بازدید 10664
گزارش

کی‌روش در«پِک»ازملی‌پوشان،رونالدومی‌سازد+عکس

کد خبر: ۸۳۱۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸ 07 September 2018

روز گذشته خبرنگاران و عکاسانی که به مرکز پک رفته بودند،‌ چسبانده شدن عکس‌هایی از عضلات بازیکنان تیم ملی و چند ستاره بزرگ فوتبال جهان روی دیوار ها و مجاور دستگاه‌های بدنسازی باعث جلب توجه شد.

به گزارش تابناک ورزشی، در بین عکس‌های فیگور گرفته بازیکنان تیم ملی، عکس‌هایی از عضلات کریس رونالدو و فابرگاس دو ستاره مطرح فوتبال جهان چسبانده شده که به نظر می‌رسد به عنوان الگوی بدنسازی مورد استفاده قرار گرفته است و این درست همان شبیه‌سازی‌ای است که کی‌روش مدام به بازیکنانش برای استفاده از آن تاکید دارد.

کی‌روش در «پِک» از ملی پوشان، رونالدو می‌سازد+عکس

به نظر می‌رسد کی‌روش که قطعا چسباندن این عکس‌ها با هماهنگی‌اش صورت گرفته، قصد دارد با یک الگوی درست بازیکنانش بدنسازی کنند و برای مسابقات جام ملت‌های آسیا آماده شوند. او شاید قصد دارد از نظر بدنی بازیکنانی شبیه به رونالدو فابرگاس بسازد وروانه مسابقات کند. بازیکنانی که مثل رونالدو و فابرگاس عضلات سرشانه و بازوی قدرتمندی داند و حالا آنها الگوی بازیکنان قرار گرفتند. اتفاقی که به فیزیکی شدن بازیکنان تیم ملی کمک می‌کند.

قطعا بازیکنان تیم ملی ایران نمی‌توانند استعدادی شبیه به رونالدو داشته باشند اما مقایسه آنها از نظر بدنی با ستاره بزرگ فوتبال جهان می‌تواند برای شان جذاب باشد و از نظر روحی تاثیر زیادی در عملکردشان بگذارد. به هر حال هرچه باشد کی روش همواره نشان داده از نظر روحی و روانی بازیکنانی آماده را به زمین می‌فرستد، نفراتی که این توانایی را دارند تا آخرین ثانیه مسابقه بجنگند و برای رسیدن به هدف‌شان تلاش کنند. مثال آن هم اتفاقی است که 4سال قبل در بازی ایران و عراق رخ داد و بازیکنان تیم ملی 10 نفره 120 دقیقه جنگیدند و در نهایت با بدشانسی در ضربات پنالتی حذف شدند. اگر دور هم نرویم می‌توان به بازی ایران و مراکش اشاره کرد که در ثانیه‌های پایانی به گل برتری دست یافتیم و 3 امتیاز شیرین نصیب ایران شد.

حالا هم کی‌روش با همان شیوه همیشگی تیمش را آماده نبرد با بزرگان فوتبال قاره کهن می‌کند و در این مسیر الگوبرداری از ستاره‌های موفق فوتبال جهان را در دستور کار آنها قرار داده است.

کی‌روش در «پِک» از ملی پوشان، رونالدو می‌سازد+عکس

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه