بازدید ۱۶۱۵۵
هزار و هفتصد و پنجاه و چهارمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: مونسان اولین وزیر میراث فرهنگی می‌شود؟/وزیر صنعت: نگفتم تخمه خوردن عامل تصادف است/واکنش معنادار سعید جلیلی به یک پیشنهاد/فرمانده ناجا: طرح «ناظر» حجاب باید در دیگر زمینه‌ها هم گسترش پیدا کند و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۲۰۰۷۶
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰ 25 August 2019

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

عزاداری برای اهل بیت نشاط آور است

حجت‌الاسلام پناهیان گفت: افرادی که به مجالس اهل بیت (ع) می‌روند، دنبال عاشقی هستند و سوگواری و ماتم به معنایی که عوام می‌فهمند در آن‌ها نیست، چراکه مجالس اهل بیت (ع) بیشترین نشاط را در دل انسان ایجاد می‌کنند. وی گفت: اگرچه این مجالس در کشور ما به‌یاری خدا از رونق خوبی برخوردار هستند، جا دارد توجه به مجالس اهل بیت ـ علیهم‌السلام ـ بسیار بیشتر شود، چراکه اولاً با توجه به آن‌هاست که رونق مجالس از وضع مطلوب فعلی نیز بیشتر می‌شود و هم اینکه این توجه باعث می‌شود، بتوان بهره‌برداری بیشتری از این مجالس انجام داد، چون اگر بخواهیم از این مجالس بهره بیشتری در ابعاد معنوی، تربیتی، انقلابی و… ببریم باید به تعمیق فکری در مورد این مجالس بپردازیم. /فارس

هم مشایی اصلاح طلب بود، هم امیر توحید فاضل که درخواست پناهندگی کرد!

در پی پناهندگی یک خبرنگار در جریان سفر اروپایی وزیر خارجه، محافل مدعی اصلاح‌طلبی، خبرنگار متبوع طیف خود را اصولگرا جا زدند. گفته می‌شود امیر توحید فاضل در جریان سفر ظریف به نروژ، درخواست پناهندگی کرد و با هیأت خبرنگار وزیر خارجه مراجعت نکرده است. او دبیر سیاسی خبرگزاری موج معرفی شده، اما مرور سوابق وی نشان می‌دهد که وی در ستاد کروبی، ریاست ستاد کمیته اطلاع‌رسانی را بر عهده داشته و ضمناً با خبرگزاری ایرنا و برخی روزنامه‌های اصلاح‌طلب مانند شهروند همکاری می‌کرده است. او حتی بار‌ها با روزنامه‌نگار‌های اصلاح‌طلب بیانیه‌های مشترکی را امضاء کرده است.
گفتنی است صرفنظر از اشتباه کیهان در این مورد که خبرپناهندگی خبرنگار یادشده از سوئد را به نروژ تغییر داده، این روزنامه اسفندیار رحیم مشایی را نیز (البته در دولت دوم احمدی نژاد و نه در دولت اول و نه در زمان معاونت شهرداری تهران در دوره احمدی نژاد]اصلاح طلب می‌دانست.

هر ایرانی حداقل چند کارت بانکی دارد؟

تازه‌ترین گزارش‌های آماری اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی از تعداد کل کارت‌های صادر شده توسط شبکه بانکی کشور تا پایان خرداد ماه ۹۸ نشان می دهد که بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری ۳۴۲ میلیون و ۹۸۲ هزار کارت بانکی در قالب کارت برداشت، اعتباری، هدیه و کارت پول الکترونیک تا پایان خرداد ماه صادر کرده‌اند. طبق آمار بانک مرکزی، بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری ۳۴۲ میلیون و ۹۸۲ هزار کارت بانکی در قالب کارت برداشت، اعتباری، هدیه و کارت پول الکترونیک تا پایان خرداد ماه صادر کرده‌اند. با این حساب و توجه به جمعیت ۸۰ میلیونی ایران می‌توان گفت که هر ایرانی حداقل ۴ کارت بانکی در جیب دارد.

گام سوم کاهش تعهدات برجامی باید محکم‌تر از گذشته برداشته شود

حشمت الله فلاحت پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس به دیدار‌های اخیر ظریف و مکرون اشاره کرد و گفت: پیشنهاد آقای مکرون به جمهوری اسلامی ایران دو بخش اصلی دارد؛ شارژ مالی اینستکس و تجدید معافیت‌هایی در زمینه فروش نفت. این پیشنهاد‌ها در آن حد ارزش ندارد که مانع گام سوم جمهوری اسلامی ایران شود، ولی به هر حال موضوع ایران را در نشست گروه هفت در دستور حفظ خواهد کرد. به گونه‌ای که ترامپ نتواند نقشی دیگر و تنش تازه‌ای را در این میان ایجاد کند؛ هرچند تنش هسته‌ای هنوز حل نشده است، اما راهبر جمهوری اسلامی ایران در تغییر ماهیت تنش موجب سردرگمی دشمن شده است.

حبس ۳ تا ۱۰ سال «نجفی» در انتظار رأی دیوان عالی

مهلت ۲۰ روزه اعتراض وکلای محمد علی نجفی به حکم قصاص به اتمام رسیده، اما هنوز دیوان عالی کشور رأی نهایی خود را از نظر جنبه عمومی قتل صادر نکرده است. در ماده ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی مقرر شده هر کس مرتکب قتل عمد شود و شاکی نداشته باشد، یا شاکی داشته، ولی از قصاص، گذشت کرده باشد یا به هر علت قصاص نشود، در صورتی که اقدام وی موجب اخلال در نظم، صیانت و امنیت جامعه یا بیم تجری مرتکب یا دیگران شود، دادگاه مرتکب را به حبس از ۳ تا ۱۰ سال محکوم می‌کند؛ بنابراین، حالا باید منتظر رأی دیوان عالی کشور در مورد جنبه عمومی پرونده قتل بود، چراکه وکلای محمدعلی نجفی نسبت به صدور حکم قصاص، اعتراض کرده و این پرونده برای رسیدگی به دیوانعالی کشور ارجاع شده است.

مخالفت با استیضاح یک عضو هیأت رئیسه مجلس

جلسه بررسی صلاحیت علیرضا رحیمی، عضو هیأت رئیسه مجلس در کمیسیون آیین‌نامه داخلی برگزار شد و اعضای این جلسه ضمن مخالفت با استیضاح این عضو هیأت رئیسه به صلاحیت وی رأی دادند. در پی تشکیل هیأت رسیدگی به اعتراض ۳۱ نفر از نمایندگان نسبت به نحوه ایفای وظیفه علیرضا رحیمی عضو هیأت رئیسه مجلس، در جلسه یکشنبه ۲۷ مرداد ماه جلسه‌ای با حضور اعضای کمیسیون آیین‌نامه داخلی، رؤسای کمیسیون‌های تخصصی، سه نفر از منتخبین نمایندگان مخالف و همچنین علیرضا رحیمی برگزار شد. در این جلسه پس از بررسی یک ساعته صلاحیت علیرضا رحیمی عضو هیأت رئیسه، نمایندگان حاضر به صلاحیت وی برای عضویت در هیأت رئیسه رأی دادند. /ایسنا

سپاه در انتخابات مجلس فعالیت سیاسی و فرهنگی خواهد داشت

سردار حمید خرمدل در نشست تجلیل از افسران جنگ نرم در یاسوج، با بیان بخشی از آسیب‌های رسانه و آسیب‌های اجتماعی در استان و کشور تأکید کرد انسجام رسانه‌ای در چنین موضوعاتی راه برون رفت از مشکلات و یا کاهش آن‌هاست. وی به (زود انتخاباتی شدن فضا) به عنوان یکی از اساسی‌ترین مشکلات استان نیز اشاره و تصریح کرد فرمانده سپاه، حفاظت اطلاعات سپاه و نمایندگی، ولی فقیه در سپاه به هیچ عنوان در مسأله انتخابات ورود نخواهند کرد. سردار خرمدل ادامه داد: سپاه در انتخابات در راستای تبیین منویات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و معرفی معیار شناسایی نامزد و مجلس اصلح فعالیت سیاسی و فرهنگی خواهد داشت، اما دنبال معرفی مصداقی فرد، جریان و گروه نیست. وی اضافه کرد: در شأن ما نیست که سپاه را هزینه افراد و جریان‌ها بکنیم؛ با این حال سیاست ما عین دیانت ماست. /ایرنا

پگاه آهنگرانی ممنوع‌الخروج شد

پگاه آهنگرانی از ممنوع الخروجی خود خبر داد. این بازیگر سینما و تئاتر که به عنوان داور به دعوت جشنواره‌ی "باتومی" گرجستان، قرار بود در این رویداد سینمایی شرکت کند، متوجه شد که ممنوع الخروج شده است. این بازیگر با تأیید این موضوع به خبرنگار ایسنا گفت که این اتفاق به دلیل پرونده‌ای است که بعد از حوادث ۸۸ در قوه قضاییه داشته که به موجب آن به ۱۸ ماه حبس تعزیری محکوم شده بود و به نظر می‌رسد با تغییرات اخیر در قوه قضاییه اکنون حکم در پروسه اجرا قرار گرفته است.

فرمانده ناجا: طرح «ناظر» حجاب باید در دیگر زمینه‌ها هم گسترش پیدا کند

سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی در رابطه با کاهش تصادفات نیز گفت: باید تمام سعی خود را برای کاهش تصادفات به‌ کار گیریم و در این راستا از تمامی ظرفیت‌های استان‌ها نیز استفاده کنیم؛ در این رابطه با وزیر راه جلسه‌ای برگزار کردیم که انصافاً مسئولان مربوطه با ما همکاری کردند و برای رفع نقاط حادثه‌خیز و کمتر شدن میزان تصادفات قول مساعد دادند. این مقام انتظامی به طرح‌های ناظر نیز اشاره و خاطرنشان کرد: اجرای طرح ناظر از اولویت‌های نیروی انتظامی است این طرح، اکنون درباره کشف حجاب در خودرو‌ها در حال اجراست که البته نباید در این سطح بماند، بلکه لازم است آن را در دیگر زمینه‌ها نیز گسترش دهیم.

نامزدی روحانی در دور دوم انتخابات اشتباه بود

عباس آخوندی در بخشی از این گفت‌وگو با روزنامه اعتماد تصریح کرد: فکر می‌کنم که گروه‌های سیاسی ما از سال ۱۳۹۵ باید تحلیل درستی از شرایط می‌داشتند و متوجه می‌شدند که دولت بعد از برجام ایده‌ای برای حل‌و‌فصل سایر امور ایران ندارد؛ خواه این امر اجتماعی و فرهنگی باشد، خواه سیاسی و اقتصادی. گروه‌های سیاسی به این موضوع نپرداختند که البته علت آن نیز روشن است. حامیان دولت تصور می‌کردند اگر وارد بحث دولت یک‌دوره‌ای شوند، منجر به شکست در دوره بعدی می‌شود. در واقع این سؤال را مطرح می‌کردند که "آیا با این کار می‌توانیم موقعیت مسلطی پیدا کنیم یا نه؟ "، از نظر من حفظ موقعیت مسلط اهمیتی نداشت. تعهد به حل مسأله‌های ایران بر مبنای یک رویکرد مشخص مهم‌تر از حفظ موقعیت در قدرت بود. این اشتباه استراتژیک گروه‌های سیاسی متمایل به اصلاحات بود. از نظر من کاندیداتوری ایشان برای دولت دوازدهم اشتباه بود، اما به هر حال حمایت شد.

واکنش معنادار سعید جلیلی به یک پیشنهاد

علی جعفری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: این روز‌ها خبر‌های زیادی از فساد برخی مسئولین و فرزندان آن‌ها منتشر می‌شود که قلب ارادتمندان به آرمان‌های حضرت روح اللّه و انقلاب اسلامی را به درد می‌آورد. متأسفانه کسانی که به برکت انقلاب به نام و نانی رسیده اند باور کرده اند که انقلاب نه تنها به خودشان، که به آقازاده‌ها و دامادهایشان هم بدهکار است و باید سهمشان را از کاسبی جدید آقازاده‌ها در لواسان و الهیه و فرشته بگیرند. از این خبر‌ها که بگذریم، متأسفانه سالهاست در جمهوری اسلامی رویه شده که برخی مسئولین همه‌ی عناوین سیاسی، علمی، اجرایی و پیشرفت‌های مادی را با هم می‌خواهند. یادم می‌آید روزی دکتر جلیلی می‌گفت: «در دوران دبیری شورای عالی امنیت ملی پیشنهاد عضویت در هیأت علمی دانشگاه تهران را به من دادند. به آن‌ها گفتم من جوانی شهرستانی بودم که برای تحصیل به تهران آمدم و به برکت جمهوری اسلامی به دبیری شورای عالی امنیت ملی رسیدم، حالا قرار نیست همه‌ی عناوین را یکجا با هم داشته باشم؛ ضمن اینکه من اگر همه‌ی وقتم را در دبیرخانه بگذارم باز کلی کار انجام نشده دارم و باید همین مسئولیتم را به گونه‌ای انجام دهم که جواب اعتماد نظام را داده باشم».

وزیر صنعت: نگفتم تخمه خوردن عامل تصادف است

وزیر صنعت، معدن و تجارت در پاسخ به سؤالی که شما پیش از این علت تصادف با پراید را خوردن تخمه عنوان کرده بودید گفت: چنین چیزی نگفته‌ام. رضا رحمانی امروز در مراسم افتتاحیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی فرش دستباف درباره بازداشت شدگان حوزه خودرو گفت: این مورد را از قوه قضاییه بپرسید. وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین در پاسخ به سؤالی که شما پیش از این علت تصادف با پراید را خوردن تخمه عنوان کرده بودید گفت: چنین چیزی نگفته‌ام.

ادعایی در مورد مخالفت «رئیسی» با بازداشت دو نماینده

احمد علیرضا بیگی در توضیح اظهارات رئیس مجلس پیش از آغاز جلسه علنی امروز پیرامون موضوع بازداشت فریدون احمدی نماینده زنجان و محمد عزیزی نماینده ابهر گفت: آقای لاریجانی قبل از جلسه علنی در صحبت‌هایی تأکیدشان بر این بود که اجازه دهید دستگاه قضایی رسیدگی‌هایش را انجام دهد، ولی جنجال صورت نگیرد، اجازه دهید دستگاه قضایی به وظیفه خود در فضایی بدون تنش عمل کند. وی درباره اینکه آیا رئیس مجلس از روند دادگاه برای بازداشت این دو نماینده گلایه داشت، گفت: آقای لاریجانی این گلایه را مطرح کرد که استنطاق اشکال ندارد، اما بازداشت نماینده چه معنایی دارد. ایشان همچنین گفت که صحبتی با آقای رئیسی صورت گرفته و از قرار معلوم آقای رئیسی با بازداشت موافق نبودند.

علیرضا بیگی در پاسخ به این پرسش که طبق توضیحات سخنگوی هیأت نظارت در پرونده مربوط به بازداشت، نام سه نماینده مطرح بوده و در فضای مجازی نام شما به عنوان نفر سوم برده شده است، گفت: چنین چیزی درست نیست. بنده در این قضیه به هیأت نظارت، دادگاه و بازرسی نرفتم. این نماینده مجلس توضیح داد: اولین مراجعه فردی که به عنوان اخلال گر در نظام توزیع خودرو مطرح است، به بنده بوده، او قراردادش را نشان داد که قراردادش مشابه با ۱۰ نفر دیگر بود. بخش عمده‌ای از خودرو‌ها را تحویل گرفته بود و حدود ۵۰۰ یا ۶۰۰ خودرو مانده بود که با سایپا اختلاف پیدا کرد. در نهایت، چون بنده ارتباطی با سایپا نداشتم موضوع را به کمیسیون صنایع جهت رسیدگی ارجاع دادم تا اگر حقی متوجه این فرد است، کمک شود، وگرنه خودروهایش را به او بدهند. این فرآیند طی شد که آن هم در جهت اجرای قرارداد بود. البته که باید مقام قضایی رسیدگی‌های لازم را داشته باشد و در صورت ابهام روشنگری کند.

کنایه سلیمی به رئیس جمهور

نماینده مردم محلات در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: شما که از پشت شیشه ماشین نظرسنجی می‌کنید، نظر مردم درباره گرانی، تورم، رکود، تعطیلی پی‌درپی کارخانه‌ها و اشتغال چیست؟

مونسان اولین وزیر میراث فرهنگی می‌شود؟

سرپرست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا رئیس جمهوری در مورد وزارت با شما صحبت کرده است، گفت: صحبت شده که اکنون سرپرست وزارتخانه ام، اما برای آینده، اختیار رئیس جمهوری است و هر چه وی تصمیم بگیرد، همان خواهد، شد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۴
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۹۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
حالا که اقتصاد دارد به سمت ارامش می رود باز خیانت ها شروع شد در فرانسه
خدا رحم کند که دیپلماسی خنده دوباره چه خوابی دیده برای ملت ما و دوباره فشار بیشتر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
چطوری کاسب تحریم کاسب جنگ ترسیدی باز اوضاع آروم بشه کاسبیتون خراب بشه
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
اینقدر حرف مفت نزن . امروز مشاور فرمانده کل قواسردار دهقان گفت: ظریف مواضع نظام را در دنیا مطرح می کند و سپاه آنرا عملیاتی
بعد افرادی شبیه تو فقط حرف مفت می زنند
ناشناس
| Germany |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
خیلی ارامش داری تو این اقتصاد؟ مردم رو نمیبینی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
اتفاقا موج جدید تورم دوباره شروع شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
کاسب خودت هستی که به بهانه تحریم می خواهید کشور را همچنان معلق نگه دارید
ناشناس
| France |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
خواب دیدی خیر باشه . ارامش قبل از طوفان هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
جهت اطلاع شما پرچم امارات
نطامی های ما قدرت ما را افزایش می دهند ولی دیپلماسی ان را خراب می کند
سیروس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
چیطوری ناشناس؟
ظاهرا کاسبان تحریم شماهایید که جیبتان از دلار جهانگیری پر شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
شماهاکه بلدید .چی کار کنید یه دوتا موشک هواکنید وروش شعار بنویسید .خود به خود درست میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
تابناک تکلیفت را مشخص کن...می نویسیم " احمق" تو بجای آن مینویسی " نادان"...می نویسیم " نادان" تو حذفش می کنی!!! خودت هم نمی دانی چکار می کنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
خطاب به 22:43
قدرت نظامی در دنیایدامروز باید با دیپلماسی همراه باشد تا جواب بدهد عقل کل
ناشناس
| France |
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
توی نادان نمیدونی احمق کلمه توهین امیز هست و نادان ملایم تر از ان هست . احمق عربی هست و نادان فارسی .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
نادان22:43
صحبت بر سر رویه تابناک است نه عربی یا فارسی بودن بیسواد عجول
مهدی
| Germany |
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
پایین آمدن دلار بخاطر مذاکره است ، وبا شکست مذاکره دوباره بالا خواهد رفت ،در نتیجه وضع اقتصادی هنوز در بحران و فاجعه است.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آخه به تورم 500 درصدی و شدیدترین رکود تاریخ میگی آرامش اقتصاد ؟ به صادر کردن کل مواد غذایی سفره های مردم و بروز گرسنگی میگی آرامش اقتصاد ؟
ناشناس
| United States |
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
برای بعضی ها مذاکره یعنی فاجعه چرا که اوضاع آشفته کنونی بنفع شان است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
انحصار در پزشکی تا کی باید ادامه پیدا کند؟ چرا نسبت تعداد پزشکان ایران کمتر از سوریه و تاجیکستان و فلسطین است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
تعداد پراید در کشور زیاد تر از ماشین های دیکر است و طبیعی است که تعداد امار تصادفات این ماشین هم زیاد تر است
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
خودت از این توجیه خندت نمیگیره؟با کوچکترین تصادف مثل ورق پاره پهن میشه کف اسفالت.با کمر بند و بیکمر بند باعث کشته و نقص عضو هموطنت میشه. اونوقت برای یه لقمه نون که به خون مردم الوده هست از این وسیله قتاله حمایت میکنی؟تو کجای دنیا تولید میشه؟چند تا تست تصادف پاس کرده؟در خود کره هم الان مدتهاست تولید نمیشه!پراید شما و پیکان ایران خودرو ولی هنوز تولید میشه.اگر پراید سازها یک جو انسانیت داشتن شب از بی سرپرست شدن و نابودی هزاران خانواده ایرانی سر اروم روی بالش نمیزاشتن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
پرچم امریکا خودت فهمیدی چی گفتی؟
ناشناس
| France |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
پراید سازها خودشان در خوردو خارجی محکم مینشینند ..کل مسولین از خوردو خارجی استفاده میکنند دو دلیل دارد یکی اینکه مردم کشور را در فقر نگه داشتند که نتوانند ماشین گران بخرند دوم اینکه صتایع خودرو خصوصی بودند انقلابیون تصرف کرده و دولتی شدند
ناشناس
| United States |
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
کاش مدرستو نمیپیچوندی الان بیایی نظر شبیه جوک بگی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
چرا تمام حقوق بگیران دولت سقف حقوق ثابتی دارند ولی پزشکان ایران سقف پرکیس ندارند؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
چون حقوق بگیرای دولت باشن و نباشن فرقی نداره اکثرانم کار نمیکنن که پول بگیرن ولی همین الان میبینین که دکتر
کمه چه صدای همه در اومده
دکتر کارش با جون مردم درس خونده پدرش دراومده میخوایی حقوقشون اندازه کارگر باشه؟ یکی اومده تلویزیون یچی گفته الکی همه یاد گرقتن تکرار میکنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اتفاقا حقوق بگیرها بیشترین زحمتو میکشن ولی یه پزشک بیسواد جون مریض رو به خطر میندازه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
میگن این حسینی که علیه پزشکان صحبت می کند۲۲سفر خارجی داشته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اونوقت این آقای دکتر با پول کی درس خونده که شده دکتر شهید دوران در یکی از نامه هاش به همسرش نوشته بود من با پول این مردم رفتم درس خوندم و شدم خلبان الان وقتشه دینمو به مردم ادا کنم اونا چ انسانهایی بودن و بعضی پزشکای پرمدعا کجا
ناشناس
|
-
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
آهوی در زیر دندان پلنگ فریاد زد کمک.دسته گرگی که در آن نزدیکی بود گفتند نترس الان کمکت می کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
ان پرچم امریکا دیشب با ذوق و شوق می گفت اصول گرا بوده ولی الان مشخص شد ریشه اصلیش اصلاح طلب بوده و کلا این ادم حزب باد بوده و هر طرف پول می دادن می رفته
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
من بودم.کجا معلوم شد؟درست نفهمیدی تابناک نوشته کیهان جونت را بازنشر کرده.کیهان جون هم که معلومه دیگه
ناشناس
| United States |
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
در ضمن بشوخی مطلبی نوشتم با این مضمون که حاج حسین اگر لازم بدونه خودشو هم اصلاحطلب جا میزنه تا به اسم اونها کاری کنه ولی دوستمون تو بخش تایید نظرات طنز و شوخی بودن مطلب رو نگرفت و فرستاد قاطی باقالیها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
چرا دولت برای آموزش هر پزشک در هر ترم 100 میلیون تومان هزینه میکند ولی در انتها هیچ تعهدی برای خدمت بیست یا سی ساله از آنها نمیگیرد و حتی نمیتواند مالیات صحیح آنها را اعاده کند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
یک فوتبالیست که برای یک فصل ۱۲میلیارد تومان قرارداد می بندد با این پول یک دانشکده پزشکی را بطور کامل اداره کرد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اولا فوتبالیست با این مبلغ نداریم. ثانیا فوتبالیست با پول بیت المال تحصیل نکرده. ثالثا فوتبالیست مالیاتشو میده. رابعا فوتبالیست تا 32 سالگی نهایتا درآمد داره نه تا 95 سالگی مثل پزشک.
آلزایمر سیاسی !!!
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
خیلی جالبه بعضیها بخاطر منافع شخصی کسی رو کاندید میکنند و با پولهایی که آدم نمیتونه صفرهاش رو بشماره کاندید بنده خدا رو ساپورت میکنند!!! و بهش میگن تا میتونی شعار بده و از آزادی های فردی صحبت کن!!! و بعد از گذشت چند سال حسابی مملکت رو به فنا میدن و آقای رییس رو بدنام میکنند!!! هموطن عزیز اصلا یبار پیش خودت گفتی چرا فقط اصلاحات و اصولگرا داریم؟!!! چرا جریان سومی رو نمیزارند که به سر کار بیاد؟!!! هرچند اگر هم بیاد بعد از چند وقت به طرف یکی از چپ ها و راست ها غش میکنه!!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
جریان سوم باید ملیگرا باشه.اینها همش حرفه که دنیای امروز مرز نداره.ترامپ با شعار (بازگشت عظمت و شکوه به امریکا )انتخاب شد.انگلیسیها خودشون ناسیونالیست ترین مردم دنیا هستن.اونوقت بما که میرسه میگن دنیا مرز نداره! اگر جریان ملیگرا اجازه ظهور پیدا کنه من از اصلاحطلبی به اون جریان متمایل میشم.اول ایران رو باید ساخت .ایران قوی و مقتدر میتونه دنیا رو هم بسازه.اقایون ولی دوست دارن با این تن رنجور و بی رمق ایران دنیا رو تغییر بدن
ناشناس
| France |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
ملی گرا هم هیچی نبود . با دوتا تشر اصولگرایان بعد از انقلاب صحنه سیاست را خالی کردند و جای خود را به تندروها دادند که اصلا مردم سالاری را با اکرا و فشار و خواهش قبول کردند . مردم دنبال دمکراسی . و تشنه غذا و رفاه و ازادی هستند . شما چی میگی
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
حالا که ظریف رفته اونجا قراره چی بشه؟بعد این همه هزینه دوباره کوتاه نیان؟بلاخره ادم یه راهو یا شروع نمیکنه یا تا تهش میره.چرا ما جنگ و هسته ای رو وسط راه نیمه کاره ول کردیم؟یا کاری شروع نکنن و هزینه تحمیل نکنن یا تا ته تصمیمی که گرفتن برن.خلاصه اگر اینبار هم دوباره حرف از نرمش باشه دیگه ابرویی نمیمونه
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
هر که کم اطلاع تر یاوه گو تر
برو ابتدا سخنان مشاور فرمانده کل قوا را بخوان در تایید ظریف چه گفته بعد اظهارفضل نداشته کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
این رانت ها و اقا زادگی ها از ریاست جمهوری دوران هاشمی شروع شد که به اسم توسعه یک عده ای خوردند و بردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
وزیران بهداشت سایر کشورها غیر از ایران:
کانادا: سیاستمدار از 2008 تا کنون/
آلمان:سیاستگذار حوزه سلامت از 2011 تا کنون/
انگلیس:علوم سیاسی از 2011 تا کنون/
اسپانیا:جامعه شناس از 2010 تا کنون/
آمریکا: مدیریت عمئمی از 2009 تا کنون/
تایلند: دکتری حقوق از 2008 تا کنون/
نروژ: مهندس کامپیوتر از 2009 تا کنون/
حالا وزارای بهداشت در ایران:
رضا ملک زاده: فوق تخصص گوارش/
مسعود پزشکیان جراح قلب/
سید علیرضا مرندی فوق تخصص اطفال/
کامران باقری لنکرانی فوق تخصص گوارش/
محمد فرهادی متخصص گوش و حلق و بینی
مرضیه وحید دستجردیمتخصص زنان و زایمان/
حسن قاضی زاده هاشمی متخصص جراح چشم/
آقای قاضی زاده که علاوه بر خودش همسرش و سه فرزند و حتی دامادش هم پزشک یا دانشجوی پزشکی بودن.
پس انتظار نباید داشت انحصار در پزشکی از بین بره تا زمانی که وزیر بهداشت یک نفر غیر پزشک تعیین نشه تا ظرفیت پزشکی رو زیاد کنه. در ضمن در کل دنیا آموزش پزشکی قسمتی از وزارت علوم است.
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
وزرا و رئیس جمهور در دانشگاه سهمیه صندلی دارن و آقازاده های اونها براحتی با همین سهمیه مدرک میگیرن البته اگه لطف کنن و داخل کشور بخونن! برای بورسیه هم صدالبته همین بساط است... با یک نوع جدید از سلطنت روبرو هستیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
شما فقط بهداشت آنجا را با ایران مقایسه می کنید این کشورها ۵۰۰سال پیشرفته تر از کشورهای خاورمیانه هستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
تو زمینه بهداشت و پزشکی حتی از تاجیکستان و سوریه هم عقبتریم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
آمار نسبت پزشک در 10،000 نفر جمعيت طبق سايت بهداشت جهاني WHO به ترتيب از زياد به کم:
کوبا :81.9
سوئد 53.99
ايتاليا:40.93
آذربايجان:34.47
ارمنستان:28.99
آمريکا:25.95
عربستان:23.90
ترکمنستان:22.25
عمان:19.69
ترکيه:17.61
تاجيکستان:17.00
سوريه:12.2
ايران:11.4
سومالي:0.23

انحصار در پزشکی ایران موج میزنه ولی وزیر بهداشت و رییس نظام پزشکی و رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مراسم روز پزشک در برج میلاد میان و میگن مشکل کمبود پزشک نداریم. یه سر از تهران خارج بشین تا ببینین تو بعضی از شهرهای بزرگ و حتی مراکز استانها یه سری از متخصص ها اصلا وجود ندارد. شهرهای کوچک که دیگر بماند.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
سوادت به اندازه همین قدر هست که هر شب در حد همین دکتر و پرستار و سخنان تکراری .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
نه تو که با 60 درصد سهمیه رفتی پزشکی خیلی با سوادی. زورت گرفته یه نفر با آمار دقیق داره حرف میزنه؟
ناشناس
| United States |
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
دوست عزیز هر قشری از جامعه نیاز به شرایط زندگی دارن
قشر کارگر داریم , قشر کارمند داریم , متخصص داریم دکتر داریم
الان شرایط برای کارگرها هم محیا نیست چه برسه به دکتر و مهندس وغیره حالا هی شما بیا بگو دکترا کمنو انحصارینو بابا شرایط زندگی نیست هرکس بتونه از اینجا میره چرا نمیخوایین درک کنین مسئله اصلیو ؟
وقتی قانون و شرایط زندگی نباشه جامعه تحلیل میره سرتونو از زیر برف بیارین بیرون با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
در کشورهای آلمان و ژاپن درآمد معلمان از پزشکان بیشتر است. وضعیت صنعت و پیشرفت و همچنین بهداشت و درمانشان هم مشخص است. در ایران گردش مالی پزشکی 150 هزار میلیارد تومان است و پزشکان همه ساله 6700 میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند در عین حال نسبت تعداد پزشکانمان هم بعلت انحصار از سوریه و تاجیکستان و ارمنستان و کلیه کشورهای حوزه خلیج فارس و حتی فلسطین کمتر است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
آخوندی گفته: از نظر من کاندیداتوری ایشان برای دولت دوازدهم اشتباه بود
باید گشت و یه آخوند دیگه پیدا کرد که کج بشینه ولی راستشو بگه!
راستش اینه که نامزدی روحانی یه تاکتیک حاکمیت اصولگرا بعد از گرفتاری اقتصادی ایجاد شده توسط احمدی نژاد بود و ربطی به خواست و نخواست اصلاح طلبان و ایضا هیچ آخوند مستقلی نداشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
در کشور آلمان درآمد ماهانه یک پزشک متخصص 7500 یورو و یک مهندس 5500 یورو است. پزشکان فقط در بخش خصوصی و یا دولتی میتوانند کار کنند و حق کار کردن در هر دو بخش به صورت همزمان را ندارند و مالیات پزشکان از 45 درصد به بالا پلکانی است. در ایران یک پزشک متخصص 300 میلیون تا 2 میلیارد تومان درآمد داردو براحتی هیچ مالیاتی هم نمیدهد و یک مهندس بین 2 میلیون تا 8 میلیون تومان.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
با تفصیلی که از خبرنگار اوج ( امیر توحید فاضل ) کردید معلوم شد که ایشان از اول نقش نفوذی داشته . اگر در زمان کروبی یکی از مسئولین بود پس اون موقع هم نفوذی برای ستاد بوده . اگر از جرقه اصلاح طلبان بودن الان صدا و سیما در هر بخشی از برنامه هاش به پناهندگی ایشان اشاره میکرد و روزنامه کیهان سرتیتر روزانه کیهان میکرد. ولی ظاهر اقای کریمی قدوسی و دوستانشان تو کمت رفتند
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
در مورد وزارت جدید میراث فرهنگی مسئله ای یادم افتاد

سالها پیش زمینی در صحرا گرفتیم و هنگام حفاری متوجه وجود قلعه ای باستانی در دل خاک شدیم. کار را متوقف کرده و بلافاصله به میراث فرهنگی نامه ای نوشته و اطلاع دادیم و رونوشتی هم به اداره صنعت معدن که زمین را تحویل گرفته بودیم. زمین را ترک کردیم و آخرش با ابطال مجوز ما زمین به اداره منابع طبیعی بلوکه شد...
اما در این سالها حتی یک تماس از میراث فرهنگی نداشتیم که این قلعه ای که پیدا کردید کجاست و شما که هستید؟!!!
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
معلوم است ،اصولگراها احتیاج به پناهندگی ندارند ،مهاجرت می کنند،چون پول کافی در اختیار دارند!
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
این خط، این نشون؛
۵سال دیگه صادق لاریجانی سرلیست اصلاح طلبان در انتخابات خبرگانه. علی لاریجانی کاندیدای ریاست جمهوریشونه، اکبر طبری هم نفری ۱۰میلیارد میگیره لیست امید رو برای انتخابات مجلس و شوراها میبنده.
دیدم که میگما!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
اصلاح طلبان یا در جبس یا در زندان یا فراری شدند . دیگر کسی را برای کاندید ندارند . همین روحانی هم گماشته و فرستاده اصولگرایان در اردگاه اصلاحات هست . روحانی و لاریجانی همه مال خودتان . نخواستیم . ارزان کردیم ببرید مال خودتان . ما اصلاح طلبان واقعی دنبال حاکمیت رای مردم هستیم . ازادی عقیده و بیان . آزادی قلم .خروج دولت و حکومت از اقتصاد .. تامین اسایش برای مردم‌مال دولت و حکومت هست . گرفتی . نگرفتی بیشتر شرح بدم
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
امشب در بیبیسی شنیدم که سال ۹۲ کسانی که از ایران برای پیگیری دریافت پول تانکهای چیفتن که طلب ایران از انگلیس بوده به فرودگاه هیتروی لندن رسیده بودند پاسپورتهای انها ضبط شده ویزاهاشان باطل شده و در کمپ پناهندگان چند روزی زندانی شده بودند تا این طلب ایران پرداخته نشود.سوال بنده اینجاست که انزمان رسانه های ایران کجا بودند؟شما تابناکیهای عزیز کجا بودید و چرا این رسوایی و خباثت انگلیس برای مردم ایران و جهان روشن و باز نشد؟چرا باید منه ایرانی خباثتهای انگلیس خبیث را باید از بیبیسی انگلیس بشنوم و نه از رسانه های کشور خودم؟مسئول این وضعیت کیست؟از مقامات بالای کشور درخواست میکنم کاری کنند تا منه ایرانی برای شنیدن اخبار مربوط به ایران به رسانه های دیگر مراجعه نکنم.میدانید که انها لابلای خبرهای درست انچه میخواهند روی ذهن من تاثیر بگذارد خواهند گنجاند.
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
یارو خبر نگار رفته گل بچیند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
ایا مشکل ندارد که لاریجانی از نماینده ها دفاع می کند . مردم واقعا به نمایندگان چه چپ و چه راست اعتماد ندارند
حاجی منزلتی
|
United States
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
استاد آخوندی این روزا خیلی فعال شدن، بوی کرسی مجلس میاد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
به سوال از اقای آخوندی دارم اینکه 5 6 سال کیفت.
را. برداشتی رفتی وزارتخانه چکار کردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
کاش صفحه دیگری با عناوین دیگر غیر از اصلاح طلب . اصولگرا انقلابی و مخالف و دشمن باز کنید چون اینها خیلی تکراری و بی مزه شده و طعم شور میده
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
اقا فرمانده نیروی انتظامی رو باید بزارن به عنوان ریس مجلس وریس قوه قضاییه چون خیلی دوست داره قانون درست کنه
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
در معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و بانوان خیلی مناسب تر هست . این بنده خدا کل امورات اداره خودش را ول کرده چسبیده به موی و حجاب زنان .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
طرح ناظر براي نحوه نفس كشيدن شهروندان هم اجرا كنيد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
نجفی ممنون که یه تابستون سرگرممون کردی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
پاییز هم تو مدرسه سرگرم باش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
آقای رییسی خوب اومد جلو یه چند نفری رو هم گرفت و مجاکمه ای هم کرد ولی دید این باندای قدرت خیلی قویتر از این حرفان برادر شما که در انتخابات ریاست جمهوری هم شکست خوردی به هر حال از نیت صادقانه ات ممنون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
ممنون تابناک بعضی وقتا طوری نظرات رو تغییر میدی که خودم میخونم متوجه نمیشم نظر خودم بوده بهش منفی میدم
ناشناس
| France |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
نماینده با پارتی یا بدون پارتی پول داشت خودرو ثبت نام کرد . شما هم‌چون پول نداری گلایه میونی . اگر پول داشتی یا سکه میخریدی یا دلار و الان حکومت برای ارزان شدن دلار و طلا و سکه باید شما را اعدام‌میکرد پس فقیر بودن گاهی محسنی هم دارد اما در مورد نماینده که گفتی . برای اینکه این رانت ها شکل نگیرد . احزاب باید شکل بگیرند . صنایع خودرو سازی و همه صنایع خصوصی واقعی شوند . گرفتی داداش خصوصی واقعی .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
یکی بپرسه یه نماینده مجلس یا اون ده نفری دیگری که قرارداد مشابه داشتند و احتمالا از نمایندگان بودند به چه دلیلی حق دیگران را ضایع کردند و برای این تعداد خودرو اسم نوشتند. چون میخواستند بعدا قیمتها را ببرند بالا و اونا را با سود چند برابر بفروشند. امیدوارم سیستم قضایی در مورد آنها تصمیم عادلانه ایی که حداقل اعدام برای درس دادن به دیگران است بگیرد. این اگر در شیشه کردن خون مردم و ضربه و اخلال در نظام اقتصادی نیست چی هست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
چقدر اوضاع اصولگرایان اشفته است که سردار قلم و تهمت مشایی رو وارد لیست اصلاحات کرده ؟؟ ۹۹ نفوذی و رانت خوار بزرگ از اصولگرایان بیرون اومده و این اواخر دو نماینده انقلابی زنجان ، حاج حسین باز کن آورده شروع به چرند نویسی کرده ؟! به قول توی محمود اب رو .....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
اگه افراطیون اجازه بدن کشور به سمت آرامش و مذاکره پیش خواهد رفت، مثل اینکه تحریم های اخیر ندانم به هدف خورد ؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
من هنوز متحیرم که چرا امام راحل پذیرش قطعنامه رو به جام زهر تشبیه کردن؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
حالا حرف آخوندی که گفته کاندیداتوری روحانی سال 96 اشنباه بود به کنار. آن 24 میلیونی که به روحانی رای دادند رو چه جسابی رای دادند. آدم تو کار این ملت می ماند.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
من رای دادم و جواب شما :ماندلا و لوتر کینگ و گاندی نبودن وگرنه به اونا رای میدادم.اتفاقا خود من از اینکه اقای رییسی بعنوان متخصص در حوزه قضا رییس اون قوه شد هم بسیار خوشحالم و از اینکه برای اولین بار تو انتخابات ریاست جمهوری هر کسی همونجایی که بیشتر بدرد مملکت میخوره قرار گرفت خدا رو شکر میکنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
لطفا اینقدر جامعه رو نسبت به پزشکان تحریک نکنید ، خدا شفا بده انسانهای عقده ای رو که هم در سیاست و در اقتصاد فاتحه مملکت رو خوندن
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اگر دکتر و پرستار در بیمارستان نباشند این افراد بیمار یبوست خودشان را نمیتوانند درمان کنند . از ادارار و مدفوع خودشان بدشان میاد بعد انتطار دارند دکتر و پرستار از خونی که نجس هست براحتی بی خیال باشند چون دکتر هستند . هنوز دل و روده بیمار را که تاول و عفونت گرفته باز نکردی . ایا باواسیل را تا حالا عمل کردی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اگر تبلیغات مسموم به همین حد باشد چند وقت دیگر که چماق بدستان بیمارستانها را رو سر بیماران و پرسنل خراب خواهند کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
تا وقتی ضابطه جای رابطه ، و پول و پارتی حرف اول باشه ، و بجای اینکه معلم و کارگر که کار انسان سازی و مملکت سازی میکنند ارج و منزلت داشته باشه ،پزشکان کشور حکمفرما باشند شک نکنید کشور بد جوری بیمار است ،
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
سانسور کردی تابی ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
آن شالله امسال با مالیات پزشکان باید بشه مملکت رو اداره کرد، حداقل پولی که تو حساب آنهاست ۴ میلیارد هست ، یکی از کارمندان میگفت یکی از این نور دیده ها ماهی ۲۸۰ میلیون داره سود کوتاه مدت از بانک میگیره ؟؟! جالبه به همین آقا بگی ۲۸ میلیون مالیات بده سکته رو زده ؟!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
انکسی که این اطلاعات را به شما در مورد پزشکان‌میده در دیگر جاها هم ادرس ها را میده یا نه پخمه هست . سعی کن دوستای که داری فقط یکی نباشه . چند تا دوست پیدا کن . سیاسی نباشند
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
روزى كه مستانه تكرار كردند نمى دانستند كه دور دوم روحانى نبايد كانديد مى شد!؟!؟!؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
تابی جان یک صفحه جداگانه برای عقده ای های پزشکی درست کن برن اونجا حالشو ببرن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
یک صفحه هم برای مافیای پزشکی و عمله و اکره هاشون توی فضای مجازی درست کن که از صدای آغاز شکستن انحصار در پزشکی به وحشت افتادن.
ناشناس
| France |
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
تابی جون . بی زحمت یک صفحه جداگانه برای پزشک و دارو و بیمارستان و جراحی درست کن .واقعا تو سایت تکرار نطرات خسته کننده هست . ما نه دکتر هستیم نه پرستار . ولی بحث دکتر و پرستار را هم خود تابناک میتواند در بیمارستانها و وزارت خانه پرسش کند و پاسخ بگیرد . این سایت بیشتر مطالبش سیاسی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
الان چندین سال هست که باقر لاریجانی یکی از برادران خاندان لاریجانی ها معاون آموزشی وزارت بهداشت در دولت های مختلف بوده و هر وزیری آمده ایشان را برکنار نکرده است این معاونت سهمیه پذیرش در رشته های پزشکی را هرسال در کنکور مشخص می کند ایشان با عملکردشان رانت عظیمی در رشته های پزشکی ایجاد کرده اند و مردم را گرفتار .....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اگر مشایی اصلاح طلب بود چرا 8 سال گنار احمدی نژاد و اصولگرایان بود؟؟؟؟ واقعا حرف مسخره ای است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقای علیرضا بیگی در متن بالا گفته که قسمت اعظمی از قرار داد عملی شده و 500 یا 600 خودرو مانده بوده اختلاف پیدا کرده ؟
ببینید نمایندگانی که انتخاب کرده اید چه دغدغه ای دارند ؟شب و روز خواب ندارند و بفکر منطقه خود هستند .
آیا خرید این حجم خودرو ایجاد تنش در بازار نیست ؟ باعث گرانی نمی شود ؟
در حالت عادی هم که باشیم افزایش تقاضا باعث افزایش قیمت می شود . قیمت مصوب هم که خبری نیست و خودرو سازان هرچه بیشتر قیمت را بالا بردند .
این نماینده که باید برای مردم کار میکرد فقط سنگ خودش رو به سینه زده .
ترا به خدا دقت کنید اگر قرار است رای بدید به افراد لایق رای بدید . نه به منفعت طلبان.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
*هر ایرانی حداقل چند کارت بانکی دارد؟*
خود بانكها عامل تكرار كارتها هستند. ميري حسابتو ببندي با حيله گري يه حساب ديگه هم برات باز ميكنن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
فعالیت سیاسی فرهنگی در انتخابات یعنی ؟
عاشق ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
فرمانده ناجا درست میگه باید مبارزه با حجاب توسعه پیدا کنه مثلا توی خونه ها هم باید حجاب رعایت بشه شاید اینجوری مشکلات اقتصادی و تورم و فساد و هزار بدبختی دیگه که مسئولین باعث و بانی اش هستند خود بخود حل بشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
زنده باد حرف حق درود بر سعید جلیلی....
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
دل به این مذاکرات خوش نکنید کسانی در داخل و خارج اجازه اجرا نخواهند داد
دکتر حقیقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
چرا خاطره سازی می کنید؟!!! کدام دانشگاهی و در کجای ایران و دنیا پیشنهاد هیات علمی شدن به کسی داده که جلیلی دومی اش باشه ؟!!!! قاعدتا خود فرد باید پیشنهاد به دانشگاه بده و پیگیری زیاد بکنه تا اتفاق بیافتاد .
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
عبدالحسین مجدمی اکبر طبری اجلاس داووس علی دیواندری حسن دیاب کروناویروس سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر لیگ قهرمانان آسیا احمد حمزه