بازدید 14315
۴

پاسخ «کی روش» به انتقادات چند روز اخیر

کد خبر: ۸۷۱۱۳۹
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳ 19 January 2019

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی پیامی جدید در اینستاگرام خود منتشر کرد.

به گزارش «تابناک»، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی که هجمه های زیادی پس از صحبت هایش در تمرین تیم ملی به او شد، در پیامی اینستاگرامی به این اتفاقات واکنش نشان داد و نوشت:«این بسیار ناراحت کننده است که برخی از منابع همچنان با پافشاری در تلاش هستند که اذهان عمومی ایرانیان را گمراه کرده، با گذاشتن حرفهایی در دهان من و نسبت دادن کارهایی به بنده که هیچ گاه انجام نداده ام. این تلاشی مستقیم برای لطمه زدن به وجهه و اعتبار بنده در مقابل هواداران فوتبال ایران است. همان گونه که شما متوجه هستید من تنها میتوانم مسئولیت کامل را برای صحبت ها و اقدامات خودم پذیرا باشم. بعد از گذشت هشت سال در ایران، اخلاق مداری حرفه ای من در کار و در زندگی، نتایج و دست آوردها، خود به صورت بسیار قوی و بدون هیچ تردیدی، گویای همه چیز است. ولی هیچ شخص و ‌یا هیچ چیزی نمیتواند احترام و ‌تعهد من را به هواداران فوتبال ایران و تیم ملی ایران بر هم بزند. آینده برای من زمان حالِ من است، و اکنون زمان آن است که وظایف و آرزوی های خود را عملی کنم، با همکاری کادر خود که وظایفشان را با شایستگی و وفاداری کامل انجام میدهند و بازیکنانم که عاشق آنها هستم و آنها را تحسین میکنم؛ و همین طور هواداران فوتبال ایران که همیشه برای آنها احترام . خاصی قائل بوده ام و به آنها افتخار میکنم.»

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲۴
انتشار یافته: ۴
ممنونم مربی بزرگ. همیشه در ذهن ما و قلب ما خواهی ماند. شما مربی بزرگی هستی که بدرستی تیم ایران را در این هشت سال هدایت کردی.
من بعنوان یک ایرانی و طرفدار تیم ملی به شما افتخار می کنم. کاش مسئولین بتوانند با ایشان ادامه همکاری بدهند چرا که علاوه بر فوتبالیست بودن ایشان مدیر قوی نیز هست.
جالب اینجاست که کی روش 3 تا از بهترین بازیکنان ایران (دژاگه و قوچان نژاد و قدوس) را حتی یکدقیقه در جام جهانی بازی نداد و کسی نپرسید برای چی؟
زنده باد کیروش
مرد بزرگدرود
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم