بازدید ۲۲۰۰۳
هزار و هفتصد و شصت و یکمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: نذر می‌کنم ترامپ و روحانی با هم ملاقات کنند!/کمک نقدی و غیرنقدی کاندیداها به اماکن مذهبی و هیأت‌ها جرم است/مداحی که به اندازه هیکلش طلا داشت! و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۲۱۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰ 01 September 2019
تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
درسی که باید اصلاح طلبان از «مرکل» بیاموزند

دکتر محسن رهامی به «آزادی» گفت: تجربه‌ای در چند سال کار تحقیقی و زندگی در آلمان و تحقیقاتی که در آمریکا و خیلی کشور‌های دیگر داشتم و از نزدیک انتخاباتشان را بررسی کردم. کتابخانه بزرگ و کم نظیر کنگره امریکا رفتم و تحقیق کردم. سوئد را چند سری رفتم روی حکومت داری آن‌ها کار کردم، دیدم این‌ها خیلی بهتر از ما کار کرده و با هم فکری هم خیلی بهتر مشکلات را حل می‌کنند. اهداف آن‌ها هم شبیه اهداف ماست، یعنی همین اصلاحات است، ولی با همفکری با تعامل آن‌ها فاصله شان را با رقیب خیلی کم می‌کنند. من انتخابات آلمان را مثال زدم وقتی که احزاب رأی لازم را برای تشکیل کابینه به دست نیاوردند، به جای این که مردم را دعوت کنند به خیابان که بیایید شعار بدهید و تظاهرات انجام بدهید با رایزنی ائتلاف کردند. حرف من این بود که روی آسفالت خیابان دمکراسی محقق نمی‌شود. اهداف دمکراسی با همفکری در اتاق فکر محقق می‌شود، پس از انتخابات در ۲۰۰۴، خانم مرکل سه هفته با آقای شرودر، رقیب خود، جهت تشکیل دولت ائتلافی، پشت در‌های بسته همفکری می‌کردند، به خبرنگاران می‌گفتند خیلی هیاهو نکنید، مردم را دعوت به حوصله وتحمل میکردند، نشستند مشکل را پشت در‌های بسته با هم حل کردند، خانم مرکل یکی از قوی‌ترین دولت‌های اروپا را با این همین روش تشکیل داد. اکنون برای سومین بار خانم مرکل صدر اعظم آلمان شده؛ یعنی اگر این سه دوره تمام بشود می‌شود پانزده سال.
 
الجزیره فاش کرد: تماس ترامپ با ایران بزودی!

جیمز رابینز، پژوهشگر اندیشکده شورای سیاست خارجی آمریکا در گفت‌وگو با الجزیره: بیانیه پنتاگون در مورد بمباران برخی اهداف مربوط به ایران، بیانگر وخامت اوضاع نظامی است. کاخ سفید به تحرکات اسرائیل در سوریه و لبنان، کمک کرده و آن را حق اسرائیل می‌داند. در همین رابطه، رئیس جمهور آمریکا علنا از تحرکات صهیونیست‌ها حمایت می‌کند، به ویژه آنکه ترامپ پیش از انتخابش به عنوان رئیس جمهور، تأکید کرده بود در توافق هسته‌ای تجدید نظر می‌کند.

مردم چقدر سپرده در بانک دارند؟

بر اساس تازه‌ترین گزارش بانک مرکزی از آمار بخش پولی و بانکی کشور، مانده سپرده‌های بخش غیردولتی نزد بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیر بانکی تا پایان سه ماهه نخست سال جاری به ۱۹۳۰ هزار میلیارد تومان رسیده که نسبت به سال گذشته ۲۵.۱ درصد افزایش داشته است. /ایسنا

توصیه انتخاباتی باهنر به پایداری‌ها

محمدرضا باهنر، دبیرکل جبهه پیروان در نشست خبری گفت: در جلسات شورای وحدت شرکت می‌کنم، اما نقد‌هایی وجود دارد. عده‌ای برای اینکه رأی بیاورند، بر موج نارضایتی می‌دمند و ضعف‌ها را بزرگنمایی می‌کنند تا بتوانند رأی بیاورند. جبهه پایداری در جلسات شورای ائتلاف اصول‌گرایان حضور ندارد، آن‌ها رسانه‌ای خطاب به شورای ائتلاف حرف می‌زنند که بهتر است این روش را کنار بگذارند و با دوستان شورای ائتلاف بنشینند و صحبت کنند. غیبت افراد نزدیک به علی لاریجانی در شورای ائتلاف اصول‌گرایان یک ضعف است که باید اصلاح شود. تاکنون حدود ۳۰۰ اسم به‌عنوان کاندیدا‌های احتمالی به شورای ائتلاف رسیده است که در مرحله بررسی قرار دارند.

عارف فقط تا نفر ششم لیست امید را می‌شناخت

بیژن نوباوه سیاستمدار اصولگرا با عنوان اینکه پدیده اصواگرایی و اصلاح‌طلبی را به شکلی که عنوان می‌شود قبول ندارد و در عمل هم نشان داده است، گفت: وقتی با فرد بالای لیست امید که نمی‌خواهم اکنون اسم آن را بیاورم، اما قبلا آورده‌ام، صحبت می‌کنیم و او می‌گوید من فقط شش نفر اول لیست را می‌شناسم یعنی بدترین اتفاق ممکن و با این حرف جز عقب مانده‌ترین کشور‌ها می‌شویم. /ایلنا

بازدید محیط زیست از باغ وحش «حسن رعیت»

رئیس اداره نظارت بر حیات وحش استان تهران ضمن اشاره به بازدید از مرکز نگهداری از حیات وحش حسن میرکاظمی معروف به حسن رعیت - که اخیرا اخباری مبنی بر دستگیری او با ۱۷ ببر منتشر شده است- گفت: در این بازدید فقط یک قلاده ببر در این مرکز دیده شد. همچنین اگر نیرو‌های امنیتی و نظامی او را با ۱۷ ببر دستگیر کرده بودند، به یگان حفاظت ما گزارش داده می‌شد، ولی ما تاکنون هیچ گونه گزارشی در این زمینه نداشتیم./ایسنا

نذر می‌کنم ترامپ و روحانی با هم ملاقات کنند!

صادق زیباکلام در پاسخ به این که آیا روحانی و ترامپ در نیویورک دیدار می‌کنند، گفت: بستگی دارد این سؤال از چه کسی پرسیده شود. صادق زیباکلام با توجه به هزینه‌های آمریکاستیزی در چهل سال گذشته آرزو می‌کند، این مسأله تمام شود؛ بنابراین، دعا و نذر می‌کند که آن‌ها با هم ملاقات کنند. امکان دارد با واسطه رئیس جمهور فرانسه و سایر رهبران اروپا یک ملاقات دسته جمعی انجام شود. /نامه نیوز

کمک نقدی و غیرنقدی کاندیداها به اماکن مذهبی و هیأت‌ها جرم است

سید سلمان سامانی، سخنگوی وزارت کشور گفت: اقدام برای خرید و فروش مستقیم و غیرمستقیم رأی، توزیع اقلام و لوازمی که برای دریافت کننده جنبه انتفاعی داشته باشد و کمک‌های نقدی و غیرنقدی به اشخاص، اماکن عمومی و مذهبی، هیأت‌ها و امور خیریه بعد از ثبت نام در انتخابات جرم بوده و در مرحله رسیدگی به صلاحیت‌ها مدنظر قرار می‌گیرد. /ایسنا

درآمد روزانه ۱.۵ میلیاردی متکدیان تهرانی

محمد رحیم فاضلی نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه بخش وسیعی از کسانی که در سطح خیابان‌ها و به ویژه کلان شهر‌ها تحت عناوین مختلف، مانند کودک کار، کودک خیابان و... مشغول تکدی گری هستند، اتباع خارجی تشکیل می‌دهند، گفت: از آنجایی که این افراد مجوز اقامت در ایران را ندارند، هویت آن‌ها نیز قابل شناسایی نیست و به همین دلیل هم توسط نهاد‌های حمایتی پذیرش، ساماندهی و کشف علت تکدی گری شان نیز امکان پذیر نمی‌شود. سرپرست امور مجلس سازمان بهزیستی کشور گفت: در کلانشهر تهران روزانه حدود ۱.۵ میلیارد تومان پول به متکدیان از سوی مردم پرداخت می‌شود. در حال حاضر کمتر از 5 درصد متکدیان حاضر در سطح شهر‌های ایران نیازمند واقعی هستند و بسیاری از این افراد مجوز اقامت قانونی در داخل کشور را ندارند. /ایسنا

جزئیات جدید پیشنهاد "مکرون" به ایران از زبان "مطهری"

علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، درخصوص پیشنهاد امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه به ایران اظهار داشت: رئیس‌جمهور فرانسه پیشنهاد راه‌اندازی خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری برای پیش خرید نفت از ایران را پیشنهاد داده و اینکه گفته می‌شود این مبلغ کمک بلاعوض و وام است، درست نیست. وی با بیان اینکه طبق پیشنهاد فرانسوی‌ها این مبلغ در سه مرحله قرار است پرداخت شود، ادامه داد: مکرون پیشنهاد داده تا در برابر این مبلغ فعلا جمهوری اسلامی ایران گام سوم خود را اجرا نکند و احتمالا از گام اول و دوم خود هم به جایگاه اولیه در برجام بازگردد.

مداحی که به اندازه هیکلش طلا داشت!

رئیس بسیج مداحان از دستگیری مداحان اسرائیلی خبر می‌دهد و از طرفی با دستگیری برخی مفسدان اقتصادی پای مداحان معروف به میان می‌آید. محمود تاری، مداح و شاعر اهل‌بیت که در سال‌های گذشته مسئولیت‌های متعددی در بسیج مداحان داشته، درباره دستگیری مداحان اسرائیلی به خبرنگار ایرناپلاس گفت: من خبر موثقی ندارم، ولی این اتفاق بعید نیست، چون همان‌طور که ما آخوند انگلیسی داشتیم، ممکن است مداح اسرائیلی هم داشته باشیم. بعید نیست که آن‌ها در موضوع عزاداری برنامه‌هایی هم داشته باشند و یقیناً دارند. وی درباره ارتباط ویژه برخی از مداحان معروف و رسانه‌ای با مفسدین اقتصادی گفت: این به خاطر دنیاطلبی این دسته از مداحان است. مداحان با این افراد ارتباط داشتند و از آن‌ها ۲۰۰ میلیون و ۳۰۰ میلیون پول می‌گرفتند. یکی از همین آقایان که با این افراد ارتباط داشت می‌گفت: من به اندازه هیکلم طلا دارم! خانه‌های آن‌چنانی و ماشین‌های گران‌قیمت دارند که خودشان و همسرانشان سوار می‌شوند. امام حسین (ع) ملعبه‌ای شده در دست ما مداحان که پول دربیاوریم. البته این‌ها اقلیت و بسیار کم هستند، اما همین اقلیت برای همه مداحان چالش درست کرده‌اند.
 
هانیه توسلی یک ماه است ممنوع التصویر است

به دنبال تکذیب ممنوع التصویری هانیه توسلی توسط روابط عمومی صدا و سیما دفتر پخش این فیلم اعلام کرد: یک ماه از اعلام ممنوع التصویری هانیه توسلی از طرف اداره کل بازرگانی صدا و سیما و پخش تنها چهل عدد تیزر «ایده اصلی»، بدون صدا و تصویر این بازیگر گذشته است. همچنین هفته قبل، جهت نقد و بررسی فیلم در دو برنامه زنده تلویزیونی، از ما محتوایی بدون چهره و صدای خانم توسلی خواسته بودند. روابط عمومی «خانه فیلم» نه در فضای فیلتر شده توییتر، بلکه رسما بر محدودیت‌های صدا و سیما علیه هانیه توسلی تأکید و نسبت به آن اعتراض دارد.
 
لاهوتی: خدا پدر ترامپ را بیامرزد!

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: پس از گذشت سی سال هنوز نتوانستیم نفت را از بودجه جدا کنیم! خدا پدر ترامپ را بیامرزد که فشار آورد و ما در حال حذف کردن نفت از بودجه هستیم.
 
احمد توکلی: مارمولک‌های فساد، اژد‌ها شدند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مبارزه جدی با فساد دیرپا گرفت و مارمولک‌ها، اژد‌ها شدند گفت: قوه قضائیه همچنان بی‌طرفی خودش را در پرونده‌های فساد حفظ کند. احمد توکلی رئیس هیأت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت در مصاحبه با رادیو گفت: مبارزه جدی با فساد دیر پا گرفت و به قول رهبری باعث شد مارمولک‌ها، اژد‌ها شوند، اما به هر حال با مسیری که به ویژه در این دوره شروع شده، در حال پیشروی هستیم، هرچند در دوره قبل نیز برخی تلاش‌ها صورت گرفت، امروز با جسارت و صراحت بیشتری به مبارزه با متخلفان از دارندگان قدرت سیاسی یا افرادی که نسبتی با مقام‌های سیاسی دارند، شروع شده و دستگاه قضا با هیچ کس تعارف ندارد و به شکل گسترده‌ای با فساد مبارزه می‌کند.
 
انتقاد به حسین شریعتمداری از تریبون مجلس

نماینده اصولگرای مجلس در نطق میان دستور خود به ذوالقرنین خطاب شدن سید ابراهیم رئیسی از سوی حسین شریعتمداری واکنش نشان داد. جهانبخش محبی‌نیا در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، گفت: یک سناریو از طرف آمریکایی‌ها در ایران پیاده می‌شود که جامعه ایران و دارایی‌های آن را در معرض برنامه‌های آنارشیسم قرار داده است. عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: این سناریو توسط عده‌ای اجرایی می‌شود که خود را از همه انقلابی‌تر می‌دانند و این داستان عجیبی است. الان گریه دشمنان قسم خورده با کسانی که ادعای انقلابی گری می‌کنند به یک کاسه ریخته می‌شود. آن‌ها دست به دست هم داده‌اند تا مجاهدت‌های ملت ایران را به هرز بکشانند.

وی افزود: ما برای اداره جامعه دولت و مجلس داریم، ببینید برای اینکه این نهاد‌ها را فاقد ارزش نشان دهند کدام جریانات به هم می‌رسند. کدام روزنامه‌ها که از بیت‌المال ارتزاق می‌کنند همراه با صدای آمریکا و بی‌بی‌سی می‌گویند که دولت و مجلس از ارزش افتاده و کارایی لازم را ندارند. محبی‌نیا در ادامه کنایه‌ای هم به حسین شریعتمداری زد که روز گذشته سید ابراهیم رئیسی را با ذوالقرنین مقایسه کرد بود. او گفت: خیلی عجیب است کسانی امروز دولت و مجلس را فاقد ارزش می‌دانند، اما به برخی دوستان لقب ذوالقرنین می‌دهند. همین آقایان تا دیروز در مورد مرحوم هاشمی می‌گفتند "مخالف هاشمی مخالف پیغمبری است" آخر سر دیدیم که چه برندی برای مرحوم هاشمی درست کردند و چه چیز‌هایی که به او نسبت ندادند؛ همین افراد می‌گفتند احمدی نژاد جزو ۳۱۳ نفر یاران، ولی عصر (عج) است که قبل از خود امام زمان (عج) ما او را کشف کردیم؛ دیدیم که احمدی نژاد به چه موجودی تبدیل شد. من از این دوستان که قلم خوبی دارند خواهش می‌کنم نگاهشان در راستای پیاده کردن اهداف دشمنان نباشد.
 
کنایه فعال اصولگرا به حداد عادل

ابوالقاسم رئوفیان، فعال سیاسی اصولگرا، در کنایه‌ای خطاب به حداد عادل گفت: اصولگرایان لیدری شما را قبول ندارند حتی اگر خیاط آتش به اختیاری باشید. دبیرکل حزب اسلامی ایران‌زمین گفت: اصولگرایان نه حدادعادل و نه محمدرضاباهنر را به عنوان لیدر برنمی‌تابند. ذهنیت حاکم بر جریان اصولگرایی، کار تیمی است. به همین دلیل اگر چهره‌هایی، چون حدادعادل یا باهنر بخواهند در قالب یک لیدر در فعالیت‌های انتخاباتی نقش‌آفرینی کنند، به طور حتم اصولگرایان با چنین چیزی کنار نمی‌آیند. حتی اگر دچار این توهم باشند که «خیاط آتش‌به‌اختیاری هستند که باید بر قامت اصولگرایان لباس بدوزند» هم فعالیت‌هایشان به نتیجه نمی‌رسد و اصولگرایان به خواسته آن‌ها تن نمی‌دهند. پس بهتر است هر کدام از دوستان که با هدف تصمیم‌گیری یا لیدری تلاش‌هایی را پیگیری می‌کنند با این واقعیت کنار بیایند که از جانب اصولگرا‌ها پس زده خواهند شد.
 
بذرپاش رئیس صدا و سیما می‌شود؟

طی روز‌های اخیر شایعاتی در فضای مجازی منتشر شد، مبنی بر رفتن عبدالعلی علی عسکری از سازمان صدا و سیما و حتی برخی رسانه‌ها از مهرداد بذرپاش، به عنوان جایگزین او نام بردند. مهرداد بذرپاش در واکنش به برخی خبرسازی‌ها درباره حضور او در سمت رئیس سازمان صداوسیما گفت: «بعضی رسانه‌های خاص اصرار عجیبی دارند که شایعه خروج دکتر علی عسکری را تبدیل به خبر کنند، اما جهت اطلاع عرض می‌کنم رئیس سازمان صداوسیما همچنان در این سمت می‌ماند و با قدرت به کارخود ادامه می‌دهد.» مدیرعامل سابق سایپا، ادامه داد: «آقای علی عسکری در این سه سال، با شجاعت راه را برای حضور جوانان متعهد و متخصص در مدیریت‌های گوناگون باز کرده است و این جوان‌ها باید قدر این فرصت را بدانند.» طی روز‌های اخیر شایعاتی مبنی بر رفتن علی عسگری، از سازمان صداوسیما در فضای مجازی عنوان شده و حتی برخی رسانه‌ها از مهرداد بذرپاش، به عنوان جایگزینی او نام برده‌اند.
 
کنایه برادر هاشمی به رؤسای سابق قوه قضائیه

محمدهاشمی به مجادله‌ای که بین آیت‌الله یزدی و آیت‌الله صادق لاریجانی پیش آمد، پرداخت و علاوه بر بیان جمله فوق، گفت: وقتی اختلاف ۲ نفر و مسائلی بین ۲ چهره شاخص و رده‌بالای نظام رسانه‌ای شد، متاسفانه نتیجه آن، ضرر و زیانی بود که متوجه انقلاب و نظام شد. محمد هاشمی ادامه داد: به هر حال وقتی مردم می‌بینند رؤسای سابق و اسبق قوه قضاییه با هم آن‌گونه برخورد می‌کنند و آن اظهارات و اتهام‌ها را به یکدیگر نسبت می‌دهند، طبیعی است دیگر نمی‌توانند آن‌طور که لازم است و باید و شاید به مسائلی که در نظام مطرح می‌شود، اعتماد کنند.
 
فراکسیون امید پیگیر پرونده فعالان رسانه‌ای است

احمد زمانی به اقدامات فراکسیون امید در پیگیری پرونده فعالان رسانه‌ای و موارد مشابه اشاره کرد و به «آزادی» گفت: «از اقدامات هیأت رئیسه خبر نداردم، اما در فراکسیون امید کمیته‌ای به همین منظور تشکیل شده است. کمیته‌ای با مسئولیت دکتر صادقی و عضویت بنده، آقای فتحی نماینده تهران، آقای کاظمی نماینده حقوق دان و با حضور آقای الویری از شورای شهر تهران. این کمیته مسئول رسیدگی به پرونده‌ها و مسائل سه گروه مرجع و اثرگذار اجتماعی است. نخست نمایندگان مجلس. دوم اعضای شورای شهر. مثلا پرونده خانم ناهید خداکرمی که برای او رای صادر شده، یا احضار آقای حق شناس و میرلوحی یا آقای حاجتی عضو شورای شهر شیراز و یکی از اعضای شورای شهر اصفهان که از آقای حاجتی حمایت کرده بود همه در این کمیته مورد بررسی قرار می‌گیرد». وی ادامه داد: «سومین گروه اثرگذار که هر مساله‌ای پیرامون آنان در جامعه تاثیرگذار است خبرنگاران و اهالی رسانه هستند. این کمیته در مورد همه پرونده‌هایی که اخیرا در این حوزه مطرح بوده است در حال جمع‌آوری اطلاعات است و طبق آخرین خبری که من دارم آقای دکتر صادقی پیگیر هستند که هرگونه اقدام لازم انجام شود. از جمله احتمال دیدار با آقای رئیسی نیز وجود دارد». مازنی در پاسخ به اینکه آیا درخواستی برای دیدار با رئیس قوه قضاییه و گفت وگو درباره پرونده فعالان رسانه‌ای ارائه شده است، گفت: «آقای دکتر صادقی مسئول کمیته است و در حال پیگیری هستند.»
 

عارف و سران اصلاحات شبیه اصوالگرایان عمل کردند

صادق زیباکلام گفت: مردم بازیچه ما نیستند که به آن‌ها بگوییم بیایید در انتخابات مشارکت کنید و 24 میلیون پای صندوق‌های رای حاضر شوند اما بعدا در برابر آن‌ها پاسخ‌گو نباشیم. لذا با جرأت تأکید می‌کنم که حتی یک نکته مثبت در عملکرد شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نمی‌بینم. این نقد را منهای بسیاری از مسائل دیگر همانند اینکه انتخابات آن‌ها بر چه مبنایی بوده، مشروعیت داشته یا خیر و... مطرح می‌کنم. در مجموع، فارغ از ضعف، ضعف و ضعف هیچ نکته مثبتی را در این شورا ندیده‌ام. وی همچنین در خصوص ارزیابی عملکرد فراکسیون امید هم گفت: به هیچ عنوان نمره قابل قبولی را به عملکرد عارف نمی‌دهم اما مسأله تنها رئیس فراکسیون امید نیست. همین نمره منفی را به اشخاص دیگری همچون سعید حجاریان، مصطفی تاج‌زاده و مابقی چهره‌های اصلاح‌طلب هم می‌دهم. عملکرد آن‌ها بسیار به اصول‌گرایان شبیه شده است. مشکل اصلی اصول‌گرایان این است که نمی‌خواهند مسائل و مشکلات واقعی کشور را بپذیرند. اصلاح‌طلبان نیز چنین رویه‌ای را در پیش گرفته‌اند. تا زمانی که ما صورت مسأله را نپذیریم، در مسیر حل مشکل نیز برنمی‌آییم.


استراماچونی ادعای استقلال را تکذیب کرد

روز گذشته رسانه‌های ایتالیایی گزارش دادند که آندره استراماچونی پنجشنبه شب و بعد از بازی استقلال با فولاد قصد داشت به همراه «لتو» دستیار خود برای دو روز مرخصی به ایتالیا برود، اما به خاطر مشکلات ویزا در فرودگاه تهران، ممنوع الخروج شد و نتوانست به کشورش برود. باشگاه استقلال روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که چنین چیزی صحت ندارد و استراماچونی اصلا درخواست مرخصی هم نداده بود! استراماچونی امروز در مصاحبه‌ای ضمن تکذیب ادعای باشگاه استقلال، در این خصوص شفاف سازی کرد. وی در گفت‌وگو با خبرگزاری «آنسا» ایتالیا گفت: باشگاه استقلال از سفر کوتاه مدتم به ایتالیا اطلاع داشت. وی ادامه داد: در پایان بازی استقلال با فولاد برنامه کوتاه مدتی داشتم و به همراه سباستین لتو همکارم به فرودگاه رفتم تا بعد از دو ماه کار در ایران، چند روز در ایتالیا باشم. سرمربی استقلال تأکید کرد: باشگاه از این برنامه من اطلاع داشت و حتی ترتیب انتقالم به فرودگاه داده شد. متأسفانه به دلایل بروکراتیک و مشکلات اداری امکان خروج از کشور برایم فراهم نشد. البته باشگاه استقلال از روز گذشته اقداماتش را برای حل این مشکل آغاز کرده است.

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۹
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۱۲۰
ناشناس
|
Switzerland
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
با تشکر از همه ی دولت ها ی اصلاح طلب.اصولگرا.اعتدالی و...که آموزش وپرورش را از یک وزارتخانه پرچم دار وپیشتاز به یک مخروبه عقب افتاده وفراموش شده و شغل معلمان را از یک طبقه متوسطه با کلاس تبدیل به جمعیتی مفلوک و بیچاره تبدیل کردند.دست مریزاد.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
به دولت ها ربطی ندارد هم اموزش پرورش و هم بهداشت و درمان در قانون اساسی برای همه احاد ملت رایگان هست . علتش بخاطر این هست که مردم کسی را ندارند که از مطالبات انها پیگیری کند یا اگر خودشان اعتراض کنند بشدت مخالفت میشوند . برخورد با فرهنگیان را دیدید . بنابراین این ساختار اشکالاتی دارد باید درست شود . کشور نیاز به صدها اصلاحات پله به پله دارد .
ناشناس
| Netherlands |
۰۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
به اینها دلخوش نباشید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
یک قانون نانوشته ای هست که آموزش وپرورش و معلم جماعت نباید پیشرفت کند چه اصلاح طلب بیاید چه اصولگرا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
آموزش پروش را مواقفم ولی معلمهای باوجدان و زحمتکش را به افرادی پول پرست و کم کار و ناشکور تبدیل کرد.ازهمه اقشار بیشتر حقوق میگیرن درصورتیکه جمعا ۷ ماه سرکارهستندو مزایاشون هم بیشتره ولی صدای اعتراضشون ازهمه بلندتر
معلم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
درود بر شما کوتاه و گویا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
اقا یک سوال
چه کسی مدرک دکترا به این زیبا کلام داد؟
امریکایی ها اخر فکرشان نابودی نظام است ان وقت می گوید بیاییم دوست شویم
بر فرض همدیگر را هم دیدن ایا بعد از ان می خواهی دلار را در مقابل ۱۰۰۰ تومانی بگیرید و این طوری سر مردم را کلاه بگذاذید؟
اینقدر درک و فهمت پایین است که می گویی هزینه امریکا ستیزی تقصیر ماست و نه از طرف مقابل ، که هر در دوستی ایران وارد شد انها زدن زیرش یک کمی از دوستی هایی که ایران برای امریکا ایجاد کرد را مرور کن و بررسی کن تا یک کمی از دکترات دفاع کرده باشی
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
خان محد علی جان شما حالا نگران این چیزا نباش بلاخره یکی دکتری بهش داده.شما برو جلد اماده بخر چند روز دیگه دانشگاهها باز میشه درس و مشقت شروع میشه گل پسر .کتابهاتو جلد کنی اماده ترم جدید بشی.افرین گل پسر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
با عرض معذرت من خان محمد نیستم
ناشناس
| United States |
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
یکی بیاد خان محمد علی را از تین باغ تخیلات نجات بده . روز و شب در خیابانها شعار مرگ‌بر امریکا میدهید و هم‌مداکره میکنید و حالا هم‌به انرزی هسته ای رسیدید . دیگه چه میخوای . . هم جنگ و هم نفرین هم برجام که نمیشه .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مصالح ملی بر هر چیزی اولویت دارد.این اصل صحیح و عادلانه است.
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
این به اصطلاح دکتر زیبا کلام نعل وارونه هم میزند .
دولت و بانک هاچند سالی استد که نردبان گذ اشته اند و از مال مردم برداشت میکنند
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
حالا اقای نوباوه وطن !!!فکر کنید دیگر شما در مجلس چه کرده اید که مردم برای رای نیاوردن لیست شما به ان ناشناخته ها رای دادند!!!! کاش این نه مردم به شما و دوستانتان درسی باشد برای تغییر رویه ضد مردمی شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
وای بر شماهایی که دوباره بخواهید دنبال کارهای نسیه در برجام باشید
مگر نگفتید ۱۱ بند با اروپا توافق کردین خوب هر وقت این بندها را اجرا کردن شما تمام و کامل برجام را اجرا کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
ملاک رفتار فعلی افراد است جناب جهان بخش و نه در گذشته افراد
پاسخ ها
آریو برزن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
منم میرم آدم می کشم میگم دیروز اون منی که آدم کشت با من امروز فرق داره نظرت چیه؟
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
اقای بذر پاش مگر شما رییس صدا و سیما را تعیین میکنید که با اطمینان از ماندن ایشان سخن میگویید؟ البته فاجعه مدیریتی شما در شرکت لگن ساز قاعدتا میبایست در کارنامه شما مد نظر قرار بگیرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
گروه سایپا را همین آدم به ورطه ورشکستگی انداخت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
چرا از مدیران کاردان ،که منافع ملی را پاس میدارند،برای مشاغلی مانند ریاست صدا و سیما استفاده نمیشود.
شهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
آقای رهامی چه وجه مشترکی بین نحوه کشور داری خودتون با آلمان و آمریکا و سوئد دارید که خودتون را با آنها مقایسه میکنید در ضمن هدفتون هم با اونا اصلا شبیه نیست شما ها که از اصلاح طلبها داری انتقاد میکنید فقط و فقط به فکر منافع شخصیتون هستید حتی به قیمت له کردن مردم
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
دیشب بسیاری از پیامهای مخاطبان تابناک با اینکه مرتبط نبود راجع به پزشکان بود.شما در بخش نظرات شاید از اینکه موضوعی غیر سیاسی که میتوانید بدون دستکاری و سانسور نظر منتشر کنید شاید از این پر بحث شدن نظرات استقبال کنید. ولی اولا به کیفیت سایت وزین شما صدمه میزند.دوما با اینکه بنده اولین نفری بودم که در سایت شما نگاه از بالا به پایین پزشکان به بیماران را مورد انتقاد قرار دادم و عرض کردم تمام محفوظات شما پزشکان در تشخیص و درمان بیماریها قابل تجمیع در یک فلش ۵۰ هزار تومنی کامپیوتر است؛ ولی اینهمه هجمه به پزشکان کشور را نمیتوانم بپذیرم.یادتان نرود که امروز بحث توریسم پزشکی یک بحث استراتژیک و حتی لوجستیکی برای کشورمان بشمار میرود.از معدود روزنه هایی که به خوبی ارز وارد کشور میکند و مردم حتی از خود امریکا برای انجام عملهای زیبایی که در ایران بسیار ارزانتر از سایر نقاط جهان است به ایران میایند.کشور های منطقه را که دیگر نگوییم!.این ارز اوری امروز گویا به مذاق دشمنان خوش نیامده و با فریب عده ای بطور گسترده در حال تخریب یکی از نقاط قوت کشورمان هستند.به جرات میتوانم بگویم که پزشکان ما بلحاظ دانش جزو بهترینهای دنیا هستند و اگر قرار باشد برای فرونشاندن عقده عده ای که خود انتخاب رشته اشتباهی داشتند ظرفیت پزشکی افزایش یابد تا مثلا درامد پزشکان کاهش پیدا کند،به همان نسبت کیفیت کار پزشکی پایین خواهد امد و ما دیگر ان خوشنامی در بخش پزشکی بین کشورهای منطقه را نخواهیم داشت.
محمد ر ا
|
Sweden
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
ماخیلی چیزهابایدازمرکل بیاموزیم خیلی
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۰۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مردم چی؟ ما مردم از آلمانیها چی باید بیاموزیم؟ اصلا این قیاس سرتاپا غلطه و بیشتر مثل جوکه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
وزيران بهداشت ساير کشورها غير از ايران:
کانادا: سياستمدار از 2008 تا کنون/
آلمان:سياستگذار حوزه سلامت از 2011 تا کنون/
انگليس:علوم سياسي از 2011 تا کنون/
اسپانيا:جامعه شناس از 2010 تا کنون/
آمريکا: مديريت عمئمي از 2009 تا کنون/
تايلند: دکتري حقوق از 2008 تا کنون/
نروژ: مهندس کامپيوتر از 2009 تا کنون/
حالا وزاراي بهداشت در ايران:
رضا ملک زاده: فوق تخصص گوارش/
مسعود پزشکيان جراح قلب/
سيد عليرضا مرندي فوق تخصص اطفال/
کامران باقري لنکراني فوق تخصص گوارش/
محمد فرهادي متخصص گوش و حلق و بيني
مرضيه وحيد دستجرديمتخصص زنان و زايمان/
حسن قاضي زاده هاشمي متخصص جراح چشم/
آقاي قاضي زاده که علاوه بر خودش همسرش و سه فرزند و حتي دامادش هم پزشک يا دانشجوي پزشکي بودن.
تعارض منافع به همين ميگن. طرف در عين حال که بيمارستان خصوصي هم داره و مطب هم داره ولي وزير بهداشت هم هست. پس انتظار نبايد داشت انحصار در پزشکي از بين بره تا زماني که وزير بهداشت يک نفر غير پزشک تعيين نشه تا ظرفيت پزشکي رو زياد کنه. در ضمن در کل دنيا آموزش پزشکي قسمتي از وزارت علوم است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
چرا بعضیا منفی دادند؟؟؟؟؟؟؟
کجای این حرف غلطه؟
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
خب که چی؟! مثلا اومدی بگی اونا بهترن؟ اینجوری که تو رزومه دادی وزرای ایرانی خیلی مرتبط تر از وزرای غربی برای وزارت بهداشت هستن
کمالی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
اصلاح طلبان افراطی همیشه از شکست دولتها خوشحال میشوند اما سعی میکنند این رضایت را پنهان کنند چون اساسا دوست ندارند انقلاب پیشرفت کند
اینها اصلا ما مردم برایشان مهم نیست فقط رای ما را میخواهند که متاسفانه با فریب میگیرند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
عینکت را برعکس گذاشتی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مثبت دادم اما به منفی ها اضافه شد ! اینجا چه خبره تابناک جان ؟
ناشناس
| Netherlands |
۰۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
کمی هم مردم پیشرفت کنن نمیشه؟
صاحب خونه بشن
خودرو ایمن سوار بشن
بهداشت مناسب ارزان داشته باشد
شغل مناسب داشته باشن
اختلاف طبقاتی نداشته باشن
پس انداز داشته باشن
مدرسه مجهز و ایمن داشته باشن
اب اشامیدنی سالم داشته باشن
هوای تمیز داشته باشن
نمیشه؟
این میشه پیشرفت انقلاب
دنبال کدوم پیشرفتی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
گروه اصلاح طلب اول و دوم و سوم به منافع شخصی و بعد منافع حزبی و جناحی اعتقاد دارند منافع ملی شعاری بیش نیست نمونه اش برجام بی خاصیت است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
اشتباه نکنید هردو طرف مردم را برای رای دادن تا روز انتخابات لازم دارند وبعد که صندوقها جمع شد انها راه دیگری میروند ومدچردم هم بدنبال بدبختی وتهیه یک لقمه نان برای جلوگیری از سرافکندگی جنان محسن خان برادر عزیز یک چیز را فراموش کرده اید در انطرف ها که شما تحقیق کردید قبل از هر چیز کشور ومردم اهمیت دارند واگر رای میگیرند مسئول وپاسدار رای هستند در ایران کسی که شد ریس جمهور فقط سمبل است وبرای عکس گرفتن میرود اینطرف انطرف دستورات از جای دیگر بدون در نظر گرفتن اوضاع واحوال وفقط وفقط براساس دکترین خود تعریف کرداپه اگر همه بگویند فلان مورد به نفع مردم است انها برعکس عمل میکنند واصلا قرار نیست روزی گروها سیاسی سر منافع مملکت باهم کنار بیایند چون هرکس وهرگروه منافع شخصی خودش را دارد وبرنامه ریزی میکنند هرکس امد سرکار برنامه عوض نمیشود در ایران تلکنون شش برنامه طراحی شده به تصویب رسیده وهردولتی انرا به سلیقه ومنافع خودش (چپ وراست )پیشبرده نه منافع مردم را دیده اند ونه منافع مملکت همه دنیا سلاح میسازند کسی کاری ندارد ما یک تیرکمان درست میکنیم همه دنیا ما را تحریم میکنند چرا ما نباید مثل سویس باشیم ما الفبای مدیریت انها را نداریم وقبول هم نداریم چرا باید مثل انها باشیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
اگر معیار گروه ها در کسب قدرت پیشبرد منافع ملی باشد و نه منافع گروهی،آنوقت کشور پیشرفت خواهد کرد و از وضعیت نابهنجار فعلی خارج خواهیم شد..
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
عینکش درسته چشم تو وارونه می بینه
مسیحا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
اتفاقا معلومه کمالی زد به هدف
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
مداحی که به عشق امام حسین(ع)میخواند نباید یک هزار تومنی دستمزد بگیرد.مگر بقیه مردم که سینه و زنجیر میزنند پول دریافت میکنند؟مزد گرفتن بخاطر مداحی یکنوع کاسبی است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
فردا سرطان حنچره گرفت تو خرجش رو میدی؟ هر کاری دستمزدی داره
ناشناس
| United States |
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
خواندن نماز و روزه و روضه خوانی و مداحی پول گرفتن درست نیست و باعث ترویج اخلاق هم نمیشود . مداح شیفت به شیفت مداحی کند . سرطان حنجره برای مداحی حسین اگر نیت خیر باشد نخواهد گرفت
ناشناس
| United States |
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
سرطان حنجره ؟شوخی میکنی؟کار دستمزد داره و دستمزد اینکار هم با اقا امام حسین هست اگر به عشقش میخونی.اگر هم به عشق دستمزد میخونی که سینه زدن با مداحی تو فکر کنم محل اشکال باشه.
فریبرز
| Canada |
۰۵:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
دقت کردید همه کسانی که به شما میگن برای خاطر دین مال تون رو بدهید همه حقوقهای گزاف میگیرند؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
اولین باره دارم میشنوم مداحا سرطان حنجره میگرن.
اینارو از کجاتون درمیارید میگید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مگه مجبوره بخونه
اين همه آدم سرطان ميگيرن مگه پول درمانشو از مردم بايد بگيرن
در ضمن كسي از داد زدن و خوندن سرطان نميگيره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
آقای ناشناس 00/01 مداحی شغل نیست . مداح ها در قدیم هم شغل معمولی داشتند و مثل بقیه مردم یا کاسب بودند یا اداری . بعد از انقلاب شغلی به نام مداحی ایجاد شد .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
کی گفته انقدر زیاد باشند که مجبور بشوند برای خودسازی هزینه بالا بدهند که در مراسم هرکس که قیمتش بالاتر بود بره وکمتر چیزهایی را دود کنند راستی قدیمی ها هم مهیقدر پول میگرفتند وهمه شان حکم تیر داشتند واینقدر چیزهای خلاف واقع میگفتند که جوانان هرروز از نظر اعتقادی سستر میشوند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
ناشناس 01:00-11 :اکثر کسایی که برای مراسم عزاداری امام حسین(ع)کار و فعالیت میکنند،با عشق و بدون دستمزد و حتی از جیبشان خرج هم میکنند،به غیر از سخنران و مداح که پول میگیرند و بعضا هم کلان پول میگیرند.آن افرادی هم که عاشقانه در هیئت کار میکنند ممکنست مریض شوند و دیسک کمر بگیرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
آمار نسبت پزشک در 10،000 نفر جمعيت طبق سايت بهداشت جهاني WHO به ترتيب کاز زياد به کم:
کوبا :81.9
سوئد 53.99
ايتاليا:40.93
آذربايجان:34.47
ارمنستان:28.99
آمريکا:25.95
عربستان:23.90
ترکمنستان:22.25
عمان:19.69
ترکيه:17.61
تاجيکستان:17.00
سوريه:12.2
ايران:11.4

انحصار در پزشکی ایران بشدت حس میشه و از نظر نسبت پزشک به جمعیت کشور 18 خاورمیانه هستیم. حتی از کشورهای جنگ زده و سوریه و فلسطین هم ضریب پزشک ما کمتر است. علت این است که در وزارت بهداشت تعارض منافع وجود دارد. سیاستگذاریها به خود پزشکان محول شده است و نظارت هم به خودشان واگذار شده است. درحالیکه پتانسیل افزایش با جمعیت 700 هزار نفری متقاضی پزشکی در کنکور تجربی به شدت وجود دارد و به ازای هر دانشجوی پزشکی دو و نیم استاد دانشگاه در رشته های پزشکی وجود دارد ولی متاسفانه مافیای پر نفوذ و قدرتمند و ثروتمند پزشکی مانع از افزایش پزشک در کشور میشوند. بیماران هم قربانی منفعت طلبی پزشکان شده و باید برای هر مریضی رنج سفر به تهران را به جان بخرند و از یک سال قبل برای یک ویزیت دو دقیقه ای سرسری و مشترک با چند مریض دیگر نوبت بگیرند. طبق آمار ظرفیت پذیرش پزشکی روزانه در سال 97 کمتر از سال 1366 بوده است و این واقعا ناراحت کننده و دردناک است و نشان دهنده عدم وجود نظارت بر انحصار پزشکان ایران است.
پاسخ ها
زبان حق
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
طبق معمول آمار من درآوردی. اگه اینطوریه چطور از جمهوری آذربایجان و عراق و سایر کشورای خاورمیانه هجوم میارن ایران برای درمان. ضمنا لازمه بدونی همین الان هزاران پزشک در ایران بدلیل اشباع بودن پزشک بیکارن و هزاران پزشک هم مطبشون خالیه و مریض ندارن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
احسنت
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
آقای لاهوتی چرا بعد از 40 سال نفت را از بودجه جدا نکردند تا ما مردم امروز اسیر عوارض تحریم شویم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
چون پول راحتی بوده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
من نمی دانم چرا من در نفت وگاز جنوبی ها شریک هستم اما بچه های فقر زده جنوب در رفاه من بالا شهرنشین، پزشک، بازاری، تولید کننده، بانکدار، دلال شریک نیستند؟ یک مرد هست در این کشور با این سوال پاسخ بدهد. نفت ما همۀ ایرانی ها نیست، گاز مال همۀ ایرانی نیست، معادن سیستان و بلوجستان و کرمان مال همۀ ایرانی ها نیست همانطور که برنج مازندران ما همۀ ایرانی ها نیست. چرا خودمان را زدیم به نفهمی. تا کی قرار است به همدیگر ظلم کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
در انتخابات پیش رو نمایندگانی رای خواهند آورد که مبارزه با انحصار پزشکی را در راس برنامه های خود قرار دهند. انحصار در وکالت و سردفترداری و حتی موروثی بودن امتیاز سردفترداری از دیگر زخم های باز در مشاغل ایران است که به آنها پرداخته نشده است. ایضا گرفتن مالیات متناسب با درآمد ایشان.
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۰۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
بنظرم آرایشگاههای زنانه رو از قلم انداختی.
اونها هم بدجوری دارن در میارن تازه زحمت چند سال درس خونده رو هم نکشیدن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
انتخابات آینده،با بحران میزان مشارکت مواجه است.رویش حساب نکنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
انحصار در پزشکی ایران را در آمار زیر کاملا مشخص میشود. میزان ظرفیت پذیرش پزشکی رشته روزانه در سال های مختلف از ایام جنگ تحمیلی تا کنون با تمام فراز و فرودهای کشور و با وجود دو برابر شدن جمعیت کشور و چند برابر شدن داوطلبان کنکور رشته تجربی و چند برابر شدن بیمارستانهای آموزشی کشور نسبت به سی سال پیش اما ظرفیت پزشکی روزانه کاهش هم یافته است. واقعا طنز تلخی است.

سال آزمون ظرفیت پذیرش روزانه
۶۵ ۳۷۲۲
۶۶ ۴۰۳۰
۷۰ ۳۷۳۰
۷۴ ۲۲۱۴
۷۵ ۳۴۶۶
۷۷ ۲۹۹۰
۸۱ ۱۹۶۶
۸۹ ۳۳۱۷
۹۱ ۴۱۳۷
۹۲ ۳۶۵۸
۹۵ ۳۷۶۹
۹۶ ۳۶۷۵
۹۷ ۳۷۱۶

هیچگاه به انحصار در پزشکی ایران پرداخته نشده است ولی در سالهای اخیر با چند برابر شدن بودجه و اعتبارات بهداشتی کشور و پرداخت 10 درصد پول هدفمند کردن یارانه ها و یک درصد مالیات بر ارزش افزوده و بودجه هنگفت طرح تحول سلامت (طرح تحول جیب پزشکان) هیچ چیز در آمار تغییر نکرده است به جز چند برابر شدن دریافتی پزشکان و خروج ارز از کشور توسط ایشان.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
ما هی بگیم مافیای پزشکی و ویران شدن آموزش و بهداشت و..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
گردش مالی بهداشت و درمان ایران 150 هزار میلیارد تومان است. میزان فرار مالیاتی پزشکان ایرانی طبق نظر مرکز پژوهش های مجلس 6700 میلیارد تومان است. اگر فرض کنیم این مقدار مالیات ده درصد کل درآمد پزشکان باشد یعنی حدود 75 هزار میلیارد تومان یا نصف گردش مالی بهداشت و درمان مستقیم وارد جیب پزشکان میشود و بین حدود 75 هزار پزشک ایرانی تقسیم میشود. پس هر پزشک به طور متوسط سالی 1 میلیارد تومان درآمد دارد (میانگین است و یک متخصص ممکن است چند میلیارد و یک پزشک عمومی هم ممکن است سالی 300 میلیون درآمد داشته باشد) .
نتیجه میگیریم در ایران بودجه خرید دارو و درمان بیماران و ساخت بیمارستان جدید و تعمیر و نگهداری بیمارستانهای فعلی و هزینه هایش و مبارزه با بیماری ها و واکسیناسیون ها و ساخت داروها و خرید دستگاه های رادیوگرافی و آزمایشگاه ها و آموزش پزشکان و ... در یک کفه ترازو و پولی که وارد جیب پزشکان میشود با هم برابر است! واقعا اگر کسی از دانستن این مطلب بمیرد به مرگ بیهوده نمرده است.
پاسخ ها
یاس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
سوزن شما ظاهرا تو بحث پزشکان گیر کرده.
کم کم دارم شک میکنم که احتمالا از اردوگاه منافقین فعالی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
خوبه پیشرفت کردید ، در مورد کشورداری تحقیق میکنید، ولی راستی مگه تو همین سبک کشورداری خودمون مشکلی وجود داره، شما که میخواستید با روش خودتون دنیا رو اداره کنید ، پس چی شد !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
درود بر سید حسن نصرالله. دمتان گرم .
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
جناب اقای توکلی با سلام باید عرض کنم مارمولک فساد اژدها نمی شود بلکه هشت پایی میشود اگر یک پای ان لو رفت ودستگیر وقطع شد پاهای دیگر انجام وظیفه میکنند تا دوباره پای قطع شده رشد نماید امکان اینکه اژدهارا کشت هست ولی نمیتوانیم همزمان هر هشت پا را دریک حرکت قطع نمود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
اصلاحطلبان !!!!!!!

چه واژه ی منفوری !!!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
اصولگراها !!!!!!!! از اون هم منفورتره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
درود بر احمدی و یارانش :)
ناشناس
| United States |
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
تو جز کدام گروه هستی ؟
ناشناس
| Netherlands |
۰۵:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
از دید برخی مردم منفورن مردم
اصلاح طلب یا اصولگرا نمایشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
جفتشون منفورن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
در دعوای کسب قدرت اصولگرا و اصلاح طلب،این منافع ملی است که ازبین رفته و میرود.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
اصلاح طلبی = جار و جنجال و دعوای زرگری برای کسب قدرت
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
اصولگرا=هر جور شده به قدرت برسه. مردم اصولگرا در ایران حدود 25درصد مردم،
خدای هست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
بنده حقیرم به راهی که سید ابراهیم در پیش گرفته مفتخریم و بهشان دست مریزاد و خدا قوت میگویم باشد انشالاه تا پایان را ه همینطور خالصانه وبی غرض پای همه مفسدان و غارت گران بیت المال را که به مثل ازدهای هقت سر شه اند توسط این سید بزرگوار به سزای عمال نگین شان برسن انشالاه کار خوب خوب است چه سید اباهیم باشد چه احمدی نزاد همه فرزندان این سزمینیم ایرانی اباد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
شما که به هر که می رسی دست مریزاد می گویی!!!! از یزدی گرفته تا....!!ا
ناشناس
| United States |
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
از بین بردن ریشه های فساد نیاز به تغییر اساسی در سیاست و ثروت دارد
ناشناس
|
France
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
دکتر محسن رهامی گفتند ..درسی که اصلاح طلبان از خانم مرکل بیاموزند که انها برای تحقق دمکراسی را کف خیابان بدست نمیاورند .....اقای رهامی مردم با بینش سیاسی و با زبان دمکراسی به روحانی و مجلس و شوراها رای دادند . اگر چند روز پیش خاطرتان باشد روزنامه جوان گفتند که اصلاح طلبان فاقد صلاحیت لازم در امر دولت و مجلس هستند بخاطر این دلایل .. که دلایل را تا بیست مورد برشمرده بود . حالا با ان دلایل جریان اصولگرا اصلا اصلاح طلبان را فاقد صلاحیت در امر دولت و مجلس میداند یعنی هنوز تفکر اصلاحات را قبول ندارد و به ناچار تحمل میکند یعنی اثلا بعنوان یک حزب رقیب قبول ندارد . در المان احزاب همدیگر را تحمل میکنند حتی حزبی که طرفدار اقلیت هست . اصلاح طلبان بعد از سی سال هنوز نمیتوانند موجودبت خود را اثبات و قانونی کنند . خدا پدرتان را بیامرزه . به زور دارن تحملشان میکنند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
اصلا*
بابت اون دلار های که میگیری حداقل یکم روی زبان فارسیت کار کن برادر!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
اکاش نذر میکردید که کشور درست بشه نه اینکه عکس بگیرنتمام
ناشناس
|
France
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
صادق زیبا کلام .....مردم بازیچه ما نیستند که از انها دعوت کنیم‌که پای صندوق رای بیایند و ۲۴ میلیون نفر به یک جریانی رای دهند اما بعد از انتخابات مردم را فراموش کنند .
رضایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
سلام، جناب آقای لاهوتی اگر شما می گوید خدا پدر ترامپ را بیامرزد من می گویم ای کاش ترامپ چهل سال پیش می آمد و ما تحریم می کرد تا بفکر می افتادیم و روی پای خودمان می ایستادیم و بر توانایی خودمان تکیه می کردیم وابسته به نفت نمی شدیم چهل سال است که به جای تولید و رشد داخلی خودمان را متصل به چاههای نفت کردیم و تمام نهادها بخور بخور راه انداختند و اصلا به فکر رشد و توسعه و ایجاد اشتغال نبودیم هرچه درآمد از نفت کسب کردیم یا آقایان خوردند و یا آقازاده ها بردند و یا اجناس بنجل چینی را وارد کردیم تا جائیکه 90درصد مصرف ما وارداتی شد،و کار مفید ما 22دقیقه شد و خود بخوان حدیث مفصل
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
افغانستان هم‌نفت ندانشت پیشرفت کرد . تاجیکستان و ارمنستان .....اتفاقا این‌پول نفت هست که هر سال طول موشک ها درازتر میشود . هزیان نگو ؟
ناشناس
| Netherlands |
۰۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
این تفکر شما که روی پای خودمون واستیم مملکت و به اینجا کشونده و الان هم فکر میکنید و در واقع شعار میدید موقع خوبیه که روی پای خودمون واستیم.

این وسط بودن یا نبودن نفت مهم نیست راهی که تو این سالعا رفتید
سید جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
بعله اتفاقا عملکردصدا وسیما خیلی خوب .چون تو اعیاد ومناسبتها فبلمهایی که صد دفعه پخش رو دوباره میارن به مردم نشون میدن یا نهایتا چهار تا خواننده وسلیریتی درجه چندم رو میارن وباعث میشن کلا تلویزیون رو خاموش کنیم تا پول برقمون کمتر بیاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
ظریف گفته امکان انصراف ایران ازاجرای مرحله سوم کاهش تعهدات برجامی وجود دارد !!! ازانطرف هم که عراقچی نوید انعطاف امریکا درمعافیت خریدنفت راداده !!! اینطورکه پیداست پشت پرده خیلی اتفاقات افتاده و احتمالا بزودی با برجام ۲ و ۳ ( محدودیت های موشکی و محدودیت های بیشترهسته ای) مواجه خواهیم شد !!!!!
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
ما سلطان سکه را گرفتیم اما بچه سلطان ها هنوز فعال هستند . .............سطان سکه را گرفتید و اعدام سکه ها چی شدند ؟ هنوز که سکه ارزان نشده .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
اصلاح طلبان در این انتخابات همه چیز خود را فدای روحانی کردند در صورتی فقط یک وزیر اصلاح طلب واقعی بیشتر تو کابینه ندارن ، ولی تمام ناکامیهای دولت به پای انها داره نوشته میشه ، متاسفانه لیست امید در جایی که باید در کنار ملت قرار می گرفت رهایشان کرد و بخاطر ترس از رد صلاحیت شورای نگهبان از وظایف خود کوتاهی کرد ولی مطمئن هستم توسط ملت رد صلاحیت خواهند سد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
جناب روحانی چرا دارید اینقدر به فرهنگ و آموزش کشور بی اعتنایی میکنید ، آموزش و پرورش نیاز به کسی داره اهل خلاقیت و طرح و ایده باشه و حداقل استقلال فکری داشته باشه ، هر چند از دولتی که رییس آن از خود اختیار نداره نباید انتظار وزیر قدرتمند داشت .؟! به نظر حسینی گزینه مناسبی بود ولی باز هم در برابر فشار افراطیون کم آوردید ؟! علی برکت الله .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
صدا و سیما شده جولانگاه پایداری ها ،! به نظرم رسایی گزینه بهتری است ، کوچک زاده هم بد نیست ؟! البته بهترین گزینه میتونه کریمی قدوسی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
خوبه حداقل زور دولت به این یک مورد نمیرسه !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
اصلاح طلبا فقط به فکر قدرت هستند اگر بدون که قدرت در گففتن گیر دادن حجاب است سریع میشن افراطی مطئن باشید فقط دنبال ثروت و دادن پول به فرزندانشان در اروپا هستند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
. اصلاح طلبان نبودند همین اینترنت هم الان وجود نداشت که چنین هنر نمابی میکنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
درود بر احمدی نژاد و یارانش ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
باید احمدی نژاد را ثبت جهانی میکردیم تا ترامپ وسایرین از او تقلید نمیکردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
فرهنگیان اگه تا قبل از شروع مدارس به حق و خقوق رسیدید چه بهتر ، در غیر اینصورت شک نکنید با شروع مدارس هیچ خبری از مطالبات نیست ، چرا این دولت ، دولت وعده های توخالی است ، هر وقت هم کم میاره میگه من کاره ای نیستم ؟! تا وقتی نوبخت که عامل بدبختی فرهنگیان خزانه دار دولت هست ؛ جیب نور دیده ها بیشتر پر نمیشه و به کارمندان و فرهنگیان چیزی نمیرسه ؟ شک نکنید از طرح رتبه بندی خبری نیست اگر هم خبری باشه آنقدر ماده و تبصره خواهد داشت که یه عده خاص را شامل خواهد شد و یک بی عدالتی دیگه به هنرهای آقایان اضافه خواهد شد ؟! خدایا شرمنده ملتی هستم که به این دولت رای دادم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
آخرین میخ ها را بر تابوت صدا و سیما بزنید و خلاص کنید ملت رو
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مگر خوابش رو ببینی :)
منتقد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
مداح اسرائیلی معلوم نیست داشته باشیم .
اما به احتمال بسیار زیاد مسئول اسرائیلی هم داریم .
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
میلیاردها دلار تاکنون به خاطر دشمنی الکی و بیهوده با آمریکا به مردم خسارت زده شده
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
هزاران‌میلیارد دلار خسارت شد . الان ایران باید مثل امریکا و المان میبود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
دشمنی الکی و بیهوده با آمریکا ؟!ما یا آمریکا؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
دوست عزیز ؛ باید یک دشمن خارجی وجود داشته باشه تا تمام نقائص و خراب کاری ها را گردن آن بیندازند !!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
آقای رییسی اول خیلی خوب مبارزه را شروع کرد و چند مدیر و نماینده را هم گرفت بعد یک مرتبه مبارزه با فساد تمام شد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
تو اصلا به چه حقی نصف نظر مردم را میخوری تازه مگه ما اینجا چی مینویسم یه مشت خزعبلات کی اینا رو میخونه اصلا یا براش اهمیت داره کاسه داغتر از آش
ناشناس
| United States |
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
بره ریشه فساد را پیدا کنه . ریشه فساد چیست و چگونه میشود مبارزه کرد . عوامل فساد چی هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
جناب همتی یه چند روزی دلار رو تو بازار حراج کن تا کمی نقدینگی جمع کنی شما که استاد قیمت سازی تو هرات و استانبول هستی ، تا بشه مطالبات و معوقات کارمندان رو بدهید ؟! داره مدارس شروع میشه بچه ها نیاز به کیف و کفش و کتاب و دفتر دارن ، حالا خرج تحصیل یه دانش آموز کمتر ۱۰ میلیون نیست ؟!! پدرم با ۱۰ میلیون دو بچه ها داماد و عروس کرد؟؟؟؟ من با ۱۰ میلیون یه بچه رو به مدرسه میبرم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
ای برادری که علیه پزشکان مینویسی فقط خودت به قرآن در زندگی هدفی داری که برای آن مبارزه می کنی حتی شده در حد همین کامنت های صدتا یه غاز باشه
پاسخ ها
پزشك
| Canada |
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
حالش خوب نيست، شما خودتو ناراحت نكن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
فکر کنم بزودی طبل نابودی بورس به صدا در می آید ، و نهنگ نقدینگی دوباره وارد بازار خواهد شد .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
اینکه یه خبرنگار مثل نوباوه چطور سیاستمدار شده خیلی جالبه و همین سیاستمداران نامطلع ما را به اینجا رساندن
اگه هر کسی در کار خودش خدمت میکرد و با بلندپروازی و استفاده از موقعیتها به نفع شخصی عمل نمیکردند اینطور نمیشد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
«از آنجایی که این افراد مجوز اقامت در ایران را ندارند، هویت آن‌ها نیز قابل شناسایی نیست.»/ آقای محترم وقتی نمی‌تونی هویت اون افراد رو شناسایی کنی از کجا میدونی روزی ۱.۵ میلیارد تومن درآمد دارن؟... حتما کار علمی شده، تو این مملکت که کسی الکی مدیر نمیشه.
حسن
|
Canada
|
۰۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مگه برجام بهترین توافق جهان نبود؟ چی شد آخرش؟ کی میخوایم بفهمیم که از مذاکره چیزی در نمیاد

چقدر عبرت زیاده و عبرت گیرنده کم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مردم بی پناهی هستیم ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
البته شکی نیست که کشیده شدن کار به خیابانها به نفع هیچ کس نیست و همه چیز باید از طریق مجاری قانونی و مسیر دموکراتیک انجام شود. اما ای کاش آقای رهامی به این نکته نیز اشاره میکردند که کجای فضای سیاسی و اجتماعی آلمان و ایران به هم شبیه است؟!!! آیا رقبای مرکل نیز مثل جناب آقای احمدی نژاد در آن مناظره های عجیب، رقبایشان را تحقیر و طرفداران آنها را خس و خاشاک نامیدند؟ آیا رسانه های آزاد آلمان نیز مانند صدا و سیمای نازنین ما آشکارا طرف یک جناح خاص را گرفته و به جناح مقابل حتی اجازه دفاع هم نمیدادند؟ چه چیز آلمان و ایران به هم شبیه است؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مداحي هاي ميلياردي!! يك مداح بي سواد تو اين مملكت به اندازه هيكلش طلا داره بعد از درآمد پزشكاني ايراد ميگيرن كه عمري دود چراغ خوردن و درس خوندن و نتيجه كارشان نجات جان و درمان انسانهاست !!! معيارهاي ثروت و انسانيت چيست؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
این آقای زیبا کلام مگر به نذر هم اعتقاد دارد؟ مگر از پول های زلزله زدگان نذر کنه !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
جناب آقای زیبا کلام تحلیل گر روشنفکر :رهبرکره شمالی چند نوبت با ترامپ ملاقات کرد کره شمالی از رهآورد این ملاقات چه بدست آوررده است ؟ مطمئن باشیدامید بستن و بامذاکره باحضرات غربی مشکلات کشور لاینحل باقی می ماند وجز خسران برای کشور چیزی به ارمغان نمی آورد این را تاریخ 200ساله ،عهد نامه ترکمنچای ، عهد نامه گلستان که طی آن دو عهد نامه ننگین 17 کشور از ایران جداشدند ،اعتماد دکتر مصدق به امریکا و و کودتا و سا قط کردن دولت او توسط امریکا ،بیانیه سعدآبادبا سه کشور اروپایی ، مذاکره شاه با انگلیس جهت واگذاری بحرین ،برجام کنونی(تعطیلی 100 نوع فناوری پیشرفه هسته ای) و ... به اعیان ثابت می کند دولت و شخص رئیس جمهور بایدبه قدرت خدای متعال ،توصیه رهبری و توان داخلی اتکا کند یادمان باشد براساس نص صریح قرآن کریم کلید گنج های آسمان و زمین در دست خداوند قادر متعال است نه این و آن و نه غرب ونه دیگران که قدرت های مادی ذره کاهی در مقابل قدرت باری تعالی هم نیستند.
مازار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
ما اکثریت ملت هم نذر می کنیم تندروها ومسئولین کوتا ه بیایند وترامپ وروحانی باهم مذاکره کنندتا این کینه چندین ساله را کنار بگذارند وحال وروز ملت هم خوب شود ؟/.
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
اقای رهامی تجربه مجربه رو ول کن خوش به حالت که این همه سفر رفتی ما تا سر کوچه هم نمی تونیم بریم
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
نوباوه سیاستمدار اصولگرا
خودمان به خودمان جایزه می دیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
خوبه هر یکی دوسال یک بار صدای عارف هم میشنویم
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
چرا فراکسیون امید پیگیر تخلفات دارویی هلال احمر نمی شود؟!
ناصرامرایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
تا اصلاح طلبانی چون زیباکلام ،گنجی،نجفی،موسوی،جم،و و و و وجود دارد البته حساب این تیم دولت از همه بدتر که رفتارشان هیچ تفاوتی با قوم ندارند ایران هیچ گونه رشد اقتصادی نخواهد داشت اما برعکس تا سپاه پاسداران را که تمام رفتارهایشان بر مبنای و بر پایه تبعیت از رهنمودهایحضرت امام خامنه ای که سرم به فدایش باد هیچ دشمنی جرأت جسارد و دست درازی به خاک عزیز و مقدسمان ندارد و همانگونه که در روایات و پیشگویی های تورات و انجیل آمده زمینه نابودی اسراییل بدست ایرانیان و در رأس آن سپاه انجام میشود سلام بر حسین و اصحاب حسین ع و انصار الحسین و اولاد حسین
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
ونزوئلا فطریه غیزانیه نفت ونزوئلا صدیقه کیانفر دریای کارائیب