بازدید 2513

جلسه کی‌روش با تاج؛ آخرهفته در تهران

کد خبر: ۸۲۸۲۸۱
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰ 26 August 2018

کارلوس کی روش هفتم شهریور وارد تهران می شود تا با مهدی تاج نشست های را برگزار کند.

به گزارش تابناک ورزشی، مهدی تاج در این باره می گوید: ما با کارلوس کی روش به توافق نهایی رسیده ایم و او قطعا سرمربی تیم ملی در جام ملت ها خواهد بود و برای قهرمانی تلاش خواهد کرد. گفتنی است کارلوس کی روش در این نشست دو بحث مهم را مطرح خواهد کرد که یکی از آنها روشن شن تکلیف بدهی های معوقه است و دیگری حمایت از برنامه های آماده سازی تیم ملی.

فدراسیون فوتبال البته مطالبات معوقه کارلوس کی روش را آماده کرده است و حتی در این باره با فیفا هم نامه نگاری کرده. تنها مشکل حاضر در این بین بحث انتقال پول است که به خاطر تحریم ها مشکلاتی را برای فدراسیون فوتبال ایجاد کرده است.قرار است فدراسیون فوتبال در این نشست با پیشنهاد کی رو ش به راهکاری مناسب دست پیدا کند. نکته دیگر اینکه فدراسیون فوتبال به کارلوس کی روش اطیمنان خاطر داده که به طور قطع از همه برنامه های آماده سازی تیم ملی دفاع خواهد کرد.

نکته امیدوار کننده در این بین آماده شدن زمین چمن کمپ تیم های ملی برای جام ملت های آسیا است. حضور کارلوس کی روش در تهران می تواند خط بطلانی بر همه ی شایعات ماه های اخیر باشد. آخرین نمونه اش حضور سرمربی سابق تیم ملی کلمبیا در راس کادر فنی تیم ملی به جای کی روش بوده است.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم # فردوس کاویانی