بازدید 4352

اردوی تیم امید پس از دعوا با کی روش تعطیل شد

کد خبر: ۸۴۳۰۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳ 15 October 2018

پس از جاروجنجال‌ها و دعواهای اخیر با کادرفنی تیم فوتبال بزرگسالان، اردوی تیم امید امروز تعطیل می‌شود و بازیکنان به باشگاه‌های خود بازخواهند گشت.

به گزارش تابناک ورزشی، حمید استیلی در حاشیه تمرین امروز تیم امید گفت: باشگاه‌ها به ما زنگ می زنند و به بازیکنان‌شان احتیاج دارند. استقلال، پرسپولیس، پدیده و اکثر باشگاه‌ها یا با من یا با کرانچار تماس می‌گیرند و می‌گویند که بازیکنان را می‌خواهند. شرایط استقلال و پرسپولیس خاص‌تر است. آنها بازیکن هم ندارند که تمرین کنند.

مدیرتیم فوتبال امید ادامه داد: امروز تصمیم بر آن شد که بعد از تمرین صبح، بازیکنان را در اختیار باشگاه‌ها قرار بدهیم تا فیفا دی بعدی که با عمان بازی داریم. قرار بود اردوی تیم امید ادامه داشته باشد، اما باشگاه‌ها به بازیکنان‌شان نیاز دارند، به خصوص استقلال و پرسپولیس که ظاهرا بازیکن برای تمرین کردن ندارند، به همین دلیل، امروز آنها را در اختیار باشگاه‌‌های‌شان قرار می‌دهیم. در فیفا دی بعدی هم به قطر برویم و امیدوارم اردوی خوبی در آن جا داشته باشیم.

استیلی در خصوص برگزاری تمرینات در زمین‌های مختلف و اینکه ظاهرا قرار شده تیم امید از این پس، تمریناتش را در پژوهشگاه نفت برگزار کند، به تسنیم گفت: آقای آزاد که مدیر اجرایی تیم است، با مسئولان پژوهشگاه نفت تماس گرفت و با توجه به اینکه تمرینی در آن برگزار نمی‌شد، از آنها خواست که زمین تمرین را در اختیار ما قرار دهند که موافقت کردند. وقتی کیفیت زمین خوب باشد، کیفیت تمرین هم بهتر خواهد شد. با توجه به اینکه، تیم ملی به کمپ رفته، اینجا خالی شده و راحت‌تر می‌توانیم تمرینات را انجام دهیم. امیدوارم برنامه‌های ما دقیقه نودی نباشد، مثل بازی با عراق که این تیم برای برگزاری بازی انصراف داد و برنامه‌های مان را بهم ریخت.

استیلی در خصوص اینکه آیا قرار است بازیکنان جدیدی به اردوهای تیم امید دعوت شوند یا نه، تصریح کرد: از روزی که شروع کردیم، بالغ بر 200 بازیکن را دیده‌ایم. قطعا درهای تیم امید را نمی‌بندیم و بازیکنی که مستعد باشد را، دعوت خواهیم کرد. ر حال حاضر سه لژیونر به ما اضافه شده‌اند که کیفیت تیم را بالا می‌برند. در بازی‌های آسیایی، دو سه بازیکن ما را می‌خواستند، اما آنها عجله نکردند و گفتند زمان داریم که باز هم بازی‌های ما را ببینند. زمان سخت ما، انتخاب نفرات است. کادر فنی قرار است برای اردوی بعدی هم 30 بازیکن داشته
باشد.

مدیر تیم فوتبال امید در واکنش به انتشار موضوعی از سوی محمد آقاجان‌پور بازیکن تیم امید در صفحه شخصی‌اش گفت: این موضوع را چلنگر (مترجم کرانچار) به من گفت. این بازیکن حتما باید به پلیس فتا شکایت کند. او بچه سلامت و خیلی خوبی است. خودش گفته این صفحه برای من نیست و از من پرسید باید چه کار کنم؟ گفتم برو به پلیس فتا شکایت کن.

استیلی در رابطه با حواشی بوجود آمده برای استفاده از ساختمان پک عنوان کرد: روز گذشته، جلسه‌ای با مهدی تاج برگزار و درباره این مسائل صحبت کردم. قرار شد هر زمان که نیاز به پک باشد، نامه رسمی بدهیم. پک برای تمام تیم‌های ملی است. قطعا اولویت برای تیم ملی بزرگسالان است و سپس بقیه رده‌ها. باید کمی مدیریت شود تا تداخلی برای استفاده از مجموعه بوجود نیاید. این موضوع مستلزم این است که به همدیگر آسیب نرسانیم.

استیلی در مورد اینکه کارلوس کی‌روش گفته که درِ اتاق او به روی همه باز است و بهتر است با او صحبت کنند، گفت: صد در صد با او صحبت خواهیم کرد. همه زیر مجموعه فدراسیون فوتبال هستیم و از روز اول، هم من و هم کرانچار تعامل داشتیم. اولویت اصلی تیم بزرگسالان است و اکنون برای جام ملت‌ها آماده می‌شوند. اگر بین امید و بزرگسالان تعامل باشد، اتفاقات خوبی می‌افتد. اینها (بازیکنان تیم امید) آینده تیم ملی بزرگسالان هستند. همه ما تلاش می‌کنیم پرچم کشورمان بالا برود. وحدت و یکدلی کمک زیادی می‌کند.

وی در واکنش به صحبت‌های روز گذشته کی‌روش که گفته افراد دروغگو را از تیم امید اخراج کند اظهار داشت: کادر ما فوق‌العاده هماهنگ هستند و رزومه خوبی دارند. با بچه‌ها حرف زدم و صحبت خاصی مطرح نشده است. امیدوارم همدلی ایجاد شود. کرانچار رزومه خوبی دارد و رضا شاهرودی و سهراب بختیاری‌زاده هم بازیکنان جام جهانی بوده‌اند. شاخصه اصلی تیم ما، اخلاق و رفتار است. این شاخصه از منِ مربی به بازیکن انتقال پیدا می‌کند. بازیکنی داشتیم که اخلاق را رعایت نکرد و کنارش گذاشتیم یا بازیکنی بوده که در بازی‌های آسیایی مشکل ایجاد کرد و او را برگرداندیم. بنابراین، اخلاق و رفتار برای کادر فنی اولین چیز است.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو