بازدید ۲۹۱۶
کد خبر: ۹۲۲۲۴۲
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶ 06 September 2019

کلید نهایی آزمون های ارتقاء و ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور منتشر شد.

به گزارش مهر، هفدهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور و ششمین دوره آزمون ارتقای دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد داروسازی خارج از کشور به دکتری عمومی داروسازی پنجشنبه ۱۰ مرداد ۹۸ برگزار شد.

آزمون ارزشیابی به منظور ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور و آزمون ارتقای بر اساس مصوبه پنجاه و یکمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی ۲۵ خرداد ۹۲ برای دانش آموختگانی که قبل از آغاز سال ۲۰۱۴ میلادی در خارج از کشور شروع به تحصیل کرده و مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد آنها مورد ارزشیابی و تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گرفته است، برگزار شده است.

کلید نهایی آزمون ارتقاء دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور و آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است.

در تشریح کلید آمده است: در آنالیز آزمون تعداد ۱۳ سوال (سوالات) ۱۱۵ ،۷۸ ،۷۴ ،۶۹ ،۶۵ ،۶۳ ،۵۲ ،۵۱ ،۴۰ ،۳۹ ،۳۱ در سطح دشواری «سخت» تشخیص داده شد، که این سوالات حذف و نمره آنها به تمام داوطلبان ارفاق شده است.

همچنین سوالات ۷۴، ۷۷، ۸۶، ۱۱۶، ۱۲۷ و ۱۴۹ حذف شدند. در سوالات ۶۵ و ۱۰۰ هر دو گزینه الف و ج صحیح است و در سوال ۱۱۲ هر دو گزینه ب و د صحیح است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
سامانه سعدی تعلیق فوتبال ایران امام خمینی اعتبارنامه نمایندگی آتش سوزی جنگل های زاگرس