بازدید ۲۲۳۸۴
هزار و هفتصد و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند طرح گزارش بی‌حجابی به سوءاستفاده و پرونده‌سازی ختم می‌شود/آشنا: آن‌ها که بهتان می‌زدند و هوار می‌کشیدند کجا هستند؟ و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۱۰۰۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱ 07 July 2019

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

طرح گزارش بی‌حجابی به سوءاستفاده و پرونده‌سازی ختم می‌شود

احمد مسجدجامعی با اشاره به نحوه گزارش گیری از بدحجابی گفت: حجاب قانون است، اما اجرای این قانون نیز مهم است، زیرا برخی گزارش دهی‌ها به نوعی پرونده سازی شبیه است، به طور مثال فرد متخلفی که خیابان یکطرفه را آمده بود در برابر مقاومت‌های خانمی که می‌گفت: تو تخلف کرده‌ای و باید خیابان را برگردی، گفت: همین حالا گزارش حجابت را می‌دهم. عضو شورای شهر تهران از دستگاه‌های ذیربط درخواست کرد برای جلوگیری از سوءاستفاده‌ای احتمالی چاره جویی شود و باید با افرادی که از این نوع طرح‌ها سوءاستفاده می‌کنند برخورد قانونی شود. در پایان، رئیس شورای شهر درخواست کرد این تذکر به صورت کتبی به شورا داده شود تا از مراجع ذیصلاح موضوع پیگیری شود.

پیغام آمریکایی‌ها پس از ساقط شدن پهپاد و پاسخ ایران

سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: آمریکا پس از سرنگونی پهپاد متجاوزش از طریق واسطه‌های دیپلماتیک اعلام می‌کند که ما برای حفظ آبروی خود می‌خواهیم عملیاتی محدود در منطقه‌ای کم ارزش انجام دهیم و شما پاسخ به آن ندهید. پاسخ نظام جمهوری اسلامی این است که ما هر عملیاتی را شروع جنگ تلقی می‌کنیم و به آن پاسخ خواهیم داد و زمین جنگ را ما طراحی آن را شروع کردید، پایانش را ما اعلام می‌کنیم./ فارس

اصلاح طلبان و اصولگرایان هر هفته با رهبری جلسات مشترک دارند

محسن رهامی رئیس «کمیته راهبردی جبهه اصلاحات» روز شنبه ۱۵ تیر در گفت‌وگو با روزنامه سازندگی عنوان کرد که از دو سال پیش هفته‌ای یک بار حدود ۸ اصلاح طلب و ۸ اصولگرا به دیدار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای می‌روند و درباره مباحثی مانند انتخابات و کاهش اختلافات بین دو جناح سیاسی گفت‌وگو می‌کنند. این چهره اصلاح‌طلب همچنین با اشاره به این که «فضای دلسردی حاکم شده است» از مذاکره با شورای نگهبان درباره این که «اصلا چطور مردم را امیدوار کنیم پای صندق‌های رأی بیایند» خبر داده است.

خاتمی: دفاعیات خود را منتشر می‌کنم

بالاخره پس از خبر روز گذشته‌ی خبرگزاری فارس، حکم محکومیت سید محمدرضا خاتمی به دو سال حبس تعزیری، شب گذشته در سامانه‌ی ثنا به یکی از وکلای وی ابلاغ شد. در پی ابلاغ این حکم در مرحله بدوی، محمدرضا خاتمی بیانیه‌ی کوتاهی صادر کرد:
به نام خدا
رأی صادر شده از دادگاه در مورد اینجانب همان بود که در تمام پرونده‌های سیاسی انتظار می‌رفت، در حالیکه دادگاه افکار عمومی رایی خلاف آن صادر کرده است. من و وکلای اینجانب طبق روال قانونی تقاضای تجدید نظر خواهیم کرد و در این فاصله برای نشان دادن میزان اتقان رأی قاضی محترم و نیز بی ارتباط بودن دفاعیات نماینده محترم دادستان در رد اسناد و مدارک ارائه شده به دادگاه، متن کامل دفاعیات و مستندات را به پیشگاه مردم شریف ایران ارائه خواهم کرد. / امتداد

دیگر کاندیدای اصلاح طلبان «لاریجانی» نیست

مصطفی کواکبیان عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: من هیچ حزب اصلاح طلبی را ندیدم که بگویند لاریجانی بهتر از عارف است. وی با بیان اینکه ما به عملکرد فراکسیون امید ایراد داریم افزود: از اول افرادی در لیست آوردیم که با عکس سلفی گرفتند، اما زنبیل‌شان را جای دیگری گذاشتند، ۵۰ نفر بودند که به عارف رأی ندادند. در عملکرد از فراکسیون امید دفاع نمی‌کنم، اما بسیاری از واقعیت‌ها را هم نمی‌خواهیم قبول کنیم. مجلس خود آن گونه که باید در رأس امور باشد نیست، به ما گفتند قرار بود در مجلس خانه تکانی شود پس چه شد؟ ما اعتراف می‌کنم، نتوانستیم آن گونه که در زمان انتخابات حرف زدیم را عمل کنیم. ما دیگر نه لیستی خواهیم بست و نه کاندیدای ما «علی لاریجانی» است، زیرا لاریجانی نه اصلاح طلب است و نه خودش و نه ما او را اصلاح طلب می‌دانیم. از الان عده‌ای گفتند اگر فلان شرط نباشد در انتخابات نمی‌آییم هر کسی می‌تواند نظر بدهد، شورای نگهبان همان شورا است، برخی هم می‌گویند تحت هر شرایطی لیست می‌دهیم، اما اگر کاندیدا‌های مناسبی باشند لیست می‌دهیم، در غیر این صورت خیر لیست نخواهیم داد.

در اوضاع کنونی کشور اصولگرایان نقشی نداشته و پاسخگو نیستند

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین از احتمال تغییر نام جمنا خبر داد و گفت: اصولگرایان سه یا چهار حزب قدرتمند و فراگیر ندارند که فعالیت‌های انتخاباتی توسط این جبهه‌ها شکل بگیرد. «محمدرضا باهنر» امروز (یکشنبه) در نشست خبری درباره برنامه‌های شورای وحدت اصولگرایان اظهارداشت: اصولگرایان سه یا چهار حزب قدرتمند، فراگیر ندارند که فعالیت‌های انتخاباتی توسط جبهه‌ها شکل بگیرد، این جبهه‌ها در هر دوره انتخابات برای رسیدن به ائتلاف تلاش می‌کنند. در هر موسم انتخابات بخش زیادی از انرژی ما صرف وحدت و ایجاد ساختار می‌شود. وی گفت: در اوضاع کنونی کشور اصولگرایان نقشی نداشته و پاسخگو نخواهند بود، نه مجلس و نه دولت اصولگرا نیستند، دکتر روحانی با حمایت اصلاح طلبان پیروز شد. پیشگویی و رمالی نمی‌کنیم بلکه فکر می‌کنیم فضای عمومی کشور آمادگی پیروزی اصولگرایان را دارد. / ایرنا

فتاح در ریاست بنیاد مستضعفان؟

شنیده‌ی انصاف نیوز حاکی از این است که پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان شده است. محمد سعیدی کیا از ۳۱ تیرماه ۹۳ یعنی پنج سال پیش تاکنون ریاست این بنیاد را برعهده داشت. محمدباقر قالیباف نیز یکی از گزینه‌هایی بود که بار‌ها در رسانه‌ها برای ریاست احتمالی او گمانه‌زنی شده بود. فتاح تاکنون رئیس کمیته‌ی امداد امام خمینی بود.

آشنا: آن‌ها که بهتان می‌زدند و هوار می‌کشیدند کجا هستند؟

مشاور رئیس‌جمهور به آغاز گام دوم کاهش تعهدات ایران در برجام واکنش نشان داد. امروز گام دوم کاهش تعهدات ایران در برجام برداشته شد و براساس آنچه سخنگوی دولت اعلام کرد، امروز از میزان ۳.۶۷ غنی‌سازی اورانیوم عبور خواهیم کرد و میزان غلظت بر اساس نیاز کشور خواهد بود. در همین راستا، حسام‌الدین آشنا، مشاور رئییس جمهور در توییتر خود نوشت: آن‌ها که دیروز بهتان می‌زدند و هوار می‌کشیدند که «دولت همه توان هسته‌ای کشور را به باد داد» امروز کجا هستند که ببینند ایران با چه سرعت و کیفیتی می‌تواند توان غنی‌سازی و تولید آب سنگین خود را احیا کند.

واکنش وکیل سعید طوسی به اظهارات محمود صادقی

وکیل سعید طوسی در واکنش به ادعای محمود صادقی نماینده‌ی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مبنی بر ارجاع پرونده‌ی شکایت از موکلش به دیوان عالی کشور گفت: «بالاخره آقای منتظری باید نظر بدهد و ایشان مرجع قضایی است. ایشان می‌گوید نه این کذب است. حال شکات پرونده یا آقای صادقی چه می‌گویند؟»

ذوالنور: ممکن است رآکتور قدیم و جدید اراک را با هم عملیاتی کنیم

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: شاید ایران به رآکتور قبلی اراک بازنگردد، ولی اگر طرف مقابل تعهداتش را اجرایی نکند ممکن است تکمیل بازطراحی رآکتور و حتی تکمیل رآکتور قدیمی را هم در دستور کار داشته باشیم.

آیت‌الله «حسینی شاهرودی» دعوت حق را لبیک گفت

آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی مرجع تقلید شیعیان لحظاتی پیش دعوت حق را لبیک گفت. این مرجع بزرگ جهان تشیع فرزند آیت‌الله سید محمود حسینی شاهرودی مرجع شیعیان بود که به دلیل بیماری مدتی در بیمارستان تهران بستری بود و در سن ۹۴ سالگی دعوت حق را لبیک گفت.

دانشگاه شهید بهشتی مجدداً تحریم شد

رئیس دانشگاه شهید بهشتی از تحریم مجدد این دانشگاه در قالب اسناد برجامی خبر داد و گفت: اتحادیه اروپا مجدداً تا هشت سال آینده دو دانشگاه شهید بهشتی و صنعتی شریف را در لیست تحریم‌های برجامی قرار داد و در همین راستا مقاومت و حساسیت زیادی در انتشار مقالات علمی غیر از موضوعات فیزیک و هسته‌ای در مجامع بین‌المللی صورت می‌گیرد.

تکذیب خبر ریاست قالیباف بر بنیاد مستضعفان

محمود رضوی در توییتی نوشت:‌خبرآمد خبری در راه است!
ولی #دروغ بود!
بحث #بنیاد_مستضعفان مدت‌هاست که مطرح وآقای #قالیباف هم هیچ‌گاه آن‌رانپذیرفتند
اتاق جنگ روانی ناکارآمدان ازسایه مدیریت کارآمد جهادی هم می‌ترسد و تخریب را از روز‌ها قبل آغاز کرده، اما #مجلس_نو تاچشاندن طعم کارآمدی به مردم ادامه دارد.

کنایه‌های فلاحت پیشه به «چرچیل‌های پارلمانی»

حشمت الله فلاحت پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی در توییتر خود نوشت: انتخاباتی دیگر و تکاپوی چند چرچیل پارلمانی؛ آن‌هایی که اعتبار مجلس را در قمار لابی‌های بیرونی کاسته اند، منافع ملی را قربانی منافع شخصی و جناحی می کنند، نخبه کشی و نوچه پروری آن‌ها سطح کارشناسی قوه مقننه را پایین آورده و تا هستند، مجلس در رأس امور نیست. خانه ملت نیازمند خانه تکانی است.

واکنش سردار کوثری به خبر تغییر فرمانده بسیج

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله تهران در پاسخ به سؤالی درباره علت تغییر رئیس سازمان بسیج مستضعفین می‌گوید: طبیعی است وقتی دولتی عوض می‌شود و رئیس‌جمهوری جدید سر کار می‌آید، وزرایش را تغییر می‌دهد. اسماعیل کوثری درباره سوابق رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین به ایرنا می‌گوید: آقای سلیمانی سابقه درخشانی هم در زمان هشت سال دفاع مقدس و هم زمانی که کار را با بسیج و یگان‌های رزم شروع کردند، دارند. ضمن اینکه ایشان آگاهی و تسلط خوبی در رابطه با بسیج نیز دارد. او اضافه می‌کند: ان‌شاءالله ایشان با حمایت فرماندهان جانبی، فرمانده کل سپاه و همچنین همکاری زیرمجموعه خود بتوانند موفق باشند و به اهدافی که بسیج در برنامه پنج‌ساله ششم دارد و همچنین برنامه‌ای که برای بسیج در آینده مشخص شده است، برسند. کوثری در پاسخ به این سؤال که میانگین حضور فرماندهان سپاه در قامت رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیش از سه سال است، آیا تغییر زودهنگام سردار غیب‌پرور معنی خاصی دارد، می‌گوید: این سؤال را باید از فرمانده کل سپاه پرسید. به هرحال با جابجایی فرمانده کل سپاه این تغییر و تحولات صورت گرفته است.

مهناز افشار به ایران بازگشت

مهناز افشار تصویری از خود را در حالی که سوار بر موتور در تهران است، در اینستاگرام منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: «سلام وطن، سلام تهران.»
افشار مدتی پیش در آلمان کارگاه بازیگری برگزار کرده بود و سپس در صفحه خود از برگزاری کارگاه آموزش بازیگری تحت عنوان ۲۰ سال بازیگری با مهناز افشار در اروپا خبر داده بود و حال با انتشار این عکس نشان داد که در تهران به سر می‌برد.

اعتراض نماینده زاهدان به توهین فراستی در تلویزیون به خاندان ریگی

علیم یارمحمدی، نماینده زاهدان در مجلس، با انتقاد از صحبت‌های مسعود فراستی درباره خاندان ریگی و استفاده از لفظ «خاندان لعنتی ریگی» در برنامه تلویزیونی «هفت» گفت: مردم ما بیش از همه از صداوسیما گله‌مند هستند و آگاهی مردم از ناآگاهی فراستی دلیلی برای واکنش نشان ندادن از سمت آن‌هاست. مسعود فراستی هر نقدی به فیلم دارد، بگوید، اما چرا دویست هزار نفر را به حساب یک نفر می‌رنجاند؟

او افزود:چرا صداوسیما در این دوران حساس مملکت، تریبون را به دست افرادی بی‌ملاحظه می‌دهد که بار‌ها بی‌توجه به مخاطب، صحبت‌های نادرستی کرده و مردم و هنرمندان را رنجانده است؟ چرا نگران نیستند که چنین صحبت‌هایی امکان ایجاد چه مشکلات داخلی را دارد؟ خوشبختانه همشهری‌های من به ‌خوبی می‌دانند که ریشه این بحث‌ها شخصی است، اما از صداو سیما و برنامه «هفت» خواهان پاسخ هستیم. /سینماسینما

جانشین فرمانده ناجا: هیچ کجای دنیا فضای مجازی این گونه لجام گسیخته نیست

سردار سلیمانی، جانشین فرمانده ناجا در پاسخ به پرسش خبرنگاری در زمینه هجمه برخی افراد به پلیس تصریح کرد: با پدیده جدیدی مواجهیم که امیدواریم با همکاری ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف بتوانیم با این موضوع برخورد مناسبی داشته باشیم. وی با بیان اینکه در هیچ کجای دنیا فضای مجازی این گونه لجام گسیخته نیست و افرادی که در این فضا‌ها فعالیت می‌کنند شناسنامه دار هستند، اظهار کرد: این موضوع کمک می‌کند تا همه مردم به نحو مطلوب از این فضا بهره برداری کنند. سلیمانی با بیان اینکه در کشور ما بیش از ۵۳ میلیون نفر در فضای مجازی فعالند و بیش از ۷۰ درصد مردم از اینترنت استفاده می‌کنند، گفت: این موضوع ظرفیت نفوذ را بیشتر می‌کند و نمی‌توان در این فضا بدون قاعده و ضابطه عمل کرد و قطعاً نیاز به مدیریت و کنترل بیشتری خواهد بود.

اصلاح‌طلبان ساکت نمی‌مانند که تندروها همه سرمایه‌ها را از بین ببرند
 
مرتضی مبلغ در گفتگو با «آزادی» تاکید کرد: « از آنجایی که مساله خیرعمومی و منافع ملی است، اصلاح‌طلبان نمی‌توانند ساکت بمانند که تندروها و افکار غلط در این کشور همه سرمایه‌ها را از بین ببرد لذا همه تلاش خود را می‌کنند. تا جایی که در توان دارند با مردم حرف می‌زنند و سعی می‌کنند که مردم را متقاعد کنند که حضور در صحنه یک روش سازنده با کمترین هزینه و بیشترین برکت است و هیچ بدیل دیگری وجود ندارد که خیر آن از حضور و نشاط مردم بیشتر باشد».معاون سیاسی وزیر کشور در دولت اصلاحات در پایان گفت: « اصلاح‌طلبان همه تلاش خود را می‌کنند اما متاسفانه آنقدر تاخیر‌ها و رونده‌های غیرسازنده بسیار است که معلوم نیست نتیجه چه خواهد بود. امیدواریم که عقلای نظام هر چه زودتر چاره اندیشی کرده و سعی کند که در گام اول بینش‌ها، رفتارها و گفتارهای تندروانه و افراطی را به حاشیه برانند و اجازه دهند که شرایط منطقی بر سیاست، فرهنگ و اقتصاد کشور حاکم شود تا انشاالله شاهد یک فضای شکوفا و بالنده در کشور باشیم.»

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۵
در انتظار بررسی: ۱۰
انتشار یافته: ۱۰۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
این جناب مشاور ما را ...فرض کرده ....؟!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
سلطان . سلطان . جون بله قربان
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
اولا اینکه جناب یارمحمدی درست میگوید و آقای فراستی لابد باید میگفت خاندان عزیز و محترم و گرامی ریگی!!!
ثانیاً چرا وقتیکه نوبت به نقل قول از رسانه ((آزادی)) که میرسه، مشخصاً متفاوت از بقیه خبرگزاری ها با رنگ قرمز از آن تبلیغ میکنید؟؟؟!!!!!
ناشناس
| United States |
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
کاربران محترم ... دوروز پیش برای گوشی جی ۷ کور یک بروز رسانی امده بود و چون‌منوی ان همیشه رو اعصابم بود بروز رسانی از ۸ به ۹ ارتقا یافته ولی متاسفانه هم باطری زود خالی میکنه هم داغ میشه کسی تجربه ای داره که علت ان چیست .؟ یعنی ایا این ترفند جدیدی هست که شرکت های تولیدی بخواهند گوشی های که بک سال نیم کار کردند و بصورت معمول خراب نمیشوند از کار بیندازند ؟ کسی توضییح بیشتری دارد متشکرم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
کلا هروقت بروزرسانی ای اومد هیچوقت ازش استفاده نکنین چون اغلب بی فایده ست و معایبش بیشتر از مزایاشه
ناشناس
| United States |
۰۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
اقای اشنا شما نمیدانید که انها هر چه اتاق فکر میگفت بازنشر میکردند؟
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
آمریکایی ها تکذیب کرده اند به چه دلیل بایدباور کنیم؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
آیا در اصل موضوع که آمریکا بعد از سرنگونی پهباد جرات اقدام متقابل رو نداشت شک داری!؟
بعدشم، آیا آمریکا میاد بگه، بله ما به ایران اینجوری گفتیم!؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
اقای انگلیسی! فکر کزدی امریکا میاد بگه اره اینجوری بوده؟ معلومه که میاد مبگه نه ما نگفتیم
ناشناس
| United States |
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
اقدام متقابل ؟صف گوشت و شکر و روغن و مرغ و سیب زمینی را ندیدی؟دیگه چه اقدامی با هموطن شما بکنه راضی میشی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
مگر می شود یک کشوری بیاید به همین روشنی بگوید ما برای آبرو حمله می کنیم شما به روی خودتان نیاورید؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
یک زمانی می گفتن ابرهای ما را می دزدند! !
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
یک زمانی هم روحانی محبوب گفت ابر نگاه میکنه ببینه کجا بباره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
خخخخخخ آمریکا گفته بگذارید یواش بزنیمتون؟
آقایون بزرگوار, یه چیزی نگین که بعدا براتون دست بگیرن

الان تابناک خط دوم سانسور میکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
فعلانه شما در خواب نازت به سر ببر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
اصلا خنده دار و عجیب نیست.برای سوریه همین کار رو کردن.یادت نیست؟
Hamid
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
واقعا برخى اظهارات كه ...حداقل نصيحت كنند كه درسته سرانه مطالعه كمه ولى بايه جستجواينترنتى خيلى موارد روشن ميشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
اون از ابر دزدی اینم از التماس امریکایی ها
مردم دیگر رای نمی دهند حالا اصولرا و اصلاح طلب متحد هم شوند فرقی نمی کند هر دو گروه ثابت کرده اند بی لیاقت و در حل مشکلات مردم بی عرضه اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
اگر از روز اول برجام به سخنان همان بی سوادانی که شما ها نثارشان می کردین اقای اشنا که می گفتند گام به گام برجام را اجرا کنید و نه یکطرفه لغو کنید و منتظر انها باشید به این روز شاید دچار نمی شدین که برعکس عمل کنید و برای لغو ان گام به گام لغوش کنید
در ضمن ان برجام برای من شهروند عادی عایدی نداشت وقتی می خواستم عملیات بین بانکی با خارج داشته باشم نمی توانستم و خیلی از تحریم ها سر جای خودش بود و لغو نشده بود
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
یک شهروند عادی چه عملیات بانکی میتواند با خارج داشته باشد؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
عایدی نداشت؟ قیمت اجناس مصرفی با قبل فرقی ندارد؟
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
یک شهروند عادی پول برای بیمارش میفرسته که الان با این همه بوق و کرنای برجام نمی تونه ولی آقایون برای آقازاده هاشون راحت میفرستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
برای من همیشه جای سوال بود که چرا تمام پست های حکومتی را اصولگرایان به دست می آورند
اگر شما می دانید جواب دهید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
برا اینکه برخی اصلاحطلبان غرب‌زده هستند
ناشناس
| France |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
چون هر دو یکی هستند و مردم را سرکار گذاشتند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
چون اصلاح طلب ها نارو زدن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
برای اینکه باهنر بگه ما مسئولیت وضع کنونی کشور را بر عهده نمیکیریم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
چون اصلاح طلبان ذره ای به فکر مردم نیستن البته بیشتر از اصولگرایان
ناشناس
| United States |
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
علت اینستکه دولت پنهان به اصولگرایان تعلق خاطر دارد و از طرفی برای کنترل قیمت نفت مناسبتر میینند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
بنظر میرسد اینطور نیست.پستها را بین خودشون تقسیم میکنند.البته خوب یکم پایین و بالا هم داره.
ناشناس
|
Finland
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
داماد شریعتمداری به او ربطی ندارد!!!!
دختر نعمت زاده به او ربطی ندارد!!!!
پسر فلان سفیر هم به پدرش ربطی ندارد !!!!!
هیچوثت هم که مازات نمی شوند و باز هم به امثال آقای شریعتمداری ربطی ندارد!!!!

آقای شریعتمداری مردم را درازگوش فرض کرده اید؟؟؟؟!!!! پس علت این همه فقر و بدبختی در کشور ما از کجاست؟؟؟؟؟؟؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
برخی آقایان به حدی تا به حال حرفهای بدون پشتوانه زده اند که دیگه حرفی ازشون باور نمی کنم. اعتماد مردم رو به باد ندید لطفا.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
نه حتما باید کشور واقعیت که امریکاست میگفت تا باورت بشه ؟ عقلم خوب چیزیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
از کجا معلوم که حرف سردار جلالی موثق است .اگر این خبر درست است چرا باید آنرا ریس سازمان پدافند غیر عامل اعلام کند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
چه خاکی برسرمان شده که حرف غریب را فقط قبول دراید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
مردم تو رو اون جد نداشتتون زاد و ولد نکنید. شرایط کشور را درک کنید.
پاسخ ها
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
چه بی ادب.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
اقایان مسئول ...... لطفا مردم را تشویق به جاسوسی وتهمت وافترا و توهین به یکدیگر نکنید ..اینجا کره شمالی نیست .......دین ما اجازه این کارهای سخیف را نمی دهد وگناه شمرده میشود ........نگذاریذ عده ای ادم که بده بستانی با دیگران دارند به این بهانه عده گشایی کنند وتسویه حساب ...................
پاسخ ها
جواد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
فکر می کنی برای کسی مهم است ، اگر مسئولی تواین مملکت دیدی سلام ما را هم به ایشان برسان
ناشناس
| France |
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
کسی که جوابگو نیست . فقط کلی سلطان داریم . سلطان سکه و....سلطان .....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
در غرب این کارها عادی است
کره شمالی کیلویی چند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
به جای اینکه به فکر تولید و حمایت واقعی از تولید باشیم در ایران حدود 20 میلیون نفر رو پشت میز نشوندیم و ماهانه به اونها از 7 میلیون تومن تا 700 ملیون تومن از بیت المال حقوق میدیم و کل بودجه کشور رو در جیب اونها و پزشکان میریزیم و بقیه مردم هم باید نگاه کنند

باید همه بخش های اداری وزارت خانه ها و ادارات دولتی تعطیل شوند و وظایف اونها را از طریق سایت های اینترنتی انجام داد

قطعان اگر اولویتی برای استخدام دولتی و کارهای پشت میزی هم بود باید آن را برای افراد معلول و آنهایی که به شدت نیازمند کمک هستند اختصاص داد.

در حال حاضر اکثر کارهای دولتی را خانم ها اشغال کردن و خیلی از آقایا را بیکار کردن و به اندازه 5 دقیقه هم در روز کار مفید ندارند. تازه اونها دغدغه سربازی رو هم ندارن و تا یک پسر سربازی میره و بر میگرده عملن تمام فرصت های ناچیز شغلیش رو هم از دست میده

ما باید بر اساس نیاز ها و واقعیت های جامعه سیاست گذاری کنیم و نه بر اساس معیارهای اروپا و آمریکا و یا برای کسب رای در انتخابات
پاسخ ها
مجید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
واقعا 20.000.000 کارمند؟؟؟
هفت تا هفتصد میلیون تومن حقوق؟؟؟؟
mm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
رهامی فقط درباره مباحثی مانند انتخابات و کاهش اختلافات بین دو جناح سیاسی گفتگو می‌کنید پس در مورد بیکاری و عدم تولید و خام فروشی چی؟!!! یعنی فقط مباحثِ حفظ قدرت
عین الله هندی زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
ما باید با هند، چین و روسیه روابط تجاری خود را گسترش دهیم و به جای گرفتن پول نفت از آنها کالاها و محصولات تولیدی آنها را وارد نماییم چون اونها به گردن ما خیلی حق دارند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
هند ، مالزی و انگلستان کشور های بسیار خوبی برای مهاجرت و تحصیل ایرانی ها هستند. در این کشور ها شما به راحتی میتونید با چند هزار دلار در هر رشته ای که بخواید 1 روزه دکترا بگرید و بعد بیاید ایران و اگر صاحب رانت باشید در مناسب مهم دولتی یا عضویت هیات علمی دانشگاه های دولتی مشغول بشید و ماهانه بیش از 50 ملیون تومن درآمد داشته باشید. پولی که حتی ریس جمهور چین و مسئولین بسیاری از کشورهای اروپایی هم نمیگیرند و اونقدر دریافتی ندارند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
شام نخوری فشارت افتاده داری چپ و راست می زنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
پس چه شدتهدید ازسرگیری فعالیت های راکتور اب سنگین اراک ؟ افزایش غنی سازی تان هم فقط در حد ۱٫۳ درصد بود؟!!! هر۶۰ روز میخواهید ۱٫۵ درصد ببریدبالا؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
یک دفعه که نمیشه ۲۰ درصد ، وقتی لوله ها سیمان شدن و چشن گرفتین شماها چرا نگفتین سیمان برای چه پلمپ میکردین؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
جناب آقای خاتمی در دفاعیاتتان این را هم مرقوم فرمایید که فرمودید ما چه نیازی به موشک داریم. اگر شما اختیاری داشتید حتما برجام 2 و 3 را هم امضا می کردید و ایران را به لیبی دوم تبدیل می ساختید. در ضمن در زندان اعتصاب غذای همراه با خوراک انجام ندهید که این شگرد دیگر سازگار نخواهد بود. با تشکر.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
شما اینقدر اطلاعات خوبی از برجام یک و دو و سه داری میشه بی زحمت کمی اطلاعات و تفسیر سیاسی از ان کلیپ بخش شده بما کاربران بدهی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
این جناب خاتمی به هر حال ارزوها داشت بنده خدا تو عرش سیر می کرد و همه کاره ی اخوی و نایب رییس مجلس بود چه ارزوها که نداشت
خوب جناب خاتمی دنیا به کامت تمام قد نشد دیگه ناراحتی نداره
خود کرده را تدبیر نیست
مهدی
| Germany |
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
ایشان ادعایشان را در دادگاه دفاع کرده اند و بهتر است برای افکار عمومی نشر شود و یک طرفه صحبت نشود
ناشناس
| United States |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
همه موشک دارند همین‌پاکستان بهترین موشک قاره پیما دارد اما کنار مرز ایران مستقر نگرده . ترکیه موشک دارد بهترین‌موشک های امریکایی را دهرد اما در مرز بازرگان‌مستقر نکرده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
لیبی نشدیم ولی یه چیزی شدیم و خواهیم شد که بعدها،دیگر کشورها ما رو مثل میزنند،
سروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
حالا چرا خانم افشار تجربه بازیگریش را فقط در اختیار المانیها گذاشته پس ما چی?پس وطن پرستی چی میشه?
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
تواناییهای هنرپیشگان در آلمان سانسور نمیشود.
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
مثل اینکه همه به سیم آخر زده اند!
وای بر این ملت!
م ع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
در شرایطی که سردار سلیمانی های متعددی داریم، به غیر از سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس، اسم کوچک بقیه را ذکر کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
افسانه های زیاد در مورد منهدم کردن پهباد آمریکایی میشه ساخت


اما من یکی از اونها رو که در یک نشریه آمریکایی خواندم برایتان بازگو میکنم.

آمریکایی ها از سیستم پدافند موشکی بومی ایران اطلاعات چندانی نداشتند و قصد داشتند به طریقی بد افزارهای خود را وارد این سیستم کنن و از آن پهباد به عنوان یک طعمه استفاده کردند و اون هواپیمای p8 که در نزدیکا پهباد در حال پرواز بود هم برای همین هدف در اون مسیر قرار گرفته بود که آنها بتوانند یک حمله الکترونیکی و سایبری رو به سیستم موشکی ایران انجام دهند
پاسخ ها
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
خخخخ لطفا اسم کامل نشریه،لینک مطلب اصلی رو هم بذارین،این رو فقط امدنیوز منتشر کرده،هیچ نشریه معتبر اسم و رسم داری،نمیاد جلوی اهل فن سطحی خاله خانباجی،منتشر کنه ،دوستانی که از نزدیک یه خمپاره انداز و نارنجک هم ندیدن،چنان کارشناس سیستمهای پنهان و پیچیده نظامی شدن که ادم از فرط حیرت ،خشک میشه.بنظرم کسانی که از خودشون عقل و بینش و تحلیل ندارن،بهتره کلا دور مسائل سیاسی،امنیتی،نظامی رو خط بکشن،چه کاریه؟! راجب فواید هندوانه ابوجهل و ریشه گیاه کاسنی نظر بدین و مطالعه کنین!! شواهد موجود و عملکردها رو هم یه بررسی میکردین،امریکا نتونست کوچکترین جوابی بده،حتی جرات نکرد لفظی تهدید کنه،ترامپ و امریکا برای شما خیلی غول و خفنه،برای بچه های پدافند و نظامیگری،الان فقط سوژه تحقیر و تمسخر و هلو برو تو گلو هستش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
من هر روز 10 عدد همبرگر ، 5 عدد نوشابه، 15 عدد دونات و 12 عدد نسکافه در کنار وعده های صبحانه، ناهار و شام میخورم اما باز سیر نمیشم. الان وزنم رسیده به 140 کیلو و سال به سال دارم چاق تر میشم. دور شکمم شده نزدیک 1 متر و 40 سانت.


خدا رو شکر کار دولتی و خوبی دارم و مدیر کل یکی از سازمان های دولتی هستم. من زمانی که 18 سال بیشتر نداشتم استخدام شدم و توانستم از راه دور و از طریق شعبه دانشگاه آزاد در دبی مدرک دکترای حقوق خود را دریافت کنم.

الان خوشحالم که در این شرایط سخت من دارای زندگی راحتی هستم و در یک جزیره ثبات قرار دارم و همیشه و در هر شرایطی حقوقم رو دریافت میکنم.

در سال 5 بار ماموریت خارج از کشور میرم و واقعن تجربه خوبی هست. ساعت کارم هم در سازمان از ساعت 10 صبح تا 12 ظهر است. فقط در ماه رمضان کمی اذیت میشم البته نه اینکه روزه بگیرم نه چونکه مجبوریم به خاطر ظاهر سازی وانمود کنیم روزه هستیم.

من برای استخدام های دولتی که معمولا هر 5 سال یکبار انجام میشه برای سازمانی که در آن کار میکنم سهمیه ای دارم که میتونم به راحتی آشنایان و افراد فامیل رو وارد سازمان کنم.

یک خودوری پژوپارس با راننده همیشه در اختیار من هست و خانواده هم در کانادا ساکن هستم و خودم هم در یک منزل سازمانی.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
مفت خوری هات نوش جونت و گوشت و دنبه بشه به تنت !

زیاد فشاربخودت نیار !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
این بنیادمستضعفان کارش چیه؟بخدا منم مستضعفم آرزوم شده یه گوشی یه خانه کلنگی یه پول رهن خانه..‌.یه ده درصد من کارگر را غنی سازی کنید اتفاقی نمیفته..‌
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
آرزوی یه خانه خوب و یه گوشی خوب را داری . این موردها با کمی تلاش بدست میاید ولی من ارزویم آزادی زندانیان سیاسی هست کسانیکه نان اور خانه بودند . با این‌گرانیها برای اهل خانه و خانواده ان زندانیان سیاسی چی میگذرد .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
کاربرد این بنیاد و دیگر بنیاد ها اینست که یک عده خاص در آنها پست مدیریت میگیرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
مردم برای رفع گرانی ها و مشکلاتتان تا میتوانید دعا کنید و همیشه سر وقت خمس، زکات و دیگر واجبات دینیتان را پرداخت نمایید
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
این برای اوناییکه که به هر قیمتی به بهشت برین میخواهند بروند ،ما که جهنمی هستیم ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
فیل و اسب تا زمانی که آرام هستند بسیار مهربان و دوست داشتنی هستند لاکن اگر عصبانی شوند صاحب خود را هم نمیشناسند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
کاش یک کشاورز ساده ایتالیایی بودم و در دامنه آلپ انگور پرورش میدادم اما ایرانی نبودم
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
حالا چرا ایتالیا ونه سوئد!
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
باهنر ......اصولگرایان سه یا چهار حزب قدرتمند ندارند بلکه فعایبت انتخابات در غلب جبهه ها شکل میگیرد ...... همین یک حزب که دترید و هم‌قدرت اجرایی و ثروت که در دست همین حزب هست و بصورت دایم هم در قدرت تشریف دترید هیچ حزب دیگری نمیتواند عرض اندام کند هر کاری کنید ما اصلاح طلبان شما را با همین قانون فعلی در انتخابات شکست خواهیم داد
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
جای تاسف است که هردو شکست خورده اید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
فضای مجازی که اینجا کلا فیلتر است برعکس در کشورهای همسایه تویتر و یوتیوب هم در اختیار مردم هستند؟
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
خاتمی ...دفاعیات خودمان را منتشر میکنیم . من در سه کلیپ سخنرانی در باره انتخابات ۸۸ که در سایت ها پخش شد کل مطالب روشن شد و نیازی به انتشار بیشتر نیست .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
احساس تکلیف کردند و نخواستند کشور دست نا اهلان بیفتد ؟؟!
ناشناس
| Germany |
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
جالب میشه.
حد اقل میزانی برای دمکراسی میتواند بشود.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
پیغام آمریکایی‌ها پس از ساقط شدن پهپاد و پاسخ ایران
بیخودی آمریکا رو بالا نمبرم ولی فکر نکنم دیگه این خواهش رو هم بکنه!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
سوال این است که چرا این خواهش زبونانه آمریکاییها با تاخیر پخش می شود و دولت ویا مقامهای مسئول ان را تایید نمیکنند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
یکی تو اصفهان اسید پاشی میکنه پیدا نمیشه ، جناب رئیسی عزیز قوه قضاییه رو از بازیهای سیاسی دور کنید که بیشترین ضربه رو اعتماد ملی زده ؟؟ نباید فرقی بین طوسی و غیر طوسی ها باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
دلم واسه آمریکا میسوزه که اینجوری التماس میکنه .
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
رجز خوانی مد شده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
۱۰ ساله اصولگرایان از تمام امکانات استفاده کردن چرا در ۳ انتخابات اخیر از سال ۹۲ تا حال شکست خوردند و مجبور شدند سناریوی تخریب اصلاحات رو اجرا کنند ولی باز هم راه به جایی نخواهند برد ؟! انتخابات ۹۶ روحانی ۲۴ میلیون رئیسی ۱۴ میلیون مشارکت حدود ۶۵ درصد در سال ۸۸ محمود ۲۴ میلیون موسوی ۱۳ میلیون مشارکت ۸۵ درصد ؟! معادله خود به خود حل شد ؟؟؟؟؟؟؟!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
دوست عزیز . تمام‌چندین هزار نفر از مدیران اصولگرایان در تمام نهادهای اقتصادی و تولیدی و وزارت خانه ها و کارخانجات مدیریت میکنند . سفیر هستند . در تمام‌کموسیونهای مجلس و دولت شرکت میکنند . مدیر عامل و سرپرست دانشگاهاا هستند و هزاران کار دیگر در شورا و مجلس حضور دارند چه نیازی به قدرت نمایی بیشتر دارند . انها میدانند که محبوبیت سیاسی در دل غالب مردم‌ندارند . بنابراین در ۱۴۰۰ دوباره شکست سختی به انها خواهیم داد فکر نکنند که نگداشتند اصلاح طلبان حتی آزادی بیان و عقیده و شهروندی را اجرا کنند انها چه موتردی را میخواهند حل کنند . گرانی و شکم ؟ علم اقتصاد را قبول دارند ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
کشور به هر دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا نیاز دارد.غیر این باشد چطور میشود انتخابات برگزار کرد.اگر کاندیدا از یک گروه باشند که نمیتوانند،از هم انتقاد کنند و تنور انتخابات گرم شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
اگه مردم اروپا و آمریکا دارن زندگی میکنن پس ما تو ایران داریم چه کار میکنیم
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
امریکا یواشکی کجا را میخواست بزنه . واقعا در حرف سیاسی ادم میمونه چی بگه .یعنی جلسه ترامپ‌با دو حزب مجلس و کنگره و ارتش امریکا بمدت چند ساعت برای این بود که پیعام داد یواشکی یه جای مثل صحرا را بزنیم بعد پیش خودش فکر کرده در انجا ۱۵۰ نفر کشته میشوند . خدایی ادم هنگ میکنه از این حرف ها
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
امریکاییها میخواستند خودشونو سنگ روی آب کنند و نشان بدهند که توانایی نقطه زنی را ندارند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
واکنش شریعتمداری به اختلاس دامادش که فقط توی تیتر زدین، در متن خبری ازش نیست. یا دستور دادن خبرو حذف کنین... الله اعلم
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
هیچ کجای دنیا فصای مجازی اینقدر لجام گسیخته نیست . ... با این فیلترینگ شدیدی که انجام دادید و با پایین اوردن سرعت اینترنت کل فیلتر شکن ها را تعطیل کردید فقط ده تا فیلتر شکن سبک بال فقط میتواند در این فصای مجازی پرواز کند . داداش باور کن علت خروج مخاطبین از سایت ها و پیام رسانهای داخلی بخاطر تین بود که حرف تکراری میزدند . در حرف انها سخن جدیدی نیست بلکه تکرار تکرار بود . برای مخاطب عقل و شعور و فهم قایل نیستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
با فلاحت پیشه موافقم مجلس نیاز به خانه تکانی دارد اینکه لابی من مجلس اخیرا اظهار نظر کرده اصولگرایان رای آوری دارند و شرایط امروز متوجه دولت و مجلس اصلاح طلب هست، سخت در اشتباه است ایشان و همفکرانش باید پاسخگوی اعمال نابخردانه دولت نهم و دهم باشند در ضمن زهی خیالی باطل برخی آقایان در رویا سیر می کنند اگر فکر می کنند میتونند یک نفر را رییس جمهور کنند و احتمالا خوشان معاون اول شوند البته ایشان کار عاقلانه ای کرد که این دوره در مجلس شرکت نکرد چون می دانست دیگه مردم فریب نخواهند خورد حافظه مردم به این زودی پاک نخواهد شد آقای لابی من
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
مقایسه پرونده خاتمی در مورد انتخابات با دو سال حبس و پرونده طوسی با سه سال کشمکش .... عدالت قضایی نباید سیاسی شود .
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
عدالت چیه!؟
مغموم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
سلام
ایکاش صدا وسیما با آقای فراستی کاری نمیداشت و ما اصلا او را مشاهده نمیکردیم و صدایش را نمیشنیدیم. ایشون حاصلی بجز پخش انرژی منفی ندارند و با ادای حق طلبانه فکر میکنند که هرچی ایشون میگه ختم الکلام است. بجای برنامه کسل کننده ایشون کارتون پخش کنید ممنون میشم.
ناشناس
|
France
|
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
دیروز ترامپ هم به من زنگ زد و از طرف آمریکا بابت تحریم ها عذرخواهی کرد اما گفت رسانه اش نکنم !!!!
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
حجاب مثل نماز خواندن امری دینی، ولی اختیاری است. کسی را به خاطر نماز نخواندن حق مجازات ندارند. حجاب اختیاری باید باشد
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
اگر دلار هزار تومن شود دوباره باز رای خواهم داد ولاغیر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
شک نکن اول صبح تو صف رای ایستادگی
ناشناس
|
Singapore
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
باشه ما هم باور کردیم که آمریکا همچین پیامی فرستاده،
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
حالا با توسعه این فناوری ها در ایران،و ملموس شدن دستاوردهاش،بیشتر دستگیرتون میشه دنیا در چه مرحله ایه،و چرا با تمام تلاش و خودکشی دشمنان ایران،که تقریبا شامل اکثر کشورهای اسم و رسم دار هست،هیچ موفقیت و پیشرفت میدانی حاصل نمیشه براشون؟؟ چون که ما خیلی خوش شانسیم؟! غرب خیلی مهربون و ناز و ملوسه؟! یا ما یلی شدیم در این عرصه ها؟! پاسخ رو به خودتون بدین،چون بنده جوابش رو میدونم و نیازی بهش ندارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
هزاران بار هم جلسه بگذارید که مجددا ملت را جهت شرکت در انتخابات قرار دهید دیگر نخواهید توانست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
عمرا در انتخابات شرکت کنم
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم روز بیمه علی اصغر پیوندی گاز مرکاپتان علی کریمی افسریه تهران معافیت مالیاتی هنرمندان فسخ قرارداد مارک ویلموتس