بازدید ۴۳۸۵۹
هزار و دویست و شصت و یکمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند؛ سرقت سیاسی مشکوک!/مالک یک باشگاه منحل شده ۲ میلیون یورو ارز گرفت!/نوبخت به جای نصیحت مردم، توصیه‌هایش را از هیأت دولت شروع کند/واکنش تند واعظی به درخواست موسویان برای استعفای رئیس‌جمهور/ اقدام قابل تحسین امام جمعه خرمشهر/ و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۱۳۰۵۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰ 02 July 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

سرقت سیاسی مشکوک!

باشگاه خبرنگاران جوان ادعا کرد طی یک سال گذشته حدود 20 دستگاه خودرو متعلق به نمایندگان خانه ملت با برچسب مجلس شورای اسلامی به سرقت رفته است. شنیده شده که این خودروها به دلیل داشتن برچسب هولوگرام دار مجلس شورای اسلامی توانایی عبور از گیت‌های اصلی ساختمان مجلس را دارند. بنا بر این گزارش، این سرقت ها بیشتر از منطقه غرب تهران صورت گرفته است.

سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد بازمی گردد؟

کولیوند رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: طرح اصلاح قانون شوراها مبنی بر حضور اقلیت‌های مذهبی در شوراهای شهر، هفته آینده در مجمع تشخیص مصلحت نظام نهایی می‌شود. نظر مجمع به مصوبه مجلس نزدیک است. در صورت نهایی‌شدن و تصویب نظر مجمع، «سپنتا نیکنام» هم به شورای شهر یزد باز می‌گردد. /ایسنا

مالک یک باشگاه منحل شده ۲ میلیون یورو ارز گرفت!

یکی از اخبار جنجالی روزهای اخیر کشور دریافت ۲. ۵ میلیون یورو ارز دولتی توسطی ک باشگاه ورزشی برای واردات تایر اتومبیل بوده است. این باشگاه البدر بندر کنگ است. باشگاهی که خیلی زود تا آستانه صعود به لیگ یک هم پیش آمد اما تبانی بزرگ سبب شد باشگاه منحل شود. همه در این بندر بدر دریابان را می شناسند. تاجری حدود ۵۵ ساله که تقریبا همه چیز به کشور وارد می کند. از تایر ماشین تا برنج و چای و اقلام دیگر زندگی. اما حالا مشخص شده این برنامه ریزی برای باشگاهداری اهداف اقتصادی هم داشته است. مالک باشگاه برای باشگاه منطقه محرومش که ردیف های تخفیفات مالیاتی بسیاری هم برایشان به همراه خواهد داشت، اساسنامه ای نوشته که امکان فعالیت های کلان اقتصادی هم داشته باشد. از جمله اینکه او با همین اساسنامه توانسته برای واردات ۲. ۴ میلیون یورو تایر خودرو ثبت سفارش کند و حالا نامش در فهرست آنهایی باشد که بیشترین میزان ارز دولتی را دریافت کرده اند. /مشرق

کارگزاران به دنبال تصاحب پست‌های اقتصادی دولت

خبرهای موثق حکایت از آن دارد بخش عمده ای از فشار برای ایجاد تغییرات در تیم اقتصادی کابینه از سوی حزب کارگزاران وارد می‌شود. این حزب در پی فشار جبران تلاش ناکام خود در ابتدای تشکیل کابینه است. گفته می‌شود حزب کارگزاران همچنان به دنبال معرفی رضا ویسه به عنوان وزیر صنعت است. انتشار گمانه ها درباره وزیرانی که تغییر می کنند توسط رسانه های حزب کارگزاران مدیریت می شود. شنیده شده است رییس جمهور به اکثریت افرادی که توسط کارگزاران مطرح شده اند، تمایلی ندارد. /خبرآنلاین

نوبخت به جای نصیحت مردم، توصیه‌هایش را از هیأت دولت شروع کند

علی تاجرنیا در خصوص اظهارات اخیر نوبخت در باره اینکه مردم پول‌ها و طلاهای خود را به بازار وارد کنندگفت: اگر امروز می‌بینیم مردم در صف خودرو قرار گرفته‌اند بیش از اینکه نشان دهد مردم به حرف امثال آقای نوبخت گوش کرده باشند نشان‌دهنده این است که مردم از شرایط آینده هراس دارند. دولت باید تصمیم بگیرد در کاهش هزینه‌های خودش چه اقداماتی لازم است انجام دهد. نمی‌شود کشور در اوج سختی و مشکلات باشد اما وزیر کشور با پرواز اختصاصی رفت‌وآمد کند. وی با اشاره به دستور رئیس‌جمهور در خصوص اعلام لیست افرادی که ارز ۴۲۰۰ تومانی خریداری کرده‌اند گفت: بعضی وزرا در اولین فرصت به دستور روحانی عمل کردند، اما بیشتر وزرا که در واقع مهم‌ترین کار آنها باید اعلام این لیست باشد، در انتشار آن تعلل می‌کنند. / ایلنا

آمریکا به دنبال باطل کردن دلار‌های خانگی ایران است

علیرضا محجوب گفت: وزارت خزانه داری امریکا با اعلام اینکه ۲۲ میلیارد دلار ارز کشور در دست مردم است، به دنبال باطل کردن این اسکناسهاست. این موضوع در صدر تصمیمات وزارت خزانه داری امریکاست. شخص رئیس جمهور امریکا به جد آن را دنبال می‌کند که اگر به اطلاعات بنیادی برسد ابتدا این اسکناس‌ها را مشکوک و بعد باطل اعلام کند. هدف امریکا از این اقدام حادثه سازی است تا باعث ایجاد تجمع برای فروش دلار و پس دادن این پول‌ها بشود. دولت و دولتی‌ها باید رفتارهای خود را اصلاح کنند و بعد مردم را دعوت به کاری کنند. نوبخت و دیگر مسئولان به جای اینکه از مردم بخواهند کاری کنند از خودشان و خانواده‌شان و از هیأت دولت بخواهند پیشقدم این اقدامات شوند. /تسنیم

سازمان هواشناسی: دزدی برف و ابر غیرممکن است

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: براساس اطلاعات هواشناسی امکان اینکه کشوری برف یا ابری را بدزد، وجود ندارد. احد وظیفه (مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی) در گفت‌وگو با ایلنا در واکنش به اظهارات اخیر رییس پدافند غیرعامل مبنی بر اینکه تیم‌های مشترکی از اسرائیل با همکاری یکی از کشورهای همسایه ابرهای در حال ورود به ایران را غیربارور می‌کنند و همچنین ما با ابردزدی و برف دزدی در کشور مواجه هستیم، گفت: نمی‌دانم ایشان برچه اساسی این موضوعات را مطرح کرده است، احیانا ایشان اسناد و مدارکی در این زمینه دارند و من در جریان نیستم، اما براساس اطلاعات هواشناسی امکان اینکه کشوری برف یا ابری را بدزد، وجود ندارد. وی افزود: کشوری نمی‌تواند، ابر بدزد، اگر اینگونه بود پلیس آب در آمریکا ایجاد نمی‌شد، چراکه ابرها را از دیگر کشورها می‌دزدیدند و دیگر نیازی به پلیس آب نبود و آن را حذف می‌کردند. وی با بیان اینکه اگر ابری رطوبت کافی داشته باشد، برف و باران ایجاد می‌شود و در صورتی که نداشته باشد اصلا بارشی نخواهد داشت، ادامه داد: ایران دچار خشکسالی‌های ممتد است و این روند جهانی است و فقط شامل ایران نیست.

حجاریان: محال است بگذارند اصلاح‌طلبان به قدرت برسند

سعید حجاریان، حجاريان در بخش ديگري از اظهارات خود با اشاره به آينده جبهه اصلاحات در قدرت گفت: ديگر محال است بگذارند اصلاح‌طلبان دولت را بگيرند. بايد کم‌کم عادت کنيم به امثال دولت اعتدال. حجاريان در بخش ديگري از اظهارات خود با اشاره به آينده جبهه اصلاحات در قدرت گفت: ديگر محال است بگذارند اصلاح‌طلبان دولت را بگيرند. بايد کم‌کم عادت کنيم به امثال دولت اعتدال.

 

واعظی: چون موسویان ایران نیست این حرف ها را می زند

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در واکنش به اظهارات اخیر موسویان که خواستار استعفای روحانی شده بود گفت: آقای موسویان که ایران نیست چنین اظهاراتی را بیان می‌کنند! محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در گفت‌و‌گو با تسنیم، در خصوص اظهارات اخیر سیدحسین موسویان مبنی بر استعفای حسن روحانی و برگزاری انتخابات زودهنگام گفت: اظهارات ایشان به هیچ وجه ارتباطی با دولت ندارد، آقای موسویان یک شخص است نه جریان. وی افزود: برخی مصاحبه‌های وی خوب بوده و برخی هم مناسب نبوده است؛ این مصاحبه اخیرش هم بسیار بد بوده و نمی‌دانم ایشان بر اساس چه مبنایی این حرف را زده است؟ آقای موسویان که ایران نیست چنین اظهاراتی را می‌کنند! آن کسانی هم که در ایران زندگی می‌کنند و شرایط را می‌دانند چنین حرفی نمی‌زنند و مطمئنا صحبت ایشان هیچ ارتباطی با دولت ندارد.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه تهران: احکام صادرشده برای دانشجویان سنگین است

حجت‌الاسلام کرمي، مسئول نهاد رهبري دانشگاه تهران نيز با «سنگين»خواندن اين احکام از پيگيري‌هاي مسئولان و دانشجويان براي تخفيف و رفع کامل اين احکام سخن به ميان آورد. او در گفت‌وگو با فارس دانشجويان دستگيرشده در ناآرامي‌هاي دي ماه را به دو دسته تقسيم کرد؛ گروهي که همان موقع آزاد شدند و دسته دوم که به تعبير او، به‌خاطر «سابقه‌شان» پرونده‌هايشان نياز به بررسي بيشتر داشت. کرمي درخصوص اعتراضات اخير دانشجويان دانشکده علوم اجتماعي گفت: «از اين جهت که اين احکام در زمان امتحانات به دانشجويان ابلاغ شد، مورد اعتراض آنها قرار گرفت. اين زمان براي اعلام اين احکام مناسب نبود و البته احکام تعدادي از آنها نيز سنگين در نظر گرفته شده که دانشجويان از قبل اعلام کرده بودند اگر تخفيفي صورت نگيرد، امتحانات دانشگاه را تحريم مي‌کنند. البته اين تهديد تعداد محدودي از دانشجويان است که ممکن است روي ضابطه و قانون اقدام نکنند».

عصبانیت سیف از موضع ترکان

رئیس‌کل بانک مرکزی در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات چند روز پیش اکبر ترکان در خصوص کم‌کاری بانک مرکزی در تک‌نرخی کردن ارز و برخی انتقادهای دیگر گفت: اظهارات ایشان را خواندم و اگر درست نقل شده باشد موجب تعجب بنده شد. در این صورت به ایشان می‌گویم؛ آقای ترکان، شما چرا؟ ولی‌الله سیف افزود: هر کس نداند، آقای مهندس ترکان به‌خوبی در جریان دیدگاه‌های کارشناسی بانک مرکزی و بنده هستند و از تصمیم‌گیری‌ها و مباحث مطرح‌شده در جلسات ستاد اقتصادی دولت و هیأت وزیران آگاهی دارند، بنابراین شنیدن برخی مواضع ایشان، دست‌کم برای اینجانب مایه تعجب است. وی ادامه داد: تصمیم‌گیری در مورد سیاست‌های ارزی به‌دلیل حساسیت‌های مختلف و ملاحظات متعدد دارای پیچیدگی‌های فراوانی است و مجموعه دولت و بانک مرکزی باید با لحاظ کردن همه این ملاحظات به جمع‌بندی برسند.

پیشنهاد مصباحی مقدم به رئیس‌جهمور

حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تهران :کارهایی که به نظر من آقای روحانی می تواند انجام دهد، این است که اولا ترکیب تیم اقتصادی دولت را اصلاح کند و تغییر دهد چون عملکرد تیم اقتصادی دولت ضعیف ارزیابی می شود بنابراین رئیس جمهور باید یک تیم قوی برای حل مشکلات اقتصادی کشور به کار گیرد.

واکنش تند واعظی به درخواست موسویان برای استعفای رئیس‌جمهور

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در گفت‌و‌گو با تسنیم، در خصوص اظهارات اخیر سیدحسین موسویان مبنی بر استعفای حسن روحانی و برگزاری انتخابات زودهنگام گفت: اظهارات ایشان به هیچ وجه ارتباطی با دولت ندارد، آقای موسویان یک شخص است نه جریان. وی افزود: برخی مصاحبه‌های وی خوب بوده و برخی هم مناسب نبوده است؛ این مصاحبه اخیرش هم بسیار بد بوده و نمی‌دانم ایشان بر اساس چه مبنایی این حرف را زده است؟ آقای موسویان که ایران نیست چنین اظهاراتی را می‌کنند! آن کسانی هم که در ایران زندگی می‌کنند و شرایط را می‌دانند چنین حرفی نمی‌زنند و مطمئنا صحبت ایشان هیچ ارتباطی با دولت ندارد.

تعداد دقیق دانشجویان بازداشتی هنوز مشخص نیست

فاطمه سعیدی با انتقاد از احکام صادره دانشجویان بازداشتی دی ماه، عنوان کرد: این موضوع در نشست فردا (سه‌شنبه 12 تیرماه ) در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طرح می‌شود. نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: هنوز تعداد دقیق دانشجویان بازداشتی مشخص نیست و آنطور که تعداد این افراد 5 نفر اعلام شده با توجه به مراجعات صورت گرفته تعدادشان بیشتر به نظر می‌رسد. وی ادامه داد: بر خلاف اظهارات عنوان شده مبنی بر اینکه وزارت علوم در این زمینه درخواستی برای تخفیف احکام دانشجویان بازداشتی نداشته است ولی وزارت علوم عنوان می‌کند که پیگیری‌ها و جلساتی در این خصوص داشته است تا احکام صادره برای دانشجویان تقلیل یابد. عضو فراکسیون امید مجلس اضافه کرد: صدور حکم 8 سال محکومیت زندان برای دانشجویی که متولد سال 1375 است زندگی فرد را تحت تأثیر قرار می‌دهد و افراد محکوم شده با توجه به اینکه بی‌تجربه و نادم هستند، می‌توان در موردشان تجدید نظر کرد. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: ضمن اینکه دستگیری‌ این دانشجویان در محوطه دانشگاه بوده است و دانشجویان به نوعی به دلیل جو ایجاد شده تحت تأثیر قرار گرفتند و این دانشجویان بیشتر از اینکه به صورت قضایی با آنان برخورد شود نیاز است ارشاد شوند تا دیگر دست به چنین اقداماتی نزنند.

اقدام قابل تحسین امام جمعه خرمشهر

حجت‌الاسلام موسوی فرد امام‌جمعه خرمشهر در اعتراض به وضعیت آب در این شهر، از مسئولین خواسته است نسبت به رفع مشکل آب در خرمشهر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند چراکه اعتراض مردم به وضعیت آب، اعتراضی به‌حق و قابل دفاع است. وی همچنین گفته است: مسئولین وعده داده‌اند که وضعیت آب تا ظرف چند روز آینده به شرایط عادی خود بازمی‌گردد، اما اگر مسئولان بار دیگر دروغ گفتند، من در کنار مردم تحت عنوان آتش به اختیاری در صف مطالبه گری قرار خواهم گرفت. وی که بارها خواستار تسریع در رفع مشکل آب و همچنین انتقال آب شیرین به خرمشهر شده بود، با حضور در جمع کارگرانی که مشغول کار انتقال آب شیرین به خرمشهر بودند، جوشکاری لوله انتقال آب را برای ساعتی به عهده گرفت تا کارگران باروحیه و انگیزه بیشتری کار کنند. این اقدام امام‌جمعه خرمشهر با استقبال چشمگیر مردم خرمشهر مواجه شده است.

 

افشاگری مهاجم تیم‌ملی از رفتار ناجوانمردانه رونالدو

کریم انصاری فرد که ایران را ترک کرده و به یونان بازگشته است، در گفت و گو با روزنامه خبرورزشی دست به افشاگری جالبی زده است. این بازیکن رفتار کریس رونالدو را در بازی پرتغال و ایران ناجوانمردانه دانست و در این باره توضیح داد: «اول اینکه او از روی عمد به صورت مرتضی کوبید و مستحق کارت قرمز بود و دوم اینکه به بازیکنان تیمش می‌گفت وقت را تلف کنند. در اواخر مسابقه پرتغالی‌ها دست این کار زدند و رونالدو از بازیکنان تیمش می خواست چنین کاری کنند.»

قالیباف معاون اول روحانی می‌شود؟

مشاور قالیباف گفت: خبر پیشنهاد معاون اولی دولت روحانی به محمدباقر قالیباف را برخی رسانه‌های اصلاح‌طلب نوشتند اما این خبر به راحتی تکذیب می‌شود. محمدسعید احدیان درباره برگزاری جلساتی از سوی سیدابراهیم رئیسی در تهران با چهره هایی سیاسی همچون محمدباقر قالیباف در موضوع انتخابات مجلس گفت: خبر را دیدم ولی من از چنین جلسه ای درباره انتخابات مجلس اطلاعی ندارم. وی درباره ورود محمدباقر قالیباف به انتخابات مجلس اظهار کرد: آقای قالیباف ورودی به انتخابات مجلس ندارد، او کارهای دیگری می کند. /نامه نیوز

در انتخابات 88 کروبی، دبیرکل کارگزاران را رئیس ستاد خودش کرد

محمدجواد حقشناس عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی به روزنامه اعتماد گفت:در سال ٨٨ موضوع کاندیداتوری آقای کروبی در شورای مرکزی حزب مطرح شد و آنجا رای آورد. آقای کروبی سعی کرد به عنوان چهره حزبی وارد فضای انتخابات نشود. با این سبک و سیاق اتفاق جدیدی افتاد و دیدیم آقای کروبی برای آقای کرباسچی به عنوان رییس ستاد حکم زد. نظر شخص آقاي كروبي بود که چهره‌اي مثل آقاي كرباسچي كه به عنوان چهره‌اي اجرايي مطرح مي‌شد و با سابقه شهرداري تهران رياست ستاد آقاي كر وبي عهده‌دار شود. تصور مي‌شد كه اين مسأله مي‌تواند به رأي آقاي كروبي كمك كند. این کار براي جلب حمايت كارگزاران صورت گرفت البته با تناقض عجيبي رو به رو بوديم. دبيركل حزب كارگزاران با آقاي كروبي همراه شد اما شوراي مركزي كارگزاران هيچ كدام با اين روند موافق نبودند. چهره‌هاي ديگري مثل آقايان نجفي و ابطحي و خانم كديور كنار آقاي كروبي قرار گرفتند. در حالي كه هيچ كدام از آنها ارتباط حزبي با آقاي كروبي نداشتند. حتي طيف‌هايي از فعالين دانشجويي مثل تحكيم وحدت به مجموعه اضافه شدند. آقاي سروش و چهره‌هاي فرهنگي هم حمايت كردند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۴
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۱۸۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
محجوب میخواد مثلا ملت را بترساند دلارهایشان را بفروشند. اما آخه بدبخت آمریکا از خداشه همه پولها تبدیل به دلار بشه تا ارزش پولش بالا بره.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
باید به اقای محجوب گفت درسته بره ایم دیگه وهم ورندارید با گوش مخملیها طرفید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
آقای حجاریان بس نیست قدرت طلبی؟
حنای تان دیگر رنگی ندارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
ببخشید اشتباه منفی دادم
ناشناس
| Thailand |
۰۶:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
مگه شما نمی بینید که او علاقه وافری به باطل کردن و لغو کردن و پاره کردن دارد او حتی امضای خود را از درون هواپیما در حالیکه هنوز جوهر امضاش خشک نشده باطل می کند او حتی اصول انسانی را زیرا پا می گذارد و با جدا کردن مادران و کودکان از همدیگر، مردم جهان شوکه می کند؛ او گرایش دارد قانون اساسی آمریکا را باطل و قانون خشن ترامپ را جایگزینآن کند و اصلاً بعید نیست به بهانه مبارزه با تروریسم و مسئله پول شوئی با توجه به شماره سریالهای دلارهای موجود در ایران، آنها را باطل لعلام کند
ناشناس
| United Arab Emirates |
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
واقعا که........ ابرامونو که میدزدن.... دلار هم که قراره باطل بشه
یحتمل در آینده میفرمایند آمریکا برنامه ریزی کرده که سکه های دست مردم هم فاسد بشه و کپک بزنه
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
اتفاقا ایشان به نکته بسیار مهمی اشاره کرده ، فرض کنید عده ای در این گیرودار با استفاده از حرص و طمع امت همیشه در صحنه میلیاردها دلار اسکناس تقابی وارد بازار کرده باشند ، آنوقت این عزیزان طمع کار که تیشه بریشه ملت خود زده اند نباید منتظر عذاب آسمانی باشند .
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
دل به این تحلیل آبکیت نبندآقای ناشناس دلارداری بفروش تادیرنشده...ببین ازقول خودش نمی گه...می توانی بایک سرچ ساده بفهمی درست می گه یانادرست
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
اي بابا
چرا هر خبري ميزارن اين همه نظرات منفي ميدين
اول يه جستجويي بكنيد ببيند خبر راست هست يا خير
بعد ببينيد آيا واقعا اين امكان براي امريكا هست يا نه
بعد بياييد نظر بدين
خوشتون مياد اولين نفر باشين
ناشناس
| Thailand |
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
محجوب و ارز را رها کن به تغییر اقلیم بچسب

بعنوان یک محقق عرض می کنم:
بر اساس نتایج تحقیقاتم، معتقدم در قلمرو دانش و تکنولوژی هیج چیزی غیر ممکن نیست حتی نقض قوانین فیزیک موجود، ... آن کسی که می گوید تغییر اقلیم یا به اصطلاح دستکاری اقلیم، برف و ابر دزدی امکان ندارد، باید همه چیز جهان برای او شناخته شده و هیچ ناشناخته ای و پنهانکاری ای برایش وجود نداشته باشد؛ آیا چنین است !؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
آقای محجوب ما نه آبنبات دستمونه نه گوش دراز داریم لطفا به مردم احترام بزارید
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
محجوب دنبال راهیه برای کشوندن دلارهای ملت بیچاره به بازار!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
آقای محجوب، تنها دلارهای خانگی ایران نیست که باطل می شود، حتما این ابطال شامل دلارهای در دست دولت و نهادها هم می شود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
بله
همه دلارهایی که از آمریکا بعد از برجام تحویل گرفته شده شماره سریالش مشخصه و چه دست دولت باشه یا مردم یا سفارت های ما در دنیا ابطال خواهد شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
بسیاری از این دلارها به صورت مسافرتی و یا تجاری از ایران خارج شدن، پس نمیتواند بگوید مثلا شماره سریال فلان دلارها باطل بشه! چون دلاری که به ترکیه و امارات رفته مگر میشه به همین راحتی باطل اعلام بشه؟ بی خودی مردم رو نترسانید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
می توانند مدتی کوتاه برای این سریالها بگذارند تا یا به بانکی معتبر تحویل شود و یا باطل شود.
شدنی هست.
تا کنون شبیه آن نسبت به دلار و پولهای ایرانی انجام شده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
زبونم قاصره از همین اخبار بد
من اگر بودم و قدرت داشتم کل دولت، ادارات دولتی، دانشگاه ها، شوراها، و هر چیزی که از بودجه دولتی تغذیه میکنه رو تعطیل میکردم.

کاری رو که میشه به راحتی با یک سایت اینترنتی انجام داد براش 10 هزار نفر دارن حقوق میگیرن و هیچ کاری هم انجام نمیدن.
مثلا شرکت نفت حدود 5 هزار نفر کارمند و مدیر در تهران داره ! که کارشون فقط اینه که از ساعت 8 برن در دفترشون و چای و بیسکوییت بخورن و حتی صبحانه و ناهارشان رو هم شرکت تهیه میکنه.

تصمیمات مهم کشور رو هم میشد با نظر سنجی اینترنتی از مردم تعیین کرد.
و بودجه ای که صرفه جویی میشد
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
همون بهتر که قدرت نداری
سپهر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
سلام قدرت.
معلومه خودتم از نیروهای شرکت نفتی.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
کجای شرکت نفت اینجوی کار میکنن که ما هم بریم؟ لطفا شایعه درست نکنید. معلومه خیلی دوس داشتی نفت باشی و قبول نشدی آزمون ورودی رو
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
زیادیشون یه طرف کارنکردنشون خیلی بده اخه حداقل ناهار اونجا نخورید وقتی میرید برق و گاز ببندید
ناشناس
| France |
۰۶:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
واقعا همون بهتر که قدرت نداری
رضا
| - |
۰۶:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
کلا جایی مثل مجلس دیگر لزومی ندارد. مثلا اینها نماینده ملت هستند و به جای ملت رای می دهند. این موضوع بدرد زمانی می خورد که امکان مشارکت همگانی در تصمیم گیری ها نبود ولی الان به راحتی می توانند در هر موردی بدون فوت وقت و با کمترین هزینه نظر خودشان را اعلام نمایند. و مردم دیگر نیازی به نماینده ندارند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
شما بدتر از اخبار بد هستید که می خواهید فقط صورت مساله پاک بشه.
مازیار
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
با نظرخواهی لحظه به لحظه از مردم می خواهی کار
کار وزارتخانه را پیش ببری؟
!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی واردی ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
ایشون که کمی زیاده روی کرده
ناشناس
| Thailand |
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
کارکنان شرکت و وزارت نفت ناراحت نشوند منظور این است هر چه کارکنان یک موسسه زیاد بشود کارها را پیچیده تر و بروکراسی زیاد می شود. بنده هم کارمند هستم واقعیت این است با یک سوم این کارکنان همه کارها از الان بهتر انجام می شود.
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
این نماینده مجلسی که گفته امریگا دنبال باطل کردن دلارهای خانگی است واقعا راجع به مردم چی فکر کرده! واقعا اینا نماینده مجلس هستند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
محجوب دوغتو بنوش
مصطفی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
بله
نماینده مجلس هستن و منو شما با تَکرار انتخابشون کردیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
اینها کارنشناس هستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
سازمان هواشناسی متاسفانه شماخیلی ازاطلاعات جهانی دور ومتاسفانه وبازمتاسفانه بی اطلاع هستیدسالهاست این پروژه برای کشورمااغازشده وماباهمین بی اطلاعی کاری نکردیم .چطورشماشهرهای مرزی کشورراباشهرهای مرزی همسایه هامقایسه نمیکنید؟بشدت ازنظرشرایط بایکدیگرمتفاوت هستنددرحالیکه شایدبیست کیلومترباهم فاصله ندارند.شرایط جوی ایران غیرطبیعیست وتحصیل کردگان این علم بایستی تحقیق کنندوکشورمان بایدازعاملان این مساله درجوامع بین المللی شکایت کنند.بایددنیابداندچه برسرایران می آید.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
ماشبها هی می بینید این هواپیماها دارن ابرها رو بوکسر می کنند می برند آقا نذارید ابرهامون سرقت بشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
برادر من! وقتی از چیزی اطلاع نداری، اظهار نظر نکن. حرف این متخصص محترم درست است و چنین چیزی امکان ندارد.
ناشناس
| United States |
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
این قدر دنبال توهم توطه نباشید این سالها قبل یک فرضیه بود و هیچ وقت هم اجرایی نشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
توهم دشمن خیالی داریم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
چهارتا جمله تو تلگرام خوندی فکر کردی الان پرفسور هواشناسی هستی؟
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
سازمان هواشناسي عزيز


نظرتون رو به فرمايش رييس جمهور عزيز قبل از توافق برجام جلب ميكنم كه فرموده بودند آب كشور هم به تصويب برجام مربوط ميشه
فكر ميكنم غرض همين آب دزدي و ابر دزدي مظرح شده بوده.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
ما عرضه نداریم وحساب وکتاب سرمان نمیش ود فکر میکنیم اگر نشستیم ودعا کردیم خدا همه کارها را اماده تحویل ما میدهد
کامران
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
همه‌ی کسایی که این نظر رو مسخره کردن (که البته عادت ما ایرانیاست) بهتره همون سوال رو جواب بدن فقط؛ اگه تغییرات اقلیمیه؛ پس چرا فقط داخل مرزهای ایرانه؟
رسول
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
امریکائیها اول پنهان کاری میکنند و تا میتوانند این گونه پروژه ها را با خبرگی تمام سری نگه میدارند . اما این مخفی کاری تا قیامت نمیتواند ادامه پیدا کند و روزی خبرنگاری یا رقیبی به اطلاعات و سرنخ هائی میرسد و قاز دوم سیاستمداران زر و زور و تزویر کلید می خورد و با تزریق پول و تهدید روزنامه ها و تعدادی کارشناسان را وادار میکنند در مقاله هایشان این نوع تکنولوژی را مسخره و کتمان کنند و هر کس چیزی بگوید با مهر حماقت از میدان بدر کنند . کارشناسان دست چندم هم ندانسته همان چیزی را میگویند که خوشایند آنهاست . نه برادر عزیز این کار از لحاظ علمی امکان پذیر است . اما شما بعد از سالها وفتی آنها به منظورشان رسیدند از خواب غفلت بیدار خواهید شد .
يك مورخ
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
بدبختي ما از دخالت ناآگاهان در كارهاي تخصصي است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
سازمان هواشناسی همین دوماه پیش میگفت بارانی در بهار درکار نخواهد بود و پروفسور ایران تشخیص داد بهاری پر باران در پیش خواهیم داشت هواشناسی شده سیاسی
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
فقط یه نفر به اسم احمدی نژاد این قدرت رو داشت که بی رودروایسی وزیر رو عوض کنه ،حتی اگر شبانه و اون وزیر در خارج سفر ماموریتی باشد.
درود بر محبوب دلها احمدی نژاد
فرقت رو مردم با بقیه رییس جمهورها فهمیدن که بفکر مردمی و نه وامدار قدرت و زرو زور
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
با اون وزیر عوض کردنش گند زد به ابرومون
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
همین تحریم های بی سابقه نتیجه حرف زدن های بی سیاسته احمدی نژاده،کل دنیا شد بر علیه ما ..30 سال آمریکا نتوانسته بود اینچنین تحریممون کنه ..نفی هولوکاست رو یادتون که نرفته؟آقای دکتر نمیدونست که رییس جمهور نباید در رسانه ها هولوکاست رو نفی کنه ...فرداش اتحاد دنیا بر علیه ایران
شروع شد.... هزارو یک اشتباه
دیگش پیش کش ... مشایی و بقایی و رحیمی پیش کش و و و
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
برید جمع کنید کاسه کوزه هاتونو
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
علی خان فعلا که شما هم رفتید وا دادید دارید تحریم می شید پسر خوب برو ببین هرچی اختراع ثبت شده اب شیرین کن بیل میکانیکی هواپیما همه برای قبل سال 93 هست کی میخواهید بیدار بشید رفتید برجام کردید دل جوان هارا شکستد هرکسی چیزی اختراع میکرد گفتید برو بابا بهترش میاریم خسارت وحشتناکی زدید که ده سال دیگه مشخص میشه
ناشناس
| United Kingdom |
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
عمده مشکلت دیروز و امروز ما زیر سر همین آقاست که سنگشو به سینه میزید
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
مثل اینکه برای شما یکی خیلی نفع داشته که اینطور سنگشو به سینه میزنی والا که بقیه خیری ازش ندیدن جز گند زدن به مملکت
حسيني
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
خيلي از بدبختي هاي ما مربوط به همان محبوب دلهاي شماست حسين خان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
اتفاقا هرچه قدر از زمان دولتهای نهم و دهم دور .میشویم وضعیت اقتصاد و سیاستمان خراب تر میشود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
همین محبوب دل ها مثلا چرا سیستم آب شهرهای جنوب رو همون موقع اصلاح نفرمودند که امروز کار به اینجا بکشه؟
يك مورخ
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
هموطناني كه هنوز سنگ احمدي ن‍اد را به سينه ميزنيد .پيشنهاد ميكنم يك دوره تاريخ اين سرزمين را بخوانيد.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
آقايون مديريت ندارن یکی ميگه امريكا ميخواد دلارهاي تو خونه مردم رو باطل كنه!!
آخه اون از كجا ميدونه شماره سريال دلار من چيه!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
حتی اگر بداند شماره سریال دلار شما چیست، باز هم نمیتواند باطل کنه، چون هیچ مکانیزمی برای سنجش دلار باطل وجود نداره، شما مثلا دلار رو به ترکیه می برید و یک صراف فقط اصالت دلار را چک میکنه و اینطور نیست که یک به یک شماره سریال دلار ها رو با خزانه داری امریکا چک کنه که آیا این باطل است یا نیست
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
محمد جان. همه جا که ایران نیست کاراشون بی حساب و کتاب باشه. خزانه داری آمریکا قشنگ میدونه چه شماره هایی تو ایرانه مطمن باش براحتی این کارو انجام میده. البته خدارو شکر. بزار دلالهای ارز کمی گوشمالی بشن مردم رو بدبخت کردن.
يك مورخ
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
هموطنان عزيز اين يك شايعه است كه به اصطلاح نماينده مردم رواج داده. درواقع نوع نگاه اين شخص به موكلانش مشخص ميشود. او مردم را چقدر بيسوادفرض ميكند. هموطنان هيچ كشوري پول خود را باطل نميكند و قانونا نميتواند اين كار را بكند .
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
تابناک عزیز ،یک دوروزه نظرات رو منتشر نمیکنی...
این نظرات غالبا مهمه و شاید راهگشا
دنبال خبری میگشتم که مربوط باشه به پیشنهادم و مجبور شدم در این خبر نظر بدم ...
درسته دلار خیلی مهمه ولی سئوال من اینه که مگر مسئله اساسی برطرف کردن نیازهای اصلی مردم نیست؟
چرا دولتمردان و اقتصاد دانان به درستی نیاز سنجی نمیکنند و در یک طرح انقلابی پیشنهادات تولیدی و صنعتی را در اختیار مردم نمیگذارن تا تولید هدفمند شود؟ واقعا نیازمند یک انقلاب صنعتی هستیم .....
از طرفی چرا سپاه دست به ایجاد شهرک های صنعتی نمیزند؟
چرا بسیج صنعتی ایجاد نمیشود؟ ما هر کاری کردیم جز صنعت
داروی درد مزمن این کشور فقط صنعت است ولی به شرطی که واقعا کارشناسانه و انقلابی باشد.
شما ار به خدا کاری کنید ...خسته شدیم از این وضعیت
تابناک عزیز ، بزرگترین رسالت شما در این دوران واقعا پیگیری همینه ... پیگیری جدی و انقلابی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
چون در امر واردات سودهای هنگفت دارن
ناشناس
| United Kingdom |
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
علی جان پاشو آفتاب در اومده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
وقتی نه از واردات مستقیم بلکه فقط از رانت مابه التفاوت نرخ ارز افراد بیش از 100 درصد سود در یکماه میبرند عقلشان ناقص است که وارد تولید شده و در خوشبینانه ترین حالت سالی 20 درصد سود از سرمایه شان ببرند . حالا اگر سود واردات و سود تغییر قوانین یک شبه گمرکی و ممنوعیتها را هم به ان اضافه کنیم خواهید دید که دلالی در داخل و واردات از خارج ( خصوصا افراد مرتبط با دولتی ها در این زمان و با این دو نرخی بی سابقه و بسیار مشکوک) برای همه وسوسه کننده است و غیر قابل قیاس با تولید و ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
قوانین اقتصادی در همه دنیا یکسان است وضعیت موجود نتیجه بی توجهی به این قوانین است کسانی که در پست های اقتصادی قرار میگیرد باید به این درک برسند نمیتوانند این قوانین را دور بزنند
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
قابل توجه دوستان و کسانی که میگفتند تحریم فرصت است
امریکا دیگه چه غلطی میخاست بکنه،که نکرده?
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
دوست عزیز اونها هنوزم میگن تحریم فرصت است چون باید تحریمها رو دور بزنند وموبایل وخودرو وبخارشوی وارد کنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
تحریم فرصت است چرا چون یه جوان میره اختراع میکنه چون میدونه مشابهش وارد نمی کنید اینطوری میشه فرصت فقط بد قضیه را نبین بعد برجام چرا در تولیدی ملی بستید گفتید بهترش از اروپا میاریم چرا ریل اوردید چرا چرا چرا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
اونا نمیگن برای من و شما فرصته که. میگن برای خودشون و آقازاده هاشون فرصته. الحق هم که فرصتی از این بالاتر؟ وقتی دلار 3500 بود، هر چی داشتند تبدیل به دلار کردند و الان که 8 تومنه میفروشن و در عرض چند ماه سرمایه شون رو چند برابر میکنن. بعدشم از طریق شرکت هاشون ارز دولتی میگیرن و توی بازار، آزاد میفروشن. اونها میگن فرصته و ازش استفاده میکنن. ولی به هر حال استفاده از این فرصت ها یه هزینه ای هم داره که متاسفانه هزینه ش رو باید من و شما بدیم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
اقای محجوب با این شایعه ها نمی توان دلارهای داخل خانه های مردن را به سمت بانکها سوق داد،حالا شما بفرمایید امریکا چگونه میخواهد از بین صدها هزار میلیارد قطعه اسکناس پراکنده در دنیا، اسکناسهای موجود در ایران و سپس در خانه ها را شناسایی کند که اگر میتوانست کافی بود تمام دلارهای موجود در ایران و اقازادهها را باطل میکرد، که انها هم مثل بقیه مردم به فقر و فلاکت میافتادند.
این راه هراساندن مردم نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Greece |
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
جی پی اس روشون وصله!
ناشناس
| Thailand |
۰۷:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
شماره سریال اسکناسها را فراموش نکن جانم
مسلح بودن آمریکا به انواع بهانه ها بویژه در مورد ایران را به یادآر جانم
مبارزه ی رژیم تروریست پرور آمریکا بر علیه پول شوئی که معرف حضور هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
یکی ب آقای محجوب بفهمونه ک ارزش دلار به اعتماد مردمه و هرگز آمریکا این اعتماد را از بین نخواهد برد، بر عکس ریاللللللل
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
اخباری از قبیل ابر دزدی یا جمع آوری دلار خانگی یا اصلاح طلبان دیگر هیچ کاری نمیتوانند بکنند نتنها جالب نیست بلکه غیر ممکن است.
تابناک این سایت خوب داخلی می‌بایست کمی توجه دقیق تری از خود نشان بدهد.
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
همان بهانه های قدیمی اصلاح طلبان تندرو
« نگذاشتند»...« نمی ذارن» ...
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
دوست عزیزم حامد یا ادریس یا جواد،وقتی هرشب نظرت رو میخونم یاد نوازنده های کشتی تایتانیک میافتم تو هنوز با حرارت از جناح مورد علاقه ات دفاع میکنی؟؟اقا دمت گرم بهت حسودیم میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
تبلیغاتچی گروهی هم میشی کارگر بی جیره مواجب نباش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
|۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱لایک داری ناشناس
سهراب
| France |
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
حواسمون هست که نیت اقا حامد از این کامنت احتمال زیاد جناحی بوده نه درد مردم
ولی خدایی نمیشه به این کامنت مثبت نداد
کلمه ب کلمش تاریخ اصلاحاته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
دلارها رو باطل کنه!!!!!!!!!!!! چطور مگه میشه مگه داریم!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
انشالله که باطلشون کنه کمی نفس بکشیم
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
در مورد باطل کردن دلارها فکر کردید مردم اینقدر احمق هستند. آمریکا مثلا شماره های روی دلارهای در خانواده ها را دارد؟ اگر بخواهد باطل کند همه دلارهای خود را در دنیا باطل می کند که نشدنی است. این ترفند بچه گانه شما، حتی بچه ها را هم فریب نمی دهد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
اساسا اصل خبر را کلا عوض کردند!! صحبت سر دلارهایی است که بعد از برجام اوباما به ایران داده است نه دلارهای در خانه مردم!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
خب همون دلار ها با شماره سریال مشخصش دست مردم است.
ابطال آن به مردم صدمه می زند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
ناشناس ۲۲و۲۴ تو مطمئنی که آن دلار ها توی ایرانه نه جاهای دیگه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
فرمایشات آقای محجوب نماینده مردم تهران را خواندم. فرمایشات ایشان یکی از مصادیقی است که تنها و تنها بیانگر نادان فرض کردن مردم با هدف خالی کردن جیب مردم بیش از این چیزی که تاکنون انجام شده میباشد.
آمریکا هیچ وقت در طول تاریخ چنین کاری نکرده و نخواهد کرد چرا که دلار آمریکا یعنی شرافت آمریکا !و آمریکا هیچگاه شرافت خود را بی اعتبار نخواهد کرد حتی اگر این دلار بدست دشمن ذاتی آنها بیوفتد.
این افکار، صرفا نشان دهنده اینست که بعضی در بزنگاه ها تا کجاها را محاسبه میکنند و چه بلاهایی میتوانند و میخواهند بیاورند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
اگر مطلبی رو اعلامکرده شما یک درصد احتمال بده اینکار رو بکنه راهکار احتمالی باید اتخاذ گردد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
این شایعات ( باطل شدن دلار) رامطرح میکنندتا مردم دلارهایشان را روانه بازارکنند امریکایی هاازکجامبدانند چه اسکناسهایی ایران است!؟ مگرهمه انها ازامریکاواردشده؟ ثانیاچطورمیخواهندانهاراباطل کنند؟ مگرمیتوانند شماره میلیاردهاقطعه اسکناس دلار رادرهربقالی درسراسردنیامنتشرکنندتا معامله نشوند؟!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
با تعویض طرح اسکناس می توان اسکناس های قبلی را تا یک مدت معلومی معتبر دانست .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
والا من دلار قدیمی سال 1993 داشتم رفتم ترکیه بدون هیچ مشکلی تبدیل کرد، به این راحتی نیست که بی اعتبار کنن یک شبه
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
خدا وکیلی محبوب فک میکنه مردم الان گول میخورن دلارا رو سریع میفروشن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
قابل توجه آقای حجاریان
نه چپی هستم نه راستی.اما یادمون نمیره مجلس ششم که دست شماها بود با استعفای دسته جمعی خواستید کشور رو فلج کنید.
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
مجلس ششم یک مجلسی بود که جلوی خودکامگی تمامیت خواهان مردانه ایستاد و ناجوانمردانه فدا شدند .؟؟؟ ناح
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
کاملا معلوم شد راستی نیستی خخخ
ناشناس
|
France
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
یه سیل بیاد همه مون را با خود ببرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
بهترین پیشنهاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
خشکسالیه از این شانسا نداریم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
شهاب سنگ بهتره. مطمئن تره البته هرچه بزرگتر بهتر
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
من از ملت ایران عذر می خوام بابت حرف نماینده محترم آقای محجوب !!!
یعنی خزانه داری آمریکا gps به دلارهای خانگی وصل کرده!!! ای وای برم دلارهام بدم آقای نوبخت .
خدا مردم از خنده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
اگه فروشنده ای میخرم، دارن باطل میشن باید دلاری 4200 حساب کنی، حالا برای شما 4500 خدا خیرت بده
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
میوه خریدم بترتیب. البالو کیلوی ده تومان . گیلاس درجه یک 25و درجه دو 20هزار تومان و شلیل 6هزار و خیار 3500بوده و عندوانه 2500بوده لذا مقداری خیار و هندوانه خریدم و فقط هندوانه 7کیلویی شده 17عزار تومان شد تا به خانه رسیدم دیدم قبض برق آمده 35هزار تومان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
تو امریکا خریدی !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
خوش به حالت
جوهر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
عزار واحد پول کدام کشور است
دشمن ما همینجاست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
روش جدید برای گرفتن دلارهای مردم! شایعه ابطال دلارهای خانگی!!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
آقای محجوب . بدترین روش رو برای بیرون کشیدن دلار از دست مردم انتخاب کردی .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
وقتی به اصلاح طلب رای مید هی نتیجهاش می شود
مهجوب
دلواپس ایران
|
Netherlands
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
وضعیت فعلی ما دوراه بیشتر ندارد
۱نشستن سرمیز مذاکره با کدخدا
۲مقابله ومقاومت.
تحریم نفتی امریکا یعنی درامد کمتر کشور،یعنی افزایش اعتراضات،نشستن ومنتظر شدن،منفعلانه عمل کردن، اقدامی هوشمندانه نیست.یا باید قبل از افزایش بیشتر مشکلات مسیر ۱ را برگزید ویا اکنون که هنوز نیروهای دفاعی ونظامی می بایست ضرب شستی به کشتیهای امریکایی عابر از تنگه هرمز نشان داد.چرا که اگر نیروها از تعقیب وگریز هر روزه خسته شده در اثر کمبود نقدینگی، سر موعد حقوق دریافت نکرده ودر گیر گرانیها ومشکلات روزمره شوند برای دفاع از کشور نمیتوانید روی بهترین کیفیت انها حساب کنید.پس هنوز که وارد موضع ضعف نشدیم یا گزینه ۱ یا ۲.راه سومی نیست که ان نشستن واب شدن واضمحلال تدریجی کشور از داخل است.راهی که عراق قبل از ما طی کرد وانگاه که نیروهایش تضعیف شد مورد حمله قرار گرفت..امیدوارم برخلاف مطلب دیشب حقیر اینبار امانتداری کنید ومطلب را کامل بگذارید.سپاس از شما.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
البته گزینه 2 کشور را زودتر به گزینه 1 میبرد!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
راه سوم:دزدی نکنیم و همه شاه دزدها را بریزیم در تنگه هرمز.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
واقعا حالت خوب نیست
لطف الله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
حدود یک ساعت جوشکاری امام جمعه خرمشهر چقدر چشم گیر بوده است ؟
اگر خیلی چشم گیر بوده به ایشان بفرمایید هر روز اینکار را بکنند و تمام روز را به جوشکاری کنار کارگران بپردازند
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
لياقت امثال شما همون وزير مغروره كه بهتون پيشنهاد خوردن سبوس بده
نه امام جمعه‌اي كه براي دلداري آلام مردم هركاري ازش برمياد انجام ميده
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
مردم تمام جناحهای سیاسی را امتحان کردند و اصلاح طلب و اصولگرا و تند رو و اعتدالگرا و فهمیدیم که تفاوتی بین هیچکدام نیست و قادر به اداره کشور نیستند
ناشناس
|
Malaysia
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
آمریکا به دنبال باطل کردن دلار‌های خانگی ایران است
دوستان سلام. لطفا" این پیام را برای نمایندگان محترم در مجلس و جناب آقای مصباحی مقدم که نقش مهمی در کشاندن کشور به این روزگار در مجلس هفتم و مجالس بعدی داشت ارسال کنید. جناب محجوب مجلس هفتم به ایران و انقلاب بی لطفی کرد و اجازه نداد طبق برنامه چهارم قیمت فرآورده های نفتی بتدریج افزایش یابد و قیمت بنزین را به بهانه جلوگیری از افزایش نرخ تورم در 80 تومان ثبیت کرد. یکی از اعضاء کمسیون انرژی مجلس هفتم که درطول عمر دولت نهم و دهم جایزه اقامت در سوئیس به او داده شد به کسی که بعنوان کارشناس از مجلس التماس می کرد که این کار را نکند که بعد ها وضع کشور وخیم خواهد شد گفت این کار را کردیم تا احمدی نژاد انتخاب شود. بودجه های دولت نهم و دهم که به تصویب مجلس هفتم و هشتم و بعد نهم رسید اقتصاد کشور را بیشتر و بیشتر به اقتصاد دلاری وابسته کرد و با بد عمل کردن برای حذف یارانه های سوخت پرداخت یارانه را چند برابر کرد. مجلس دهم که حضرتعالی هم در آن حضور دارید همین اشتباه را کرد و اجازه نداد قیمت فرآورده های نفتی افزایش یابد و به ازاء درآمد حاصل از آن نرخ مالیات ها و عوارض و غیره کاهش پیدا کند و بودجه آموزش و پرورش و درمان و سلامتی و حمل ونقل عمومی و غیره افزایش پیدا کند و اقتصاد کشور از وابستگی به دلار نجات پیدا کند. چرا ؟ برای اینکه پول کثیف قاچاق فرآورده های نفتی در اقتصاد کشور و سیاست گذاری ها حرف اول را می زند که نتایج آنرا امروز بطور ملموس می بینیم. حالا اشتباه دیگر دولت دوازدهم که دولت دهم برای آن پایه ریزی کرد و فهمید که اشتباه است و درمیان راه رها کرد ورود نفت خام به بورس انرژی است. بورس انرژی خودش کیست ؟ اساسنامه اش را بخوانید. سهام داران بورس انرژی با بحران مالی و مدیریتی روبرو هستند. شما بهتر است بورس بین المللی نفت ایران در جزیره کیش را فعال کنید که برای معاملات فرآورده های نفتی طراحی شده بود و درآن زمان آمریکائی ها گفتند که اگر فعال شود از سیاست انرژی هسته ای ایران خطرناک تر است و به همین دلیل تمامی طرح را بدست اصحاب ثروت و قدرت قاچاقچی به بیراهه کشاندند. بگذاریم آمریکا این اسکناس ها را باطل کند. همین امروز سوئیس پشتوانه ارزی دلار بعنوان ارز ذخیره ای را به طلا برگرداند. دلار در حال نابودی است و آمریکا سعی دارد با پشتوانه نفتی عربستان و نفت صادراتی آمریکا وتسلط برنفت ایران و عراق برای دلار یک پشتوانه نفتی ایجاد کند که دلار ارزش خود را حفظ کند. ما طرح سکه انرژی و تشکیل اتاق پایاپای انرژی به منظور مقابله با اقتصاد دلاری از 17 سال پیش مطرح کردیم و کو گوش شنوا.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
با توجه به گفته حجاریان ۸۰ درصد مردم الکی در انتخابات شرکت میکنتد وفقط هیزم انتخابات میشند و فقط مبسوزند و میسازند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
اگر که خزانه داری امریکا موفق شود ۲۲ میلیارد دلاری را که دلالان ،وسوداگران خیانتکار به مردم ایران که باعث ۱۰۰٪ صدر کاهش ارزش پول ملی ایران شده است را باطل کند ،در وافع خدمتی به مردم ،و دولت ،وحکومت جمهوری اسلامی ایران کرده است ،و تا عبرتی باسد برای خیانتکاران به معیشت مردم ؟،،،،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
متاسفانه بحث باطل کردن دلار از طرف آمریکا از چند سال پیش مطرح بود،اگر.تحقیق کنید متوجه خواهید شد و آقای محجوب هم حرف بی راهی نگفته اند. فقط کمی تحقیق کنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
لطفا بگید شما چطور تحقیق کردید شاید ماهم یاد بگیریم
ناشناس
| United Kingdom |
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
والا اون بولتنا که دست شماست دست ما نمیرسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
شما دلارهاتو نو چیکار میکنید تا مردم م همان کار رو بکنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
بفرست غزه و یمن و سوریه و بوکوحرام میفرستی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
ببینید یک نفر زیر یکی از مقاله های تابناک چی نوشته :
معلوم نیست این نقدینگی افسار گسیخته کجاست!!

پدرم این ماه 800 هزار تومن پول درآورده + 182 هزار تومن یارانه؛ و من 200 هزار تومن خرج پر کردن دندان کردم!! + 150 تومن بیمه راتتدگی + 426 هزار تومن قسط
ببینید ماها چه طور زندگی می کنیم "نه پدرم روش میشه تو صورت خانواده نگاه کنه چون با دست خالی میاد خونه (شاید نمک بخره و ماهی یک دونه مرغ) و نه من بابت اون 200 هزار تومن روم میشه تو صورتش نگاه کنم"

پول من کجاست؟؟

مسئول کجایی! دقیقا کجایی؟
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
مسبولین دیگه فقر ملت براشون مهم نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
از اولشم فقر مهم نبود
ناشناس
| United States |
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
نکنه شما از اینکه کسی واقعیت فقر و بیچارکی زتدگی خودشو به گوش حضرات بگه ناراحتی !؟جناب مرفه بی درد ؟؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
خدا لعنت کنه کسانی که این وضعیت رو باعث شدن.
ناشناس
|
France
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
اگر مسئولان ما واقعا به فکر تولید بودند باید از افزایش قیمت دلار استقبال هم میکردند و فقط تلاش میکردند نوسان کم بشه چون این کار به نفع تولید داخل و همینطور صادراته مخصوصا صادرات به کشورهای اطراف. فقط باید در مورد قیمت کالاهای اساسی مراقبت کرد و اونجا هم بیشتر بهتره یارانه مستقیم داده بشه به افراد نیازمند تا دلار ارزان برای همه!
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
تا حالا چندین بار این تجربه را داشتیم چرا وضع تولید بهتر نشده چون مواد اولیه از خارج وارد میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
آقای محجوب پیش خودش گفته وقتی ملت با وعده ربنای شجریان 24 میلیون رای به روحانی میدن، حتما با خبر ابطال اسکناس های دلار، میلیارد میلیارد پول برمیگرده تو خزانه بانک مرکزی.
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
احسنت
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
كسانيكه ميگن امريكا هيچ غلطي نميكنه كجا رفتن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
در خدمتیم امر؟
شریفی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
آمریکا با نفوذیها و ترسوهایی که در ایران پرورش داده خیلی هم غلط میکنه
محمدخانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
دوست عزیز این جمله را اولین بار حضرت امام فرمودند و جدا امریکا هیچ غلطی نتوانست بکند حدود چهل سال است با جنگ تحمیلی ، حمایت از منافقین در به شهادت رساندن مسئولین نظام و مردم و تحریم های ظالمانه نتوانسته است غلطی بکند ضمن اینکه شاهد رشد علمی، صنعتی و کشاورزی ایرانیان عزیز در این مدت بوده ایم .اگر مردم با هم باشند و مسئولین درست عمل کنند باز هم امریکا غلطی نمی تواند بکند.
ناشناس
| United Kingdom |
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
کتاب ماجرای مک فارلین را که
بر اساس خاطرات رفسنجانی است دانلود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
حرف درستي است اگر به معني اش توجه كنيم. آمريكا هيچ غلطي (هيچ اشتباهي) نمي كند. . برعكس تا دلتان بخواهد ما اشتباه مي كنيم. با اشتباهاتمان باعث شديم ارزش پول كشورمان هزار برابر كمتر شود...
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
کشور دیگه نه کشش دلار ۷۰۰۰ تومان رو داره نه سکه ۳ میلیون ، مواظب سرمایه نقد خود باشید تا پولی برای سبر کردن شکم زن وبچه خود داشته باشید بزودی تورم چهره خشن خود نسبت به اقلام خوراکی نشان خواهد داد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
تنها نظر عاقلانه .
معلم ، کارمند ، کارگر ، و....
|
United Arab Emirates
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
جا دادرد یک خسته نباشید خدمت کسانی داشته باشم که باعث شدند طی ۳ ماه ارزش حقوق من به نصف کاهش پیدا کرده و حقوقی که درسال ۸۰ ، چهار عدد سکه میشد امروز به یک سکه نمیرسه ، خسته نباشی دلاور ؟؟؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
یک سوال داشتم از جناب نماینده
آمریکا از کجا می دونه که کدوم سریال نامیر اسکناس هاش تو ایرانه؟؟
یا باید کل دلار ها رو از دنیا جمع کنه و اسکناس جدید چاپ کنه و دلار ایران رو قبول نکنه که هزینش بیشتر از ۲۲ میلیارد دلار هست ، یا باید به همه اسکناسش جی پی اس داشته باشند موقعیت رو اعلام کنند و اونهایی که تو ایران هستند باطل کنند
شاید هم می خواهد با چوب جادو ورد بخونه همه اسکناس ها پوچ بشوند
حسن جان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
برق ما دو روزه داره میره و هر دفعه 5ساعت.محله ما در میدان آزادیه.بچه چندماهم تو خونه از گرما عین ماهی له له میزنه.برق هم که میره پمپ خونه هم از کار میافته آب هم نداریم.هیچ کدوم از تلفن های اداره برق هم پاسخگو نیستن .....
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
به خدا ملت تحت فشارند ، وضعیت تورم کمرشکنه ، بد جوری تو هزیته زندگی کم اوردم ، شرمنده بجه ها هستم ، حقوقم تا ۱۰ دهم ماه کفاف نمیده ، از دانش اموزانم خجالت میکشم وقتی تو اژانس کار میکنم ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
دزدی ابر؟؟؟؟؟واقعا اونی که این حرفو زده نابغه است متاسفم برای چنین افرادی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
چو دخلت نیست خرج آهسته تر کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
آقای نابغه ، پارازیت هایی که در ایران وجود دارد باعث ناباروری ابرها می گردد . برای امتحان از دولتمردان یا ملتمردان تقاضا کنید که بمدت 2 ماه دست از این کار ها بردارند بعد نتیجه اش را ببینید.
رضا
|
United States
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
اقای محجوب که گل و بلبل هستند اما چیزی که ایشان شنیده احتمالا مربوط به دلارهای دوقلوست که با کلیشه اصلی از امریکا ربوده شده جعل شده اند و به قدری دقیق است که کشف ان به جر شماره سربال که دوتا ار یک اسکناس وجود دارد نا ممگن است الله اعلم‌شنیده ام بخش بزرگی از این اسکناس ها در اختیار ایران البته در خارج کشور است البته حتی در این صورت هم بدون باطل کردن کل اسکناس های دلار جهان نمی توان این کار را انجام داو چون همه جا پخش هستند
حسین محمدی
|
France
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
دلارهای خانگی ابطال بشو نیست. در هیچ جای دنیا و در هیچ شرکت صرافی دنیا، برای تبدیل دلار به ارز دیگری، سریال نامبر را چک نمیکنند و اصلا" امکان چک کردن سریال نامبر نیست. فقط کاغذ و اصالت چاپ دلار در دستگاه بررسی می شود که تقلبی نباشد
اما ابطال سریال نامبر فقط می تواند ذخایر دلاری نظام را هدف قرار بدهد که به صورت انباشته و سریالی نگهداری می شود و سریال نامبرهای آنها قابل ردیابی است
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
اگر جلو این روند افت ارزش ریال و سقوط اقتصاد گرفته نشه .جنگ داخلی و هرج و مرج میشه . بهتره مسئولین کشور از خواب بیدار شن ...
ناشناس
|
Canada
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
براساس اطلاعات هواشناسی امکان اینکه کشوری برف یا ابری را بدزد، وجود ندار:
ولی امکان عقیم سازی ابر وجود دارد
شما هم میتوانید اگر کمی معلومات خود را در این زمینه بالا ببرید چینی ها برای بازی های ورزشی بین المللی اینکار را میکنند
دانش فنی آنرا اگر بخواهید بنده با یک دهم پولی که برای باروری ابر به روسیه دادید انجام میدهم و پولش را هم برای زلزدگان سر پل ذهاب میگذارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
درود بر احمدی نژاد و یارانش ...
ناشناس
|
Australia
|
۰۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
آمریکا به دنبال باطل کردن دلار‌های خانگی ایران است.....هیچی دیگه ارزش دلار دست مردم از ریال هم کمتر میشه اصلا ازکجا می خواهد بفهمد شماره سریال اسکناس ها چیه؟؟؟
محمد
|
Canada
|
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
این مسئله خیلی ساده هست. نیازی به ایطال نیست. بخش زیادی از دلارهای دست مردم دلارهای بانک مرکزی است. دلارهای بانک مرکزی هم که حاصل صادرات نفت و سایر محصولات هست و از هرجای دنیا وارد شده باشد دارای سریال مشخص و ثبت شده برای آمریکاست یعنی هر بانکی در هرجای دنیا به ایران دلار داده باشد مشخصاتش در خزانه داری آمریکاست. پس به راحتی آمریکا آنها را رصد می کند. حالا اصلا لازم نیست همه دلارهای موجود در کشور را بشناسد همینکه اعلام کند که تا یک فرصتی مشخص این سریال ها باطل خواهند شد، مردم هم از ترس اینکه ممکن است شامل حال دلارهای داخل بالش آنها هم بشود، برای تعویض و فروش میلیاردها دلار به بازار و صرافی ها هجوم می برند و نتیجه هرج و مرج و به هم ریختگی جامعه و .....می شود یعنی همان چیزی که ترامپ می خواهد. یعنی به هم ریختن اوضاع اقتصادی و الا بالارفتن و پایین رفتن قیمت دلار برای ترامپ درحال حاضر خیلی مهم نیست. ترامپ می داند چه می کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
ای بابا آفرین باین محجوب! کجا بودی تا حالا ؟؟؟ عزیز دل برادر!! چرا تا حالا د ر این 40 سال رخ ننمودی؟؟ همچین افرادی هم درمجلس داشتیم و ملتفت نبودیم!!!!
جوهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
دانشجو چه کار کند و چه انتقادی بکند تا مشمول حبس نشود قشر فعال جامعه همین دانشجویان هستند از طرفی به انها گفته می شود شما باید انتقاد کنید درد جامعه را فریاد بزنید بعد که فریاد زدند زندان سهمشان می شود اگر سلول خالی در زندان هست این دانشجو نیست که لایق زندان باشد بلکه مفسدان اقتصادی و رانتخوران و وزالو های اقتصادی را باید به این سلولها هدایت کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
سرقت سیاسی مشکوک!:یکی از دلیلاش اینه که بگن خودروی با امنیت باید داشته باشیم و خودروهای آنچنانی بخرن.

مالک یک باشگاه منحل شده ۲ میلیون یورو ارز گرفت!: وقتی همه میگن باید شفافیت باشه واسه همینه شفافیت در تمام سطوح از نک هرم تا بدبخترین افراد چطوره که میلیاردر آمریکا ترامپ هم باید شفافیت داشته باشه
پیشنهاد مصباحی مقدم به رئیس‌جهمور: هنوزم فکر میکنند با عوض کردن صرف وزرا این وضع درست میشه؟؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
از اصلاح طلبان استفاده ابزاری خواهند کرد و آنها را سپر بلا قرار خواهند داد. به نام اصلاح طلبان و به کام اصولگرایان.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
در مورد نظر کارشناس هوا شناسی.
استاد عزیز آمریکا مشکل اقثصادی امنیتی فساد اداری مخالف سیاسی تخلف پزشکی نشت اطلاعاتی در سیا اصلا نداره؟ همه را قطعا کم وبیش داره؟ پلیس قوانین و استانداردهای همه موارد را هم داره. تا اینجا را قبول داری حتما. در همه زمینه ها هم تا آنجا که بتونه و دستش سعی میکنه برای دشمناش و حتی رقیباش این مشکلات ایجاد کند. پس دانشمند عزیز صرف داشتن مشکل مشابه در آمریکا نمیتونی استدلال کنی که او اینکار نمیکنه. مواظب باش با طرح این مطالب غرب سیتی زنی نمیده
جانباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
آقای محجوب نگران نباشید، با ذلارهای شما کاری ندارند!!!
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
ابطال دلارهای بانک مرکزی خیلی سرراست تر از ابطال دلارهای دست مردم است. آمریکا از کجا بداند که کدامیک از دلارهای بانک مرکزی به دست مردم رسیده. دلارهای بازار دهها بار به کشورهای همسایه رفته و برگشته و حتی با دلارهای آنها عوض شده حالا چطوری ترامپ می خواد دلارهای خانگی ایرانیان را تشخیص بده. اتفاقا این شایعه پراکنی نقشه مهمی پیش پای آمریکا گذاشت و آن اینکه دلارهای بانک مرکزی را که قطعا با شماره سریال تحویل شده ابطال کند. .
وحید
|
-
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
سازمان هواشناسی بهتره به روز بشه . .......
وحید
|
-
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
سازمان هواشناسی بروز شود و...... . ........
ناشناس
|
Germany
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
آقای محجوب عزیزبنظرمیاد شمامال این محل نیسی یافکرمیکنید خلق اله نَوَفهمند آخه باباجان آدم میخوادیه چیزی بگه حداقل مراقب آبروش باشه،یعنی اونااینقدرمارادوست دارندکه میخوان دلاراینجا خیلی ارزون بشه؟ جلاالخالق البته میشه بگن هردلاری که بوی ایران میده قبول نیست!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
حرف مفت به اين ميگن

آمریکا به دنبال باطل کردن دلار‌های خانگی ایران است
شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
مثل اینکه شما خوراکی نمی خرید ونمی خورید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
آقای محجوب نکنه خیال داری دلار 8200 تومنی رو به نرخ جهانگیری از ملت بخری ؟ اینکارها قدیمی شده داداش برو اقتصاد مملکت رو درست کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
سلام
لطفا مرجع اصلی " ابطال دلارهای ایران " را اعلام بفرمایین.
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
آقای مصباحی مقدم زمان احمدی ژاد فقط تو سر دولت می زد ولی الن روزه گرفته اند،به این آقایان میگویم خدا نمی گذارد خون شهدای ما پایمال شود،اگراین مسولین ما وصیت نامه فقط دوتا ازاین شهدا رامیخواندن یاروزی فقط یک صفحه نهج البلاغه میخواندن الان ما وضعیتمون این نبود،ومطمن باشید امریکا هیچ غلطی نمکند مامردجنگیم ترسو نیستیم،اگرهم درراه وطن شهید شویم افتخارست
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
ابر دزدی وجود ندارد. این ها تاثیر پارازیت هاست. ترکیه در غرب و افغانستان در شرق ما، پارازیت ندارند و بارش برف و باران خوب است. به جای اینکه مشکلات را به دیگران نسبت دهیم به کارهای خودمان که مشکل درست کرده اند، فکر کنیم!
محمدخانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
چرا ما باید از پتانسیل نیروی انسانی قوی که مثل ذخیره طلا می مانند استفاده نکنیم ؟
جان کری از رقبای سر سخت اوباما بود ولی دیدیم بعد از انتخاب اوباما جانکر بعنوان وزیر امور خارجه امریکا معین شد و دولت مردان امریکا از این پتانسیل به طور کامل استفاده نمودند .
شخصیتی مثل آقای دکتر قالیباف که در هر پستی خدمت کرده از جمله فرمانده لشکر، رئیس پلیس کشور و شهردار تهران موفق بوده است باید کنار گذاشته شود و از این شخصیت که جدا زحمات فراوانی برای پایتخت کشیده است ، چرا نباید استفاده کرد ؟
کسانی که تهران ساکن هستند و تهران را نسبت به ده سال پیش به طور دقیق مقایسه کنند بویژه از جهت میزان احداث بوستانها تخصصی، بزرگ راه ها، مترو در سطح وسیع ،فرهنگسراها و دیگر خدمات ، بی شک به زحمات آقای قالیباف دست مریزاد می گوید بدون در نظر گرفتند کاستی های ایشان که این امر طبیعی است
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
معیار شما برای موفقیت چیه
ایشون چقدر بودجه داشتن و راندمان کارشون چی بوده
قضیه اون بادکنک فروش رو شنیدی 15 تومن میخرید 10 تومن میفروخت میلیونر شد؟
اره داداش چون قبلش میلیاردر بود
معیار و خطکش میخواد قضاوت
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
بخشیدن املاک نجومی پیشرفته ؟ بدهیهای شهرداری تهران پیشرفته ؟ چی بگم آخه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
همین ذخیره طلای شما گند زد به زندگی کسبه پلاسکو.به همین زودی فراموش کردی.
قاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
اینها که اصلاح طلب بودن و ریشه مشکلات اقتصادی دست خودشون بود نتونستن مشکلی رو حل کنه کارگزاران که معلومه .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
حالاکه هنوز تحریمها شروع نشده و 2/5 میلیون بشکه نفت در روز می فروشیم وضعمان اینه وای اگر تحریم شویم و نتوانیم نفت بفروشیم خدا نکنه کشورمون بشه مثل ونزوئلا با تورم 400 درصدی.
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
آمریکا به دنبال باطل کردن دلار‌های خانگی ایران است
حالا از هیچ راهی نتونستید دلارهای مردم رو بیرون بیاورید این رو میگید ؟؟؟؟
طوفان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
با سلام هواشناسی با مدیریت حاضر داره از دست میره ، آخه سازمانی که تو جمع آوری و ذخیره آمار درمانده شده و همه آمارهاش غلط غولوطه و پیش بینی هاش شبیه رمالی هستش و هیچ تحقیقاتی در مورد علت دزدی ابرها و غیره انجام نداده و رییس سازمانش مثل یک ناپدری که کوچکترین مخالفتی با نظرش داشته باشه رو در میاره برای چی و بر اساس چه مطالعاتی داره میگه دزدی ابرها غیر ممکنه ، حداقل بگو من نمیدانم و برای دانستن هیچ اقدامی انجام نداده ام
آتیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
ادعای باطل کردن دلارها مضحکه، اولا دولت آمریکا سریال دلارهای دست مردم رو از کجا می‌دونه که باطلشون بکنه, ثانیا حتی اگر سریالها رو بدونه با اینکار عملا اعتبار دلار و بانک مرکزیش رو از بین میبره. اینجور بی مسولیتیها بیشتر به بانک مرکزی ایران برازنده هست که دلار مردم رو بگیره و بعد با نرخ دولتی ریال تحویلشون بده، یا پول ملت رو بگیره سکه بفروشه و بعد به چیزی که عملا صاحبش یه نفر دیگه هست و در حقیقت پیش بانک مرکزی امانت هست دبه در بیاره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
اولا آمریکا از کجا می دونه چقدر و کدوم دلار دست مردمه ؟ اصلا مگه داریم ؟ مگه می شه ؟
دوما اصلا برای چی باید این کارو بکنه ؟
سوما اگه اون قدرت همچین کاری رو داشت ، باز سراغ مردم عادی نمی رفت . سراغ کسانی می زفت که به خیال خودش دلار ها رو صرف مقاصد سیاسی می کنند .
این شایعات کار خودمونه . چند روز پیش هم شایع کرده بودند که تو بازار دلار تقلبی می فروشند .
پسرک فضول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
به جناب واعظی بفرمایید در داخل هم خیلیها میگویند که دولت باید استعفا دهد
ناسناس
|
Netherlands
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
بهتره ديگر آقاي سيف اظهار نظر نكنه زيرا كه ذيگر ملت اورا رئيس بانك مركزي نميداند
ناشناس
|
-
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
از نظرات معلومه که ماشالله خونه ها پر از دلاره.
منطقی تر فکر کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
ای خدا مردم رو چی فرض میکنن دلار امروز ایرانه فردا دبی روزبعد سر از ترکیه درمیاره مگه ادم ه بتونن باطل کنن دلار که باطل نمیشه . اها مردم ترسیدن. دیگه حنای شما رنگی نداره
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
با سلام
اقای علیرضا محجوب امریکا هدف اینکه که دلار نرخش در ایران بالا بره نه اینکه کاری کنه مردم دلارهای توی خونه به بازار بیارن بفروشند تا نرخ دلار پایین بیاد لطفا یکم سعی کنید که فکر کنید
با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
خيلي از مردم ايران به اين نتيجه رسيده اند كه از تنور انتخابات آبي برايشان گرم نمي شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
بیچاره کارگرها
ناشناس
|
Thailand
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
بعنوان یک محقق عرض می کنم:
بر اساس نتایج تحقیقاتم، معتقدم در قلمرو دانش و تکنولوژی هیج چیزی غیر ممکن نیست حتی نقض قوانین فیزیک موجود، ... آن کسی که می گوید تغییر اقلیم یا به اصطلاح دستکاری اقلیم، برف و ابر دزدی امکان ندارد، باید همه چیز جهان برای او شناخته شده و هیچ ناشناخته ای و پنهانکاری ای برایش وجود نداشته باشد؛ آیا چنین است !؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
ای بابا دیوانه شدیم ...........خدایا کمک .................خسته شدیم .خدایا کمک ........
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
سامانه سعدی تعلیق فوتبال ایران امام خمینی اعتبارنامه نمایندگی آتش سوزی جنگل های زاگرس