بازدید 8776
۴

احتمالات افزایش حقوق کارگران

کد خبر: ۸۶۰۲۳۰
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰ 13 December 2018

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس برخی احتمال‌ها درباره افزایش حقوق کارگران در سال آینده را تشریح کرد.

به گزارش تسنیم، کاظم جلالی، با اشاره به افزایش حقوق کارگران و کارمندان در بودجه سال آینده، گفت: یک نظر براین است که حقوق‌ها در سال آینده به طور کلی 20 درصد افزایش پیدا کند و نظر دیگر این است که حقوق‌ها در سال آینده به صورت پلکانی افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: البته باید دید دولت در بودجه سال آینده چه مکانیزمی برای افزایش حقوق‌ها در نظر گرفته تا بر اساس آن در مجلس تصمیم‌گیری شود.

نماینده مردم تهران در مجلس کارمندان و بازنشستگان نگران میزان افزایش حقوق خود نباشند، افزود: نمایندگان مجلس حافظ منافع کارگران و کارمندان هستند و در بودجه سال آینده درباره این موضوع بهترین تصمیمات را اتخاذ خواهند کرد.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با تاکید براینکه باید در بودجه سال آینده حقوق و دستمزدها به گونه‌ای افزایش پیدا کند که کفاف زندگی کارگران را بدهد، تصریح کرد:قطعاً در این زمینه جلساتی با خواهیم داشت تا بهترین تصمیمات برای این قشر زحمت‌کش اتخاذ شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۷
انتشار یافته: ۴
این ۲۹ درصد در صورتی مفید واقع خواهد شد که دلار به کانال ۴۰۰۰ تومان وارد شود
آقایان چرا میخواهید حقوق را افزایش بدهید ؟! همیجوری ادامه بدهید کم کم کارگران از صفحه روزگار حذف و شما خیالتان راحت میشه !!
۲۰ درصد یا پلکانی؟؟!! چه مسخره کرده اند مردم بدبخت را آخه خیر پلکانی سال قبل را دیدیم که امسال خیر ۲۰ درصد شما ببینیم با یه شک اقتصادی و بالا رفتن قیمت ارز ک طلا ۲۰ درصد شما میشه منفی ۳۰ درصد تو را خدا مردم را اذیت نکنید
اگر طبق قانون عمل شود باید مطابق تورم واقعی که در صورت رسیدن دلار به نرخ حدود هشت هزار تومان است عمل شود و دراین صورت افزایش حقوق باید صد در صد باشد.افزایش پلکاتی ظالمانه و خلاف عدالت است.
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
وب گردی