بازدید 4944

شکست مقابل ذوب آهن،باعث اخراج سرمربی طارمی

کد خبر: ۸۷۹۸۷۶
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵ 20 February 2019

بعد از شکست برابر ذوب آهن، سرمربی الغرافه به خروج از این باشگاه نزدیک شده است و از سرمربی تونسی به عنوان جدی ترین گزینه هدایت الغرافه سخن به میان آمده است.

به‌ گزارش ‌تابناک ورزشی و ‌به نقل از استاد الدوحه، الغرافه در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا با وجود این که در خانه با دو گل از ذوب آهن پیش افتاد اما در نیمه دوم سه گل دریافت کرد تا شکستی تلخ را متحمل شود و از صعود به مرحله گروهی بازبماند.

با این شکست شرایط برای سرمربی الغرافه بسیار سخت شد تا جایی که رسانه های قطری از احتمال اخراج او سخن به میان آوردند. روزنامه استاد الدوحه نوشت که روزهای کریستین گورکف در الغرافه در حال تمام شدن است و به نظر می رسد که او روزهای پایانی خود را پشت سر می‌گذارد. با توجه به ناکامی الغرافه در لیگ قهرمانان آسیا و البته لیگ ستارگان قطر در فصل جاری سران باشگاه به دنبال پایان همکاری با کریستین گورکف هستند.

استاد الدوحه از حبیب صادق تونسی به عنوان جدی‌ترین گزینه هدایت الغرافه سخن به میان آورد.مهدی طارمی، بازیکن ایرانی در الغرافه بازی می‌کند. او تا پایان فصل با این تیم قطری قرارداد دارد و به احتمال خیلی زیاد در پایان فصل از تیم جدا شود.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
آخرین اخبار
وب گردی