بازدید 2985

سلطانی‌فر: کشتی بدهی میلیاردی دارد اما باید در المپیک نتیجه بگیرد

در هر صورت انتظار مردم از کشتی مثل همه دوره‌های قبلی (۸ دوره قبل از انقلاب و ۸ دوره بعد از انقلاب) بالا است و همه انتظار دارند بیشترین افتخارات و مدال‌ها را کسب کنیم.قسمت اعظم بدهی که فدراسیون کشتی دارد، حدود ۲۰ میلیارد تومان است که به بدهی مالیاتی باز می‌گردد.
کد خبر: ۹۲۲۵۷۷
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴ 08 September 2019

مسعود سلطانی فر می‌گوید امیدوار است مثل هشت دوره گذشته المپیک، در توکیو هم تیم ملی کشتی بیشترین مدال را کسب کند.

به گزارش تابناک ورزشی، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان کشور در حاشیه تمرین تیم ملی کشتی در مورد مسابقات جهانی ضمن تسلیت ایام محرم در جمع خبرنگاران اینگونه حرف هایش را آغاز کرد: همانطور که بار‌ها گفتیم، ما بحث المپیک ۲۰۲۰ و پاراالمپیک ۲۰۲۰ را از حدود دو سال در یک فرایند برگزاری مسابقات بین المللی تعریف کرده ایم که شروع آن بازی‌های کشور‌های اسلامی در باکو بود. آنجا یک ارزیابی داشتیم و بعد هم در مسابقات ترکمنستان از رشته‌های مختلف ارزیابی داشتیم.

جاکارتا آوردگاه اصلی ما برای ارزیابی المپیکی‌ها بود
وی ادامه داد: در بازی‌های آسیایی جاکارتا آوردگاه بهتری برای ارزیابی بهتر تیم‌ها و ورزشکاران بود که خدا را شکر اکثر رشته‌ها خوب نتیجه گرفتند و کشتی هم دستاورد خوبی داشت. البته قبلا هم مسابقات آسیایی در رده‌های پایه را داشتیم.

فدراسیون کشتی الان به آرامش و ثبات رسیده است
ضمن اینکه انتخاب کشتی را در تاریخ ۲۶ تیرماه داشتیم و فدراسیون کشتی به آرامش و ثبات رسیده است. امیدوارم با تجربیات خوب ریاست فدراسیون در بخش قهرمانی و مدیریتی (علیرضا دبیر) و انگیزه‌های قوی‌ای که دارند و همینطور جوانگرایی که انجام شده در آوردگاه‌های بین المللی نتایج خوبی کسب کنند.

امیدواریم تیم ملی کشتی تمام ۱۲ سهمیه را بگیرد
ترکیب تیم ملی کشتی الان تلفیقی از باتجربه‌ها و جوان‌تر‌ها است. این‌ها می‌روند در آوردگاه جهانی هم بدرخشند و هم کسب تجربه کنند. چون مهم است، همانطور که گفته شد، به هر حال خیلی از کسانی که در مسابقات جهانی روی سکو می‌روند، در المپیک شانس زیادی دارند. ما امیدواریم تیم ملی کشتی بتواند ۱۲ سهمیه را بگیرد. ما هم امیدوارم بتوانیم نیاز‌های آن‌ها را تامین کنیم تا بتوانند در چند رویداد بین المللی شرکت کنند.

سلطانی‌فر: کشتی بدهی میلیاردی دارد اما باید در المپیک نتیجه بگیرد

دوستان باید حتما در المپیک نتیجه بگیرند
مجموعه عواملی که الان در رشته کشتی داریم، یک فدراسیون خوب و بی حاشیه، کادر فنی خوب و کشتی گیران خوب است. ما الان فردی را به مسابقات جهانی می‌فرستیم که هنوز ۱۸ سالش نشده؛ این‌ها یعنی آینده خوشی داریم. با این حال حتما باید دوستان در المپیک نتیجه بگیرند، چون آوردگاه مهمی است و همه سرمایه گذاری در این رشته انجام می‌شود. در هر صورت انتظار مردم از کشتی مثل همه دوره‌های قبلی (۸ دوره قبل از انقلاب و ۸ دوره بعد از انقلاب) بالا است و همه انتظار دارند بیشترین افتخارات و مدال‌ها را کسب کنیم.

جلسه خوبی با وزارت اقتصاد داشتیم
سلطانی فر در مورد مشکلات مالیاتی فدراسیون فوتبال توضیح داد: ما دو هفته قبل برای حل شدن مشکلات مالیاتی تمام فدراسیون ها، جلسه خوبی با وزیر اقتصاد دارایی و معاونین آن‌ها و همینطور رئیس سازمان مالیاتی برگزار کردیم. آنجا مباحث تخصصی و فنی خوب هم در بحث ورزش و هم در بحث مالیاتی مطرح شد. دوستان مالیاتی عنوان می‌کردند، قانون معافیت مالیاتی برای ورزش با ارائه اظهارنامه مالیاتی امکان پذیر است، چون خیلی از فدراسیون‌ها اقدام نکرده بودند، سازمان مالیاتی بدهی‌ها را علی الراس کرده و بسیاری از فدراسیون‌ها بدهکار شده اند.

کشتی ۲۰ میلیارد بدهی مالیاتی دارد
قسمت اعظم بدهی که فدراسیون کشتی دارد، حدود ۲۰ میلیارد تومان است که به بدهی مالیاتی باز می‌گردد. قرار شده بازنگری جدیدی شود، ما هم گفتیم که فدراسیون‌ها گزارش‌های مالی دقیق را بفرستند. مصوبات مجمع و صورت جلسات مجمع دوباره ارسال شود تا با بررسی مجدد و با توجه به ظرفیت‌های قانونی موجود، بتوانند این معافیت‌ها را مشمول فدراسیون‌های مختلف از جمله فدراسیون کشتی کنند. با توجه به قول‌هایی که وزیر محترم اقتصاد دادند، خیلی امیدواریم این مشکلات حل شود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم
آخرین اخبار