بازدید ۲۵۹۶۵
هزار و هشتصدمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند:امیرعبداللهیان به اقدام جنجالی ترکیه واکنش نشان داد/آذر منصوری: عده‌ای شرایط سرد انتخاباتی را فرصت تلقی می‌کنند/روایتی عجیب از یک اعتراف تلویزیونی/ طرح مقابله با بدحجابی در ۱۱ پاساژ بزرگ تهران اجرا می‌شود و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۲۸۸۹۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶ 09 October 2019
تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
طرح مقابله با بدحجابی در ۱۱ پاساژ بزرگ تهران اجرا می‌شود

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بااشاره به انهدام کمپین‌هایی مروج بی‌حجابی ازجمله چهارشنبه‌های سفید، نه به حجاب اجباری و ... گفت: در برخورد با افرادی که بخواهند عفاف را از جامعه بزدایند و بی عفتی را ترویج دهند پلیس کوتاه نخواهد آمد. به گفته سردارحسین رحیمی، ماموران پلیس با قاطعیت با افرادی که بخواهند در اماکن عمومی فرهنگ بی‌حیایی را گسترش دهند، برخورد خواهد کرد. وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱ پاساژ بزرگ تهران تحت پوشش قرار دارد، گفت: این طرح در قالب طرح "ناظر ۲" در حال اجرا است. رییس پلیس پایتخت با اشاره به در فضای سایبری نیز گفت:‌در فضای مجازی با کنترل و رصد اطلاعات، ضربات جدی به باند‌های فعال در این زمینه وارد کرده‌ایم. باند‌هایی که در سطح کشور فساد اخلاقی ایجاد کرده بودند و البته این برخورد‌ها تعطیل نخواهد شد و ادامه دارد، چرا که امر به معروف و نهی از منکر واجب است و باید فرهنگ آن ادامه پیدا کند.

واکنش صادق خرازی به عکس با متهم اقتصادی

صادق خرزای در این جلسه که شب گذشته برگزار شد، گفت: برخی در فضای مجازی و حتی برخی سایت‌های خبری با استناد به چند عکس و شنیده‌ها، اتهاماتی را مطرح می‌کنند. اینکه یک متهم اقتصادی در مقطعی فعالیت‌های فرهنگی کرده باشد و با من یا دیگر شخصیت‌ها عکس مشترک دارد آیا دلیل بر همکاری مالی و همفکری با او و محملی بر اتهام افکنی است؟ حال که مراجع قضایی در حال رسیدگی و پیگیری اتهامات هستند، آیا متهم کنندگان برای ادعا‌های خود ادله‌ای دارند که در صورت پیگیری حقوقی به محاکم ارائه کنند؟ خرازی افزود: من هم نسبت به برخی از این افراد که نامشان این روز‌ها در دادگاه‌ها مطرح است حرف‌هایی دارم. گرچه از نتیجه آن همکاری‌های فرهنگی دفاع می‌کنم؛ اما پرداختن به گلایه‌های شخصی خودم از یکی از این متهمان در این مقطع را اخلاقی نمی‌دانم.

آیت‌الله سبحانی: قهوه‌خانه مصداق اماکن عمومی است

آیت‌الله سبحانی با اشاره به طرح قم شهر بدون دخانیات که از سوی سازمان سازمان جهانی بهداشت مطرح شده است گفت: در این زمینه باید سمینار و جلسات فرهنگ‌سازی به ویژه در میان جوانان و دانشجویان برگزار کنید چرا که از قم انتظار می‌رود که در زمینه عدم مصرف مواد مخدر و مواد دخانی وضعیت بهتری داشته باشد. سبحانی همچنین نسبت به مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه قهوه خانه‌ها اماکن عمومی نیستند، گفت: قهوه خانه مصداق اماکن عمومی است و موضوع باید در شورای نگهبان بازنگری شود. در این جلسه محمدرضا دکتر قدیر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه آماده خدمات‌رسانی به مردم و علما و همچنین بهره گیری از نظرات علما و مراجع عظام تقلید هستیم گفت: نظرات و رهنمود‌های شما، کارساز و اثر بخش است و می‌تواند در راستای خدمات‌رسانی هر چه بیشتر به مردم موثر باشد.

آیت الله جنتی: فتنه در عراق ناکام خواهد شد

آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان امروز (چهارشنبه) در جلسه این شورا با تسلیت به مناسبت اربعین حسینی گفت: راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی به لطف خداوند چند سالی است جهانی و موجب انجام وحدت در جهان اسلام به ویژه دو ملت ایران و عراق شده است. وی افزود: آشوب‌های اخیر عراق طراحی دشمنان این ملت برای کم اثر کردن کنگره بزرگ اربعین است که به فضل خدا و هوشیاری مردم این کشور، این فتنه ناکام خواهد ماند. دبیر شورای نگهبان در ادامه سخنان خود با انتقاد از مسکوت ماندن طرح اصلاح قانون انتخابات در مجلس شورای اسلامی گفت: در این طرح خلاء‌های قانون قبلی انتخابات تا حدود زیادی برطرف شده بود و پیشنهادات خوبی درباره شفافیت مالی نامزدها، جرائم انتخاباتی و ... در آن وجود دارد که امیدواریم مجلس محترم با جدیت این طرح را به سرانجام برساند.

علیرغم محدودیت زنان بیشتر از مردان بلیت خریدند

در حالی که تیم ملی ایران عصر پنج‌شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم کامبوج خواهد رفت، تا صبح روز چهارشنبه بانوان بیش‌تر از مردان بلیت خریده‌اند.  در حالی که تیم ملی ایران فردا (پنج‌شنبه) از ساعت ۱۷ در مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در ورزشگاه آزادی از تیم ملی کامبوج پذیرایی می‌کند، تا این لحظه از مجموع حدود ۷۵ هزار صندلی آزادی، تنها ۲۵۰۰ بلیت الکترونیکی توسط تماشاگران مرد خریداری شده است. بلیت فروشی الکترونیکی از پنج‌شنبه هفته گذشته ۱۱ مهر از ساعت ۱۰ شب آغاز شد که از همان لحظه آغاز بلیت فروشی الکترونیکی تا صبح روز جمعه بانوان، ۳۵۰۰ بلیت ارائه شده را خریده‌اند. خرید ۳۵۰۰ بلیت توسط بانوان علاقمند برای دیدار دو تیم ایران و کامبوج در حالی بود که تا امروز بعد از گذشت یک هفته از شروع به کار سامانه بلیت فروشی الکترونیکی تنها ۲۵۰۰ بلیت توسط تماشاگران مرد برای این دیدار خریداری شده و این یعنی تاکنون در مجموع حضور ۶ هزار تماشاگر بازی ایران و کامبوج را از نزدیک تماشا خواهند کرد.
 
ارسال بیش از ۱۰۵ هزار پیامک کشف حجاب در طرح ناظر یک

پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت در اجرای سامانه ناظر یک با عضوگیری از پرسنل متعهد و افراد مومن و مورد وثوق از نهاد‌ها و سازمان‌ها از ابتدای سال جاری در راستای برخورد با کشف حجاب در داخل خودرو‌ها ۱۰۵ هزار و ۳۹۸ پیامک کشف حجاب به مالکان خودرو ارسال کرده است. اخذ تعهد و شرکت در کلاس آموزش و مشاوره در وهله اول ۵۷ هزار و ۹۴۱ مورد و توقیف خودرو در صورت تکرار تخلف و یا عدم مراجعه در مرحله اول ۳۵ هزار و ۵۴۴ مورد بوده است؛ همچنین ۱۳۷ مورد به دلیل کشف حجاب بیش از دو بار تشکیل پرونده و به مرجع قضایی معرفی شدند. گفتنی است پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت در روند جدید خود با تشکیل کلاس‌های مشاوره و آموزش به ۹۴۷۷ نفر در خصوص بدحجابی و ۲۷ هزار و ۴۹۹ مورد به دلیل کشف حجاب مشاوره و آموزش داده است. /فارس

احتمال ریاست مرعشی بر ستاد انتخاباتی اصلاح‌طلبان

علی‌محمد نمازی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: ️فضای عمومی کشور به گونه‌ای است که تنها احتمال انتخاب دو دسته از افراد در انتخابات پیش رو وجود دارد؛ دسته اول اشخاص ثروتمند و دسته دوم چهره‌های مشهور. برخی صحبت‌ها در ارتباط با ریاست آقای مرعشی بر ستاد مرکزی انتخاباتی شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان مطرح شده است، ولی هنوز تصمیم قطعی در این رابطه صورت نگرفته است. /تسنیم

روایتی عجیب از یک اعتراف تلویزیونی

حسین انصاری راد نماینده مجالس اول، پنجم و رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ششم می‌گوید: در مجلس پنجم اعترافاتی از زبان همسرسعید امامی پخش شد که می‌گفت: همراه همسرش به اسرائیل رفته و در آنجا توطئه قتل‌ها را سامان داده است. در این فیلم‌ها چند نفری دیگری را هم آوردند که با سبیل و در شمایل قاچاقچیان درباره این پرونده اعترافاتی کردند که بعدا فهمیدیم این بندگان خدا را مجبور به تراشیدن ریش و اعتراف کرده اند. وی گفت: اعتراف فرد علیه خود در شرایطی خاص می‌تواند مستندقضا و صدور حکم باشد، البته اعتراف فرد علیه خود نه دیگری؛ بنابراین این که آقای محمود صادقی نماینده مجلس گفته اند اعتراف تلویزیونی از نظر قانونی اعتباری ندارد فرمایشی درست است.

آزمایشگاه‌ها نتیجه آزمایش HIV مثبت را اعلام نمی‌کنند؟

علیرضا رئیسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن اعلام این مطلب گفت: هیچ دستوری از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این زمینه صادر نشده و خبر منتشر شده در این مورد در برخی از شبکه‌های اجتماعی خبری جعلی و دروغین است. تمامی آزمایشگاه‌های تشخیص طبی سراسر کشور و آزمایشگاه‌های مراکز بهداشتی، درمانی وابسته به وزارت بهداشت، آزمایش‌های رایج را انجام می‌دهند و دستورالعملی برای محدودیت در آزمایش وجود نداشته و نخواهد داشت. رئیسی در پایان از همه هموطنان درخواست کرد خبر‌های حوزه سلامت را فقط از مراجع رسمی خبری پیگیری کنند. /ایلنا

خاطره وکیل دادگستری از بازپرسی که این روز‌ها در بازداشت است

نعمت احمدی وکیل دادگستری در روزنامه شرق نوشت: وقتی خبر سقوط بازپرس یکی از شعبات دادسرای کارکنان دولت، منتشر شد، نگارنده نه اینکه تعجبی نکردم بلکه دو، سه سال قبل، احتمال آن را می‌دادم. روزی به او گفتم: قضاوت شغل افراد مستقل است و شما که در شعبه‌ای ویژه مشغول به قضاوت هستید و پرونده‌های خاص در اختیار شما قرار می‌گیرد و با افراد و مسائل ویژه و مهم روبه‌رو هستید، خوب است استقلال خود را در نظر بگیرید و آن را حفظ کنید و تحت تأثیر این و آن قرار نگیرید. یک طبقه بالاتر همین ساختمان دادستانی بود شهره خاص و عام به نام سعید مرتضوی؛ سرنوشت او را در نظر بگیرید! دوران وکالت من از سن شما بیشتر است. به‌عنوان همکار حقوقی توصیه می‌کنم حال که در این پست مهم قرار دارید و این لطف خداست قانونمدار باشید.

جامعه‌ای که مردم بترسند اگر سخنی بگویند برای آن‌ها پرونده تشکیل شود، روی سعادت نخواهد دید

مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس روز سه‌شنبه در همایش کانون وکلا گفت: بگذاریم شاکی، متشاکی و متهم دفاع خود را انجام دهد چه از طریق خودش یا وکیلش. جامعه‌ای که مردم بترسند اگر سخنی بگویند یا گلایه و شکایت خود را ابراز کنند برای آن‌ها پرونده تشکیل شود، روی سعادت نخواهد دید. امام علی (ع) می‌فرمایند؛ بپذیر از آن‌ها اگر تند یا خشن حرف زدند و فریاد بکشد و تحمل کن نه اینکه وی را به زندان بیندازی چرا که ممکن است ظلمی به وی روا شده باشد. اگر این کار را کردی و بستر رحمت خدایی شامل حال تو خواهد شد و ثواب اطاعت تو از سوی خداوند بر تو نازل می‌شود. چرا یک وکیل نمی‌تواند بدون لکنت زبان از موکل خود دفاع کند، ما از چه می‌ترسیم؟ باید در مقابل حرف حق سر خم کنیم و سخن بی‌ربط را با دلیل و قانون رد کنیم. معتقدم اگر کسی تحت ستم قرار گرفت خودش و وکیلش باید جسارت داشته باشند با قدرت حرفشان را بزنند و هیچ قدرتی حق ندارد مانع شود/ ایرنا

آذر منصوری: عده‌ای شرایط سرد انتخاباتی را فرصت تلقی می‌کنند

دبیر شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در گفتگو با جماران؛ گفت: دست کم مردم تهران بیش از دوره‌های گذشته نسبت به شرکت در انتخابات بدبینی و تردید دارند. در حال حاضر مصمم‌ترین گروه علاقمند به شرکت در انتخابات بخش کوچک تندرو‌هایی بوده که خواهان جامعه بسته‌تری هستند. این گروه شرایط سرد انتخاباتی را به نوعی برای خود فرصت تلقی می‌کنند که با سهم اندکشان از رای مردم، در مشارکت پایین به مجلس آینده راه پیدا کنند. خوش‌بینی چندانی نسبت به تغییر رویه شورای نگهبان و نهاد‌های امنیتی وجود ندارد. / جماران
 
مطهری: نمی‌دانم بیایم یا نه

نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به این سوال که آیا از حوزه انتخابیه تهران کاندیدا خواهید شد یا خیر، عنوان کرد: روشن نیست. بنده در حال ارزیابی هستم که اصلا برای مجلس بیایم یا خیر. علی مطهری در مجلس در گفتگو با فارس، در پاسخ به این سوال که آیا لیستی از تهران برای انتخابات مجلس تهیه شده یا صحبت‌هایی در این خصوص صورت گرفته است یا خیر، اظهار داشت: در این رابطه اطلاعی ندارم.وی همچنین در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود در لیست نمایندگان تهران که قرار است سر لیست آن عارف باشد قرار می‌گیرد، افزود: اصلا من چنین چیزی نشنیدم. مطهری در پاسخ به این سوال که آیا نمایندگان تهران اقداماتی در این خصوص کرده‌اند یا خیر بیان کرد: نه من نشنیده‌ام. عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا از حوزه انتخابیه تهران کاندیدا خواهید شد یا خیر، عنوان کرد: روشن نیست. بنده در حال ارزیابی هستم که اصلا برای مجلس بیایم یا خیر. به گزارش فارس، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دو دور به تاریخ‌های ۲ اسفند ۱۳۹۸ و اردیبهشت ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.
 
طائب: رهبری ساعتی از عمر خود را هدر نداده‌اند

فرمانده قرارگاه عمار با بیان اینکه مقام معظم رهبری ساعتی از عمر خود را هدر نداده است، افزود: نقل دکتر حداد عادل از کتابخانه رهبری اعجاب برانگیز است، زیرا رهبر معظم تمام کتاب‌های کتابخانه خود را مطالعه، خلاصه‌نویسی و حاشیه‌نگاری کرده است. حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب شامگاه گذشته در همایش توجیهی مبلغان اربعین در قم گفت: نویسنده بیانیه گام دوم پس از امام زمان (عج) اعلم بر همه در زمین است، احدی به خدمت مقام معظم رهبری نرسیده است که پس از دیدار بر این گفته تایید نکند. وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری ساعتی از عمر خود را هدر نداده است، افزود: نقل دکتر حداد عادل از کتابخانه رهبری اعجاب برانگیز است، زیرا رهبر معظم تمام کتاب‌های کتابخانه خود را مطالعه، خلاصه‌نویسی و حاشیه‌نگاری کرده است. فرمانده قرارگاه عمار بیان کرد: آیت الله العظمی شبیری زنجانی در آخرین دیداری که با مقام معظم رهبری داشت از حضور ذهن اعجاب‌آور رهبری در زمینه علم رجال اظهار تعجب کرده بود.
 
انتقاد کدخدایی از حرفِ روحانی

سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات امروز رییس‌جمهور درباره انتخابات واکنش نشان داد. «مطالب امروز آقای رئیس جمهور که خود سوگند یاد کرده پاسدار قانون اساسی باشد یعنی نادیده انگاشتن قانون اساسی و قوانین انتخابات. از آقای رئیس جمهور انتظار آن بود تا همگان را به اجرای مُرّ قانون و احترام به آن دعوت کند، نه با هیجان سیاسی نهاد‌های مسئول را به عدم رعایت قانون فرا خواند. ورود افراد دارای سوابق فساد اخلاقی و اقتصادی به مجلس خلاف حق الناس بوده و شورای نگهبان به عنوان ناظر انتخابات در قبال آن مسئول است و وظیفه خود را طبق قانون انجام خواهد داد. مقامات کشور بهتر است بر الگوی رعایت قانون تاکید کنند نه بر طبل فرار از قانون بدمند.» حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت با اشاره به ضرورت هوشیاری نسبت به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در ماه‌های آینده به عنوان یک حرکت بزرگ سیاسی در کشور، گفت: همه آن‌هایی که مسئول اجرا و نظارت هستند، باید کاری کنند که نشاط سیاسی مردم افزایش پیدا کند. رئیس جمهور با بیان اینکه پیروزی این جناح و یا آن جناح مهم نبوده، بلکه باید اجازه دهیم، ملت پیروز شود، تأکید کرد: باید بگذاریم همه جناح‌ها، احساس پیروزی کنند؛ باید به همه فرصت دهیم تا در این اجتماع شرکت کنند. روحانی با اشاره به اینکه بهترین مجلس در طول تاریخ انقلاب اسلامی مجلس اول بود، اظهار داشت: در آن مجلس، نظارت به این شکل وجود نداشت و حتی شورای نگهبان و این همه دفاتر نظارتی وجود نداشت و همه از جناح‌های مختلف آمدند و ثبت نام کردند؛ حتی منافقین هم در آن انتخابات ثبت نام کردند. همچنین گروه‌هایی مانند دفتر هماهنگی، نهضت آزادی و جبهه ملی نیز ثبت نام کردند و بهترین انتخابات و بهترین مجلس ثمره آن بود.
 
امیرعبداللهیان به اقدام جنجالی ترکیه واکنش نشان داد

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل عملیات نظامی ⁧ترکیه⁩ در خاک ⁧سوریه⁩ را در تعارض با امنیت منطقه دانست. حسین امیرعبداللهیان در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «‏عملیات نظامی ⁧ترکیه⁩ در خاک ⁧سوریه⁩، شرایط منطقه را پیچیده‌تر کرده و در تعارض با امنیت منطقه است. راهکار تامین امنیت مرزی، احترام به تمامیت ارضی از سوی طرفین، مذاکره و توافق است. پیامد فوری لشگرکشی نظامی در منطقه، تشدید بحران، ایجاد موج جدید آوارگان و رشد تروریسم است.»
 
 
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۴
در انتظار بررسی: ۴۱
انتشار یافته: ۱۵۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
کسانيکه با رانت و انحصار و غصب پستها و مناصب دولتي چپاول راه انداخته اند را چه کسي بايد مجازات و منهدم کند و مردم را از بي حجابي و اعتراض و غيره مي ترسانند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
ایندو به هم ربطی ندارند و با تردستی پوپولیستس نمی توان هیچ کدام را کم اهمیت جلوه کرد . هر دو جرم هستند و قابل مجازات
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
غصه نخور عزیزم
فرماندهی نیروی انتظامی تحت امر وزارت کشور یعنی دولت هست و این اعمال آتش تهیه انتخابات هست چون داریم به انتخابات نزدسک میشیم بگیر و ببند راه میندازدن بعد هم میگن اگه میخایید از شر اینا خلاص بشید به اصلاح طلبان رای بدید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
واسطه در دادسرا یعنی چه؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
نمی دانیم چرا آقای کد خدائی در هر موضوعی وارد شده و اظهار نظر میکند . شده قیم مردم...
بابا برادر عزیز اگر خیلی احساس مسئولیت می کنی بگو چرا زمانی که اعضای شورای نگهبان علنا و بصورت اشکار از یک کاندیدای ریاست جمهوری حمایت کردند و در میتینگ ان کاندیدا شرکت می کردند شما حرفی نزدی احساس مسئولیت شما ان زمان کم بود یا سرما خورده بودی که هیچ عکس العملی نشان ندادی یا موضوع چیز دیگری است . به خدا ادم تعجب می کند از برخی رفتار ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
اقای کد خدایی شما که اینقدر احساس مسئولیت می کنی بگو چرا در زمان اقای احمدی نژاد که اقای
اقای جنتی و الهام اینقدر از احمدی نژاد طرفداری و حتی درمراسم ها و میتینگ ها شرکت کردند... رگ غیرت احساس مسئولیت شما درد نگرفت تا موضع گیری کنید
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
ایکاش یک میلیاردم این حساسیت و دقت و کنترلی را که بر روی حجاب زنان دارند
بر روی ناکارآمدی و بی لیاقتی و فساد اکثر مدیران
و فقر و فلاکت مردم
و داشتن حساسیت بر اجرای عدالت در دادگاه های کشور داشتند !!!؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
آقای کدخدایی مر قانون تخیلات استصوابی شورای نگهبان نیست نتیجه این تخیلات را داریم می بینیم که یا افراد نلایقند یا لایقان انقدر کم هستند که تاثیر گذار نیستند
پاسخ ها
ناشناس
| Thailand |
۰۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
علاج حل مشکلات برگزاری انتخابات مانند مجلس اول است. تا تعداد زیادی هموطن ناکارامدنداشته باشیم.که برای مقابله با آنها نیز باید هزینه گزافی صرف شود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
حالا که ترامپ دنبال خروج از سوریه است ترکیه می داند که اگر ارتش سوریه کنترل کامل مرزها را در دست گیرد بزرگترین بازنده جنگ است بنابراین به بهانه ی واهی مبارزه با تروریسم دنبال سهم خواهی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
دوست من پیامک کشف حجاب دریافت کرده بود مراجعه به مرکز مربوطه نموده اما علیرغم اصرارش هیچ عکسی در این رابطه به عنوان مدرک به او ارائه ندادند و دستور توقیف خودرو را دادند جالب اینه رییس همین ستاد چند ماه پیش خودش پیامک دریافت کرده بود و می گفت اشتباه شده اما برای بقیه اشتباه نشده
پاسخ ها
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
برای من هم اومد بدون هیچ مدرکی محکوم شدم بعدا فهمیدم اون مامور به خاطر دختر ۹ سالم پلاک ماشین رو ورداشته!!!البته تو این مملکت نباید از این حق کشی ها زیاد تعجب کرد
ناشناس
| United States |
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
خودتون خواستید اینجوری زندگی کنید خودتون رای دادین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
خانم ها دعوا نکنید
برا من هم اومده در حالیکه آقا هستم و ده یاله وانت دارم و مصالح و آهن آلات جابجا میکنم
ناشناس
| Austria |
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
ظلم در هر لباسی و به هرنامی محکوم به فناست این قانون الهی است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
مسئولين ما شب مي خوابن صبح كه بلند شدن يه جلسه مي زارن ومردم رو كلي اذيت مي كنن براي مصوب كردن يه طرح بايد مطالعه كردچندروزي كارشناسي وواكاي ميكنن بعد تصميم مي گيرن دوستي داشتم حرف خوبي زدگفت مامورين مابراي راحتي كارشون واينكه نشون بدن بعنوان مثال امروز چقدركشف جرم كردن شماره پلاك چند تا ماشين روبدون تذكروتوصيه اي به ستادخودشون اعلام مي كنن وبه همين واحتي كارانجام دادن ومردم روبا كلي مشكلات مواجه مي كنن
آفرین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
از نظر اینها اسلام فقط در رعایت حجاب موی زنان است و بس
اختلاس و رانت خواری و پارتی بازی و رشوه و ریاکاری و دروغگویی در مراحل آخر اولویتهااست !!!!؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
خیلی باید ببخشید طبق دستور شرع حتی اگر مقداری مو بیرون باشد حرام است
ان وقت می شود بفرمایید فرق بین کسی که موهاش در می اندازد ولی شال و روسری دارد با کسی که اصلا ان را ندارد چی هست؟
یا ازاد کنید لطفا یا اینکه درست برخورد کنید
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
اگر بیرون بودن مقداری از مو عرف شده باشد اشکال شرعی ندارد مثل بعضی روستاها که زنان قدری از زلف ها را بافته و از زیر روسری بیرون می اندازند در ایران هم کم کم بیرون ماندن مقداری از موها دارد عرف می شود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
خطاب به علی
حجاب عرفی است؟
می شود واضح بفرمایید چه کسی دستور داده که حجاب عرفی است؟!!!!!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
جهت اطلاع شما اگر زن روستایی مقدا ی زلفش بیرون است چون رعایت نمی کند شما می توانی نگاه کنی فقط در حد همین و کسی اجازه به او نداده که بیرون بگذارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
۲۲:۵۶
الان یه مقدار از عرف بیش از اندازه زده بیرون
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
میشود بر حسب فقه و دستور شرع قانونی نوشت مردها از فردا بدون ریش کمتر از ۳۰ سانت حق خروج از منزل را ندارند . میشود قانون نوشت هر منزلی سرویس بهداشتی ان رو به قبله و اندکی اختلاف دارد خراب کرد . میشود خیلی از موارد را قانونی و فقههی کرد د
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
حجاب عرفی؟
من که این همه تحقیق کردم در دین در خصوص حجاب کسی تا حالا نفهمیدم بگوید حجاب اگر مقدارش توسط یک عده ای کم شود می شود عرف و شرع دین ، چیزهای جدیدی داریم می شنویم در این جا
ناشناس
| United States |
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
حجاب اجباری نه درمان دارد نه سود بلکه هدر دادن سرمایه کشور هست یعنی چهل سال هزینه چندین و چند صد تریلیون تومان هیچ نتیجه ای نداده است بخاطر همین هست که دیگر کشورها این موارد را در سرلوحه کار دولت ها قرار نمیدهند .
مهران
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
شماهابه جای اینکه توخیابان بدنبال دیدزدن خانمهاباشید
جلوی پاهاتون رانگاه کنید
نخوریدزمین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
ولی من میدونم مطهری نیاد بهتره.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
در هر مجلسی سه تا نماینده شجاع هم میخواد . سلحشوری و مطهری..... در دوره قبل طاهرا اشتباهی تایید صلاحیت شدند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
اینها شجاع هستند؟
یا بیشتر ضد امنیت صحبت کردن؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
شجاع فرق داره با سیاسی کار و سیاست زده
مهران
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
آیا طمع و وسوسه قدرت و دنیا طلبی اجازه می ده شما نیایید به صحنه . بی صبرانه منتظر برنامه و اومدن شما هستیم . دیگه ماجرا تمامه
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
در مجلسی که در بین ۲۸۰ نفر فقط سه نفر جرات داشته باشند تا کار و وظیفه خودشان را بدرستی انجام بدهند
آن مجلس بهتر است تعطیل گردد
و انتخابات را کلا تعطیل کنید
الفاتحه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
ترکیه خودش تروریست ها را فرستاده به سوریه تا با ان کشور بجنگد ان وقت می گویید که این کار باعث افزایش تروریست می شود؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
الان رییس مجلس سفرش را به ترکیه لغو کرده
اقایان دولتی یاد بگیرند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
بعد اردوغان دیکتاتور ادعای حقوق بشری داره !!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
پاسدار و قسم خورده به قانون هستند ولی نا جایی که کسی مزاحم من نباشد!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
جناب مطهری این دوره که سرکاری با قانون متمم و دور دوم امدی مجلس و این بار دیگر حتی در هیچ رده نیستید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
مثلا بازی مهمی است که تماشاچی زیادی بیاید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
عجب مجلسی داریم که قهوه خانه را از مکان عمومی خارج کرده!
پاسخ ها
مهران
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
تنها جاییکه اگر کسی بخواد سیگار بکشه میره و بدون ایجاد مزاحمت دود می کنه . همین به عنوان یک محل و کسب درامد و معاش افراده . چه کنن ؟ خیلی
واحدهای تولیدی در حال کار هستن ؟ این مکانها در خیلی از شهرها پاتوقی یه برای کارگران فصلی یا استاد کارها که بهشون مراجعه می شه . ل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
این ۳۵۰۰ حتی یک دهم ان ها هم به ورزشگاهی که بازی خانم ها است نمی روند
درضمن اقایان مثل این ها جو گیر نشدن که برای اولین بار بخواهند این طوری بیایند ورزشگاه اقایان !!!
ظرفیت را به بالای۵۰ هزار تا می رساندین ان وقت می گفتم چند تای ان فروش می رفت تا اینقدر ذوق نکنید برای ۳۵۰۰ تایی که عددی محسوب نمی شود برای ورزشگاه ۸۰ هزار تایی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
فکر کنم از انهایی هستی که طرفدار زن در خانه وکارش بشور بساب وبچه داری کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
آقای طائب یاد بگیرید و سیره خود کنید. مسئولیت شما که به رهبری انقلاب نزدیکتر هستید بسیار سنگین تر است.
پاسخ ها
حسنعلی
| Canada |
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
قابل قبول نیست که فردی زمان از دست رفته نداشته باشد. ما در خصوص انسان معمولی صحبت می کنیم. این حرف پایه علمی و حقیقی ندارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
سلام
چرا تابناک اسامی نویسندگان خبرها را درج نمی کند
شاطرعباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
آقا چرا در این شرایط انتخاباتی که باید تمرکز و توجه و همه نگاها به انتخابات معطوف و از دیگر مسایل دوری گزیده و وحدت کلمه و گذشت و ایثار کرد حرفی از گرانی مطرح میشود ؟
پاسخ ها
مهرلن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
از تعداد ارای مردم به کامنت خود بفهمید که کجای کارید . و چ ارزشی دارد حرفهایتان .
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
باشه حتما چشم اطاعت میگردد !!؟
همه چی آرومه و ارزونه
و ما چقدر خوشبختیم
و انتخابات را میلیونی و میلیاردی انجام خواهیم داد
حالا خوب شد ؟
ناشناس
| United States |
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
امسال سال رونق تولید بود خدا رحمتش کند
ناشناس
|
-
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
چرا به جلیقه زردهای فرانسه کسی نگفت فتنه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
چون از طرف هیچ کشور خارجی حمایت نمی شوند و صرفا یک اعتراض داخلی است که از طرف پلیس هم سرکوب می شود.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
چون از طرف خارجی در ان کشور نفوذی ندارن ولی برعکس ان همین فرانسه برای منافقین و دیگر مزدوران ایران پاسپورت می دهد و تازه دورهمی هم برگزار می کند
افتاد الان؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
اول کسی حمایت جدی نکرد دوما جایی منفجر نکرد
ناشناس
| Thailand |
۰۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
چون ثروت و قدرت دست یک عده خاص خودی نیست. هر کس توانائی دارد بدست می آورد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
اخه انها فتنه نیستند انها حق شان را خواستند ولی ملاک در کشورها فرق میکند در ایران وعراق فتنه است در فرانسه حق مشروع
ناشناس
| France |
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
چون در فرانسه دموکراسی حاکم است
حسنعلی
| Canada |
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
چون ما بر حق هستیم و آنان ناحق، پس باید تفاوتی در مخاطب قرار دادن معترضین وجود داشته باشد. نباید وجود داشته باشد؟
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
چون فرانسه مهد آزادی است و قدرت در دستان مردم است
و تا زمانیکه در تظاهرات به اموال عمومی و مردم خسارت نزنید
، میتوانید آزادانه در هر کجا و هر زمان تظاهرات کنید و هر کسی و هر مقامی را زیر سوال ببرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
نظر سنجی غیر آشنایی :
به نظرشما اگر شورای نگهبان نبود آقای روحانی الان دقیقن چه کاره مملکت بود!!
ناشناس
|
France
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
جنتی . فتنه در عراق ناکام خواهد شد !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
نظرت اینه که فتنه در عراق باکام خواهد شد
ناشناس
| United States |
۰۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
خوبه کسی نبود حرام اعلام کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
واقعا در عراق هم ما باید دنبال فتنه باشیم ؟
کار خودمان یعنی تکمیل شده و همه چیز عالی و مردم در رفاه و ارامش است ؟؟؟؟؟!!!!!!؟
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
طرف طی شش ما ه تو بورس با ۳ میلیارد سود خارج شده ، حالا با این اوصاف کسی میره کار کنه ؟؟ با این وضعیت رکود بازار بسیاری از مشاغل تا چند ماه دیگه ورشکست میشن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
از پلیس محترم خواهشمندم آمار پیامک های اشتباه را بعنوان کشف حجاب به مردم فرستاده اعلام نماید و صادقانه اشتباه را بپذیرد و به گیرنده آن پیامک جواب عذرخواهی ارسال نماید وطلب حلالیت نماید.........
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
علت ثبات بازار
۱_ کنترل دستوری سایتهای قیمت گذاری ارز با ردیف بودجه ۵۰۰ میلیونی
۲_افت ۷۰ درصدی واردات و عدم ثبت سفارش
۳_ کنترل دستگاههای کارت خوان و گردش حساب مردم
۴_ سود ۲۵ درصدی بعضی از بانکها و صندوق ها
۵_ ترکیه و افغانستان در تزریق ارز و فروش گاز و سوخت قاچاق به ترکیه و افغانستان
۶_ صندوق توسعه ملی ( مهمترین عامل )
۷_ تزریق ارز صادرات
۸_ آزاد شدن ورود ارز به داخل گ
محمدعلی محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
آقای کدخدایی طبل یک ساز کوبه ای است نه دمیدنی
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
اونا تو طبلشون میدمن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
چرا بر یک کار اشتباه که اثرات آن هر ساله کشور را به نابودی می کشاند
اصرار دارید ؟
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
تنها راه نجات اصلاحات انصراف از انتخابات و عذر خواهی از پیشگاه ملت نجیب ایران بخاطر خیانت در امانت و رای ملت ؟! وقتی مردم ۳۰ بر صفر شما رو برنده کردند باید با همان قدرت از رای ملت دفاع میکردید ؟.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
نمیدونم چرا آقایان یزدی و طایب در صدد دفاع و تعریف از رهبری هستند ، چرا نمیخواهند بفهمند رهبری فرزانه اصلا نیازی به تعریف و تمجیدی ندارن
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
دارن کارشونو میکنن,پس نون از کجا بخورن؟ انتقاد که نمیشه کرد خدایی نکرده
ناشناس
| Thailand |
۰۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
خوب می فهمند دارند حق شناسی می کنند.
محمود
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
مردم خودشان عقل دارند
و نتیجه عملکرد همه بزرگان کشور را روزانه با پوست و گوشت و استخوان خود احساس میکنند
با حلوا حلوا گفتن هم دهان شیرین نمی شود
عطر آن است که خود ببوید
نه آنکه طایب و یزدی بگویند
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
جناب کدخدایی همین حالا خیالتان راحت باشه همفکران شما با مشارکت ۱۵ درصدی در تهران و ۳۵ درصدی در شهرهای بزرگ و ۲۲۰ درصدی در روستاهها برنده هستند ، مطهری و صادقی و سلحشور رو هم رد صلاحیت کنید برن دنبال کارشون .
پاسخ ها
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
چندماه قبل از سفر زیارتی به کربلای معلی بازگشته بودم و در فرودگاه امام خمینی و مشغول گرفتن چمدانها و کارهایی از این دست بودیم که اتفاقی به دو پسر چهارده پانزده ساله برخوردیم که قرار بود تا ساعتی بعد عازم ترکیه شوند برایم جالب بود که یکی از این پسرها گوشواره به گوش انداخته بود وقتیکه صحبتمان گرم گرفت، از این میگفت که پدر و مادرم به من اجازه داده اند که دینم را خودم انتخاب کنم و من برخلاف برادرم و پدر و مادرم مسیحی هستم و باوجود سن کمشان از رابطه خود با دختران در ایران و نیز در ترکیه تعریف می کردند و از این که پدرشان که کارمند سفارت ایران در ترکیه ست خانه ای در آنجا خریده و قرار است با مادرشان که پابه ماه است به آنجا بروند تا خانه را تأیید کنند از زندگی شاهانه شان در جردن میگفتند و از مدارس خاصی در ایران که به گفته خودشان دلشان را زده و بیشتر به ادامه تحصیل در ترکیه علاقه مندند و غذاهای شاهانه ای که توسط خدمتکاران در خانه شان در ایران برایشان طبخ میشود
از آنها پرسیدم که این چطور به این همه ثروت رسیده اید
گفتند که پدربزرگمان سالیان دور کارمند بسیار بانفوذ ایران در ترکیه بود و بدین ترتیب پدرمان هم در آنجا مشغول به کار شد
گفتم اسم پدربزرگتان چیست
گفتند پدرومادرمان همیشه میگویند فقط ماه به ماه، به پولتان که به حسابتان واریز میشود کار داشته باشید و به هیچ عنوان حق نداریم که اسمی از او ببریم
هرچند که بالأخره یکی از اعضای خانواده ما، اسم پدربزرگشان را از زبانشان کشید اما به دلیل اینکه تابناک مسلماً سانسور خواهد کرد پس گفتنش دردی را دوا نخواهد کرد
فقط تا این اندازه بگویم که قدیمی ها راست گفته اند که حرف راست را از بچه بشنو
این بود اولین و انشاالله آخرین دیدار من با یک آقازاده واقعی!
ناشناس
| France |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
واقعا بین سخن روحانی با سخن کدخدایی را کنار همدیگر بگدارید بعد خواهید فهمید که چرا اصلاح طلبان نتوانستند رییس مجلس و نخست وزیر و رییس جمهور قبلی خود را از حصر و زندان ازاد کنند . روحانی گفته وقتی در انتخابات برای رقابت سیاسی حزب واقعی فعالیت ندارد چگونه مردم پای صندوق رای بیایند . اول انقلاب شورای نگهبان نبود مجلس قدرت تصمیم‌گیری زیادی داشت و پر قدرت قوانین را تصویب میکرد در صورتی تمام احزاب حضور داشتند . جواب کد خدایی چی بود ؟ کد خدا برای مجری قانون اساسی چی گفتند ؟
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
ضمناً من یه پیشنهاد میخواستم بدم
که مسئولان وزارت بهداشت با یه دستگاه اندازه گیری قند خون که سوزنش حاوی ویروس اچ آی وی هست قند خون خودشونو اندازه بگیرن تا خیال همه ما مردم راحت بشه
ناشناس
| United States |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
پول ثروت برای جوانی که در گوشش گوشواره دارد خوب نیست ولی برای یقه گرد خوب هست . ماشبن برای گوشواره دار خوب نیست ولی ضذ گلوله برای یقه گرد خوب هست . تفاوت ها را ببینید ؟
ناشناس
| United States |
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
محمد علی خان .... میشود چند هزار اتوبوس را ردیف کرد و میشود چند صد تن دارو و چند صد پزشک را ردیف کرد . میشود چند صد امبولانس را در یک مراسمی جور کرد و یا میشود روزی پنج‌میلیون ِغذا طبخ کرد . اگر مردم مناطق سیل زده و زلزله زده هنوز در چادر بسر میبرند میشود طرف سه ماه خانه ساخت البته بستگی دارد که درکجا باشد . گرفتی داداش . دعدعه من چی هست دعدغه تو چی هست . چقدر با هم اختلاف سیاسی و فکری داریم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
آقای خان محمدعلی آقا خدمتتان عارضم که در فرودگاه امام و همچنین سایر فرودگاهها، ترمینال ورودی و خروجی جداگانه هستند و کسی که بازگشته و مشغول گرفتن چمدانها و کارهایی از این دست است، نمیتواند مسافران خروجی را ببیند و سر صحبت را باز کند. مگر اینکه پس از تحویل بار، گمرکی و خروج از سالن ، در لابی یا کافی شاپ و غیره و با قرار قبلی کسی را ملاقات کند.
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
جناب کدخدایی اصلا به حرفهای روحانی و امثالهم توجه نکنید!!!!؟
با همین دست فرمان تخته گاز به جلو برانید و خودتان را ناراحت نکنید
و فقط به حجاب کامل زنان بیندیشید !!!!؟؟؟؟
خطاب به ناشناس ۱۰:۲۵
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
داشی اصلو ول کردی فرعو چسبیدی؟! کی گفته مسافرایی که وارد کشور میشن نمیتونن اونایی که میخوان خارج بشن رو نمیتونن ببینن ناسلامتی نخوردیم نون و گندم ولی دیدیم دست مردم ببم جان!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
کاش روزی برسد که بگویند امروز نیز مانند روزهای گذشته 105000 نفر را شناسایی کردیم تا وام اشتغالزایی به آنها بدهیم و یا وام ازدواج بدهیم.کاش روزی برسد که مردم و مخصوصا زنان سرمایه ی اصلی کشور به حساب بیایند.
کاش روزی برسد که بگویند امروز صد هزار نخبه را شناسایی و با در اختیار گذاشتن تسهیلات و امکانات به داخل کشور دعوت کرده ایم .
کاش روزی برسد که بگویند امروز برای خانواده ی صد هزار دانش آموز بی بضاعت پیامک دادیم تا هزینه تحصیلشان را متقبل شویم.
کاش روزی برسد که بگویند به صد هزار کارگر پیامک دادیم که قرار است به جای قرار داد یک ماهه و چند ماهه ،آنها را استخدام کنیم.
کاش روزی برسد که بگویند به همه بیماران علی الخصوص بیماران خاص پیامک دادیم که نگران هزینه دارو نباشند و کمکشان میکنند.
کاش روزی برسد که بگویند به همه بازنشستگان پیامک دادیم که از اول این ماه همسان سازی حقوق بصورت بروز و واقعی انجام خواهد شد.
کاش روزی برسد که بگویند به مردم پیامک دادیم و گفتیم از این پس خواسته ای را نمیگذاریم تل انبار شود و شما را به خواسته های به حقتان میرسانیم.
کاش پیامک میدادند و میگفتند مردم در هر کجا که باشند محترمند و اجازه نمیدهند کسی به هر بهانه ای در دل آنها رعب و وحشت ایجاد کند.
اینهمه کار بر زمین مانده و هزار کاشکی دیگر ....
پاسخ ها
سیدرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
احسنت بر شما. واقعا آیا همچنین روزی را خواهیم دید. این آرزوی همه ایرانیان است کاش مسئولین کمی به ان بها دهند.خ.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
متاسفانه همه اینها را نه در قالب پیامک بلکه در قالب حرف و تریبون میزنن ولی هیچکدام عملی نشد و نخواهد شد .
جناب
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
اینکارها که گفتی سخت است و نیاز به سواد و تجربه و تخصص و اراده و زحمت و برنامه دارد !!؟
ولی هشدار و پند دادن در مورد رعایت حجاب زیاد سخت نیست و هر کسی میتواند
با هر میزان سواد و هر نوع سابقه و پیشینه ای در نگاه موشکافانه انجام دهد
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
تابی باز گیر دادی به داماد یکی از مدیران صدا و سیما ؟ چطور پسر باجناق حداد میتونه مدیر شبکه پرمخاطب ۳ بشه ولی اون بخت برگشته نمیتونه ؟! نکنه از باند شما نیست ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
نکنه شما با دومادش فامیلی ؟؟
ناشناس
|
France
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
طرح مقابله با بد حجابی در ۱۱ پاساژ بزرگ تهران اجرا میشود . ........ یعنی جلوی درب ورودی امر به معروف میشوند بعد از فاصله ۵۰ متر دوباره روسری ها عقب رفت چی ؟ خیلی خیلی تعریف از ادمیت را سخت گرفتید . پوشش در حد معمول خوب هست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
این حرکات بیشتر باعث لجاجت و بدبینی و شاید درگیری میشه
لبه تاریکی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
پوشش در حد معمول : یک ساپورت کوتاه +یک جوراب نیم ساق یا بدون ساق !؟ مانتو تنگ و کوتاه+آرایش نایس+یک شال که راحت از عقب بیفته پایین !؟+ یک شوهر یا برادر یا پدر بی غیرت !
ناشناس
|
France
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
باز پرسی که دستگیر شده استقلال قضایی نداشته ؟ یعنی بهش میگفتند اینچنین حکم صادر کن ؟. اصلا سواد قضایی داشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
به زودی به همت نخبگان ژاپن دوم میشویم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
به امید ایرانِ داریوش شدن
ناشناس
| United States |
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
کوروش بزرگ . چقدر این اسم زیباست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
انسانیت از همه زیباتر است .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
لطفا از درب عقب وارد شوید که درب جلو اشکال دارد
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
جناب دکتر کدخدایی همین نظارت شما باعث شده کسانی وارد مجلس بشن که در مجلس برجام آتش میزنند ولی در خانه خود دلار احتکار میکنند و میلیاردها تومان خودرو ثبت نام میکنند و... جالبه بیشتر از خودیها شما هم هستند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
اتفاقا جناب کدخدایی و دوستانشان همین نمایندگان را می خواهند
ببرندفقط به کار نمایندگانی خود کاری نداشته باشند
ناشناس
|
France
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
اعترافاتی از همسر سعید امامی پخش شد که گفتند من به اسراییل نرفتم . بعد افرادی با شکل و شمایل خاصی بر علیه خودشان اعتراف کردند . واقعا اعترافاتی که پخش میشد چون در زندان انجام گرفته بود هیچوقت باور نداشتم و هنوز هم ندارم . اعتراف باید در حصور وکیل مدافع و جلسه علنی دادگاه و با حضور هیت منصفه هفت نفره .....باشد
پاسخ ها
محمود
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
متاسفانه در اینجا قانون فقط برای تهیه شدن و بایگانی است و بس!!!؟
مثلا چرا وکلای شریفی که طبق وظیفه شغلی خود از متهمین دفاع کرده اند
باید سالها به زندان بیفتند ؟
کجای قانون گفته دفاع وکیل قانونی از متهمین
و یا اعتراضات کارگرانی که چند ماه حقوقشان را نداده اند جرم است ؟
پس وجود قانون به تنهایی مهم نیست
مهم ، اجرای قانون است که اجرا نشده و نمی شود
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
مسیولین هوشیار باشن باند محمود میخواهد از حذف یارانه بعضی افراد، از آب گل آلود ماهی بگیرد ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
خسته نشدید از این توهمات
ناشناس
| United States |
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
اسم مواد چیه؟خوب چیزیه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
چقدر حقیری تو
ناشناس
|
France
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
اولین ورود زنان و دختران ایرانی بصورت رسمی با کمک فیفا را به تمام بانوان ایرانی تبریک میگویم .
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
وتسلیت به غیرتمندان ورزشکار ومردم غیور
ناشناس
| United States |
۰۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
همین یکباره برای اخرین بار نماینده فیفا بره میریزنشون بیرون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
خرازی ها کی بازنشسته میشن !!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
بالاتر از خرازی ها چند هزار نفر هستند و از این چند هزار نفر چند صد نفر هستند . افق دید سیاسی خودت را بالاتر ببر
ناشناس
|
France
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
به دستور اردوغان ساعت پیش ارتش ترکیه از زمین و هوا به مناطق کرد نشین سوریه حمله کردند . در صورتی روحانی به اردوعان تلفنی حرف زد و سازمان ملل و شورای امنیت هم هشدار داده بودند . طاهرا ترک ها گوششان به این حرف ها کر شده .
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
اردوغان قبلا از ارباب پوتین و اراب ترامپ مجوز حمله گرفت پس نگران نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
وزیر بهداشت و درمان روحانی گفته آدم سالم کسی است که مالیات می دهد و ایدز نمی گیرد نمی دانم خودشان مالیان می دهند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
آیا خودشان و خانواده شان احتمالا ایدز ندارند ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
منشأ گسترش ایدز در ایران، سرنگ های مشترک و چند بار مصرف بود بنابراین هر کسی که توان خرید سرنگ داشته باشد خطر ایدز او را تهدید نمی کند. روش دیگر انتقال از طریق روابط جنسی می باشد که اگر انسان شریک یا شرکای جنسی مورد اعتماد داشته باشد و سلامت آنها بررسی بشود باز هم مشکلی پیش نمی آید. بنابراین کسی که ایدز نمی گیرد الزاما آدم خوبی نیست بلکه او آدمی است که می تواند برای مصارف اعتیاد و یا روابط جنسیش برنامه ریزی بهتری داشته باشد و هزینه کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
لاریجانی ها مطهری ها خرازی ها روحانی ها... معلوم نیست انقلاب مردمی بود یا خانوادگی
پاسخ ها
جناب
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
تطاهراتش و شهادتش و جانبازیش و اسارتش و زندانش و کتک خوردنش و جنگ کردنش و تحریم و گرانی و بیکاری و بدبختی اش با مردم بود!!!؟؟
و شغل های نان و آبدار و مقامات و مناصب و مسئولیتهای بدون پاسخگویی
حقوق ها و مزایای فوق عالی و رانت دار
و مقام و منصب دار تا آخر عمرش ،
بعدا خانواده گی شد
تقسیم کردیم دیگر !!!!!!؟
و نان دانه ای هزار تومان و ماست سطلی ۱۵ هزار تومانتان را بخورید
و
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
وقتی اصلاحات از طریق انتخابات یا غیر ممکن و یا حرکت آن لاک پشتی است. وقتی یک رئیس جمهور با 24 میلیون رای انتخاب می شود و علیرغم وعده های انتخاباتی مسئله بی اهمیتی مثل ممنوعیت ورود خانها به ورزشگاه را نمی تواند حل کند ، چگونه می توان امید داشت که باانتخابات اصلاحاتی در راستای خواسته رای دهندگان صورت گیرد؟؟؟؟

نه به انتخابات نمایشی و فرمایشی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
مشکل از نوع انتخاب شما اصلاحاتیون است انتخابات فی نفسه مشکل نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
فردا عصر روحانی غصه می خورد وقتی ببیند زنان به ورزشگاه می روند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
دغدغه شما چیه . لبنان . دمشق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
مطهری تو رو خدا بیاااااا مجلس بی تو مجلس نیست
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
آقای جنتی حکومت عراق با تولید روزانه پنج ملیون بشکه نفت و درآمد سالیانه یکصد میلیارد دلار وضعیت مردمش در فقر وعدم دسترسی به حداقل امکانات رفاحی وبیکاری بنظر شما از چه طریقی باید حرفشان را برسانند وقتی که گوش شنوائی وجود ندارد چاره ای ندارند به خیابان‌ها بیایند ‌اعتراض کنند بلکه گوش شنوائی پیدا شود حال به نظر شما این فلک زدگان فتنه گرند وباید با آنها چنین رفتار خشنی نمود پس انصافتان کجا رفته
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
هرکس برعلیه خواسته آقایون چیزی بگه ؛ میشه فتنه گر !!!!!!!!!!!!!!

جل الخالق
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
مگه شما خبر ندارید که فتنه گر بودن و معترض بودن مردم تمام کشورهارو ما مشخص میکنیم????مردم فرانسه معترض هستند مردم عراق فتنه گر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
انصاف !؟
ناشناس
| United States |
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
جناب جنتی پیکر عراق زخمی و مجروح جنگهااست جنگهای دیگر را تحمل نمی کنند
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
فتنه عراق را مردم عراق جلوگیری کردند ......چند تا سوال برای من شهروند وجود دارد .واقعا اعتراض عراق فتنه بود مطالبات اتها چی بود ؟ آیا خود مردم عراق اعتراضات را با اعتراض جواب دادند ؟ اصلا اعتراصات مردم عراق به من ایرانی ربطی دارد . مگر سرنوشت هر ملتی دست خودشان نیست ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
نیستی توباغ
ناشناس
| United States |
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
کلمه فتنه سال 88 کشف شد به عربی چی میشه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
تو اگر ایرانی هستی از زیر پرچم اربات بیا بیرون
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
مسایل منطقه در سه کشور عراق، سوریه و یمن، همگی متأثر تأثیرات بازیگران منطقه ای است. یمن تحت حمایت ایران به تأسیسات آرامکو حمله می کند و بخشی از جامعه عراق با هدایت عربستان مطالباتشان را در خیابان مطرح می کنند.
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
ابتدا به آقای مطهری عرض میکنم. جان هر فردی که دوستدارین دیگه شرکت نکنید در انتخابات.
۲ آقای طائب من یک بسیجی هستم رهبری نیاز به تعریف شما ندارد.
مردم خدارا شکر همه متوجه هستن چه کسی چه کاری و چگونه انجام می‌دهد.
متشکرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
باسمه تعالی
با حجاب اجیاری
و مشخصا با اصل حجاب مخالفیم
غلط است و کارأمد نیست
مقسده برانگیز اختلاف افکن است
خیلی اصرار دارید مر قرآن است ...خداوند هم اشتباه کرده!!!
اینجانب از نوجوانی دریافته ام با نمودهای حجاب برتری که تبلیغ می کنند اتفاقاً بیشتر تحریک جنسی می شوم
بعدها دانستم خیلی ها مانند این حقیر هستند
سلامت جنسی در یک جامعه (که آرزوی بنده نیز هست)
بسیار پیچیده تر و مبتی بر اصولی عاقلانه است
ما برای ارتقا اخلاق دانش محورانه می کوشیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
نکنه تو هم الکل خالص می زنی؟
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
هرکسی اعتراض کنه به اینکه چرابایداقازاده هاهرجادلشون خواست استخدام بشن وحقوقهای آنچنانی بگيرن وکشورراارث پدری بدانند
ومردم عادی دربیکاری وفقروبدبختی زندگی کنن
سید متنفر از شعار مرگ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
.................برای من هم اومد بدون هیچ مدرکی محکوم شدم بعدا فهمیدم اون مامور به خاطر دختر ۹ سالم پلاک ماشین رو ورداشته!!!ا................ک زمانی می گفتند که دختر 9 ساله مکلف است و مکلف هم انشاالله می دانید یعنی چه !؟ حال اگر بی حجابی و بی قیدی داره عرف !!؟؟؟؟؟ می شه دلیل نمی شه که حکم خدا تعطیل بشه !؟ یا بی اهمیت جلوه داده بشه ! خدا به داد همه ما برسد
سیدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
با سلام واحترام
من آن روزهای اول انقلاب را یادم است. حرف اقای روحانی کاملا درست است. مجلس اول بهترین وآزادمنش ترین ومستقل ترین ومردمی ترین مجلس پس از انقلاب بود. کاش دوباره آن روزها تکرارشود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
این سامانه که راه انداختند فقط برای فشار بیشتر به مردم نیروهای خودجوش را افتادند در خیابان وشماره ماشین را پیامک میزنند ووقتی مرک بخواهی چیزی برای نشان دادن ندارند اینهم روش تازه برای سرگرم کردن مردم که فکرشان در دیگر مسائل غافل شود وقتی بقول این بنده خدا برای ریس این تشکیلات هم اخطار امده چه انتظاری دارید بنده خدایی رفته بود وعکس همه خانواده را هم برده بود فقط یک دختر 7ساله داشت میگفت مگر این دختر کاری کرده باشد خوب این است روش ایجاد امنیت اجتماعی که باید حافظ ما باشد خودش شاکی ماست وبعدش هم انهمه معطل کردن مردم برای جواب دادن وامروز برو فردا بیا بنهظر شما بجز اینکه سرمارا گرم کنند که از چیزهای ضروری غافل شویم چیز دیگری هست
اقبال مهدوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
جناب پزشکیان فرمایش مولا حق است ولی بیان آن از شماها خلاف است چون در قول و عمل خلاف فرمایش حضرت عمل کرده اید و میکنید و خود را برتر و محق و... ودیگرا ناحق میدانید و این ژست گرفتن تخلفات افکاری شما را توجیه نمیکند
ناشناس
|
France
|
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
بهرام که گور می گرفتی همه عمر ***** دیدی که چگونه گور بهرام گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
طرح مقابله با بدحجابی در ۱۱ پاساژ بزرگ تهران اجرا می‌شود
حتما موقع انتخابات هم در صف های انتخاباتی باشید چون اونجا هم بی حجاب هست
ناشناس
|
France
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
".......مقامات کشور بهتر است بر الگوی رعایت قانون تاکید کنند نه بر طبل فرار از قانون بدمند........"


جناب آقای عباسعلی کدخدایی استاد حقوق بین الملل دانشگاه تهران و عضو و سخنگوی شورای نگهبان ، بر طبل می کوبند نمی دمند!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
فقر، بیکاری، تورم، خودکشی، اعتیاد، اختلاس، افزایش فاصله طبقاتی، قتل و انواع و اقسام جرائم دیگر همه حاصل .......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
به آیت الله سبحانی: در ویکی فقه تعریف اماکن عمومی بدین شکل است اماکن عمومی، مکان‏هایی مشترک بین مردم هستند که ملک شخص یا اشخاص معینی نیست و همگان در استفاده از آن‏ها مساوی‏ند مانند جنگل‏ها و جاده‏ها.
(مهذب الاحکام ج۲۳، ص۲۵۵)
حالا شما چطور قهوه خانه ها را که ملک شخصی یک یا چند نفر است و معمولا کودکان و زنان حق استفاده از آنرا ندارند به عنوان مکان عمومی معرفی می کنید؟ این بحث شرعی ماجرا بود که شرع اسلام قهوه خانه را مکان عمومی نمی داند در خصوص بحث قانونی هم که مجلس مصوبه دارد. بهتر است از ایشان مبانی فقهی اجتهادش پرسیده شود.
اموزگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
اقای کدخدایی شورای نگهبان انتصابی است پس شما کاره ای نیستید
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
مردم عراق نه می خواهند و نه می توانند جنگهای دیگر را تحمل کنند آنها آرامش اصلاحات مبارزه با فساد اشتغال و زندگی می خواهند و پذیرای هر کس خواهند بود که خواست آنها را عملی کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
مطهری: نمی‌دانم بیایم یا نه.............نه نيا....جان هر كي دوست داري به كاركن انهم كاريدي و بده به دولت گرسنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
روحانی یه حرف حساب هم که می زنه، امثال کدخدایی فورا مخالفت می کنند. نکنه این حرف بتونه یک ذره مردم را امیدوار کنه!
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
سامانه سعدی تعلیق فوتبال ایران امام خمینی اعتبارنامه نمایندگی آتش سوزی جنگل های زاگرس