بازدید 20184
هزار و هشتصد و هجدهمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛

انتقاد یک مقام دولتی از بی‌اخلاقی‌ها علیه حداد عادل/کرباسچی: اصلاح طلبان باید از مردم عذرخواهی کنند/پاسخ علی مطهری به یک سوال انتخاباتی/اصغرزاده: این دوره قرار نیست بین بد وبدتر انتخاب کنیم

رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند:مدیرمسئول روزنامه جوان: کوروش برای همه ایرانیان محترم است/نماینده اصلاح‌طلب: شرایط مطلوب اصولگرایان است/قربانیان حساب‌های نیابتی بانک سرمایه چه کسانی هستند؟ و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۳۳۸۴۳
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰ 31 October 2019
تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
انتقاد یک مقام دولتی از بی‌اخلاقی‌ها علیه حداد عادل

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری گفت: اخلاق و انصاف عناصر اصلی هر کنش و گفتمانی است چه اصلاح‌طلب باشیم چه اصولگرا. وقتی بار‌ها قربانی این بداخلاقی‌ها بوده‌ایم با شکیبایی و ⁧ روادار⁩ی بیشتری به ⁧قضاوت⁩ بنشینیم.علیرضا معزی با بیان این که «می‌توانیم منتقد و مخالف جدی عقاید و مواضع سیاسی دکتر ⁧ حداد عادل⁩ باشیم؛ کما اینکه از منتقدان جدی ایشان هستم» گفت:، اما دلیل نمی‌شود تنها ۳۰ ثانیه از یک گفت‌وگوی مبسوط درخصوص وضعیت آموزشی و رشته ⁧ علوم انسانی⁩ در دو دهه‌ی پیش را گزینش کنیم و بگوییم صرفاً برای تحصیل پسرشان مدرسه تأسیس کرده‌اند.وی با بیان این که «بد نیست در خصوص تأسیس مدارس پسرانه و دخترانه‌ی ⁧فرهنگ⁩ چند نکته را بدانیم شاید به قضاوتمان کمک کند» افزود: خانم ماهروزاده از وضع اسفناک رشته علوم انسانی در مدارس آن هم در سال‌هایی سخن می‌گوید که بسیاری از نشردهندگان این ویدیو اساساً آن سال‌ها را درک نکرده‌اند.معزی خاطر نشان کرد: دکتر ⁧حداد عادل⁩ و ⁧دکتر ماهروزاده⁩ در سال‌هایی که مدارس علوم انسانی فرهنگ را تأسیس کردند، دو چهره صرفاً آموزشی و پرورشی بودند و این اقدامشان اعتباری برای این رشته در همان سال‌ها محسوب می‌شد بگونه‌ای که اقدام آنان، آغازگر تأسیس مدارس علوم انسانی دیگر شد.‏وی یادآور شد: ایشان می‌گوید فقدان مدرسه‌ای با کیفیت و معتبر برای ثبت‌نام پسرشان، انگیزه‌ای برای تأسیس مدرسه پسرانه فرهنگ در سال‌های بعد شد. تا آنجا که اطلاع دارم فرید حداد در رشته علوم انسانی در مدرسه‌ای دولتی دیپلم گرفت، و مدرسه فرهنگ پس از دیپلم او تأسیس شد.‏معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر ریئیس جمهوری خاطر نشان کرد: حتی بسیاری از چهره‌های سیاسی که با عقاید دکتر حداد عادل زاویه داشتند نیز فرزندشان را در مدرسه فرهنگ ثبت نام کردند نظیر دکتر عطاءالله ⁧مهاجرانی⁩.معزی در خاتمه تاکید کرد: اخلاق و انصاف عناصر اصلی هر کنش و گفتمانی است چه اصلاح‌طلب باشیم چه اصولگرا. وقتی بار‌ها قربانی این بداخلاقی‌ها بوده‌ایم با شکیبایی و ⁧ روادار⁩ی بیشتری به ⁧قضاوت⁩ بنشینیم.
 
کرباسچی: اصلاح طلبان باید از مردم عذرخواهی کنند

کرباسچی تصریح کرد: نقد‌های وارده به کارنامه خودمان را باید صریحا برای مردم مطرح کنیم؛ مردم صداقت ما را ببینند و آنوقت آنجایی که نتوانسته‌این کاری کنیم درکمان خواهند کرد. این کار برای مردم پذیرفتنی‌تر است تا اینکه مدام رجزخوانی کنیم و بگوییم این انتخابات را برده یا آن انتخابات را برده‌ایم.وی افزود: خیلی از پیروزی‌های ما نتیجه عملکرد بد رقبای ما بوده است نه اینکه ما خیلی خوب عمل کرده باشیم. ما خیلی جا‌ها نقش داشتیم و اصلاح طلبان باید این موضوع را صریحا اعلام و با مردم در میان بگذارند؛ و حتی همانطور که آقای خاتمی مطرح کردند باید از مردم عذرخواهی هم کنیم و درست ارزیابی کنیم تا مشکلاتمان برطرف شود.کرباسچی در مورد طرح رسا، نیز گفت: این طرح کلیت خوبی دارد، اما به نظر من قابل اجرا نیست و اشکالات قانونی دارد و نمی‌تواند موفق باشد چرا که تبلیغ زودهنگام است و باعث برخورد می‌شود.
 
پاسخ علی مطهری به یک سوال انتخاباتی

علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا از لیست اصلاح طلبان کاندیدا می‌شوید یا لیست اصولگرایان گفت:: هنوز به جمع بندی نرسیدم که اصلاً در انتخابات شرکت کنم یا خیر. وی در پاسخ به این پرسش که برخی‌ها گفته‌اند که صحبت شما علیه نظارت رهبری بر حسن اجرای سیاست‌های کلی موجب رد صلاحیت شما می‌شود افزود: آقای جبرائیلی اشتباه می‌کند.
 
منتجب‌نیا: تحزب با نظام ولایی مغایرت ندارد

عضو هیات موسس حزب جمهوریت ایران اسلامی با تاکید بر اینکه نظام حزبی به هیچ وجه به نظام ولایی مغایرت ندارد، گفت: احزاب می‌توانند مردم را متحد کنند در حالی که فقدان احزاب ممکن است منجر به عوام‌گرایی شود. حجت الاسلام رسول منتجب‌نیا عصر پنجشنبه در نخستین کنگره حزب جمهوریت ایران اسلامی با بیان این که مسأله تحزب امروز به عنوان مترقی‌ترین نظام در جهان مطرح است افزود: عقلای جهان به این نتیجه رسیده‌اند که تحزب از بهترین روش‌ها برای اداره کشورهاست. نظام حزبی به هیچ وجه با نظام ولایی و احکام دینی مغایرت ندارد و بلکه موید یکدیگر هستند. منتجب نیا با اشاره به تاکید آیات و روایات بر جمع گرایی اظهار داشت: ۱۹ بار در قرآن واژه حزب مطرح شده و در روایات هم بر هم‌اندیشی و مجالست تاکید شده است.
وی، تبدیل خرد فردی به خرد جمعی، پیشگیری از استبداد، شکوفایی نیرو‌های جوان، تقویت فرهنگ پرسشگری و پاسخگو کردن حاکمیت، تولید فکر و برنامه و پیشگیری از تفرقه و پراکندگی نیرو‌ها را از مزایای تحزب عنوان کرد و گفت: بر خلاف تصور، احزاب می‌توانند مردم را متحد کنند. در حالی که نبود حزب می‌تواند به پوپولیسم منجر شود.
 
طیف خاکستری می‌آید!

نماینده شیراز در مجلس در مورد انتخابات آتی خانه ملت نیز گفت: به نظر بنده طیف خاکستری در این انتخابات مشارکت می‌کند و نتیجه این انتخابات همه را متعجب خواهد کرد! رجبی در مورد تائید صلاحیت اصلاح‌طلبان نیز افزود: قطعاً این شورا با سعه‌صدر برخورد خواهد کرد و جریان اصلاح طالبان در این خصوص برنامه‌ریزی کرده‌اند به‌طوری‌که رقبا نیز ما را تحسین می‌کنند.
 
اصغرزاده: این دوره قرار نیست بین بد وبدتر انتخاب کنیم

چهره سیاسی اصلاح طلب گفت: راهبرد ائتلاف طرفداران زیادی در جبهه اصلاحات ندارد؛ در حقیقت در این دوره قرار نیست ما بین بد وبدتر دست به انتخاب بزنیم. ابراهیم اصغرزاده در بخشی از گفتگوی خود درباره سرلیست شدن محمدرضا عارف در انتخابات مجلس آینده گفت: فکر می‌کنم آقای عارف به احتمال زیاد کاندیدای مجلس نخواهند شد. این چهره اصلاح طلب درباره ارائه لیست اصلاح طلبانه و یا ائتلاف هم گفت: در مورد لیست سال ۹۸ باید بگویم استراتژی مسلط بر جبهه اصلاحات این است که جریان اصلاحات کاندیدا‌هایی را معرفی کنند که اصلاح طلب باشند، بنابراین آن راهبرد ائتلاف طرفداران زیادی در جبهه اصلاحات ندارد؛ در حقیقت در این دوره قرار نیست ما بین بد وبدتر دست به انتخاب بزنیم. وی هم چنین درباره واکنش اصلاح طلبان به ردصلاحیت احتمالی کاندیداهایشان از سوی شورای نگهبان گفت: ما باید منتظر باشیم تا شورای نگهبان غربالگری و گزینش‌های خودش را انجام بدهد، بعد بیاییم از میان کاندیدا‌هایی که در حقیقت شورای نگهبان انتخاب کرده است یک لیستی را به مردم معرفی کنیم.
 
مدیرمسئول روزنامه جوان: کوروش برای همه ایرانیان محترم است

مدیرمسئول روزنامه جوان در مورد کوروش اظهارنظر کرد. عبدالله گنجی، مدیرمسئول روزنامه جوان با بیان اینکه کورش برای همه ایرانیان محترم است، نوشت: اگر حاکمی بوده که تا نیل حکومت کرده شخصیتی فراملی است. او ادامه داد: اگر ذوالقرنین است شخصیتی الهی است که با نژاد پرستی و ملی گرایی نسبتی ندارد. او افزود: ظلم بزرگ قراردادن پهلوی‌های در امتداد تاریخی او و آوردن وی به تقابل با نظام دینی است که دم خروس پمپئو هم بیرون زد.
 
نماینده اصلاح‌طلب: شرایط مطلوب اصولگرایان است

عبدالکریم حسین‌زاده، نایب‌رئیس فراکسیون امید مجلس، گفت: شرایط کنونی مطلوب حال اصولگرایان است، اما اگر فضای مشارکتی بالایی داشته باشیم، معتقدم مجلس یازدهم مجلس متعالی به لحاظ وجود وزن‌ها و گفتمان‌های مختلف در صحن علنی مجلس خواهد بود. عبدالکریم حسین‌زاده، نماینده نقده و اشنویه و نایب‌رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، با اشاره به انتخابات مجلس یازدهم، گفت: هر تحلیلی که در خصوص انتخابات مجلس یازدهم انجام دهیم تحلیل در فضاست. ما نمی‌توانیم بدون آمارسنجی و رأی‌سنجی مردم پیش‌بینی‌هایی صورت دهیم. او با یادآوری اینکه میزان مشارکت مردم در انتخابات در ترکیب مجلس آینده تاثیر مستقیم دارد تاکید کرد: اگر درصد مشارکت زیر ۲۵ درصد باشد، مجلسی شبیه مجلس نهم یا هفتم خواهیم داشت. اما اگر درصد مشارکت بیش از ۲۵ درصد و کمتر از ۴۰ درصد باشد، مجلس دوگفتمانی خواهیم داشت که تمام گفتمان‌ها در آن حضور پیدا خواهند کرد. اصل موضوع در حال حاضر بستگی به میزان مشارکت مردم دارد. این نماینده مجلس ادامه داد: بنده در جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان هم گفتم در شرایط فعلی نمی‌توان شاهد مشارکت بالای مردم در انتخابات بود. شرایط کنونی مطلوب حال اصولگرایان است، اما اگر فضای مشارکتی بالایی داشته باشیم، معتقدم مجلس یازدهم مجلس متعالی به لحاظ وجود وزن‌ها و گفتمان‌های مختلف در صحن علنی مجلس خواهد بود. در غیر این صورت همان‌طور که گفتم، مجلس یازدهم شبیه مجلس هفتم یا نهم خواهد بود. حسین‌زاده در پاسخ اینکه شباهت مجلس آینده به مجلس دهم محتمل است یا خیر، گفت: آرزو نمی‌کنم که مجلس یازدهم شبیه مجلس دهم شود. ما باید به یک نرم استاندارد در سیاست‌ورزی برسیم. این ایراد هم تنها به مجلس برنمی‌گردد، در حال حاضر اشخاصی هستند که وزیر شده‌اند و تا دیروز عضو احزاب بوده‌اند، اما امروز از آن احزاب انصراف داده‌اند. در صورتی که افرادی که وزیر می‌شوند باید همچنان عضو همان حزبی که بوده‌اند باقی بمانند.
 
روایت جالب یک سایت کروات از سبیلوی ایرانی که در فوتبال رکورد دار شد

سایت اینفو کرواسی در گزارشی به علی دایی مهاجم و سرمربی سابق ایرانی پرداخته است: ️خیلی از کسانی که فوتبال را از دهه ۹۰ می‌شناسند به خوبی بازیکن سبیلویی را به یاد دارند که در خط حمله تیم ملی ایران گل‌های زیادی به ثمر رساند و رکورد گل‌های او در تیم ملی سال‌هاست که در فوتبال جهان باقی مانده است. این بازیکن از سال ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۶ برای تیم ملی ایران به میدان رفت و توانست ۱۰۹ گل به ثمر برساند؛ رکوردی که هیچ بازیکنی در تیم ملی فوتبال کشورش موفق نشده به آن دست یابد. این بازیکن در جام جهانی ۲۰۰۶ نیز به عنوان مهاجم نوک برای ایران به میدان رفت، هرچند خیلی‌ها در ایران انتقاد کردند که او سنش بالا رفته و بهتر است مهاجمی جوان‌تر برای این تیم به میدان برود.

قربانیان حساب‌های نیابتی بانک سرمایه چه کسانی هستند؟

مجرمان و متهمان این پرونده به نیابت از افراد کم‌بضاعت، معتادان و کودکان اقدام به انتقال پول‌هایی کلان کرده‌اند و عواید نامشروع کلانی را به دست آوردند. پرونده کارتن‌خواب‌ها یا پرونده افتتاح ۲۴۰ حساب توسط موسوی‌نژاد در موضوع پرونده حسین هدایتی از جمله این حساب‌های نیابتی هستند که به نام مظلومان، اما به کام مفسدان اقتصادی باز شدند. مجرمان افراد فقیر را سوار بر ماشین‌های لوکس می‌کردند و آن‌ها را به عنوان مدیران عامل شرکت معرفی می‌کردند. حساب‌های نیابتی در پرونده هادی رضوی، حسین هدایتی و شاملویی که به زودی پرونده او مورد رسیدگی قرار می‌گیرد وجود دارند.

اصولگرایان این دوره سهمیه‌بندی ندارند

اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه: معتقد به اختلاف دو نسل قدیم و جدید اصولگرا نیستم، علتش این است که ما در اسلام، مانند مارکسیسم نیستیم که گروهی را نسل کهنه بنامیم و گروهی را نسل نو بدانیم. ما که این را قبول نداریم. ما نسل قدیم شده‌ایم؟ اینکه نگاه نسل جوان با نسل قبل متفاوت است، خب باید هم متفاوت باشد. وی درباره وضعیت لیدری و رهبری فردی یا شورایی در جریان اصولگرا گفت: گاهی افرادی به روی کار می‌آیند که حرف اول و آخر را می‌زنند و حرفشان فصل الختام است، گاهی هم جمع می‌شوند. الان نمی‌شود گفت که به طور قطع یک نفر در اصولگرایان حرف آخر را می‌زند. جامعه روحانیت عضو شورای ائتلاف نیست بلکه قبول کردند نظارت و داوری را بپذیرند، سه نفر را برای همین نظارت معرفی کردند. مسیر را خوب می‌دانم. ان‌شاءالله این دوره سهمیه‌بندی نداریم، بلکه ارزش‌محوری داریم

روایتی از تلاش‌ها برای انحلال ارتش

سرهنگ محمدعلی شریف‌النسب، از فرماندهان عملیات در آزادسازی خرمشهر و مقاومت حصر آبادان در کافه خبر گفت:️نتیجه نبرد ذوالفقاری، حفظ آبادان و خرمشهر بود. ۳۳۰ درجه ما در محاصره عراقی‌ها بودیم و فقط ۳۰ درجه در اختیار ما بود که همان جاده خسروآباد بود. آن تز امام که فرمودند: اگر همه با هم باشید خداوند هم با شماست، یعنی وحدت کلمه و وحدت هدف که باشد امداد‌های الهی هم پشت آن است، در آنجا به ما ثابت شد. در روز‌های ابتدایی جنگ هر روز در ستاد جنگ‌های نامنظم، آیت الله خامنه ای، دکتر چمران و فرماندهان جمع می‌شدند و حوادث و اتفاقات را بررسی می‌کردند و با مشورت به یک راهکار مشترک می‌رسیدند. این تز نه اینکه تز امروز ارتش باشد از گذشته‌های دور بوده است؛ چگونه این کشور توانسته است از امپراطوری‌های قدیم مثل عثمانی و شوروی تا به امروز بماند؟ این ارتش، ارتش پهلوی و قاجار نیست بلکه ارتش الهی است. گاهی هم تلاش کرده اند که از آن استفاده ابزاری بکنند، اما ارتش شاخصه‌ها و انسان‌های فرزانه‌ای دارد که آن‌ها مانع شده اند. در یک کلام این ارتش سرافراز‌ترین ارتش جهان است. زمانی که انقلاب احتیاج به خون دهی داشت ارتش پا به میدان گذاشت. بعد که سپاه تشکیل شد گفتند که سپاه روی چشم ما جا دارد. این خط انحلال ارتش را منافقین دادند، اگر این خط به پیروزی می‌رسید انقلابی نمی‌ماند و در واقع این ارتش بود که انقلاب را نگه داشت.

یک درخت، متهم اصلی مشکلات تنفسی مردم خوزستان

مدیرکل جدید حفاظت محیط زیست استان خوزستان: در سال‌های گذشته شهرداری اهواز به کاشت تعداد زیادی از گونه گیاهی کنوکارپوس اقدام کرد. یکی از ویژگی‌های این گونه گیاهی گرده افشانی آن در آبان‌ماه است که با شروع بارش‌ها گرده آن در محیط پراکنده و موجب بروز مشکلات تنفسی می‌شود. مطالعات انجام شده نشان داد اگر این گیاه (کنوکارپوس) پیش از آبان ماه هرس شود، دیگر شاهد گرده افشانی آن نخواهیم بود/ باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۷
در انتظار بررسی: ۲۲
انتشار یافته: ۱۴۲
یک اقایی هست در دولت که همه می دانند کی هست ، گفته بود ارتش را باید منحل کرد و امروز هم علیه سپاه است !!!!
یعنی این اقا چجوری شده مسوول مهم کشور که این تاریخچه پر گوهر دارد و می خواهد در برابر دشمن ها از ملت دفاع کند!
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
هیچ اقایی در دولت علیه سپاه نیست و. هر چند برخی ضوابط و قواعد باید در همه ارگانها و نهادها رعایت شود ولی ان نافی نقش بزرگ این نهاد در دفاع از کشور در طول سالهای جنگ و پس از ان نیست
ناشناس
| Netherlands |
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
کشور باید یک ترتش . یک اقتصاد یک سیاست گذار یک مدیر یک رییس جمهور یک مجلس داشته باشد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
یک آقایی هم هست که بشقاب پرنده دیده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
خطاب به۲۱:۳۴
همه کشورها بر خلاف نظر شما این گونه نیست!!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
۲۲:۱۱
چه ربطی داره
ناشناس
| Netherlands |
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
ایران‌ما ممکن هست در اقتصاد بعدا یک پیشرفتی داشته باشد اما اما اگر صبح که میخواهی مثلا صبح یک روز برای خرید نان از میدان شهرت عبور کنی و دیدی که جوانی را روس یک سکو یا خودرو در حال زدن تازیانه هستند . انگاری هیچ پیشرفتی نکردی .
خان محمد علی آقا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
یه آقایی هم هست که
جنتلمنه جنتلمنههههه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
سپاه و بسیج باید در ارتش ادغام شوند تا هماهنگی بین قوا بیشتر و نیروی دفاعی مملکت مستحکم تر شود.
ناشناس
| United States of America |
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
سپاه در ارتش ادغام شود یا نه ارتش در سپاه ادغام شود . ؟ شدنی نیست بلکه اینکه تعاریف و وطایف انها با هم فرق دارد
میبینم که تنور انتخابات داره کم کم گرم میشه...این حضرات رنگارنگی که من میبینم دم انتخابات یه ترفندهایی میزنن که ملت همیشه در صحنه باز هم با کله به صندوق ها حمله میکنن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
اره منم منتظر یه شعبده بازی جدید هستم
مهدی
| Germany |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
این بار بین بد وبدتر انتخاب نمیکنیم چونکه فقط بدترین. را میتوان انتخاب کرد.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
نیازی نیست کسی رای دهد همیشه آرشیو صدا وسیما پر هست
جناب آقای کرباسچی شخصا برای شما متاسفم چون فکر می کنید عذر خواهی اصلاح طلبان نه بلکه (دنیا طلبان) خسارتهای که به کشور و مردم وارد کرده اند جبران خواهد شد؟؟؟؟؟
کمی بصیرت
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
بصیرت؟ چه واژه غریب و اشنایی !!! بصیرت از نگاه طیف شما یعنی بالا رفتن از دیوار سفارت امریکا و عربستان!!!یعنی مدعی ولایتمداری باشی ولی دقیقا ضد حرف او عمل کنی !!یعنی با اینکه حداقل در مورد حمله به سفارت عربستان و انگلیس نظر رهبری را میدانی اری بصیرت!!!شما خوب میشناسیدش!!!اصولنمایان
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
بصیرت یعنی اینکه مثل جنابعالی زیر پرچم بیگانه سینه زدن
مهدی
| Germany |
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
ایشان نباید اصلحطلبان را به بازی عذرخواهی ودوباره همان کار قدیمی یعنی همکاری با انتخابات استصوابی. تشویق کند و این سیاست نیست!
ناشناس
| United States of America |
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
تابناک تابناک تابناک!!!چرا پیام را شهید میکنی؟چرا طوری سانسور میکنی که معنی نارسا شود؟؟مگر مطلبی که دیشب خودت در بسته خبری تیتر کردی چه ایرادی داشت که بریده شد؟مگر ایادی استکبار دنبال سند نیستند تا بگویند ایران در امور همسایگان دخالت میکند؟مگر مطلب ان روزنامه جز به ضرر منافع ملی و خلاف نظر صریح رهبری نبود؟محافظه کاری را کنار بگذار و بگذار اقایان بدانند ملت نا اگاه نیست و خوب نقش برخی مدعیان را در این کشور شناخته اند
احمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
بله مشکلی نیست 8 سال برگرده ملت سوار می شنوند حقوقهای نجومی میگیرند بستگان درجه 1 و 2 را به بهترین مناسب می رسانند از بهترین امکانات استفاده می کنند و بعد در پایان دوره و برای دوره بعد یک عذر خواهی راکافی می دانند حالا چه بر سر ملت بیچاره آمده اصلا مهم نیست
آقای معاون محترم
عدالت و اسلام حکم می کرد اگر مدرسه علوم انسانی درآن دوره وضعیت خوبی نداشتند آقای حداد عادل و خانمش بطور جامع فکر می کردند وچون جز مسئولین رده بالا بودند برای بچه های همه مردم کلاس ومد رسه ایجاد می کردند ونه بطور اختصاصی وبرای بچه خودش
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
تحصیل در امریکا را هم وقتی از بستگان ایشان سوال شد پاسخ قانع کننده ای نداشتند .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
مگر بچه های مردم در مدارس فرهنگ ثبت نام نکرده و نمی کنند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
وقتی آغازاده اش وارد دانشگاه میشه با رانت مدرسه تاسیس میکنند تا آغازاده مربی شود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
پاسخ شما مدارس فرهنگ دولتی است. چرا عادت کرده ایم همه چیز را با عینک سیاست زدگی ببینین؟ این نوع نگاه آزادگی را از تحلیل‌های ما سلب میکند و عینک تعصب و جزم‌گرایی را بر دیده منشاند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
کاره بودن یعنی چی ؟وزیر بودن؟رئیس جمهور بودن؟یا پست و مقام اجرایی داشتن که نکردن ایشان نهایتش تو مجلس بودن که در اجرائیات دخالتی نداشتن هرچند بلاخره در مملکت مسئولیت داشتن ولی در حد مسئولیتشون بازخواست کنید لطفاً اگه درست نگاه کنیم همینها که به ایشون حمله میکنن طرفدار کسانی مثل آقای نجفی هستن که در طول
سالهای پس از انقلاب خودشون و همفکراشون مسئولین مستقیم آموزش و پرورش کشور بوده و هستند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
تشت رسوایی داره یکی یکی از آسمان می افتد . تشت رسوایی حداد عادل هم افتاد !!!!!!!!
آقای کرباسچی اونوقت شما باید از کی عذر خواهی کنید
اقای گنجی فرضا از کورش در جهت تقویت ملیگرایی استفاده شود !!! عیب ان چیست؟اعتراضات اخیر در لبنان و عراق نشان داد تنها مردمی که میتوانید به انها امید داشته باشید مردم ایران هستند و البته ملی گرایی به معنی نژاد پرستی نیست چون یک ملی گرا هر ایرانی اعم از شیعه و سنی و مسیحی و یهودی و زرتشتی یا ترک و کورد و تات و ترکمن و بلوچ و عرب را به یک اندازه عزیز میشمارد.ملی گرایی را منکوب کردن قطعا بنفع شما نخواهد بود و فقط کمک به کسانی است که ارزوی تجزیه ایران در سر میپرورانند!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
انگار شما در فضا زندگی میکنید چیزی که امنیت کشور رو تهدید می‌کنه سوءاستفاده از ملی گرایی در جهت تقابل با اسلامگرایی هست و ایجاد دوقطبی و درگیری داخلی درحالی که خیلی‌ها که اربعین رفتن اگر فضا سالم باشه پاسارگاد هم میرن
اقای بادامیچیان همینکه نمیپذیرید کهنه شده اید خود نشانه کهنه گیست!!! مردم به کسی که زیاد حرف میزند تا مطرح بماند رای نمیدهند؛ به کسی رای میدهند که بجا و به حق و به اندازه بگوید
گویا اتفاقات سالهای اخیر در حوزه محیط زیست باعث شده تا افراد سیاسی در این حوزه نیز وارد شده، مسئولیت بگیرند و هر از گاهی با سخنانشان نبوغ خود را در این حوزه به رخ ملت فهیم ایران بکشند!!!!
عدالت در تحصیل به این معنی نیست که ژن های خوب در بهترین‌مدارس و بهترین دانشگاها درس بخوانند . عدالت در تحصیل به این‌معنی هست که فقیر و غنی با رقابت تحصیلی چه در مدارس چه در دانشگاه بر حسب تواناییها و استعداد با رقابت برابر از امتیازات تحصیلی استفاده کنند .
پاسخ ها
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
و همه سهمیه ها حذفش شوند
زین پس بجای واژه نامأنوس و نااشنای مدرسه غیرانتفایی واژه دل انگیز مدرسه مفت چنگ بابایی رو بکار میبریم و زمین مفت مدرسه رو معدن طلا نام میگذاریم
هدف آقای حداد و خانمش از تاسیس مدرسه احتصاصی برای پسرشان چه بوده است؟ آیا واقعا مدرسه مناسبی پیدا نمی شده که پسر آنها در آن درس بخواند؟ به نظرم آنها به آینده آقازاده نظر داشته اند می خواسته اند از او یک مسئول رده بالای بالقوه بسازند
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
داداش اول متنو بخون بعد بر اساس رنگ بنفش نظر بده روی صحبتم بااونایی که به شما رای مثبت دادن هم هست اون آقا میگه تحصیل پسرش تموم شده بود که مدرسه فرهنگ رو تاسیس کرد همینطوری رای و نظر میدید بعد میشینید روضه میخونید که چرا اینطوری شد
اقاي حداد در مورد زمين كه پةل ان رانداده ومدرسه زده بايد جواب بده
دادستاني بايد در مورد زمين خواري وارد شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
مسیولین هوای همو دارند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
این مبارزه با فساد آخرش نفهمیدیم با کی و چی داره مبارزه میکنه اینا که همه سرجای خودشونن
شرکت در انتخابات خوبه به شرط تاثیر گذاری ! روحانی با حداقل 24 میلیون رای رئیس جمهور شد چکار تونست
بکنه ؟ رفع حصر کرد ؟ تونست با مجریان فتنه دیماه 96 برخورد کنه ؟ تونست جلو خروج ارز از کشور رو بگیره تا
این تورم وحشتناک اتفاق نیافته ؟ حتی میتونه مثلا یه کاربسیار کوچک مثل برگردوندن عادل و برنامه نود رو انجام
بده ؟؟؟ خب پس چی از این انتخابات ؟؟؟ مجلس که دیگه نگو بدترین تهدیدها رو 4نفرمداح با پیامک علیه نمایندگان
منتخب مردم انجام دادند باهاشون برخورد شد ؟ این انتخابات نباشه هم از نظر اقتصادی به نفع کشوره وهم از نظر
روحی / نمایندگان مجلس هر شهری رو امام جمعه همون شهر معرفی کنه وراحت راحت راحت ببینیم کشور چطور
گل وبلبل میشه ؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
احسنت والبته مسئولیتش را هم قبول کنن وکسی نگه من نبودم اصلا رییس جمهور هم شورای عالی سیاست گذاری ائمه جمعه معرفی کنه به شرط اینکه اقتصاد بدتر شد دینداری مردم بدتر شد فرهنگ مردم بدتر شد کسی نگه من نبودم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
کجای دین مبین اسلام از انتخابات صحبت بعمل آمده است؟ایا پیامبرگرامی اسلام دست مولا علی را با انتخابات بالا برد؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
اگه اختیار ندارن چرا از الان دارن برای 1400 برنامه ریزی میکنن چرا دارن برای مجلس این همه دست وپا میزنن اینا برای رفع مسئولیته و نباید گول خورد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
آقای ۲۳:۲۵ از الان دارن تا۱۴۰۰ برنامه ریزی میکنن ولاغیر
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
علت بی کفایتی مجلس هم همون تاییدیه ایمه جمعه است.
دهه هفتاد دهه ای بود که آقازاده ها تازه از آب و گل درمی آمدند و والدین برایشان نقشه ها می کشیدند یکی بچه اش را رییس شرکت ملی نفت می کرد در حالیکه فقط 22 سال داشت یکی برای بچه اش مدرسه خصوصی می ساخت و یکی برای عروسی دخترش سکه های طلا شاباش می کرد همه کسانی که در رده های بالای قدرت بودند امنیدوار بودند این آقازاده ها فردا بتوانند یک طبقه نوین در ایران نشکیل بدهند البته مجاسبات آنها تقریبا درست درآمد اما نه آنطور که تصور می کردند
اقاي قاليباف كه زمين را داده بايد روشنگري كنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
سهم خودشم برداشته
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بابا اصولگراها به هم نان قرض میدن !!!!!!
در تمام سی سال گذشته آقازاده ها جامعه را کنترل و هدایت کرده اند حتی وقتی احمدی نژاد آمد تا در برابر آنها بایستد او را هم کنار زدند
مسئله برای خانواده حداد فقط زمین نبوده است زمین را که گرفته اند می توانستند با آن هزار کار کنند آن موقع از این زمین ها زیاد به مسئولین داده میشد و حدادها مجبور نبودند در آن حتما مدرسه بسازند زمین را تبدیل به مدرسه می کنند تا در آن کار فرهنگی کنند البته فرهنگ در اینجا در بدترین معنای خود
من پسرم ميخواد بره سربازي وضعت پادگانها را كه همه ميدونن لطفا زمين شمال تهران بدين پادگان بزنم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
نميري :))))
کاربران سایت تابناک . افق دید سیاسی و سخنان منطقی و علمی خود را تا میتوانید در تابناک درج کنید خواه نطرت را پخش کرد یا نکرد بهرحال خداوند که میفهمد شما سخن درست را نوشتی یا نه . بهرحال روز قیامت حرف برای گفتن نداری و از شما ساقط میشود . سوال مردم عراق طی یک ماه اعتراص دویست نفر کشته شدند امریکا و عربی ها و همسایگان عرب مقصر بودند ؟ جواب خون های ریخته شده جوانان را چه کسی مسولیتش را قبول میکند ؟
در انتخابات هیچ اتفاقی نمی اقتد در چشم به هم زدنی سیصد نماینده جدید با تردستی به جای نمایندگان فعلی می نشینند در انتخابات ریاست جمهوری هم همین خواهد بود لاریجانی و روحانی چنان جای خود را بر صندلی ریاست جمهوری عوض کنند که این هشتاد میلیون اصلا نفهمند یک صبح بیدار میشوی می بینی لاریجانی رییس جمهور است
"آقای معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری" ما مردم عادی می دانیم که شما اصلاح طلبها و اصولگراها پیوسته نان قرض هم می دهید و به نوبت به قدرت می رسید و در نهایت با هم سر یک سفره می نشیند و با هم ملت را به سمت نابودی می برید.
فیلمش که هست میگه پسرم ششم بود ریاضی می خوند می خواست بره انسانی بخونه گشتیم مدرسه ای نه مناسب از نظر آموزشی بلکه مناسب از نظر محیط سالم داشته باشه پیدا نکردیم واقعا هرکی رو از همه جا رونده شده بود گفته بودند بیا انسانی واسه همین مدرسه تاسیس کردم تابناک فیلم حرفای خانم حداد رو بذارید تا ملت بشنوند دقیقا چی میگه
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
پاسخ شما را کاربر ۲۱.۴۹
بجا و خلاصه دادند.اینکه مدرسه بزنند با عرق جبین و کد یمین هیچ مشکلی ندارد.انشالله که منابع مالی ان هم مربوط به خودشان بوده ولیکن شایعات چیز دیگری میگوید که خوبست در مورد ان شایعات و منابع مالی ان مدرسه و زمین شفاف سازی شود.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
جالبه هزینه این مدارس در سال بالای ۱۰۰میلیون تومان میباشد...بحای کار فرهنگی ملی انجام بده برای خودش مدرسه ساخته اون زنان هم رییس مجلس بوده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
هر معادل کلمه فارسی هفت میلیون اب میخوره
خودتون را هم بکشین رای نمیدیم. دیگه کافیه. نه اصولگرا نه اصلاح طلب
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
بدون رای هم ادامه میدهند!
تفكرات حاكم بر مدارس فرهنگ ضد فرهنگ است
حداد عادل= قالیباف= ولایتی= لاریجانی= احمدی نژاد= کرباسچی= مطهری= اصغر زاده= جهانگیری= عارف= روحانی= ...
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
اینا همه یک تیم فوتبال هستند فقط یکیشون حمله است یکیشیون وسط یکی دفاع یکی دروازه بان و همه با هم به مردم گل می زنند!!!!
درس خوندن ژن های خوب در این مدارس غیرانتفاعی
هم آنها یعنی آن مدارس را برتری بخشید و هم نظام آموزشی رسمی مظلوم را تحقیر و هم به حال خود رها کرد
بار اول که خبر مربوط به خانم حداد عادل را خواندم فکر می کردم آنها برای تحصیل فرزندشان فریدالدین یک قطعه زمین از دولت گرفته اند و در آن یک مدرسه ساخته اند و اسم آن را هم گذاشته اند فرهنگ که البته این هم تاسف بار است ولی الان متوجه شدم که این مدرسه ها به مرور زمان افزایش پیدا کرده اند و الان تعداد آنها به عدد حیرت انگیز یکصد مدرسه رسیده است ای تیرهای بلا از همه سمت بر ما ببارید یک خانواده با صد مدرسه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
معلوم میشه خیلی ساده لوحی
ناشناس
| United States of America |
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
پول چرک کف دست نیست . بلکه اگر پول نباشه سلامت انسان در تهدید قرار میگیره . پول تولید ثروت میکنه . پول باعث میشه فرزندنت در بهترین مدارس تحصیل کنه . مسولین انقلابی در شرف انقلاب از هر چی قبل از انقلاب حتی نحوه ساخت بک مل مهندسی هم ایراد میگرفتند چون میگفتند همه چیز و حتی دستاوردعلمی قبل از انقلاب اشکال دارد باید درستش کنیم . این بود درست کردنشان . بی عدالتی در توجیه امکانات اموزشی . چرا این خرج ۱۰۰ مدرسه گران قیمت در مناطق محرم مدرسه برای محرومان نساختند
طبیعیه متخلف ازمخالفت همترازش حمایت میکنه وگرنه اینها نه راست ميگن و دلشان باحال ملت سوخته ضمن آقای کرباسچی حالا وطنو فروختید برای گول زدن ملت در ایام انتخابات از مردم عذرخواهی میکنید بس کنید .فقط خدا سایه رهبر عزیزمان را از سر این مردم کم نکند و گرنه معلوم نیست شما ها چه بر سر ملت میادین.
فردوسی فرمود

بترس از خدا و میازار کس

ره رستگاری همین است و بس
جالبه امروز جناب همتی دریافت سود از سپرده های بانکی رو تکذیب کرد؟! یعنی دولت مصوبه الکی میده ؟؟ یا ترس همتی از دلار ۳۰ هزار تومانی باعث تکذیب شد ؟؟ جناب همتی تا میتونی دلار ۱۲ هزاری به بازار تزریق کن که پالرمو هم مثل اینکه رد شد ؟؟؟
داماد اقای حداد عادل در یک خانواده شهید پرور در امریکا متولد شدند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
احتمالا نواده کندی بوده
چرا شعب مدارس پسرانه و دخترانه‌ی ⁧فرهنگ در مناطق مرفع و سرمایه دارهای تهران است. مستضعفین آیا در آن مناطقند؟!!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
حدود نود درصد شعارهای اول انقلاب فقط شعار بود یعنی ضمانت اجرایی نداشت از طریق افراد انقلابی وزن و قاعیه شعارها شب ها نوشته میشد و روزها با مشت های در هوا میچرخید . بنابراین هر شعاری مثلا مثل محرومان زندگی کنیم . مثل فقرا لباس بپوشیم . مثل محرومان‌منزل مسکونی داشته باشیم ‌ کم کم این موارد رنگ باخت و تازه با پوست اندازی ان مسایل مطالبات عقلی و علمی بهتر خودش را نشان میدهد . چون قابل اجرا شدن هست .
وقتی 70 درصد اختیارات و تصمیم گیری های مهم و اساسی مملکت در دست دولت نست ، اصلاحات از طریق انتخابات یا غیر ممکن و یا حرکت آن لاک پشتی است.
نه به انتخابات نمایشی و فرمایشی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
این درصدا رو از کجا میارید ؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
حرف شما درست. اما مردم ما هم کلا سالم و خداترس درشون کم پیدا میشه.فقط شعار خوب بلدیم بدیم و پشتش قایم بشیم.
ناشناس
| Germany |
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
چنین دولتی باید استعفاء دهد وبه سمت مردم بیاید.
مدارس آقای حداد عادل از آنچه فکر می کنید پیچیده تر و معمایی تر است این مدارس در اصل متعلق به بنیاد مستضعفان است ولی بهره آن به آقای حداد می رسد بدون آنکه اجاره ای به بنیاد بپردازد زمین این مدارس را قالیباف به حداد داده و آنکه این چند مدرسه در بودجه رسمی مملکت ردیف خاص بودحه دارند خدایا خودت ظهور کن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
من میخوام بدونم از درآمد این مدارس مالیات هم اخذ میشود؟
ژن خوب وابسته تمام عیار به قدرت از هر لحاظ و داشتن رانت وامکانات چرا که نه .
پاسخ ها
mm
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
این ژن خوب برای اینکه قابلیتش را اثبات کند از همان زمانی که دانشجو شد یک تنه چندین پست و مقام داشت مثلا معاون دانشگاهی بود که خودش دانشجوی همان دانشگاه بود و به این ترتیب بشماره پستِ یک و دو و سه و چهار و تا روز قیامت
مردم دارن بی اخلاقی می کنن؟؟؟؟!!!!! خدایش شما خیلی ....
براخودتان ببرید بدوزید، مردم به هبچکدومتون نه اعتماد ته توجه و نه رای میده.
خواهشا از کوروش بزرگ سو استفاده نکنید
اقای کرباسچی
این نشد که یک در میون و هر چن سال یک بار ،،،یا اصلاح طلب و یا اصولگرا،، به ترتیب ،،اماده معذرت خواهی از مردم باشن ولی با کم روئی،،
باز هم دوباره ،، احساس تکلیف کنن ،،،ناسلامتی مملکته ،،،آزمایشگاه که نیست!!!
بهتره که یک دفعه هردوتاشون بیان و باهم ،برای کل سالها ،، هم معذرت خواهی کنن و هم به مردم ضمانت بدن که از احساس نکلیف کردن مجدد هم توبه میکنن .
متاسفانه امروز مملكت افتاده دست يك عده مسؤلينى كه همه بأهم قوم وخويشند وهواى همديگه را دارند وخودشان را صاحب كشور ميدونند،ظاهرا هم درلباس اصلاح طلبى واصولگرايى،عليه همديگر صحبت ميكنند ،ولى در پشت صحنه باهم رفيقند ومردم اسباب بازى دست اينها شده اند ،بعد از چهل سال كه هميشه رفتم وراى دادم قسم خوردم كه ديگر راى ندهم .چراكه هيچ فرقى بحال مردم ندارند هر جناحى بياد سر كار .بقول معروف سال به سال دريغ از پارسال
آقای معزی کی از شما نظر خواست؟ حداد عادل را تا جایی که میشناسیم از پس خودش برمیاد این وسط شما چرا وکیل وصی ایشون شدی؟
سریال تعویض نخست وزیران عراق تا بی نهایت و لبنان و چی می خواست چی شد و پاکستان که عربستان داره پول پخش می کنه ضد سیاست های عمران خان و امریکا هم همینطور و سیاست اردوغان هم پیروز بشه هم اسد یه جایی کار دست هما می ده هم آبروی اردوغان تروریست حفظ شود و هم اسد حاکم سوریه باشد بهش تقسیم قدرت اقوام یا همون لویی جرگه افغان نام داره
ایشان با توجه به موقعیتشان به اسم فرهنگ کاسبی میکردند.
یکی از عوامل اصلی و صاحب قدرتی که در دهه های گذشته باعث اختلاف طبقاتی آموزشی و از بین رفتن حق مسلم ملت در آموزش مجانی شد همین جناب حداد عادل بود و هست .که حالا هم خنم محترمشان شفاف سازی کردن که پس ذهن چه بوده و هست .
خدا یا شکرت که نمردیم و نقاب برداشتی .
اصغرزاده: این دوره قرار نیست بین بد وبدتر انتخاب کنیم

فقط بدتر هست که باید انتخاب بشه.
یکی از مخاطبین گفته بودند در دولت کسی هست که قبلا خواستار انحلال ارتش شده . اما تا انجایی که من میدانم ایشان سر یک اتفاقاتی خواهان قطع حقوق بعضی از امرای سابق ارتش شده بود. تفاوت بسیار است
افرادی در یک حزبی فعالیت داشتند .بعد از رسیدن به پست وزیر از حزب خارج شدن . در صورتی باید در تعاریف حزب بافی میماندند . علتش چیست ؟
اینکه خود فرد میگه بخاطر پسرشون مدرسه غیر انتفائی زده دیگه نظرات داده شده در این خصوص کجاش غیر اخلاقیه!
پاسخ ها
mm
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
اگر اینفدر توانشان بالا بود میرفتند یک مدرسه دولتی را مدیریت میکردند و فرزندشان هم در همانجا درس میخواند
مردم ما دیگه نمی توانند و نمی دانند کی راست میگه کی دروغ
اقای اصغر زاده خوشبختانه درک و عقل مردم بالا است و فریب این سیاه بازی ها نمی خورند بله قرار نیست بین بد و بدتر انتخاب کنیم چون دیگر در سیستمی که بدترین ها تایید صلاحیت می شوند و فقط انتخاب مردم بین بدتر و بدترین است رای دادن فقط توهین به شعور خودمان است ما سیستمی می خواهیم که بتوانیم بین خوب و خوبتر و خوبترین انتخاب کنیم که الان چنین سیستمی وجود ندارد
این اقابچه اش بره سربازی صددرصد یک پادگان اختصاصی براش میسازد
پاسخ ها
mm
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
بچه های ما سربازی میروند تا اینها در جایگاههاشان به مردم خدمت کنند لذا لازم نیست فرزندان و دامادهای آقایان به سربازی بروند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
پسر امام جمعه شهر ما در دفتر پدرش دوران سربازیش را سپری کرد !!!!!!!!!
"انتقاد یک مقام دولتی از بی‌اخلاقی‌ها علیه حداد عادل...."
آفای معاون ...رئیس جمهور کمی از میزان اخذ شهریه دهها میلیونی سالها قبل هر دانش آموز دراین نوع مدارس اطلاعات کسب کن که مطمئنم که اطلاعات داری بعداز بیداری از خواب خرگوشی رفته آگاهانه ات راجع به مسائل فرهنگی صحبت کن
با سلام
واقعا افرادی که طرف مخاطب این سخنان هستند. این متن ها را می خوانند و متوجه میشوند.
بسیار حرف های سنگینی اینجا زده میشود.
اکر می خوانند و نمی فهمن که هیچ.
اما اگر می خوانند و خود را به خواب می زنند. وای بر این ملت.
به قول مفتش هزار دستان.
ملت خواب. جماعت خواب. مسولین خواب.
پس همینکه اونیکه بیداره هر کاری دلش میخواد میکنه.
یا حق
بعضی از نامها یادآور ویرانی کشورایرانند .اینقدر اینها را تکرار نکنید اضغرزاده ابتکارو...
عذرخواهی کرده نکرده از ایران بروند
اگه جناب عادل و همکارانشون به بهانه‌ی "انقلاب فرهنگی" علوم انسانی رو کلا نابود نمی‌کردن، مدرسه‌ی خوبم گیرشون می‌اومد.
حنای اصلاح‌طلبی دیگه رنگی نداره؛ بی‌خود قبل از انتخابات دست و پا نزنید.
چقدر عالی این روش اخلاق مداری و انصاف را باید تبلیغ کنیم.
مال حرام یعنی حق الناس که خداوند هم از آن نمی گذرد
كوروش هيچ ارزشي ندارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
اصالت چیز خوبیه
ناشناس
| United States of America |
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
ارزش های تو چیه . تبلیغ چند همسری .
ناشناس
| Canada |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
آب دریا با این حرفها نجس نمی شود!!!!
واژه ژن ایرانی نیست و‌‌توسط غربی های بی تمدن واژه نگاری شده خواهش مند است هرچه زود تر یک واژه ایرانی برای ژن خوب مصوب کنید
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
واژه عربی باشه یا فارسی باشه
ایرانی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
معلومه دیگه عربی
انتخابات هیچ تاثیری بر زندگی اسفبار مردم عادی ندارد ،دستگاهها با ظلم وستمکاری انواع عوارض و مالیات را ظالمانه از مردم عادی مطالبه ووصول میکنند ،هیچ خدمتی درشان مردم ارایه نمی دهند ،شهرداریها با همدستی شوراهای باصطلاح اسلامی شهر هزینه های گزافی را برمردم تحمیل میکنند که حتی خلاف قوانین خود ساخته نیز می باشد ،ولی حق اعتراض برای کسی ومسولی مسموع نیست ،وزیر کشور که در تریبون داری بین مسولین مقام اول را دارد ،وزارتخانه اش ازنظر بی سروسامانی وانواع قانون شکنی و بی انضباطی دروقوع انواع خلاف رتبه اول را دارد ،بجای نظارت بر عملکرد وزارتخانه عریض و طویل خود ملت را برای شرکت در انتخابات از دشمن بیگانه مترساند ،وبطرفداری از خودرو سازان مقابل رییس کل بانک مرکزی قرار میگیرد ،صدها شکایت روزانه از عملکرد خلاف وناجوانمردانه شهرداریها به وزارت کشور ارسال میگردد از هیچکدام دادخواهی بعمل نمی آید
اگر این حرفها را که همسر حداد عادل در مورد نبود مدرسه سالم علوم انسانی در ایران کس دیگه ای میزد صد درصد به جرم توهین و تبلیغ ترویج فساد و .... بیست سال زندان می کردن
خانواده محترم حداد عادل قبول کنند که از رانت در ایجاد و اداره فضاهای آموزش برخوردار بوده اند و به همان نسبت در برابر فرهنگ امروز مردم و وضعیت آموزش و پرورش مسئولند. ایشان جواب بدهند که با وجود مسئولیت و توانمندی ایشان از چهل سال قبل تا کنون ، اگر رشته علوم انسانی در کشور با بی توجهی به وضع اسف باری رسیده است ، آیا چاره کار ایجاد دبیرستان متفاوت برای آقا زاده است و یا اصلاح عمومی وضعیت آموزشگاههای کشور؟ آیا محیط سالم آموزشی فقط حق ایشان و آقا زاده جناحین است یا حق همه مردم؟ با تاسیس دبیرستان وسط ایشان مشکل چه کسی حل میشود ؟ خانواده محترمشان و یا عموم مردم ؟ میدانید امروز بیش از هر زمانی از اعماق وجود دعا میکنم خدایا سایه مقام معظم رهبری را بر سر ما همچنان نگهدار که از کمترین رانتی برای خود و یا خانواده اش استفاده نکرد و در هیچ چیز از مزایای اجتماعی با آدمهای عادی این مملکت تفاوت ندارد .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
حساب های ارزی خارجی بر خلاف نظر شما هستند.نگاهی به لیست حساب های ارزی مالزی بیندازید
آقای کرباسچی اگرشمابماوتاریخ جواب دهیدکه آن قانون فروشی هائیکه اززمان شهرداری شما پاگرفت وتاامروزپدرمردم رادرآورده ومثل بیماری غیرقابل علاجی درشهرداری مانده وبه جاهای دیگرهم سرایت کردوباعث گرانی کمرشکن خدمات شهری وآلودگی شدیدهوای تهران وترافیک خفه کنندآن وافزایش سرسام آورجمعیت شد رامطمئنا سهوااغازفرمودیدولی آیاراه نجاتی برآن متصورید ، بقول قدیمیهاشتری که به بام بردید رامیشودپائین آورد البته راهش رابفرمائید دیگران انجام دهند
من نمیدونم این آقای معزی کیه و کجا بوده ولی کاش کمی هم از ظلم واقعی که به دانش آموزان سایر مناطق کشور میشه هم حرف بزنه ، بنده هم الان از وضعیت آموزشی مدرسه پسرم ناراضی ام ، میشه به من هم زمین و امکانات بدهند تا مدرسه تاسیس کنم
کانی کارپوس اگر در مشکل تنفسی مردم خوزستان متهم است باید سرش را برید وریشه اش را کند.در تعجبم که چرا مدیرانی که فقط بخاطر بالا بردن آمار فضای سبز وبدون مطالعه این درخت را کاشتند وترویح دادند تنبیه که نمی شوند رشد هم می کنند!!!
این آقای حداد در حداد بودنشان شکی نیست ولی در عادل بودنشان شبهه بسیار است
اگر غلط املایی یا نگارشی دارد لطفاً خود جناب حداد اصلاح بفرمائید
واقعا این نظراتی که منتشر می شود بغیر از برخی که منتشر نشده واقعا اینها نشانه یک حقیقت انکار ناپذیرست که برای دریافتش برخی موسسات میلیارد ها تومان خرج می کنند تا حقیقتی را صادقانه کشف کنند.نبض جامعه ایران اینجا صادقانه نشان داده می شود.نماینده واقعی نظرات یک ملت در اندازه ای کوچک اینجا دیده می شود. اگر یک ذره یک ذره انصاف در وجود مدیران وصاحبان قدرت برای نجات کشور باشد باید اینها را بخوانند وسندی بدانند از اینکه مملکت یک جایش سخت ایراد اساسی دارد وباید تا دیر نشده فکری اساسی کرد با شعار وحرف وتهدید وتهمت وبسته شدن فضا گیریم صورت مساله را برای مدتی پاک کرد با امر واراده حضرت حق جل جلاله چه می توان کرد؟ اینها مردمند صادقانه ترین مردمی که تنها اینجا صدایشان منتشر می شود ساده وبی غش .ای کاش گوش شنوایی بود وچشمی بینا.
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
مصطفی . سخنت درست . ولی هر ادمی از اول پولدار نباشه از اول سیاستمدار نباشه وقتی صاحب تعاریف بالا شود دیگر نه صدای مردم‌را میشنود نه فقر را درک میکند . بلکه سیاستمدار شدن چنین روشی برای مردم خطرناک هست . چون کنترل قدرت و ثروت بسیار سخت میشود
ناشناس
| Germany |
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
به این میگفتند سوپاپ اطمینان!
آقای کرباسچی اول تعریف خود را از اصلاحات ارائه بفرمائید آیا از نظر حضرتعالی اصلاح طلی یعنی حل مشکلات شهری؟ دوم بفرمائید اگر مثلا شهردار تهران شوید به مدیران شهرداری سکه و پاداش از بیت المال میدهید ؟ اگر جواب این دو سوال را دادید من هم در مورد دادن یا ندادن رای به طیف شما تصمیم گیری خواهم کرد
پیشنهاد دارم که همین مجلس فشل البته با رای مردم بماند چون اینها کارمثبتی که انجام ندادند ولی خوب میشه پز مجلس داشتن را داد
انصافاً تابناک اکثر نظرات من را منتشر کرده است در مورد افراد مختلف از عارف و حداد عادل تا شریعتمداری و ....
ولی امروز به این موضوع فکر میکردم که اگر این افراد این نظرات را بخوانند و دیدگاههای مردم را نسبت به خود بدانند عکس العملشان چیست ؟؟؟؟
شاید در رسانه ها و مطبوعات واکنشی نشان ندهند چون عموما سیاستمداران اهل پنهان کاری هستند .
ولی من از کینه آنها نسبت به مردم خیلی می ترسم ،به مولا
خانواده محترم حداد عادل خودشون میدونند که مردم بهترین داورند و بخاطر اینکه مسائل تملک، زمین های مدرسه و کمک های سازمان های دولتی به آنها برای عموم شفاف نشده که باعث این حرف و حدیثا میشه!
واقعا اسم این چیزی که الان جریان داره همان جمهوری اسلامیه که آمال و آرزوی مردم بود؟
در اینکه بسیاری از مسئولان بی لیاقت مناسب کشور رو غصب کردند شکی نیست اما به عنوان همکلاسی فرزند آقای حداد عادل ، به عرضتون برسونم که دبیرستان ما در منطقه ۳ تهران و تحصیلات فرید در مقطع دیپلم در رشته ریاضی فیزیک صورت گرفت. در همون سالی که ما کنکور دادیم دو رتبه تک رقمی از همکلاسیهای ما بودند. از بچه های شریف و تهران و امیر کبیر ورودیهای ۷۱ اگر کسی باشه میتونه اینجا تایید کنه. مدرسه فرهنگ سالها بعد از دریافت دیپلم فرید تشکیل شد.
آقای حداد عادل سالهاست کرسی فرهنگستان زبان پارسی را اشغال کرده و هر چند یکبار با گفتن معادل یک واژه به زبان پارسی توهین میکند اخیرا فرموده‌اند بجای آپاندیس بگوییم آویزه؟؟؟
چرا کرباسچی خود را اصلاح طلب می داند؟!
یکی از مشاوران ریاست جمهوری اشکال به ردیفهای بودجه می گیرد اشکال وانتقاد بد نیست اما درجایی که ررفع اشکال بشه طرح شود نه درکوچه وبازار و نام از کسانیکه کشور را حفظ کرده اند مثل سپاه ، برای خوش خدمتی به کی اینگونه طرح میکند نمیدانم!!!؟؟؟
آقای حداد عادل بفرمایند چه ارزش افزوده ای برای مردم و ایران داشته اند؟ اگر انقلاب نشده بود، ایشان مشغول چه کاری بودند؟
"انتقاد یک مقام دولتی از بی‌اخلاقی‌ها علیه حداد عادل"
ضمن احترام به مقام علمی جناب آقای دکتر حداد عادل، نسبت به حضور ایشان در تمامی ملاقات های رهبری معظم اعتراض دارم. اگر دقت بفرمایید، ایشان هر ساله در تمامی ملاقات های زیر حضور دارد:
-ملاقات اساتید و دانشجویان
-ملاقات شعرا
ملاقات مسئولین نظام
ملاقات نمایندگان مجلس
و ملاقات های دیگر
ایشان بهتر است به دیگران فرصت بدهد تا حضورا در دیدار با رهبری شرکت کنند و سرقفلی صندلی خود در این دیدارها را رها کنند.
آقای معزی عزیز که تازه از دبیر اطلاع رسانی دولت بر مسند معاون اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور تکیه زدید. برادر من! نه میشه بگی منقد هستید و نه میشه گفت که طرفدارید! یادش بخیر یه زمانی تا تکون می خورد می گفتند فلان مدیر روش چماق و هویج را در پیش گرفته. باید قبول کنیم که در علم مدیریت و همچنین مکتب آن، تعریف انقضای مدیران نیز روزی به سر می رسه. به والله که اسماءجلاله است این عزیزان همچون اقای حداد عادل و همسر و امثالهم از دنیا جان سالم به در بره اند و همه می دانیم که گیرم که خلق را بطریقی فریفتی... دنیا دار مکافات است و به قول بزرگان حوزه فقط توشه ما برای رفتن از این دنیای فانی، اعمال ما هست و چند متر پارچه سفید به نام کفن که آن هم تا نیمه راه با ما همراهی می کند. اقای حداد عادل وقت آن رسیده که هر چه را در مسیر زندگیت از موقعیت مدیریتی خود به دست آوردید، به گونه ای به ملت برگردانید. مطمئن باش که حق الناس به گردنت هست. خود دانی!!! از سایت وزین تابناک هم انتظار می رود که به صورت گزینشی پیام ها را نگذارد. خواندن این پیام ها برای اقای حداد عادل و خانواده ایشان این خوبی را دارد که در جهت جبران از مدت زمان باقیمانده برای جبران اقدام های انجام شده برای دودمان خود استفاده کنند و فکر نکنند که با نماز و روزه گرفتن کار مسلمانی را انجام داده اند. بلکه اوجب واجبات برای امثال ایشان، بر طرف کردن حق الناس است.
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری... شما و تمام کانالهای صدا و سیما همت کنید و به دفاع از خانم حداد عادل تمام قد بایستید اما این دم خروسی است که بیرون رده دیگه نمیشه جمعش کرد .... بیعدالتی از عادل ...
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی
آخرین اخبار