بازدید ۴۶۶۹۵
هزار و سیصد و سی و دومین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: همراهان بیمار شیروانی به عوامل اورژانس حمله کردند/مهم‌ترين خبر یک سال گذشته شورای شهر چه بود؟ /نقویان: رفتار طلبه‌های تازه به میدان آمده‌ را نباید به حساب همه روحانیت گذاشت و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۳۴۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۳ 15 September 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

ونزوئلا؛ کشوری که تورم ۸۲۷۶۶ درصدی را می‌گذراند!

اقتصاد ونزوئلا از سال ۲۰۱۴ که سقوط قیمت‌های نفت اجازه نداد این کشور آمریکای جنوبی بتواند سیستم سوسیالیست خود را با سوبسیدها و کنترل قیمت، حفظ کند، دائما در حال بدتر شدن است. حالا با فروپاشی اقتصاد وابسته به نفت ونزوئلا، ابرتورم در این کشور با سرعتی باورنکردنی رو به افزایش است. چندی پیش کنگره مخالفان ونزوئلا اعلام کرد که تورم ۱۲ ماه منتهی به ماه ژوئیه ونزوئلا به ۸۲۷۶۶ درصد رسیده است؛ بنابراین، با تداوم بحران اقتصادی و تورم شدید در ونزوئلا، رئیس‌جمهوری این کشور دستور حذف 3 صفر از واحد پول ملی این کشور «بلیوار» را صادر کرد. صندوق بین‌المللی پول پیش‌بینی کرده است که نرخ تورم این کشور تا پایان امسال به یک میلیون درصد هم برسد. تورم تنها در ماه ژوئیه ۱۲۵ درصد بوده است که ۳.۴ درصد کمتر از تورم ماه ژوئن است./ خبرآنلاین

همراهان بیمار شیروانی به عوامل اورژانس حمله کردند

عوامل اورژانس 115 شیروان که دیشب با تماسی تلفنی، در منزل یک بیمار حضور یافته بودند، مورد حمله خانواده وی قرار گرفتند که منجر به مصدومیت یکی از آنان شد.خانواده بیمار بدون توجه به نیاز تخصصی بیمار، درخواست انتقال وی به بیمارستان را داشتند و وقتی با امتناع عوامل اورژانس رو به رو شدند، شروع به فحاشی کرده و با آنان به شیوه نامناسبی برخورد کردند. در این حادثه، شیشه های آمبولانس شکسته شده و در درگیری فیزیکی، یکی از تکنسین های اورژانس از ناحیه بینی صدمه دید./ ایرنا

ظریف، اروپا را به افزایش غنی‌سازی اورانیوم تهدید کرد

وزیر خارجه ایران تهدید کرد، در صورتی که اتحادیه اروپا در برخورد با خروج آمریکا از توافق اتمی با ایران (برجام) همچنان "منفعلانه" برخورد کند، ایران ممکن است غنی‌سازی اورانیوم را افزایش دهد. به گزارش خبرگزاری آلمان، محمدجواد ظریف در گفت‌وگو با هفته‌نامه آلمانی اشپیگل گفت: «اروپایی‌ها و دیگر امضاکنندگان [برجام] باید برای جبران تحریم‌های آمریکا دست به کار شوند.» ظریف گفت، اگر "تعادل میان دادن و گرفتن" به هم بخورد ایران واکنش نشان خواهد داد. این واکنش به گفته او لزوما خروج این کشور از برجام نیست‌، بلکه می‌تواند این باشد که این کشور دیگر "چندان به آن عمل نکند" و یکی از امکانات این است که دوباره به غنی‌سازی اورانیوم شدت بخشد.

بازار فعلی بهشت خودروسازان است

نجفی، رئیس هیأت تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی کشور: اگر فرض این باشد که تغییر مرجع قیمت گذاری کالا برای افزایش قیمت به نفع تولیدکننده است با آن مخالفم چون فضای موجود باید، بهشت خودروسازان باشد. در عرصه جهانی در اختیار گرفتن بازار فروش و رسوخ در بازار همواره از آرزوهای شرکت های خودروساز است. پس همان طور که این روزها در اخبار گفته می شود برای ثبت نام چند ده هزار خودرو، چند صد هزار نفر ثبت نام می کنند. مفهوم این اتفاق این است که خودروساز هیچ زحمت و مشکلی برای جذب مشتری ندارد و از این بابت خیالش آسوده است. علاوه بر آن گلوگاه دوم هر تولیدکننده ای مسأله نقدینگی است. وقتی برای هر دستگاه خودرو صف کشیده می‌شود و چند ده بلکه چند صد نفر ثبت نام می‌کنند و پول اولیه را به حساب شرکت خودروساز واریز می‌کنند، یعنی شرکت خودروساز از ناحیه تامین نقدینگی هم آسوده خاطر است./ایسنا

مهم‌ترين خبر یک سال گذشته شورای شهر چه بود؟

محمد جواد حق شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران درباره مهمترین خبر یک سال گذشته در حوزه فرهنگی و اجتماعی مدیریت شهری گفت: مهمترین خبر حوزه فرهنگی در شورای شهر در سال گذشته، کاهش بودجه بود و بالغ بر 350 میلیارد تومان از اعتبارات معاونت فرهنگی در بودجه شهرداری کاهش یافت. در نهایت 3.5درصد از بودجه معاونت ها را به این حوزه اختصاص دادیم. او در پاسخ به خبرنگار خبرآنلاین که پرسید، شاهکار اقدامات کمیسیون شما در یک سال گذشته چه بود، گفت: مهمترین اقدام ما این بود که طرح تحقیق و تفحص از مؤسسه همشهری را شروع کردیم. حق شناس ادامه داد: برای اولین بار شاهد تقویت جایگاه نوروز خوانی و استقبال از بهار به عنوان سنت های شهر تهران بودیم.

انتقاد شدید سلیمی نمین از صداوسیما

عباس سلیمی‌نمین در یادداشتی نوشت: متأسفانه دست اندرکاران رسانه ملي در چنین ایامی که بیش از هر زمان به وحدت نیازمندیم در روز اول محرم از مداحی مستند پخش می کند که نماد ساختارشکنی و ورود به عرصه ای کاملاً بیگانه با سیاست ورزی است. کسی که هم در دولت گذشته به دلیل کم ظرفیتی در هضم مسائل سیاسی حکم قتل صادر کرده است و هم در دولت کنونی، بر اساس کدام فراگیری به عنوان شاخص در رسانه ملی مطرح می‌شود؟!/نامه نيوز

هشدار دادستان تهران به خودروسازان

عباس جعفری‌دولت‌آبادی به شرکت‌های قطعه سازی و خودروسازی هشدار داد و گفت: شرکت‌های قطعه سازی و خودروسازی حق ندارند کاری کنند که اولا انحصار ایجاد شود و ثانیا این انحصار منجر به کمبود کالا و توقف تولید خودرو شود. برخی از شرکت‌های قطعه سازی در دادستانی پرونده دارند که این پرونده‌ها مفتوح است. این شرکت‌ها در گذشته سعی کردند با انحصار در تولید برخی از قطعات، امروز از این انحصار استفاده کنند. چندین گزارش از رسانه‌ها در زمینه نگهداری و دپوی خودروها پخش شد و همچنین بر اساس گزارش پلیس مبنی بر شناسایی دو انبار بزرگ نگهداری خودرو، روز چهارشنبه گذشته یکی از معاونین خود را به یکی از این انبار‌ها اعزام کردم و مطابق بررسی‌ها مشخص شد که در هر دو انبار خودرو‌هایی که قطعات آن‌ها ناقص است، نگهداری می‌شود./ عصرخودرو

تاج: شاید درصد جانبازی‌ام با نظر پزشک بیشتر شود

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در جدیدترین اظهار نظر خود پیرامون بازنشستگی و درصد جانبازی‌اش گفته است که شاید با نظر پزشک درصد جانبازی‌اش افزایش یابد. او در بخشی از این گفت‌وگو در پاسخ به این که «شما در برنامه شبکه یک هم به صراحت اشاره داشتید که درصد جانبازی‌تان حدود ۵۰ درصد است» گفت: بله دقیقا. من با توجه به این که در ۱۰ سال گذشته در کمیسیون حاضر نشده‌ام با توجه به ضایعات به وجود آمده در لگن و ضرورت تعویض لگن، با توجه به نظر پزشک متخصص ممکن است تغییراتی در درصد جانبازی‌ام پدید آید. من به همین دلیل در آن برنامه اشاره کردم که درصد جانبازی‌ام حدود ۵۰ درصد است و مباحث و شایعات دیگر، عاری از واقعیت است. بهترین پاسخ در این زمینه در مصاحبه دکتر طائبی مدیر کل محترم کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران وجود داشت که تمام بحث را بیان کردند. من هرگز در همه این سال‌ها هیچ گاه از بحث جانبازی هیچ گونه استفاده مادی و غیرمالی نبرده‌ام و نخواهم کرد.

اگر روحانی تیم اقتصادی را ترمیم کرده بود، کار به اینجا نمی رسید

عبدالرضا هاشم‌زایی در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره استیضاح‌های مطرح در مجلس شورای اسلامی گفت: این استیضاح‌ها چند علت دارد. یک مسأله آن عدم ارتباط و تعامل رئیس‌جمهور با مجلس در این چندسال گذشته است. مجلس احساس می‌کند که آقای رئیس جمهور به خواسته‌های مردم که به وسیله نماینده‌ها به دولت منتقل می‌شود، بی‌اعتنا است. وی با اشاره به نطق نمایندگان مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: همه نمایندگان از آقای رئیس‌جمهور می‌خواهند که تیم اقتصادی تغییر کند و تیمی جدید با رویکردی دیگر وارد عرصه اقتصادی کشور شود که جسارت داشته باشند اما این کار انجام نمی‌شود، یعنی اگر آقای رئیس‌جمهور تیم اقتصادی خود را ترمیم کرده بود کار به اینجا نمی‌‌رسید که هر روز یک وزیر استیضاح شود.

دادستان کرج: مدیرکل سابق بنیاد مستضعفان البرز دستگیر شد

حاجی رضا شاکرمی گفت: مدیرکل سابق بنیاد مستضعفان استان البرز به اتهام اخذ رشوه دستگیر و با قرار بازداشت موقت در بازداشت بسر می‌برد. دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از دستگیری مدیرکل سابق بنیاد مستضعفان استان البرز به اتهام اخذ رشوه خبر داد. وی در تشریح جزئیات این پرونده اظهار کرد: این فرد که تا تیرماه سال جاری مدیرکل بنیاد مستضعفان استان بوده است با همکاری تعدادی از کارمندان بنیاد در ازای فروش زمین‌های مرغوب با ارزیابی غیرواقعی و تخفیف قابل ملاحظه‌ای مبالغی را به عنوان رشوه از خریداران دریافت می‌کند. این مقام قضایی در استان البرز در ادامه افزود: با وصول گزارش و ارجاع پرونده اقدامات قضایی جهت کشف و جمع آوری دلایل متهمان آغاز و با تکمیل تحقیقات و جمع آوری مستندات این فرد دستگیر که در اظهاراتش ضمن اقرار به دریافت مبالغی مواردی را در رابطه با دیگر متهمان اعلام نموده است.

رسوایی تازه‌ای برای اعضای شورای شهر

رئیس شورای اسلامی شهر دیر از توابع استان بوشهر گفت: حبیبه فخرایی، عضو این شورا که به اتفاق خواهر بیمارش به مرکز بهداشت درمان این شهر مراجعه کرده بود، پس از مشاجره لفظی با پزشک، همدیگر را مورد ضرب و شتم قرار دادند. این اتفاق ناخوشایند پس از تجویز نسخه از سوی پزشک برای بیمار رخ داد که بیمار و عضو شورا معتقد بودند داروی نوشته شده برای آنها صحیح نیست.

جزئیات تعرض به سفارت ایران در پاریس

شبکه خبر در پایگاه خبری خود نوشت: این حادثه که عصر دیروز رخ داد، حدود 15 نفر از عناصر این گروهک تروریستی با اهانت به پرچم مقدس جمهوری اسلامی، اقدام به پرتاب سنگ و اشیای مختلف از جمله لوازم کامپیوتر، کپسول آتش نشانی و ... کردند و شیشه های ساختمان سفارت را شکستند.پلیس فرانسه از صبح روز جمعه از تحرکات این افراد خبر داشت و به مسئولان سفارت نیز اطلاع داده بود، اما درست در زمانی که عناصر گروهک تروریستی کومله در مقابل سفارت حاضر می شوند، ماموران پلیس اطراف سفارت را ترک می کنند!پس از پایان نمایش متعرضان به سفارت ایران، ماموران پلیس بار دیگر به محل خدمتشان باز می گردند.عناصر گروهک تروریستی کومله، تاکنون بارها با اقدامات تروریستی در مناطق غربی ایران، موجب ناامنی و شهادت بسیاری از هموطنانمان شده اند.در یکی از اقدامات اخیر این گروهک که 29 تیرماه رخ داد، اشرار و تروریست ها که مقر آنها در کردستان عراق است، به پاسگاه مرزی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران در روستای «دری» مریوان حمله کردند و 11 تن از نیروهای امنیتی کشورمان را به شهادت رساندند.در پاسخ به این اقدامات کور تروریستی، یگان موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شنبه گذشته(17 شهریور) محل استقرار و جلسه سران حزب منحله موسوم به دموکرات کردستان ایران(HDK) از دیگر گروهک های جنایتکار و مرکز آموزش تروریست های وابسته در منطقه کردستان عراق را با هفت فروند موشک زمین به زمین کوتاه بُرد، هدف قرار داد.

نقویان: رفتار طلبه‌های تازه به میدان آمده‌ را نباید به حساب همه روحانیت گذاشت

حجت‌الاسلام ناصر نقویان: روحانیت مثل بقیه اقشار به بخش های مختلفی تقسیم می شود. یک عده که تعدادشان هم زیاد نیست اینها در بدنه حاکمیت هستند. برخی منافع‌شان آنجاست مجبورند از این منافع دفاع کنند حتی حق را ناحق جلوه بدهند، ناحق را حق جلوه بدهند که آن پست را داشته باشند.یک عده دیگر طلبه‌های تازه به میدان آمده‌ای هستند که نه سواد علمی، نه فقهی وتاریخی بالایی دارند و نه تقوای بالایی دارند. مثل دانشجوهای ترم دوم و سوم که همدیگر را آقای دکتر و مهندس هم صدا می کنند.اینها را نباید به پای روحانیت بگذاریم. می ماند آن بخش اصیل و عمیق این قشر. در این بخش هزینه های زیادی دارند می دهند. خیلی ها از بسیاری از مواهب و منافعشان افتادند.

ستاد تنظیم بازار واردات فوری پوشک را تصویب کرد

ستاد تنظیم بازار در آخرین نشست خود تصویب کرد که برای رفع مشکل افزایش تقاضای ناشی از فضای روانی، ماده اولیه «تیشو» که از خمیر کاغذ به دست می آید و پوشک آماده با قید فوریت از محل واردات برندهای معتبر تأمین شود./ایرنا

تازه‌ترین اقدام سربازان گمنام برای مبارزه با اخلالگران

وزارت اطلاعات روز شنبه با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که از خروج غیرقانونی ارز توسط شبکه هرمی فایننشیال جلوگیری شد.به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، در این اطلاعیه آمده است: با تلاش گسترده سربازان گمنام امام زمان(عج) در ادارات ‌کل اطلاعات استان فارس و هرمزگان و به منظور صیانت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از هرگونه اخلال در نظام اقتصادی کشور، تعداد 18 نفر از لیدرها و اعضای فعال دسیسه هرمی و کلاهبردارانه جدید با نام فایننشیال (financial)، دستگیر و پرونده تخلفات آن‌ها به مراجع قضایی ارجاع شد.در این اطلاعیه تاکید شده است: این افراد با استفاده از روش‌های اغواگرایانه اقدام به جذب سرمایه افراد و کلاهبرداری از آن‌ها و همچنین راه‌اندازی چندین هرم و زنجیره انسانی کرده و مبالغ قابل توجهی ارز از کشور از طریق صرافی‌های غیرمجاز و یا به صورت فیزیکی خارج کرده بودند.در این اطلاعیه آمده است: با تشکر از هوشیاری و اقدام به موقع در اطلاع‌ رسانی اخبار به ستادهای خبری از مردم شریف و ولایتمدار درخواست می‌شود با عنایت به شکل‌گیری مجدد دسیسه‌های هرمی با ترفندهای جدید و کلاهبرداری آن‌ها و احتمال مال باخته شدن افراد، پیش از هرگونه سرمایه‌گذاری در طرح‌هایی از این قبیل، اطلاعات لازم را کسب کرده و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را به شماره 113 اعلام کنند.این اطلاعیه می افزاید: ضمناً به افراد سودجو نیز هشدار داده می‌شود که فعالیت‌های آنها مورد رصد است و در صورت انجام اقدامات غیرقانونی با آن‌ها قاطعانه برخورد خواهد شد.

«صدای اصلاحات» توقیف شده است؟

سردبیر روزنامه «صدای اصلاحات» گفت: شب گذشته دادستانی به دفتر روحانیت دستور داد تا مدیر مسئول روزنامه را به دادسرا احضار کند و یکسری رسانه‌ها بر همین اساس فکر کردند که این روزنامه توقیف شده است. «سیدهادی کسائی زاده» در گفت‌وگو با فارس، درباره توقیف این روزنامه گفت: روزنامه صدای اصلاحات توقیف نشدهاست و روزنامه‌مان فردا منتشر خواهد شد.وی در ادامه با اشاره به خبری که در رسانه‌ها منتشر شده است، گفت: دیشب ساعت ۲۲:۳۰ دادستانی به دفتر روحانیت دستور داد تا مدیر مسئول روزنامه را به دادسرا احضار کند و یکسری رسانه‌ها بر همین اساس فکر کردند که این روزنامه توقیف شده است و با تیتر توقیف شد خبرهایشان را منتشر کردند. کسائی‌زاده ادامه داد: بر همین اساس فردا ساعت ۸ صبح مدیر مسئول روزنامه به دادسرای ویژه روحانیت احضار شده است و به عنوان مطلع و کسی که توضیحاتی را باید ارائه دهد در دادگاه حاضر شده و نتیجه‌اش را در اختیار شما قرار می‌دهیم. هفته گذشته گزارشی از ماجرای تغییر جنسیت دختری روستایی در روزنامه صدای اصلاحات چاپ شد که این مطلب واکنش‌های زیادی از سوی برخی چهره ها و حتی نهاد‌های مختلف داشت. این مطلب درست در روز سوم ماه محرم که منسوب به حضرت رقیه (س) است، با تیتر «رقیه پس از ۲۲ سال مهدی شد» در صفحه یک روزنامه صدای اصلاحات به چاپ رسید و این شائبه را پیش آورد که این نشریه عمداً در روزی که مزین به نام دردانه سید‌الشهدا (ع) است چنین تیتری را منتشر کرده است.

احمدی‌نژاد باز هم از پشت مشایی درآمد

محمود احمدى نژاد گفت: اگر مشایى حکم بقایى را آتش نمى زد، من آتش مى زدم!به گزارش نواندیش در فیلمى که هواداران رئیس جمهور سابق منتشر کرده اند، او در جمع چند نفر از هوادارانش مطابق رویه گذشته اش، قاطعانه از بقایى و مشایى حمایت مى کند.در بخشى از این فیلم که زمانش به قبل از تاریخ اعلام حکم اخیر محکومیت اسفندیار رحیم مشایى برمى گردد، احمدى نژاد با قسم به لفظ جلاله مى گوید: اگر مشایى حکم بقایى را آتش نمى زد، من آتش مى زدم!

دختر وزیر سابق بازداشت شد

دادستان تهران با اشاره به پرونده دختر یکی از وزرای سابق، گفت: این پرونده در دادسرای اقتصادی تکمیل و متهم آن بازداشت شده است.عباس جعفری دولت آبادی در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در رابطه با پرونده‌های اخیر اقتصادی از برگزاری دو جلسه طی امروز در رابطه با شعب ویژه و همچنین خودروسازان خبر داد و گفت: در این جلسه خودروسازان در رابطه با مشکلات تامین ارز با توجه به افزایش قیمت ارز، تامین قطعات با توجه به اینکه برخی شرکت‌های قطعه سازی قطعات را تحویل نمی‌دهند، انبارکردن خودرو‌های مختلف که مکررا از رسانه‌ها پخش شده بود و همچنین قیمت خودرو مسائلی را بیان کردند.

استیضاح وزیر نفت در مجلس کلید خورد

عضو هیأت رئیسه مجلس اعلام کرد طرح استیضاح بیژن زنگنه وزیر نفت در مجلس کلید خورد. احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در گفت‌وگو با فارس در این زمینه توضیح داد: تعدادی از نمایندگان مجلس قبلاً طرح استیضاح وزیر نفت را ارائه کرده بودند که آقای وزیر با حضور در جلسه کمیسیون انرژی به نمایندگان استیضاح‌کننده قول‌هایی برای پیگیری موارد مورد نظر آنان را داده بود. امیرآبادی تصریح کرد: با توجه به اینکه در حال حاضر پتروشیمی‌ها مواد اولیه کارخانه‌ها را به درستی تأمین نمی‌کنند، لذا تعدادی از نمایندگان گفته‌اند که دوباره می‌خواهند استیضاح وزیر نفت را پیگیری کنند.وی همچنین گفت: این نمایندگان به وزیر نفت مهلت داده بودند تا به قول‌هایش عمل کند اما وزیر به قول‌هایش عمل نکرده است و از طرفی به دلیل عدم همکاری پتروشیمی‌ها با تولیدکنندگان، این نمایندگان استیضاح‌کننده گفته‌اند استیضاح وزیر نفت را پیگیری خواهند کرد.

نظری: تلاش می‌کنیم کروبی دبیرکل بماند

رئیس کمیته تبلیغات و اطّلاع‌رسانی حزب اعتمادملّی گفت: در کنگره پیش روی، تلاش‌ خواهیم کرد انتخابات شورای مرکزی را به شیوه‌ای برگزار کنیم که کم‌ترین احتمال برای اینکه آقای کروبی را نداشته باشیم، پیش بیاید.حجّت نظری، رئیس کمیته تبلیغات و اطّلاع‌رسانی حزب اعتمادملّی درباره احتمال جداشدن مهدی کروبی از حزب اعتمادملّی در پی برگزاری مجدد کنگره حزب گفت: در کنگره قبلی تمام تلاش‌مان را کردیم تا کنگره را طوری پیش ببریم که هیچ مشکلی برای دبیرکلی آقای کروبی پیش نیاید. امّا وزارت کشور، تمدید اعضای شورای مرکزی با روش قیام و قعود را قبول نکرد و انتخاب اعضای شورای مرکزی حزب اعتمادملّی را منوط به برگزاری کنگره جدید کرد.وی ادامه داد: در کنگره پیش روی هم تلاش خواهیم کرد انتخابات شورای مرکزی را به شیوه‌ای برگزار کنیم که کم‌ترین احتمال برای اینکه آقای کروبی را نداشته باشیم، پیش بیاید.نظری با بیان اینکه حتماً تلاش خواهیم کرد تا کروبی از طریق اطرافیان، با رغبت، کاندیداتوری‌ خود را برای عضویت در شورای مرکزی حزب اعلام کند، تصریح کرد: از طرفی، تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا بعد از اینکه حتماً وی با رأی بسیار بالای اعضاء، انتخاب خواهد شد، وزارت کشور هم انتخاب وی را تأیید کند./فارس

مطهری: شمر امروز ترامپ است

علی مطهری در روزنامه اعتماد نوشت: استاد شهید آیت‌الله مطهری در روز عاشورای سال 1348 در حسینیه ارشاد تهران ضمن بحث «عنصر امر به معروف و نهی از منکر در نهضت حسینی» به کارنامه ما در امر به معروف و نهی از منکر پرداختند و از آنجا وارد مساله فلسطین و کارنامه ما در این موضوع شدند و از جمله فرمودند: «امروز باید در و دیوار این شهر با شعار فلسطین می‌لرزید» و از شعارهای بی‌محتوا و بی‌خاصیت انتقاد کردند. استاد مطهری معتقد بود بزرگداشت واقعه کربلا نباید به صورت یک عادت و یک سرگرمی دربیاید به طوری که برای امروز ما اثری نداشته باشد، زیرا در این صورت یزیدها و ابن‌زیادها و عمرسعدها هم در چنین مجالسی شرکت می‌کنند، همان‌طور که شاه مخلوع نیز هر سال روز عاشورا در مدرسه سپهسالار در مراسم عزاداری عاشورا شرکت می‌کرد...بلکه این واقعه باید الهام‌بخش این پیام باشد که هر گاه ما در شرایط امام حسین علیه‌السلام قرار گرفتیم باید همان کاری را بکنیم که او کرد، زیرا او را امام و پیشوا و الگو و نمونه برای خود می‌دانیم که تا حد امکان باید خود را مطابق این الگو و نمونه بسازیم. لذا آن شهید عزیز در آن سخنرانی فرمود: «شمر امروز موشه‌دایان است، شمر امروزت را بشناس، شمر 1400 سال پیش مرد.» و موشه‌دایان نخست‌وزیر وقت اسراییل بود.در محرم امسال باید بگوییم «شمر امروز ترامپ است» زیرا او تمام قد در مقابل اسلام ایستاده است و به یک معنی آب را به روی سپاه اسلام بسته است. او امروز به ما می‌‌گوید اشغال فلسطین را به رسمیت بشناسید و از آرمان آزادی فلسطین دست بردارید تا من روابط مالی و بانکی دنیا با شما را به حال عادی درآورم. می‌گوید از مظلومان یمن حمایت نکنید تا من تحریم‌ها را بردارم؛ مرا در سوریه و عراق و لبنان آزاد بگذارید تا به شما رفاه بدهم. اما پاسخ مردم مومن ما که آرمان‌های اسلام را دنبال می‌کنند این است که هیات منّا الذله ما کجا و تن به خواری دادن کجا؟! ما مقاومت خواهیم کرد و همه سدها را خواهیم شکست و به رفاه هم خواهیم رسید.

دردسر‌های حضور احمدی‌نژاد در جلسات مجمع

مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز، شنبه با حضور اعضاء تشکیل جلسه داد.در میان تصاویر منتشر شده از جلسه امروز مجمع، تصویری از همنشینی آیت‌الله محسن مجتهد شبستری امام جمعه سابق تبریز با احمدی‌نژاد، حاشیه ساز شده است. در این تصویر به نظر می‌رسد، آیت‌الله مجتهد شبستری صندلی خود را پشت به احمدی‌نژاد کرده و آشکارا از نشستن کنار احمدی‌نژاد ناخرسند است.

انتقاد شدید سلیمی نمین از صداوسیما/دختر وزیر سابق بازداشت شد/مطهری: شمر امروز ترامپ است/حاشیه های حضور احمدی‌نژاد در جلسات مجمع

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۵
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۷۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
نماينده محترم شمر امروز رانتخواران و انحصارگران و دارندگان زندگي لاکچري پيشاني برجسته هايي هستند که هر روز جيب ملت و بيت المال را مي زنند و هيچ کس رسيدگي نمي کند
پاسخ ها
ح
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
ای ول دمت گرم خدای اینو خوب اومدی شمر همین اینا که در قبای مسلمین درحال غارت این مملکت هستن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
شمر مسلمان و جانباز جنگ در ركاب اميرالمومنين بود. چطور ترامپ با شمر مقايسه شده؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
شمرامروز کسانی هستند که با آبروی مذهب شیعه بازی می کنند و بنام دین به زندکی خود ادانه می دهند
ناشناس
| Indonesia |
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶
جالب است که مردم ما در انتخابات 92 و 96 به همین اندیشه لامچری و همین افرادی که زندگی لاکچری و اشرافی را تئوریزه کرده اند رای داده اند و هنوز هم به شهادت لایک هاو نظرات پای اخبار مختلف سایت ها از نحوه اداره همین دولت لامچری حمایت می کنند دوست عزیز اول مشخص کنیداین مردم ابله ما از هر شمری بدتر عمل می کنند زیرا در انتخابات به بی کفایت ترین و اشرافی ترین ها رای داده اند و انتظار رعایت حقوق مستضعفان را هم دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
بنده از مخالفان احمدی نژاد هستم ولی با جرات میگم او هنوز هوادار زیادی داره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
بنده نیز به شدت از احمدی نژاد ناخرسندم و به عبارتی بدم می آید ولی مطمئن هستم دوستدارن احمدی مژاد هزاران برابر بیشتر از ایندآقایی است که پشت به او کرده
سبوس برنج شمال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
جالبه تو این همه خبر همه دنبال پرتقال فروش میگردند.پیدا شد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
آقای مطهری !
بفرمایید توضیح دهید اگر شمر و یزید و .... نبودند آیا حرف دیگری داشتی بگی ؟
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
توبگو اگر مطهری نبود به کس دیگری گیر می دادی و اراجیف می بافتی
ح
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
بله صد درصد فوتبال فرانسه و مداهی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
آقای مطهری از شما بعیده،،
بدانید که شمر ادعای مسلمانی. و ... لذا دنبال شمر در بین کسانی که خود را مسلمان معرفی میکنند باشید .
ترامپ هیچ ادعایی در مسلمانی ندارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
اینکه آقای احمدی نژاد نظری متفاوت دارد دلیل نمی شود یک
نفر به خود اجازه چنین بی احترامی به شخصی که با رای بالای ۲۰ میایون انتخاب شده بدهد آیا این شخص ۲۰ هزار
رای از این مردم دارد؟
مهندس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
دولت روحانی فقط برای پزشکان و دلالان خوب بود. کارگران و کارمندان هم که دیگه حقوقشون زیر 100 دلار شده. شکاف فقیر و غنی زیادتر شده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
تترامپ شمر نیست.
شمرهای زمانه اینها هستند :
آقازاده ها
اصلاحطلبان
مفسدان اقتصادی
خودروسازان داخلی
محتکران کالا
موسسات مالی بدهکار به مردم
مدیران بازنشسته ولی شاغل در دولت
اختلاسگران
قاچاقچیان کالا
...
...
...
.
پاسخ ها
ح
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
اینم که منفی داد از طایفه همین اینای هست که نام بردی دادش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
اقا موارد زیر را هم اضافه کن:
مدیران داری فیش های حقوقی نجومی
بعضی از پزشکانی که بویی از انصاف و انسانیت نبرده اند
مدیرانی که سالهاست 4 دست و پا به صندلی های مدیریتی چسبیده اند و فقط پست عوض می کنند
ناشناس
| India |
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
تابناک جان ناعادل
جوالدوز این اقا به اصلاحطلب را نشر کردی ولی جواب منو که سوزنی بود به اصولگرا متتشر نکردی.انصافت کجا رفت؟منتشر کن اقا جان تا امثال این بفهمن چقدر کار زشتی میکنن.همینا که سفارتخانه دیگران رو اتش میزنند و وقتی یکی سفارتخاته ما رو اتش میزنه میگن عجب وحشی هایی بودند.۲۰.۰۴اگر اعتقاد به مسلمانی هم داری که میدونم نداری امام معصوم فرمود.:انچه بر خود نمیپسندی بر دیگران مپسند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
تورم 350 درصده. دولت باید فکری به حال کارمندان بکنه. حقوق ها رو 60 یا 70 درصد زیاد کنین تا فشار کمتری به کارمندان بیاد. کسبه و بازاریان که فرقی براشون نداره و جنساشونو چند برابر گرون کردن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
از این اقایان این دولت فعلی بخاری بلند نمی شود در مواجه با عهد شکنی ها ی برجام مگر بزرگتر ها مجبورشون کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
هر کس با ما مخالفه شمر هست و فقط ما در دنیا هستیم که خیلی خوبیم. شما که مسئول هستید هم برای مردم عین شمرید. شما حتی از شمر هم بدترید.
سهراب
|
France
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
شمر ترامپه اونوقت ما کی هستیم؟
مهندس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
در شرایط فعلی اوضاع کارمندان حتی از کارگران هم بدتره. افزایش حقوق امسال کارمندان 6 درصد بود ولی کارگران 19 درصد. عیدی کارگران هم 3 برابر کارمندان دولته و انواع و اقسام بن ها رو هم بهشون میدن. پایه حقوق کارگری هم حدود 2 برابر کارمندان دولته. ادارات آبفا و شرکت توزیع برق و نیروگاهها و فولادها و خودروسازان و پتروشیمی ها و پالایشگاهها همه کارگری (خصولتی) حساب میشن و حقوقشون دو برابر کارمندان دولته. البته قضیه کارگران روزمزد ساختمانی یا کارگاه های خصوصی فرق داره و اونا وضعشون از کارمندان دولت هم بدتره.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
افزایش حقوق کارگران حدود 10 درصد بود بیخود فاز الکی نده در ضمن مگر ما چقدر حقوق می گیریم که گیر به کارگران میدی بهتره به حقوق نجومی بگیرها و رانتخواران و مدیران نالایق دولتی گیر بدی
راستین
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
حقوق اکثر کارگرها یک میلیون دویست تا یک میلیون و پانصد هست
و اکثر کارمندها حقوقشون بالای سه میلیون هست
چطور بازم به کارگرهای بیچاره حسودی میکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
آقای شبستری
این امام جمعه چه گلی به سر مردم زده که به محبوب میلیونها نفر پشت کرده؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
محبوب میلیون ها نفر؟!!!!!!!چهارتا نصفی شدن میلیون ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۸
ناشناس ففرانسوی بهتره یه نگاه به مقبتها بکنه
خخخ
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
مظلوم محمود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
چطوری انها را ازاد گذاشتند که حمله کنند
معلوم است که دستهای دولتهای غربی با این جریانات یکی است برای فشار بر ایران ولی اقایان غرب زده باز هم می روند قرارداد می بندند با این کشورها و خیلی جالب است که بدون هیچگونه دردسری هم خارج می شوند از ایران و هم هیچ گونه تعهدی نمی گیرند که در قبال قرارداد ها که از این گروهها چه منافقین و دیگران پشتیبانی نکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
وزیر صنعت + وزیر پزشکان + وزیر راه + وزیر نفت + وزیر کشاورزی همگی باید استیضاح بشن. نوبخت هم باید کنار گذاشته بشه. البته کسی که حکم مشاوره به سیف میده اینها رو برکنار نمیکنه.
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
من واقعا متعجبم چرا وزیر صنعت استیضاح نمیشه؟؟؟ واقعا چرا؟؟؟
درمورد وزیر پزشکان هم بگم اگه قرار بود استیضاح بشه که همون اول برلی دور دوم نباید با وزارتش موافقت میکردن مگه چهار سال اول چه گلی به سر ملت زد جز سرازیر کردن پول در جیب پزشکان
مثلا زیرمیزی رو برداشت و به جاش چندین برابر به صورت قانونی به حقوق و دستمزد پزشکان اضافه کرد.
ناشناس
| France |
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
چون سیف خیلی خیلی خوب کار کرده حیفه کاره ای نباشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
کاری به ساخت ماشین های ۳۰ سال پیش اینها ندارم ولی چگونه بهشت است برای اینها که کالاها دوبرابر شده ولی اجازه افزایش قیمت که در چند سال گذشته همین نرخ بوده را ندادین
؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
همه مشکلات زیر سر همون کلیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
اگه رییس جمهور تیم اقتصادی را تغییر میداد، ترامپ در مورد تحریم کوتاه میومد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
چه عجب!!!!!
یک کلام حرف حساب از سلیمی نمین شنیدیم!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
خداوندا، احمدی نزاد را از جمیع بلایا محفوظ بدار.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶
بابا مگه احمدی نزاد چه گلی زد به سر مردم چه حافظه ضعیفی دارن مردم ما
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
کاش دادستان محترم میفرمودند در تصادفات اگر از دلایل فوت ونقص عضو،عدم ایمنی کافی و عدم استحکام
خودرو تشخیص داده شد ؛مدیر خودرو ساز را احضار و بابت خسارات مالی و جسمی و از هم پاشیدگی یک زندگی مورد محاکمه قرار میدهند.بهر حال مردم در اینطور مواقع و مواجهه با شرکتهای قلدر و انحصاری پناهی غیر از قوه عدلیه ندارند
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
این بار آقای مطهری بسیار درست و منطقی حرف زده اند. درود
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
در اکثر مواقع سخنشان منطقی و حق است اینکه با مذاق برخی سازگار نیست،دلیل غیرمنطقی بودن صحبتهایش نمی شود
حامد الوفی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
در رذالت و دشمنی ترامپ با اسلام و مسلمانان و ایرانیان شک نیست ولی از لحاظ شخصیت شناسی تفاوت دارند. شمر کسی بود که تظاهر به نماز و روزه داشت ولی دترامپ چه؟ شمر رییس لشکر مسلمانان بود برای کشتن اصل اسلام یعنی امام حسین، ترامپ چه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
خود پیداست از منفیهای تو....
نوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
مجلس کمر همت بسته که وزرا را یکی پس از دیگری استیضاح کند! به عنوان یک شهروند و متخصص در حوزه های نفتی از عملکرد 1000 فامیل وزارت نفت رضایت ندارم ولی در شرایط بسیار حاد کنونی از نظر ملی و بین المللی کشاندن وزیر نفت به مجلس را یک نادانی و تمام عیار تفسیر می کنم.
پاسخ ها
مهدی م
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
خودشو ناراحت نکن همش فیلمه
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
خودمان هم باید درانتظار تورمهای بسیار بالایی باشیم
فساد در هر دو کشور بیداد می کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
کسی که ادعای خداپرستی وخدا شناسی دارد هرگز وهرگز حق را نا حق نمیکند ........مصلحت هر چه میخواهد باشد........کسی که ادعای پیروی از پیغمبر را دارد جفا وستم وحق کشی نمیکند.......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
اگر احمدینژاد اینکار رو کرده بود الان داشتید خودتون رو جر میدانید قلم به مزدهای مزدور
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
ماشاالله چقدر با ادبی !!!زیاد جای تعجب ندارد۰
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
جناب مطهرى شما خودتو ناراحت نكن تا ديروز كه كدخدا بود.
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
چرت نگو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
ممنون که مصاحبه اشپیگل با ظریف را به جای تکمیل،حذفش کردید!!!!!!!!!!
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
اقای مطهری صورت و دستهای هنر مندان زن در سریالی که در شبکه سه بنام دلدا گان در حال پخش هست دیده میشود چرا . چرا در مورد ظلم و ستم و فقر وسیاست و اعتیاد گذشته صحبت میکند یعنی آلان این موارد نیست مثلا زندانی نیست و فقر هم نیست وووو‌
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
چقدر پرتی
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
حالا شما زیاد سخت میگیرید . قبلا اسم کسی احمد یا رضا بوده بعد از تغییر جنسیت نسرین و آرزو و شبنم شود . اینقدر دقت در چنین اموری دارید چرا اینقدر گرانی در کشور شده من امروز برای خرید پارچه به مغازه رفتم هر متر پارچه ۲ تا ۴ هزار تومان گران شد در صورتی این مغازه ها همان خرید قبلی را دارند . دقیقا همان توپ پارچه های که قبلا آنجا بوده خودم دیدم که هنوز فروخته نشده بود . به چی گیر میدهید . نیت خوانی خوب نیست
سیامک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
پاشنه آشیل نظام که میگویند نزد احمدی نژاد میباشد چیست؟
چه مصلحتی وجود دارد که احمدی نژاد دستگیر و محاکمه نمی شود؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
یک چیزی می گن که دشمنی ها کم نشود
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
با احمدی نژاد اختلاف سیاسی دارد طرف خیلی راحت میتواند با استدلال و بیان با ایشان صحبت کند ولی با این عکسی که از سایت ها دیدم نشان از این دارد و عکس با مردم حرف میزند که سیاستمدار بودن شاخص های دارد . مراتبی دارد . این عکس میگوید عمو جانم . خیلی محترمانه کسانیکه درس سیاسی نخوانده اند برای عزت و کرامت خود از این فضا خارج شوید رفتار احمدی نژاد خیلی درست بود من طرفدار ایشان نیستم ولی احمدی نژاد اگر با ایشان چنین میکرد چی میشد
یک بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
"دردسر‌های حضور احمدی‌نژاد در جلسات مجمع"

تا دیروز این طرفداری احمدی نژاد رو میکرد جالا چی شده که اخی شده؟ درود به شرف احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
راستی این پشت شیشه های مسئولین در حسینیه ها چیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
آقای ظریف غنی سازی. را ابزار تهدید حساب نکنید. جز باری به دوش ملت. ایران هیچ نفعی ندارد ضمنا ملت ایران را پیش اروپاییها اینقدر کوچک نکنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
حقیر خودت هستی که می خواهید ضد منافع حرف بزنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
آقای شبستری نشون داد خیلی کار داره تا یک روحانی مثل حضرت اقا و شهید بهشتی بشه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
آقای تاج اگر پنجاه درصد جانباز هستی چطوری مسولیت قبول کرده ای... من که در فاو شیمیایی شدم هنوز بعد از سی و دو سال نتونستم حتی یک درصد جانباز ی بگیرم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
آقای علی مطهری معلومه درسهای پدر بزرگوارتون رو هم خوب نمی خونی شمر امروز بن سلمان سعودیه یا سردمداران اسرائیل کودک کش
آدم خوبه هم سواد داشته باشه هم جسارت.
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
مهندس!!! بن سلمان یا اسرائیل بدون حمایت ترامپ چه غلطی می تواند بکند
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
قربان سواد تو که هنوز نمی دانی نقطه اتکا بن سلمان کجاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
افرین شمر امروز ترامپ است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
نه. عموجان.
شمر که مسلمان بود و 18 بار. پیاده به مکه رفته بود .
شمر را بین مسلمانانی که ادعا دارند پیدا کن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
دادستان عزیز کی زورش به خودروسازان می رسد.
$$افراسیاب$$
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
شما هر روز یه خبر از تورم ونزوئلا میذاری که چی؟ مردم خودشونو آماده کنن برا اون روزا؟ یا اینکه بگیم بازم وضعمون خوبه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
احمدی نژاد منتخب مردم و مورد تایید رهبر انقلاب است و آقای شبستری حق ندارد با او اینطور برخورد کند.
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
دمش گرم داره ازش خوشم میاد با تمام بدیهایی که داره خوب روی همه رو کم کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
چطور با اینهمه فساد قانون از کجا آورده ای تصویب واجرا نمی شود
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
باید بررسی کنند که این وزیر این همه ثروت باد اورده را از کجا اورده است؟؟؟!!!!
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
زنده باد احمدی نژاد بت شکن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶
هاها !
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
احمدی نژاد در قلب مردم است
مدعی العموم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
جناب شبستری کاری رو انجام داده که مشایی تو دادگاه باب کرد.
از قدیم گفتند چیزی که عوض داره گله نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
كاش اصلا شوراها را تعطيل كنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
درود بر سربازان گمنام.زنده باشید عزیزان
خون به دل از دست مدیران چپاول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
آقای مطهری ترامپ شمر نیست، شمر مدیران نالایقی که از حمایت شما برخوردار هستند و کشور را تا آستانه تجزیه پیش بردند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
اگه به کشورهای پیشرفته در این چند دهه نرسیدیم حتما به کشور ونزوئلا خواهیم رسید!
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
تابی جان شبت بخیر . اگر زحمتی نیست از کاربران متخصص اقتصادی یا کارشناس اقتصادی پرسش کنید که وقتی ارزش پول کشور عراق از نظر ارزش بالاتر از ریال ایران هست و باعث جذب توریست خواهد شد . لذا چون ورود پول عراق به ایران به دلار نیست . اگر هر ایرانی همین پول عراق را در خود عراق خرج کند آیا همین خدمات و ارزش را در عراق میتواند استفاده کند در صورتی از نظر ارزش برابر نیست در صورتی پول عراق بعنوان ارز پر قدرتی نیست . ارزش توریست عراقی پس برای چی هست جز اینکه موقع برگشت هم خودرو را پر کالا میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
باتوجه به اینکه همه از تیم اقتصادی روحانی ایراد گرفتند وایشان اعتنا نکرد به نظر کار مشکوکه بنظر بنده لازمه رهبری یا قوه قضایی پیگیر باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
ونزوئلاییها قبول دارن تورمشون۸۲۷۶۶ درصده،ولی مسئولین ما همش میگن تورم زیر ده درصده در صورتی که تورم برا ما کارگرا وقشر ضعیف بالای۸۲۷۶۷ درصده!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
احسنت
جواد م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
تاريخ قضاوت خواهد كرد كه در اين مدت زمامدارى روحانى چقدر فشار اقتصادى به مردم تحميل شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
آقای ظریف اگر استعفا بدهید بزرگترین خدمت را ملت ایران کرده اید
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
شما در حق خودت لطف نما و سکوت کن
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
بازار حرف مفت بس ناجوانمردانه داغ است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
خودروسازان تا کی می خواهند مردم را غارت کنند؟ چرا واردات را آزاد نمی کنید ؟همه ی جوانان بیکارند اما برای اشتغال20 هزار نفری که سالانه 30هزار نفر را می کشندخون ملت را در شیشه کرده اید
یامهدی ادرکنی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
مگر خود شبستری خیلی ادم درستی بود؟ادم باید اول خودش را اصلاح کند بعد به دیگران ایراد بگیرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
عملکرد بین المللی احمدی نژاد واقعا بد بود . عملکرد داخلی ایشان هم بد بود اما ایشان بعد از رجاعی یکی از بهترین روسای جمهور ایران بود. در زمان ایشان بسیاری از مردم محروم صاحب شغل شدند و خانه شدند. بسیار یاز مردم محروم زندگیشان با یارانه تغییر کرد و بهبود یافت. ارتباطات موبایلی و اینترنت در زمان ایشان بود که گسترش یافت. یکسان سازی حقوق بازنشستگان در زمان ایشان انجام شد. من یادم هست در زمان هاشمی و خاتمی برای گرفتن یک خط موبایل باید تا چند میلیون تومن هزینه میکردید و چند سال در صف نوبت میموندید. ما ملت قدر نشناسی هستیم.
پاسخ ها
مهدی م
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
این همه کار کرده اما باز عملکرد داخلی ش بد بود!!؟؟ انصافا که ما ملت قدرنشناس و البته فراموشکاری هستیم که اول جمله مان با آخرش تناقض داره
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
در زمان احمدی نژاد به بسیاری از روستاها گازرسانی و برق رسانی انجام شد و جاده آسفالته برایشان کشیده شد که من خودم به عینه این موارد رو از نزدیک لمس کردم. بسیاری از مردم روستا با وامی که گرفتند خانه هایشان را بازسازی کردند و از فکر مهاجرت به شهر بیرون آمدند. طی یک استخدامی ۶۰۰۰ پرستار و بهیار که همه مثل الآن قراردادی یا شرکتی بودند به استخدام پیمانی دولت درآمدند و نتیجه اون ایجاد امنیت شغلی بود و .....
درویش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
بی ادب محروم ماند از لطف حق!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
واقعا ای مردم شریف ایران در انتخاب دققت کنید حرفهای اقای حق شناس خواندید اینو میگن مد یریت واقعا جای تاسف است
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
زنده باد احمدی نژاد. محبوب در میان مردم. مغضوب در میان مسئولان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
چرا وزیر آموزش و پرورش را استیضاخ نمی کنند؟سوی چشم معلمان با این حقوق اندک دیگر قادر به درس دادن فرزندان میهن نیست
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
من در سایت ها امروز خواندم که طبق قانون اساسی عراق اگر نماینده ای قبل از انتخابات مجلس با شعاری از طرف حزبی رای مردم را داشته باشد بعد از قسم خوردن در مجلس میتواند تفکر حزبی خود را تغییر دهد لذا سوالم این هست آنوقت رای مردم چی میشود . قول و قرار مردم چی میشود . این دیگر چه قانونی هست . عراق در حال تجربه دمکراسی هست ولی قانون اساسی این کشور تشکل احزاب را برسمیت شناخته است . اگر سنگ اندازی مذهبی و عقیدتی نکنند بسرعت پیشرفت میکند
ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
حاجی اق هر کاری دلشان بخواهد میکنند اگه به صلاح باش وزورشان برسد احمدی نزاد را مرتدد اعلام میکنند خو شا به دیانتشان
ناشناس
|
Bulgaria
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
استیضاح وزیر نفت در مجلس کلید خورد:
مجلسیان عزیز ظاهرا از حل مشکلات کشور بسیار درمانده و عاجز هستند و وزیری دیگر را در لیست سپید استیضاح خود قرار داده اند.
آخر برادران در وضعیتی که دنیا در برابر ایران قد علم کرده است و بسیاری از کشورهای دنیا با ایران بد شده اند؛ شما نه یک وزیر؛ بلکه صدها وزیر از گذشته تا آینده را نیز استیضاح کنید؛ هیچ مشکلی حل و هیچ گره کوری که خود شما و دیگر اسلافتان در بسته شدن آن دخیل بوده اید؛ باز نخواهد شد. لطفا در مصرف آب، برق، گاز و تلفن و اینترنت مجلس صرفه چویی کنید. این به نفع مردم و کشور است.
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
شبستری اگه محوبیت داشت در جایگاه امامت جمعه میماند
نماز جمعه خالی شده بود
ضمناً خدا از ادم رویگردان نشه بقیه......
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
جناب مطهری لابد حضرتعالی هم علی اکبر زمان هستید!...
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
دردسر‌های حضور احمدی‌نژاد در جلسات مجمع:
صد رحمت به سنگ پای قزوین!
داود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
جناب آقای مهندس سلیمی نمین! ازکوزه همان برون تراود که دروست.ازاین صداوسیمادیگرچه توقعی دارید!!
ناشناس
|
Turkey
|
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
آقای مطهری حرف شما شما در جایی صحیح بود که رفتار مسولین در داخل کشور صحیح بود ،ظلم و چپاول نداشتیم، قبضه قدرت سیاسی توسط یک عده نداشتیم ،بن بست های سیاسی،احتماعی و اقتصادی نداشتیم و موارد بسیار دیگر ،وقتی اینها نیست دیگر نمی توان گفت امثال ترامپ مقابل اسلام ایستاده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
درود خدا بر احمدی نژاد مردمی نژاد و پاک دست که حاضر به بده بستان های سیاسی نشد
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
همین؟ فقط در حد صندلی کج کردن؟! جواب بدبختی و فقر و فلاکت انسانهای گوشت و خون دار را که می‌دهد؟ جواب ایرانی که دارد نابود می‌شود را که می‌دهد؟
جناب خان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
خب پدرجان شما که شمر شناس دوران هستید اونوقت یزید و امام و پسر مرجانه و حرمله و هانی و حر و حضرت عباس میشه بفرمایید کیا هستن؟راستی مرحمت نموده و نقش خاوری و کسانی که او را فراری دادن و یا مرتضوی و یا نقش شهرام جزایریو را هم با رسم شکل توضیح دهید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
زمانی که ایشون رئیس جمهور بود هم این طوری باهاش رفتار می کردند؟
ناشناس
|
Cote D'ivoire
|
۰۴:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
محمود از روحانی و شما محبوب تر است الان
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
این رفتار در عضو مجمع پذیرفتنی نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
واقعا که
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
مودت و دوستي و مهرباني كه جزو شعائر ديني ماست و روحانيت بسيار بر آن تاكيد ميكنند در اين تصاوير به عينه مشهود است

ااااي خداااا
ناشناس
|
France
|
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
روی سخنم با آقای مطهری است. شناختن شمر درسرزمینهای دیگران کاری نیست که نظر استاد مطهری بود نظر ایشان شناخت شمردرسرزمین خود وروش مبارزه با او رابیان میکردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
خوب حالا دیگر چرا زیرچشمی به او نگاه می کند ؟!
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
وقتی آقای ظریف اروپا را به افزایش غنی سازی تهدید میکند، یعنی نگرانی در مورد برنامه هسته ای ایران به جا بوده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
ترامپ شمر امروز نیست
آشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
دوستان عضو شورای شهر تهران لطفا یک گزارش در مورد نحوه هزینه کرد بودجه فرهنگی شورا که اتفاقا انگار بودجه کلانی هم هست برای مردم منتظر نمائید مردم حق دارند بدانند چنین بودجه عظیمی چگونه و کجاها هزینه میشود و آیا واقعا نیاز به چنین بودجه ای هست ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
نکنه کلید بهشت وجهنم در دست مطهری است ما نمی دانیم این یارو امریکایی برای منافع کشورش کار می کند شما چقدر برای منافع کشورت کار می کنی ؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
جالبه حاشیه احمدی نزاد و شستری خخخخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
آقای مطهری لطفا شما از طرف خودتان حرف بزنید
مگر شما حقوق زیر یک ملیون تومان میگیرید تا بدانید آیا مردم میتوانند این فشار رو تحمل میکنند یا نه ؟
مراجعه به آرای عمومی برای تصمیم های مهم
قبل از رسیدن ایران به جایگاه ونزوئلا
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
این اقایان چرا اینچنین روی از برادر دینی خود بر می تابند. البته دکتر احمدی نژاد مردم را دارد
فرشاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
وقتی کار ما به تهدید اروپا به افزایش غنی سازی می رسد ظاهرا در دیگر راهها به نتیجه ای نرسیده ایم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
جناب آقای مجتهد شبستری برخلاف آموزه های دینی و اخلاقی ائمه اطهار رفتار نموده اند و این مسئله باعث گلایگی مردم شده است. نباید مسائل با تفاسیر شخصی بروز و نمود پیدا کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
نشستن آقای شبستری به عنوان کسی که آیت اله هست و قبلا امام جمعه بوده است اقدامیست بد علیرغم اینکه اینجانب اصلا طرفدار احمدی نژاد نبودم و نیستم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
اقای نقویان شما را باید از روحانیت حساب کرد یا نه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
در مورد حاشیه احمدی نژاد در مجمع
اولا اینطور که شما مزورای مزدور القا کردید نیست .دوما اگه حق با شبستریه بیاد تو مردم تا معلوم بشه حق با کیه.سوما این خبرا رو فقط به خاطر اسم احمدی نژاد خواندم.خجالت بکشید یزیدهای قلم به دست
ناشناس
|
Canada
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
کاش آقای مطهری عملکرد خودشان را در این ۴۰ سال قضاوت بفرمایند، وضعیت مردم را هم ؟
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
یعنی ایشان طبق گفته شما از ده سالگی منصب داشتند؟؟؟!!! واقعا حرف مفت زدن آسانترین کار است
ناشناس
|
Canada
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
کاش سربازان گمنام سری هم به اختلاسگران واقعی بزنند. و محتکران و گران فروشان واقعیی مثل سایپا و ایران خودرو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
آیت الله لطفا پشت به دشمن نظام کن نه دوست نظام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
اگر بد است اخراجش کنید اگر نیست با پشت کردن به یک نفر دیگر نه تنها ارزش پیدا نمی کنید بلکه نشانه بی ادبی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
آیت الله مجتهد شبستری!!! مطمئن هستید ایشان آیت خدا !!!هستند، اگر اینگونه باشد که نیست وای به خدا!!!!1
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
دورد براحمدي نژاد دلاور
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
تا دلاور را چه معنا کنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
اینها از نشستن پیش هاشمی و لاریجانی و روحانی خرسندند و زورشون به احمدی نژاد می رسه. من طرفدار هیچکدومشون نیستم. ولی باعث بدبختی مردم چ کسی است؟ لابد همه چی تقصیر احمدی نژاده...خخخخخ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
بدبختی ما وجود امثال شماست که زود فریب احمدی نژاد رو میخورید ، ۸سال همین بشر چه گلی به سر ملت زود جز اینکه ۱۰۰ سال عقبگرد کردیم .
ناشناس
| United Kingdom |
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶
مگر هاشمی خاتمی روحانی چه گلی زدن دلار هفت تومن قبل محمود شد هزار تومن یعنی چندباربرا صدبرابر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
زنده باد دکتر.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
با سلام
درود بر اين بزرگ مرد تاريخ . هر كس ولايتمتدار باشد بايد به ايشان احترام بگذارد.
محمد
|
United States
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
یک عده دیگر طلبه‌های تازه به میدان آمده‌ای هستند که نه سواد علمی، نه فقهی وتاریخی بالایی دارند و نه تقوای بالایی دارند. مثل دانشجوهای ترم دوم و سوم که همدیگر را آقای دکتر و مهندس هم صدا می کنند.اینها را نباید به پای روحانیت بگذاریم. آقای نقویان عزیز وقتی مردم وبدنه اجتماعی از بیکاری واعتیاد رنج میبرند وتنها شغلی که پیدامیشود طلبگی ومداحی است این افراد به حوزه ها میروند بالاخره حداقل یک روحانی عقیدتی سیاسی که میشوند شما اینها را پای بیکاری واوضاع بد اقتصادی بنویسید
یک دوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
هرچند به رفتارهای اجتماعی و سیاسی احمدی نژاد انتقاد دارم ولی اگر در شرایط امروز ایشان رئیس جمهور بود اینگونه با وزرا و مسولین اقتصادی کابینه مدارا می کرد، هر قدر زمان بیشتر می گذرد بیشتر قدر چنین افرادی را خواهیم دانست البته به شرطی که احمدی نژاد نیز قدر خود و ملت را بداند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
ازیک روحانی مثل اقای شبستری بعیداست این کارها احمدی نزاد فرزند ملت است در قلب مردم جا دارد محبوب مردم هست شما با منطق باایشان صحبت کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
ای بابا مسولین فقط بالا رفتن قیمت دلار را تماشا کردن. واقعا خبر ندارن با این قیمت دلار مردم در مقابل مسولین قرار گرفتن. تشخیص این مساله خیلی ساده هست. تابناک جان حتما شما این موضوع را بیطرفانه بررسی و اعلام نظر کن. ما حق نداریم بی تفاوت از کنار این مساله رد بشیم. . حق نداریم با زندگی مردم بازی کنیم. فهمش راحته دلار ۴ برابر ، افزایش حقوق و یارانه ۲۰ درصد، نتیجه خطر امنیتی
ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
زنده باد احمدی نزاد مرد باشرف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
كار به احمدي نژاد ندارم ولي كار ایشان خوب نبده نبايد چنين حركتي سر بزنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
چه چرخشی می کنند اقای مطهری
تا دیروز که امریکا خوب بود و ما بد و حالا ما خوب و انها بد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
رروحانیت بایستی به همه درس اخلاق و ادب بدهد . این حرکت اقای شبستری به نفع اقای احمدی نژاد است چراکه مردم همیشه طرفدار افراد مظلوم و بی کس هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶
مظلوم ؟ کی ؟ احمدی نژاد ؟ !!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
درود بر احمدی نژاد و یارانش ....
پرویز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
برخی مسولیین که ازقدرت خودشون سواستفاده میکنن شمرهستن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
نحوه نشتن اقای شبستری اگر عمدی باشد وقصد توهین داشته باشد ما باید بحال خودمان گریه کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
دورد بر احمدی نژاد قهرمان
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
آقای مطهری . القایده افغانستان و قذافی و صدام دیوانه چگونه از بین رفت .‌توسط همان شمری که میگوی . پس اگر ابرقدرتی مثل آمریکا نبود همین روسیه را دیدید چگونه خاک اوکراین را جدا کرد . اگر حرف سیاسی که میزنیم منطق نباید فدای سیاسی بازی شود . من خودم بارها فکر میکنم که مثلا اگر خودم شهروند آمریکا بودم چی میشد که فردی مثل مطهری در داخل کشور آمریکا وزیر خارجه ما هر دو ماه در حال ملاقات هست ولی رییس جمهورش شمر هست . تو را خدا دست از توهین بردارید فردای دیگر دیدید که ترامپ اسمی براتان پیدا کرد . شخصیت سیاسی چی میشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
خوب است جناب مطهری ابو موسی اشعری های زمان را هم معرفی می کردند!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
شاید اون شمر باشه ولی قطعا شما امام حسین نیستید
آفرین
|
United States
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
من نمی فهمم ادمی با 50 درصد معلولیت باید رئیس فدراسیون فوتبال باشد ! جل الخالق !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
گر نحوه نشستن اقای شبستری عمدی باشد وقصد توهین داشته باشد باید به حال وروز خودمان افسوس بخوریم که چه کسانی دارن برای ما ازدین واسلام صحبت می کنند شما به احترام توده مردم هم که باشه باید اورا عزیز بدارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
بسیاری از وزرای دولت که نظاره گر و شاید عامل حرج و مرج معیشت مردمند با کسانیکه قدرت لازم را برای جلو گیری کردن از این امر را دارند ولی کاری نمی کنند کم از شمر نیستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
نگران نباش تابی جان اگه یه خورده دیگه همت کنیم از ونزوئلا هم میزنیم جلو و در تولید اسکناس ملی رکورد میزنیم.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
این آقای شبستری مگر معصوم است که خودرا حق مطلق میداند من هیچگاه به احمدی نژاد رای ندادم ولی انصافا ریسک چندتا کاربزرگ راپذیرفت 1 تعدیل قیمتها 2 پرداخت یارانه ها 3 نزدیک کردن فاصله طبقاتی درخاتمه مردی نبود فتاده را پای زدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
صد رحمت به شمر در برابر دزد غارتگر اختلاسگر احتکارگر و مال اندوز و ....
عارف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
آقای مظهری ممکن که ترامپ شمر زمان باشد ولی باید بدانی که امثال شما هم مطمئنا با این بلائی که بر سر مملکت اوردید در اردوگاه امام حسین هیچ جایگاهی ندارید واگر بدتر از ترامپ نباشید بهتر نیستید از صبح تا شب فقط دروغ می گوئیم که فقط شکم خودمان را سیر کنیم حداقل 60 درصد مردم نه اهل نمازند ونه روزه اسلام شعاری واسلام مداحی فقط به درد خودمان می خورد
ezatamin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶
اگر پیامبر خدا هم می خواست به دشمنانش پشت کند که اسلام درهمان روزهای اول درنطفه خفه می شد هنر یک انسان بخصوص اگر ایت الله هم باشداین است که در مقابل مخالفش روردرو بنشیند و با ادله و برهان از نطراتش دفاع کند وگر نه پشت کردن به دیگران فقط نشان دهنده فقر فرهنگی است آینده نشان خواهد داد که اگر برخی از دشمنان داخلی ازروی بی تدبیری و غرض ورزی آب در آسیاب دشمن نریخته بودند الان مملکت دلارش چنین قیمتی نداشت خدایش اگر دلار زمان آقای احمدی نژاد به این مبلغ میرسید و این همه انبارهای احتکار کشف میشد این آیت الله ها چه میگفتندنمیدانم چرااین حضرات ساکتتد وفقط نظاره گر این همه بی عدالتی و فاصله طبقاتی درجامعه هستند. خدا همه ما به راه راست هدایت فرماید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶
أمثال ظريف ها هستند كه ايران را تخريب كردند
کاربر سایت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶
والا شمر باید پیش اینا لنگ بندازه .شیطون هم درس میدن شمر که جای خود دارد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
به نظرم عکاس هدف خاصی رو دنبال می کرده در عکسها والا عکس دوم کاملا نشون میده که اقای شبستری در فکر فرو رفته
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
کروناویروس کرونا در ایران بیمارستان کامکار انتخابات آزادراه تهران شمال رامین پرچمی انتخابات مجلس یازدهم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب