار با تعقل و علم و تجربه روی اوردند . بنابراین‌نمیشود اصلاح طلبان واقعی را با اصولگرایان یکی دانست . انها از اندیشه سیاسی تندروی خود اعلام برایت کردند . بیشتر انها از اول سیاستمدار نبودند . بلکه در حین‌ماموریت کاری یا در تعامل با دیگر افراد جامعه به تجربه خود اصافه کردند و بعدا فهمیدند که چه اشتباهاتی کردند . مثلا شلاق زدن یا سیلی زدن در گوش شهروندی در ملا عام .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
احمدی نژاد چند اشتباه بزرگ داشت
۱_او در جهار سال اول چون وامدار یک نهاد خاص بود که در پیروزی اش نقش اساسی داشتند ، دربست مملکت را در اختیار انها گذاشت ؟؟
۲_ در دوره دوم با توجه به حصور موسوی ، احساس خطر کرد و تمام مباتی اخلاقی کشور را به کمک ضرغامی نابود کرد و شکاف عمبقی در کشور ایجاد کرد و مملکت را تا لبه پرتگاه برد
۳_بقیه مطالب قابل انتشار نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
وقتی مجلس قحط الرحال بشه معلومه قالیباف رییس مجلس میشه!
mm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
به حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ حسین انصاریان بگوئید تقلید صدا هم بد نیست بلکه استفاده از یک نوع سبک و شیوه ی سخنرانی است که جذابیت برای گروهی دارد و تاثیر مثبت میگذارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اصلاحات زیر هر جه زودتر باید انجام شود
۱_ شفافیت واقعی در بودجه ، و چرا بعد از چهل سال اموزش و پرورش مملکت از سومالی بدتر است ، سرانه یک زندانی ۷۳۰ برابر یک دانش اموز است به طوری که جناب حداد مجبوراست برای فرید خان مدرسه مجزا تاسیس کند
۲_ تقسیم عادلانه ثروت به طوری که نباید ۶۰ درصد ثروت کشور دست ۴ نهاد خاص باشد
۳_ صدا و سیما ااز انحصار خارج شودتا مردم مجبور به استفاده از ماهواره نباشن ، چرا که خود اهالی صدا و سیما به خودشون مبخندند از دروغ های مصلحتی که تحویل مردم مبدن
۴_ مالیات از همه سازمانها و نهادها
۵_ عدالت در جانعه نباید قربانی سباست شود و قوه قصاییه خود را درگیر بازبهای سیاسی نکند
۶_ پاسخگویی مسیولین در برابر ملت
۷_ عدم توهین به ملت و عدم جبهه گیری در برابر رای انها
mm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
احمد توکلی از تو کی نظر خواسته است که قالیباف رئیس مجلس شود. بگذارید ایشان کمی از این خدمتها دور شود تا پس اندازِ بانکی اش بیشتر از پنج میلیون تومان شود. از اون موقعی که فهمیدم پس اندازش پنج میلیون است یک شب پلک روی هم نتوانسته ام بگذارم. وای بر کسانی که اینگونه به ایشان جفا کرده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
رد شدن پالرمو را خدمت افراطیون و کاسبان تحریم تبریک میگویم ، باشد که ۲۲ میلیارد دلار گم شده هر چه زودتر پبدا شود و به درد ملت خورد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
هر وقت 18 میلیارد جریانش معلوم شد اونم معلوم میشه بهتره قیاس به نفس هم نکنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
اون ۱۸میلیارد که روجانی گفت به خودیها داده که دارو وارد کنند ولی معلوم نیست خرج اقازاد ها شده و تمام کسانی که گرفتند مسخص هستند ،
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
آقای توکلی (نسخه ابتدایی و ناموفق احمدی نژاد) مگه تشکیلاتی برای مبارزه با فساد و تقویت شفافیت ندارن؟
خب از همین رفیق شفیقشون آقای قالیباف شروع کنن. فسادی نبوده در دوره ایشون؟
جناب قالیباف هم در چندین انتخابات شرکت کرده و شکست خوردن. این همه میل به "خدمت و نوکری مردم" از کجا میاد واقعا؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
نوکری مردم را خوب اومدی . مردم نوکر نمیخوان . اقا بالاسر نمیخوان . جامعه ای میخوان‌مثل سوییس . اگر نمیخوان بهش خدمت بشه چکار کنن . این چه خدمتی هست که موقع سوار شدن و پیاده شدن چند نفر باید درب ماشین را باز و بسته کنند . ؟
ناشناس
|
France
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
قرار هست چند وقت دیگر رزمایش قطع اینترنت برای مواقع ضروری انجام بشه خبر ندارید کی و چه وقت قطع میکنند که کاربران و فصای مجازی چند روز در خماری بروند و بسمت فصای داخلی کوچ کنند . شدنی هست ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
امروز نامه حاجی بابایی به روحانی مبنی بر رتبه بندی را خواندم
۱_ واقعا فرصت طلبی هم حدی دارد و نزدیک انتخابات به فکر معیشت همکاران افتادی
۲_ خودت که ۳سال وزیر بودی با نفت ۱۲۰ دلاری و فروش ۴ میلیون بشکه نفت چه گلی بر سر انها زدی ؟؟یادت هست روزی که میخواستی دولت را تحویل دهی چه کلاهی سر معلمان گذاشتی ؟؟
۳_ با تمام ظلمی که روحانی در حق معلمان کرد ولی با ظلمی که شما کردی قابل مقایسه نیست حداقل روحانی واقعیت رو گفت که حق شما رو کی به جیب میزنه ولی کاری از دستم برنمی اید جز شفافیت بودجه ای
۴_ اگر دین ندارید ازادمرد باشید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
برو عمو روحانی حل قضیه معلمان رو حواله داده به بعد از ریاست جمهوریش!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
این که عده ای در ورزشگاه تبریز علیه یک قوم بزرگ ایران آزادانه شعار می دهند و مورد تعقیب قرار نمی گیرند جای بسی تعجب دارد.کردها حافظ مرز ایران از شمال غرب تا جنوب هستند و ایرانی و شهید پرور هستند
ناشناس
|
France
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بیا عزیزم بیا صبرم سراومد . میدونی قلبم ارام نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Denmark |
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
الان ک دیره ایشالا فردا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
فک نکنم تابناک بخونه عزیزت
حميد
|
United Arab Emirates
|
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
فكر كنم اون عده اي كه تركيه پرست هستن چمدونشونو ببندن برن تركيه اوني كه پرچم تركيه دست مي گيره ايراني كه نيست خوب چرا تشريفتونو نمي برين اينجا ايرانه حكومت ها اومدن و رفتن ولي خاك نمي فروشيم خيلي بدبختي كه زير پرچم تركيه سينه ميزني وطن فروش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
امام به درستی فرمود هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید
اما ظاهرا دولت مردان دارند هرچه بی کفایتی و تقصیرات خود را نیز به گردن خارجیها و این و آن می اندازند و خود را با کفایت ترین و لایقترین دولت تاریخ ایران می پندارند
این انقلات مفف به دست نیامده که شما بخواهید هر طور دلتان خواست حرف بزنید، حسن آقا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
جالبه
مخالفان برجام الان مدعی شدندند.
ناشناس
|
Turkey
|
۰۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
اقای توکلی انگار تو هم از خوان بخشش قالیباف هنگام حضور 12 ساله اش در شهرداری تهران بهره مند شده .
مرد حسابی ایشان با املاک نجومی واگذاری و به جای گذاشتن 56000 میلیارد تومان بدهی در شهرداری امروز باید برود دادگاه جواب پس بدهد تو میگویی مناسب ریاست مجلس است؟
ایرانی
|
United States
|
۰۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
من در آذربایجان غربی بهترین روابط را بین آذری ها و کردها دیدم که این خود نشانه‌ای از بلوغ مردم فهیم کشور ماست. روی صحبتم با اون اجنبیها و مواجب بگیران مزدور روی سکوی ورزشگاه تبریز هست که روزی زخمهای این گربه زخمی التیام خواهد یافت و با پنجه های تیزش چشم همه بد خواهان ایران عزیز را کور خواهد. معلومه که هنوز تو یک کشور آزاد زندگی میکنید و گرنه همین رفتار ها اگر در ترکیه بوسیله یک ترک بر علیه ترکیه انجام میشد آن شخص دیگر روشنایی روز بعد رو نمیدید. من مطمئنم اصلا نبودی اونجا تا ببینی مردم چه زندگی فلاکتباری دارند. به زرق و برق ظاهری و بیرونی که برای گول زدن امثال توست نگاه نکن. برو خدا رو شکر کن که از صدقه سری خوبی همه مردم آزادانه حرف های واهی و پوچت را بر زبان میاری. رفتی به خوزستان ببینی چه خبره مردم تو چه شرایطی زندگی میکنند همونایی که اثرات جنگ رو همچنان تحمل میکنند و سرمایه مملکت از اونجا میاد ولی هیچ ادعایی ندارند.
یاشاسین ایران
یاشاسین آذربایجان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
اشتباه ما ایرانی ها این است که دنبال قهرمان هستیم که بیاید و کار ما را درست کند و همیشه دنبال این هستیم که یک عده را بزرگ و یک عده دیگر را کوچک کنیم درحالی که اجتماع هم شبیه خانواده است و نباید بزرگ کردن یک فرزند موجب توسری خوردن فرزند دیگر شود و به جای آن باید دستگیری از ضعیفان بزرگ شود. ما در گذشته قهرمانانی را داشته ایم که حتی از طرف خدا مبعوث و انتخاب شده اند اما نتوانسته اند جامعه ایده آل را مستقر کنند چون مردم چشمشان به قهرمان بوده است و خود را فراموش کرده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
آقای توکلی مگه تو مملکت صد میلیون نفری قحط الرجل هستش که قالیبافو تبلیغ میکنی ؟ میدن را برا جوانها هم باز کنید . این آقایان و حتی خود شما تموم هنرتون را بخرج دادید. مگه کوس خرابکارییاش تو شهرداری تا اونسر دنیا نرفته ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
مگه آقای روحانی ۳۷ میلیون رای دهنده را دید
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
وقت آن رسیده که افراد بی مسولیت وآنها که به مشکلات مردم توجه ندارند کنار بروند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
بايد تيم تراكتور رو جريمه كرد بدون تماشا چي بازي كنه، چون قبلا هم شعارهاي نژاد پرستانه دادند ،گويي انهايي كه اين كار را انجام مي دهند اصلا ايراني نيستند.البته حساب يك مشت ادم مزدور رو بايد از مردم غيور اذربايجان جدا دونست .آذربايجان شهيد باكري ها تقديم اين آب وخاك كرديم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
اینهمه اختلاسگر راست راست میگردن و به ریش ما مردم میخندن .اسامی ندارید؟
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
سامانه سعدی تعلیق فوتبال ایران امام خمینی اعتبارنامه نمایندگی آتش سوزی جنگل های زاگرس