بازدید ۲۴۶۰
کد خبر: ۸۷۲۸۸۱
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰ 25 January 2019

تیم ملی کشتی فرنگی ایران به مقام قهرمانی مسابقات بین‌المللی جام تختی دست یافت.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، سی‌ونهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای چهارم و پنجم بهمن ماه با حضور کشتی‌گیران مطرح داخلی و کشتی‌گیرانی از هشت کشور خارجی در سالن شهید سروندی شهر اندیمشک برگزار شد و در پایان تیم ایران با کسب 240 امتیاز به عنوان قهرمانی رسید. تیم‌های آذربایجان، گرجستان و کوبا نیز به ترتیب با 134، 109 و 78 امتیاز دوم تا چهارم شدند.

رده‌بندی انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

55 کیلوگرم: 1- مصیب اکبری، 2- رضا خدری، 3- زیاد زینال‌اف (آذربایجان) و 4- محمد سید احمدیان
60 کیلوگرم: 1- مهرداد مردانی، 2- علیرضا نجاتی، 3- خاویر دومینیگو (کوبا) و شیرزاد بهشتی طلا، 5- وازگن خاچاتریان (ارمنستان) و میخائیل رحیم اف (آذربایجان)
63 کیلوگرم: 1- محمد نوربخش، 2- سامان عبدولی، 3- محسن حاجی‌پور و کرامت عبدولی، 5- زائور نوریف (آذربایجان) و خویچا تچیتاوا (گرجستان)
67 کیلوگرم: 1- محمد الیاسی، 2- بهرام معروف‌خانی، 3- اندار شاوادزه (گرجستان) و دانیل چانچیچ (کرواسی)، 5- کریم جعفراف (آذربایجان) و احمد خرسانی
72 کیلوگرم: 1- محمدرضا گرایی، 2- آزاد علی اف (آذربایجان)، 3- محمدرضا آقانیا و اشکان سعادتی‌فر، 5- تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) و محمدرضا رستمی
77 کیلوگرم: 1- محمدعلی گرایی، 2- رسول گرمسیری، 3- پیام بویری و بوزو استارکوویچ (کرواسی)، 5- محمد ناقوسی و خلیل رابع (فلسطین)
82 کیلوگرم: 1- جمال اسماعیلی، 2- عباس مهدی‌زاده، 3- هادی علیزاده پورنیا و حسین فروزنده، 5- المادین رمضان‌اف و ژانگ چنگ وو (چین)
87 کیلوگرم: 1- یوسف قادریان، 2- مهدی فلاح، 3- شالوا خاتچیدزه (گرجستان) و حسن فروزنده، 5- سامان عزیزی و رامین طاهری
97 کیلوگرم: 1- الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا)، 2- حسن آریایی‌نژاد، 3- عارف نیفتولایف (آذربایجان) و محمد یگانه، 5- والرین موروانیدزه (گرجستان) و مهدی بالی
130 کیلوگرم: 1- اسکار پینو هیندس (کوبا)، 2- شهاب قوره جیلی، 3- امیر قاسمی منجزی و نویداله قلی نوه سی و 5- امیرمحمد حاجی پور و شادمان عظیمی

نتایج دیدارهای فینال:

55 کیلوگرم: مصیب اکبری 7 - رضا خدری 2
60 کیلوگرم: مهرداد مردانی 4 - علیرضا نجاتی یک
63 کیلورم: محمد نوربخش 3 - سامان عبدولی 2
67 کیلوگرم: محمد الیاسی 3 - بهرام معروف‌خانی 2
72 کیلوگرم: محمدرضا گرایی 9 - آزاد علی‌اف (آذربایجان) صفر
77 کیلوگرم: محمدعلی گرایی 5 - رسول گرمسیری صفر
82 کیلوگرم: جمال اسماعیلی 9 - عباس مهدی‌زاده صفر
87 کیلوگرم: یوسف قادریان 5 - مهدی فلاح 4
97 کیلوگرم: الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 8 - حسن آریایی‌نژاد صفر
130 کیلوگرم: اسکار پینو هیندس (کوبا) 3 - شهاب قوره جیلی یک

نتایج دیدارهای رده‌بندی:

55 کیلوگرم
زیاد زینال اف (آذربایجان) 10 - محمد سیداحمدیان صفر

60 کیلوگرم
خاویر دومینیگو (کوبا) 8 - وازگن خاچاتریان (ارمنستان) 2
شیرزاد بهشتی طلا 9- میخائیل رحیم‌اف (آذربایجان) 3

63 کیلوگرم
محسن حاجی پور 12 - زائور نوریف (آذربایجان) 6
کرامت عبدولی 16 - خویچا تچیتاوا (گرجستان) 8

67 کیلوگرم
اندار شاوادزه (گرجستان) 6 - کریم جعفراف (آذربایجان) یک
دانیل چانچیچ (کرواسی) 4 - احمد خرسانی یک

72 کیلوگرم
محمدرضا آقانیا 4- تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) صفر
اشکان سعادتی فر 8- محمدرضا رستمی یک

77 کیلوگرم
پیام بویری 2 - محمد ناقوسی صفر
بوزو استارکوویچ (کرواسی) 9 - خلیل رابع (فلسطین) صفر

82 کیلوگرم
هادی علیزاده پورنیا 9 - المادین رمضان اف (آذربایجان) 1
حسین فروزنده 11 - ژانگ چنگ وو (چین) صفر

87 کیلوگرم
شالوا خاتچیدزه (گرجستان) 6 - سامان عزیزی 1
حسن فروزنده، برنده - رامین طاهری (حاضر نشد)

97 کیلوگرم
عارف نیفتولایف (آذربایجان) 3 - والرین موروانیدزه (گرجستان) 1
محمد یگانه 12 - مهدی بالی 3

130 کیلوگرم
امیر قاسمی منجزی 9 - امیرمحمد حاجی پور صفر
نویداله قلی نوه سی 7 - شادمان عظیمی 5

نتایج کامل مسابقات برگزار شده (مقدماتی - شانس مجدد) به شرح زیر است:

55 کیلوگرم (دوره‌ای)
دور اول:
مصیب اکبری 8 - محمد سیداحمدیان صفر
رضا خدری 9 - فرزاد محبی یک
دور دوم:
محمد سید احمدیان 10 - علیرضا اسدی 2
رضا خدری 4 - زیاد زینال‌اف (آذربایجان) 2
دور سوم:
مصیب اکبری 8 - علیرضا اسدی صفر
زیاد زینال اف (آذربایجان) 10 - فرزاد محبی صفر
نیمه نهایی:
رضا خدری 9 - محمد سیداحمدیان صفر
مصیب اکبری 9 - زیاد زینال‌اف (آذربایجان) 5

60 کیلوگرم

مقدماتی:
امید آرامی 5 - محمد محرابی 3
شیرزاد بهشتی طلا 3 ضربه فنی - رضا مردی
یک چهارم:
خاویر دومینیگو (کوبا) 5 - مراد بازاروف (آذربایجان) 3
شیرزاد بهشتی طلا 4 - امید آرامی 2
مهرداد مردانی 4 - وازگن خاچاتریان (ارمنستان) صفر
علیرضا نجاتی 7 - میخاییل رحیم اف (آذربایجان) صفر
نیمه نهایی:
مهرداد مردانی 6 - خاویر دومینیگو (کوبا) صفر
علیرضا نجاتی 6 - شیرزاد بهشتی طلا 4

63 کیلوگرم

مقدماتی:
کرامت عبدولی 3 (برنده) - میثم دلخانی 3
یک چهارم:
تچیتاوا خویچا (گرجستان) 10- محسن مدهنی یک
محسن حاجی پور 3- امید قادری نریمانی یک
سامان عبدولی 5 - کرامت عبدولی یک
محمد نوربخش 6 - زائور نوریف (آذربایجان) صفر
نیمه نهایی:
محمد نوربخش 12 - محسن حاجی پور صفر
سامان عبدولی 8 - تچیتاوا خویچا (گرجستان) 4

67 کیلوگرم
مقدماتی:
شاهین بداغی 12 - پریکا دیمیتریویچ (صربستان) 2
بهرام معروف خانی (برنده) - یوسف حسینوند (حاضر نشد)
اندار شاوادزه (گرجستان) 10 - وحید میرفتح الهی 5
یک چهارم:
کریم جعفراف (آذربایجان) 8 - شاهید بداغی صفر
محمد الیاسی 5 - دانیل جانسیچ (کرواسی) 2
بهرام معروف خانی 9 - اندر شاوادزه (گرجستان) صفر
احمد خرسانی 12 - مروژان یسایان (ارمنستان) صفر
نیمه نهایی:
محمد الیاسی 2 - احمد خرسانی یک
بهرام معروف خانی 5 - کریم جعفراف (آذربایجان) 2
شانس مجدد:
اندار شاوادزه (گرجستان)، برنده - یوسف حسینوند (حاضر نشد)

72 کیلوگرم
مقدماتی:
تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) 8- علی ارسلان صفر
محمدرضا گرایی 10- دومینیک اتلینگر (کرواسی) 5
گئورگی خوتچوا (گرجستان) 6 ضربه فنی – عرفان سعادتی فر 1
محمدرضا آقانیا 2- سریوژا برنتسیان (ارمنستان) صفر
یک چهارم:
آزاد علی اف (آذربایجان) 4- محمدرضا رستمی 2
محمدرضا گرایی 9- تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) صفر
محمدرضا آقانیا 9- گئورگی خوتچوا (گرجستان) صفر
اشکان سعادتی فر 11- عابد بابکان صفر
نیمه نهایی:
آزاد علی اف (آذربایجان) 2- اشکان سعادتی فر 1
محمدرضا گرایی 8 – محمدرضا آقانیا 3
شانس مجدد:
تورنیکه جانگوادزه (گرجستان)، برنده 5- دومینیک اتلینگر (کرواسی) 5

77 کیلوگرم
مقدماتی:
نصیر حسن اف (آذربایجان) 7- سامان نجم سهیلی صفر
پیام بویری 3- حمیدرضا جعفری صفر
گوگولی باکوری (گرجستان) 3- یوسوانیس پنافلورس (کوبا) 2
محمدعلی گرایی 15- چن وی وی (چین) 4
محمد ناقوسی 4- علی نوروزی 2
یک چهارم:
رسول گرمسیری 11- خلیل رابع (فلسطین) صفر
محمدعلی گرایی 9- محمد ناقوسی صفر
بوزو استارسویچ (کرواسی) 8- نصیر حسن اف (آذربایجان) صفر
پیام بویری 7- گوگولی باکوری (گرجستان) صفر
نیمه نهایی:
رسول گرمسیری 8- بوزور استارسویچ (کرواسی) 7
محمدعلی گرایی 5- پیام بویری 2
شانس مجدد:
محمد ناقوسی 2- چنگ وی وی (چین) صفر

82 کیلوگرم
مقدماتی:
ژانگ گانگ (چین) 11 صربه فنی – التون وزیرزاده (آذربایجان) 4
یک چهارم نهایی:
جمال اسماعیلی 6- حسین فروزنده 5
هادی علیزاده، برنده – مهدی ابراهیمی (حاضر نشد)
ژانگ چنگ وو (چین) 9- ژانگ گانگ (چین) 4
عباس مهدی زاده 8- المادین رمضان اف (آذربایجان) صفر
نیمه نهایی:
عباس مهدی زاده 2- هادی علیزاده پورنیا 1
جمال اسماعیلی 10 – ژانگ چنگ وو (چین) 2

87 کیلوگرم
مقدماتی:
علی خلیل زاده 8- گیقام تورگومیان (ارمنستان) 2
مهدی فلاح 8- سامان عزیزی صفر
میلاد خسروی، برنده – دنیل گریگوریس هچاواریتا (حاضر نشد)
یک چهارم:
شالوا خاتچیدزه (گرجستان) 5- علی خلیل زاده 1
رامین طاهری 7- بهروز هدایت 6
مهدی فلاح 8- میلاد خسروی 4
یوسف قادریان 5- حسن فروزنده 2
نیمه نهایی:
یوسف قادریان 9 – رامین طاهری 1
مهدی فلاح 2- شالوا خاتچیدزه (گرجستان) 1
شانس مجدد:
سامان عزیزی 6- میلاد خسروی 3

97 کیلوگرم
یک هشتم:
ادریس ابراهیمی 4- وحید دادخواه صفر
ابوالفضل سید مهدوی 3- دژان فراکوویچ (صربستان) صفر
الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 10- محمد بیرانوند صفر
لیو یان (چین) 9- ژانگ لینگ لونگ (چین) صفر
حسن آریایی نژاد 5- والرین موروانیدزه (گرجستان) 3
عاریف نیفتولایف (آذربایجان) 4- لی ی مینگ (چین) 2
مهدی بالی 4- ژیائو دی (چین) 3
محمد یگانه 11 ضربه فنی – کارن آبگاریان (ارمنستان) 6
یک چهارم:
حسن آریایی نژاد 4- ابوالفضل سید مهدوی 2
مهدی بالی 2- لیو یان (چین) 1
عارف نیفتولایف (آذربایجان) 9 – ادریس ابراهیمی 2
الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 10- محمد یگانه 1
نیمه نهایی:
الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 5 ضربه فنی – مهدی بالی 2
حسن آریایی نژاد 11– عارف نیفتولایف (آذربایجان) 2

130 کیلوگرم
مقدماتی:
امیر محمد حاجی پور 8- میو ژولی (چین) صفر
علی اکبر یوسفی، برنده 3- منگ لینگ ژو (چین) 3
امیر قاسمی منجزی 8- کونگ شوای (چین) صفر
اوسکار پینو هیندز (کوبا) 8- مسعود نعمت چکانی صفر
یک چهارم:
امیرمحمد حاجی پور 3- علی اکبر یوسفی 1
شادمان عظیمی 5- سولخان بوییدزه (گرجستان) 3
اسکار پینو هیندز (کوبا) 5- امیر قاسمی منجزی 3
شهاب قوره جیلی 9 – نویده اله قلی نوه سی صفر
نیمه نهایی:
شهاب قوره جیلی 3- شادمان عظیمی صفر
اسکار پینو هیندز (کوبا) 5- امیرمحمد حاجی پور 1
شانس مجدد:
شهاب قوره جیلی 5- مسعود نعمت چکانی صفر

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس کرونا در ایران بیمارستان کامکار انتخابات آزادراه تهران شمال رامین پرچمی انتخابات مجلس یازدهم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب