بازدید ۱۹۲۸۰
هزار و هفتصد و شصت و پنجمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند شریعتمداری: یک موی ظریف را با همه تیم‌های مذاکره کننده عوض نمی‌کنیم /طراحان لوایح چهارگانه امروز مخالف آن شده‌اند/اول با دانه درشت‌ها برخورد کنیم بعد دله دزد‌ها و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۲۲۱۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰ 05 September 2019
تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
تحقیق و تفحص از امواج پارازیت کلید می‌خورد

محمود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در مورد امواج پارازیتی که سال‌هاست اخبار ضدونقیضی درباره اثر مخرب آن بر بدن انسان منتشر می‌شود، گفت: وجود امواج پارازیتی از اهمیت بالایی برخوردار است و مجلس به این موضوع ورود کرده، ولی این ورود جدی نبوده است. موضوع پارازیت همیشه یکی از دغدغه‌های شخصی من بوده است و تمایل داشته‌ام در این‌باره کار جدی انجام دهم، چون موضوع سلامت مردم در میان است. به همین دلیل معتقدم باید در زمینه پارازیت تحقیق و تفحص شود. بعضاً طی سال‌ها، وزارت بهداشت و سازمان محیط‌زیست تاثیرات مخرب امواج پارازیتی را انکار کرده‌اند، اما برخی متخصصان و پزشکان هم بر مضر بودن این امواج تأکید دارند؛ بنابراین، باید تحقیق شود که آیا واقعاً این امواج مضر و آسیب‌رسانند یا مخرب بودن آن صحت ندارد و در نهایت گزارش و خروجی این تفحص به اطلاع‌ مردم برسد. البته سال 96 نماینده مردم شیراز درباره موضوع پارازیت به دولت تذکر کتبی داد و مردم این شهر به دلیل سردردهای طولانی ناشی از پارازیت، مقابل استانداری تجمع و اعتراض کردند. ضروری است مجلس به طور جدی به این موضوع وارد شود و به دلیل اهمیت موضوع، تحقیق و تفحص از پارازیت‌ها را در دستور کارم قرار می‌دهم./اعتمادآنلاین

شریعتمداری: یک موی ظریف را با همه تیم های مذاکره کننده عوض نمی کنیم

حسین شریعتمداری، مدیرمسئول کیهان در گفت‌وگو با یورونیوز گفت: جنگ بین ایران و آمریکا یک احتمال بسیار ضعیفی است ولی حتی اگر جنگ شروع شود، ما این طرف با اقتدار ایستاده‌ایم. انتقادات از کمک به حزب‌الله لبنان و گروه‌هایی مثل لشکر فاطمیون را خیلی احمقانه می‌دانم. اگر شما به مقاومت کمکی می‌کنید، صدقه نمی‌دهید بلکه هزینه امنیت خودتان را می‌پردازید. اگر مقاومت جلوی داعش را نگیرد، شما باید با داعش در ایران درگیر شوید. مگر تا ۷۵ کیلومتری مرز ما نیامدند؟ مسئولیت برجام با دولت است نه رهبری. اصلاً برجام به مرحله اجرا نرسید که کسی بخواهد جلویش را بگیرد. به خبرنگار واشنگتن‌پست گفتم که ما یک موی ظریف را با همه تیم‌های مذاکره‌کننده شما عوض نمی‌کنیم.

چه کسانی از قطار یارانه نقدی پیاده می‌شوند؟

بانک‌های اطلاعاتی ایرانیان در سال‌های اخیر تکمیل شده و استفاده از آن‌ها برای شناسایی پردرآمدها کاری ساده تر از قبل تلقی می‌شود. نکته مهم اما اینجاست که به گفته شریعتمداری این بار نه میزان درآمد که میزان مصرف یکی از معیارهای مهم حذف یارانه پردرآمدهاست. هر چند وی توضیحی درباره چگونگی ردگیری مصرف در خانوار ایرانی نداده است، گویا این مؤلفه، مؤلفه‌ای اثرگذار در این دوره زمانی باشد. به نظر می رسد در ده سالگی هدفمندی یارانه ها بالاخره قرار است بیش از بیست میلیون تن از قطار یارانه‌بگیران پیاده شوند تا منابعی معادل ۱۲ هزار میلیارد تومان آزاد شود./خبرآنلاین

مراقب عارضه خودمردم‌پنداری باش آقای جلیلی

درحالی‌که سریال «بوی باران» ابتدای همین هفته به پایان رسید اما حاشیه‌های آن همچنان ادامه دارد. روز گذشته وحید جلیلی به انتقاد از این سریال و البته گفته‌های نویسنده آن در گفت‌وگوی قبلی با خبرآنلاین پرداخته بود. عباس نعمتی در پاسخ به انتقادهای تند وحید جلیلی در یادداشتی که در اختیار خبرآنلاین قرار داده این طور نوشته: آقای جلیلی جز آن یک درصد بیننده ناراضی سریال است. برای بنده نظر این یک درصد بسیار محترم و عزیز است و از تک تکشان به دلیل اینکه نتوانستم رضایت صددرصد بینندگان را جلب کنم، عذرخواهی می‌کنم؛ اما به جناب آقای جلیلی عرض می‌کنم، مراقب عارضه «خودمردم پنداری» باشند و فهم و قضاوت شخصی خود را عین و معیار حق ندانند.

طراحان لوایح چهارگانه امروز مخالف آن شده‌اند

سید محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور درباره این‌که برخی عنوان می‌کنند هنگام پرتاب ماهواره ناهید خرابکاری صورت گرفته است، گفت: زمانی که در حال تنظیم ماهواره بودند مشکلی پیش آمده که منجر به انفجار شده است. تا این لحظه مشکلی عنوان شده فنی است و خرابکاری نیست. احتمال خرابکاری هرچند که ضعیف باشد باید مورد بررسی قرار گیرد. در واکنش به هجمه های جدید علیه دولت از سوی دلواپسان گفت: همین گروه هشت سال هم دولت دستشان بود و حمایت می‌کردند. همین لوایح چهارگانه‌ای که خودشان طراحی و کارهایش را انجام داده‌اند امروز بزرگترین مخالفش هستند. این دوگانگی قابل قبول نیست، اما خب چه کار کنیم؟ به هرحال این‌ها هستند و باید در کنارشان زندگی کرد./ایلنا

طرح مجلسی‌ها برای بازگرداندن فرزندان مسئولان به ایران

سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین، با اشاره به آخرین وضعیت طرح دو فوریتی الزام بازگشت اعضای خانواده‌های مدیران و مسئولان جمهوری اسلامی به کشور، گفت: این طرح که شامل یک ماده واحده و یک تبصره است به هیأت‌رئیسه پارلمان ارائه شده و در سامانه قرار گرفته است. پیش از این چهل تن از نمایندگان این طرح دو فوریتی را امضا کردند اما اکنون به صورت روزانه بسیاری از همکاران به سیستم مراجعه و موافقت خود را با آن اعلام می‌کنند؛ لذا بر تعداد امضاهای آن افزوده شده است./باشگاه خبرنگاران

اول با دانه درشت ها برخورد کنیم بعد دله دزدها

عماد افروغ درباره چرایی کم اثر بودن برگزاری دادگاه های فساد اقتصادی در اعتمادسازی، به خبرآنلاین گفت: به هر میزانی که فساد صورت گرفته است، باید با آن مقابله شود. اگر مصلحت‌اندیشی‌ها در گذشته نبود، امروز فسادها و مفسدها این قدر متراکم نشده و میدان ندیده بودند.در روند مبارزه با فساد ملاحظات سیاسی و جناحی ورود نکند و انتقام‌گیری شخصی و سلیقه‌ای مطرح نباشد.امکان وجود فساد در قوه قضاییه نیز محتمل است؛ یعنی پای زد و بند و تبانی و رشوه و موضع جانبدارانه و امثال ذلک در میان باشد. بیشتر باید به دانه درشت‌ها توجه کرد و با آنها برخورد کرد، این گونه نباشد که زندان‌های ما مملو از دله دزدها باشد. نباید از برخورد با افراد یقه سفید و با نفوذ و متنفد، چشم پوشی کرد.

ویلموتس بدون دریافت پول به هنگ کنگ رفت

یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال: تاکنون پرداختی به ویلموتس صورت نگرفته است. ما برای پول دادن به سرمربی تیم ملی منتظر کمک بانک مرکزی یا دریافت طلبمان از فیفا هستیم. حساب‌های فدراسیون که از سوی فیفا بسته شده، اما مهدی تاج و مسعود سلطانی فر اکنون مشغول رایزنی با بانک مرکزی هستند تا از این طریق بتوانیم مبلغی را دریافت کرده و پول ویلموتس را پرداخت کنیم. حتی روز گذشته تا آخرین ساعات پیش از اعزام تیم ملی به هنگ کنگ، ابراهیم شکوری و خزانه دار فدراسیون مشغول پیگیری برای فراهم کردن پول بودند و به سختی با استفاده از ارز نیمایی توانستند مبلغی را برای سفر تیم تأمین کنند. از طرفی فدراسیون پول دستی به ویلموتس نمی‌دهد، بلکه نحوه پرداخت حقوق سرمربی تیم ملی ساز و کاری دارد که این روند باید طی شود.
 
«ترامپ» خواستار دیدار با «روحانی» در حاشیه نشست سازمان ملل

یک منبع آگاه در دولت آمریکا مدعی شده است که واشنگتن پیشنهاد داده که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با همتای ایرانی در حاشیه نشست آتی مجمع عمومی سازمان ملل در «نیویورک» دیدار و مذاکره کند. خبرگزاری «کیودو» ژاپن گزارش کرد، این منبع آگاه مدعی است که پیشنهاد مذاکره واشنگتن به تهران از طریق کشورهایی، چون فرانسه به تهران اعلام شده و تهران تاکنون پاسخ این پیشنهاد را نداده است. نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک اواخر سپتامبر (اواخر شهریور-اوایل مهر) برگزار می‌شود.
 
ابلاغ حکم دادگاه تجدیدنظر گلرخ ایرایی و آتنا دائمی

وکیل مدافع گلرخ ایرایی، زندانی سابق که اخیرا به همراه آتنا دایمی هر یک مجموعا به سه سال و هفت ماه حبس محکوم شده بودند، از تأیید این حکم در دادگاه تجدیدنظر خبر داد. امیر رئیسیان، وکیل دادگستری به انصاف نیوز گفت: حکم دادگاه بدوی خانم ایرایی که دو سال و یک ماه از بابت «توهین به رهبری» و یک سال و شش ماه برای «تبلیغ علیه نظام» بود عیناً در دادگاه تجدیدنظر تأیید شد. او همچنین درباره‌ی آتنا دایمی گفت: من وکالت خانم دایمی را بر عهده ندارم، اما حکم ایشان هم عینا تایید شده است.
 
متقی فر: جبهه پایداری قانونی است

"مجید متقی فر" در واکنش به سخنان روز گذشته حمید ملانوری دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب درباره اینکه "فعالیت جبهه پایداری به اطلاع کمیسیون ماده ۱۰ احزاب نرسیده و از نظر ما فعالیتش غیر رسمی است"، اظهار داشت: جبهه پایداری تمام ضوابطی که خواسته شده بود را رعایت کرده است و فقط در تعدادی از شهرستان‌ها مجوز اخذ نشده است که در آن‌ها هم متأسفانه فرماندار‌ها مشکلاتی ایجاد کردند. وی ادامه داد: جبهه پایداری در تهران و عموم شهرستان‌ها دارای مجوز است و اگر پایداری غیرقانونی است چه طور مجوز فعالیت در اقصی نقاط ایران دارد؟ سخنگوی جبهه پایداری افزود: ادعای غیرقانونی بودن جبهه پایداری خلاف واقع است.
 
پس از سال‌های اول انقلاب به تفکرات پدرسالارانه برگشتیم

زهرا نژاد بهرام به «آزادی» گفت : از اینکه ما هنوز بر باروهای گذشته و پدرسالارانه خود تکیه می‌کنیم. هنوز همان باورها زیربنای تفکرات ما را می‎سازد. انقلاب شد و تمام تفکرات دچار تحول شد ما همه تفکرات غیردموکراتیک و استبدادی را کنار گذاشتیم اما در مورد زنان فقط در دوره اول انقلاب از تفکر پدرسالارانه فاصله گرفتیم و دوباره به آن بازگشته و آن را بازتولید کردیم. در سال‌های اول انقلاب زن و مرد کنار هم بودند و مشارکت سیاسی و اجتماعی داشتند. پس از سال 59 که جنگ شروع شد به خاطر یک سری مسائل ایمنی دایره حضور اجتماعی زنان تنگ‌تر شد و آنقدر تنگ‌تر شد که به چارچوب‌های پدرسالانه‌ای که از گذشته تاریخ به ما ارث رسیده است، برگشتیم. مبانی فکری ما روی همان اندیشه‌ها تعریف شد و این پدرسالاری زن را جدای از نقش همسری و مادری تصور نمی‌کند. قانون بر این مبنا تعریف مشخصی برای زن ندارد و از همین رو با چالش‌های بسیاری در حوزه زنان مواجه هستیم. همه حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دستخوش آن ادبیات پدرسالارانه است.
 
نظر دادستان کل کشور در مورد مذاکره با آمریکا

دادستان کل کشور با بیان اینکه ما در دستگاه قضایی و همه وهمه اگر کوتاهی کنیم مسؤلیت داریم و فردای قیامت باید جوابگو باشیم، افزود: نظامی که ثمره خون ۲۵۰ هزار شهید و ۵۰۰ هزار جانباز و ایثارگر و آزاده است، باید همچنان سربلند و پیروز باشد وما نیز باید ادامه دهنده راه این شهدا باشیم و در مسیر آن‌ها که رفتند حرکت کنیم. منتظری در ادامه به شرایط تحریم‌ها هم اشاره کرد و افزود: مذاکره با آمریکا تسلیم شدن محض در برابر این شیطان بزرگ است و همچنان که رهبر معظم انقلاب بار‌ها فرموده اند نباید به دشمنی که همه رفتارش خیانت در حق ملت ایران بوده اطمینان کرد.
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۳۴
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
اقای شریعتمداری شما لطفا در زمره طرفداران ظریف قرار نگیرید شما همچنان او را بکوبید لطفا
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
حالا نمیشه از شریعتمداری در خواست کنیم در ۱۴۰۰ کاندید ریاست جمهوری باشند ؟ رای خوبی خواهند آورد . چون ایدهای خوبی در باب اقتصاد . سیاست . فرهنگ دارند . ایشان هر گونه مخالف در حتی حقوق نگرفته یا معترض بیوار را تفاله و زباله داعش میخواند . این ابزار خوبی در انتخابات هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
از مدیر مسئول محترم درخواست دارم که با توجه به اینکه گروه های شبکه های مجازی منافقین در آلبانی به شدت به فعالیت های خودشان اضافه کرده اند و سعی در هجمه تبلیغاتی بیشتر و اثرگذاری بیشتر در بین مردم ایران داشته باشند، امیدوارم که به افزایش یافتن کامنت‌های مثلا منتقدانه و هدفدار که در سایت گذاشته می شود توجه داشته باشید.
آنها سعی می کنند کامنت های هم نظر ولی مثلا منتقدانه و دلسوزانه را به صورت متعدد بگذارند و شما هم آنها درج کنید و به صورت خزنده روی اذهان خوانندگان شما اثر می گذارد که واقعا همینطور است. از بچه های بالا. ما ز بالاییم و بالا می رویم.... خدا قوت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
محمدخاتمی با چه پولی هرسه فرزندش رابه بهترین کشورهای مرغه فرستاده؟؟؟؟ ؟؟؟؟این پولهااز من معلم بیچاره وامثال من دریغ شده
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
دنیای امروز اینقدر هم هرج و مرج نیست . دنیای امروز دنیای گفتمان گفتگو و تبادل اقتصادی و دوستی و پذیرش و تحمل ادیان و مذاهب دیگر جهان هست . دنیای موشک و بمب و بمب اتم‌نیست . اگر دنیای بمب اتم باشد فقط برای مصارف سیاسی کشورهایی مثل کره شمالی و کوبا بدرد میخورد .
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
فکر نکنم منافقین در سایت تابناک نظری داسته باشند . انها در چندین سایت خارج از کشور اینقدر بد و بیراه میگویند که اگر در سایت تابناک نظر دهند حتی یک سطر قابل بیان هم نیست چون همش تهمت و فحش میدهند . بنابراین اولین کاری باید شما که دغدغه انرا دارید حداقل با دلیل و با مصداق بیان کنید که منطورت به کدام نظر هست . اگر توانستی با عقل و علم و تجربه و اخلاق جوابش را بدهید در غیر این خود سایت نظرات را پخش نمیکند . بعدا اینکه همیشه خودت را منفعل نشان نده . همیشه انتقاد پذیر باش . چون بیشتر هموطنان حتی در یک جناح هم باشند ممکن هست اختلاف سیاسی داشته باشند و ابن طبیعی هست . موفق باشی
مرتضی
| United Arab Emirates |
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
ناشناسی که گفتی تابناک کامنتهای دلسوزانه و... زیاد شده!و توصیه کردی توجه کنه!دقیقا تابناک چکارکنه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
ظریف موی آنچنانی هم ندارد
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
.طرح بدید بچه های مسولین برگردند چه کار بکنند این مسئولین را از سر کار بردارید.طرح بدید یعنی مشوق بدید دیگه عجب..
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
آن دوران گذشت الان هر کسی به هر اطلاعی بخواهد به راحتی دست پیدا می کند پس این پارازیت های سرطان زا را قطع کنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
ظریف و روحانی و شریعتنداری وجلیلی و خاتمی ومیرحسین
و احمدی نژادو رفسنجانی و یزدی و لاری جانی و...........نداره
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
فرضا با دانه درشتها برخورد هم کردید.یکیش هادی رضوی.بیست سال حبس که با گذراندن یک سوم ان احتمالا عفو بخورد و ازاد شود و مشغول خوردن پولها !!!.برخورد قاطع لازم است نه شو تلویزیونی!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
از 30 سال قبل تا الان می خواهند با دانه درشت ها مبارزه کنند.دیگر حتی دانش آموزان دبستانی هم فهمیده اند این حرف ها شعار است.
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
اینگونه حرکات عوام گرایانه دقیقه نودی نمایندگان
بیشتر مردم را عصبانی تر و ناامید تر میکند
لطفا بیش از این به شعور مردم توهین نکنید
این بیش از ۳ سال کجا بودید ؟
چکار برای مردم کردید ؟
تازه الان طرح تحقیق پارازیت !؟
و خارج نشینی فرزندان مسولین را می دهید ؟
خسته نباشین!؟
ناشناس
| United States |
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
مبارزه با دانه دشتها نتیجه ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
جناب واعظی فرار رو به جلو کنید و فقط در مواردی که خطرناک نبوده تصویب شده و نه موارد انتخابی شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
کشور همواره از ۲ چیز رنج برده
یکی خلاهای قانونی
دیگری عدم اجرای قانون
فرضا مجلس تصویب کرد قانون شد که فرزندان خارج نشین مسئولین محترم برگردند ایران
بنظر شما چنین قانونی اجرا شدنی است
به هزار لطایف الحیل تبصره و .... خودشان را مستثنی می کنند که شامل حال ما نمی شود حالا ببینید کی گفتم
الله و اعلم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
تماما بازی های تکراری و ابلهانه تبلیغاتی در دقیقه ۹۰ است و بس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
فرزندان خیلی از مسئولین در حال حاضر با اسم من و شما (اگر با اسم خودشان بروند از هلفدونی سر در میاورند) در کشورهای دیگر اقامت گرفته و لفت و لیس د عیش و نوش میکنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
بهتره این مسولین را بفرستن پیش بچه هاشون تا دستشون از بیت المال کوتاه بشه.
محمد ر ا
|
Sweden
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
اصلاجبهه پایداری همشون قانونندچی میگی
نسیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
1.جناب دادستان رئیس جمهور دو روز قبل در مجلس مبسوط توضیح دادند هیچگاه بحث مذاکره دوطرفه با امریکا مطرح نبوده و نیست پس لطفا "دلواپس " نباشید!

2.مصاحبه شریعتمداری برای مدتها قبل است تابناک و البته تو خود می دانی!
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
دوست گرامی
جناب اقای رییس جمهور به اقای رشیدپور فرمودند
قیمت دلار این نیست نگران نباشید
فرمودند تحریم ها از روز اجرای برجام لغو و نه تعلیق میگردند نگران نباشید
فرمودند ارز ۴۲۰۰ تومانی برای تمام مصارف کشور موجود هست نگران نباشید
فرمودند برجام مثل باغ گلابی هست میوه میده به زودی نگران نباشید
قرار بر اطمینان به حرفای رییس جمهور باشه که سنگ روی سنگ بند نمیشه
ناشناس
|
Romania
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
با تشکر از همه ی دولت های چهل ساله اخیر ایران چه اصلاح طلب وچه اصولگر و اعتدالی و.. که آموزش وپرورش را از یک وزارتخانه پرچم دار وپیشتاز پیشرو والگو به یک مخروبه فراموش شده وزائد و طبقه معلم را از یک طبقه متوسط با کلاس به جمعیتی مفلوک و بدبخت فقیر با هزاران درد ورنج تبدیل کردند.دست مریزاد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
آقای عزیز آموزش پرورش کی پرچمدار بوده؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
همه طبقات اینطور شده اند نه تنها معلم ها . تنها قشری که حسابی از سایه این دولتها تغذیه کرد و پروار شد ، صنف پزشکان و آقازائه ها بودند . بقیه بقول شما مفلوک و بدبخت شدند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
ناشناس 20:59 آموزش و پرورش رکن اصلی یک جامعه است و پرچمدار جامعه سازی
اگر معلم درگیر معیشت روزانه باشد معلوم است که وقتی برای پرورش افرادی مثل شما ندارد که نظر می دهید آموزش و پرورش کی پرچمدار بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
هنوز ماهیانه یارانه نقدی 45 هزار تومانه؟ من اطلاع ندارم چون خودم نمیگیرم. اگه 45 باشه یعنی معادل یک پیتزا و نوشابه در رستوران
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
البته پیتزای مینی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
چرا یارانه بازنشسته فرهنگی را از سال 94 تاکنون قطع کرده اید ؟ این بی عدالتی است که ثروتمندان یارانه بگیرند ولی بازنشسته فرهنگی با حقوق زیر سه میلیون را قطع کنید ... دولت ثروتمندان
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
۱۵ میلیون دلار بقدری وسوسه کننده است که حتی کاپیتن و خدمه کشتی نفتکش نیز میتوانند وسوسه شوند.راه حل تحویل نفت به کشور دوست و برادر روسیه است تا انرا برای ما بجای نفت خودش بفروشد و پول انرا بی کم و کاست بما تحویل بدهد.بلاخره شعارهای دوستی روسیه یکجا باید عملی شود یا خیر؟
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
فرمایش دیگری نیست؟ روسیه هم حتما قبول میکنه ولی هزینه اش کمی بالاست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
روسیه نفت می گیره بعد به ایرانیها میگه برین دم در خونتون بازی کنید
ناشناس
| United States |
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
قبل از انقلاب روسیه را گاز میدادیم و روسیه از طریق خاک خود به اروپا صادر میکرد . یادم هست شعار میدادم گاز کی برد شوروی .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
هیچ سرکت نفتی روس چه خصوصی چه دولتی حاضر به تحویل گرفتن نفت ان کشتی نمیشوند چون تمام فعالیتشون تحریم امریکا میشود.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
(روسیه) هیچ وقت منافع خودش را بخاطر ایران بخطر نمی اندازد . آنها فقط عادت دارند دستور بدهند و اشک تمساح بریزند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
این آقای معاون وزارت خارحه شعور مردم را به سخره گرفته. کشتی مگر هواپیماست که بشه مسیرش زا عوض کرد و کسی از کارکنان و همکاران کاپیتان متوجه نشوند. مگر میشور 20 نفر را راضی کرد که خودشونو تسلین آنریکایی هاکنن؟ با این صحبت ها و نمایش ها مارا بازی میدهند..
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
من وبسیاری از آشنایان ودوستانی که می شناسم راضی نیستیم حتی یک ریال از بیت المال خرج صدا وسیمایی شود که شبانه روز و24 ساعت بطور مداوم تبلیغ خوراکی ها وآشامیدنی های را می کند که غیر از سم برای جسم وروح مصرف کننده عایده ی دیگری ندارد.تبلیغاتی که همه پزشکان متفق القول به مضر وسمی بودن آن برای بدن هم نظر هستند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
خخخه
این پول پول بیت المال نبست قربان بلکه پول بخشی خصوصی است که برای تبلیغاتش بودجه کنار می گذارند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
شما اول برو به وزارت بهداشت گیر بدهید که اجازه تولید این محصولات می دهد
از اصل مطلب می روید حاشیه ان
همیشه همین جوری هستید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
بدبختی ما این است که اصلا رضایت و خواست مردم
به هیچ وجه قابل احترام نبوده و نیست
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
مگر صدا و سیما هنوز هست؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
هر وقت اومدی ایران میتونی درباره داوسیما نظر بدی عزیز
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
به صدا و سیما پول خوب بدهند همه چیز را تبلیغ میکند حتی موارد ممنوعه را موجه و شرعی جلوه می دهد .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
ببخشيد معذرت ميخواهم چگونه يارانه 20ميليون نفر مي شود 12هزار ميليارد تومان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
بازگرداندن فرزندان مقامات محترم ازگروه قوانین جسارتاخنده دارمثل هدفمندی یارانه هاو...است واقعانمایندگان محترم قکرمیکننداین دوستان به این قوانین اعتنائی میکنندکه باردیگر هم آبروی خودشانرابخطربیاندازندوهم باعث دلسردی مردم شوند آنهادرخارج از کشورندبه این قوانین اعتنائی نمیکنندواگراینجاهم بودندفرقی نمیکرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
طرح مجلسی‌ها برای بازگرداندن فرزندان مسئولان به ایران !!!
این طرح یا برای بازی دادن مردم است و یا راه دیگری برای زندگی خود و فرزندانشان یافته اند.
هیچکس ،تکرار میکنم هیچکس این را باور نمیکند که نمایندگان به دنبال تصویب چنین طرحی باشند.
نمایندگان اگر دنبال همان همکارانی باشند که به اسم اطرافیانشان ثروتها اندوخته کرده اند ،کافیست.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
تبلیغات نزدیک انتخابات
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
دیدند ملت اعتراض دارند برای ارام کردن اوضاع این قوانین آبکی را وضع می کنند که با تبصره هایش هعمه شان می توانند در بهشت واقعی امریکا به عیش و نوش مشغول باشند.
ناشناس
|
Switzerland
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
شریعتمداری فکر میکنه قاطبه مردم باهاش موافقند! نه آقا اینها نظرات شخصی شماست و مردم با پول دادن به کشورهای دیگه تحت هرعنوانی مخالفند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
از شریعت مداری اگر سایتی دارد که سرور آن داخلی نباشد سایت تو گوگل هست پرسش کنید . که داعش چکار میکند که اسمش داعش هست و رفتار انها دلم بهم زدن و چندش آور هست ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
ما که راضی هستیم حالا شما راضی نیستی میدونی برگردی ایران بعد دربارش نظر بدی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
بفرما،فیلتر شکنم رو خاموش کردم و برگشتم ایران. قبوله الان اخوی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
دقیقا موافقم . آقای شریعتمداری و امثالهم از بودجه و بیت المال بذل و بخشش میکنند . نه آقای شریعتمداری و نه هیچ مسئول دیگری حتی حقوق یک روزشان را هم به کشورهای دیگر نمی دهند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
اگر از فساد اقتصادی جلوگیری شده و مفسدان اقتصادی را در هر مقام و موقعیتی که باشند هرجه سریعتر مجازات و رسوا کنند نیازی به دخالت در مسایل خصوصی افراد و اینکه فرزندش در خارج درس میخواند ویا زندگی میکند و یا حتی تغییر تابعبت داده نیست. اگر نماینده واقعی مردم هستید با قانون گذاری صحیح و غیر قابل تفسیر و سوئ استفاده با فساد و آقا زاده پروری مبارزه و ریشه آنرا بخشکانید و از دخالت در زندگی خصوصی مردم بپرهیزید که سیاستی پوپولیستی است.وقتی نیت خیرتان اثبات میشود که افراد فاسد چه در مقام دولتی و چه نمابنده مجلس در محضر دادگاه حاضر و مجازات و افشا شوند و اموال به اصحاب حق و بیتالمال برگردد.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
این‌مواردی که شما برای جلو گیری از فساد بیان داستید کفایت نمیکند . این موارد باید از طریق دمکراسی حل شود شاید بگویید که چرا من این مطلب را زیاد تکرار میکنم . چون مردم سالاری تنها راه نجات کشورهای بعد از هر انقلابی هست . یعنی هم قدرت و هم ثروت و هم سیاست گداری هر چهار باید از طریق رای مردم باشد . هیچ کس حق نداشته باشد بعد از انتخابات رای مردم را به میل خودش تفسیر کند . الان رای مردم به ۳ انتخابات گدشته چگونه تفسیر شد . ایا ما که اکثریت به اصلاح طلبان رای دادیم این موارد بود ؟
ناشناس
|
Romania
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
بود ونبود یارانه 45500 تومانی برای عده ای حکم مرگ وزندگی را دارد.اگر قطع کنند بسیاری از گرسنگی می میرند.
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
عزیز! گفته سه دهک بالای جامعه...یعنی کسانی که درآمد بالا دارند
ناشناس
| United States |
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
۲۲-۳۶ آفرین . نظر شما نظر مردمی هست که طی چهل سال در بیشتر انتخابات شرکت کردند و به سخنی رای دادند اما یک هفته بعد رای مردم مصادره به مطالب سیاسی شد و مردم فراموش شدند . دوباره در تعریف مردم گفتند که . مردم کسانی هستند که در خیابانها ا فریاد مرگ بر امریکا سر میدهند . حالا خودشان بروند مشکل را حل کنند . مردمی که به آسایش و جامعه بدون تنش داخلی و خارجی رای دادند چی گفتند چی شد
mm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
«بلکه هزینه امنیت خودتان را می‌پردازید. اگر مقاومت جلوی داعش را نگیرد، شما باید با داعش در ایران درگیر شوید.»
مگر مردم این مُرده اند که نمیتوانستند داعش را در کشورِ خودمان نابود کنند. مگر امثال ما نبودیم که هشت سال صدام را بیرون کردیم که آمریکا و شوروی همراهش بودند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
چین صد برابر ما قدرت نظامی و اقتصادی دارد ولی خود را در ژاپن یا افغانستان مشغول نکرده.میداند هر گونه حاشیه سازی جلوی پیشرفتش را میگیرد.با سرعت دیوانه وار در حال پیشرفت است و به داخل مرزهایش متمرکز شده و البته بوقتش اژدهای زرد سر بر خواهد اورد و همچون امریکا سهم خود را از دنیا طلب خواهد کرد.چین ۳۰ سال پیش مثل امروز ما فکر میکرد اما نتیجه نگرفت.اقایان اگر قدرت تحلیل ندارند کمی تاریخ کشورهای موفق را مطالعه کنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
چین مثل ما کشورهای پیرامونیش بی در وپپکر نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
شما که تاریخدان هستید یک کمی هم مورد خاورمیانه و همین طور خاور دور تحقیق کن و بعد بنویسید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
۲۰.۱۱
جغرافیدان بزرگ و عزیز افغانستان همسایه چین هست و اگر بنا به حضور باشه چین با توجه به قدرت و ثروتش حتما باید حضور پیدا کنه!!!؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
مردمی که از ترامپ خواهش میکنن تا کشورشونو بمباران اتمی کنه میخان جلوی داعش بایستن ؟؟؟ عجبببب
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
ناشناس۲۰:۳۲
شما اول برو جنگ مذهبی را ببین برای چی هست که در خاورمیانه در ان گرفتار شده است
ان وقت چین کجای کار است؟
ناشناس
| United States |
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
۲۲.۳۶
با شما مخالفم و هیچ انسان عاقلی حاضر نیست که خودش بمباران اتمی یا غیر اتمی بشود و انچه مردم بیان میکنند از عصبانیت سالها نادیده گرفته شدن رای و نظر انهاست!؛ مردم نماینده انتخاب میکنند و عده ای این را برنمیتابند؛مردم محبوبترین مجری ورزشی خود را انتخاب میکنند و هفته بعد او عزل میشود!!!. ولی بر فرض محال که گفته شما درست هم باشد باید دلیل انرا از کسانی که مردم را به خودی و نخودی تقسیم کردندند و سفره خودیها را رنگین و نجومی انداختند و سفره مردم را لنگ و نان خشک؛پرسید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
چه کسانی از قطار یارانه نقدی پیاده می‌شوند؟!!!
... من ... من!!! من رو پیاده کردند!! بلیط هم داشتم! ولی زودتر از ثروتمندا پیادم کردند!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
یکی از بستگان من حداقل ماهی صد میلیون تومان درآمد دارد و اشرافی زندگی میکند
ولی یارانه میگیرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
به نظر من یارانه باید قطع بشود فقط به افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد پرداخت شود یا صرف افرادی که بیماری پر هزینه دارند شود
تا هیچ بهانه‌ای دست این دولتهای بی عرضه نباشد
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
هر چه زودتر کل یارانه ملت را قطع کنند و ۴۷ هزار میلیارد تومان در سال را به تولید کننده بدهند تا جنس تولیدی و کالا و خدمات را ارزانتر دست مصرف کننده برسد دوم اینکه کمک به افراد بهزیستی را هم قطع کنند برای اینکه فردی که کمک بهزیستی میگیرد خودش بالای ۶ فرزند دارد . انموقع که افراد تحصیلکرده میگویند چرا اینقدر بچه بدنیا میاورید با انکه در فقر بسر میبرید میگویند تو کار ما و کار خدا دخالت نکنید . . باید قطع کنند تا شرایط بسمتی باسد که مردم خودشان مدیریت تولید و مدیریت خرج و مخارج و مدیریت فرزند آوری داشته باشند
ناشناس
| Turkey |
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
ناشناس21:31
شما خیالت راحت اگر یارانه ها هم قطع شود به دست تولید نخواهد رسید.
مگر خیلی از کارخانجات قبل از دادن یارانه (یعنی 10،12سال پیش)نابود نشده ؟آنزمان هم چون پول یارانه پرداخت میشد کارخانجات نابود شدند ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
اگر هزار بار هم دیدار بشه هیچ تحریمی بر نمیدارن امریکا به تحریم معتاد شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
ببخشید من حرفم را پس می گیرم یارانه نباید قطع شود چون پولش خرج جاهای دیگه می شود اگر به مردم خودمان پرداخت نشود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
چرا یارانه بازنشسته فرهنگی را از سال 94 تاکنون قطع کرده اید ؟ این بی عدالتی است که ثروتمندان یارانه بگیرند ولی بازنشسته فرهنگی با حقوق زیر سه میلیون را قطع کنید ... دولت ثروتمندان
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
امواج پارازیت فرکانس بالایی دارند و کاملاً مشخص است که امواج با فرکانس بالا انرژی زیادی هم دارند و این امواج علاوه بر بدن انسان از آهن و آجر و ساختمان هم عبور میکند ، یعنی هیچ کجا از این امواج نمی توان پناه برد.ولی همانند خودروسازها که مافیای قدرتمندی دارند این مخابرات هم قدرت دارد که مانع از ورود و قانون گذاری در این زمینه شود.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
امواج موبایل هم هست .‌امواج‌موبایلی که سه سیم کارت دارد بیشتر هست . امواج زمانی اثرات ان زیادتر میشود که در حال دانلود زیاد باشد و همیشه در دست باشد سعی کنید موبایل را با فاصله نیم‌متر از سر دور کنید . در سمت چپ در جیب قرار ندهید .‌برای سلامت خوب نیست
Hamid
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
امواج ماكروويو پارازيت اثرات مخربى برسلامتى داشته وعلاوه برسردرد درمكانهاى نزديك به دكل براى جنين وبچه هاى كوچك صدمه جبران ناپذيرى دارند. نزديك خونه ما درمشهدبلوار شهيدبرونسى اينقدر شديده كه حتى كانال ٣ ايران روهم نمى تونيم بگيريم ، كلا آقايان خودمختارن نه كنترلى نه نظارتى...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
این پارازیت ها برای انسان قطعا ضرر دارن ولی ازنظرعلمی حرفاتون چند اشتباه داشت . مثلا فرکانس و انرژی ربطی به هم ندارن . یک موج با فرکانس بالا ممکنه انرژی پایینی داشته باشه و بالعکس . یا امواج الکترومغناطیسی از فلزات عبورنمی کنند و بعدازبرخورد با سطوح فلزی منعکس میشن .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
انرژی که امواج راديويی حمل می کنند اصولا ربطی به فرکانس ندارد و به منبع تولید آن مربوط است. البته عبور امواج از موانع ربط به فرکانس و خواص آن ماده دارد و هر چه فرکانس بالاتر باشد تفرق آن بیشتر خواهد بود. اما پارازیت نامی است که به کاربرد امواج ربط دارد نه به ماهیت آن. آن چیزی که به نام پرازیت در میان مردم باب شد، برای اختلال دریافت سیگنال ماهواره ای برنامه های تلویزیونی بود که منتشر کننده آن اپراتورها نیستند. این کار بیش از آنکه نگرانی سلامتی ایجاد کند، نگرانی برای اختلال در ارتبطات کشور بوجود آورده است و مورد تایید مدیریت فرکانس کشور که هدف ارتباطات بدون اختلال را دنبال می کند نیست. اما برای آنکه به سلامت صدمه بزند باید از حدود استاندارد فراتر رود، که البته اینطوری نیست.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
این امواج و آلودگی هوا باعث بالا رفتن ازن خطرناکترین اشعه خورشید در تهران شدهاند و کسی هم اهمیت نمی دهد..
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
عماد افروغ . اول باید با دانه درشت ها برخورد کنیم بعد دله دزدها ..... متاسفانه چه سیاسیون و چه کارشناسان در حوزه اقتصاد و سیاست هیچوقت با مردم کارشناسانه و با صداقت حرف نزدند . اقای افروغ نگفتند علت این فسادها چیست . چرا این فساد در سوییس و المان و زاپن و کره جنوبی که امروز نرخ تورم این کشور به صفر رسید اتفاق نمیفتد ؟
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
به انتخابات نزدیک شدیم از شریعت مداری و نمایندگان و سیاسیون حرف های قشنگی در باب پرازیت و دمکراسی و حذف یارانه و حقوق شهروندی و پرسش از وزیر اطلاعات در مجلس و ووو خیر باشه انشالاه . ولی بی زحمت قطع یارانه را موکول به بعد از ۱۴۰۰ کنید چون ......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
باز انتصابات نزدیک شد شعار دادن شروع شد.
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
امروز در اخبار اقتصادی در دنیا یک خبر در صدر اخبار اقتصادی کشورهای اروپایی و اسیایی بود که نرخ تورم کره جنوبی به صفر رسیده است و نرخ بهره به ۱،۵ درصد رسیده است و اگر دولت طرحی برای افزایش تورم تا نرخ ۱ درصد نکنند عوارضی برای اقتصاد خواهد داشت باید تقاصا را تحریک کنند چون اگر اینکار را نکنند ممکن هست به سمت رکود برود. من پیشنهاد میدهم کره جنوبی باید از فرضیات و معدلات ریاصی و علمی در باب اقتصاد خارج کنند چند تا موشک در کنند تقاصا تحریک میشود . اینطور نیست ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
فقط کافیست تا سه ماه از مدیران ارشد ما برای مدیریت جهانی مشورت بگیرند!!؟؟
تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید
و صف گوشت و مرغ و گوجه فرنگی وو و و
ایجاد خواهد شد
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
شبکه دو در حال پخش سریالی هست که در مورد ملی شدن صنعت نفت هست . تا این لحطه هنوز معلوم نیست که مصدق ملی کرد یا کاشانی ولی در این سریال میگوید شاه هم مخالف ملی شدن نفت بوده است . آیا وقتی انگلیسی ها در ۱۳۲۰ این ایران حمله کردند و حکومت را ساقط کردند موافقت با ماندن انگلیس در نفت قابل قبول هست ؟
پاسخ ها
جانباز
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
از شاه بعید نیست !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
مهم نیست که اینها چه می گویند .صد البته که مصدق نفت را ملی کرد و کاشانی به او خیانت کرد.و این مصدق بود که بهای این کار بزرگ را پرداخت نه کاشانی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
آقای شریعتمداری اتفاقا در قضیه برجام پاسخگوی ردیف اول. آقا ظریف است چون تیم های مذاکره کننده سر او کلاه گذاشتند و او هم سر ملت ایران کلاه گذاشت شما هم که تشویش اذهان عمومی می کنید. باید پاسخگو باشید..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
شما در دنیا دولتی را سراغ دارید که میلیاردها دلار هزینه کند که مردمش را با امواج الکترو مغناطیسی به انواع سرطانها مبتلا کند.!!!؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
بله
آمریکا،انگلیس،رژیم صهیونیستی
Hamid
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
كاشكى فقط پارازيت بود، فيلترينگ اينترنت حتى سايتهاى علمى...ارسال امواج پارازيت در فركانسهاى متعدد وقدرت بالا كه براى اونايى كه نزديك هستن اثراتش مخربه بخصوص روى كودكان وزنان باردار...من سردرد مى شم هروقت شروع مى كنند...اينوسط حق الناس چى ميشه؟
باپارازيت شديدجز نارضايتى بيشتر چه نتيجه اى عايدميشه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
بله در آمریکا با اینکه شعاع ۵۰ متری از برجهای مخابراتی موبایل و اینترنت شعاع ایمن در نظر گرفته شده است تحقیق بر روی اثرات سوء امواج برجهای مخابراتی بر بدن .
انسان از سال ۱۹۹۶ ممنوع شده است. بنگرید چه می کند سرمایه با جان انسانها. در کشوری که ادعا می کند مهد آزادی بیان است اگر دانشمندی شروع به تحقیق روی برجهای مخابراتی کند به زندان می افتد. خوشبختانه کشور ایران از این نظر ادعایی ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
تابناک محترم یقین بدانید که یارانهٔ افراد فقیر را قطع میکنند ؟ مسولین همهٔ کارهای مملکت داری را وارونه انجام میدهند ؟
سیاکو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
کسانی که قراره هم از این قطار پیاده بشن. نه سوار شدنشون مهم بوده براشون نه پیاده شدنشون. و یک چیز هم میدونم که اونا خیلی وقته سوارن. زندگی عادی و سیاسی و معنوی ما فقط شده بازی با کلمات . یعنی عملا واقعیتی وجود نداره همش بازی با کلمات و اعداد . تنها واقعیتی که وجود داره. واقعیت درد محض ه. که این بار هم با بازی با جملات (پیاده کردن یک سری از قطار) قراره رفع درد شه. ...
امیر
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
این که فرزندان مسئولین رو از خارج از کشور برگردونیم تازه یه عده طلبکار تازه از مردم و نظام با دستای خودمون درست کردیم که تا خرخره باید به پاشون پول بریزیم تا شاید از مردم و نظام کینه به دل نگیرن ، اما بجای اینکار پدران و مادرانشون رو از سمت هاشون عزل کنیم خودشون بچه هاشون رو برمیگردونن
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
اینهمه پول و هزینه مالی به پای آرمانهای پدرانشان‌ مردم ریختند چی شد عدالت اجرا شد ؟ حالا فرزندانشان برگردند در ایران با ان تفکر غربی چه گلی به سر مردم بزنند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
چرا یارانه بازنشسته فرهنگی را از سال 94 تاکنون قطع کرده اید ؟ این بی عدالتی است که ثروتمندان یارانه بگیرند ولی بازنشسته فرهنگی با حقوق زیر سه میلیون را قطع کنید ... دولت ثروتمندان
محمد
|
United States
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
وابستگان درجه به پایین همه مسولان از روز انقلاب تا بعد چه زنده باشند و چه مرده، حتی اگر یه روز مسولیت داشتن باید برگردند تا حق مطلب ادا شوند وگرنه بازی با مردم کافیست
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
کاربر محترم محمد . آیا فقیر بودن و لباس ساده پوشیدن یک فضیلت هست و لباس فاخر و ماشین میلیاردی سوار شدن و ثروتمند شدن قانونی رذالت هست ؟ بعد از انقلاب و قبل انقلاب به دلایل زیادی که خودم هم چنین تفکری داشتم که هر کسی ثروت دارد بد هست و خوب نیست و بی رحم و مروت هست و هر کسی ساده زندگی میکند خوب هست و ووو اما اینطور نیست در طی چند دهه تعاریف از انسان خوب بودن کمی جا بجا شده اگر ان فرد محروم از ثروت حوب به حرف ها گوش میدهد و مهربانه صحبت میکند ابا اگر روز خودش به مقام ثروت رسید از کجا معلوم‌میشود که مثل دیگر ثروتمندان عمل نکند ؟ بنابراین اگر بر حسب گفتمان شما بحث کنیم پس مردم سوییس برای چی به مبلغ ۹ میلیون تومان یارانه نقدی شش سال پیش مخالفت گردند ؟ جز ابن هست که دولت سوییس با ابزار علم و عقل و بدون تنش های سیاسی عدالت را تقریبا ان‌مواردی که قابل اجرا بود در بخش درمان و اموزش و رفاه چه فقرا و چه اغنیا بدون زور و شمشیر و خونریزی اجرا کرد ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
محمد جان این ثروت ها باد آورده و متعلق به ملت ایران است .سوابق این افراد به خوبی نشان می دهد که بعد از انقلاب با انواع ترفند ها به این ثروت های نجومی رسیده اند .اگر کسی در غرب ثروتمند شد باید گفت حاصل زحمتش بوده در در ایران که پر از فساد است.
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
پایگاه اطلاعاتی که در مورد تک تک افراد جامعه رد گیری میکند که چقدر درامد دارند چقدر املاک دارند چند تا ساختمان و غرفه دارند .و چقدر سپرده و حساب نزد بانک ها دارند واقعا برای اختفای ثروت کار سختی هست . کافیست لیست دارایی و ثروت را بین خانواده تقسیم کرد یا با تبدیل به دلار به غرب انتقال داد اگر چه اینکار را در دو سال پیش عده ای انجام دادند . دادن یارانه و پول نقد به مصرف کننده سم‌مضاعف برای اقتصاد کشور هست . برای اینکه باعث رشد نقدینگی میشود و سپس جمع کردن این‌مبلغ یارانه بیسار سخت هست که به خزانه کشور برگردد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
همه میدانند جلوگیری از فساد بهتر از بگیر و ببند است
ولی اقدام؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
اینو باید از مجلس بخواهید.
شفافیت آرا هم باید اولین اقدام باشه
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
مطمعن باشید که چنین طرحهایی هیچ وقت به تصویب نخواهد رسید چونکه ، گر حکم شود که مست گیرند ، در شهر هر آن که هست گیرند.
اخذ مالیات از خانه های خالی بعد از سی هنوز به تصویب نرسیده و نخواهد هم رسید این طرح هم میره بغل دست اون.؟
پاسخ ها
ناشناس
| Thailand |
۰۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
اصل موضوع این است که اینها شعار بوده نه واقعیت همانطور که احتکار خودرو از سال گذشته مطرح است سال به سال آپارتمان و خودرو جدید ساخته می شود لذا خریدار نمی تواند خالی یا بدون استفاده نگهدارد. فقط مالکین خانه های ویلایی شاید حاضر به فروش و تبدیل آنها به آپارتمان نشوند آن هم به خاطر افزایش قیمت آن.
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
اقای شریعتمداری ایا این ممالکی که کشور ما حمایت بیدریغ از انها منماید در جنگ ۸ ساله پشتیبان ایران بودند
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
بچه های مسولان در امریکا و اروپا بدون ریش و حجاب پرسه میزنند و خود را اسلامی نمی دانند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
فرزند مسئولین که صغیر نیستند تا شما بتوانی انها را برگردانید وقتی از هیجده سال رد شدند قانونا تصمیم گیری با خودشان است حتی تصمیم با والدینشان هم نیست اگر دختر باشند که تابع شوهرشان هستند شما فقط می توانی در مورد خود مسئول تصمیم بگیری که اگر فرزندت خارج است استعفا بده که بنظر من اینهم غیر منطقی است چون هر فرد بالغی مسئول اعمال حودش هست پسر نوح اعمالش ربطی به پدرش نداشت و حضرت نوح بخاطر پسرش از پیامبری خلع نشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
در اروپا و امریکا و کانادا کسی تابع کس دیگر نیست و برابری جنسیتی حاکم است.مثل این خراب شده نیست که دختر جوان فقط به خاطر تماشای فوتبال آنقدر تحقیر شود که دست به خودکشی بزند.
صالح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
خودتان هم میدونید که در مورد فرزندان مسئولین که خارج نشینن هیچ کاری نمیکنید فقط به شعور مردم توهین میکنید شما مجلسی ها و دولت خدمتگزار در خدمت همین فرزندان آسمانی هستید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
منابعی بمیزان ۱۲هزارمیلیار تومان آزاد شود برای فرستادن آقا زاده ها به اروپا وآمریکا
ماکه ندیدیم پیشرفتی بشه توکشور
هنوزم مرد جنوب و شرق کشور خاک میکشدشون و آب شور و گلین میخورن
خسارات سیل زده ها رو هم که ندادن برای زلزله زده های کرمانشاه هم که کاری نشده
والا بخدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
طرح مجلسی‌ها برای بازگرداندن فرزندان مسئولان به ایران

این طرح خوبه ولی قبل از اجرای این طرح باید طرح تحقیق و تفحص از اموال مسئولین و خانواده های آنها و معاونین آنها و همچنین وزرا در راس امور مجلس قرار بگیره. این طرح باید به صورت ادواری تکرار بشه و در مجلسات عمومی صحن مجلس اجرا بشه تا مردم بدونند چه خبره
مرتضى
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
خدا شاهده هر وقت اين اخبار بگيرو ببند واختلاس وارازل واوباش وموادمخدر وسياسي بازيها وپارازيت واحتكار ورانت وفحشا وبيكارى وووو،ميشنوم وميبينم اززندگى تو اين كشور سير ميشم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
تحصیل یا زندگی در خارج از کشور اصولا چیز بدی نیست و هر کس حق دارد درباره زندگی خود یا خانواده اش تصمیم بگیرد. اما مشکل ایران، مسئولین نوکیسه ای است که با دریافت حقوقهای میلیونی به ثروتی رسیده اند و حال میخواهند در شیوه زندگی از آدم حسابی ها عقب نمانند!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
این میزان یارانه نقدی در حال حاضر شرم آور است! حتی به گدا هم اینقدر نمی دهند...
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
یک تحقیق دقیق از فقرا صورت بگیرد و همه تحت پوشش کمیته امداد در بیایند و کل یارانه ها به کمیته داده شود تا به مستضعفین برسد....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
باز هم شریعتمداری حرف زد
چه...
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
شما خودت ادامه دهنده راه شهدا باش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
هم وطن موضوع اینجاست که هیچ یک ازمسئولین کشوربه این اعتراضات شما که درذیل خبرها خبرگزاریها بیان می کنیدویا شبکه های اجتماعی اهمیتی نمی دهنداینها صرفا برای تخلیه اعصبانیت شما دوستان است حتی یادم دوستی به مناسبت هفته دولت خطاب به هیئت دولت بودکه فرموندبه آقای روحانی شما اهمیتی به این صحبتها که برروی شبکه های اجتماعی می آید ندهید کارخودتان راانجام بدهید.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
همین اینکه در این سایت به اندیشه و گفتمان اصولگرایان و تندروها در تابناک انتقاد کنیم ارزش دارد . چون در فضای حقیقی و در جامعه دهان و زبان مردم را حتی معترض به گرانی را با توهین و تهمت پاسخ میدهند . فتنه گر . غرب گرا . منافق . توده ای . لیبرال . باغی و یاغی و اوباش . غیر خودی و نامحرم انقلاب ..... بنابراین در این سایت بهرحال کسی هست که توهین ها را در فضای مجازی کنترل میکند . پس این تندروها چون تریبون و تلویزیون و سایت های متعدد و تبلیغ محلی زیادی بر علیه اصلاح طلبان دارند راه ما فقط سایت های بی طرف هست که نطرات خودمان را بر پایه علم و عقل و تجربه و مردم سالاری به گوش ناشنوایی این ها برسانیم
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
امواج پارازیت نسل ایرانیان را تهدید می کند و هیچکس هم پاسخگو نیست
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
پارازیت زیاده .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
بهترین راه قطع یارانه نقدی و پرداخت مستمری به ایتام،افراد از کار افتاده و بیکاران بی تقصیری است که مستمری بیکاری تامین اجتمایی شامل انها نمیشود از محل بودجه آن و از طریق وزارت رفاه است.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
پسر کو ندارد مقام از پدر توبیکانه خوانش نخوانش پسر بالاخره از یکطرف بازنشستگی های زوری و تحریم آقازاده ها بهترین گزینه برگشتن و فعالیتهای مشابه پدرانشان است‌
ناشناس
|
-
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
طرح مجلسی‌ها برای بازگرداندن فرزندان مسئولان به ایران
این طرح امکان ندارد رای بیاورد..فرزند رییس مجلس فرزندان نواب رییس مجلس فرزندان تعداد کثیری از نماینده ها وفرزند رییس شورای نگهبان وفرزندان دیگر اعضای شورای نگهبان یا مقیم آمریکا هستند یا تبعه آمریکا واروپا.بر علیه خود رای نمیدن.................
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
چرا فرزندان مسئولین به زادگاه اصلی خودشان نمیروند و اکثرا به امریکا و کانادا و هلند و بلژیک و فرانسه و انگلیس میروند ومثلا به هندوستان و عراق و فلسطین و سوریه برنمیگردند...
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
زندگی رابرت موگابه را بخوانید. خیلی شباهت ها می توان یافت بین ایران و زیمباوه !
ناشناس
|
-
|
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
1- کدام تحقیق و تفحص مجلس به نتیجه رسیده که حالا بخواد در مورد پارازیت انجام و به نتیجه برسد.
2- واقعا مجلس این قدرت را دارد که فرزندان طبقه حاکم را وادار به برگشت به ایران کند، واقعا ببینیم و تعریف کنیم
3- در چارت سیاسی ایران رییس جمهور ( رییس قوه مجریه ) اصلا اختیار دارد خودش تصمیم بگیرد که با رییس جمهور آمریکا دیدار داشته باشد؟ لطفا اگر گزارشی از حدود اختیارات رییس قوه مچریه را تهیه بفرمایید ممنون می شوم
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
در مورد حذف یارانه ثروتمندان بسیار جای تعجب است که دولت در مدت 7 سال نتوانسته ثروتمندان را شناسایی کند با اینکه بدون کارت ملی هیچ اقدام بانکی انجام نمیشود این نشان میدهد که دولت در همه زمینه ها نا کار امد است و در مورد اختلاس گران هم هیچ اقدامی نمی تواند انجام دهد جای بسی تاسف است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
فرزند مسئولین .... اینها مملکت و همه چیز را از خودشان میدونن .... مرفهین بی درد.... کاسبان دین ... سواران بر گرده مردم ایران .... ببینید شهردار قم چه با وقاهت میگه فرزندان من در خارج سفیر اسلام هستند . خوپ پدر آمرزیده مگه ایران سفیر گیر نمییاد که تو با پول بادآورده فرزندانت را بعنوان سفیر اسلام راهی بلاد کفر میکنی ؟
جوانان مدرک بدست کشورمان دربدر دنبال کارند....
بسیاری پول مدرسه را ندارن ....
بسیاری برای تهیه نون شب درمانده اند ...
فساد ناشی از فقر بیداد میکنه ....
بسیاری از مسئولین خدا را هم به سخره گرفتند ....

خوشبختانه مردم میفهمند میبینند و در حافظه شان ذخیره میکنند....
وقاهت تا به کجا ؟؟؟
دروغ تا به کی ؟
دزدی تا چه حد ؟
اینها مردم را از اسلام و دین فراری داده اند .... حتی از خدا .... اینها سر خدا را هم شیره میمالند ....
آرزو میکنم خیر از پول باد اورده و حق مردم را که برده اند نبینند .....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
خود مردم پنداری واقعا عبارت جالبی بو د.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
پارازیت که مهم نیست فوقش چند میلیون نفر دیگه سرطان میگیرند
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
علیرضا رزم حسینی انتخابات آمریکا صباح احمد جابر الصباح روز جهانی ناشنوایان