بازدید ۴۰۹۳۰
هزار و هفتصد و شصت و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند سلامتی: مذاکره اصلاح طلبان با شورای نگهبان کارساز نیست/منظورتان از شفافیت، بگیر و ببند است/عده‌ای حجاب را از مسائلی، چون دزدی و اختلاس و ارتشا و ریا مهم‌تر می‌دانند/ و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۲۲۷۸۳
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲ 09 September 2019

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

سلامتی: مذاکره اصلاح طلبان با شورای نگهبان کارساز نیست

دبیر کل سازمان مجاهدین انقلاب: هرچند مذاکره با شورای نگهبان را بد نمی‌دانم، کاروساز هم نمی‌دانم؛ هم به دلیل زاویه فکری و ذهنی که آن‌ها دارند و هم به این دلیل که خطی که از بیرون به آن‌ها داده می‌شود، مذاکرات را کم حاصل می‌کند. آقای خاتمی نگفته است که من رهبر اصلاحات هستم. من معتقد نیستم که یک نفر خارج از چهارچوب حزبی، رهبر یک جریان باشد. باید تلاش کرد که احزاب قدرتمند شوند. به نظر من از آن جا که طول زمان فعالیت اشخاص محدود است، نباید جناح‌ها تمام سرمایه‌گذاری سیاسی خود را به اشخاص ولو باداشتن پتانسیل خیلی بالا متکی کنند. احزاب هستند که ماندگارند، لذا باید تلاش شود احزاب هرچه بیشتر ظرفیت کسب کنند. /خبر آنلاین

هجوم اتباع کشورهای همسایه برای خرید املاک در شمال

گزارش‌های میدانی حاکی از حضور چشمگیر اتباع کشور‌های همسایه به خصوص اعراب عراقی و اماراتی برای خرید املاک در استان‌های شمالی کشور است. یکی از شهرک سازان و فروشندگان املاک که در استان مازندران فعالیت می‌کند، درباره حضور مشتریان عرب در بازار املاک شمال می‌گوید: واقعیت این است که آن‌ها دلار می‌آورند، نرخ‌ها را بالا می‌برند و مشتریان عرب هم بهتر از ایرانیها، زمین و ملک می‌خرند، مثلا یک ویلا به ارزش یک میلیارد تومان را حداقل ۲۰ درصد بیشتر می‌خرند و این به نفع فروشندگان است و فروشنده‌ها ترجیح می‌دهند بی چک و چانه، ملک را به مشتری عرب بفروشند. مشتری خارجی با حضور دوستان ایرانی خود در منطقه حضور پیدا می‌کند، چند ملک پیشنهادی را به او نشان می‌دهیم، با دوستان ایرانی اش مشورت می‌کند و در نهایت، تصمیم خود را می‌گیرد. پس از آن، ما ملک را به نام شخصی می‌کنیم که ایرانی است و کلید را به او تحویل می‌دهیم و اسناد به نام هموطن ما منتقل می‌شود. /خبر آنلاین

ورود غیرمجاز به عراق سه سال حبس دارد

معاون حقوق بشر و امور بین‌الملل وزیر دادگستری گفت: حدود ۴٠٠ ایرانی از سال گذشته دوران محکومیت خود را در زندان‌های عراق می‌گذرانند. به هموطنان و زایرانی که قصد عزیمت به عراق دارند از ورود غیر مجاز به این کشور خودداری کنند، که در این صورت سه سال حبس در انتظار آن‌هاست. /ایرنا

منظورتان از شفافیت، بگیر و ببند است

بهروز نعمتی، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر حجت الاسلام پناهیان درباره مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد: خوب است ایشان و دوستانشان بگویند هدف از شفافیت چیست. اگر قرار است در پی شفافیت بگیر و ببند راه بیفتد که همیشه هست! اما اگر قرار است موضوعات شفاف شود، سؤال اینجاست چرا در مجالس هفتم و هشتم که دولت و مجلس یکصدا بودند، این کار انجام نشده است؟ منبر متعلق به مردم و برای ارشاد جامعه است، همانطور که مجلس هم متعلق به مردم است و قانونگذار. نقد هم با فحاشی متفاوت است و اینکه ایشان روی منبر مجلس را به ناسزا ببندد، در شأن ایشان نیست.

عده‌ای حجاب را از مسائلی چون دزدی و اختلاس و ارتشا و ریا مهم‌تر می‌دانند

سیدهادی خامنه‌ای گفت: جامعه ما از تقلید و پیروی بی چون و چرا از افراد مختلف پرهیز خواهد کرد. بروید ببینید در فضای مجازی، تلویزیون‌ها و رادیو‌های بیگانه چگونه حرف‌های بی حساب و کتابی که در منابر و گفت‌وگو‌های مذهبی ما گفته می‌شود مورد سخره قرار می‌دهند. این‌ها به خاطر بی حساب و کتاب حرف زدن‌هایی است که ما به آن عادت کردیم. یکی از مبرم‌ترین وظایف مسئولان این است که جلوی این بحث‌های بی حساب و کتاب را بگیرند. عده‌ای از هر مسأله‌ای که برای مردم ارزشمند است به عنوان دکان استفاده می‌کنند. نگاه سطحی و عامیانه به مظاهر دینی بزرگترین آسیب را به سرمایه‌های هنگفت اسلام و انقلاب می‌زند. برخورد‌های تند با مردم، با امر به معروف بیگانه است.

روحانیت در بیان برخی تحریفات وارده به قیام عاشورا شجاعت لازم را ندارد

علی مطهری گفت: گاهی در شکل سینه‌زنی‌ها حرکاتی انجام می‌شود که خیلی با ضوابط اسلامی سازگار نیست؛ یعنی به شکلی سینه‌زنی می‌شود که گویی افراد می‌رقصند در صورتی که حتی قبل از پیروزی انقلاب هم چنین نوع و حالتی از سینه زنی نبود. متأسفانه برخی از مداحان باب کردند که با آهنگ یک ترانه نوحه بخوانند. این اقدامات درست نیست و ما اصلاً نیازی به این کار‌ها نداریم. اگر واقعیت داستان کربلا را بدون هرگونه جعل و دروغی بیان کنید، اشک انسان سرازیر می‌شود. واقعه کربلا واقعه اسرارآمیزی نبوده که بخواهیم داستان‌های جعلی برای آن بسازیم یا مردم را با حرکات عجیب وادار به هماهنگی و گریه کنیم. لازم است چنین رویکرد‌هایی از بین برود و روحانیت در این زمینه موظف است. روحانیت نمی‌تواند این رویکرد و افراد را تنها نگاه و آنان را تأیید کند؛ اما متأسفانه شاهدیم که روحانیت به چنین مسائلی ورود پیدا نمی‌کند و اکثریت آنان در این زمینه شجاعت لازم را ندارند. منظور شجاعتی است که شهید مطهری داشت و به صراحت گفت که بسیاری از داستان‌هایی که نقل می‌شود جعلی و دروغ است و نباید گفته شود؛ امروز نیز باید این عزاداری‌ها اصلاح شود.

ما باعث می‌شویم مردم ماهواره نگاه کنند

سیدجواد هاشمی گفت: ️ما باعث می‌شویم مردم ماهواره تماشا کنند، متأسفانه حتی بچه‌هایی که به هیأت می‌آیند هم شب‌ها تلویزیون خودمان را نگاه نمی‌کنند. ️یکی از دلایل نساختن فیلم و برنامه جدید، ماجرای هزینه‌های سنگین صداوسیماست. شبکه‌های فراوانی که وجود دارد و حقوق کسانی که در این شبکه‌ها کار می‌کنند باید پرداخت شود. من فکر می‌کنم بعد از آموزش و پرورش، هیچ نهادی به اندازه صداوسیما مجبور نباشد به کارکنانش حقوق بدهد. /ایسنا

باید در گام چهارم به قابلیت‌های قبل از برجام برگردیم

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت‌وگو با ایسنا در واکنش به برخی انتقادات درباره گام سوم گفت: موضوع گام‌های ایران در کاهش تعهدات برجامی نباید به عامل اختلافی در داخل تبدیل شود. کار ایران در برداشتن گام‌ها ایدئولوژیک نیست که تبدیل به عامل اختلاف ایدئولوژیکی یا اختلاف نظر جدی بین جناح‌های سیاسی شود. اقدامات در کاهش تعهدات برجامی کار تاکتیکی است. به عبارت دیگر گام‌های برداشته شده در مقابل تحریم‌های آمریکا و وقت کشی‌های اروپایی‌هاست. گام چهارم بدان معناست که جمهوری اسلامی اجازه نمی‌دهد ترامپ به راحتی وارد فضای انتخاباتی شود. ایران چاره‌ای ندارد جز آنکه ترامپ از نظر انتخاباتی تحت فشار قرار گیرد، چون در حال حاضر اقدامات انجام شده از نظر سیاسی اثر خود را از دست داده است. ایران با سقوط پهپاد ابزار‌های نظامی آمریکا را خنثی کرد. فلاحت پیشه در جمع بندی گفت: بازگشت ایران به قابلیت‌های قبل از برجام هر نتیجه‌ای داشته باشد بهتر از شرایط کنونی است که زمان به ضرر ایران است. ما نمی‌توانیم مثل عراق دو دهه گذشته شرایط تحریمی را حفظ کنیم. چون بر اساس ادله حقوقی و شواهد رفتاری آمریکا یاغی به حساب می‌آید. آن زمان عراق یاغی بود، ولی امروز ایران طبق دلایل حقوق بین‌الملل از نظر اقداماتش به عنوان یک کشور یاغی محسوب نمی‌شود. / ایسنا

احمد خاتمی: ملت، کسی را که در این مقطع با دشمن مذاکره کند، نمی‌بخشد

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به بحث مذاکره با آمریکا گفت: آن‌ها به دنبال دیکته خواسته‌های خود و تسلیم ملت ایران در برابر این خواسته‌ها هستند. حجت الاسلام سید احمد خاتمی شامگاه یکشنبه در هیأت رزمندگان اسلام در مسجد امام (ره) اصفهان اظهار داشت: کسی که غیرت دینی دارد، نسبت به دشمن بدبین است و هیچگاه به آمریکا خوش بین نمی‌شود. وی تصریح کرد: مذاکره با آمریکا و اروپا را ممنوع نمی‌دانیم، اما این مذاکره سم است، زیرا آن‌ها برای حیات خود به دنبال این مذاکره هستند. عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: عاشوراییان زیر بار ذلت نمی‌روند و ملت، کسی را که در این مقطع با دشمن مذاکره کند، نمی‌بخشند.

پاسخ آشنا به سخنان پناهیان در مورد روحانی

حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهور، به سخنان دیشب پناهیان در مورد روحانی پاسخ داد.
آشنا در حساب توییتری خود نوشت: «به خاطر رقابت‌های سیاسی شب‌های محرم را حرام نکنیم. خودرا موسی و دیگران‌ را فرعون. خود را علی و دیگران را معاویه. خود را حسین و دیگران را یزید؛ نامگذاری‌نکنیم.»

دو ساعت آموزش زبان آذری با تصویب شورای آموزش و پرورش اردبیل

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در صورت تصویب شورای آموزش و پرورش استان اردبیل و تهیه محتوا، دو ساعت آموزش زبان آذری در برخی از مدارس استان اردبیل آغاز خواهد شد. احمد ناصری در جلسه شورای اسلامی استان اردبیل که با حضور اعضا در فرمانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: آموزش و پرورش یک نهاد عمومی است که بدون تکیه بر مردم به ویژه اولیای دانش‌آموزان و در یک فضای تعاملی نمی‌توان حرکت مثبت و سازنده‌ای را انجام داده و کار آموزشی و تربیتی را به سرانجام رساند. مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل در مورد آموزش زبان ترکی براساس اصل قانون اساسی گفت: ما علاقه مند به این امر هستیم تا اصل قانون اساسی اجرا و مطالبه به حق مردم استان برآورده شود؛ اما در این زمینه برخی موانع وجود دارد به طوری که تاکنون محتوای درسی برای زبان ترکی تدوین نشده که پژوهشکده آموزش و پرورش مستقر در استان آذربایجان شرقی، قرار است در این زمینه به تهیه و تدوین محتوا اقدام کند. ناصری افزود: در استان همجوار با صلاحدید شورای آموزش و پرورش در سه مدرسه، دو ساعت برنامه آموزش زبان ترکی گنجانده شده که ما نیز در استان اردبیل سعی داریم این برنامه آموزشی را آزمایشی اجرا کنیم.

حمایت یک نماینده مجلس از اظهارات پناهیان

امیرآبادی، عضو هیأت رئیسه مجلس در توییتر خود نوشت: همکاران محترم چرا آشفته می‌شوید؟ خب چه اشکالی دارد مردم بدانند رأی مخالف دادیم یا موافق، چقدر حقوق می‌گیریم و اموالمان را شفاف اعلام کنیم؟! ما نمایندگان حق اساسی مردم را در شفافیت آرا سلب کرده‌ایم! بنده باز هم پیگیر شفافیت آرا خواهم بود.

رهبری را به امری که علاقه ندارند، مجبور نکنیم

آیت الله اراکی با ذکر این مطلب که انفاق در راه خدا تنها در زکات و خمس خلاصه نمی‎شود، اظهار کرد: در ماجرای برجام و حواشی آن عده‌ای رهبری را مجبور کردند که شرایط برای کشور چنین رقم بخورد و در آخر سر هم گفتند که رهبری از روز اول تا آخر در جریان کار قرار داشتند، ولی از زمینه چینی خود برای قبول چنین شرایطی سخنی گفته نمی‌شود.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه رهبری در ماجرای برجام و حواشی آن خطوط قرمز و شروط خود را بیان کردند، تصریح نمود: آن‌هایی که رهبری را در تنگنا قرار دادند و بعد به جامعه القا کردند که رهبری مانع رفاه جامعه است، در واقع مهمترین مقصر امضای برجام هستند. می‌گفتند، باید رهبری را تحت فشار‌های مختلف رسانه‎ای و... قرار داد تا ایشان از مسلمات خود عبور و یا ایشان در مقابل خواسته نابجای دشمن سکوت کرده و یا تسلیم شود.

وی گفت: در واقع در اینجا مقصر اصلی همان کسانی هستند که این زمینه را ایجاد می‎کنند که رهبر جامعه به امری که میل ندارد تن دهد. امام علی (ع) با همین حربه مجبور شدند بحث تحکیم را قبول کنند؛ امام حسن (ع) نیز با همین شرایط مجبور به صلح شدند، زیرا یاران ایشان، امام را در چنین شرایطی قرار دادند.

 
عماد خاتمی در آمریکاست یا تهران؟

چندی پیش برخی رسانه‌ها خبر مهاجرت «عماد خاتمی» فرزند سید محمد خاتمی به آمریکا را منتشر کردند. امروز عماد بهاور عضو شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان، با بازنشر عکسی از پسر رئیس دولت اصلاحات پای دیگ نذری شب تاسوعا در توئیتر، مهاجرت وی به آمریکا را خبرسازی خواند.
 
هجوم اتباع کشورهای همسایه برای خرید املاک در شمال/ما باعث می‌شویم مردم ماهواره نگاه کنند/حمایت یک نماینده مجلس از اظهارات پناهیان
 
سؤال کنایه‌آمیز مشاور روحانی از پمپئو

پمپئو، وزیر امورخارجه آمریکا با تکرار این ادعا که دونالد ترامپ آماده مذاکره بدون پیش شرط با تهران است، احتمال دیدار رؤسای جمهور ایران و آمریکا در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل را رد نکرد. این اظهارات وزیر خارجه آمریکا با واکنش توئیتری حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهور روبه رو شد و در توئیتی نوشت: به پمپئو بگویید، گروهک طالبان کجا، جمهوری اسلامی ایران کجا؟ شما طالبان را هم نتوانستید ببینید. آن وقت دنبال دیدار با رئیس جمهور ایرانید؟! شما شهامت پرداختن هزینه‌های بزرگ و گرفتن تصمیمات سخت را ندارید؛ دارید؟!
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۲
در انتظار بررسی: ۷
انتشار یافته: ۲۱۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
نماینده ایکه در دوره اول به مجلس راه بافت معلم روستا واز طبقه فقیر بودند بعداز اتمام دوره نمایندگی سوپر میلیادر شدندخودتان تحقیق کنید تا بدانید چرا ملت خواهان تصویب واجرای قانون از کجا آورده ای هستند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
دختری که به طرفداری از عشق استقلال به دلایلی خودش را اتیش زده بود درگذشت انشالاه زنان جامعه به حق خود برسند . حق در عدالت در ازدواج . در عدالت در ارث . عدالت در مزایای اجتماعی . زن جنس دوم نیست بلکه مکمل انسان هست . روحش شاد
ناشناس
| Thailand |
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
عماد جان پاشو بیا ایران به بهانه حلیم پزونِ مراسم محرم یه عکسی ازت بگیریم همینکه چاپش بکنیم قضیه حلّه بعدش برگرد کشورت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
خیلی ساده ایم
فکر میکنی این قانونو تصویب کنند
یا اگه تصویب بشه اجرا کنند؟
التماس تفکر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
مشتریان عرب در بازار املاک شمال از کدام کشورها هستند؟
شهباز
|
United Arab Emirates
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
با سلام
جناب آقای احمد خاتمی عزیز شما بفرمایید تکلیف کسانی که بدون پاسخگویی در برابر مسولیتت سخنانشون در این برهه آب در آسیاب دشمن می ریزند چیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
وقتی بر
ج
ام
امضا شد بعضی ها زیاد از خورشید برجام گفتند. بهتر است الان سکوت کنند فقط به سوالات جواب بدهند نه اینکه باز هم...
ناشناس
| United States |
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
طبق گزارشها دختر آبی درگذشته است
ناشناس
| United States |
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
لعنت بر شمر
ناشناس
| Thailand |
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
هرگز نباید حتی به اندازه ی یک میکرو متر مربع از ملک زمین و بنائی را به خارجیان فروخت بلکه فقط اجاره بمدت محدود حد اکثر ٣٠ سال آنهم در راستای منافع ایرانیان میتوان اقدام کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
چون هیچ کشوری به اندازه ما کشورهای خارجی شبکه برای ان کشور تاسیس نکردن
ان وقت می گویی ماهواره چی هست؟!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
وقتی سال ۹۲ این دولت امد سر کار با شعار هسته ای رهبری هم مجبور شد به احترام مردم نظر دولت را قبول کند در حالیکه قبل از این دولت مذاکره هم در جریان بود ولی باج نداده بودیم و خواستار حفظ توان هسته ای بودیم و در قبالش تحریم ها بردارند و اژانس هم بازدید داشته باشد که مسیر انحرافی نداشته باشیم
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
چرا به احترام مجلس و دولت سند ۲۰۳۰ با سه فوریت در کمسیون فرهنگی رد شد ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
بحث مردم برجام و هسته ای نبود. بحث مردم این بود گه مگر منافع هسته ای چقدر است که کشور و ملت این همه باید تاوان بدهند؟ اگر هسته ای بهانه ای برای مباحث دیگر است بهتر آن است که بدون تعارف اصل مباحث را مطرح کنیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
ان تنگنایی را که اقای اراکی میگویند را دولت فعلی القا نکرد بلکه اقتصاد نابود شده سال۹۰ و۹۱ تحمیل کرده بود . که به یمن برجام شرایط بهتر شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
شماها هم فقط بدنبال بهانه دادن دست غرب هستید .
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
اقای اشنا.موسی کلیم الله و علی(ع) و حسین(ع) کجا از تریبون مقدس جز برای رضای خدا استفاده میکردند که برخی نسبت به برادران دینی خودش؛ بخواهد نعوذ بالله منش و روش خود را با اسامی متبرکی که بردید اینگونه پیوند بزند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
انتقاد از برخیها چقدر سخت شده.
آفرین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
یک عده جانباز و آزاده و خانواده شهید و باز نشسته که در سنین بالای عمر خود هم رسیده اند
و هیچگونه وابستگی به هیچ گروهی ندارند
و تنها از روی دلسوزی و تعهد اخلاقی و دینی و احساس مسولیت کرده اند
نیز اجازه انتقاد و سوال کردن از مسولین کشور را ندارند!؟
و فورا با پرونده سازی های معمول دستگیر و زندانی شده اند
واقعا تاسف بار است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
خرید ویلا و زمین توسط عراقیها و اماراتیها تبعات بدی خواهد داشت. همه چیز پول نیست .صاحبان املاک در شمال کشور با غیرت و عرق ملی از فروش ملک و زمین به عربها خودداری کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
عراقیها پول قیمت ملک را بنام عرب ایرانی میخرند و سند بنام اعراب ایرانی که نسبت فامیلیت دارند . یعنی در چند سال دیگر تقابل فرهنگی و سنتی و نژادی و مشکل بزرگتر اینکه مشکلات اختلاف مذهبی شکل میگیرد . یعنی همخوانی ندارند
رضایی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
با سلام , واقعا از شنیدن فروش خانه و ملک در شمال به بگانه ها متاثر شدم و اشک از چشم جاری شد , این عمل را چه بنامیم خوبست , خیانت , وطن فروشی ,
واقعا متاسفم که کسانی برای منافع خودشان از هیچ خیانتی فروگذار نیستند , کسانی که به بیگانه می فروشند , کسانی که واسطه هستند و کسانی که دلال هستند همه شان خائن به این ملت هستند و سرنوشت آینده فرزندانشان به سرنوشت مردم فلسطین دچار خواهد شد ننگ و نفرین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
خرید ملک توسط خارجی ها ممنوع است در واقع این ملک به نام ایرانی هاست و هر وقت دولت بخواهد میتواند تصاحب کند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
اماراتی ها رو نه ، ولی عراقی ها برادران دینی ما هستند ، چه مشکلی هست که در کشور ما صاحب ملک بشن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
تا اسم اعراب میاد وسط رگ غیرتت باد میکنه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
ایرانیها می رن امارات و ترکیه ملک میخرن بخاطر حفظ ارزش سرمایه اونوقت عربها بیان ایران سرمایه گذاری کنند ?
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
تز شما تا حالا که در آمدزایی به هر روشی بود چی شد دچار دگردیسی شدید؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
اشتباهی منفی دادم. فروختن زمین به اتباع بیگانه ولو به نام ایرانی تبعات منفی امنیتی برای ایرانیان خواهد داشت. در ثانی باعث گران شدن زمین و زندگی برای مردم شمال ایران خواهد شد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
شمال ایران را فلسطین نکنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
ایرانیها مگه نمیرن کانادا و ترکیه واسه خودشون قصر نمیخرن؟ اینا هم میان اینجا خونه میخرن.اگه اون مشکلی نیست پس اینم نیست.
ali
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
ساکنین شمال یا سرمایه داران نیابتی بدانند امروز منفعت طلبی کنند نسل های بعدی مانند فلسطینی ها باید جبران خسارت کنند
آریایی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
خاک هر کشور مانند ناموس هر شهروند آن کشور هست
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
خرید ملک شمال؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
این آگهی تبلیغاتی یک مِلاک بوده جدی نگیرید.چ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
خدا نبخشد کسانی که برای دادن یک حقی از کشور در مقابل گرفتن دیگر حق کشور باب مذاکره ایجاد کردن و باعث شدن در هر دو مورد دچار زیان شویم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
با احترام٬ حس افسوسی که در سخن شماست بسیار شبیه ادبیات نتانیاهو و ترامپ میباشد وقتی که درباره برجام سخن میگویند
سیاوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
درود بر خاتمی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
كدوم خاتمي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
زمین های فلسطینی ها را هم همین طوری گرفتند .
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
با یک اختلاف
فلسطینی ها را قطار میکردند و سپس با چکش سر آنها را متلاشی. آنوفت از دیگران میخواستند که زمین هایشان را بفروشند. این است مفهوم صیهونیست. اینجا مقصر کسانی هستند که چنین راهی را برای زمینخواران عرب باز کرده اند و باید سر این افراد را با ...
ناشناس
| United States |
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
خرید زمین ها در ارتفاعات عباس آباد و جلگه های دو هزار تنکابن و جواهرده رامسر توسط عرب ها بشدت در حال خرید هستند البته بیشتر ساختمان به اسم شخص معتمد محلی میخرند و اسناد مالکیت طبق شروطی به یک ایرانی عرب واگدار میشود یعنی به عرب ایرانی برای اعراب عراقی و اماراتی و عربستانی وکلالت میدهند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
هر چی مینویسند را باور نکنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
بهروز نعمتی: " اینکه ایشان در منبر ، مجلس را به ناسزا ببندد در شان ایشان نیست"!

اتفاقا در شان ایشان هست جناب نعمتی...در شأن منبر نیست.
پاسخ ها
رحیم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
اقای نعمتی از چی میترسند اقای پناهیان گفته شفافیت حرف بدیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
همهٔ اشخاصی که در رابطه با مذاکرهٔ میان ایران با امریکا از ، زبان مردم سخن میگویند ، برای رفع شبهات چرا این موضوع را به رای مردم نمیگذارند ،؟،،
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
خیلی خوب میدانند که آنچه مسئولان در پیش گرفته و به آن معتقد هستند آسمان تا زمین با نظر مردم تفاوت دارد .
سهراب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
راستش عماد جان....اگه شبکه های اجتماعی من رو هم موقع مهاجرت رسوا میکردن،نیمه راه آمریکا به ایران برمیگشتم و فعلاهمین کاری رو میکردم که تو کردی!!.....تابی جان به عمادجان بگو خواننده های تابناک ماشااله اکثرا باسوادن:)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
یعنی سهراب جان به شوفر هواپیما میگفتی بالای اقیانوس اطلس یه دور بزنه تو رو پیاده کنه؟اره عماد جان منم بودم دیدم وسط راه پیاده شد دقیقا همینطوری که گفتی
:)
ناشناس
| Canada |
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
ناشناس جان، از ایران به آمریکا پرواز مستقیم نداره. وسط راه میتونه توقف در یکی از کشورهای اروپایی هگ محسوب بشه.
نسرین انصاف پور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
کشور اسراییل را همین مردم پولدار عرب به وجود آوردند زمانی که زمین های خود را به یهودیان با سود بالایی فروختند هیچ گاه به فکر کشورشان نبودند که کشورشان را به چه قیمتی و با چه آینده ای به صهیونیست ها واگذار می کنند. الان هم پول پرستان و نوکیسه گان و کسانی که غم سرزمین ما ایران را ندارند و هیچ گاه به فکر مردم نبوده اند همین کار را می کنند هرگز به فکر آینده فرزندان این آب خاک نبوده و نیستند و تنها به منافع آنی خود نگاه می کنند و کشور را ویران می کنند. دولت و حاکمان کشور بهتر است آیا از عواقب چنین معاملاتی باخبرند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
فلسطینیا زمین فروختند ولی حکومتشون رو که نفروختن! قضیه فلسطین همش تقصیر اعراب نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
فلسطینی ها زمین شان را به قیمت بالا فروختند حالا ما باید پس بگیریم؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
عجب !!!! اینهمه سال در تریبون ها و صدا و سیما میگفتند که یهودی ها بزور فلسطین را اشغال کرده اند . ما هم اینهمه سال شعار میدادیم که فروشنده خوب است و مرگ بر خریدار !!!
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
مثلااماراتی هامناطق خوش آب وهواوآزاددوبی رارهاکنندوبیایندشمال کشورمان سرمایه گذاری کنندکه سرمایه خودرابه خطربیاندازندکه هرروزه مجلس محترم قانونی برعلیه سرمایه داران وضع میکندکه هموطنان ازترس قوانین خلق الساعه سرمایه خودرابخارج میبرندبایستی احتمالا مشکل فکری داشته باشندوعراقی هاهم بهمین صورت شمامیخواهیدبااین اخبارمردمراتشویق بسرمایه گذاری درشمال کنیدعیبی نداردولی بهتراست دولت ومجلس محترم راتشویق کنیداقلایکسال دست ازسرسرمایه گذاران املاک بردارندکه هرروزه ازسرمایه گذاری نگرانشان نکنند،مسلماموفق ترهستیدتاانتشاراخباری باورنکردنی.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
برای تنوع در تفریحات هزینه میکنند . هم زمین و هم غذا و هم ساختمان با بی ارزش شدن پول برای انها ارزان هست
ناشناس
|
Sweden
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
کشور قانون ندارد ،مزدوران وجانیان واجانب چطورقانون رت دورمیزنند وبراحتی تابعیت کشورمارا بدست می اورند وبعدا به انجام معاملات ملکی می پردازند ،کدام دلالان راه وچاه را برایشان یاد میدهد ؟ نکند انهاهم مثل صهیونیست ها ارام ارام نقشه اهریمنانه خویش را پیاده سازی میکنند
شهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
بدون آمار خبر انتشار ندین. دوباره زمینهای شمال راکد شد .یه عده شروع کردن به خبرسازی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
من حاضرم یک زمین تو شمال رو با یه آپارتمان تو دبی عوض کنم .
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
کاش کسی اجازه نداشت از طرف مردم صحبت کند.صدای مردم را در خیابان ،مترو،تاکسی ،اتوبوس میتوان شنید اگر گوش شنوایی باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
بله دقیقاً همینطوره .

متأسفانه حدود 2 الی 3 هزار نفر در رأس بدون کوچکترین توجهی به خواست مردم برای 83 میلیون نفر تصمیم میگیرن
رحیم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
بدبین نباش اقای روحانی هر روز رصد میفرمایند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
خوش بحالمون که شمال راداریم دلشون بسوزه مادلارنداریم ماشمال داریم زنده بادما که اینقدرخوبیم من یک ویلادارم ازش خسته شدم ازراهش وشلوغیشو کثافت اطرافش آگه عراقی دوبی ای وخلاصه هربدبخت بیچاره ای بخواد بهش میفروشم بقیمت خیلی ارزون چون هیچکی نمیخره راستی آدرس دیواردوبی‌وعراق رابده بفروشیم تابناک نکنه ماراسرکارگذاشتی آخه باورکردنش خیلی سخته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
"هجوم اتباع کشورهای همسایه برای خرید املاک در شمال" ساعت خواب. حالا تازه دارین اطلاع رسانی میکنین؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
شمال رو به لجن کشیدن.
یه مشت عراقی مجرد ریختن اونجا..
وای از بی غیرتی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
دقیقا . از چند سال پیش شمال ایران تبدیل شده به تایلند اعراب ولی جرات انتشار خبر نداریم چون خودمان را محکوم میکنند . تا دلار اعراب و دلبستگی خاص مسئولان به اعراب هست این حکایت ادامه خواهد داشت .
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
آقای سید جواد هاشمی واقعیت اینه که بخش زیادی از مردم نگاه کردن و یا تماشای شبکه های مختلف صدا و سیما رو وقت تلف کردن می دونن و صرفا برنامه های خاص و یا مثلا مسابقات خاص ورزشی که پخش میشه رو نگاه می کنن. این دیگه زوری نمیشه!!!! شاید به زور خیلی موارد رو به مردم تحمیل کنید اما دیگه نگاه کردن به صدا و سیما و برنامه های بی کیفیت و بی محتوا رو نمیشه به زور به مردم تحمیل کرد. حتی اگه ماهواره هم نباشه، خیلی راحت تلویزیون رو خاموش می کنن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
وقتی که پرسنل سازمان ما به علت تبعیض و عدم پرداخت
حقوق حقه تحصن کردند و صدا و سیما هم یک گزارش مفصل تهیه کرد و قول پخش آن را داد و با کمال تعجب دیدیم که پخش نشد و علت را جویا شدیم متوجه شدیم که مدیران سازمان ما به مدیران صدا سیما گفتند که پخش نشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
ای زبان فارسی ای دّر دریای دری ای تو میراث نیاکان ای زبان مادری
در توپیدا فّر ما فرهنگ ما آیین ما از تو برپا رایت دانایی و دانشوری
کابل و تهران و تبریزو بخارا و خنجد جمله ملک توست تا بلخ ونیشابور و هری
فارسی را پاس می داریم زیرا که گفته اند قدر زر را زرگر شناسد قدر گوهر را گوهری
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
تبریز !!!!! فکر نکنم تبریز ملک زبان فارسی باشه برادر .

ضمناً خوشحال به شماها که فارسید و میتوانید زبان خودتون رو پاس بدارید . ولی ماهایی که ترک و کرد و بلوچیم چه گناهی کردیم که باید با زبان شما درس بخوانیم و آنرا پاس بداریم .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
تو قبل از اینکه کرد و ترک و بلوچ باشی ایرانی هستی.و فارسی زبان مشترک ماست.
ناشناس
| Canada |
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
تبریز که یک نام فارسیه!
جعفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
حیف این کشور که چوب حراج خورده
# شمال
# عراق
# اقتصاد
# ارزش پول ملی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
در کانادا در سند ملکی تمام املاک فروخته شده به اجانب و ایرانی ها عنوان می شود فقط بنای ساختمان فروخته می شود آن هم فقط به مدت 30 سال و مالک اصلی زمین ملکه انگستان است. ما هم یک چنین قانونی باید داشته باشیم. در این نوع سند ویژه بیگانگان مالک مردم ایران و رئیس جمهور کشور و مجلس شورای ملی می باشند.بدین صورت با فروش فقط بنای ساختمان و فقط درختان و تجهیزات و ... فقط به مدت سی (30) سال می توان از زمین خواری بیگانگان جلو گیری کرد. بعد سی سال هم مالک این نوع سند که فقط بیگانگان ، مالک بنا و ساختمان و درخت ها و.. است می تواند با دادن مالیات و ... سی سال دیگر تمید کند یا ساختمان و درختها و... را بکند و به کشور خودش ببرد. آقایان مجلسی و دولتی جای اینگونه قوانین در کشورمان خالی است .چرا و آیا!!!!!؟؟؟؟؟
ناشناس
| Canada |
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
اولا چنین قانونی در کانادا وجود نداره و هر کی بهتون گفته میخواسته باهاتون شوخی کنه
ثانیا اون قانونی که در ایران خواستید شدیدترش وجود داره. هیچی خارجی نمیتونه در ایران اموال غیرمنقول داشته باشه، چه زمین چه ساختمان، چه ۳۰ سال چه ۱۰۰ صد. البته خوشبختانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
پر بیننده ترین برنامه ی صدا و سیما(برنامه 90) را تعطیل می کنند و بعد میگویند چرا مردم ماهواره می بینند!!!! عجب طنز تلخی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
پر بیننده ۹۰؟
خیلی دوست داری واقعیت را عوض منی؟
پر بیننده برنامه دیگر است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
عجیب ترین کشور دنیا کشور ماست .

آقایان مسئول هر چیز را که مردم دوست دارند و می پسندند حرام و جرم تلقی کرده و تعطیل میکنند ، آن وقت خیلی راحت از زبان مردم سخن گفته و برنامه های دلخواه خود را به مردم تحمیل میکنند .

ولی دیگر در این مورد کاری نمیتوانید بکنید ، بنده به شخصه نه تلویزیون ایران را نگاه میکنم و نه اعتقادی به باورها و تبلیغاتش دارم .
سیدمحسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
واقعا جای تاسف داره کشورهای همسایه تو ایران زمین بخرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
حمایت یه نماینده از پناهیان , بقیه چی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
بقیه میترسن رایشون رو ملت بفهمن و دور بعد رای نیارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
متاسفانه در استان گیلان با هجوم گسترده اتباع خارجی و داخلی مواجه است با سهل انگاری نهادهای مسئول طبیعت زیبا و جنگلهای هیرکانی ، باغداری ، کشاورزی ، دامداری در گیلان به سوی نابودی می روند. مردم بومی به خاطر مشکلات اقتصادی و نیز مشکل افرینی نهادهای چون منابع طبیعی و بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی ناچار می شوند زمینهای خود را بفروشند و به شهرها مهاجرت کنند.
متاسفانه نهادهای دولتی به این غیر بومیان ثروتمند به راحتی همکاری می کنند ولی با بومیان همکاری نمی کنند
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
متاسفانه اعراب و مسافران شهرهای جنوب کشور و یزد و خوزستان در شمال ایران خرید زمین و ملک و باغ کشاورزی را با چند درصد بالاتر میخرند . برای اینکه کشاورزی و دامداری به دلایل زیادی مقرون به صرفه نیست . من خودم شاهد این هستم که به صورت بی رحمانه ای خرید میکنند و بزرگترین مشکل ان زمانی ایجاد میشود که تقابل دو فرهنگ چند سال دیگر شکل میگیرد تفاوت گفتار و رفتار اجتماعی ایران و اعراب و همینطور اعراب برای خوش گدارانی ملک میخرند نه برای تولید کشاورزی . هر چه زودتر تا به سرنوشت فلسطین دچار نشدیم ما روستاییان شمال یک فکری بکنید .
سید رسول زنگانلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
تابی جون اگه قراره زبان تورکی به مدت 2 ساعت اجرا بشه اول این برنامه بایستی در زنجان اجرا بشه چون 99/8 درصد جمعیت زنجان تورک هستند.
پاسخ ها
ناشناس
| Turkey |
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
برادر گرامی زبان آدری نه زبان تورکی ...
هر وقت فرق بین این دو رو متوجه شدید میتونید در این خصوص نظر بدید .
در ضمن زبان مردم محترم زنجان حتی با زبان اذری هم تفاوت داره و در واقع گویشی خاص همراه با کلمات آذری هست
ناشناس
| United Arab Emirates |
۰۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
این ۹۹.۸ رو چطور حساب کردی عریزم؟؟!! اون ۰.۲ درصدکجایی هستن؟؟!! آدم یاد اون ۹۸.۲ درصد معروف میفته!!!
ناشناس
| United Arab Emirates |
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
داداش مگه مجبورتکردن نظر بدی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
مثلا آذربایجان و اردبیل چند درصد تورک دارند ؟ گفته شده که بصورت آزمایشی و این بخاطر جمعیت کم دانش آموزان این استان نسبت به استانهای همجوار هست . بسیار مطمئنم که این تصمیم مقطعی است و حتما ادامه دار نخواهد بود . اگر تصمیماتی در زمانهایی برای مردم گرفته می شود که مورد پسند عوام است مطمئن باشید یا انتخاباتی در راه هست یا به سبب فشار های خارجی ممکن است رضایت نسبی با این کارها در داخل حاصل شود .
قانون های خیلی ساده ای موجود هستند که حدود 30 -35 سال پیش تصویب شده اند و اجرای آنها بعمد برای عبور از بحران ها نگهداشته شده است .
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
در قضیه قرار داد برجام اگر شک و شبهه ای وجود داشت باید مثل سند ۲۰۳۰ سراسیمه و بسرعت رد میکردند . اگر در انزمان با مداکره مخالفت وجود نداشت چون هدف رسیدن به غنی سازی اتمی صلح امیز بود و بعد از برجام‌هم برجام کارش را میکرد اما از دو هزار تریبون‌گفتند برجام را در موضع ضعف قبول نکردیم پس برای اثبات این مدعا چند تا موشک در کنیم و ملوانان امریکای را شکار کنیم . پرچم اتیش بزنیم . خوب الان چرا پرچم اتیش نمیزنند . هر چه مشکلات سیاسی گرفتار هستیم از این طیف تندرو هست . کی از دست اینها راحت میشویم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
بله . برجام با سالی ۴۰ ملیارد دلار اضافه درامد ارزی جایی برای شک و شبه نمیذاشت
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
منظور اقای پناهیان در مورد شفافیت بگیر و ببند هست . ......افشار گری یاشار سلطانی در مورد واگذاری املاک شهرداری برای ایشان هزینه سیاسی و حبس داشته است . افشاگری فیلم‌ صیغه دختر ۹ ساله دردسر ساز شده است . درخواست منطقی کارگران بدون خشونت در خیابان جهت مطلبات حقوقی دردسر ساز شده است و حبس طولانی در پی داشته . شفافیت در یک جای حبس دارد در جای دیگر ندارد بستگی به جناح سیاسی دارد
پاسخ ها
یک کارگر مسلح به کلاشینکف
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
اون بدون خشونت رو خوب اومدی :)
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
شفافیت ارا میتواند باعث رواج خرید وفروش رای در بین نمایندگان شود. به این صورت که باندهای قدرت با تطمیع نظر نماینده را جلب کنند و مطمن باشند ان نماینده در وقت رای دادن برگه دیگری را نمی اندازد. ولی در رای مخفی چنین بستری فراهم نیست
پویا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
همه باید به شفافیت کمک کنیم حتی اگه هزینه ای برامون داشته باشه باید مقاومت کنیم تا فساد از کشور جمع بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
طی سالهای اخیر بسیاری از سوپردلواپسان آرزو داشتند رفتارهایی از آقای خاتمی سر بزند تا بتوانند با دستاویز قرار دادن آنها، ایشان را به ضدیت با انقلاب متهم کنند. مثلا خیلی دوست داشتند آقای خاتمی انتخابات را تحریم کند، یا مردم را به شورش علیه نظام وادارد، یا طرفدارانش را به سوی بی قانونی سوق دهد و... تا امروز که فرزندش را به آمریکا بفرستد!!! اما هیچ کدام از این آرزوها محقق نشد و آقای خاتمی همچنان با همان آرامش همیشگی، لرزه بر اندام مخالفانش می اندازد. اما خوب است همین عزیزان، یک بار برای تنوع هم که شده با دیدی منصفانه و به دور از تعصبات مرسوم، نگاهی مقایسه وار به هشت سال دولت آقای خاتمی بیندازند. در آن صورت قطعا بسیاری از آنها به این نتیجه خواهند رسید که اگر راهی که در آن هشت سال طی شده بود ادامه پیدا میکرد، بدون شک امروز در وضعیت بسیار بسیار بهتری بودیم و میتوانستیم در عین تعامل با دیگر کشورها، حتی آمریکا، هم انرژی هسته ای را (به آن شکلی که واقعا به درد کشور میخورد) داشته باشیم و هم به ضدیت با رژیم صهیونیستی و حمایت از مخالفانش ادامه دهیم. و شاید امروز شاهد گرایش کشورهای عربی به سوی این رژیم منحوس نبودیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
فتنه ۸۸ چی بود پسرم؟ ملاقات با جرج سوروس چی بود پسرم؟ تکرار چی بود پسرم؟ کلاس چندمی عمو؟
پویا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
عزیز دل، دشمنی آمریکا با ما فراتر از این مسائله. الان هسته ای رو (بهانه) کردن. هسته ای حل بشه میرن موضوع دیگه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
رفتارهای آقای خاتمی در سال 88 رو از چه نوعی تفسیر می کنید؟ بخش آخر حرفات هم اصلا درست نیست چون لابی
یهودیان در آمریکا نفوذ بالایی داره و در ثانی رابطه مخفیانه برخی کشورهای عربی با اسراییل به سال ها قبل بر می گردد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
ببخشید من طرفدار ایشان و جناح مقابل ایشان نیستم ولی وجدانا طرفداری برای ایشان مانده است ؟
رحیم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
نظر رهبری درباره خاتمی اینه یاغی بر نظام باقی بر فتنه خیانت از این بالاتر مگه داشتیم
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
احمد حاتمی ....اگر کسی در این مقطح با دشمن یعنی امریکا مداکره کند ملت نمیبخشند . ...کدام‌ملت . ملت چند درصد ؟ باز هم از زبان ملت حرف میزنند . نظر ملت در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس چی بود ؟ چرا انها را پیگیری نمیکنید ؟ اگر نظر ملت مهم هست در این موارد رفراندوم بگیرید ایا مخالف هستند یا موافق
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
بزودی جمعیت اتباع بیگانه از خود ایرانی الاصل ها بیشتر می شود .مملکت را تیکه تیکه بفروشید یا اجاره به شرط تملیک دهید چون اساسا برای آقایان مهم نیست.
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
راستی اون عراقیهایی که اخبار ورودشون به ایران برای کمک به سیل زده‌ها با هزار اب و تاب پوشش داده شد چه شدند؟ هنوز در ایران تشریف دارند یا برگشتند؟ چرا دیگر خبری از فعالیتهایشان را در رسانه‌ها نمیبینیم؟ خبری از ماندن یا برگشتن آنها منعکس نشده است!
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
فلاحت پیشه .... در گام چهارم باید به شرایط قبل از برجام برگردیم .... پرسش این هست که در شرایط قبل از برجام امکان چانه زنی برای دستاورد فعلی یعنی غنی سازی صلح امیز که ده سال تلاش شد بدست میاید؟ دوم اینکه آیا قدرت های بزرگ حاضر هستند این توافق را بپذیرند ؟ اصلا توافق جدید خواهند کرد ؟ آیا جنگ خواهد شد ؟ هیچ چیز معلوم نیست . تنها راه این هست که برای از دست ندادن غنی سازی اتمی راه مقاومت را در پیش گیرید چون خروج از برجام یعنی تعطیلی مراکز اتمی .
محمدجواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
ای کاش توانایی مالی اش را داشتم تا از ایران خارج شوم و در یک کشور بهتر ساکن شوم.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
خب به سلامتی اگر عراقی ها در جنگ نتوانستند میهن ما را کنند در صلح دارند به مرادشان میرسند. وای بر آنانی که خاک وطن را اینگونه میفروشند.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
یعنی چی اگر قرار بر این بود که در جنگ با عراق از خاک و ناموس دفاع کنند حالا هم خاک و هم ...‌‌....در خاک خرید هستند . تمام سوپر مارکت و یابان و هتل های شهر ما پر از مردم عراق هست .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
کار به جایی رسیده که آقایون کشور ایران رو با گروه طالبان مقایسه می‌کنن: خسته نباشید.
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
حقیقت تلخ است
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
واقعا دم‌ مردان ایرانی گرم . ..وقتی قانون کشور به مردان ایرانی این حق را داده است که بدون داشتن شرایط فکری و مالی و سنی میتوانند دختر یا زن دیگری را بدون اجازه زن اول اختیار و صیغه کنند . واقعا مردهای ایرانی خیلی غیرت دارند که با توجه به فشار محدودیت نگاه دامنگیر و جو گیر چند همسری نمیشوند . یعنی ایا مردان ایرانی یک جوری خصوصا قشر تحصیلکرده و روشنفکر با ابنکه این یک امتیاز هست خودداری میکنند . در هر صورت دمشان‌گرم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
فردا ظهر عاشورا در روستای ما دو هیئت در قبرستان به فاصله یک دقیقه شروع به اذان گفتن می کنند یعنی یکی شروع کرده در وسطهای اذان هیئت بعدی با فاصله پنج متر از نو شروع به گفتن اذان می کنه و روحانی محترم هم انگار نه می شنوه و نه وظیفه ای در قبال این حرکات داره وقتی خرافات و اختلافات وارد مراسم مذهبی میشه که شده و کسی هم بدش نمی‌آید تا مردم سروکله هم بپرند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
در یک خیابان دو هییت همدیگر را قبول ندارند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
افزایش تعداد بلندگو و آمپلی فایر ها هم در راستای رقابت با همدیگر هست و گرنه نیمه های شب در چند متری تماشاگران هیچ نیازی به این حجم صدا و نمایش نیست .
خدای هست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
جشم حسود بخیل ...... چشم ندارن خوشی اقا زادهای سوپر منو ببینن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
تو دولت‌های احمدی نژاد زبون امثال پناهیان کجا بود!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
خدا لعنت کند کسانی رو که شرایط رو برای کشتن
امام حسین محیا کردن
۲۴
پویا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
چرا اتفاقا حتی مراجع تقلید هم انتقادات تندی انجام می دادند. تلاش نکنین موضوع رو به حاشیه ببرین. همه جا و همه وقت باید علیه فساد صحبت کنیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
زبون دوستان شما دراز بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
قیمت ملک توشمال بالاترمیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
هشت سال موفق نشدند ایران را بگیرند حالا با چشم بستن مسئولان بر تمام جنایت هایشان به خود اجازه می دهند در ایران املاک آنهم غیر قانونی بخرند چه کسی بعدا هزینه این اشغالگری آرام اعراب را خواهد پرداخت؟ الان آنکاری را می کنند که اسراییل با فلسطینی ها کرد و املاک آنان را از طریق واسطه خرید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
این نتیجه کاهش ارزش پول ملی است
پارسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
آخه کدوم کشور خاکش رو به غیر شهرونداش میفروشه...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
ترکیه
شیوای بلخی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
هممه جا ملک وزمین به سرمایه دار خارجی میفروشه مثل ترکیه وکانادا و
..
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
این همه ایرانی ها در ترکیه و گرجستان و .... ملک می خرند توجه نمی کنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
ترکیه ، قبرس ، اسپانیا ، مالت و .... البته با شرایط خاص . جذب سرمایه میکنند نه فرار سرمایه . روستایی شمال نشین ما با فروش زمین کشاورزیش به اعراب و با توجه به شرایط بد کشور میرود و در کشور دیگری با آن پول آپارتمان می خرد . چشم بسته شرایط آنها را هم قبول میکند .
ببینید کشور را به چه وضعی انداختند که یک ایرانی مهمترین و با ارزش ترین سرمایه اش را که خاکش باشد میفروشد و در کشورهای دیگر مستاجر می شود . مشخص است که دستهای پنهان و پرقدرتی پشت پرده در حال پیش بردن اهدافشان هستند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
ماکه فدایی دلاریم ازدست دادن زمین چه ارزشی دارد
جبار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
ااتباع کشورهای همسایه هر چی توی بازار ایران گیرشون میاد میخرن یه زمان پوشک یه زمان خوار و بار حالا هم ملک اگه وضع بی ارزشی پول و بی در و پیکری کشور و بی تفاوتی ملت همینطور پیش بره معلوم نیست چه بلایی سر این کشور و ملت بیاد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
وقتی بیگانگان کشور ما را امروز می خرند فردا مثل فلسطین های باید بیرون از خانه‌ی مان زندگی کنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
شاید در نظر مسئولان نوعی همدردی با فلسطینی ها باشد . شرایط را طوری رقم بزنیم که مثل آنها زندگی کنیم .
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
زمانی هاشمی رفسنجانی گفت اگر جنگی بین ایران و اسراییل در بگیرد اسراییل انقدر کوچک است که با یک بمب نابود خواهد شد.و ایران انقدر بزرگ است که چندین بمب هم به ان تاثیر ندارد.این سخن هاشمی که حکیمانه هم بود باعث شد:
۱ عمله های اسراییل در ایران حذف او را کلید زدند
۲عمله های اسراییل در امریکا تجزیه ایران را کلید زدند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
ژاپن در جنگ جهانی دوم بخاطر تصرفاتی در کشور چین بدست اورد و امریکا به ژاپن اخطار داد ولی ژاپن خارج نشد مجبور به بمباران اتمی شد و با دو بمب اتمی امپراطوری ان کشور نابود گشت . الان فقط بمب اتم اسرایبل نیست بلکه ده هزار کلاهک هسته ای فرانسه و انگلیس و امریکا هم هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
شما منتقدانتون رو تندرو خطاب می کنید ولی خودتون با سرعت نور حرکت می کنید
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
گفتن حرف بیهوده سر منبر باعث درد سر برای خیلی از ارزش های اخلاقی شده است . چه لزومی دارد که در سر منبر و تریبون رسمی کشور بابت سیل و زلزله و طوفان و خشکسالی بگویند که بخاطر روسری دختری هست که در پارک اب بازی میکند . بعد از مدتی وقتی خداوند باران رحمت را فرستاد باعث خرابی میشود در صورتی باید سیل مهار میشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
یعنی به عبارتی ایران شده فلسطین دوم !!!
زمین هارا به اعراب میفروشند بعد از مدتی میگن اعراب غاصب و سپس انتفاضه شمالی ها شروع میشه !!!!!

ایرانی ، زمینت را به غریبه نفروش . وطن فروشی عاقبت ندارد.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
مردم گناه ندخرند چون به سمت فقر در حال سقوط هستند
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
ورود غیر مجاز به عراق سه سال حبس و زندان دارد . خرید زمین های سرسبز شمال توسط عراقیها با سند مالکیت خود ایرانیان .... بعنی اعراب در دهه ۱۹۵ هجری طی دویست سال پایداری شمالیها نتوانستند نفوذ کنند حالا راحت زمین را میخرند . مبارک هست انشالاه . اینو کم داشتیم
بينا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
با قانون مترقي مجلس ما كافيست برادران كشورهاي همسايه يك ازدواج صوري در ايران انجام دهند تا علاوه بر خريد ويلا ،اقامت و حق تابعيت و راي را هم براي خود هموار كنند. قابل توجه عزيزاني كه به مسايل امنيتي با ديد عاطفي نگاه ميكنند
پویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
کسی که ریگی به کفشش نباشه از شفافیت نمی ترسه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
ریگ که خوبه بعضی ها قلوه سنگ به کفششونه،
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
برادرکدام تابعیت هزاران فرزند زنی ایرانی که همسر افغانی دارد تاکنون تابعیت نگرفته است ویاهیج افغانی تابحال اقامت ازطریق ازدواج نصیب شان نشده است ویاشاید درمورداعراب چنین نباشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
افرین. ولی چرا شفافیت از شفافترین نهاد کشور شروع بشه؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
بگذار بخرند تابعدا بازور آنهارامجبوربه ترک کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
کدوم زور؟
کبک
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
چون بنام ایرانی ملک می خرند اشکال نداردبزودی شاهد پایین آمدن قیمتها خواهید بودچونایرانیها شروع بفروش خواهندکرد عربهای پول دارهیچ مدرکی ندارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
سئوال:
با برجام چه چیزی را از دست دادیم؟
اگر برجام نبود وضعیت مردم الان چطور بود؟
غنی سازی چه مشکلی از معیشت مردم را حل میکند؟
ناشناس
|
Turkey
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
زبان ترکی هست نه آذری . زبان آذری وجود نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
شما تقریبا درست میفرمایید. زبان آذری وجود داشته (شاید هنوز هم در بعضی جاها باقی مونده باشه) ولی پس از اشغال بیگانگان از بین رفته و جایگزینش زبان قوم مهاجم شده. کمی تاریخ خوندن بد نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
کشوری که نمایندگانش با این قوانین خارق العاده و دولت با این وزرای سرمایه دار و دوتابعیتی دارند پیش می روند وضع بهتر از این نمیشه چون هیچکس به فکر آینده کشور نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
اولا خرید اموال غیر منقول توسط اتباع بیگانه طبق قانون ممنوع است، دوم شماها می تونید برید تو دوبی و حاهای دیگه ویلا و زمین بخرید ولی اونا نمی تونند؟ سوم بنده ویلا ی خیلی زیبائی در بهترین نقطه شمال دارم، سه ساله می خوام بفروشمشچ، مشتری نیست. کلا باید گفت این موضوع صحت نداره و هجومی از طرف اتباع بیگانه برای خرید املاک وجود نداره، حالا ممکنه یه دفتر املاک جند تا ویلا و ملک به همون شکل گفته شده در متن، به اتباع بیگانه فروخته باشه، ولی این موضوع فراگیر نیست. چهارم، اگه شما اتباع بیگانه ( غیر افغان) به وفور در تهران دیدید، در شمال هم خواهید دید!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
باز هم قافیه به تنگ آمد احمد خاتمی مردم رو هول داد جلو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
تلویزیون داخلی
من تمام شبکه هاش رو حذف کردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
چراشایع پراکنی میکنیدکدام تبعه کشورخارجی آمده درشمال ملک بخردشمامیخواهیدبازارگرمی جهت فروش زمین به هموطنانمان کنیدکه فکرمیکنیدفریب تبلیغاتتان رامیخورنداولاخارجی که نمیتواندملک بخردبدون شماره ملی وغیره ثانیامگردیوانه شده اینهمه هموطن میرونددوبی وترکیه زمین میخرندبرای راحتی بیشتر حالا چه کسی ازآنها بیایدشمال ملک بخرد شما یک نیم نظری به ارزش روزافزون پولمان بفرمائید متوجه میشویدسرمایه گذاری دراینجا یعنی چه درست است ما خیلی خیلی ساده ایم ولی نه آنفدرکه فکرکردیدتبلیغات خودراجهت فروش زمینهای بدون مشتری درشمال کمی باورانه ترکنیدکه خنده دارنباشد
مهدی
|
Canada
|
۰۴:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
همیشه شنیده بودیم صلح امام حسن کار درستی بود ..حالا حاج آقا میگه مجبورشان کردند... یعنی امام معصوم با فشار دیگران مجبور به صلح شده و این صلح از نظر ایشان اشتباه بوده...
ناشناس
|
China
|
۰۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
ما ملک را به نام شخصی می‌کنیم که ایرانی است و کلید را به او تحویل می‌دهیم و اسناد به نام هموطن ما منتقل می‌شود.تعجب میکنم که در زمینه املاک قوه قضائیه با داشتن سازمان تخصصی ثبت املاک و اسناد در این مورد و موارد مشابه سکوت کرده شاید به امید انتقال ارز به ایران باشه اما در آینده معظل بزرگی برای قوه قضاییه خواهد شد و هزاران پرونده در این موارد به روی میز قضات خواهد رفت، پس بهتره رئیس جدید قوه قضاییه از هم اکنون فکری به حال این اتباع خارجی و دوستان ایرانی مثلاً قابل اعتمادشان کنند و به کشورهای مربوطه هشدارهای لازم را بدهند.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
ای خاک برسر اون مالکی که ملکش به عرب بفروشد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
سلام
من نمیدونم ما چرا همه چیزو میخوایم از اول سعی و خطا کنیم! ببینید جاهای دیگر دنیا رای گیری مخفی هست یا نیست همونجور رفتار کنید، اونها حتما تجربه کرده اند. فساد با این ابزارها از بین نمی رود باید ساختارها درست شود و شفافیت مالی در کشور ایجاد شود. باید به گونه ای باشد که اگر کد ملی یک نفر را در سیستم وارد کنید تمام دارایی او و خانواده و مرتبطانش مشخص باشد. تغییرات ناگهانی درامدی افراد برجسته شود و گزارش شود. اینها خیلی سخت نیست چندتا برنامه کامپیوتری ساده با پایگاه اطلاعاتی قوی می خواهد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
ایا کسی که ممکنه دشمنش باشه در خانه جای می دهد با اینکار وبی توجهی. مسولین وحریص بودن مردم برای پول بیشتر بیگانه اوارد خانه خودممون کردیم اگر اینه فردا دشمنان ما بودند چه جوابی برای مردم داریم اگر اینها در کشور خرابکاری کردند چه کسی می فهمد اگر اینها امدهاند تا جنگلها را انبش بزنند چه کسی می داند.مگه فلسطینیان اینطوری زمینهایشان را به اسراییل نفروختند.بخدا قسم در کشور ما هرج مرج حاکم است وفکر می کنند اینطوری ارز وارد کشور کردهاند پس خیای خوب است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
اعراب چشم طمع به شمال ایران و دریای خزر دارند.
سیاکو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
خانه اشکالی ندارد‌ فقط چیزه دیگری نخرند اتباع بیگانه. ؟؟!!!!
ناشناس
|
Latvia
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
مگه میشه خاک کشور رو به خارجی ها فروخت؟؟!!چرا همه خوابن؟ یا خودشونو به خواب زدن؟ این چهار تا دارودرختی رو هم که برامون مونده بدیم به همسایه های عزیزتر از جانمان؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
با کمال احترام به برادران مسلمان عرب....ولی تو رو خدا این کارو نکنید
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
زمینها را نفروشید. به مشکل امنیتی بر میخوریم به خدا. از خانه هایمان بیرونمان می کنند. اگر مالکان پول بیشتر میخوان، یه جوری این قضیه را حل کنید. اصلا فروش ملک به خارجیا هم اگر باشه، باید برای مدت محدود و با چند برابر قیمت داخلی باشه. جان مادرانتان نفروشید. این کار کمتر از دین فروشی، خودفروشی و ... نیست. اگرم گوش شنوایی نیست مردم باید خودشون وارد عمل بشوند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
تو اورمیه دارن زمینهای مرغوب را به به حامیان تروریستهای پ ک ک و قندیل نشین و اطرافیان بارزانیها می فروشن. دقیقا نگرانی ما هم مثل شماست.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
یعنی از این به بعد شمال باید عربی صحبت کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
. به جاي اين كه گلويتان را براي فلسطين پاره كنيد مراقب سرزمين خودتان باشيد . .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
ظاهراً فقط شمال نيست . چون يكي از دوستان كه اخيراً عازم مشهد بود مي گفت هواپيما پر از عرب بود . دستي دستي كشور رو تقديم اعراب مي كنيم . دستتون درد نكنه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
جناب خاتمی لطفا بفرماید منظورتان از ملت کی یا چی است ؟راست میگید رفراندوم برگزار کنید . چه کسی شما رو سخنگوی ملت کرده ؟
مهران
|
Ukraine
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
آقای خاتمی شما کی نماینده مردم بودی که از سمت انها حرف می زنید . اگر از تهران کاندید بودید متوجه نظر مردم درباره خود می شدید پس از سمت مردم حرف نزنید . . . نظرات مردم و منفی ها را درباره خودتان ببینید . شما حداکثر به این نتیجه می رسید که مردم هیچ نمی فهمند و حق اظهار نظر ندارند .... هر کس مخالفت کرد هم تشویش اذهان عمومی می کند
رحیم
|
United States
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
قبل از اینکه مسأله فروش زمین به بیگانگان به معضلی تبدیل شود مردم مانع این کار شوند . شوربختانه نه مسولین خوب داریم نه لالانی ک برای پول وطن را بتاراج می دهند فراوان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
کاری که سال با خون نتونستند تمام کنند الان با پول تمام میکنند. عراقیهای بعثی!
کبک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
متاسفانه ازمداحی برخی مداحان می شود برداشت کرد که مشکل امام حسین درکربلا فقط آب بوده است
کریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
اگه این روند ادامه داشته باشه دیگه باید قید شمال رفتن رو بزنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
جناب رییسی کجایی که به خرید املاک ایران توسط اعراب آنهم دشمنان بالفطره ایران ورود کنی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
مردم ما ضد غريبه بخصوص ضد مردم كشورهمسايه هستند جه ضرورتى به تند كردن اتش ضد همسايه به ظن خريد ويلا درشمال بنام ايرانى وبكام عرب همسايه وجود دارد اگر گزارش ميدانى بگويد كه اكثر ويلاهاى شمال اصلا مال دوتابعيتى ها وبه روايتى اصلا متعلق به غربى ها است ايا راوىداستان انرا روايت ميكرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
پسر خاتمی کجاست برای ما چه اهمیتی دارد؟ اما کسی که مسئول است و شعار می دهد باید پاسخگو باشد و به شدت با ریای او برخورد شود.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
هیچ ملتی مثل ایرانی ها تو املاک دوبی و استانبول و قبرس و گرجستان و اسپانیا ....
سرمایه گذاری نکردند.
تا حالا اونوری دلواپس بودیم حالا اینوری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
۸ سال جوون هامون جنگیدند و شهید شدند. خانواده ها اواره شدن تا خاکمون دست بیگانه نباشه حالا خودمون داریم با صلح به خاطر یه مشت پول میفروشیمش. خدایا توی این مدت ملتمون چرا اینطوری شدن وطن فروش!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Austria |
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
چون دولت تبلیغ و حمایت میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
هجوم کشورهای همسایه برای خرید املاک شمال باعث می شود در سالها و شاید قرنهای دیگر آنهم هزاران نفر کشته و زخمی بشوند و یا مبالغ هنگفتی از بودجه این ملت برای بازپس گرفتن آنها پرداخت شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
مشهد هم اکثر خانه هارو می خرند ازشون سوال کنی میگن سودی که خرید خانه تو ایران داره هیج جای دنیا نداره هرسال 100 برابر میشه بهترین سرمایه گذاریه
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
1 دیر از خواب بیدار شدید.اینترنت جایگزین سیمای میلی شده
2باشه دیگه مذاکره نمی کنیم
3عده ای بزور میخان عقیده شونو به مردم تحمیل کنن که یه زمانی میشد اما الان دیگه نمیشه
شاپور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
وطن یعنی شرف غیرت ناموس

هیچ کس شرف خود درمعرض فروش نمی گذارد

برای هر وجب این خاک یک نفر شهید جانباز شده

توسط کی ؟

توسط همان عراقی با پشتیبانی امارات و سایر کشورهای عربی
متاسفم
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
بهتر است دوستان قوانین مالکیت زمین در ایران را مطالعه بفرمایند . غیر ایرانیان در ایران حق مالکیت بر زمین را ندارند . حتی اگر از طریق ارث زمینی به آنان برسد موظفند طی مدت مشخصی آن را به فروش برسانند . این شایعات احتمالا به دلیل راکد شدن بازار املاک است . حدس زدن اینکه چه کسانی به این شایعات دامن می زنند هم سخت نیست .
پاسخ ها
ناشناس
| Austria |
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
شایعه نیست واقعیت است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
فروش زمین به اجانب و غیر ایرانی اصیل باید در قانون و شرع ممنوع باشد.شرط ایرانی بودن به نظر در شناسنامه یا بنا به شجره نامه موثق یا گواهان راست گو و موثق و ... در 200 سال باید باشد. مثلا در کانادا در سند ملکی تمام املاک فروخته شده به اجانب و ایرانی ها عنوان می شود فقط بنای ساختمان فروخته می شود و مالک اصلی زمین ملکه انگستان است. ما هم یک چنین قانونی باید داشته باشیم. در این نوع سند مالک مردم ایران و رئیس جمهور کشور و مجلس شورای ملی می باشند.
پارسایی
|
United Kingdom
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
مسئله شفافیت در رای نیست ترا بخدا صادق باشید . موضوع چیز دیگری است که می خواهند نماینده بخاطر رایی کم دادهتهدید دایمی بکنند.. شفافیت رای حتی در پارلما ن انگلیس هم رعایت میشود اما انجا ساختار حزبی به خوبی کارایی خود را نشان میدهد اعضای حزب رای شفاف میدهند و مسولیت تصمیم راهم می پذیرند. اما تصمیم را به مردم واگذار میکنند. در دوربعد مردم راضی انها را در پارلمان می دارند یا اگر ناراضی هستند رای نمی دهند.‌ اما ایران نماینده اگر در جهت خواسته های اکثریت هم علنا رای بدهند مردم راضی نمی توانند رضایت خود را از عملکرد او با رای مجدد نشان دهند. چون اساسا در دور بعد در بین کاندیدا های نهاهی نخواهد بود و قبل از این مرحله فیلتر میشود. اقای پناهیان قبل از دشنام گویی اول بروند این بخش را حل کنند. بعد فکر کنم نماینده ها از هر کسی مشتاق تر خواهند بود تا علنی رای دهند. گر چه مطمن هستم ان موقع ایشان فریاد واویلای پوپولیسم رای را سر میدهند . به بهانه مصلحت لطفا نظرم را سانسور نکنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
پس بقیه زبانها چی ؟

بقیه زبان ها هم باید تدریس بشه ، دیگه دست از این زبان تحمیلی فارسی بردارید .

من یک کورد هستم و دوست دارم با زبان مادریم درس بخونم و در کنار اون هم زبان فارسی (ناچاراً) بعنوان زبان مشترک کشور تدریس بشه .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
مواظب حرف زدنت باش. تا بوده زبان رسمی و واسط در ایران فارسی بوده. هیچ وقت هم زبان های محلی جای فارسی را نمی گیرند. مطمئن باش
كورش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
جذب سرمايه از طريق فروش ملك به مردم كشورهاي همسايه سودآوري به همراه دارد، ببينيد همين امارات با وسعت كم ، ما ايرانيها هزاران ملك آنجا خريده ايم و ايرانيها در آسايش و امنيت در امارات زندگي ميكنند، در ضمن اينگونه داد و ستدها دوستي براي ملتها ب همراه مي آورد، ب نظرم خريد ملك توسط اتباع كشورهاي همسايه را به فال نيك بگيريد و جوسازي غلط نكنيد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
همین به فال نیک که گفتی درسته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
فلسطین هم بافروش املاک مورد هجوم
صهیونیست قرار گرفت
شیوای بلخی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
ماهاکه پناهنده متولد ایرانیم حق خرید ملک نداریم با قوانین نژادپرستانه چطور اونها مقیم نیستند ملک میخرند یا قانون فقط برای ضعیفان وفقراست ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
چرا اتباع کشور خارجی حق خرید داشته باشند؟
شدیدا برخورد کنید
میشه پاتوق عیاشی عرب ها و..
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
در شهر قم هم اتباع افغان به شدت در حال خرید خانه هستند.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
متاسفانه خرید ملک از سوی بیگانگان در آذربایجان غربی شدت گرفته که خطر تروریسم را زیاد م یکند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
باید به پشت پرده این اقدام و مسئولین مرتبط نگاه کرد که چرا خاک آذربایجان به به بیگانگان می فروشند؟؟
ناشناس
|
France
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
کل مواد غذایی تو این دو سال سیل آسا صادر شده عراق و درنتیجه قیمت داخلشون نجومی شده و مردم خودمون گرسنه . الآن پلی اتیلن که صادر میشه عراق ، اونا دارن 10 برابر نیاز واقعیشون از ما پلی اتیلن میخرن بطوریکه کارخونه های خودمون برای تهیه این ماده به مشکل افتادن و باید با قیمت بسیار بالا تهیش کنن . رفته بودم کلینیک دندونپزشکی دیدم سوزن بندازی پایین نمیاد از شدت سیاهی جمعیت . گفتم چرا اینقدر شلوغه گفتن بیشترشون عراقی هستن !!! مطب ها و بیمارستانهامون هم همین وضعه . اینم که املاکمون . برادر عراقی کل ایران مبارکت باشه خلاص
ناشناس
|
Czech Republic
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
متأسفانه حتی بچه‌هایی که به هیأت می‌آیند فیلم سوپر نگا میکنند و گروهی دختر میارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
طبق قانون، فروش زمین و ملک به اتباع غیر ایرانی ممنوع است. اگر آزاد بود افغانستانی ها قبلا ایران را خریده بودند.
شاهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
جناب خاتمی حرف شما یعنی مردم مقابل مردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
باید ممنوع شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
فروش ملک و زمین به اتباع فلک زده همسایه ایران که اکثرا عراقی هستند باید ممنوع شود! هر چه سریعتر
ناشناس
|
Thailand
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
فروش ملک به عراقی هایی که قاتل شهدای ایرانی جنگ هستند خیانت به خون شهداست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
آقای خاتمی مگر شما قیم مردم هستید که از طرف مردم اظهار نظر می کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
ممنون میشم یک گزارش هم در مورد فروش زمینهای اورمیه به کردهای عراقی تهیه کنید که حمله آوردن برای خرید زمین تو اورمیه.
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
یک رفراندوم برای برجام و مذاکره بگذارید، تکلیف همه روشن شود. نه کسی از جانب ملت سخن بگوید و نه کسی بگوید برجام خواست حاکمیت بود یا نبود !
سیدمهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
سلام منبعد برای رفتن به شمال باید از برادان عراقی اجازه گرفت چه بلایی به سر ایران داره میاد خدایا (آیا فریاد رسی نیست )
ناشناس
|
Austria
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
فقط شما نیست که توسط همسایگان خریداری می شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
من راننده اسنپ در مشهدم و مشاهده میکنم افراد زیادی از سراسر ایران طالب خرید ملک در مشهدم دوستان خوزستانی بیشتر واسه عرب ها به نام خودشدن میخرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
شما املاکی ها مانند فلسطینی ها عمل می کنید که چون یهودی ها پول خوب دادند زمینشان را فروختند و اواره شدند. خاک بر سرتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
خاک بر سر ما که به همین راحتی حاصلخیز ترین خاک کشورمون و زیباترینشون رو داریم دو دستی تقدیم می کنیم...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
آقای سید جواد هاشمی چرا آموزش و پرورش را مثال میزنید ؟
هم وطن
|
Turkey
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
بعد بگوییم خاک کشور را نفروختیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
اخیراً هم زمین بزرگی تو اورمیه را به یک کرد عراقی اربیل نشین و نزدیک به بارزانی و پ ک ک فروخته اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
ماهم چند سال ديگر مثل فلسطيني ها مي شويم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
خائنين ووطن فروشان به خاك ايران راتاريخ ومردم محاكمه خواهندكرد
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
سوال از رئیس جمهور عیسی جعفری رضا عسگری طرح مالیات بر خانه های خالی