بازدید ۱۵۱۶۵
هزار و ششصد و شانزدهمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند چین: برای کمک به سیل‌زدگان ایران آماده‌ایم/تبانی واشنگتن و اوتاوا برای افزایش فشار بر ایران/سفر قریب‌الوقوع نخست‌وزیر عراق به ایران/پاسخ ظریف به اظهارات فریبکارانه پمپئو درباره سیل ایران و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۸۹۲۰۶
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰ 04 April 2019

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

چین: برای کمک به سیل‌زدگان ایران آماده‌ایم

گنگ شوانگ، سخنگوی وزارت امور خارجه چین با ابراز همدردی با ایرانیان که تحت تأثیر سیل‌های اخیر قرار گرفته اند برای کمک به آسیب دیدگان این واقعه اعلام آمادگی کرد. او ضمن اشاره به اینکه دو روز پیش نیز در مورد سیل شدید ایران اظهار نظر کرده بود، گفت: امروز وانگ یی، وزیر امور خارجه چین هم در پیام تسلیتی به محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران مراتب همدردی و تسلیت خود را اعلام کرد

پست احساسی رامبد جوان برای محمدرضا شجریان

رامبد جوان از محمدرضا شجریان یاد کرد و به مخاطبان خود توصیه کرد که از موسیقی غافل نشوند. رامبد جوان در اینستاگرام نوشت: «وسط اینهمه موضوع تلخِ این روز‌ها می‌شه یهو دریچه‌ای پیدا کرد تا هوای تازه به روح و جان خوراند و آرام شد و به این فکر کرد که چه نادرند انسان‌هایی که آبرو برای بشریت می‌خرند. هیچوقت از موسیقی غافل نشیم. هیچوقت از موسیقی استاد شجریان غافل نشیم. مدتیه با آقایی آشنا شدم به نام الفور آرنالدز ایشون یه آهنگساز ایسلندی هستن که آثار استاد شجریان رو بازسازی کردن و به‌به چه زیبا. کیف کنین و نفس بکشین. امیدوارم هر وقت به کرده‌هامون فکر می‌کنیم چیزی برای افتخار کردن داشته باشیم. حتی خیلی کوچیک.»

تکذیب شایعه حضور برانکو در تیم‌ملی

مدیرعامل پرسپولیس گفت که هیچ چیزی درباره حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی ایران مطرح نشده و صحت ندارد. ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، پس از برتری دو بر صفر این تیم برابر پیکان و تثبیت صدرنشینی شاگردان برانکو در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این بازی برای ما مهم بود که نتیجه خوبی کسب کردیم و از حریفان خود جلو افتادیم. وی همچنین درباره شایعات مطرح، مبنی بر حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی ایران و چگونگی پرداخت مطالبات باقی مانده او از باشگاه، ادامه داد: دیشب با برانکو جلسه‌ای داشتیم و مسأله‌ای درباره حضور او روی نیمکت تیم ملی مطرح نشده و چنین شایعاتی درست نیست. عرب درباره مطالبات سرمربی پرسپولیس هم گفت، ما مطالباتی ارزی از فیفا داریم و نامه‌ای به فیفا زدیم تا حدود ۵۷۰ هزار دلار از آن پول را به حساب برانکو واریز کنند. برنامه دوم ما این است که اگر آن اتفاق نیفتاد، آن را انجام دهیم و از طریق ارتباطاتی که با AFC داریم این مشکل را حل کنیم. فدراسیون در این مقوله باید با باشگاه‌ها همکاری کند و این کار را پیگیری کند تا پول‌مان را بتوانیم وصول کنیم چرا که چندوقتی است که این پول در دست فیفا مانده است. مبلغ کمی از آن‌ها به بازیکنان سابق ما داده شد و گفته‌ایم که بخش دیگری از آن را به برانکو بدهند.

تبانی واشنگتن و اوتاوا برای افزایش فشار بر ایران

وزیران خارجه آمریکا و کانادا درباره ادامه همکاری برای فشار بر ایران و کره شمالی تبادل نظر کردند. رابرت پالادینو روز پنج شنبه از دیدار مایک پمپئو با کریستیا فریلند در واشنگتن خبر داد و افزود: دو طرف درباره اهمیت حمایت از تعهدات ناتو از جمله تقسیم مسئولیت‌ها تبادل نظر کردند. وی ادامه داد: آن‌ها همچنین درباره نگرانی مداوم خود نسبت به زندانیان کانادایی در چین گفت: وگو کردند. آن‌ها توسعه در ونزوئلا را مرور کردند و وزیر خارجه آمریکا مراتب قدردانی خود را از حمایت‌های کانادا از خوان گوایدو ابلاغ کرد. معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اضافه کرد وزیران خارجه موافقت کردند تا با یکدیگر برای افزایش فشار بر دولت ایران به خاطر آنچه اقدامات بی ثبات ساز در منطقه نامید، همکاری کنند. پالادینو اظهار کرد: پمپئو از فریلند به خاطر حمایت مداوم کانادا از تلاش‌های بین المللی برای حفظ فشار بر کره شمالی تشکر کرد. وزیر خارجه کانادا به منظور شرکت در نشست وزیران خارجه پیمان شورای آتلانتیک شمالی (ناتو) در واشنگتن حضور دارد.

کریمی قدوسی: احمدی نژاد از نظام باج می‌خواست

کریمی قدوسی با بیان اینکه عامل اصلی فلاکت‌های امروز احمدی‌نژاد است، اظهار کرد: او در دولت نهم با شعار احیای گفتمان امام و رهبری از طبقات محروم و مستضعف رأی گرفت، ولی دولت دهم تحت نفوذ جریان لیبرالیسم بود.

وی در بخشی از مصاحبه خود با خانه ملت گفته است: دو سال دوم دولت دهم به دنبال باج‌گیری از نظام بود. بازار را رها کرد تا اوضاع بهم بریزد. ارز، مرغ و تخم‌مرغ گران شد. از مقام معظم رهبری وقت گرفت و بر خلاف معمول آقا فرمودند که تریبون را بیاورید تا من صحبت کنم. یعنی به او اجازه‌ی صحبت ندادند. آقا بیست دقیقه صحبت کردند. همان زمان شش خط از آن بیست دقیقه به صورت کتبی به دست من رسید و این بود که آقا خطاب به احمدی‌نژاد می‌فرمایند؛ "چقدر به شما گفتم قهرمان شدن راه دارد. راه آن این نبود که شما رفتید. روزی که من با معاون اولی آن بنده‌ی خدا مخالفت کردم (مشایی) منتظر چنین روزی بودم. اگر به من خبر می‌دهند که آقای هاشمی رفسنجانی با اقبال مواجه شده است برای این است که نماد اعتراض به شما شده است. بسیاری از افراد در این قضیه اشتباه کردند، اما بیش‌ترین اشتباه از آن شماست. این همه حمایت بچه حزب‌اللهی‌ها را دست‌کم گرفتی. شما برای من چه گذاشته‌اید که انجام بدهم. بروید و هیچ انتظاری از من نداشته باشید. "

احمدی‌نژاد چه باجی می‌خواست؟

تأیید مشایی در انتخابات. سفارش آقا به شورای نگهبان برای تأیید مشایی؛ لذا من آقای احمدی‌نژاد را عامل اصلی این وضعیت می‌بینم.

آیا برای گفتن این جمله دیر نیست؟

این جمله را من همان وقت در صد مکان گفته‌ام. من از دولت نهم حمایت کردم، ولی با دو سال آخر دولت دهم به شدت مخالف بودم.

منظورتان دو سال آخر دولت دهم است؟

از همان ابتدا و چینش کابینه، انتخاب استانداران، خانه نشینی و حاشیه‌هایی که نشان می‌داد جهت او تغییر کرده است.

چه می‌شود که رئیس‌جمهور‌های ما پس از هشت سال دوره کاری این‌گونه مغضوب می‌شوند؟

جنس جمهوری اسلامی با تمام حکومت‌های دیگر دنیا متفاوت است. امام در سال ۶۷ خطاب به مسئولان فرمود: اگر به سراغ مسائل عادی و مادی مانند جمع‌آوری مال، ثروت، قدرت، باند، رفیق‌بازی و حزب‌بازی رفتید بدانید خطر بزرگی را برای انقلاب به وجود می‌آورید. در جمهوری اسلامی، شانه‌های مسئولان باید تحمل کشیدن بار این مسئولیت را داشته باشد. اگر او یک لحظه احساس کند حمایت مردم متوجه خود او است و نه برای اسلام، در همان مرحله سقوط می‌کند.

تا کنون پیش آمده از موضع‌گیری، حمایت یا انتقادی پشیمان شده باشید؟

هرگز. هر اظهار نظری بسته به جوّ آن زمان بوده است. من به لطف خدا در این چهل سال در هیچ موضعی فراز و نشیب نداشتم.

منظور من این است که هیچ‌وقت اطلاعات اشتباه به شما نرسیده که در پی آن، اظهارنظر و قضاوت اشتباهی داشته باشید؟
خیر. از هیچ جا هم به من پیغام و تذکری ندادند که ‌ای کاش چنین حرفی نمی‌زدی.

سفر قریب‌الوقوع نخست‌وزیر عراق به ایران

سفر قریب الوقوع نخست وزیر عراق به ایران در وهله اول نشانگر ناکارآمدی فشار‌های ایالات متحده آمریکا بر دولتمردان بغداد برای کاهش و یا قطع روابط و مناسبات با تهران است. «عادل عبدالمهدی» نخست وزیر عراق قرار است در صدر دو هیأت بلندپایه سیاسی و اقتصادی به ایران سفر کند. این اولین سفر رسمی عبدالمهدی به ایران از زمان تصدی پست نخست وزیری به صورت رسمی است. یک منبع در دفتر نخست وزیری عراق اعلام کرده است که سفر عادل عبدالمهدی به تهران دو روزه خواهد بود و او در جریان این سفر با رهبر معظم انقلاب اسلامی و همچنین مقامات ارشد ایران ازجمله رئیس‌جمهوری این کشور دیدار و گفتگو می‌کند. عبدالمهدی در جریان این دیدار‌ها درخصوص راهکار‌های تقویت روابط دو جانبه و آخرین تحولات منطقه‌ای با مقامات تهران بحث و تبادل نظر خواهد کرد. این سفر مقام عالی رتبه عراق به ایران درحالی انجام می‌شود که حدود سه ماه پیش نیز «برهم صالح» رئیس جمهوری عراق به تهران سفر کرده بود. وی در جریان سفر خود به تهران در اوایل بهمن ماه سال گذشته ضمن دیدار با مقامات ارشد ایرانی بر لزوم تقویت و توسعه روابط تهران بغداد در تمامی زمینه‌ها تأکید کرده بود.

پیشنهاد متکی به ترامپ

وزیر خارجه اسبق کشورمان خطاب با ترامپ با بیان اینکه جهان طی ماه‌های آینده درباره دستاورد جنگ اقتصادی شما قضاوتی خیره کننده خواهد کرد، گفت: شما نیازمند بازخوانی مقاومت اسلامی هستید. منوچهر متکی وزیر خارجه اسبق کشورمان در صفحه توئیترش خطاب به رئیس جمهور آمریکا نوشت: «آقای ترامپ! امروز ۴ آوریل ٢٠١٩ است. از ۴ نوامبر ٢٠١٨ روزی که با تحریم سخت گفتید جمهوری اسلامی ساقط می‌شود! پنج ماه می‌گذرد. آرزوی بولتون نیز احمقانه بود.» وی افزود‌: «جهان طی ماه‌های آینده درباره دستاورد جنگ اقتصادی شما قضاوتی خیره‌کننده خواهد کرد. شما نیازمند بازخوانی مقاومت اسلامی هستید.»

خبر برکناری فرماندار پلدختر شایعه یا واقعیت؟

بهرام رشیدی مدیر روابط عمومى استاندارى لرستان گفت: خبر برکناری فرماندار پلدختر که در فضای مجازی منتشر شده صحت ندارد. وی افزود: هر گونه اخبار مبنی بر عزل فرماندار پلدختر شایعه است. در همین رابطه نماینده تام الاختیار استاندار لرستان در مدیریت بحران پلدختر در مورد برکناری فرماندار پلدختر به تسنیم گفت: فعلا نه تأیید و نه تکذیب می‌کنم و برکناری وی هنوز قطعی نشده است. در چند روز گذشته مردم و مسئولان نسبت به مدیریت شهر سیل زده پلدختر انتقاد‌های زیادی داشتند به طوری که استاندار لرستان روز گذشته مجبور شد مرادپور معاون عمرانی خود را به عنوان نماینده تام الاختیار در مدیریت بحران پلدختر منصوب کرد. در حکم استاندار برای مرادپور آمده است: از تمامی دستگاه‌ها و ارگان‌های امداد رسان خواسته شده که با هدایت و مسئولیت نماینده تام الاختیار استاندار، در امر مدیریت بحران و کمک رسانی به مردم نهایت اهتمام و تلاش مضاعف را انجام دهند. بنا بر دستور استاندار و با توجه به حضور معاون عمرانی در پلدختر، کلیه مسئولیت‌های معاونت عمرانی در امر بحران و دیگر وظایف بر عهده گودرز امیری معاون امور اقتصادی گذاشته شده است.

برپایی مجهزترین بیمارستان صحرایی ارتش در پل‌دختر

رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش از برپایی مجهزترین بیمارستان صحرایی در پل‌دختر خبر داد. امیر سرتیپ دوم شهنام بابلی گفت: مجهزترین بیمارستان صحرایی نیروی زمینی ارتش از امروز در شهرستان پل‌دختر برپا می‌شود. وی گفت: البته از روز اول جاری شدن سیل سه تیم پزشکی با تجهیزات وارد منطقه شد که با توجه به شدت خسارت و نیاز خدمات پزشکی بیمارستان صحرایی مجهز را در پل‌دختر دایر خواهیم کرد. امیر بابلی تأکید کرد: اورژانس، اتاق عمل، پزشکان مجرب داخلی، اطفال، عفونت و یک داروخانه مجهز به انواع مختلف داروها، بخش هلی این بیمارستان تشکیل می‌دهد. رییس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش گفت: در این شرایط که خانه‌های مردم تخریب شد و هموطنان عزیزمان در کمپ‌ها و چادر‌ها اسکان یافته‌اند باید از نظر خدمات پزشکی بهره‌مند باشند تا به بیماری دچار نشوند. وی افزود: معمولا در این روز‌ها بیماری‌هایی از نوع عفونی دامنگیر کودکان شده و ما تمام تلاش خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با ارائه خدمات پزش‌کی از بیماری‌های احتمالی جلوگیری کنیم. امیر بابلی خاطرنشان کرد: با تمهیداتی که در بیمارستان صحرایی در نظر گرفته شد توجه ویژه‌ای به ارائه خدمات پزشکی به بیماران خاص داریم و سعی کردیم، دارو‌های مورد نیاز را نیز در این بیمارستان تامین کنیم.

پاسخ ظریف به اظهارات فریبکارانه پمپئو درباره سیل ایران

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان طی بیانیه‌ای به «اظهارات غیرحرفه‌ای و مداخله گرایانه» وزیر امورخارجه آمریکا درباره وقوع سیل در ایران و عملیات امداد به سیل زدگان پاسخ داد.دکتر ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: آقای پمپئو و دیگر مقامات آمریکا که با تروریسم اقتصادی خود آحاد مردم ایران را هدف قرار داده و حتی تلاش می‌کنند مانع واریز شدن کمک‌های مالی هموطنان ما در خارج از کشور به حساب‌های هلال احمر ایران برای کمک به سیل زدگان شوند، بهتر است بجای سوءاستفاده غیرمعمول و سیاست زده از درد و رنج انسان‌ها در حوادث طبیعی، به وضعیت مصیبت زدگان داخل آمریکا که ماه‌هاست از حوادث طبیعی در آمریکا در رنج و عذابند رسیدگی کنند. دکتر ظریف خاطر نشان کرد: وزیر امور خارجه آمریکا ظاهراً از سوء مدیریت حوادث دو سال گذشته در آمریکا ناآگاه است که این‌گونه اظهارنظر‌های غیرحرفه‌ای، مداخله‌جویانه و فریبکارانه در مورد مدیریت سیل‌های سهمیگن و بی‌سابقه روز‌های گذشته که همزمان ۲۴ استان ایران را درگیر خود ساخته است، می‌نماید. ایشان فراموش کرده‌است که هزاران آمریکایی بر اثر بلایای طبیعی کشته شدند، برق بسیاری از مناطق برای روز‌ها و هفته‌های متمادی قطع بود، صد‌ها هزار تن مجبور شدند خانه‌های خود را رها کنند و دولت فدرال از رسیدگی لازم در بسیاری از مناطق آسیب دیده ناتوان بودند. به واقع مردم پورتوریکوی آمریکا و یا آسیب‌دیدگان طوفان‌های هاروی، مایکل و یا فلورانس بعد از گذشت ماه‌ها هنوز نتوانسته‌اند حتی به زندگی شبه عادی برگردند. بیش از یک دهه پس از طوفان کاترینا که ناکارآمدی مطلق دولت آمریکا در مدیریت بلایای طبیعی را به نمایش گذاشت، بهتر است سردمداران آمریکایی به داد مردم خودشان برسند، که هزاران تن از آنان هنوز با عواقب این بلایا دست به گریبانند.

ایشان فراموش نکند از طرف رژیمی سخن می‌گوید که منافع مردم آمریکا که بیش از ۴۳ میلیون آنان بر اساس آمار رسمی زیر خط فقر و ۱۰۰ میلیون در حد خط فقر زندگی می‌کنند و بیش از ۵۰۰ هزار تن از آن‌ها بی‌خانمان هستند را فدای ماجراجویی‌های خارجی خود کرده است؛ رژیم قانون‌شکنی که جان هزاران سرباز آمریکایی و تریلیون‌ها دلار پول مالیات دهندگان آمریکایی را برای بحران‌آفرینی و کشتار زنان و کودکان بی‌گناه در چندین هزار کیلومتری مرز‌های آمریکا صرفاً در حمایت از تجاوزات و ظلم‌های اسراییل علیه مردم منطقه ما هزینه کرده است؛ منابعی که می‌توانست امنیت اقتصادی و سیاسی مردم آمریکا را بهبود بخشد و به نجات محیط زیست کره خاکی و ریشه کنی فقر در جهان کمک کند. مردم بزرگ ایران با اتحاد و همدلی و تلاش هماهنگ مردم، دولت، نیرو‌های مسلح، و همه نهاد‌های عمومی، غیردولتی و خصوصی، بیاری خدا بزودی نه تنها بر مصائب حوادث طبیعی اخیر چیره خواهند شد و از آن با کوله باری از عبرت و تجربه برای ساختن آینده‌ای بهتر و پیشگیری از تکرار فجایعی که به جان و مال تعدادی از هموطنان عزیز ما آسیب زد عبور خواهند کرد بلکه تحریم‌های غیرقانونی و تروریسم اقتصادی آمریکا را نیز به شکست خواهند کشاند، ولی تجربه رفتار آمریکا را در حافظه تاریخی خود ثبت خواهند نمود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۸۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
شایسته امثال شما جناب قدوسی همان احمدی نژاد است نه خاتمی باپرستیز،مودب،باسواد و متین و مظلوم.
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
اللهم اشف کل مریض
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
اشتباهی مثبت دادم چندتا اضافه شد!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
جناب قدوسی چه کسانی بودند که دور دوم انتخابات را بنفع احمدی نژاد مهندسی کردند؟!!!
یادتان هست؟؟!!!
پشیمانی دیگر سودی ندارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
شما و همفکراتون تا لحظه اخر سینه چاک دکتر بودید بعدشم که تا تونستید سنگ جلوی دولت فعلی انداختید .امیدوارم حداقل جلوی وجدان خودتون راحت باشید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
کدوم دکتر ؟این مملکت پر دکتره؟مخصوصا دکتر کردان.خاطرتون هست که
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
وضع موجود فقط بخاطر ندانم کاری شما هاست و دیگر هیچ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
تابناک نظرات را بلافاصله بگذار نه برای اینکه مردم کامنت خودشان را بخوانند بلکه برای اینکه آقایان نظر مردم را در مورد آنها و امور بدانند.
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
برانکو که اگه بیاد خوب است از وقتی او وارد لیگ ایران شده که مدام پرسپولیس قهرمان است و یکبار هم که تفاضل گل پرسپولیس قهرمان نشد در واقع ۴دوره متوالی است که پرسپولیس قهرمان بلامنازع لیگ برتر است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
۵۷۰ هزار دلار بخشی از طلب برانکو ؟!!! ساعتی چقدر میشه ؟
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
آقای متکی اگه خودت را بزاری جای یک شهروند بقولی عوام و خودت را جزو خواص نشمری ادبیات شما تغییر خواهد کرد و دنبال خرید۱کیلو گوشت و پیاز در به در می شوی
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
سخنان کریمی قدوسی ) در قانون اساسی رای مردم فصل الخطاب هست یعنی برای اینکه اختلافات سیاسی کنار گداشته شود رای و نظر مردم ملاک هست این در دمکراسی هم تعریف شده یعنی با پایان مهلت قانونی هر ربیس جمهوری فرد دیگری جایگزین میشود دوم در دمکراسی یک دستاورد خوبی هم وجود دارد و ان حق انتقاد هست همین اقای کریمی قدوسی میگوید نطام‌ما متفاوت هست . ولی نمیگوید که دستاکرد دمکراسی گفته که قدوسی میتواند از احمدی نزاد انتقاد کند و رفتار سیاسی احمدی نژاد را به جالش بکشد اگر احمدی نژاد قدرت دایم و بدون تغییر و مقام داشت ایا میتونستی چنین سخن بگویی . در نتیجه میشود گفت که اگر حرفی بود در همان زمان باید گفته میشد نه الان . چون بدرد نمیخورد تاریخ مصرف این حرف گذشته است
خدای هست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
احمدی نزاد انسات محترم و شریفی هست جناب اقای کریم قدوسی شما ها وقتی سهم خود را از احمدی نزاد گرفتین دیکه خیال شما راحت شد ودیگه کاری با احمدی نزاد نداشتین چون اردید شما احمدی نزاد مهره سوخته محسوب میشد وبخیال باتن خود احمدی نزاد باید به خواسته شما برا حمایت از ولایتی ها ولاریجانی ها اقدام میکرد واین کار و نکرد بخاطر همین از نظر شما ادم بدی شدو برایش کلاه شرعی درست کردین پس حرف مفت نزن و بجای مردم حرف نزن ما گوشمان دراز نیست فردای قیامتی هست وباید جواب گوی حرفهای خود باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
خدا را شکر مسائل دفاعی دست دولت نیست و الا داعش و عربستان تا تهران چیه تا مشهد رسیده بودند
پاسخ ها
سراب
| France |
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
مردم ایران ازش دفاع کردند و میکنند شما برو سوریه ات برس نگران ایران نباش
پرویز
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
امنیت واقتصادهردوتاشون لازمه کشورهستن ،هیچ کدام به تنهایی فایده نداره
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
قدوسی ؟کجای رفتار سیاسی و گفتمان اقتصادی احمدی نژاد مثل لیبرال ها بوده است . ایکاش در بحث اقتصادی مثل لیبرالیستی بود حداقل شرکت های بزرگ تولیدی شکل میگرفت تا در رقابت توانمند شوند ولی تا جای که یادم هست دقیقا احمدی نزاد از تز اصولگرایی و به چالش کشیدن تمام غرب سرمایه داری بود و سقوط بسمت سیوسیالیستی رقم میخورد . تنها چالش احمدی نزاد و زاویه اختلاف احمدی نژاد با اصولگرایی این بود که میگفت چرا شعار ساده زیستی میدهید ولی مثل فقرا زندگی نمیکنید همین باعث اختلاف شد
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
وقتی خبرنگار ایران در پایتخت امریکا از شهروندان امریکای میپرسد که آیا شما از حکومت خود راضی هستید . آیا رفاه و اسایش و تفریح مناسب و تغدیه مناسب دارید ‌ . آیا ازادی بیان و عقیده دارید . آیا انکانات بهداشتی و تحصیل شماها مناسب هست . حالا شهروندی آمریکای هم که به دلایلی تنبلی کرده و بیکار بوده و خوشگذران گفته . نخیر ما فلک زده هستیم . بجای اینکه وقت کشورمان را به این توییت ها پر کنید . سد و راه و راه اهن و پل محکم بسازید . شهرها را دوباره الگو سازی مهندسی بسازید که سیل و رودخانه تهدید نکند . وقتی روز و شب به کشوری گیر بوهی بهت گیر میده
پرویز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
رامبدجوان شکمش سیره،به دنبال گوش دادن به موسیقی است
ازحال وروزماخبرنداره
خدایا............عدالتت
خان محمدعلی آقا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
ازهمون روز اول که برجام شکل گرفت معلوم بود که روزی فرا می رسه که آمریکا به بهانه ای از اون خارج شه در تعجبم که امثال جناب ظریف و روحانی با آن تجاربی که از دنیای سیاست بدست آوردن، بازهم دست به آزمون و خطا زدند و حالا مدام بیانیه هایی میدهند که شک دارم حتی توسط ترامپ خوانده شود!
ناشناس
|
France
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
صحبتهای اقای قدوسی با توجه به سوابق، فی نفسه ارزشی ندارد.مگر انکه منبعی معتبر این صحبتها را تایید کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
احمدی نژاد با تمام کاستی هایش ، ماهیت واقعی اصولگرایان همیشه طلبکار را برای ملت آشکار کرد که براشون بجز حفظ منافعشون هیچ چیز اهمیت نداره ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
وزیران خارجه و مسئولین همه کشورها شدن دایه مهربانتر از مادر برای مردمان کشورهای دیگه ، و نقش تناردیه بازی می کنن برای مردم سرزمین خودشون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
احمدی نژاد نیازی به باجخواهی ندارد شما راه دیگری برای تخریبش پیداکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
برانکو مانند کی روش نیست. برانکو فرد دروغگویی نیست.
برانکو مربی محبوب و متعهدی است
همن باشند اما قلعه نوعی مربی تیم ملی نشه.
ناشناس
|
France
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
من در محله ای زندگی میکنم و با بقال و قصاب و سبزی فروش و نانوا و میوه فروش و بعضی همسایه های دور تر در محله درگیری و دعوا داشتم و هر بار که انها را میدیدم بسمتشان سنگ پرتاب میکردم تا اینکه ریش سفیدان پا درمیانی کردند و قرار شد که همدیگر را سنگ نزنیم.از انروز من فقط بهشان فحش میدهم و کلوخ پرتاب میکنم و سر قرار خودم با انها هستم و هرگز سنگ پرتاب نکردم.بنظر شما با اینکه من سر قرار خود مانده ام انها چرا اینقدر نفهمند و هنوز بمن جنس نمیفروشند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
داداش ی میلیون لایک
سراب
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
عزیز دل مثال رو برا کسی میزنن که بخواد بفهمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
بیشترین ضربه ای که به نظام وارد میشود از ناحیه افراطی گری امثال قدوسی است ، چطور ۴ سال اول که غلام حلقه به گوش اصولگرایان بود و انسان خوبی بود ، ولی ۴ سال دوم که فهمید که ملعبه شماهاست و کمی مستقل عمل میکرد شد آدم بده ؟! بابا اونکه ۴ سال دوم هم وزارت نفت رو به شماها داد ، چرا دارید اینقدر نامردی در حقش میکنید ؟؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
این سیل مثل زلزله بم که دولت خاتمی را ختم کرد دولت روحانی را هم فیتیله پیچ کرد چون واقعا بی عرضه اند بر خلاف ادعا ها
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
قدوسی.... نماینده فکری چند درصد از مردم ایران هست دو درصد . ده درصد . چهل درصد چند درصد از گفتمان فکری شما حمایت میکنند . هر موقع در مقام و منزلت احمدی نژاد و روحانی و هاشمی و خاتمی قرار گرفتی سخن بران . فعلا که هم بیکاری و گرانی و تحریم و تنش سیاسی و مشکلات سیل و شهرسازی و راه سازی و ... از تجربه شماست نه تجربه عقل و تجربه علمی .
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
این کریمی قدوسی رو هم انداختن وسط اسناد سوخته رو بر علیه مخالفان میدن ایشون درز بده فکر می کنه مهم شده نمی دونه عروسک خیمه شب بازیه بد بخت احمدی نژاد هیچ کاری هم نکرده باشه بیش از یک ملیون مسکن مهر ساخت یارانه رو به همه داد و مهمتر از همه مورد حمایت رهبری بود الان با هر سخنی و حرفی نمیشه اون سخنان رو که اصولگرایان و رهبری در حمایت از ایشون بیان شد رو حذف کرد پس بیخودی خودتو خراب نکن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
جناب بطحایی خوب امسال ما رو پیش زن و بچه شرمنده کردی ، خدا خودش اجرت رو بده ؟؟! ۲ سال تاخیر در پرداخت باید تو گینس ثبت بشه ؟؟!
سیروان
|
Germany
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
برانکو مربی تیم ملی بشه من میرم طرفدار هر تیمی میشم جز ایران. دشمنی برانکو با تیم‌ملی و کیروش رو فراموش نکردیم هنوز. باید برانکو رو از ایران بیرونش میکردند.
بایرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
رکورد استقراض و خالی کردن صندوق توسعه کم بود ویرانی سیل را هم این حضرات بی عرضه برای چند دولت بعد به ارث میگذارد
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
چین جیب ایران رو نزنه نمی خوایم کمک کنه
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
یک بار سفیر چین در ایران صحبتی میکرد:گفت چین لوازم و کالا با بهترین کیفیت وقیمت پایین داره اما نمیدونم چرا تجار ایرانی همش جنس بنجل به کارخونه ها سفارش میدن یا کالاهایی را که از خط استاندارد بیرون انداخته شدن را میخرن میبرن ایران! مگر شما تو کشورتون نظارت ندارید؟! کی اجازه میده تجار شما همچه کاری بکنن؟... بنده خدا خبر نداره نظارت کنندگان ما همون خود تجارت کنندکان ما هستن
ناشناس
|
Romania
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
همینکه چین پاش رو از خرخره مردم ایران برداره خودش بزرگترین کمکه
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
نمیتونه می فهمی ؟نمیتونه
ناشناس
| Spain |
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
چین فقط یه زحمت بکشه آشغال هاشو به ما صادر نکنه ما خودمون بلند میشیم کمک هم لازم نداریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
یک گزارش از ذخیره سد زاینده رود به نمایندگان شهرکرد و خوزستان ارائه دهید تا ببینند که در این بیش از ده سال خشکسالی چطور در مقابل مردم اصفهان ایستادند و حتی حق آبه آنها را خوردند و اجرای پروژه انتقال آب اضافه به فلات مرکز جلو گیری کردند و تمام باغ های آنها را خشک کردند و مزارع خود را گسترش دادند و خداوند در یک هفته به آنها نشان داد که جای حق است
20 درصد سد اصفهان پر شده و آب شیرین با ارزش با خراب کردن خانه و مزارع آنها وارد دریا شد اگر در این چند سال چنین نکرده بودند قسمتی از این آب به پشت سد اصفهان انتقال پیدا می کرد و همان مردم کشاورز اصفهان در این شرایط به کمک آنها می آمدند همانطور که در جنگ چنین کردند و حالا مردم کشاورز اصفهان واقعا چنین توانی ندارند
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
دلیل سفر قریب‌الوقوع نخست‌وزیر عراق به ایران ناکارآمدی فشار‌های ایالات متحده آمریکا نیست
دلیلش سهم خواهی بزرگان عراق از کشور ایران است
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
شک نکن
ناشناس
| United States |
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
نیا آقا نیا.....ما خودمون سیل زده ایم پول نداریم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
چی شد تا قبلش که می گفتین انها برای امریکا هستند ولی الان
هی روزگار
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
دو کیلو پیاز خالی برای ملت بزار
بهراد
| Netherlands |
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
عاقا یه سوال؟
این همه برای عراق علیه داعش جنگیدیم این همه پول خرج کردیم عراق نمیخواد الان که سیل زده ایم جبران کنه؟ کمک بشر دوستانه؟ نه؟ بدهی اش رو چی؟ بدهی برق و گاز؟ نه ؟ نمیده؟
آهان باشه اشکال نداره حله
ناشناس
| Denmark |
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
پولِ منو بدیدمن برررررررررررررررم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
آقای ظریف
طوفانهای هاروی ، کاترینا ، فلورانس ، مایکل و .... که در آمریکا اتفاق افتاده و باعث کشته شدن و آوارگی هزاران آمریکایی شده همگی اتفاقات و بلایای طبیعی بودند که حکومت آمریکا در وقوع اونها هیچ دخالتی نداشته ولی ایکاش شما به فداکاری‌ها و از خودگذشتگیهای آمریکا هم اشاره می‌کردید که چگونه برای ایجاد صلح و دموکراسی و رفاه و آسایش در اقصی نقاط دنیا اگر نیاز باشه از بذل جان مردم آمریکا هم دریغ نمی‌کنند ، مثلاً حکومت آمریکا برای ایجاد صلح و امنیت در افغانستان و نابود کردن گروه طالبان و القاعده که خود آمریکا اونها رو بوجود آورده بود نیاز به بهانه ای برای لشکرکشی به افغانستان داشت که آمریکایی‌های مهربون این کار رو در ۱۱سپتامبر با قربانی کردن ۳۰۰۰ نفر از اتباع خود آمریکا در حمله تروریستی که خودشون طراحی کرده بودند انجام دادند و بعد از حمله به افغانستان هم هنوز بعد از ۱۸ سال در حال فداکردن سربازان جوان آمریکایی برای
تامین رفاه و آسایش مردم افغانستان هستند
آمریکایی ها حتی برای اینکه در این اقدام انسان دوستانه در تامین امنیت برای افغانستان از کشورهای مختلف دنیا مشارکت داده شوند ، از ظرفیت حداکثری کشورهای مختلف استفاده کردند و بعنوان مثال در انجام اقدام تروریستی ۱۱سپتامبر ۱۵ هواپیماربای سعودی را به کار گرفتند و از ایران هم برای پرداخت ۶میلیارد دلار خسارت بازماندگان حادثه یاری طلبیدند
آقای ظریف
برای انسانهای واقع بین و حقیقت نگر که حتی ذره انسانیت و شرافت داشته باشند ، دیدن حقیقت وجودی و ذاتی آمریکایی‌های مهربون و نوع دوست و انسان دوست کار سختی نیست و برای نوکر صفتان هم هرچقدر از این نوع مثالها درمورد آمریکای عزیز بزنیم راهی برای رهایی آنها از بندگی و نوکری کدخداها پیدا نخواهد شد
تابناکیهای عزیز هم که قطعا به وظایف خودشون در سانسور کردن آگاه هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
خدا روزی ات رو جای دیگه حواله کنه.برو خودت رو رنگ کن
ناشناس
| United States |
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
بین دوستی غرب با دوستی عرب چه فقری هست حداقل دوستی کسی که پول دارد و امکانات بهتر نیست .
تهرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
دولت روحانی ترمیناتور واقعی ایران است چون قوم مغول هم بعد از ویرانگری با آشنایی با فرهنگ ایرانی اسلامی شروع به ساختن ایران کرد که بسیاری از ابنیه حاکی از این است ولی دولت روحانی برای ۵۰سال آینده ویرانی به جا گذاشت
گل پامچال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
چرا دست از سر احمدي نژاد برنميداريد اقاي تابناك!!؟؟
خبر نداري به اقاي احمدي نژاد چه ربطي دارد ؟
فردا هم با يكي مصاحبه ميكنيد و سيل را گردن احمدي نژاد مياندازد و شما هم تو سايتت ميگذاري !!
اين منصفانه نيست ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
خدا با ما باشه نیازی به هیچ کس نداریم وگرنه همون امریکا را هم خدا می چرخونه
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
مشکل اینه که خدا هم با شما نیست با اونهاست
ناشناس
| Switzerland |
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
خخخخخخخخ
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
هلال احمر همانند عملیات ناموفق توزیع اقلام ضروری در زلزله سرپل ذهاب این بار هم بدون هدف و بدون مامورتوزیع، صدهامیلیاردتومان اقلام اهدایی مردم را دست راهزنان میدهد و پاسخگو هم نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
رامبد جوان هم از صدا و سیمای میلی حذف شد ، میگید نه ؟؟ منتظر باشید
از شجریان تمجید کرده !!!؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
درود بر ارتش و سپاه مردمی که مردم را فراموش نکردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
در این وضعیت خبری مهمتر از برانکو و شفر پیدا نکردی؟براثر کم کاری و ندانم کاری ها نصف ایران را آب برده ؟ چرا کسی دنبال پیدا کردن مقصرین و پاسخگو کردنشان نیست؟ پس آقایان با این مدیریت خانوادگی شان چه کاری می کرده اند؟
ناشناس
|
Sweden
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
فرمودند اگر رفسنجانی الان اقبال عامه را دارد به خاطر احمدی نژاده؟!این یعنی بزرگترین یار خودشان را هم قبول نداشتند.بابا خیلی از خود راضیه
حقیقت جو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
در سوابق آقای فرماندار پلدختر آمده که ایشان معلم ورزش مقطع راهنمایی بوده اند سپس ریاست ستاد انتخاباتی آقای ح. ر. در شهر پلدختر را بر عهده داشته اند‌و سپس فرماندار این شهر شدند. بدون تخصص و تجربه و ...
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
نگران نباش داداش... مطمئنم این پیش بقیه شون پروفسور حساب میشه
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
ایران در مورد همه دنیا حرف میزنه و تز میده اونوقت اگه کسی درباره گل کاری های مسئولین ایرانی حرف بزنه میشه اظهارات مداخله گرایانه
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
گل گفتی
ناشناس
| United States |
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
کی حرف بزنه غیر ایران نمی بینی چقدر کشور رو رواله.؟اجازه بدید اروپایی ها از تجربیات ما استفاده کنند تا کشورشان کمی پیشرفت کند
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
اگر به من خبر می‌دهند که آقای هاشمی رفسنجانی با اقبال مواجه شده است برای این است که نماد اعتراض به شما شده است. بسیاری از افراد در این قضیه اشتباه کردند، اما بیش‌ترین اشتباه از آن شماست
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
جان؟!... هان؟
ناشناس
|
Canada
|
۰۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
نخست وزیر عراق ؟؟؟؟
برای منافع خودش می آید نه منافع ایران
بهزاد
|
United States
|
۰۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
در جواب اقای ظذیف عرض کنم که در تروریسم اقتصادی و وحشیگری اقتصادی امریکا علیه مردم ایران شکی نیست ولی خدا نکنه اون طوفانهای صد و پنجاه یا دویست کیلومتر برساعت امریکا در ایران رخ بده که فکر کنم تا ابد اون شهر رو از صفحه ی جغرافیای ما پاک میکنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
کسی‌که‌گذشته‌سیاهی‌نداشته‌باشد‌به‌هیچکس‌باج‌نمی‌دهد
حسنعلی
|
France
|
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
حال خواهیم دید که برانکو سرمربی تیم ملی ایران خواهد شد.
زیدان، مورینیو، و کلینزمن در حد پروفسور نیستند!
افرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
افرین به اقای ظریف. تازه دارد میفهمد که سیاستمداران غربی چه موجودات مشمیز کننده ای هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
بهترين راهكار براي بازسازي مناطق سيل زده اينه كه سياست فروش نفت در قبال خانه هاي پيش ساخته و مقاوم اجرا بشه . نفتي كه بازارش رو براي ما بستن رو ميتونيم بديم و بجاش خانه هاي پيش ساخته وارد كنيم . با اين اقدام آمريكايي ها هم نمي تونن مخالفت كنن و عملاً دستشون بسته ميشه براي بهانه گيري . فقط مي مونه تصميم مسئولين مملكت در اين مورد كه صداقت و نيت پاكشون رو نسبت به مردم صدمه ديده كشور مون رو نشون بدن .
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
مخترعین خود دانشمندپندار مث تو مملکت را به این روز انداختن
نااشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
حمایت احمدی نزاد ازطرف همه چه ریز ودرشت فقط فقط حذف هاشمی به عنوان فردی اگاه ودلسوز بود که عنوان رقیب خود با کوتاه نظری فکر میکردن هرچه احمدی نزاد به کشور ضربه زد همه در تاریخ باید جواب خدا وملت را بدهید چه خانه های که ویران نشد
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
آخه آدم غرض دار و کینه ای یه چیزی بگو آدم خندش نگیره... کدوم خانه ها زمان احمدی نژاد ویران شد
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
جناب قدوسی عزیز
شما اصلا در حد و اندازه ای نیستید که در مورد احمدی نژاد و همچنین سایر مقامات عالی کشور نظریه صادر کنید
با کوبیدن و له کردن دیگران ممکن است فقط بلندتر دیده شوید اما بلندتر نخواهید شد.
شما زور بیخود می زنید!
احمدی نژاد هرچه بود همان بود... که اکنون هم هست. حد اقل مثل شما هزار رنگ نبود.
کریمی چاخان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
خجالت بکش هنوز تو دروغهای قبلی ماندی جرم احمدی نژاد این بود که به شما باج نمیداد اب بریز اونجا که میسوزه
محمد طاهر سیگارودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
احمدی نژاد هشت سال تریبون داشته و حرف زده لذا نجوا پراکنی تقطیع شده بدرد امثال خود کریم قدوسی میخورد که اثاثا عینیت باجند ، ملت را جاهل و نادان فرض کردن و بر علیه منتخب او خارج از ضوابط پذیرفته شده کودتا کردن عواقبی نجواپراکانه دارد.
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
آقای کریمی نقطه ضعف نظام نزد احمدی نژاد چه بود که او باج می خواست
ناشناس
|
Canada
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
باسلام متاسفانه آقای قدوسی و کوچک زاده و رسایی ..... سینه چاک احمدی‌نژاد بودند اون روز مرحوم هاشمی رفسنجانی فریاد زدند گفتید شما فتنه گرید آقایان میرحسین و کروبی و خاتمی چه گفته اند و الان کجا هستند کشور را به آشوب کشیده شد و عده ای بی گناه حبس و کشته ...الان شما اعلام برائت می‌کنی این همه هزینه به مملکت و مردم وارد شد کی عاملش بود امروز باید تاوان بی خردی وبی دانشی عده ای که بنام اسلام و دین و انقلاب و حمایت از امثال احمدی‌نژاد عامل بودند... واقعا خنده دار است در نهایت مردم تاوان آن را پس میدهند نه مسولین ،جناب محسن رضایی گفته مملکت رفته لب پرتگاه ،که امروز همان لب پرتگاه بودن است فقر و بی کاری و گرانی و بازار بی بندوبار نتیجه همان آقایان وحامیان آنهاست ،دیوار کج تا ثریا برود کج هست جناب قدوسی ،متاسفانه هر طیف وگروهی با هر سلیقه سیاسی که بیاد درست شدنی نیست و سالها زمان میبرد تا درست شود
جاوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
بنظر من برانکو در حد سر مربیگری تیم ملی نیست ، از خودی ها علی دایی بمراتب از او قویتر است ، بشرطیکه حداقل 50% همکاری و پشتیبانی مسئولان با سر مربی ( کیروش ) را داشته باشد . ضمنا" باین آقای قدوسی و دیگر دلواپسان مشابه بگید : چه کسانی بیشترین یقه را به آقای احمدی نژاد پاره میکردند ؟ که الآن شده بد . !!!
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم آنفولانزا عوارض خروج از کشور بودجه 99 شهاب منصوری عبدالحمید ریگی استعفای استراماچونی لیلا واثقی سیدقاسم موسوی قهار پایتخت 6