بازدید 38187
هزار و دویست و هفتمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛

جزییات شب نشینی ضرغامی با احمدی‌نژاد/رئیس جمهور مخصوصا اگر آخوند باشد، نباید حرفش تناقض داشته باشد/جلسه سران قوا «خاله بازی نیست»

رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند؛ ذوالنور: کار ما در مجلس پاسخگوی قیامت ما نیست/شخصی که عرق ملی دارد، قطعا به سراغ تلگرام نمی‌رود/نامه روحانی برای محدودیت تلگرام و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۷۹۶۱۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰ 05 May 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

ذوالنور: کار ما در مجلس پاسخگوی قیامت ما نیست

مجتبی ذوالنوری با گلایه از کم‌کاری مجلس در بررسی مسائل مهم کشور می‌گوید 90 درصد مواردی که در دستور کار مجلس است باید خارج شود. او معتقد است مجلس باید در چند مقوله مهم از جمله مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، فساد و اجرای عدالت در کشور تمرکز کند. مجتبی ذوالنوری نماینده اصولگرای قم از نمایندگانی است که از به نتیجه نرسیدن طرح‌های تحقیق و تفحص به عنوان یکی از ابزارهای نظارت مجلس گلایه دارد و می‌گوید حدود 370 طرح تحقیق و تفحص ظرف چند سال گذشته در مجلس انجام گرفته اما نتیجه بسیاری از این طرح‌ها نامشخص است. او لابی‌ها، بی توجهی‌ها و پرداختن به موارد غیر مهم را دلیل به نتیجه نرسیدن طرح‌های تحقیق و تفحص می‌داند و می‌گوید بین 200 تا 500 میلیون تومان حداقل هزینه انجام هر تحقیق و تفحص است. /اعتمادآنلاین

سه هفته پیش با احمدی‌نژاد شام خوردم

روزنامه آرمان با عزت الله ضرغامی رئیس پیشین صداوسیما مصاحبه کرده است. قسمت های مهم اظهارات او را می خوانید: سه هفته قبل منزل آقای احمدی‌نژاد بودم. ایشان به ما شام هم دادند که این دیدار در حدود چهار ساعت به طول انجامید. دو نفر دیگر هم بودند که از ذکر نام آنها معذورم. بحث‌های ما در فضای سیاسی کشور بود. دغدغه‌هایی که ما در این دیدار مطرح کردیم بیشتر دلسوزی‌هایی بود که نسبت به یکدیگر داشتیم. نکته دیگر اینکه من دوست داشتم دیدگاه‌های آقای احمدی‌نژاد را پس از دستگیری آقای مشایی و بقایی بشنوم و به همین دلیل نیز در این زمینه صحبت کردیم. مطالبی هم بنده با ایشان درمیان گذاشتم که احساس می‌کردم ایشان نسبت به آنها اشراف ندارند. این مسائل بیشتر درباره فضای رسانه‌ای جهانی بود. بنده تلاش کردم در این دیدار شرایط مصالحه و برطرف کردن برخی از سوءتفاهم‌ها را مهیا کنم. در این دیدار مانند همه دیدارهایی که انجام می‌دهم نه همه استدلال‌های ایشان را پذیرفتم و نه ایشان چنین رویکردی داشت. با این وجود استدلال‌هایی که برای یکدیگر مطرح می‌کردیم می‌توانست برای هم مفید باشد و راهی برای جلوگیری از واگرایی‌های که هم می‌توانیم خودمان عامل آن باشیم و هم اینکه از بیرون به ما تحمیل شود. من دلم برای هاشمی دهه 60 و احمدی نژاد 83 تنگ شده است.

شخصی که عرق ملی دارد، قطعا به سراغ تلگرام نمی‌رود

قائم‌مقام آیت‌الله مصباح‌یزدی در مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) قم، با بیان این که بر اساس قانون، قوه‌قضائیه باید تلگرام را فیلتر می‌کرد، گفت: رئیس‌جمهور حق مخالفت با فیلترینگ تلگرام را ندارد. اگر مردم، اطلاعات کافی از سوءاستفاده دشمن از فضای تلگرام و طراحی دشمن برای آسیب زدن به کشور از طریق همین فضا را می‌دانستند و اطلاع‌رسانی کافی در این زمینه شده بود، هیچ یک از آحاد ملت به سراغ تلگرام و نصب آن نمی‌رفت؛ البته ممکن است عده‌ای به دنبال اهداف دیگر باشند، اما قطعا آن که دغدغه ملت و کشور را دارد و دغدغه نظام را دارد و آن شخصی که عرق ملی دارد، قطعا به سراغ تلگرام نمی‌رود. /رویداد 24

انتقادات علی مطهری از شورای نگهبان

علی مطهری می گوید: مجلس شورای اسلامی باید نسبت به تعیین شروط رجل سیاسی اقدام کند تا شورای نگهبان نتواند بی جهت فردی را رد صلاحیت کند. علی مطهری در کانال تلگرامی‌اش نوشت: در خصوص ارزیابی شروط مشخص شده از سوی شورای نگهبان برای رجل سیاسی، گفت: اساسا اقدام شورای نگهبان در تعیین شرایط رجل سیاسی نوعی قانونگذاری بوده و دخالت در کار مجلس شورای اسلامی تلقی می شود. نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ملاک ها و ویژگی های رجل سیاسی را باید مجلس شورای اسلامی به صورت مصوبه تعیین و بعد شورای نگهبان تایید کند، نه اینکه این شورا ملاک ها را تعیین کند. وی ادامه داد: شورای نگهبان می تواند برای خودش چهارچوبی داشته باشد که هر گاه مصوبه مجلس شورای اسلامی ارائه شد طبق آن نظر بدهند نه اینکه این موارد قانون شود. نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین باید در اصلاح قانون انتخابات این موضوع بیاید و معیارها کاملا مشخص شود تا اینکه نتوانند بی جهت کسی را رد صلاحیت کنند.

رئیس جمهور مخصوصا اگر آخوند باشد نباید حرفش تناقض داشته باشد

حسن رحیم‌پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در این مراسم ضمن انتقاد از اظهارات اخیر روحانی گفت: الان چند سال است مملکت در اختیار آقای روحانی است و نمی‌تواند مشکلات را بر گردن دیگران بیاندازد. وی افزود: نمی‌شود حرفی را زد و بعدا گفت منظورم این نبوده است، جمهوری اسلامی وعده دروغ نمی‌دهد رئیس جمهور مخصوصا اگر آخوند باشد نباید حرفش در جلسه داخلی و خارجی 180 درجه تناقض داشته باشد. رحیم پور تأکید کرد: دو سال پیش آقای روحانی گفت تحریم ها برداشته شد و همه مشکلات اقتصادی حل خواهد شد، پس چه شد؟ من حاضرم به روحانی ثابت کنم که دروغ می‌گوید و از همینجا اعلام آمادگی می‌کنم که بیاید بنشیند و من ثابت کنم بارها دروغ گفته و وعده دروغ داده است. وی گفت: در تلگرام بدتیرین چیزها آموزش داده می شود، حتی آموزش رابطه جنسی خواهر و برادر! بعدا می‌گویند حقوق مردم است و نباید قطع شود! مگر می‌شود این مسائل نادیده گرفته شود. شورای عالی فضای مجازی وظیفه دارد مراقب باشد و نگذارد هر گند و کثافتی در فضای مجازی سر فرزندان مردم بریزد. /فارس

سفر بی‌سر و صدای رئیس سازمان حج به عربستان

رئیس سازمان حج و زیارت در سکوتی رسانه‌ای به عربستان سفر کرد تا در دو ماه مهلت باقی‌مانده به آغاز اعزام زائران ایرانی، امور اجرایی حج ۹۷ را پیگیری کند. حمید محمدی در صفحه‌ خصوصی‌اش در فضای مجازی با انتشار عکس‌هایی از کعبه و این نوشته که «در مکه و مسجدالحرام نائب الزیاره هستم» از حضورش در عربستان خبر داد.

کلانتری حضورش در وزارت کشاورزی را تکذیب کرد

معاون رئیس جمهور به اخبار منتشره در خصوص حضورش در وزارت کشاورزی واکنش نشان داد. عیسى کلانترى رئیس سازمان محیط زیست در واکنش به اخبار منتشره مبنی بر حضورش در وزارت جهاد کشاورزی اظهار کرد: چنین موضوعی صحت ندارد. معاون رئیس جمهور افزود: رفتن حجتی از وزارت جهاد کشاورزی و حضورش در شهرداری تهران مشخص نیست. لازم به ذکر است برخی رسانه‌ها امروز از احتمال جایگزینی کلانتری در وزارت جهاد کشاورزی و سکانداری این وزارتخانه خبر دادند. /باشگاه خبرنگاران

جلسه سران قوا «خاله بازی نیست»

عضو شورای عالی فضای‌ مجازی اظهار داشت: اگر #محرمانه_نداریم، بهتر است متن توافقات دولت با تلگرام برای اطلاع‌عموم منتشر شود. عزت الله ضرغامی با اشاره به حوزه پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی اظهار داشت: در شرایط فعلی مهمترین مسئله حمایت جدی از پیام‌رسان‌های داخلی است؛ به دلیل ماهیت تعاملی پیام‌رسان‌ها، قاعدتا دولت باید اقدامات ایجابی و سلبی مناسبی برای مصالح ملی داشته باشد. عضو شورای عالی فضای مجازی ادامه داد: رئیس مرکز ملی فضای مجازی و وزیر ارتباطات که ارکان اصلی سیاست‌گذاری و اجرا در این حوزه هستند هر دو منصوب رئیس جمهورند. ضرغامی با اشاره به مباحثی که در مورد فیلتر تلگرام مطرح شده است، اظهار داشت: اینکه دو قوه باهم دعوا دارند و یا قوه مقننه باید قانون بگذارد؛ خُب بروند با هم حل کنند. چرا اختلافات را به میان مردم می‌کشند؟او ادامه داد: جلسه سران قوا "خاله بازی نیست" که از دفتر این به دفتر آن بروند و با لبخندهای مصنوعی عکس یادگاری بگیرند؛ برای حل این مسائل است. عزت الله ضرغامی گفت: رئیس جمهور علاقه‌مند است که با صدای بلند بگوید دولت مزاحم هیچ پیام‌رسان خارجی نیست. قبول! ولی اگر آن جوان روسی به تعهدات خود در مقابل جمهوری اسلامی ایران عمل نکرد و عملا مردم را تحقیر کرد و از دوپینگ فنی و سیاسی ما نهایت سوء استفاده را کرد رئیس جمهور برای حفظ استقلال کشور می تواند سکوت کند؟ضرغامی ادامه داد: اگر #محرمانه_نداریم یا #سفارشی_نداریم، بهتر است متن توافقات دولت با پیام‌رسان تلگرام برای اطلاع عموم منتشر شود. گفتنی است؛ اخیراً بر اساس اظهارات مشاور محترم رئیس جمهو به دلیل شانه خالی کردن از تعهدات، سرویس‌های اضافه‌ای که به تلگرام داده شده بود توسط دولت حذف و بسته شد.

نامه روحانی برای محدودیت تلگرام

هدایت‌الله خادمی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پُست منتشر شده در صفحه اینستاگرام رئیس جمهور مبنی بر مخالفت دولت با فیلتر شدن تلگرام، گفت: در نشست برخی از اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی با مسئولان امنیتی کشور در بخش فنی برای بررسی فیلترینگ شبکه‌های مجازی و تقویت شبکه‌های داخلی، نامه‌ای به اعضای فراکسیون مبنی بر تقاضای رئیس‌جمهور برای جایگزین کردن پیام‌رسان‌های داخلی به جای تلگرام و انجام محدودیت‌های لازم در این زمینه به اعضای فراکسیون نشان داده شد. وی با بیان اینکه متأسفانه مسئولان ما بعضا صحبت‌های متناقضی می‌کنند و و اسم این کار را هم سیاسی‌کاری می‌گذارند، افزود: بهتر است که مسئولان در هر شرایط و مکانی یک حرف بزنند و تناقض‌گویی نکنند. عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تأکید بر اینکه مسئولان دولتی خودشان پیگیر فیلتر تلگرام بودند، تصریح کرد: اگر مسئولان دولتی به دنبال فیلتر تلگرام نبودند، این کار انجام نمی‌شد. /تسنیم

فیلترینگ تلگرام در صحن مجلس به رأی گذاشته شود

یک نماینده مجلس از پیشنهاد برای به رأی گذاشتن فیلترینگ تلگرام در صحن علنی مجلس خبر داد. علیرضا رحیمی با انتشار متنی در حساب شخصی خود در توئیتر نوشت: در جلسه فردا، رئیس مجلس برای اطلاع سران قوا از واقعیات جامعه، فیلترینگ تلگرام را در صحن، رای‌گیری کند. نتیجه رأی نمایندگان مهم است. رئیس مجلس وظیفه دارد از حقوق ملت به شایستگی دفاع کند.

واکنش اینستاگرامی مطهری به حذف نام شجریان در صداوسیما

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از حذف نام محمدرضا شجریان در صداوسیما انتقاد کرد. علی مطهری در یادداشتی با عنوان «نکته‌ای درباره یک برنامه صدا و سیما»، در اینستاگرام خود نوشت: «در برنامه کاردان‌ها که روز جمعه بعدازظهر بازپخش شد، آنجا که مجری برنامه جناب آقای کاردان از من درباره موسیقی سنتی و پاپ سؤال کرد و این که صدای کدام یک از خوانندگان را می‌پسندی، بنده نام چند تن از خوانندگان سنتی و در رأس آنها آقای شجریان را ذکر کردم ولی صدا و سیما نام ایشان را حذف کرد. این کار را صحیح نمی‌دانم. اگر ما به یک موضع سیاسی آقای شجریان در فضای هیجانی سال ۸۸ انتقاد داشته باشیم نباید آن را به همه عرصه‌ها سرایت دهیم. اینها را سخت‌گیری‌های بی‌جا می‌دانم. جالب است که چند روز پیش این مطلب را به آقای دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما گفتم، ایشان گفت من هم این کار را درست نمی‌دانم. »

دست رئیس‌جمهور روی دکمه فیلترینگ نرفت

مصطفی هاشمی‌طبا، رئیس سازمان تربیت بدنی در دولت اصلاحات در واکنش به فیلترینگ تلگرام گفت: کسانی که دست به این اقدام زدند کار عبث و بیهوده‌ای کردند. فیلتر تلگرام در مراجعه مردم به پیام‌رسان‌های داخلی تأثیری ندارد. چون فیلترشکن دارند. آقای روحانی اعلام کرد که دولت با فیلتر تلگرام موافق نبوده و ظاهراً این اتفاق با حکم قضایی و از سوی قوه قضائیه صورت گرفته است. فیلتر تلگرام از سوی قوه قضائیه بوده و وقتی رأی قضایی صادر شود رئیس‌جمهوری نمی‌تواند آن را باطل کند. حسن روحانی اکنون مسئولیت‌های مختلفی دارد و بهتر می‌داند مصلحت چیست و چگونه باید به این موضوع ورود کند. /خبرآنلاین

جام قهرمانی استقلال را با کوله به تهران آوردند!

استقلال با برتری 1-0 برابر خونه به خونه بابل موفق شد قهرمان جام حذفی شود. نکته جالب حواشی این دیدار، دزدیده شدن جام قهرمانی و مدال چند بازیکن استقلال بود. همین امر باعث شد تا استقلالی ها با امنیت بیشتری جام را به تهران بیاورند. آبی ها جام قهرمانی را داخل کوله نصرالله عبداللهی سرپرست استقلال گذاشتند تا دست سارقین به آن نرسد! /خبرورزشی

حجتی از کاندیداتوری شهرداری انصراف می‌دهد

به نظر می‌رسد با مخالفت اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در دولت و نمایندگان عضو فراکسیون امید در دیدار با سیدمحمد خاتمی، نامزدی حجتی برای شهرداری منتفی شده است. برخی منابع خبری احتمال می‌دهند حجتی تا فردا انصراف رسمی خود را حضور در مرحله‌ی نیمه نهایی انتخاب شهردار تهران اعلام کند. طبق برنامه قرار است حجتی دوشنبه ۱۷ اردیبهشت از ساعت ۸ صبح دو ساعت برنامه‌هایش را برای اداره تهران به شورای شهر اعلام کند. / ایرنا

واکنش هاشمی به توئیت یکی از اعضای شورای شهر

محسن هاشمی در حاشیه شانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر انصراف انصاری لاری یکی از گزینه‌های شهرداری تهران گفت:‌ من هم نامه انصراف ایشان را دیده‌ام اما رسما به شورای شهر نامه ننوشته‌اند، پس از نظر ما هیچ یک از کاندیداها انصراف نداده‌اند؛ چرا که باید در نامه رسمی کناره گیری خود را اعلام می‌کردند. وی در مورد توئیت یکی از اعضای شورای شهر مبنی بر اتفاقات پشت پرده در انتخابات شهردار گفت: من از اتفاقات پشت پرده خبر ندارم و از خود عضو در مورد موضوعی که توئیت کرده سؤال بپرسید.

انتقاد همشهری روحانی در مجلس از محقق نشدن شعارهایش

مصطفی کواکبیان، نماینده تهران در مجلس و دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: من چون همشهری روحانی هستم او را خوب می‌شناسم. از سال 58 مسئولیت ستاد انتخاباتی او برای انتخابات مجلس اول را داشتم، روحانی اخلاقیاتی دارد، یکی از اخلاقیاتش این هست که به دنبال قدرت مستقر است، یعنی الان اگر لاریجانی رئیس نبود خیلی از جلسات را با او نمی‌گذاشت، چون الان او قدرت دارد فعلاً با او ارتباط برقرار می‌کند. ما در انتخابات احساس می‌کردیم آقای روحانی اگر رئیس جمهور نشود جریانی بدتر از او سرکار می‌آید. هیچ قرابت ویژه‌ای با آقای محسن هاشمی رفسنجانی ندارم، اما بارها گفته‌ام که وقت را برای انتخاب شهردار تهران نباید در شورای شهر تلف کنند؛ دوستان اصلاح‌طلب ما باید در شورای شهر تهران از موقعیت شورای شهر استفاده کنند، بالاخره محسن هاشمی سوابق اجرایی ممتدی در شهرداری تهران دارد و دارای محبوبیت عمومی است و در رای مردم نیز مشخص شد که او در نزد آنها جایگاه دارد؛ اما قرار نیست که همه حرف ما را گوش دهند و کار خودشان را می‌کنند. در فضایی سیر می‌کنیم که حتی آقای ضرغامی می‌گوید که رفع حصر را به رهبری وصل نکنید. خوب یکی از وعده ‌های روحانی که در تمامی سخنرانی‌های انتخاباتی به آن تأکید کرد حل و فصل موضوع حصر بود و با توجه به اینکه رئیس جمهور رئیس شورای عالی امنیت ملی است، این وعده را در انتخابات داده است و با توجه به اینکه هفت سال از موضوع حصر می‌گذرد انتظار می رود زمینه این کار توسط رئیس جمهور فراهم شود. / تسنیم

با فیلتر تلگرام مردم را به سمت فیلتر شکن‌های آمریکایی سوق داده‌ایم

رحیمی جهان‌آبادی،‌ عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: تا زمانی که زمینه ارتباط سالم و گسترده برای مردم را فراهم نکرده‌ایم نمیتوانیم مردم را از ارتباطات دنیای امروز منع کنیم. اگر با فیلتر تلگرام مردم به پیان رسان خارجی دیگر مهاجرت کردند می‌خواهیم چه کنیم؟ ما که نمیتوانیم تمام پیام رسان‌های دنیا را فیلتر کنیم. نهایتا باید برق را قطع کنیم. نتیجه فیلتر تلگرام این شده است که مردم را به سمت فیلتر شکن‌های آمریکایی که بدافزارهای فراوانی هم دارند سوق داده‌ایم که این کار منطقی و عقلانی نیست. / ایسنا

۲۱ جلد دیگر از کتاب خاطرات آیت الله باقیمانده است

نویسنده کتاب «مرد بحران ها» گفت: از 35 دفتر خاطرات آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، تعداد 14 دفتر منتشر شده و 21 دفتر دیگر باقی مانده که توسط دفتر نشر معارف انقلاب به تدریج انتشار خواهد یافت. آیت الله هاشمی رفسنجانی از روز شنبه اول فروردین ١٣٦٠ تا روز شنبه ١٨ دی ١٣٩٥ یک روز قبل از رحلت به مدت ٣٥ سال خاطرات خود را هر روز ثبت کرده است. /ایرنا

قائم‌مقام آیت‌الله مصباح: رئیس‌جمهور حق مخالفت با فیلترینگ تلگرام را ندارد

آیت الله محمود رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و قائم مقام آیت الله مصباح یزدی در مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: فیلترینگ فضای مجازی به صورت مطلق مطرح نیست، بلکه فیلتر آن بخش از فضای مجازی مورد نظر است که مدیریتش در دست دشمنان مان قرار دارد؛ آقای رئیس جمهور حق ندارد که با تصمیم فیلترینگ تلگرام، مخالفت کند. چون مصالح کلی کشور با هیچ چیز قابل معامله نیست. مثلا فرض کنیم آقای روحانی قول داده که در مرزهای کشور، هیچ نیروی مسلحی و تجهیزات نظامی نمی‌گذاریم و مرزها در کمال آرامش هستند؛ حالا اگر دشمنی به کشورمان حمله کرد، آیا باید بگوییم چون آقای روحانی قول داده نباید، نیروی نظامی به مرزهای مان بفرستیم؟

شورای نگهبان پیشنهاد خاصی درباره تلگرام ندارد

عباسعلی کدخدایی صبح امروز (شنبه) 15 اردیبهشت ماه در اولین نشست خبری شورای نگهبان با اهالی رسانه در سال 97، در پاسخ به این که گفته می‌شود فیلترینگ تلگرام باید قانون می‌شد و در شورای نگهبان به تایید می‌رسید، عنوان کرد: شورای نگهبان پیشنهاد خاصی ندارد. اگر مصوبه‌ای به شورا بیایید درباره آن تصمیم‌گیری می‌شود.

یک احمدی‌نژاد و دو چهره سرخابی در مراسم عمامه‌گذاری سید احمد خمینی

در تصاویر منتشر شده از مراسم عمامه‌گذاری سید احمد خمینی تصویری از محمدعلی رامین از مدیران محمود احمدی‌نژاد و علی پروین و علیرضا منصوریان هم دیده می‌شود.

جزییات شب نشینی ضرغامی با احمدی‌نژاد/رئیس جمهور مخصوصا اگر آخوند باشد نباید حرفش تناقض داشته باشد/جلسه سران قوا

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۹
در انتظار بررسی: ۱۴۳
انتشار یافته: ۴۶
ملت به کسی مانند ضرغامی رای نمیدهند خودتان را خسته نکنید ضمنا تمام ملت با فیلتر شکن در تلگرام فعالند بیخود هزینه نکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
دلم خیلی به حالت میسوزه.
هنوز درگیر این بازیای سیاسی هستی.
اقتصاد کشور داغونه، این هنوز تو کف رییس جمهور شدن یا نشدن ضرغامیه!!!!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
ما که فعال نیستیم در تلگرام
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
ولی خدایی برتری دارن به روحانی چیا
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
نه تنها ضرغامی که کلا به هیچ کس دیگر رای نمیدهیم. ایندفعه هم گول خوردیم.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۵:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۶
منم فعال نیستن با اینکه چند کانال چند صدنفری داشتم
بجای تحریک ملیت مردم و استفاده ار واژه عرق ملی ، ایکاش توانسته بودید اعتماد عمومی را جلب کنید تا به پیام رسان های داخلی اعتماد کنند.
پاسخ ها
Hamid
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
اولا عرق ملى وميهنى داريم
دوما از تلگرام نمى ريم بيرن
سوما راى مردم تكليف رئيس جمهور رو مشخص مى كنه نه جناب مصباح
...بگرد تابگرديم
آقای مصباح یزدی دقیقا چرا قائم مقام داره؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
فضولی موقوف
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
هر سازمانی قایم مقام داره اونجا که یک مرکز علمی بزرگه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
مصباح نبود بعضی به چی گیرمیدادن؟؟
تو شرایط بیکاری و تورم و رکود یه عده پزشک طبق کتاب دستمزد کالیفرنیا کارانه های چند ده تا چند صد میلیونی میگیرن و شکاف طبقاتی رو به گسل تبدیل کردن اونوقت علی مطهری دنبال تعیین مصداق رجل سیاسیه.
پاسخ ها
محمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
من تعجب میکنم از اونهایی که به این نظر منفی دادن .یعنی چی فکر میکنن؟؟!!!!!یاللعحب
ضرغامی خیلی تلاش میکنه که دیده بشه ولی خوب کشور صدا وسیما نیست که نابودش کردی برادر.این کشور ادم با عرضه میخواد تا از مشکلات فعلی نجات پیدا کنه.در واقع کسی باید بیاد که مس رو طلا کنه نه کسی که دوره ریاستش صدا وسیما رو کرد خاک.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
یکی مثل روحانی!!
جناب قائم مقام آیت اله مصباح ، با دلایلی ، بریاست محترم جمهوری تعیین تکلیف میکنند . ضمنا" بنظرم عرق ملی افرادهم ارتباطی با فیلتر تلگرام ندارد . !
تمایل به تلگرام زاییده رفتار خود مسئولان است و گرنه چرا مردم هلند و بلژیک تلگرام استفاده نمی کنند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
اگر اولش جلوی تلگرام را می گرفتند و یک پیام رسان داخلی فعال خوبی داشتیم ان وقت امروز از این چیزها نداشتیم
آقای ازعدی فقط در تلگرام این جور چیزها هست ؟اینطور که شما میگویید باید کل اینترنت و وسایل ارتباط جمعی را نابود کرد و برگشت به عقب .راهش مسدود کردن نیست چون کسی جلوی شما را که نگرفته شما هم کانال درست کنید این وسیله ای است مثل همه وسایل دیگر که استفاده خوب یا بد دارد.
اتفاقا هر كس سمت پيام رسانهاي داخلي بره ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
ملتی که به خودی ها اطمینان نداشته باشد محکوم به فنا و شکست هستند
چرا از گزارش سانچی و‌ مفقوداش چیزی نگفتی؟
جالبه خدمه کشتی کوچکتر چینی زنده ماندند
اما تمام سرنشینان ایرانی نفتکش غولپیکر در جا فوت کردند بر اثر گاز سمی و انفجار!!!؟؟
چینی با ماسک بودن موقع تصادف؟؟
ضرقامی جان . من هم دلم برای هاشمی دهه 60تنگ شده است منتها کدام هاشمی . هاشمی که طی طریق و مسافرت اکثر کشورهای جهان تجربه کسب کرده بود که ایران را مثل ژاپن شکوفا کند ولی کسانی خواستند با جلو انداختن احمدی نژاد سد راه افکار ایشان شوند و موفق هم بودند . اما ضررش از جیب مردم بود . تاوان سیاسی را مردم دادند . آیا به ژاپن میرسیم با افکار قالیباف و رییسی و شماها به پیشرفت میرسیم . پیشرفت را قبول دارید
برادر ضرغامی اگر برنامه ای برای 1400دارید و میخواهیید بگویید که نه مثل هاشمی نه مثل احمدی نژاد نیستید . چرا دراین بین نگفتید دولت خاتمی . بهمین خاطر میگویم حتی اگر شعار دولت اصلاحات را بدهیید مردم به شما رای نخواهند داد چون ویترین دمکراسی که صدا و سیما بود خوب مدیریت نشده است . باید جناح سیاسی خودت را بمردم بشناسانی . اگر با احمدی نژاد شام و نهار میخورید یعنی ایده اقتصادی سماها نابودی باقی مانده اقتصاد کشور هست باز داستان احمدی نژاد دیگری منتها با شما دارد تکرار میشود
میگویند روحانی حق ندارد با فیلتر شدن تلگرام مخالفت کند . این حق را شما نمیتوانید از رییس جمهور بگیرید که چرا این حرف را میزند اتفاقا این حق حرف زدن را چهل میلیون کاربر به روحانی دادند . شما این حق را از کجا ژوردید که تعیین تکلیف میکنید رییس جمهور در ایفای شخص اول سیاسی کشور قانون اجازه داده در همه امور اقتصادی . فرهنگی . اجتماعی . مجازی . بین الملل صحبت کند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
چرا این آقا خودش رو صاحب و24 میلیون رای مردم رو ناحق میدونه؟
چون افراد داعش برای حمله تروریستیش به کشور از دست و پاشون استفاده کردند پس دست و پا رو باید فیلتر کرد!
تابناک و کاربران محترم شب همگی بخیر . حالا برایتان روسن شد که هر موقع رییس جمهور حرف مردم را میزند چقدر بر علیه ایشان هجمه وارد میکنند . بعد از انتخابات را دیدید که چطوری از تمام شهرهای ایران بشدت با افکار سیاسی و نظرات اقتصادی روحانی مخالفت میکردند . حالاتا جمعه وقت باقی هست که با یک اشاره شروع میکنند . روحانی را من رای دادم بخاطر همین شجاعتی که دارد . ایشان در مورد تحریم و اقتصاد و آزادیهای مدنی و شهروندی هر چه گفتند هزاران نفر حقوق میگیرند که فقط با دولت مقابله کنند انگار منتخب مردم فقط کارش کنترل ارز بازار هست . روحانی در مورد خرید هواپیما گفتند ده روز بعد در فیلمی دیدم که گفتند خرید هواپیما نیازی نیست . اقتصاد باید خصوصی مردمی شود جواب رد دادند . پس روحانی منتظر هست تا بگوید که من از اول که گفته بودم اجازه کار را ندادید
آقای ازغدی بخدا اگر بخاطر رای که به روحانی دادم حاضر نمیشدم که امشب نظرم را در تابناک بگویم . شما مطمن هستی که خودت در حرفها تناقض گویی نمیکنید ؟ تحریم اقتصادی داریم و کشورها اروپایی همکاری نمیکنند . دارید میگویید که روحانی برای اقتصاد کاری نکرده است من خودم این تناقصات را هر روز از سخنرانی در رسانه ملی را اجاره 24ساعته کردید چه لزومی دارد که تمام وقت تلویزیون را به مطالب تکراری بدهم
کسی که عرق ملی دارد اختلاس نمیکند،کسی که عرق ملی دارد منافع شخصی را به منافع ملی ترجیح نمیدهد.کسی که عرق ملی دارد بجای شایسته سالاری و استفاده از افراد با سواد از دوست و فامیل برای مناصب مهم کشوری استفاده نمیکند.کسی که عرق ملی دارد ماشین های باکیفیت تولید میکند نه اینکه بیست ساله همون پراید رو تحویل ملت میده و شده کشتار گاه تو جاده ها و...مصداق زیاده فعلا به همین بسنده میکنم
عرق ملی را در وجود کسانی که بیت المال را به کانادا منتقل کردند ، دیدیم .
با سلام و درود بر روحانی . کی گفته که تلگرام بیخود بود اتفاقا تلگرام به نقاط دست میگذاشت که طرف فرد سیاسی بوده و یادش رفته بود که قبلا چه کاره بوده و چه گفته بود تناقضات در گفتار و رفتار و چالش های سیاسی سیاستمداران را عنوان میکرد تلگرام بود که به مردم روشنگری کرد از اختلاص . رانت . حرفهای که گاهی لزومی ندارد گفته شود . تلگرام یعنی چالش کشیدن . مگر شما که مخالف تلگرام هستید خودتان هم گروه داشتید و حرفها و نطرات خودتان را بیان میکردید چرا طرفدار نداشت . چون فقط سیاسی بود مردم از افراد سیاسی صرف خوشسان نمیاید چون خودشان سیاست زده شدند
اسلام
دو نکته در خصوص مصاحبه آقای ضرغامی :
اول : اینکه ایشون جدیدا خیلی اصرار دارد خود را به عنوان یک فرد عقل گرا و بی طرف سیاسی معرفی نماید که با توجه به پیشینه و رفتارهای قبلی ایشون در سالهای گذشته تصنعی و غیر قابل قبول میباشد مگر اینکه معجزه‌ای رخ داده باشد.
دوم : رفتار رسانه‌ای و مدیریتی ایشان در زمان تصدی مسئولیت صداوسیما ،باعث چندین برابر شدن مخاطبین شبکه های ماهواره‌ای و مخالف نظام گردید که خارج از توان و هنر این رسانه‌ها جهت این کار بزرگ بود و حق ایشان در این خصوص از سوی دولت های غربی ضایع گردید.
باید به آقای ضرغامی و آقای احمدی نژاد دست مریزاد گفت که در این شب های کوتاه بهاری در حد فاصل از شروع شب تا شروع بامداد روز بعد توانستند چهار ساعت خالص با هم نشسته و گفت و گو کنند.
من تلگرام داشتم ولی فعلا ندارم و فیلتر شکن هم ندارم . پیام رسان داخلی هم ندارم اصلا وارد نمیشوم چون قانون آزادی بیان و عقیده مشخص نشده است . فقط تابناک را دارم .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
ای جان.فیلتر شکن نداری پرچم امریکا افتاده
:)
Hamid
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
به نظرم تابناك هم طرفدار فيلترينگ تلگرام بود ولى از ترس اينكه مردم بايكوتش كنن صداش رو درنياورد
تابناك نظرت رو در مورد فيلترينگ بگو اگه مردى؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
شما الان در تلگرام هر چه را فرستادی ضبط شده و در دست نیروهای امنیتی است پس فکر نکن که زرنگ بودید
آقای ازغدی من ثابت میکنم که هم شما وهم روحانی. هر دو طیف به مردم دروغ می گویید. برای شماها مردم در اولویت های بعدی است.
اگ ضرغامی. بخواهد کاندیدایی ریاست جمهوری شود. دیگر وقتش مردم فریب نخورند
من موندیم این رحیم پور ازغدی به دنبال چیست ؟؟! مرد حسابی سالی ۱۲ ماه با بودجه بیت المال دنبال سخنرانی و ارشادی ، دریغ از یک کلمه حرف حساب که زده باشی ؟؟؟؟؟؟؟!!!
آقا ازغدی چرااین حرف میزنی مگه تلگرام تنظیمات نداره چرا شما اون تنظیماتشو انجام نمیدی که به هر کانالی که دلت نخواد میتونی اجازه ورود ندی.
آقای مصباح یزدی خودشان چه مقام و مسئولیتی کشوری یا لشگری دارند که اولا قآیم مقام دارند دوما برای رییس جمهور تعیین و تکلیف و باید و نباید می کنند؟
اینکه آقا ازغدی میگه فلان و فلان
پس کلا اینترنت باید جمع بشه چون مشکل فقط تلگرام نیست با این روش شما باید برگردیم به چند صد سال عقب ترواین با عقل بشر جور در نمیاد چون همه دوست دارن پیشرفت کنند.
ممنون از تابناک
تلگرام و اینستا هر دو باید فیلتر بشن. امنیت کشور رو با دست خودمون به خطر انداختیم.
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار