بازدید ۳۰۰۸۲
هزار و سیصد و هشتادمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند؛ انتقادات تُند و تیز احدیان از جدی‌ترین گزینه شهرداری تهران/واکنش آیت الله مجتهد شبستری به نامه پرحاشیه آیت‌الله یزدی/تعداد گردشگران ایرانی ترکیه نصف شد/۶۰۰ میلیارد تومان برای ۱۳ برنامه در یک ماه! و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۴۸۵۷۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱ 03 November 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

مرگ یک دانش آموز با مسمومیت غذایی در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از فوت یک دانش آموز خوابگاهی با ساندویچ در دهدشت خبر داد. /ایسنا

انتقادات تُند و تیز احدیان از جدی‌ترین گزینه شهرداری تهران

محمد سعید احدیان مدیر مسئول روزنامه خراسان در صفحه توییتر خود نوشت: آقای آخوندی با بیش از ۶۰ سال سن و با کارنامه تقریبا هیچ در مسکن و پرسابقه در رفتارهای متکبرانه جدی ترین گزینه شهرداری تهران است. آیا واقعا همه سرمایه مدیریتی اصلاح طلبان همین است؟ شورای شهر تهران که بدون نظارت استصوابی تشکیل شده، نماد تمام واقعیت اجرایی اصلاحات هست.

کنایه امیرحسین قاضی‌زاده به دولت

سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی طی توییتی نوشت: از ملت عزیز عراق که مهمترین نقش را در برپایی باشکوه اجتماع جهانی اربعین داشتند و بر خلاف دولت ایران با اعتقاد و عاشقانه به زوار اباعبدالله خدمت کردند تشکر میکنم.

واکنش آیت الله مجتهد شبستری به نامه پرحاشیه آیت‌الله یزدی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به همزمانی حضور آیت‌الله شبیری با حضور تعدادی از اعضای یک «جناح خاص» در منزل یکی از شاگردان خود گفت: این دیدار بدون اطلاع ایشان بوده که این «جناح خاص» با انتشار تصاویر جلسه از آن سوء استفاده کردند. آیت الله محسن مجتهد شبستری در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به نامه آیت الله یزدی به آیت الله شبیری زنجانی اظهار داشت: در این موضوع، از آیت الله شبیری سوء استفاده کردند و برخی از افراد و رسانه‌های مغرض، دستاویزی برای حمله به آیت الله یزدی یافتند. وی با تأکید بر اینکه نامه آیت الله یزدی، نامه‌ای خیرخواهانه بود افزود: ایشان دلسوزانه و با حفظ شأن مرجعیت چنین نامه‌ای نوشت و جسارت و یا اسائه ادبی نشده بود. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تذکر اینکه برخی نباید از این نامه خیرخواهانه سوء برداشت کنند ابراز داشت: باید از این نامه خیرخواهانه استقبال کنیم و نباید مورد مذمت و عتاب قرار دهیم. وی درباره نیت برخی از افراد در هدف قرار دادن آیت الله یزدی به‌ بهانه نامه اخیر گفت: جناح خاصی که آیت الله یزدی را مخالف خود می‌دانند، به‌دنبال تضعیف جامعه مدرسین و ایشان هستند، لذا افرادی که به ایشان اسائه ادب می‌کنند بدانند که هم باید شأن مرجعیت و آیت الله شبیری حفظ شود و هم شأن روحانیت و آیت الله یزدی و هم شأن جامعه مدرسین حوزه علمیه مورد توجه قرار گیرد.

نظر قابل تأمل ترکان درباره آخوندی

اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور درباره عملکرد عباس آخوندی در وزارت راه و شهرسازی گفت: آقای آخوندی یک نظریه پرداز است که نظریات خوبی را مدون و اعلام کردند اما وزیر خوبی نبودند. وی با بیان اینکه آخوندی نظریه پرداز برجسته‌ای است، گفت: نظرات آقای آخوندی در اقتصاد کلان بر مبنای اقتصاد آزاد و رقابت کامل است، در حالی که جامعه ما شرایط رقابت کامل ندارد. اگر همه چیز را به بازار بسپاریم و فکر کنیم که دست نامرئی قیمت بازارها را می‌تواند متعادل کند این تفکر و اقدامات مبنی بر آن، موجب از دست رفتن اقشار ضعیف کشور می‌شود. مشاور رئیس جمهور ادامه داد: شرایط در کشور ما بر مبنای رقابت کامل نیست و اجرای این دست از نظریات موجب می‌شود که مردم ضعیف و کم درآمد تحت فشار سنگینی قرار بگیرند و آسیب ببینند. نظریات ایشان به عنوان یک نظریه‌پرداز قابل احترام است اما اینکه آیا این نظریات در جامعه ما قابل پیاده سازی است یا خیر به نظر بنده امکان اجرای نظریات آقای آخوندی در ایران وجود ندارد.

دلگرمی بعیدی‌نژاد به کارکنان نادم «ایران اینترنشنال»

سفیر ایران در لندن در توئیتر خود نوشت: وکیل مجربی را برای ارائه مشاوره به کارکنان نادم ایران اینترنشنال در نظر گرفته ایم. «حمید بعیدی نژاد»، در توئیتر خود نوشت: با افشای وابستگی شبکه های فارسی زبان مستقر در انگلیس بویژه ایران اینترنشنال، برخی از کارکنان در تماس با سفارت لندن، از تهدیدات حقوقی توسط این شبکه ها در صورت قطع همکاری ها ابراز نگرانی کرده اند. سفارت برای کمک به این افراد، وکیل مجربی را برای ارائه مشاوره حقوقی در نظر گرفته است.

دل پُر خانم رئیس از صدا و سیما

اشرف بروجردی روز شنبه در آیین گرامیداشت روز جهانی میراث دیداری و شنیداری در تالار قلم کتابخانه ملی با اشاره به شعار امسال این روز «داستان ادامه دارد... »، گفت: باید بکوشیم برای آیندگان، گنجینه ای را به ارث بگذاریم که زندگی شان را بهینه کند. زیرا در این میان، برای ثبت همه اقدامات بشری، تلاش هایی صورت می گیرد که باید آنها را به اشتراک گذاشت. وی افزود: انسان ها همه لحظات خود را مدیون مواریث فرهنگی خود هستند و حافظه تاریخی که در اختیارشان قرار می گیرد و پیوستگی میان انسان ها، منظومه ای از تاریخ بشر را ایجاد می کند. بروجردی گفت: رسالت ما برای حفظ مواریث است و سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، پایگاه و پناهگاهِ حفظ آنها است تا در معرض دید و شنید قرار گیرد تا دیگران، با ملاحظه آنها رویکرد جدیدی را عرضه کنند و سهم خود را برای آیندگان به اشتراک بگذارند. وی افزود: مسأله مهم دیگر این است که بتوانیم با بهترین اقدامات برای نگهداری آنها، همه را در اختیار مردم قرار دهیم، زیرا مهم عرضه آن است. این سازمان، شاید در این میان، بهترین مامن نگهداری باشد. بروجردی با ابراز گله‌مندی از صداوسیما گفت: این سازمان، کمترین تلاش را برای ارائه و به اشتراک گذاشتن آرشیو خود می کند و امیدواریم آنچه عرضه می کند، مطابق با باورهای مردم و آنچه می اندیشند باشد، زیرا اعتماد عمومی زمانی شکل می گیرد که مردم حس کنند، حرفشان در رسانه ملی شنیده می شود و در آنجا ظرفیتی وجود دارد که لازم است در اختیار عموم قرار گیرد.

تعداد گردشگران ایرانی ترکیه نصف شد

گزارش آماری جدید وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه از نشان می‌دهد، در این ماه تعداد ۱۷۰ هزار و ۶۸۷ گردشگر ایرانی به ترکیه سفر کرده‌اند؛ در حالی که این رقم در سپتامبر سال گذشته ۳۳۶ هزار و ۵۶۲ گردشگر بود. به این ترتیب حضور گردشگران ایرانی در ترکیه در سپتامبر ۲۰۱۸ و در مقایسه با رقم مربوط به سپتامبر ۲۰۱۷ به نصف رسیده است. /اقتصادنیوز

تحریم «سوییفت» ایران اشتباهی استراتژیک از سوی ترامپ است

روزنامه نیویورک تایمز آمریکا در گزارشی با انتقاد از تصمیم دولت ترامپ به قطع کردن ارتباط بانک‌های ایران با شبکه "سوییفت"، این اقدام را یک اشتباه استراتژیک دانست که علاوه بر پیامدهای مخرب بر اقتصاد ایران، عواقبی جدی برای آمریکا نیز خواهد داشت. این روزنامه نوشت: اگر دولت ترامپ اصرار به حذف ایران از شبکه "سوییفت" – شبکه ارتباط بین بانک‌های جهان – داشته باشد ، این امر عواقب جدی برای ایالات متحده خواهد داشت. این کار علاوه بر اینکه نفوذ آمریکا بر معماری مالی بین‌المللی را تضعیف خواهد کرد، قدرت ـ مالی ـ ایالات متحده آمریکا را در بین متحدان و دشمنان تضعیف خواهد کرد.

قانون بازنشستگی استثناپذیر نیست

یوسف نژاد عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان هیچ کس را استثنا نکرده است. بر اساس این قانون تمامی بازنشستگان باید حداکثر تا 26 آبان ماه جاری از سمتشان کناره گیری کنند. اگر سازمان و یا فردی بخواهد از این قانون تمرد کند و پس از مهلت قانونی همچنان بر ماندن پافشاری کند، دستگاه های نظارتی به خصوص دیوان محاسبات موظف است با آنها برخورد قانونی داشته باشند. خانه ملت

۶۰۰ میلیارد تومان برای ۱۳ برنامه در یک ماه!

صدا و سیما با سیزده برنامه آموزشی و مشاوره برای کنکور و پخش هر روز آنها به مدت پخش میانگین یک ساعت، بخش زیادی از مافیای کنکور را با درآمد ماهیانه چند صد میلیاردی در دست دارد. به طور میانگین ۲۵۲ برنامه در ماه مربوط به برنامه‌های آموزشی و تبلیغاتی کنکوری است. اگر میانگین زمان پخش این برنامه‌ها را هم یک ساعت در نظر بگیریم، ۲۵۲ ساعت در صدا و سیما صرف تبلیغات مربوط به مؤسسات کنکوری می‌شود. / خبرآنلاین

شکایت دو دانشجوی دختر از مأمور گشت ارشاد رد شد

شعبه نهم بازپرسی دادسرای سازمان قضایی نیروهای مسلح با این استدلال که دلیل کافی وجود ندارد، قرار منع پیگرد صادر کرده است. دادسرای سازمان قضایی نیروهای مسلح، شکایت دو دانشجوی دختر از مأمور زن گشت ارشاد در ارتباط با حادثه پارک طالقانی را که فروردین امسال فیلم آن در فضای مجازی منتشر شد، رد کرد. محمدحسین آقاسی وکیل مدافع دو دانشجوی دختر در ماجرای حادثه پارک طالقانی گفت: شعبه نهم بازپرسی دادسرای سازمان قضایی نیروهای مسلح با این استدلال که دلیل کافی وجود ندارد، قرار منع پیگرد صادر کرده است/ ایرنا

تلفن‌های ظریف درباره تحریم‌های تازۀ آمریکا

دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیشب (جمعه ۱۱ آبان) با فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان، والستروم وزیر امور خارجه سوئد و هانتر ساموئلسون وزیر امور خارجه دانمارک تلفنی گفت‌وگو کرد. در این گفت‌وگوهای تلفنی وزیر امور خارجه کشورمان در خصوص اقدام آمریکا در اعمال مجدد تحریم های آن کشور و تلاش های اروپا برای مقابله با این اقدامات با مقامات اروپایی رایزنی و تبادل نظر کرد. موگرینی و وزرای خارجه اروپایی با تاکید چندباره بر تعهد خود به برجام و تلاش برای حفظ کانال‌های مالی با ایران و تداوم صادرات نفت و گاز کشورمان، بر اهمیت تعهد وزرای دارایی علاوه بر وزرای خارجه سه کشور اروپایی و سایر اعضا برای اجرایی کردن سازوکار ویژه مالی اروپا تأکید کردند. در گفت‌وگو با وزیر امور خارجه دانمارک همچنین طرفین در خصوص ادعای اخیر پلیس آن کشور مبنی بر انجام عملیات تروریستی در دانمارک گفت‌وگو شد.

احتمال افزایش حدود یک میلیونی حقوق بازنشستگان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور: در صورتی که دولت موافقت کند و در لایحه بودجه 98 اعتبار 15 هزار میلیارد تومانی پیش بینی شود حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی تا حدود یک میلیون تومان افزایش خواهد یافت. / نسیم

مرگ کارگر ساختمانی در حادثه ریزش آوار در نهاوند

یک کارگر ساختمانی صبح امروز به علت ریزش آوار در منطقه روبروی فرمانداری نهاوند (همدان) جان خود را از دست داد. این دومین بار است که ریزش آوار سبب مرگ کارگران در نهاوند می شود. در مرداد ماه سال جاری نیز چهار کارگر ساختمانی در حادثه ریزش آوار در نهاوند جان خود را از دست دادند. / همدان پیام

فالور های احمدی‌نژاد در توییتر چه کسانی هستند

محمود احمدی نژاد از ژانویه سال 2017 - دی ماه 1395- به شبکه توییتر پیوسته است و در 22 ماه گذشته صفحه توییتری او به بیش از 77 هزار دنبال کننده دست یافته است. احمدی نژاد نیز متقابلا صفحات توییتری 26 نفر از جمله برخی شخصیت های سیاسی و ورزشی مثل "دیه گو مارادونا " فوتبالیست سابق آرژانتین، "نیکولاس مادورو " رئیس جمهوری ونزوئلا، "لبرون جیمز" بازیکن لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا و نیز "دیوید دوک" سیاستمدار ضد اسراییلی آمریکا را دنبال می کند. /عصر ایران

ضوابط عجیب پوشش در دانشگاه آزاد اعلام شد

آستین کوتاه برای مردان ممنوع، چادر و مانتوی بلند برای زنان اجباری است. براساس این دستورالعمل پوشش بانوان مناسب است چادر با استفاده از مانتوی مناسب، شلوار و مقنعه یا روسری با رنگ متعارف و جوراب و یا پوشش مانتوی زیر زانو- آستین بلند، یا شلوار و مقنعه و با رنگ متعارف و جوراب باشد؛ همچنین مو و اندام زن در حدود حجاب شرعی پوشانده شود. پوشش آقایان نیز باید پیراهن آستین بلند و شلوار ساده و رسمی با رنگ ساده باشد. لازم است اندام مرد نیز در حد متعارف پوشیده باشد یعنی نازک، بدن‌نما و چسبان نباشد. پوشش محیط خوابگاه نیز باید متعارف با اماکن خوابگاهی باشد. پوشیدن لباس راحتی به ویژه بانوان در هر شرایطی در فضای عمومی خوابگاه ممنوع است.

خجسته: آقازاده‌ها در حال غارت بیت المال هستن!

امیر خجسته درباره مبارزه با فساد به عنوان یکی از برنامه‌های کلیدی حاکمیت، اظهار داشت: فساد در سرتا سر دنیا وجود دارد و برخورد‌های جدی هم در این زمینه توسط کشور‌های مختلف با آن صورت می‌گیرد. خجسته به وجود برخی آقازاده‌ها در موضوع فساد هم اشاره کرد و گفت: این افراد با فشار‌های سیاسی در حال غارت بیت المال هستند.

اشتراک گذاری
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۱۳
انتشار یافته: ۱۰۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
دیوید دوک سیاست مدار ضد اسرائیلی نیست، رهبر گروه نژاد پرست کوکلاس کلان در آمریکا است که جنایاتی از جمله دار زدن سیاه پوستان در خیابان‌ها را در کارنامه خود دارد
پاسخ ها
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
ضوابط عجیب پوشش کجا بود!
کیه که رعایت کنه!
آنتی سانسور
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
من امشب با دیدن این صفحه در تابناک، رفتم و صفحه شخصی دکتر محمود احمدی نژاد رو در توییتر دنبال کردم، از شما مخاطبان بیشمار خبرگزاری تابناک دعوت می کنم بروید و بمنظور بالاتر بردن تعداد فالوور های کوروش معاصر در توییتر، غمخوار مستمندان را یاری کنید
کولی بالی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
فیلتر توییتر باید برداشته بشه الجبیر وزیر خارجه عربستان با بیست و شش میلیون نفر جمعیت، دومیلیون فالوور داره اونوقت محمدجواد ظریف وزیرخارجه ایران هشتاد میلیون نفری، یک میلیون و خرده ای فالوور در توییتر داره!
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
امیدوارم روزی فرا برسه
بجای اینکه اینطور که همه میخوان در انتقاد کردن از این و آن از همدیگه سبقت بگیرند
در تعریف و تمجید کردن از همدیگه پیشی بگیریم
شرم شرم شرم
| Czech Republic |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اربعین ما داشتیم عزاداری می‌کردیم ولی نیجریه کربلا بود
چرا یه خبر نذاشتین از جنایتی که در حق مسلمانان نیجریه شد
باید فوراً بصورت نمادین هم که شده تمام روابط دیپلماتیک و غیره رو با نیجریه قطع کرد
چرا وزیر امور خارجه ما تا یکی تو پنسیلوانیا یا هر جای دیگه ای تو آمریکا میمیره تسلیت میگه به بازماندگانشون
اما اینجا مسئولان روزه سکوت گرفتن؟!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
به جایی بر میخورد که بگویی دنبال کننده دارد و نگویی فالوور؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
از فردا منتظر دلار ۲۰ تومنی باشین.فقط باید گفت وای به کسایی که قدرت دارن و میتونن بصورت هنگفت دلار بخرن. ما خواستیم ولی یا باید از دست فروش گرون بخریم، یا برخورد می کنن. ماشالا به این مملکت.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
تو از همان کسانی نیستی که سر خیابان دلار دلالی می کنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
دیگه قیمت دلار اهمیت نداره فعلا دعا کنید امنیت ازبین نره بی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
با تشکر از سانسور فراوان تابناک. غیر قابل انتشار میکردی بهتر بود!
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
امروز که پایین اومد. فردا هم پایین میاد. چرا بره بالا؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
فعلا این نرخها دستوری است مثل مهریه که نه کسی داده و ته کسی گرفته ؟!
ناشناس
|
Russian Federation
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
احمدی نژاد کجایی؟؟ چرا اجازه نمیدهند احمدی دوباره بیاد رئیس جمهور بشه؟ بخدا فقط خودش میتونه اوضاع رو درست کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
یعنی کشتی کشور را که زد به صخره و شکست ، کار را تمام کند و اینبار غرقش کند
ایول به خودمون
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
احمدی نژاد بواسطه خیل عظیم طرفدارانش بازخواهد گشت
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
دیوار میکشه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
احمدی نژاد گردن کلفت بازی سر مشایی و بقایی در آورد و کارنامشو خراب کرد. احمدی به تاریخ پیوست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
کشتی کشور را غرق کند یعنی چی .شما هنوز دست از نسبت دادن بی کفایتی خودتون به دیگران بر نمی دارید قبول کنید که اعتماد به آمریکا و به باد دادن صنعت هسته ای و دانشمندان هسته ای ایران کار درستی نبود .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
آره واقعا . بیاد پرونده تحریمها رو دوباره ببره مصوب شورای امنیت کنه تا همین یه ذره مقاومتی هم که بعضی کشورها درقبال تحریمهای امریکا میکنن از بین بره و خلاص .
شیوا
|
United States
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
در صورت صحت داشتن این خبر و کنترل حراست دانشگاه بنده با افتخار از رفتن به دانشگاه انصراف میدهم.
پاسخ ها
کی به کیه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اصلاً زن جماعت رو چه به اشتغال و دانشگاه
زن فقط باید خانه داری، همسرداری و درنهایت تربیت صحیح فرزندان را تا آخر عمر پیش بگیرد ، همین و بس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اتفاقا من هم موافقم جای زنان در خانه ست جای مردان هم بیرون از خانه و نان آوری برای زنش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
تنها اختیاری که یک زن میتونه داشته باشه .اختیار انتخاب رنگ قفل در خانه است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
آخه نه اینکه همه مشکلات دانشگاهها حل شده . فقط مونده حجاب
از یک محیط آموزشی بی کیفیت قوانین بهتری هم در نمیاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
پس بی بی سی و من و تو چطور؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
باور نکن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
کم کم دارید یاد می گیرید مثل سایر دنیا قوانین برای پوشش در دانشگاه وضع کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
برای همه کسانی چون شما. عمیقا متاسفم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
مگر دانشگاه پادگان است؟؟؟ در ثانی چرا ادعای گزاف می کنید که در تمام دنیا قوانینی برای پوشش در دانشگاه وجود دارد...ادعایتان دروغی بیش نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
شما احیانا فرهاد رهبر نیستید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
همه دروغ می گویند به غیر از شما
چون بر خلاف میلتان که برای شما
ساختن است
خطاب به ۲۰:۳۵
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
جناب پادگان شما برو در اینترنت جسنجو کن و نیازی هم نیست به دانشگاههای انجا بروی برات لیست می کند از محدودیت پوشش در دانشگاه حتی در انجایی که شما برات الگو است وامریکا جونت
کی به کیه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
۲۰:۳۵
کمی برو اطلاعاتت رو اضافه کن
آری در خارج از کشور و در اکثر دانشگاه های جهان، نظامی معین برای پوشش دانشجویان وجود دارد
ناشناس
| India |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
۲۰.۳۵ واقعا اطلاعاتت ناقص هست.برو کمی مطالعه کن.انجا با کت وشلوار میروند کلاس شنا.ورزش هم در محیطی کاملا جدا وسربسته والبته با لباس کاملا پوشیده(فقط چشمها دیده شود)انجام میدهند.بیخود راجع به چیزهایی که نمیدانی نظر میدهی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
۲۰:۳۵ اینجا کی از شنا حرف زد دانشگاه عزیزم دانشگاه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
۲۱:۵۰
اینجا کی از شنا حرف زد دانشگاه عزیزم دانشگاه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
بابا ول کنید یه عده از قصد نعل وارونه می زنن تا عده دیگه رو تحریک به پاسخ دادن کنن. سیاه سفید و ماست ترش جلوه می دن. به اینا فقط باید خندید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اینقدر این اقای اخوندی نظریه پرداز عالی بودند که مخالف گرفتن مالیات از خانه های خالی بودند !!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
آقای قاضی زاده آدم باید انصاف داشته باشد تو این ایام یک سر میرفتی پایانه ها تا ببینی چقدر اتوبوس کم شده هر چه در توان بود فرستادن اونجا دوستم تصادف کرد تو کل جهرم یکی دو تا ماشین پلیس بود بقیه رفته بودن اونجا چرا نمیخواهید قبول کنید دو میلیون نفر خرد خرد رفتن کربلا حالا تو یکی دو روز میخوان برگردن چه باید کرد؟ همون مکه را هم مجبور سدن اعزام ها را بکنند مدینه قبل و مدینه بعد اینجا هم باید به جای محکوم کردن دولت فکر دیگری کرد برادر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
تمام اتوبوسهای شهرها را فرستادند، عوارض خروج از کشور را حذف کردند، ویزا را با ارز کالاهای اساسی گرفتند باز می گویند کاری برایمان نکردند!
کلا این جماعت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اگر به اینها باشد که مردم باید از گرسنگی بمیرند و نان خود را هم بدهند به عراقیهایی که یک میلیون جوان دسته گل ما را کشتند و جانباز کردند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
اونايي كه شما بهشون ميگيد جوان دسته گل از همون تيپ آدمهايي بودند كه امروز امثال شماها به خونشون تشنه ايد،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
دیگه خسته شدم. آخه ما چه گناهی کردیم که باید اینجوری گرفتار میشدیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
داداچ خسته نشدی اینقدر هرشب میای همین کامنت رو مینویسی
خخخ
سیامک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
خجسته به وجود برخی آقازاده‌ها در موضوع فساد اشاره کرد و گفت: این افراد با فشار‌های سیاسی در حال غارت بیت المال هستند.
اقای خجسته عزیز:
لطفا با مدارک محکمه پسند به قوه قضاییه اطلاع رسانی کنید
ناشناس
|
India
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
کجاش عجیبه.ما که گفته بودیم دیوار میکشن بعضیا مسخره میکردن.طرف تو خوابگاه از اتاقش میاد بیرون بره اشپزخونه باید لباس رسمی بپوشه.خخخخ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
تازه اولشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
چرت نگو عزیز
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
آخه شما می گفتید رئیسی دیوار میکشه، الان روحانی رئیس جمهوره. خبر نداشتی؟
محمد
|
France
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اقای ترکان به علت مطالعه کم، معنی نظریه پردازی را نمی دانند.
نظریه، یک فرضیه اثبات شده منتظر اجرا را گویند.
نظریه و فرضیه در شرایط کاملا تعریف شده و با محیط کاملا از قبل تعریف شده طرح گردبده و اثبات گردیده است تا در صورت فراهم شدن مقدمات برای حصول عملی دستاوردهای مورد انتظار اجرا گردد. و سپس به یک الگوی عوموی مبدل شود.
اگر اقا ترکان سری به کتابخانه یکی از دانشگاههای درجه سه کشور هم سر میزدند و یا اندکی در زمینه روش تحقیق حتی در سطح کارشناسی مطالعه داشتند به اینپمفاهیم پی میبردند و در نتیجه، اقای اخوندی و امثالهم را نظریه پرداز نمی داتستند بلکه باید وزیری غیر توانا
دیه به شعور مردم دیگر نمیشود توهین کرد بخصوص ادمهایی که هیچ کارنامه ای غیر از حب به دنیا ندارند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
پس تو ترکان رو نمیشناسی
وقتیکه ترکان میگه آخوندی بد
یعنی بد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
شما جدی نگیر... کلا دولتمردان ما شب و روز فقط درحال نظزیه پردازی هستن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
باباجان برو ایراد خودتو درست کن!
فرضیه یا نظریه هنوز اثبات نشده بعد از اثبات به اون میگن حکم یا قضیه برو اول اطمینان پیدا کن بعد...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
انوقت نمایندها تو مجلس چکار میکنند که یه عده کشور رو غارت میکنند . بابا دست بردار جناب خجسته دیگه نمیشه با این حرفا مردم رنگ کرد ؟! ۳۷ نهاد فرهنگی دارند بودحه مملکت رو هدر میدن !و به هیچ کسی هم پاسخگو نباشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
چرا نسبت به حجاب اینقدر جیق بنفش می کشید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
به همان علت که شما املای صحیح جیغ را بلد نیستید و جیق مینویسید و برای همه مردم هم تصمیم میگیرید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
حکومت اسلامی مو ظف است جلوی حرام و گناه از هرنوعی که باشد بایستد ..
ناسناس
|
United Kingdom
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
خوبه .دیگه دانشگاه آزاد که علم ودانش رو به پایین ترین حد ممکن رسوند خالی میشه چون فقط بچه پولدارها مشتریش هستن اونها هم با این تیپ‌ها حاضر به رفتن نمیشن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
تابناک شده مامن دری وری نویسان که عقده گشایی کنند
سیروس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
چرا دری وری ؟
بنده خدا راست گفته شما کدوم دانشگاه آزادی رو دیدی که سواد داشته باشه و بتونه کاری از پیش ببره ؟
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
آقای آخوندی حرف کارشناسی خودش را گفت حالا کسانی هستند که با نظرات کارسناسی مخالفت میکنند و میگویند ما خودمان گفتمان و تفکر جدیوی داریم . آخوندی میگوید قیمت را عرضه و تقاضا در قالب رقابت در تولید و خدمات تعین میکند نه دستوری و فرمان دولتی . بنابراین اگر جامعه کشش ندارد و در چنین فرایندی ممکن هست فقرا آسیب ببینند . سوال این هست که چرا سیاستی را پیش میگیرید که فقرا در ان سیاست تولید میشود مثل تعدد زوجات و فرزند زیاد . خوب خود این سیاست فقرا زایی دارد .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
یعنی تو بهتر از ترکان(مشاور حسن روحانی) از وضع اقتصادی ایران باخبری!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
عمو تعدد زوجات کجا بود. برو یه نگاه به مجرد ها و نگاه دیگهرو به تعدد زوجات رفته ها بنداز تا بفهمی اوضاع چه خبره.
جوون ها ازدواج نمی تونن کنن بچه که پیشکش شما اون وقت می گی تعدد زوج و بچه . خدا روزیت جای دیگه حواله کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
هدر دادن بیت المال بزرگترین غارتگری است جناب خجسته وقتی یک بنیاد به تنهایی سالی ۳۷ میلیارد تومان رویف بودجه دولتی میگیره باید اموزش و پرورش مملکت به فلاکت برسه و وزیرش با بخشنامه های احساسی اش فرهنگیان رو به سخره بگیرد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
خواندن این اخبار فقط غم و غصه را زیاد و یاس و ناامیدی را زیاد میکند خدایا ما را نجات بده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
یاد اردیبهشت ۹۶ و تلاش طرفداران حسن خان روحانی افتادم!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
شمازیاد نظراقای ترکان درمورد جناب آخوندی رو جدی نگیرید خواسته یه چیزی بگه ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اتفاقا خیلی درست گفته بالأخره هردوتاشون توی دولت تدبیر و امید مشغول بودند و خوب از هم دیگه شناخت دارند
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
طفلکیاااا کسایی که فکر میکنن دوره احمدی نژاد خوب بود.مثل اینکه اینا دوره احمدی نژاد تو ایران نبودن یا خواب بودن..دوره ای که یه ورق کپسول آموکسی سیلین تو داروخانه ها پیدا نمیشد.البته الان دارو هست'پوشک نیست.هیچ دولتی بهتر از دولت دیگه بهتر نبوده و نخواهد بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
مثل اینکه تو از آن دسته از آدم هایی هستی که در دوران دکتر محمود احمدی نژاد خیلی سختی کشیدی ولی در دوران این دولت به نان و نوایی رسیدی کلک
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
وقتی تصمیمات جای دیگه ای گرفته میشه دیگه این دولت و اون دولت نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
آقای آخوندی چه توفیقی در وزارت مسکن داشته حالا دارند شهردار تهران می کنند قحط الرجال شد؟ نری پیدا نمیشه؟ اگر آینه که باید تاسف خورد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
به هر حال عزیزان بی کار نباید باشند دیگه از تئوری هاشون در سطح شهر
باید به صورت تئوری استفاده شه دیگه.
alireza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
آقای آخوندی نه نظریه پردازه نه وزیر
وزارتش که شاهکار بی سابقه ای بود که پدر مردم رو در همه زمینه ها از حمل و نقل ریلی و هوایی گرفته تا مسکن و ...دراورد
دست نامریی بازار نظریه آدام اسمیته نه آقای آخوندی که هر کسی هم این نظریه رو بخونه ميتونه تکرارش کنه
البته ایشون برندن دیگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
آقای ولایتی! طرف میاد دانشگاه درس بخونه! حالا با هر شکل لباسی!صدا سیما که نمیره!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
شما ابتدا از دبیرستان فارغ التحصیل بشو
بعد نظر بده
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
پریشب فرزندم که در استان دیگر سرباز بود مدت چهار ساعت متتطر اتوبوس که در راه اصلی رد میشد خبری نبود مجبور شد صبح با سواری برود من خیلی تعجب کردم که قصه چی هست پس چهل هزار اتوبوس سر مرز رفته بودند اما کسانیکه به عراق رفتند باید سختی بکشند انجا که محل و کشور خودت نیست تازه برای تفریح که نبوده لابد شرایط خودش را داره . گر به شوق کعبه خواهی زد قدم . سرزنشها گر کند خار مغیلان غم مخور
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
چه در خیابان چه در جلسات چه در محافل سیاسی و داخلی و خارجی گیر دادند که اول مسله پوشش اجباری را درست کنند بعد بقیه مسایل حل میشود .. مطهری میگوید حجاب اجباری نداریم . تازگی بخش نامه میدهند . بنابراین تا سالیان و قرن های دیگر گرفتار تا مو شدیم .
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
کسی که بار اول وزیر یا رییس جمهور یا مسول یا فرماندار و بخشدار و یا هر کاری باشد در ابتدا دوست دارد همه چیز را بداند . خودش را خوب نشان دهد . جستجو کند . هیجان زیادی دارد اما مدتی بعد در سن بالا دیگر خبری نیست علت این هست که با بالا رفتن سواد و سن و تجربه هیجانات احساسی فروکش میکند . نمونه اش زیادن . امروز بمردم یاد دادند که مسول کشور لباس ساده بپوشد برود در دل پس کوچه های شهرها از زندگی مردم سرکشی کند این کار اصلا در شرایط فعلی بی فایده هست باید سیاست گداری کنی که فقیری نباسد که بعدا بروی با او دلجویی کنی و همدردش باشی موضوع افتاد یا نه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
هعی خدا بیکاری از ی طرف
فساد هم آر طرف دیگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اگه سال ۹۷ به سلامتی به پابان برسه سال ۹۸ یکی از سخت ترین سالهای دولت و ملت خواهد بود
۱_ دولت با این تورم مجبور هست حداق ۵۰ درصد به دستمزدها اضافه کنه که باعث افزایش پایه پولی و نقدینگی میشه
۲_ افزایش دستمزدها یعنی افزایش قیمت تمام شده کالا یعنی تورم جدید
۳_ اگه دولت منابع ارزی خودش رو به حراج بگذاره که فعلا مجبوره ،! پول بدون پشتوانه چاپ خواهد شد مانند ونزولا
۴_ فشار مالیاتی بر بعضی از اقشار باعث نارضایتی اجتماعی میشه
پس مواظب باشیم تا دیگه بر طبل تفرقه نکوبیم و استان قدس و سایر بنگاها هم با دادن مالیات به کشور و ملت خدمت کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
نگران نباش افول امریکا نزدیکه فردا دوباره پرچم امریکا رو اتش میزنیم تا ترامپ بفهمه با کی طرفه
بانک ملت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
گردش مالی فقط یکی از دلالان کنکور در یک ماه حدود ۸ میلیارد تومان بود ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
امروز وزیر اموزش و پرورش اندک ابرویی که برای نظام اموزشی مانده بود را برد نمایندگان دیگه مراعات کردن با چنین وزیری کافیست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
جناب جهانگیری فرمودند که با دولتی پولدار مواجه هستید ، خواهش معوقات ما از سال ۹۵ و هزینه نقل و انتقال من از سال ۹۱ و.. در اموزش و پرورش مونده ، لطفا پرداخت کنید که قسط معوق و بیمه ماشینم مونده ؟!
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اگر ۲-۳ تا از این آقازاده های فاسد و رانتی را اعدام میکردن اوضاع الان خیلی بهتر بود
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
بردارم اعدام چاره ساز نیست. بلکه مطبوعات آزاد که پته هر خلاف کار را روی آب می ریخت یکی از چاره های کار بود.
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
اولین کاربر سایت گفتند بروید در شبکه های دیگر ببینید احمدی نزاد چه باحال گفتند که خوب گفتند . سایت دولت بهار هر چی گفت از دولت روحانی گفت یعنی گرانی .بیکاری . زوار عراق . برجام . ولی هیچوقت نمیگوید در دوره من چه لتفاقاتی افتاده . اصولا همه ما ایرانیان و شاید دیگر ملت ها اشتباه خودمان را در یک جواب صریح و فوری نخواهیم گفت آلان کسی از من و شما بپرسد ایراد و اشکال اخلاقی شما چیست . ولقعا جواب ندارم . آقای احمدی نژاد اگر میاونید سری به کابینه دولت بزنید و همانجا با هم بحث کنید .
ناشناس
|
United States
|
۰۴:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
هر کسی در ایران توانایی داره لطفا جلو طرفداران نظریه اقتصاد شیکاگو و اجازه نده که ایران تبدیل یه مرکز برده داری سرمایه داری جهان بشه.
از آمریکا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
مملکت حسین قلی خان
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
آقازاده ها با اجازه پدرانشان در حال برداشت هستند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
اقای جهانگیری درانتخابات گفته بود هرروز دلار درزمان احمدی نزاد بالا میرفت وثبات نداشت درحالیکه احمدی نزاد دلاررا با 3500 تومان تحویل روحانی داد درحالیکه الان دلار بیش از 15000 هزار تومان است درحالیکه خانواده اکثراقازاده درخارج از کشور باپول ملت درعیش ونوش هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
احسنت
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
دهه فجر نزدیکه کم کم باید متمرکزشیم به فساد های زمان پهلوی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
دیگه چی ازشون شنیدی که بیای اینجا واسمون تعریف کنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
دیگه چی ازشون شنیدی که بیای اینجا واسمون تعریف کنی؟!
ناشناس
|
Afghanistan
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
شکایت دو دانشجوی دختر از مأمور گشت ارشاد رد شد؟؟؟؟!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
اخوندی نظریه پردازی هایش به درد بچه های دبیرستانی هم نمیخورد.اقای ترکان حالا شده دایه ی مهربانتر از مادر ..
حمیدرضا
|
United Kingdom
|
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
اون خاکی که توی کربلا به سر و صورت مردم میخورد .استخوان شهدای مظلوم واز دنیا محروم خودمان هست ! ..
آریایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
جناب قاضی زاده ؛ خرج که از کیسه میهمان بود / حاتم طایی شدن آسان بود !!!!! عراقیها با پول ایران پذیرایی کردند نه با پول خودشان !!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
طایی؟!
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
در دانشگاه آزاد اسلامی معنای آزادی را درک میکنید
ناشناس
|
Hong Kong
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
در توئیت اقای بعیدی نژاد کجا از کلمه نادم استفاده شده که در نقل قول از ایشان نادم را جایگذاری کرده اید.
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
جناب آقای قاضی زاده؛ نماینده محترم کشورم؛ کاش در هنگام تشکر از مردم عراق و کنایه به این و آن، لطف می کردید و قبل از تشکر به یاد جنابت های زیر هم بودید:
- سوسنگرد و تجاوز دسته جمعی به دختران دبیرستان توسط نیروهای عراقی و زنده به گور شدن آنان
- بستان و جنایت های هولناک و کشتارهای دسته جمعی توسط برداران عراقی تان
- خرمشهرو جنایت های مردم بی دفاع
- تجاوز به پیر مرد 70 ساله
- میانه و زنجان و به گلوله بستن مردم در خیابان و یا مدرسه ها
-بمباران شیمیایی
- تجاوز های پی در پی به زنان اسیر شده در جلوی چشم اسیران ایرانی
- باز هم دلتان می خواهد بشمارم
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
خیلی عجیب هست زوار از مهمان نوازی در عراق میگویند که قابل وصف نیست یعنی میگویند اصلا با زبان نمیشود بیان کرد ولی از طرف دیگر گلایه دارند . این تناقض چه جوری قابل جمع هست .
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
سیروس عسگری بیماری کاوازاکی طرح شفافیت آراء مینیاپولیس اعتراض به کشته شدن جورج فلوید
آخرین اخبار