بازدید ۱۴۷۹۹
هزار و هفتصد و شصت و دومین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: دفاعیات نماینده بازداشتی از تریبون مجلس /افراطی‌های محیط‌‌‌‌‌‌ زیستی در «توده‌ای‌»ها ریشه دارند/روزی چند نفر در تصادفات جان خود را از دست می دهند؟/مداح حاشیه‌ساز، امسال اجازه مداحی ندارد و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۲۱۵۸۰
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸ 02 September 2019
تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
خب بسم‌الله! با یک بخشنامه دوخطی این «ننگ» را پاک کنید
 
نعمت احمدی در واکنش به اظهارات معاون حقوقی قوه قضاییه مبنی بر اینکه از روز اول با تبصره ماده 48 قانون آیین دادرسی کیفری مخالف بوده است، به «آزادی» گفت: «این بدتر است که درد را بشناسیم و با وجود اینکه ابزار درمان آن را داریم برای درمان آن نکوشیم. این بی‌اعتمادی ایجاد می‌کند. گاهی من درد را می‌شناسم اما ابزار درمان یا موقعیت و جایگاه اقدام برای درمان آن را ندارم اما اگر معاون قوه قضاییه هستم از قول رئیس نقل می‌کنم که از روز اول مخالف بودند وضع فرق می‌کند؛ خب بسم‌الله. کافی است همین امروز یک بخشنامه صادر کنید و این ننگ را بردارید».

دفاعیات نماینده بازداشتی از تریبون مجلس

نطق‌های میان دستور و تذکرهای شفاهی نمایندگان مجلس حاشیه‌هایی به همراه داشت. فریدون احمدی نماینده مردم زنجان، که به اتهام اخلال در بازار خودرو اخیرا بازداشت شده بود، در نطق میان دستور خود در جلسه علنی مجلس گفت: این شرکت خودرویی به سبب تغییر مدیران و سوءظن از عملکرد مدیران سابق، از اجرای آخرین مفاد قرارداد امتناع می‌کرد و بنا به درخواست همکارم شفاهی پیگیری این موضوع را به معاون وزیر مربوطه انتقال دادم و هیچ گونه تخطی از وظایف نمایندگی خود نکردم و به شهادت همان کیفرخواست صادره هیچ گونه نفعی هم نبرده‌ام. شهاب نادری، نماینده مردم اورامانات در تذکری شفاهی گفت: مسئولان و آقایان چرا خود را به خواب غفلت زده‌اید؛ رفاه نسبی و آسایش منطقی از جمله مطالبات همه شهروندانی است که در قانون همه ممالک مورد توجه قرار گرفته‌اند./ خبرآنلاین

پولِ «نماینده شدن» را از کجا آورده‌ای؟

خبرآنلاین درباره منبع هزینه های انتخاباتی نمایندگان نوشت: نماینده مجلس شدن گران است و برای راه‌یابی به ساختمان هرمی میدان بهارستان باید هزینه‌های هنگفتی از جیب پرداخت شود. «وام بانکی»؛ این یکی از همان منابعی است که بسیاری از نمایندگان به آن استناد می‌کنند. خانم نماینده ای هم می گوید برای تأمین هزینه‌های انتخابات آپارتمانش را فروخته و در انتخابات خرج کرده است. نماینده ای دیگر هم پس اندازش را وارد میدان کرده است. یکی از نمایندگان هم می گوید املاک پدری را فروخته و آن را هزینه کرده است.

افراطی‌های محیط‌ زیستی در «توده‌ای‌»ها ریشه دارند

کلانتری رئیس سازمان محیط زیست گفت: اینکه این افراطی‌های محیط‌زیستی که در توده‌ای‌ها ریشه دارند طومارنامه درست می‌کنند که این رئیس جمهور محیط‌ زیستی نیست، درست نیست. من با رئیس‌جمهورهای زیادی کار کردم، هیچ یک به اندازه این رئیس‌جمهور محیط‌زیستی نبودند. مسأله توده‌ای بودن آنها را وزارت اطلاعات رسما به ما اعلام کرده است. من اسم نمی‌آورم اما اگر «پرروبازی» دربیاورند، اسمشان را هم اعلام می‌کنم. نباید نادرست قضاوت کنیم، رئیس‌جمهور هنگامی که کاندید ریاست جمهوری شد قول داد که دریاچه ارومیه را احیا می‌کند، من این حرف‌ها را باور نکردم اما الان می‌بینیم این اتفاق در حال وقوع است. من وارد اتفاقات دیگر نمی‌شوم، چون به نفع کشور نیست.

روزی چند نفر در تصادفات جان خود را از دست می دهند؟

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بدترین شرایط را در سال ۸۴ داشتیم، به گونه ای که بالغ بر۲۷ هزار نفر در کشور براثر تصادفات جان خود را از دست دادند. در این حوزه با کاهش چشمگیری همراه بودیم و از سال ۸۵ به تدریج آمارها کاهش پیدا کرد. سال گذشته ۱۷ هزار و ۱۳۸ تن جان خود را در جاده های کشور بر اثر تصادف از دست دادند و بالغ بر ۳۶۵ هزار تن نیز بر اثر این تصادفات مجروح و معلول شدند. روزانه ۴۵ تا ۵۵ تن جان خود را بر اثر تصادف از دست می‌دهند و بخش زیادی از این تصادفات به ناوگان عمومی بازمی‌گردد.

دو کارت زرد مجلس به وزیر اقتصاد در یک روز

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ‌های وزیر امور اقتصادی و دارایی در مورد هزینه فعال‌سازی سامانه ارسال پیامک قانع نشده و به وی کارت زرد دادند. همچنین نمایندگان مجلس دومین کارت زرد را به وزیر اقتصاد در جلسه امروز دادند. نمایندگان با ۹۳ رأی موافق، ۹۵ رأی مخالف و ۳ رأی ممتنع از مجموع ۲۰۷ نماینده حاضر در مجلس اعلام کردند که از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند‌.

طرح ممنوعیت حیوان آزاری اعلام وصول شد

عضو هیأت رئیسه مجلس طرح ممنوعیت حیوان آزاری را اعلام وصول کرد. علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز (دوشنبه، یازدهم شهریورماه) مجلس شورای اسلامی موارد اعلام وصول شده توسط هیأت رئیسه مجلس را به شرح زیر قرائت کرد: اعلام وصول طرح ممنوعیت حیوان آزاری به صورت عادی.

طعنه روزنامه اصولگرا به زیباکلام

صادق زیباکلام در یک توئیت نوشته که «نمی‌دانم کدام شیرپاک خورده‌ای این تصور را در ذهن جناب روحانی القا کرده که ترامپ شدیداً آرزومند گرفتن عکس با رئیس جمهور ایران است تا با آن پز داده و افتخار نماید. ایشان برای چندمین بار باز تکرار کردند که حاضر نیستند این آرزوی ترامپ را برآورده سازند و در کنار ایشان عکس بگیرند.» صرف‌نظر از درستی و نادرستی توئیت زیباکلام، باید یادآور شویم از این مدل نظرات به رئیس جمهور کم داده نشده و از قضا در این میان در ارائه نظراتی این گونه جالب، نقش صادق زیباکلام کمرنگ هم نبوده است. یادآور شویم زمانی که زیباکلام از پایبندی ترامپ و اروپاییان به برجام می‌گفت: «ترامپ بیشترین انعطاف را نسبت به برجام نشان خواهد داد، او نه تنها برجام را آتش نخواهد زد بلکه پرونده برجام را در جایی امن در کاخ سفید قرار خواهد داد. نباید فراموش کنیم که آقای ترامپ یک بیزینس من و تاجر است و مصالح اقتصادی را فدای شعار‌های تندی که در دوران انتخابات داده نمی‌کند. آقای ترامپ می‌داند که اروپا با هرگونه خدشه یا نفی برجام مخالفت خواهد کرد. ترامپ می‌داند که متحدان غربی او قرص و محکم پای برجام ایستاده‌اند و او نیز پای برجام خواهد ایستاد، ضمن اینکه ممکن است در زبان برخی شعار‌هایی بدهد، یقین بدانید وی به برجام وفادار خواهد ماند.» بلی، یک شیرپاک خورده‌ای مثل شما که این طور یقینی از پایبندی امریکا و اروپا به برجام می‌گفتید، پیدا خواهد شد که در مورد آرزوی عکس انداختن ترامپ با روحانی هم قصه بگوید!

فائزه هاشمی جوابِ سرافراز را داد

فرزند مرحوم هاشمی رفسنجانی گفت: مرتبا روزنامه‌های کیهان و سلام به مرحوم هاشمی و دولت وی حمله می‌کردند. پدرم علاقه‌مند بود که این انتقادات مطرح شود و این آزادی در جامعه وجود داشته باشد. اخیرا «محمد سرافراز»، رئیس پیشین صدا و سیما، به ریاست علی لاریجانی بر صداوسیما اشاره کرده و در رابطه با تعامل دولت وقت و این سازمان گفت: «در آن زمان اشتراک نظر سیاسی وجود داشت، ولی به نظر من در آن مقطع یک اشتباهی رخ داد. هاشمی‌رفسنجانی رئیس‌جمهور بود و تمایل نداشت مورد انتقاد قرار بگیرد. در دور دوم ریاست‌جمهوری هاشمی‌رفسنجانی، تورم نزدیک ۵۰ درصد شده بود، مردم خیلی مشکل داشتند و تحت فشار بودند، اما به خاطر رابطه نزدیک لاریجانی با رفسنجانی، صداوسیما در موضع انتقاد از دولت و وضع وقت نبود.» در این ارتباط «فائزه هاشمی»، فرزند مرحوم هاشمی رفسنجانی، درباره این گفته محمد سرفراز که مرحوم هاشمی رفسنجانی در دوران ریاست جمهوری خود تمایلی نداشت که مورد انتقاد قرار بگیرد و همچنین مردم در آن دوره مشکلات زیادی داشتند، به خبرنگار سیاسی برنا گفت: در زمان ریاست جمهوری مرحوم پدرم، هم جناح چپ و هم جناح راست با فعالیت‌های سازندگی ایشان مخالفت کرده و تلاش می‌کردند برای ایشان مانع تراشی کنند و به نوعی تا جایی سنگ اندازی کردند که مرحوم هاشمی رفسنجانی در دوره دوم نتوانست، تدابیر اقتصادی خود را اجرایی کند و وزرای کابینه ایشان را نیز تغییر دادند. فائزه هاشمی افزود: ابتدا اینکه گفته شد مرحوم هاشمی رفسنجانی تمایلی به انتقاد نداشتند حقیقت ندارد. در زمان مرحوم هاشمی رفسنجانی، تعداد رسانه‌های زیاد نبود، اما به نوعی روزنامه کیهان به عنوان سمبل جناح راست و روزنامه سلام سمبل جناح چپ بود؛ بنابراین اگر به روزنامه‌های آن دوره نگاهی بیندازیم متوجه خواهیم شد که این دو روزنامه همواره به مرحوم هاشمی رفسنجانی و دولت او انتقاد می‌کردند. مرحوم هاشمی نیز همواره این انتقاد‌ها را می‌شنید و عکس العمل و برخوردی از خود نشان نمی‌داد؛ یعنی پدرم انتقاد‌هایی را که عملی و منطقی بود، می‌شنید و انجام می‌داد و به انتقاد‌های غیرمنطقی توجهی نمی‌کرد.

انتقاد مقام سپاه از بدحجابی در حضور روحانی

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه گفت: بالاترین امر به معروف و نهی از منکر، ایستادگی در مقابل دشمن است و باید ریشه دشمن را زد. حجت‌الاسلام والمسلمین علی شیرازی شامگاه یکشنبه در دومین شب از ماه محرم در جمع عزاداران اباعبدالله (ع) در حسینه ثارالله کرمان با اشاره به سخن امام باقر (ع) در ارتباط با آخرالزمان اظهار داشت: در این دوران افرادی متظاهر به دین هستند و در ظاهر به دین عمل می‌کنند و البته مورد اعتماد مردم هستند. وی با طرح این پرسش که این افراد چه کسانی هستند افزود: در صدر اسلام افرادی بودند که مبلغ دین بوده و مبلغان زمان خود به حساب می‌آمدند، اما افرادی دیگر خود را شبیه این افراد کرده و لباس آن‌ها را می‌پوشیدند. نماینده، ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: این افراد امروز نیز هستند و اصطلاحا به آن‌ها روحانی‌نما گفته می‌شود که فقط ظاهری اسلامی دارند، اما در باطن و عمل اهل عبادت نبوده و توجهی به خدا ندارند.

نفوذی‌ها را بشناسید

دیروز حدود ۱۰۰ تن از اهالی رسانه در سطوح مختلف، مهمان معاونت ضدجاسوسی وزارت اطلاعات بودند؛ نمایشگاهی درباره نفوذ و جاسوسی برپا بود و چندتن از مدیران و کارشناسان، با مطرح کردن کیس‌های مختلف، روش‌هایی را که حریف‌های اطلاعاتی برای کسب اطلاعات استراتژیک و حتی معمولی از آن‌ها بهره می‌گیرند توضیح دادند. به وضوح مشهود بود که زبان کارشناسان ضدجاسوسی در بیان جزئیات پرونده‌ها بسته است و گاه که یک همکار رسانه‌ای با دو، سه سؤال متوالی قصد گودبرداری و کسب اطلاعات بیشتر را داشت، به وضوح می‌شنید که به دلیل طبقه بندی حفاظتی، حرف بیشتری نمی‌تواند بشنود. برابر آنچه آن‌ها گفتند عوامل نفوذی و یا چهره‌هایی که فریب سازمان‌های اطلاعاتی را خورده بودند، گرچه به قشرخاصی محدود نمی‌شدند، ویژگی مشترکشان، نخبگی و دسترسی‌شان به اطلاعات بود. همچنین نفوذی‌ها، هم در لباس روحانیت بودند و هم پزشک، مهندس، دانشجو، کارمند نظامی و غیرنظامی و ... .

کارشناسان می‌گفتند روش جذب افراد هم بسته به انگیزه آن‌ها متفاوت است. یکی عاشق زندگی در غرب است، دیگری دانشگاه خوب و تحصیلات عالی می‌خواهد، آن یکی شغل پردرآمد دوست دارد و یکی هم با اعتقاد به ضربه زدن به نظام، اطلاعات می‌فروشد. اما نکته مهمی که در لابلای حرف‌های کارشناسان به اشاره‌ای اکتفا شد، اطلاعاتی است که حریف، بدون هیچ هزینه‌ای آن‌ها را از دست‌مان می‌قاپد. این برمی‌گردد به اظهارنظر‌های برخی مسئولان کشور در رده‌های مختلف مدیریتی که گاه و بیگاه در یک دعوای سیاسی، نه پته همدیگر که منافع ملی کشور را روی آب می‌ریزند و برای اینکه در مشاجره، دست بالا را داشته باشند، اطلاعات طبقه‌بندی شده را فاش می‌کنند. نهایتا خواسته کارشناسان ضدجاسوسی وزارت از رسانه‌ها، هم روشن بود و هم ساده: اولا شما هیزم بیار اختلافاتی که منجر به افشای اطلاعات مهم می‌شود نباشید و ثانیا با ایجاد هشیاری در جامعه، شهروندان را نیشگون بگیرید تا مبادا برای مثلا درخواست یک ویزا برای خود یا عضوی از خانواده‌شان، مملکت فروشی کنند. /خبرآنلاین

پژمانفر: شرکت ایران‌ایرتور غیرقانونی واگذار شده است

نماینده مشهد درباره واگذاری یک شرکت هواپیمایی گفت: شرکت ایران‌ایرتور غیرقانونی به شخصی که توانایی اداره شرکت را ندارد واگذار شده که نتیجه آن تضییع حقوق بیت‌المال و زیان‌ده کردن شرکت بوده است.

اعلام اسامی بازداشت شدگان پرونده ۶ میلیارد یورویی پتروشیمی

قاضی مسعودی مقام اسامی تعدادی از بازداشت شدگان پرونده پتروشیمی را اعلام کرد. در پایان دادگاه اعضای هیأت مدیره بانک سرمایه که صبح امروز برگزار شد، قاضی مسعودی‌مقام در جمع خبرنگاران در مورد نام متهمان بازداشت شده گفت: عباس صمیمی (عضو وقت هیأت مدیره شرکت بازرگانی پتروشیمی و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ایران) و علیرضا علائی رحمانی (عضو وقت هیأت مدیره شرکت بازرگانی پتروشیمی) دو فرد بازداشت شده هستند. مسعودی‌مقام در پاسخ به این که آیا پرونده جدیدی در ارتباط با متهمان بانک سرمایه واصل شده است یا خیر، گفت: فعلاً فقط پرونده شاملویی واصل شده، اما هنوز تعیین وقت نشده است.
 
تغییر نام اکانت توییتر فدراسیون جهانی جودو برای «سعید ملایی»

اکانت رسمی فدراسیون جهانی جودو در توییتر با انتشار گزارشی از سعید ملایی عنوان رسمی خود را به #ISupportMollaei تغییر داد.

آیت‌الله مصباح‌ یزدی: انقلاب هنوز تمام نشده

آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی، طی سخنانی در دیدار با گروهی از دانشجویان شرکت‌کننده در دوره «طرح ولایت» با بیان اینکه عده‌ای معتقدند دورانی که رهبر جامعه مطلبی را بگوید و دیگران هم بدون کم و کاست آن را بپذیرند، تمام شده است، ادامه داد: در این‌جا لازم است به این نکته توجه شود که یکی از حکمت‌های صدور بیانیه گام دوم انقلاب این است که بدانیم اتفاقاً هنوز دوره انقلاب تمام نشده است، بلکه هنوز فقط یک گام از آن برداشته شده و این انقلاب دائمی خواهد بود، چون عامل آن امری فطری و تغییرناپذیر است؛ آن عامل با فراهم شدن شرایط، موجب ایجاد یک انقلاب شد و ما باید آن شرایط را حفظ کنیم تا آن عامل همیشه اثر خود را ببخشد و هر گامِ آن ما را به ظهور نزدیک‌تر کند. البته باید توجه داشته باشیم که قرار نیست همگان با این سخنان قانع شوند.

اکبر ترکان: امروز به الگوی ناطق نوری نیازمندیم

اکبر ترکان در روزنامه اعتماد نوشت: جامعه ایران امروز به الگوسازی از ناطق‌نوری نیازمند است، نه اینکه برخی به نام نقد و تحت لوای این واژه به کینه‌توزی بپردازند. اما در این بین نمی‌توان گفته‌های جامعه‌شناسان را ندید. آنان در تحقیقات و اظهارات متفاوت خود جامعه ایران را به‌طور کلی جامعه‌ای نقدناپذیر توصیف کرده‌اند؛ بنابراین، برخی انتقادات از نقدناپذیری مسوولان را می‌توان در این موضوع خلاصه کرد، ولی با این حال باید تلاش کرد که در مرحله نخست میان کینه‌توزی و انتقاد، تمییز قائل شد و از سوی دیگر با اقدامات فرهنگی، روحیه نقدپذیری را میان عموم جامعه و البته مسئولان افزایش داد.

مداح حاشیه‌ساز امسال اجازه مداحی ندارد

احد قدمی، مداحی که لعن او بر خلفا روی آنتن زنده شبکه پنج، جنجالی به راه انداخت و باعث برکناری مدیر شبکه و پاسخگویی معاون سیما شد، امسال اجازه مداحی در هیأت‌ها را ندارد. مشخص است که او از سوی مقامات قانونی از مداحی منع شده؛ وگرنه هیچ مداحی که اسم و رسمی هم دارد یک ماه محرم را از دست نمی‌دهد. قدمی با تأیید این نکته که به خاطر ماجرای شبکه پنج محروم است، به خبرنگار ایرناپلاس گفت: امسال مداحی ندارم و باید تا برگزاری دادگاه صبر کنم. وی ضمن ابراز ناراحتی از روند رسیدگی به پرونده‌اش افزود: من واگذارشان کردم به حضرت زهرا(س) و غیر ایشان کسی و جایی را ندارم که پیگیر کارم باشد. هر چه می‌خواهند اذیت کنند، یا ماجرا را سیاسی کنند یا هر چی... ان‌شاءالله خود حضرت زهرا(س) جوابشان را می‌دهد.

شکایت تراکتور از دروازه‌بان پرسپولیس

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس با وجودی که بازی اول تیم خود را به دلیل رفتار غیر ورزشی در فصل گذشته از دست داد باز هم با حرکتی دیگر حاشیه ساز شد. فیلم منتشر شده از حرکت بیرانوند از روز گذشته در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است و باشگاه تراکتور هم به دلیل این کار ناپسند بیرانوند از این دروازه بان پرسپولیس با فیلمی که موجود است به کمیته انضباطی شکایت کرده است. به نظر می رسد با این شکایت تراکتور جریمه سنگینی در انتظار این بازیکن باشد و این بار کمیته انضباطی جرایم سنگین تری را برای او در نظر بگیرد.
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۸
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۷۵
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
آقای سپاه
روحانی بزنه تو گوش بی حجابه؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
وزیرپیشنهادی وزیرآموزش وپرورش گفته است اولویت کاری من رسیدگی به وضع معیشت فرهنگیان است!ده وزیر قبلی هم همین حرف را زدند و .مخصوصا آقای فانی که که در دوره ایشان صندوق ذخیره فرهنگیان خالی شد و بانک سرمایه ورشکسته.حتی آقای نجفی وزیر دوره خاتمی سال 76 گفته بود اولویت من رسیدگی به وضع معیشت فرهنگیان است واز آن روزها 22 سال گذشته.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
ایشون مقام رسمی کشور و شخص دوم کشور است و اگر نمی دانی بدون حتی نظامی ها باید ادای احترام نظامی کنند به ایشان
این را گفتم که بدونی وقتی دارد می بیند یا باید جلسه را ترک کند یا دستور دهد انها را بیرون کنند ،چون قانون کشور نقض شده است و ایشون هم باید پاسدار قانون رسمی کشور باشند
اول فکر کن بعد بحرف
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
نه ، تو بزن تو گوش کنسرت قر کمر و تورم 600 درصدی
خسته از تکرار ها
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مگه خود آقای روحانی نگفت که باید بی حجاب ها را اعدام کنیم ؟
ناشناس
| United Kingdom |
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
در تب مي سوختم و بيمار بودم؛ يادت نبود. وقتي از درد بي پولي و براي درمان عزيزم و پرکردن شکم خالي فرزندم, کليه ام را مي فروختم يادت نبود؛ وقتي از نداري مرا از خانه اجاره اي ام بيرون انداختند و کف خيابان شد خانه ام يادت نبود. وقتي فرزندم در گوشه خيابان و چراغ قرمز گل مي فروخت و شيشه ماشين ها پاک مي گرد يادت نبود و .... اما چند تار مويم بيرون ريخت رگ غيرتت بيرون زد و فرياد واجابا و بدحجابي سر دادند
کریم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
تو گوش ملت زده از دم منجمله من که بهش رای دادم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
چرادرموردسقوط چندهزارواحدی امروزبورس مطلبی منتشرنکردید؟ فقط وقتی رشدمیکندیادبورس می افتید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
پدیده شاندیز در بورس تکرار می شود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
بذار تو پاییز که شاخص بورس جونی جونی اومد زیر پنجاه هزار قیافه ها و خبرهاشون دیدن داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
رئيس جمهور توي نيويورك هم كه بره و مصاحبه كنه كنارش كلي زن بي حجابن
ببينم نفس اين كار كلا بده يا نه فقط توي ايران بده و بيرون از ايران ديگه به كسي ربطي نداره؟؟
يه بار براي هميشه تكليفتونو مشخص كنيد
چرا تلوزيون فيلماي خارجي با زنان بي حجاب و .... رو نشون ميده كه باعث تحريك بيننده بشه؟
اگه نه پس ديگه اين حرفا چيه؟

كاش به جاي دقت و تيزبيني در اين مسائل به مسائل اقتصادي و زيربنايي و رفاهي مردم توجه ميشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
چه ربطی داشت؟
ناشناس
| Sweden |
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
استفاده از بانوان شال به سر خندان برای تبلیغ انواع خوراکی هاونوشیدنی های بی ارزش وسم مجاز ومباح وحلال است
ناشناس
| United States |
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
تو کلیپی که من دیدم زنان اینقدر هم بی حجاب نبودند فقط برخی چند موصوع را برای تخریب سیاسی استفاده میکنند . مثلا برای در بحث حجاب . شعار مخالفت با امریکا . طرز پوشیدن لباس . ارایش زنان . نماز خواندن . همه این موخرد را رعایت کنند اخرش نتیجه باید این باشد که کردار و رفتار و پندار یک انسان خوب و مناسب باشد . ایا چنین هست ؟ آیا ۷۰ درصد مردم ایران به حج و کربلا رفتند ایا این لوازم توانست دروع و غیبت را در جامعه کنترل کند؟ ‌ . در دیگر کشورها این موارد را انجام نمیدهند ولی دروغ هم کمتر هست ما باید در موارد زیادی تجدید نطر کنیم
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
انتقاد روزنامه اصولگرا از زیبا کلام که ترامپ دنبال مسایل اقتصادی هست ..............ترامپ هر وعده ای که در انتخابات داد عمل کرد . چون صندوق رای جای بازی کردن با شعور سیاسی و اعتماد مردم نیست دوم اینکه اگر حزبی در امریکا برنده انتخابات شد احزاب دیگر حق ندارند چوب لای چرخ دولت مستقر کنند و دولت فعلی میتواند با چند تا حرکت انان را از دایره قدرت بیرون کند
مسعود
|
United Arab Emirates
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
پرروبازی!!!!!!! این کیه معاون رئیس جمهور!؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
بقیه دولت هم مثل ایشان با مردم رفتار می کنند. از شرکت در انتخابات و رای دادن و اعتماد به روحانی پشیمانم.
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
سرکار خانم فائزه هاشمی دفاع از پدرتان را می فهمم ودر این کشور فرزندان مقامات وصاحب دیوان از عملکرد پدرشان دفاع می کنند وهیچ نقدی را نمی پذیرند واما اصل مطلب آقای هاشمی در زمان ریاست جمهوری آش سعی بر سازندگان وتاسیس مراکز تولیدی وخدماتی کرد درست ولی خصوصی سازی که در وزارت خانه ها ومراکز تولیدی انجام داد پایه گذاری فساد ‌تباهی را در این کشور نهادینه کرد وثمرات انرا تا حال می بینیم اتصال اقتصاد به صندوق بین المللی پول و بانک جهانی که بکمک اقتصاد دانهای اطرافش نیز ضربه دیگری بر اقتصاد زد که مشکلات بوجود آمده در همان زمان وتورم پنجاه در صد باعفب نشینی از این مواضع تا حدی کوتاه آمد این مواضع بعد از ریاست ایشان کم ‌بیش ادامه داشت تا ریاست جمهوری به یار قار ایشان آقای روحانی رسید که نتایج انرا با این تفکرات واقتصاددانهای مکتب شیکاگو وضعیت این کشور را بحالت امروز در آوردند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
دانشمند .منتقد بزرگ اقتصادی غار برادر غار درسته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
اقای هاشمی دانسته یا نداسته بسیاری از ریشه های این مملکت را زدن و تباهی های زیادی ببار اوردن که درست کردنشان کار سختی است کاری به نیت و شخصیت ایشان ندارم نمی دانم دلسوز انقلاب بود یا نه فقط می دانم ایشان و تیمی که خودشان را به ایشان اویزان کردن صدمات شدیدی به مملکت زدن که جای هیچ دفاعی ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
به یقین رسیدم که بی حجابی ها عمدی است توسط دست اندرکاران
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
پرستو ها از همه جورش در سیاست پیدا میشود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
کار کار اصلاح طلب هاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
آقای اصولگرا ایران که مال شما نیست چرا عقیدتون رو بر همه غالب می کنید هر کسی به عقیده خود همه حق حیات دارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مگر شما بهشون ۶ سال فحش ندادید و اسمشون دلواپس نشد که حواله شدند به جهنم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مقام سپاه از روحانی انتقاد نکرده . منظور ایشون رییس ستاد امر به معروف بود که براش پیامک بدحجابی در خودرو رفته بود (:
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
سلام . شایدآقای رییس جمهورمشتاق ومصمم نجات جان دریاچه ارومیه بوده باشند ولی تا سیلابهای بهارامسال کارخاصی نشده بود . آقای کلانتری عزیزم دقت کن مردم شعوردارند ومیفهمند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
کلانتری فکر می کند مردم همان مردم دوره دولت سازندگی هستند و اطلاعاتشان در همان حد است
محمد ر ا
|
Sweden
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
سوال جالبیه؟پول انتخابات ریاست جمهوری دورقبل همسایه ما۱۰۰میلیون به یک ستادو۱۰۰میلیون به ستادرقیب کمک کردگفتم توی این بحران تولیدوگرفتاری کارگریمون چرااینکارراکردی بعدازچندسال به جوابم رسیدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
قشنگ معلوم است که این فدراسیون جهانی جودو با اسراییل هماهنگ هستنددوباره جنای خنده فرمودن که تا زمانی که سلاح ها به منطقه ما بیاید حرف از موشک را رد می کنیم
چرا یک کسی جواب این فرد را نمی دهد؟
بر فرض به کشور منطقه نفروشند ان وقت امریکا چی یا چین و روسیه و فرانسه و انگلیس؟
چرا این شخص مورد اعتماد نمی گوید هر وقت قدرت های جهانی محدودیت در سلاح هایشان را اعمال کنند ما هم حاضریم ان را محدود کنیم؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
گفته دیگه عزیز دل .شما گویا نشنیدی.کامل مصاحبشو بخون.البته نه از رسانه های خودتون ها.رسانه ازاد.هر چند من اگه جای ایشون باشم هدفم رو بزرگتر تعریف میکنم.میگم هر گونه فروش سلاح به یک کشور یا گروه شبه نظامی دیگه ممنوع بشه.در سازمان ملل پیگیری میکنم و افکار عمومی دنیا رو متوجه این مساله ساده میکنم که اگه سلاحی به خاور میانه فروخته نشه جنگی هم طبیعتا در نخواهد گرفت.اگه هر کشوری حق داشته باشه برای نیروی نظامی خودش سلاح تولید کنه و نه برای فروش، نصف مشکلات دنیا حل میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
پرچم امریکا اهدافت را بزرگتر کن و از همه کشور ها بخواه سلاح نا متعارف تولید نکنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
۲۱۰۲۹
بزرگوار این منتهی ارزوی قلبی بنده است.کاش دست من و شما بود‌. ولی میدونم نمیشه.سازمان ملل نمیتونه و اصلا قدرتش رو نداره که تمام پایگاههای نظامی روسیه و امریکا و انگلیس و بقیه کشورها رو تو خاک خودشون مورد بررسی قرار بده که سلاح متعارف تولید میکنن یا غیر متعارف.در قدم اول اگر بشه گروههای ضد جنگ رو در همه دنیا قانع کرد که فروش سلاح یک کشور به کشور دیگه منتفی بشه بسیاری مشکلات حل میشه.میدونیم خیلی جنگهای خاور میانه رو کمپانی های اسلحه سازی براه میندازن تا بتونن اسلحه بفروشن
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
روسیه حاک اوکراین را جدا کرد . موضع ایران به روسیه الان چی هست . باید قبول کنیم روسیه کار خوبی کرده است . من با نطر کاربری که گفت فروش سلاح را محدود کنند . ایا واقعا راست میگی . موشک های که به عربستان و اسراییل میخورد از کجاست . بنابراین اگر کشورهای مثل امریکا و المان و فرانسه در شرایط کنونی نباشند ممالک کمونیستی حتی خاک ایران را در ۵۰ سال قبل گرفته بودند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
پرچم امریکا چی رو توجیح می کنی؟
اگر بحث مذاکرات موشک است همه کشورها باید حد بگذارند که بیشتر از این مقدار نباشد و نه اینکه من بخواهم با زور خودم را بکشم کنار ولی دیگران باید این را اجرا کنند
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
۲۳.۱۲
کی از موشک حرف زد.؟پیشنهاد اینه که بدون توجه به بحث موشک ،تولید سلاح اعم از موشک و هر چیز دیگه فقط برای خود کشور تولید کننده مجاز باشه.یعنی اقای ظریف با توجه به اینکه دیپلمات شناخته شده هستند و بسیاری شبکه ها ایشون رو پوشش میدن بعنوان یک وزیر خارجه و یا حتی فعال صلح دنبال این موضع باشه که فروش سلاح توسط یک کشور(که عمدتا کشورهای استعماری هستند)به کشور دیگه (که عمدتا کشورهای خاور میانه هستن)ممنوع بشه.همین.!!کسی از موشک و برد موشک و تولید موشک حرفی نزد که برادر من
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
کاربر محترم ۱۲ ،۲۳ من منطورم این هست که روسیه خاک اوکراین را با فرستادن سلاح به این دلیل که مردمی که در شبه جزیره کریمه هستند زبان روسی حرف میزنند و خاک این کشور را با سه سال جنگ و خونریزی جدا کرد و حالا هم تحریم هست حالا پرسش من این بود که اگر اوکراین بمب اتم داشت روسیه باز به این کشور حمله میکرد ؟ یعنی اگر همه کشورها نمیخواهند ایده ال باشند و دنبال اتمی شدن باشند تکلیف دنیا چی میشود ؟ یعنی هم روسیه اتمی باشد و هم اوکراین اتمی باشند دوطرف به جان هم بیفتند تکلیف مردم چیست . وقتی در کشوری دمکراسی حاکم نیست داشتن بمب اتم خطرناک هست
ناشناس
| United States |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
ظاهرا در این بخش من و کاربر دیگری با فیلتر شکن مشابه تداخل نظر پیدا کردیم ببخشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
قشنگ معلوم است که این فدراسیون جهانی جودو با اسراییل هماهنگ هستند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
ماست مالاسیون در ورزش مثل سیاست جواب نمیده . همه چیز عیان هست . باید روک و پوست کنده و شفاف به فدراسیون مواضع سیاسی را اعلام کنند و بگویند ما کشتی و جودو با کشورهای به این اسم نمیگیریم . شافیت باشد نبازی به این هزینه ها هم‌نیست که ورزشکار در خارج بگوید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
1.واقعا درک این نکته خیلی سخت است که منظور روحانی از عکس انداختن ترامپ با وی،فقط بیان این نکته است که حاضر نیست ابزار و بازیچه تبلیغاتی ترامپ شود برای ژست پیروزی گرفتنش.درست شبیه کاری که با اون کرد.
2.برخی چطور بخود اجازه می دهند راجع اهل عبادت بودن دیگران یا نبودنشان قضاوت کنید؟؟!!! در خلوتشان حضور دارید یا مطمئنید روحانی از شرایط آن جلسه از قبل اطلاع داشته است؟؟!!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
اصولگرایان از این ابزارهای تخریب خیلی استفاده میکردند و یادم هست کله و فکر انها با ملی گرایان چنین روشی بود که حتی به کراوات بازرگان و کابینه ایشان گیر میدادند که این نماد عربی هست و هر کس کت و شلوار هم بپوشد ولی یقه گرد نداشته باشد فرهنگ عربی هست . با این تعریف تندروها فقط نماد ظاهر سازی را دوست دارند . انها میگویند ظواهر را از بین ببرید مسایل حل میشود . آیا طواهر حجاب و دزدی و اخلاس و مسکرات و قمار و آرایش و لباس و دروغ و غیبت و عقیده مردم درست شد ؟
ناشناس
| United States |
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
میشه از این موضوع طور دیگه استفاده کرد!!روحانی بره عکس بگیره و لبخند بزنه و پشت میز
مذاکره با ترامپ بشینه ولی کاری رو قطعی انجام نده.بمحض شروع انتخابات امریکا بزنه زیر میز مذاکره و از اون هم بخواد از همه توافقات بیاد بیرون.اینطوری دل ما هم خنک میشه که کار ترامپ رو تلافی کردیم.ترامپ هم توسط رقبای انتخاباتش تحقیر و تمسخر میشه و انتخابات رو میبازه
:)
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
از کجا بفهمیم انکه شما اشاره کردید روحانی نماست یا خودی؟امروز کلیپی در فضای مجازی دیدم که فردی که به اقای روحانی بشدت میتاخت و بخاطر گران شدن اتومبیل از او انتقاد میکرد متاسفانه خود در رابطه با دلالی خودرو درگیر اتهاماتی است!!! البته که هر کسی خود را حق و طرف مقابل را باطل معرفی میکند ولی قاضی حقیقی تنها خداست.هر چند باز هم میشود عملکرد عده ای را که فکرشان خلاصه شده در موی زنان زیر ذره بین برد!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
روحانی در بین این افراطیون گیر افتاده نه میداند نظر مردم‌پای صندوق رای مهم هست یا شرع یا نظر و ایده اصولگرایانی که همیشه چه با انتخابات چی بدون انتخابات در مراکز سیاست گذاری حضور دایم دارند . هر سیاستی که روحانی بگوید این طیف مخالف اندیشه اصلاحات یک تز مخالفت را ابداع میکنند . مثلا شکست برجام را فقط با این گفتمان جلو میبرند که سد محکمی جلوی پیشرفت اصلاحات باشد که با هیچ روشی قابل حل نباشد . بحث کشیدن حجاب ووووو.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
دریاچه ارومیه احیا شد ولی سیستان بلوچستان از قبل خرابتر شد
ناشناس
|
Romania
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
من فانع شدم اقای نماینده همش زیر سر امریکاست داداش من قانع شدم برو نوش جونت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
به خاطر خدا یک نفر این جمله رو توضیح بده. افراطی‌های محیط‌زیستی که در توده‌ای‌ها ریشه دارند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
تندروها برای اینکه مردم حتی عقل و فکر و شعور خود را تعطیل کنند یعنی دست بسته تسلیم باشند . منطورشان این هست که اگر رفتی در جنگل دیدی که پلاستیک مسافران باعث نابودی دام یک روستا میشود و سپس در غالب این تفکر کمپینگ یا گروه تشکیل دادی و شعار دادی و اعتراض کردی . تندروها با این بخش مشکل دارند . یعنی مردم باید حتی به مسله ای اعتراض دارند باید تندروها اجازه اعتراض بدهند . حتی جای اعتراض هم باید مشخص کنند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مداحانی که اتهامات مالی دارند چطور ؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
باورم‌نمیشه . مداح ها . ...یعنی غیر مداح در لباس دیگر نیستند .
خسته از تکرار ها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
دولت عراق از امروز برای سفر زیارتی روادید را لغو نموده است. شرط امکان خروج از مرز ایران ثبت نام در سامانه سماح و پرداخت مبلغی به حساب اعلامی سامانه است.
طنز ماجرا اینجاست که دولت عراق از درامد روادید برای ایرانیان صرف نظر کرده اما دولت ایران از دریافت وجه بخاطر هیچ نمی گذرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
واسه انگ نخوردن هست که برای مذهبی ها اجازه خروج بی هزینه است ولی برای سفرهای تفریحی نه!
ناشناس ۲۲:۰۳
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
نیست حالا دولت خیلی به این انگها توجه داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
در بین روحانی نماها متاسفانه امور دیگری هم رواج دارد ؛ متهم کردن مخالفان فکری خود به نفاق٬ تشبیه مخالفان سیاسی خود به اشخاص غیر محبوب صدر اسلام٬ خورده گیری و بهانه تراشی غیر منصفانه از بعضی کارگزاران امور
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
در دنیای سیاست کسانی کارهای سیاسی میکنند فقط با تعریف سخت گیرانه از انسان بودن میخواهند بگویند ما سیاسی و سیاست گذار هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
آقای نعمت احمدی، قانونو با دو خط ابلاغیه میشه لغو کرد؟! اگر کامل صحبتای اون بنده خدا رو خونده بودی میدیدی که گفته بود داریم با کمیسیون قضایی مجلس رایزنی میکنیم که قانونو تغییر بدیم! توی این چند روز دارم بحثای شما رو دنبال میکنم، آدم اگر برای تخریب قوه قضاییه ماموریت هم داره دیگه اینقدر تابلو ماموریتو اجرا نمیکنه!!!
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
حجاب، آمریکا، اسراییل.... بابا به داد مردم برسید بس کنید این حرفهای بی نتیجه را
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
چشماتو باز کن تا ببینی دارن تو روستا ها و مناطق محروم چکار میکنن!
ناشناس
| United States |
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مصباح یزدی امروز گفتند ما هنوز در مرحله اول انقلاب هستیم . مرحله دوم و سوم چی هست .
سعید ب.
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
در برخی مطالب، عنوان مطلب ارتباط چندانی با مشروح مطلب ندارد. مثلا در مطلب با عنوان "انتقاد مقام سپاه از بدحجابی در حضور روحانی" هیچ اشاره‌ای در متن به ابن موضوع نشده است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
معمولا برای تخریب یک شخص یا یک نهاد از این تیتر ها استفاده میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
بزرگترین افتخار وارزوی یک ورزشکار گرفتن مدال طلای الکه بتونه مدال طلا بگیره .مپیکه .واز اونجاییکه که این اسراییله جوان هم بود وهمیشه احتمالاینکه یه پای فینال باشه زیاد بوده وبا این قانون مبارزه ندادن با حریف اسراییلی دیگه هیچ شانسی برای مولایی وجود نداشت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
قانون مبارزه ندادن با حریف اسراییلی ؟؟؟ عجب
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
نه پس خودشون دلشون خواسته
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مراقب نفوذی باشید!!! اگر دو مسئول پته هم را ریختند شما آتش بیار نباشید!!!
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
باید تو صورت زنانی که با لباس مخصوص سنتی در جلسه وارد شدند گزنه میزدند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
شما الان بشوخی و تمسخر میگی فردا یکی جدی میگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
توده کجا بود الان تنها توده ای که مشاهده میشود تومورهایی است که هر روز هموطنان را راهی بیمارستان ها می کند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
اگر از این ابزار فشار استفاده نکنند چی میشه . وقتی دست دولت در اقناع افکار عمومی بر مبنای علمی و عقلی و تجربه نباشد فقط یک راه وجود دارد . وصل کردن تمام اتهامات و مشکلات به خارج از کشور خواهد بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
هنوز همان روش های دهه شصتی اینکه تا طرف چیزی گفت یا اصلا بدون اینکه چیزی بگوید به او تهمت بزنند چه تهمتی هم بهتر از اینکه توده ای یا مارکسیست است به نظرم این مدارس طبیعت فقط بچه ها را با طبیعت کمی آشنا می کردند که مثلا گل گاو زبان چطوری است یا کرم خاکی چطور زندگی می کند عیسی کلانتری آنها را متهم به براندازی می کند
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مرگ بر امریکا و اسراییل و ضد انقلاب و فتنه گر
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
من منفی بهت ندادم ولی پیشبینی میکنم منفی زیاد بخوری.حاصل چند میلیون نفر هر هفته چند بار شعار مرگ در این چهل سال میلیاردها شعار مرگ میشه . امریکا و اسراییل حتی یک وجب از خاکشون با شعار از بین نرفته.اگر مرد میدانی برو جلو و انجام بده با شعار کاری درست نمیشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
مرگ بر منافق خارج نشین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
محمدجواد ظریف در گفت‌وگو با روزنامه «ایران» گفت: اگر دوستان ما معتقدند نمره مذاکره صفر و نمره مقاومت 20 است دیگر ما نزدیک‌تر از سید حسن نصرالله و سردار سلیمانی به مقاومت نداریم حداقل ببینند آنها چه نمره‌ای به دیپلماسی می‌دهند و آنها چه ارتباطی با بنده دارند. پیام آقای نصرالله را ببینند. آیا آقای نصرالله نماینده مقاومت است یا حضراتی که در اتاق شان نشسته‌اند و زیر کولر شعار می‌دهند؟ انقلابیون ایرکاندیشن (زیرکولرنشین) مقداری از انقلابیون واقعی یاد بگیرند
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
ونزوئلا فطریه غیزانیه نفت ونزوئلا صدیقه کیانفر دریای کارائیب