۳۱۰۳۳بازدید
هزار و سیصد و هفتاد و هشتمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند؛ کمالی: جهانگیری مأمور اصلاح طلبان در دولت نیست/واکنش رحیم پورازغدی به شعارهای ساختارشکنانه/جهانگیری: در نحوه تخصیص ارز زائران اربعین اشتباه کردیم! و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۴۸۰۸۳
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۹ 01 November 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

کمالی: جهانگیری مأمور اصلاح طلبان در دولت نیست

حسین کمالی، دبیرکل حزب اسلامی کار درباره بروز چنین رفتارهایی و اصرار برخی اصلاح طلبان برای خروج جهانگیری از دولت به خبرآنلاین گفت: آقای جهانگیری از طرف اصلاح طلبان به همکاری در دولت مأمور نشده که حال خروجشان به نظر اصلاح طلبان وابسته باشد، ایشان به دلیل ارتباط کاری و آشنایی که با آقای روحانی داشتند، به عنوان همکار ایشان در دولت برگزیده شدند و همکاری خود را تا امروز ادامه دادند. این طور نبوده که اصلاح طلبان برای همکاری با دولت تصمیمی گرفته و فردی را برای حضور در دولت انتخاب کرده باشند، حال بعد از مدتی که این فرد در تعاملات خود با دولت با مشکل مواجه شده، همکاری کردن یا نکردن ایشان با دولت را به عنوان فاصله گرفتن اصلاح طلبان از دولت در نظر بگیریم.

واکنش پلیس به فیلم زیرگیری مأموران

رئیس پلیس راه مازندران: این حادثه در ۲ مرداد ۹۷ در جاده هراز محدوده سه راهی بلده رخ داده است. راننده متخلف نیسان که از سوی مأموران حاضر در محل جریمه شده بود، به عمد دو پلیس راهنمایی و رانندگی را زیر می‌گیرد. در این حادثه دو مأمور به شدت مجروح می‌شوند و راننده خاطی نیز دستگیر و روانه زندان می‌شود. /باشگاه خبرنگاران

روحانی: اروپا در برابر یک‌جانبه‌گرایی آمریکا با ایران همکاری کند

رئیس ‌جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه رفتار دولت آمریکا ثبات بین‌المللی را به خطر می‌اندازد از اروپا خواست تا در برابر یک‌جانبه‌گرایی واشنگتن با ایران همکاری کند. حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در یادداشتی که در نشریه 'فایننشال تایمز' منتشر شد، تصریح کرد: همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و اروپا منافع طولانی‌مدت دو طرف را تأمین می‌کند و ضامن صلح و ثبات بین‌المللی خواهد بود. /ایرنا

اظهارات نماینده ای که دست روحانی را بوسید

عزت‌الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی درباره فیلم پرحاشیه‌ای که نشان می‌دهد او دست رئیس‌جمهور را بوسیده است، گفت: آقای روحانی استاد راهنمای من در دانشگاه بودند، ایشان رأی ملت را دارند، تنفیذ رهبری را دارند، بزرگ‌ترین اعتبارات را دارند. من اگر هم دست ایشان را می‌بوسیدم به آن افتخار می‌کردم. فیلم دست بوسی این نماینده در حاشیه حضور رئیس‌جمهور در جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی در مجلس در شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای یافته و نظرات مخالف و موافق فراوانی را در پی داشته است.

عضو شورای شهر تهران: اصلاح‌طلبان از روحانی عبور نمی‌کنند

عضو شورای شهر تهران در حالی که می گوید، اصلاح طلبان از دولت روحانی عبور نکرده‌اند، بیان می کند: «عملکرد دولت، عملکرد اصلاح‌طلبان نیست. »«زهرا صدراعظم نوری»، عضو شورای شهر تهران گفت‌وگویی با روزنامه آرمان داشته است که در از موضوع عبور اصلاح طلبان از دولت روحانی سخن گفته است. این عضو شورای شهر تهران بیان می کند: اصلاح‌طلبان به عنوان دلسوزان نظام و کشور همواره در تلاش برای حمایت از دولت هستند و به عنوان افرادی که با درایت و اندیشه به مسائل می‌پردازند و به دنبال اصلاح رویه‌ها در کشور هستند با پیشنهادها و انعکاس نقطه نظرات، دولت را پشتیبانی می‌کنند. موضوعاتی که مطرح می‌شود اصلاح‌طلبان از روحانی عبور کرده‌اند، به طور کل حرف غلطی است. با توجه به شرایط فعلی شاید افرادی در داخل و خارج از کشور از روی ناآگاهی بر این شایعات دامن می‌زنند، اما صحت ندارد. نوری همچنین درپاسخ به اینکه چرا اینطور فرض می شود که اصلاح طلبان از دولت عبور کرده و با آن مشکل دارند، گفت: این افراد فقط به دنبال ایجاد تفرقه در میان مردم هستند. با توجه به شرایط فعلی که در داخل کشور با مسائل اقتصادی رو‌به‌رو هستیم که معیشت مردم را تحت فشار و مسائل بیرون هم در بُعد سیاسی به شدت بر کشور تحمیل شده است، موجب ایجاد مشکلاتی شده است. بنابراین باید در تلاش باشیم تا وحدت و همبستگی را در داخل افزایش دهیم تا ضربه کمتری خورده و فشارهای بیرونی بر ما کمتر اثر بگذارد. لذا با توجه به شرایط فعلی همگی باید به یکدیگر کمک کرده و به دولت به عنوان قوه مجریه کشور کمک کنیم.

واکنش رحیم پور ازغدی به شعارهای ساختار شکنانه

رحیم پور ازغدی گفت: دشمنان نمی توانند ملت ایران، عراق و سوریه را با یکدیگر درگیر کنند. خون بچه های ما بود که در عراق و سوریه اثر کرد و آن ها به پول ما احتیاج ندارند. عده ای در داخل گفتند سوریه را رها کن فکری به حال ما کن، خاشقچی را رها کن فکری به حال ما کن.

واکنش هند به ادعای معافیت از تحریم‌های ایران

سخنگوی وزارت خارجه هند در پاسخ به پرسش ایرنا درباره آخرین تصمیمات این کشور درباره واردات نفت از ایران پس از آغاز تحریم های آمریکا در 4 نوامبر (13 آبان) گفت: هنوز هیچ بیانیه رسمی از سوی واشنگتن مبنی بر معافیت هند از تحریم های ایران دریافت نکرده ایم. راویش کومار در حاشیه نشست مطبوعاتی هفتگی خود با مطبوعات در پاسخ به سوال ایرنا درباره سیاست هند در خصوص تهدیدهای آمریکا مبنی بر اعمال فشار بر کشورهای جهان برای قطع واردات نفت از ایران پس از آغاز دوباره تحریم های نفتی آمریکا افزود: هیچ نکته مشخصی در این خصوص نمی تواند ارائه کند، چرا که دهلی نو هنوز هیچ پیام رسمی در این خصوص از آمریکا دریافت نکرده است. سخنگوی وزارت خارجه هند اظهار داشت: اما شما می دانید که ما مذاکرات گسترده ای نه تنها با آمریکا بلکه با ایران و سایر کشورها در خصوص این مسأله داشته ایم. تا آنجایی که به آمریکا مربوط می شود آنها کاملا از نگرانی های ما با خبر هستند و نیاز ما به نفت را درک می کنند. نفت برای ادامه رشد اقتصادی هند بسیار حیاتی است. وی خاطرنشان کرد: همانطور که پیش از این اعلام شد، ما از موضع آمریکا که توسط مایک پمپئو وزیر امور خارجه این کشور اعلام شده است، آگاه شده ایم. آمریکا اعلام کرده است که هدف از تحریم ها علیه ایران ضربه زدن به هند نیست.

هاشم‌زایی: حمایت از روحانی کاملا درست بود

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی کاملا درست بود حتی نمی‌توانیم بگوییم چرخش داشته است چون روحانی هیچگاه مشی اصلاح‌طلبی نبودو نمی‌توان از او توقع مشی اصلاح‌طلبی داشت. عبدالرضا هاشم زایی نماینده اصلاح طلب مردم تهران و عضو فراکسیون امید در این رابطه به خبرآنلاین گفت: بحث احمدی نژادی دیگر به نظرم منتفی است چرا که مردم یک بار طعم احمدی نژاد را چشیده اند لذا بعید می دانم فردی با ویژگی های ایشان بتواند امور قوه مجریه را به دست بگیرد. حتی نهادها و جریان هایی هم که از احمدی نژاد حمایت کرده بودند هم بعید است بار دیگر به فردی با آن ویژگی ها پرو بال بدهند. او ادامه داد: اما در مورد اختلافات موجود در میان اصلاح طلب ها باید گفت، ریشه اختلافات در درون اصلاحات را چه میان آنهایی که از ابتدا اصلاح طلب بودند و چه آنهایی که بعدا اصلاح طلب شدند در عملکرد دولت است. این بحث به صورت جدی در میان اصلاح طلب ها چه بیرون مجلس و چه درون مجلس مطرح است که ما چقدر قرار است برای عملکرد روحانی هزینه بدهیم؟ این مسأله موجب می شود یکسری اختلاف دیدگاه در میان اصلاح طلب ها به وجود بیاید.

تشکیل نخستین یگان حفاظت حرم رضوی

با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی و سردار سرتیپ حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سردار علی اکبر افراسیابی با حکم فرمانده ناجا به عنوان فرمانده یگان حفاظت آستان قدس رضوی منصوب و معارفه شد. تولیت آستان قدس رضوی در این مراسم با تأکید بر اینکه حرم مطهر رضوی همواره مورد هدف دشمنان قرار داشته است، گفت: بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) دستگاه انسان سازی و مقاوم سازی و محلی برای تربیت انسان‌هایی با اراده پولادین است، از کنار این مضجع نورانی شهید حججی‌ها و دیگر شهیدان و جانبازان گرانقدر به مقام والای شهادت نائل آمده‌اند و به همین دلیل همواره این بارگاه نورانی مورد خشم دشمنان قرار دارد. عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه برای نخستین بار یگان حفاظت حرم مطهر رضوی تأسیس می‌شود، گفت: دلیل تشکیل این مجموعه، پیگیری قانونمند فعالیت‌هایی است که صبغه انتظامی دارند. /آستان نیوز

آیت الله مکارم: ۱۳ آبان می‌آید و اتفاقی برای کشور نمی‌افتد

آیت الله ناصر مکارم شیرازی صبح امروز در دیدار رییس سازمان پدافند غیرعامل در قم عنوان کرد: دشمن تمام راه‌ها برای فشار به ایران را امتحان کرده است و به بن‌بست رسیده، تحریم آخرین حربه آمریکاست که ان‌شاءالله در آن نیز شکست می‌خورد. ایشان در این دیدار گفتند: 13 آبان می‌آید و اتفاقی برای کشور نمی‌افتد و دشمن از تحریم که آخرین حربه خود است ناامید می‌شود، البته ناکامی دشمن در گرو این است که تمام مردم و مسئولین با یکدیگر متحد باشند. آیت الله مکارم شیرازی تصریح کرد: باید مردم را متوجه کرد که آن چیزی که در رسانه‌های خارجی و فضای مجازی علیه کشور و انقلاب اسلامی منتشر می‌شود، دروغ است.

فردوسی‌پور دادگاهی شد

در روزهایی که برنامه ۹۰ سوژه داغ رسانه‌های کشور است و روی آنتن نمی‌رود او صبح دوشنبه گذشته برای ادای توضیحات به دادسرای رسانه رفت. عادل فردوسی‌پور مجری برنامه ۹۰ این ‌روزها روی دور بدشانسی است انگار! او در روزهایی که برنامه ۹۰ روی آنتن نمی رود، درست دوشنبه گذشته ناچار شد، ساعاتی برای ادای توضیحات در دادسرای رسانه باشد. شاکی جدید عادل فردوسی‌پور البته اصلا ارتباطی با دعواهای اخیرش نداشت بلکه مدیران شرکتی بودند که چند هفته قبل عادل گزارشی از آنها در برنامه اش پخش کرد. ماجرای باشگاهی در گرجستان که مالک خانم آن از فردوسی‌پور شکایت کرده است دلیل احضار او بود. در برنامه ۹۰ این شرکت متهم به انتقال غیرقانونی بازیکنان به گرجستان شده بود. البته این نحستین باری نیست که فردوسی پور به دادگاه می رود و بارها با شکایت اهالی فوتبال او برای برنامه ۹۰ احضار شده است. /خبرآنلاین

واکنش گیهان به ماجرای دیدار آیت‌الله شبیری زنجانی

روزنامه کیهان در خبری به نقل از جهان نیوز نوشت: آیت‌الله شبیری زنجانی تنها به خاطر روابط فامیلی با عبدالله نوری، دعوت منزل او را پذیرفته و اطلاعی از دیگر میهمانان حاضر در منزل ایشان نداشته و در ابتدای دعوت چنین مسئله‌ای مطرح نبوده است. آیت‌الله شبیری‌زنجانی از انتشار خبر این میهمانی ناراحت هستند و قبل از این نیز خواستار عدم انتشار رسانه‌ای این دیدار بوده‌اند. برخی خبر‌ها حاکی از این است که حلقه نفاق شامل محمد خاتمی، عبدالله نوری و کرباسچی، آیت‌الله شبیری زنجانی را در ماجرای ملاقات اخیر مقابل عمل انجام شده و در رودربایستی قرار داده‌اند. اما فارغ از صحت و سقم این خبر، ایشان مشخصا از خاتمی توضیح بخواهد که آیا بار‌ها در جلسات خصوصی گفته که ادعای تقلب در انتخابات ۸۸ دروغ بود یا نه؟ اگر گفته ـ که بار‌ها اذعان کرده و مشابه همین اعتراف را تاج‌زاده در ویدئوی معروف دارد ـ چرا با یک پیش‌فرض دروغ و علم به دروغ بودن مدعای تقلب، هشت ماه در مرکزیت مجمع روحانیون، نقش هیزم‌کشی برای آشوب و ناامنی را در خدمت نقشه براندازی اسلام و جمهوری اسلامی (به نیابت از آمریکا و انگلیس و اسرائیل) ایفا کرده‌اند؟ قطعا با صحنه‌سازی و گرفتن عکس با یکی از مراجع نمی‌توان آن جنایت‌ها و خیانت‌های مسلم، ازجمله زیر پا گذاشتن حقوق ۲۴/۵ میلیون نفر و ظلم و تهمت به نظام اسلامی، و گستاخ و امیدوار کردن دشمنان یک ملت را لاپوشانی کرد و اصطلاحا غسل تعمید انجام داد.

چرا دستگاه‌ها سکوت کردند تا این همه ویلای غیرمجاز در فشم ساخته شود؟

مسعود کرمزاده صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران در مورد برخی مطالب عنوان شده در رسانه ها با موضوع ساخت ساز غیر مجاز در اراضی این منطقه گفت: چند روز قبل رسانه های مختلف اقدام به انتشار گزارشی در خصوص ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی منابع طبیعی بخش رودبارقصران منتشر کردند. شهردار اوشان، فشم، میگون ادامه داد: در این گزارش به نوعی نوک پیکان به سمت شهرداری اوشان فشم میگون بود، در حالی که باید به عرض برسانم طبق اسناد موجود در شهرداری برای ۶ مورد از ۸ پلاک ثبتی مشابه داخل محدوده، در سال ۱۳۸۸ پروانه ساخت و متعاقبا عدم خلاف نیز صادر شده است، اما پس از یک دهه، اخیرا اداره منابع طبیعی در مراجع قضایی علیه مالک طرح شکایت کرده است، که در مرحله رسیدگی است. کرمزاده گفت: این در حالی است، که تا این لحظه هیچ گونه حکمی از سوی مراجع قضایی مبنی بر قلع و قمع و یا پیشگیری از صدور عدم خلاف و پایان کار به این مجموعه (شهرداری) ابلاغ نشده است. وی افزود: از طرفی سوال این جاست، که اگر قرار بود به جای بنای احداث شده، ماکت هم ساخته شود، چیزی بالغ بر ۴ سال زمان لازم بود و اگر احداث این بنا غیرقانونی صورت گرفته است، چگونه ارگان ها وسازمان های مختلف در سال های اخیر به این ساخت و ساز واکنش نشان ندادند.

آشنا: دم خروس بیرون زد

حسام الدین آشنا مشاور رییس جمهور در حساب توئیتری خود نوشت: بعد از شکست طرح «الف» (7 آبان) کیس‌سازی برای همراه کردن اروپا با تحریم غیرقانونی آمریکا با بهانه تروریسم کلید خورد. اعتراف موساد و تبریک زود هنگام پمپئو دم خروس را نشان داد. خلاص کردن عربستان از فشار بین المللی قتل خاشقجی هدف دیگر این توطئه است؛ غافل از آنکه دست ایران پر است و موساد کیس سوخته را حراج کرده است.

جهانگیری: در نحوه تخصیص ارز زائران اربعین اشتباه کردیم!

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: به آقای جهانگیری گفتم، بهتر نبود همین داخل ایران به هر زائر اربعین ۱۰۰ دلار می دادید؛ جواب داد قبول دارم ما اشتباه کردیم! احمد امیرآبادی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتشار مطلبی در صفحه توئیتر خود، به مشکل تخصیص ارز به زائران اربعین پرداخت. امیرآبادی در این مطلب آورده است: روز رأی اعتماد به آقای جهانگیری گفتم فقط یک نفر ۲۰۰ میلیون یورو ارز گرفته برده آزاد فروخته؛ بهتر نبود همین داخل ایران به هر زائر اربعین ۱۰۰ دلار می دادید، هم عزت ایرانی حفظ می شد، هم مردم اذیت نمی شدند؛ جواب داد قبول دارم ما اشتباه کردیم!

حیوان‌گردی؛ کسب و کار جدید در پارک‌های تهران

درآمدروزانه حاصل آن بیش از سایر مشاغل تعریف نشده اجتماعی است، ‏یعنی چیزی حدود ١٠٠‌ هزار تومان برای هر ساعت گشت‌وگذار. یک حیوان‌گرد می‌گوید: روزانه اگر شرایط جور باشد یکی دو حیوان را در پارک‌ها و پیاده‌رو‌ها می‌چرخانم و چیزی حدود ‌‏٢٠٠ تا ٣٠٠‌هزار تومان دریافت می‌کنم. البته قیمت حیوان‌گردانی با توجه به قیمت و نژادشان تعیین ‏می‌شود. » یکی از صاحبان سگ می‌گوید: برای یک‌ساعت‌ونیم ١٢٠‌ هزار تومان توافق کرده‌ایم. البته این ‏گشت‌وگذار باید با بازی‌های آموزشی مانند حرف گوش‌کردن و انتخاب سرویس بهداشتی و. . . همراه باشد/ شهروند

باید غیر خودی ها را به رسمیت بشناسیم

گنجی فعال سیاسی اصولگرا گفت: دشمنان موضوعات و مطالبی درست می کنند و ما بدون توجه به آن چون می بینیم با ذائقه سیاسی ما هماهنگی دارد، منتشر می کنیم. به همین سبب در ماجرای حقوق های نجومی نیز بزرگنمایی صورت گرفت. مشکلات اقتصادی وجود دارد اما 90 درصد کسانی که در اعتراضات دی ماه پارسال در برخی شهر ها حضور داشتند مشکل اقتصادی نداشتند. اگر در حال جنگ با دشمن نبودیم، اف. ای. تی. اف خوب بود اما هم اکنون بخشی از نهادها و سازمانها تحریم هستند و دیگر بخشهای این نظام نمی توانند طبق این قرارداد با آنها کار کنند. باید غیر خودی ها را به رسمیت بشناسیم و حرف آنها را گوش کنیم اما اینکه آنها را شهروند درجه دو حساب کنیم و سخنان آنها را نشنونیم و به سوی دیگر هل بدهیم درست نیست. /ایرنا

تکذیب اخبار مرگ رئیس‌جمهور گابن در ریاض

خبرگزاری فرانسه اعلام کرد اخبار منتشرشده از سوی یک شبکه تلویزیونی کامرون درباره مرگ رئیس‌جمهور گابن، نادرست است. فعالیت یک شبکه تلویزیونی در کامرون، بعد از انتشار گزارشی اشتباه درباره مرگ رئیس‌جمهور گابن برای ۶ ماه به حالت تعلیق درآمد. خبرگزاری فرانسه با گزارش این خبر نوشت «علی بونگو اوندیمبا»، رئیس‌جمهور گابن به دلیل خستگی مفرط در بیمارستانی در عربستان سعودی بستری شده است. شبکه تلویزیونی «Vision 4» که گمان می‌رود نزدیک به دولت کامرون است روز شنبه ادعا کرده بود، «علی بونگو اوندیمبا» در عربستان فوت کرده است. «بونگو» ۵۹ ساله که برای شرکت در کنفرانس سرمایه‌گذاری ریاض به عربستان سعودی سفر کرده بود چهارشنبه هفته گذشته بیمار و در بیمارستان بستری شد. / خبرگزاری فرانسه

کارکنان گوگل دست از کار کشیدند

کارکنان گوگل در شعبه‌های این شرکت در سراسر جهان در اعتراض به نحوه رفتار شرکت با همکاران زنشان دست از کار کشیده‌اند. آنان خواستار تغییر در نحوه رسیدگی به شکایات مربوط به بدرفتاری جنسی هستند که در حال حاضر منحصر به ارجاع به محاکم قضایی است. کارکنان گوگل گفته‌اند که باید شکایات جنسی در داخل شرکت بررسی می‌شود و حتما به شکل دادخواست تسلیم محاکم قضایی نشود. انگیزه این اعتراضات افشای این موضوع بوده که اندی روبین، از مدیران سابق شرکت، با دریافت نود میلیون دلار بازخرید شد. علت بازخرید شدن آقای روبین شکایت قابل رسیدگی علیه او در مورد بدرفتاری جنسی بوده است. او این اتهام را نادرست خوانده است. / بی‌بی‌سی

کراوات شریعتی را که حذف کردیم مشکلات اصلی کشور حل شد

خوشبختانه یکی از مشکلات اصلی کشور حل شد. چند روز قبل، اتاق فکر یکی از دانشگاه‌های ساری توانست با جلسات مستمر و بهره‌گیری از توان علمی نخبگان، با حذف کراوات از مجسمه دکتر شریعتی، توان علمی کشور را ده، بیست برابر کند. اما این پایان کار نیست. وقتی می‌شود با همین درایت و هوشمندی، معضلات کشور را حل کرد، ما چرا نکنیم؟! مدت های زیادی بود که مسأله ورود بانوان به ورزشگاه‌ها مطرح می‌شد و هر بار مسئولان اشاره می‌کردند که زیرساخت لازم فراهم نیست، ، غافل از اینکه مشکل زیرساختی اصلی خود بازیکنانند. اگر بخواهیم دقیق‌تر آدرس بدهیم ایراد اصلی کشکک زانوی بازیکنان است. در وضعیت فعلی که پرسپولیس هم برای اولین بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده، الان بهترین زمان است که زیرساخت لازم فراهم شود. اگر بتوانیم در این بازه یکی دو هفته‌ای، سریع کشکک زانوی بازیکنان را با یک عمل جراحی حذف کنیم، بانوان ما براحتی می‌توانند در ورزشگاه ها حاضر شوند. صدا و سیما هم اهل سوسول بازی نیست و جای کراوات یکدفعه برنامه و مجری و هر چیزی که هست را با هم حذف می‌کند. حالا پیشنهاد ما این است که اصلاحات را یک لایه هم جلوتر ببرند، اصلاً بیایند یک مدت کل شبکه‌ها را حذف و دوباره برفک پخش کنند. /ایران

منقل خانه‌ها پلمب شد

سه پاتوق مواد مخدر در بیرجند پلمب شد و تعدادی از گردانندگان این خانه های سیاه دستگیر شدند. اولین پاتوق در نزدیکی هسته مرکزی شهر بود. سرکشی های متعدد از پاتوق نشان می داد این خانه محل استعمال مواد مخدر است. زن و شوهر به همراه دختر 27 ساله خود، خانه ای برای مصرف شیشه و کراک مشتری هایشان فراهم کرده بودند. دومین پاتوق که با مشارکت اهالی یکی از کوچه های خیابان مدرس شناسایی شده بود با حضور جانشین دادستان در دادگاه انقلاب استان، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و پلیس مبارزه با مواد مخدر بسته شد. /خراسان

اشتراک گذاری
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۳
در انتظار بررسی: ۳۳
انتشار یافته: ۸۵
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
واقعا که با چنین نماینده ای.مردم ان شهر باید وکالت خود را پس بگیرند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
نکنه دست بوسان محمود رو فراموش کردید ؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
وای بر مردمی چنین افراد چاپلوس شدن نماینه شان !
ناشناس
| Germany |
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
دست بوسان محمود؟ته لیوان چاییش را سر میکشیدند که متبرک شوند!!!دست بوسی در هر نوعی مذموم است واگر جسارت دارید دست بوسی بقیه را هم محکوم کنید.در اسلام تنها بوسیدن دست پدر توصیه شده.
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
دم مردم آمل گرم با داشتن همچین نماینده ای!!!
محسن محمدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اگه اختلاس و دزدی از بیت المال بود باهات موافق بودم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
ببین 2323 مثیکه فرستادنت تو غار یه چند سالی اونجا خواب افتاد ! امروز آبان ماه 97 است و رئیس جمهور هم روحانیه ! همونی که وقتی شما بهش رای دادید و همه کاره شد چپ و راست از اون قبلی ایراد میگرفت تا همین حالا هم هراشتباهی میکنه میندازن گردن اون سرتو از تو غار بیار ببیرون ببین چه خبره !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
این آقای دست بوس همونی نیست که چند وقت پیش توصیه دختر خانمشون رو به وزیر نفت کرده بود تا از آموزش و پرورش به وزارت نفت منتقل بشه و خیلی جنجالی شده بود؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اون یکی نماینده هم که تو دو سه روز از مخالف شریعتمداری به موافق تبدیل شده بود و عکس برگه روی میزش که نوشته بود اسم من هم ببرید جالب توجه بود. کلا این دوره نماینده های جالبی تو مجلس هستن.
امید
| United Arab Emirates |
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
درود بر این ادم با معرفت و حق شناس که دست استادشو بوسید ....شماهایی که این مطلب را مورد سوال قرار دادید لابد اساتید و معلمان سابق را می بینید مثل بعضی دانش بی بند و بار دوران تحصیل به انها چشم غره می رید و تنه می رنید !!!
امیر مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
بنظرم اونهایی که اومدن کامنت گذاشتن و از بوسیده شدن دست حسن روحانی حمایت می کنند، انتشار نظرشون زیر سؤال بردن شأن مخاطبان دیگر است
هرچند که مثل روز روشنه که ناشناس ۲۳:۲۳ همون ناشناس ۰۰:۳۴ هست(امروزه روشن و خاموش کردن فیلترشکن و تغییر آی پی از آب خوردن هم آسانتر است) مخصوصاً کسیکه مدام نظر میذاره و میگه که همه کامنت های تابناک رو خان محمدعلی آقا به اسم های مختلف مینویسه درصورتیکه خودش حالا دقیقاً داره همون کار رو انجام میده
امیر مهدی
| - |
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
برای بهتر درک کردن مطلب لطفا پاسخ های کامنت پایینی رو بخونین و ببینید که بنده به آسانی با آی پی چند کشور به این مخاطب مثلا زرنگ پاسخ دادم البته اگه تابناک لطف کنه و منتشر بشه!
ناشناس
|
Austria
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
کسی که به بوسیدن دست رییس جمهور افتخار میکنه بهتره برکنار بشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
دانشجو نبودی که درک کنی بوسیدن دست استاد سابقت چه لذتی دارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
چه استادی ؟ استاد سر کار گذاشتن ملت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
من دست همه معلم ها و اساتیدم رو می بوسم .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
ناشناس 56 22
من با بوسیدنش کار ندارم! فقط حیران موندم که مقامات عزیز با این همه مشغله و سروکله زدن برای حل مشکلات بیشمار مملکت و ملت چگونه فرصت میکنند و در دانشگاه هم درس میدهند ؟! چگونه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
چ توجیهی ...!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
یادتان رفته کسانی ته لیوان آب احمدی نژاد را برای تبرک می خوردند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
ناشناس ۱۲:۳۶ لااقل یه چیز جدید مینوشتی
خخخ
ناشناس
| United Kingdom |
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
ناشناس ۱۲:۳۶ لااقل یه چیز جدید مینوشتی
خخخ
امیر مهدی
| - |
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
ناشناس ۱۲:۳۶ لااقل یه چیز جدید مینوشتی
خخخ

دیدید تغییر آی پی از آب خوردن هم آسانتره

پس به اون مخاطب آلمانی بگین خودتی!
پرویز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
۱۳ابان اتفاق خاصی برای مسئولان و خانوادهاشون اتفاقی نمیفته من کارگراززیرخط فلاکت به زیرچه خطی میخوام برم خدامیداند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
خطاب به ناشناس002 کامنت بالا: پروفسور!! گفته دکتر روحانی استاد راهنمایش بوده...حال شما اگر با این دقت که خبر را می خوانی ،قضاوت می کنی که بدا بحال خودت و اطرافیانت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
نون تو دست بوسی هست دیگران حسودی می کنند من دست بوسی نکردم یه ریال تو جیبم نیست پول کرایه خونه ام هم ندارم کلی فحش هم از زن بچه می شنوم
پاسخ ها
نسیم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
شما عجب مردمی هستید....روحانی استادش بوده...آنهم استاد راهنما....من هم بودم دست استادم را می بوسیدم
نسیم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
این چند نفری که کامنت در مذمت دستبوسی گذاردند،ظاهرا تیتر خبر را خواندند...استاد قضاوت های نابجاییم...من نیز دست اساتیدم را می بوسم و بدان افتخار می کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
این دیگه فکر کردید نماینده و نمایانگر رژیم گذشتس؟ خوب کت و شلوار هم میراث همون دورس نپوشید دیگه؟ کروات برگرفته ازنام اقوام کروات یا همان کرواسی کنونی است . که اروپایی ها در اواسط قرن نوزدهم از دستمال گردن کروات ها برای خود تا امروز اقتباس کردن . حال ریشه این کروات چیه. خود تاریخ نویسان کرواسی در منابعشون ذکر می کنند ریشه کروات ها از نواحی مابین دریای کاسپین و نواحی دریاچه آرال است. کرواتها در قرن ششم میلادی از این نواحی به سمت اروپای شرقی مهاجرت و در قرن هفتم با تضعیف روم در مسقط الراس کنونی ساکن شدند. مورخان کروات ریشه نام کشور خود را خرواتستان یا خرواسی یا همان خراسان بزرگ می دانند. کروات همان خراسان است این را خود مورخان کروات ها یا همان بهتر خرواس یا خراسانی ها می گویند. پس مشخص است که این شیوه دستمال بستن در گردن یا همان کروات ریشه در ایران کهن دارد. با عرض معذرت برای طولانی شدن ولی باید به اطلاع عزیزان می رسید.
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
باز کیهان چی می خواهد!!! بابا چقدر گیر دادین به 88 و فتنه!؟ اون ماجرا تموم شد و مردم هم خیلی چیزها یاد گرفتن. دیگه الان بحث مردم انتخاب یا عدم انتخاب موسوی و کروبی نیست!
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
خدا رحمت کنه امواتت رو،تا میگه فلان جای خیار تلخه کیهان میچسبه به فتنه ۸۸،
محسن محمدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
بله متوجه شدیم که امثال شما خیلی چیزها یاد گرفتید از انتخابات ریاست جمهوری و مجلستان کاملا روشن است این مطلب که فزمودید !!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
احسنت بحث شبیری و خاتمی هم که عده ای برای منحرف کردن مردم از آن کاسبی می کنند هم نیست . شما توجه کنید که کیهان پاسخ می دهد نه شبهه افکنی
پوست نارنج خلال
|
France
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
آی گفتی ؛ اگر کل شبکه های این صدا و سیما برفک پخش میکرد و کیهان سفید چاپ میشد چی میشد ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
عالي گفتي
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
این کیهان سفید عالی بود . مفرح شدم .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
و همه مردم ساکت میشدند
نه؟!
واقعا واست متأسفم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
معلومه بعضیها خر کیف میشدن !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
خیلی خوب می شد پون عده ای راحت به کاسبی شون می رسیدند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
چطوری روحانی (ماجرای بوسیدن دست روحانی توسط نماینده مجلس)
پاسخ ها
نسیم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
هرگاه استاد شدید و دانشجوی سابقتان به رسم ادب دستتان را بوسید،آنگاه می فهمید چطور است
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
خانم نسیم. نظر دادن که اجباری نیست. میتونید ساکت بمونید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
جناب شریعت مداری اظهارات و مقالات شما جز ایجاد تفرقه در کشور هبچ ثمری ندارد ؟!در حالی که بیشترین زمانی که به اتحاد نیاز داریم حالاست لطفا تمامش کن .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
بابا بگذار بعضی ها راحت نانشان را بخورند وگر نه اینطوری تهدید می شوی یادش به خیر کاسبان برجام وقتی می خواستند رای مردم را جمع کنند ، داد می زدند زنده باد مخالف من
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
جناب روجانی همینکه برجام قیمت نفت را ارزان کند و امنیت انرژی اروپا را تامین کند و ایران را به بازار وارداتشان تبدیال نماید کافی است دیگر زیاده خواهی نفرما
پاسخ ها
حبیب
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
برجام تونست بین امریکا و اروپا اختلاف بندازه ، چرا پا روی حق میزارین؟ اگه برجام رو شما بسته ، صدای به به و چه چه تون گوش فلک رو کر کرده بود ، الان بجای اخبار خاشقچی درمورد مزایای برجام صحبت میکردین!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
در برابر تفکر کیهان و خطر افراطی گری چاره ای جز وحدت اصلاح طلبان و حمایت از روحانی نیست ، جدایی اصلاحات از اعتدال خواسته جناح تمامیت خواهست .
ناشناس
|
Turkey
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
۱۰۰ دلار لطف بزرگی است اقای جهانگیری، چه به روز کشور آوردید که فکر می کنید ۱۰۰ دلار خیلی پوله
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
دوست عزیز حقوق یکماه اکثر مزد بگیران کارگر وکارمند است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
دوست عزیر باید حقوق یک ماه کارگر و کارمند صد دلار باشه؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
بزرگترین اشتباه تقسیم بندی افراد به خودی و غیر خودی بود چرا که یکی از عواملی که نمیشود با فساد به طور اساسی برخورد کرد درگیری خودیها به فساد ؟!
سید حسنی3نیک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
فکری به حال ما کن
فشم زیاد نرو تا مجبور به هم نشینی با ایزدان شوی
؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
خدایا مرگ
م.ایلنان
|
Sweden
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
آقاجان؟ کراوات چیه دیگه؟ چرا کاری می کنی که زحمت اساتیدی مانند استادنا حدادعادل بی ارج بشه؟ بی زحمت خبرو تصحیح کن و زین پس به جای واژه مجعول کراوات بگویید «دراز آویز زینتی». به عبارت دیگر جمله این خواهد شد که درازآویز زینتی دکتر شریعتی رو به سه سوت کندن و وزن (وزنه؟) عملی همه با هم چند برابر شد. درازی آون دراز آویز زینتی هم در این ماجرا نقش خوبی ایفا کرد البته... و گفت: سبحان الله.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
کی خیانت و جنایت کرده ؟ اونایی که اختلاس کردن ؟ اونایی که رانت خواری کردن ؟ اونایی که از قدرت سوء استفاده کردن ؟ اونایی که ظاهراً مسلمان بودند و باطناً ...... ؟
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
خیل کثیری از مردم هنوز هم نفهمیده اند که بعضی از مسائل پیش آمده چه ربطی به کیهان و آقای حسین شریعتمداری دارد. منظورم این است که اتفاقا به قطع و یقین میدانند که ربطی به ایشان ندارد و در نظرات مردم هم هست که به صراحتا خواستار عدم دخالت ایشان و رسانه مربوطه اشان هستند. خود آیت الله شبیری زنجانی به صراحت بیان کرده اند که حتی پاسخ نامه آقای یزدی را نخواهند داد و شاگردانشان پاسخ لازمه را خواهند داد چه رسد به امثال کیهان و مسئولش. اکثریت جامعه دفاع جانانه و طرفداری سرسختانه کیهانیان از احمدی نژاد را به یاد دارند و اینک نیز وقتی از رأی ۲۴ میلیونی ایشان با چاشنی تخریب شخص دیگری که زمانی رییس‌ جمهوری بوده و ۲۳ میلیون رأی بی حاشیه هم داشته را بیان می‌کنند مردم بیشتر به یاد دوران سراسر ضرر و خسران ۸ ساله احمدی نژاد نیافتند تا خیانت و فتنه و رخنه و غیره.
ایشان برای اظهار نظر از میهمانی آقای نوری ( آنطور که کیهان مدعی است ) نه از جانب صاحبخانه و نه از جانب میهمانان وکالتی و یا اطلاعی از نیت و قصد و ضمیر هیچکدام نداشته و ندارند. این الله شبیری با مقام رهبری دیدار داشته اند که بعید است اخباری از این دیدار به ایشان برسد و یا اگر برسد اجازه رسانه ای شدن هم داده شده باشد.
پیشنهاد می‌شود ایشان باز نشسته شوند چرا که جمود بر کیهان به عنوان یک رسانه چنان حاکم است که سردبیر ارشدش هنوز در افکار سال‌های دور خود مغروق و از شرایط جدید مغفول و تیراژش مکسور و البته با همه این اوصاف همچنان بلا سؤال و‌مسئولیت، مسئول.
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
من تازه میفمم که فردوسی برای زنده نگهداشتن فرهنگ و زبان ایرانی از دست برخی عرب ها چه خون و دلی خورده بود از یک طرف مزدش را ندادند از طرف دیگر نوشته و مجسمه اش را خراب کردند .
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
چه جالب . شکل لباس . طرز لباس . فرم لباس پس معلوم شد شخصیت میاره . در اصل موضوع که ایشان کرواتی بوده چه فرقی کرده . مثلا میخوای بگی ایشان غرب زده نبوده . هویت ملی ما را داشته . فرقش چیست .‌ مثل این هست که پروفسور سمیعی را بگویند کراوات نزن یا نداشته باش . مردم که با یک جستجو میفهمند . کروات نشان تمیری و شخصیت در سطح سواد هست
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اقای کمالی میشه بفرمایید اگه روحانی اصلاح طلب نیست پس در دلت خاتمی چی کار میکرد لابد اشنایی داشته با اقای خاتمی
یک بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
منقل خانه‌ها پلمب شد

حالا این سه تا رو پلمپ کردند اون 300تا دیگه چی میشوند؟با اون3000تا مواد فروش چکار میکنند؟با 300000معتاد شهر چه میکنند؟
ناشناس رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
آقای هاشم زایی . یا خوابی یا خودت را انداختی بخواب . اگه خوابی میشه بیدارت کرد . اگه نه .دیگه فایده ای نداره.
مملکت از هر نظری که بگی داره فلج میشه به غیر نظامی . اون فقط به خاطر رهبری.
آقای هاشم زایی بحث روحانی و احموی نژاد نیست . بحث سر بدبختی است که روحانی سر ملت اورد بیشتر احمدی نژاد بوده هست .کمی انصاف فردی داشته باش . نه انصاف خدای .روحانی همه را بدبخت کرد. فقط و فقط آزادی در بی ججابی و ... . . تورم بیداد مکنه آقای هاشم زایی کجای اصلاح طلب و اصولگرا هر دو فقط جلو دماغ خود را میبیند و بس . برید دنبال کارتان که خودتان می دانید .
ناشناس
|
United States
|
۰۶:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
امام رضا در دل مردم جا دارد ، یگان حفاظت نمیخواهد
نوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
نماینده دستبوس دست هیچ یک از معلمات رو هم بوسیدی یا نفع نداشته اصلا میگی وقت براشون ندارم
كريم ابادى
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
مهم مهم مهم در مورد تحيرم هاى جديد اگر قرار باش ما نفت بفروشيم پولش را در حسابى ذخيره كنند كه در دسترس ما نباشد بهتر است خودمان نفت را ذخيره كنيم ونفروشيم تا قيمت ها بالا رود و با همان مقدارى كه ميتوانيم پولش را بگيريم نفت بفروشيم وبا قيمت بالا ،بخاطر كمبود نفت ايران ،
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اوه! چه نابغه ای هستی کریم آبادی ! مواظب باش یه وقت سیا ندزددت
كريم ابادى
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
مهم مهم مهم در مورد تحيرم هاى جديد اگر قرار باش ما نفت بفروشيم پولش را در حسابى ذخيره كنند كه در دسترس ما نباشد بهتر است خودمان نفت را ذخيره كنيم ونفروشيم تا قيمت ها بالا رود و با همان مقدارى كه ميتوانيم پولش را بگيريم نفت بفروشيم وبا قيمت بالا ،بخاطر كمبود نفت ايران ،
شبدیزم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
نمايندهی مجلس اگردست بوسی دولت رانکند،شغل آینده اش چطور جور شود ؟!
ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
منم حاضرم دست وپای این ریس جمهورو ببوسم اگه اقای کنند یه کاری برای من بدبخت بیکار خانه نشین با دو تا محصل جور کند تا منم شرمنده زن وبچه هام نشم این بنده خدا فکر فردای خودش هست چرا شما انقدر نکته بین شدین
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
مدیران صداوسیما یکبارهم که شده حرف مردم راگوش کنند .گرچه تعداد شبکه ها افزایش یافته است اما کیفیت برنامه ها تغییری نکرده .وقتی صداوسیماازکمبود بودجه بقول خودشون رنج می برند چرااینهمه شبکه ایجاد کرده اند که مخاطبی ندارد .بسیاری ازشبکه هابه پخش فیلم وسریال تکراری مشغولند د بهترنبود هزینه چندین شبکه بی کیفیت راخرج چهارشبکه تخصصی میکردید .اگرباز به بخش خصوصی اجازه تاسیس کانال میدادند یک چیزی وگرنه باسیاستی که صداوسیمادارد درجذب مخاطب موفق نخواهد بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
خدمت شما بزرگوارن وهم وطن های عزیز عرض کنم این روزها دست بوسیدن ها یعنی بیمه شدن یه عمر این ینده خدا هم خودشو بیمه کرد این نماینده محترم خواست عرض ازادتی کند تا فردا روزی تو شرکت نفت بیمه بشه حالا هی شما چرا جوش میارین من نمیدونم چه حکایتی دارع
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
به نظرم نماینده محترم کار خوبی کرده با توجه به وضعیت اقتصادی باید یکنفر هم از کمسیون اقتصادی جای مناسبی را می بوسید
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اصلاح طلبان از روحانی عبور بکنند یا نکنند مهم نیست ؛ مهم این است که حنایشان در جامعه بسیار کم رنگ شده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
با حاج حسین آقا شریعتمداری ذهن خوانی کرد!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
"13آبان اتفاق جدیدی نمی افتد"

کاملا صحیح است... اتفاق جدیدی نمی افتد... همان گرانی که میدانیم چیست یا بیکاری، رانت خواری ، سواستفاده های ارزی، قسط وام، یارانه بی ارزش !!! بدبختی، پول دوا دکتر... حالا پولش یک طرف فیس و افاده پرسنل درمانگاه و بیمارستان دولتی، رشوه، پبیچارگی، بلایای آسمانی و زمینی! اداره دارایی که یقه آدمو تا حد خفه شدن گرفته... لیسانسها و فوق لیسانسهای الکی آبکی آزاد و پیام نور و ر... کم سوادهای آویزان از دستگاههای اداری... بازنشسته هایی که خوب دور می زنن! جوانان بلاتکلیف که در انتظار فقط یک شغل بخور نمیر پیر میشن، متدینین محترمی که سنسورهاشون فقط به حجاب و کراوات حساس هست! همه این ها را میدانیم چیست همینا اتفاق میفتن که قبلا هم بودن!!!
حالا تابناک عزیز منتشر نمیکنی میگی تشویشه! اما خودتم میدونی که حقیقت هست...
بجایی رسدیم که نه نشر اکاذیب بلکه نشر اصادیق هم شده جرم!!!
تریلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
باز خوب بود دستشو بوسید
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
خحخخحخخحخخ... ایول
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
عقل این را حکم می کند اگر کسی نمی خواهد این موضوع را بپذیرد در یک کلام نان به نرخ روز خور است
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
دست بوسی که سهل است افرادی هستند که پای را برای دستیابی به قدرت و ثروت می بوسند. آقای یوسفیان ملا مدرک خود را از دانشگاه هاوایی گرفتند. چطور ممکن است آقای روحانی استادراهنمای ایشان باشند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
ای شهاب سنگ بیا ما را از دست این مسئولین نجات بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
ای شهاب سنگ بیا ما را از دست این مسئولین نجات بده
محسن
|
United States
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اگر صدا وسیما چندین وچند کانال داخلی و بی مصرف خود را حذف میکرد
و سه الی چهار کانال پربار و قشنگ و 24 ساعته تحویل اجتماع میداد آنوقت میتوانستیم بگوئیم صدا وسیما پرمدعای ما بر اقتصاد مقاومتی عمل کرده است والا از صدا وسیما چیزی جز شعار و شعار وشعار ساخته نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
شغل خوبیست. قبلا به ذهنم رسیده بود. سگ گردانی
وحید
|
United Arab Emirates
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
کلا این حاج حسین شریعتمداری اگر لازم باشه خودش جای بعضیها جایی میره ... یا جایی نمیره ... اصلا میگه اون طرف خودش نمیدونسته که جایی رفته یا نرفته من بیشتر از اون میدونم که اون دوست داشته طرف را ببینه یا نه ...!!!!
R.F
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
من موندم این سید محمد خاتمی چجوری مدیر مسئول کیهان اذیت کرده که اینطور کینه ورزی می کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
مشکل نامه اقای یزدی به اقای شبیری وبالعکس نیست مشکل وضعیت بد اقتصادی مردم ودین گریزی نسل جوان است به جای این فرعیات به مشکل اساسی مردم توجه کنید
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
پیاده روی اربعین حسن روحانی آمدنیوز روح الله زم بورس تهران نفتکش SABITI سامانه تردد زائرین جام جهانی والیبال حسین فریدون
آخرین اخبار