بازدید ۱۲۰۷۴
کد خبر: ۷۵۰۸۰۱
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۷ 28 November 2017
 

اعضای یک خانواده که برای اخاذی کردن از مردان پولدار دختر خانواده را طعمه قرار می‌دادند بازداشت شدند.

به گزارش روزنامه جوان، چندی قبل مردی در یکی از خیابان‌های غربی تهران به اداره پلیس رفت و از دو زن و یک مرد به اتهام اخاذی شکایت کرد. شاکی در توضیح ماجرا گفت: تاجرم و وضعیت مالی خوبی دارم. چند ساعت قبل از دفتر کارم بیرون آمدم و با خودرو پورشه‌ام راهی خانه‌ام شدم. حوالی بزرگراه صدر در حال رانندگی بودم که زن شیک‌پوشی برای من دست تکان داد. وقتی توقف کردم زن شیک‌پوش از من خواست او را به خانه‌اش برسانم و من هم قبول کردم او را سوار کردم.

در میانه راه زن جوان که خودش را آتوسا معرفی کرد درباره زندگی‌اش حرف زد و گفت مدتی است از شوهرش جدا شده و الان هم به صورت مجردی زندگی می‌کند. آتوسا گفت: زن پولداری است و با هزار سکه‌ای که از مهریه‌اش گرفته است قصد دارد پولش را در کاری سرمایه‌گذاری کند. وقتی به او گفتم که تاجر هستم از من خواست به خانه‌اش بروم و درباره سرمایه‌گذاری با هم حرف بزنیم.

او با چرب زبانی مرا فریب داد و مرا به خانه‌اش برد. هنوز لحظاتی از ورودم به خانه‌اش نگذشته بود که ناگهان مرد جوانی در حالی که چاقویی به دست داشت از اتاق خواب بیرون آمد. همان لحظه فهمیدم که در دام افراد خلافکاری گرفتار شده‌ام. مردجوان مرا تهدید کرد هیچ حرکتی نکنم و حرفی نزنم. سپس زن میانسالی هم که چسب پهنی در دست داشت از اتاق دیگری بیرون آمد و دست‌ها و پاهایم را با چسب بستند. آنها همه محتویات داخل جیب و کیفم را بیرون آوردند و پس از برداشتن وسایل گرانقیمت و پول‌های داخل جیبم، شماره رمز کارت عابرم را به زور از من گرفتند.

زن میانسال و مرد جوان داخل خانه کنار من ماندند و آتوسا با کارتم از خانه بیرون رفت که متوجه شدم مبلغ ۲۰ میلیون تومان داخل کارتم را برداشت کرده است. وی ادامه داد: آنها در ادامه از من فیلم سیاه تهیه کردند و گفتند چنانچه در اداره پلیس شکایت کنم فیلم سیاه را در فضای مجازی پخش می‌کنند و آبروی مرا می‌برند. در نهایت ۵ ساعت پس از حبس در خانه زن جوان آنها مرا رها کردند. ابتدا به خاطر ترس از آبرویم تصمیم گرفتم شکایت نکنم، اما ساعتی بعد تصمیمم عوض شد و به اداره پلیس آمدم و از آنها به خاطر اخاذی و حبس در خانه‌شان شکایت کردم.

رسیدگی به پرونده به دستور بازپرس جنایی

با طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی آرش سیفی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران برای رسیدگی در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت، مأموران با چند شکایت مشابه دیگر روبه‌رو شدند که حکایت از این داشت زن جوان به همین شیوه چند مرد پولدار دیگر را به خانه‌اش کشانده و با تهدید چاقو از آنها اخاذی میلیونی کرده است. یکی از شاکیان گفت: من بازاری هستم و در کار خرید و فروش پوشاک فعالیت دارم‌.

شامگاه چند روز قبل با خودرو خارجی‌ام در حال رفتن به خانه‌ام بودم که زن جوانی حدوداً ۲۵ ساله کنار خیابان دست تکان داد و خواست او را تا خانه‌اش برسانم. زن جوان زیبا رو و شیک‌پوش و من هم فریب خوردم و او را سوار کردم. او خودش را شهلا معرفی کرد و مدعی شد به تازگی از شوهر پولدارش جدا شده و در یکی از خیابان‌های غربی تهران به صورت مجردی زندگی می‌کند. وقتی به در خانه‌اش رسیدیم با اصرار مرا به داخل خانه‌اش برد.

ثانیه هایی از ورود ما به آپارتمانش نگذشته بود که مرد جوانی همراه زن میانسالی وارد آپارتمان شدند. مرد جوان مرا با چاقو تهدید کرد و زن میانسال هم با چسب پهن دست‌ها و پاهایم را بست. آنها پس از تهیه فیلم سیاه همه وسایل قیمتی‌ام را همراه کارت عابر و رمزش به زور گرفتند و بعد از برداشت میلیونی از عابرم مرا رها کردند. ابتدا به خاطر ترس از آبرویم شکایت نکردم تا اینکه چند روز بعد تصمیم به شکایت گرفتم.

دستگیری متهمان

در حالی که هر روز به تعداد شاکیان افزوده می‌شد کارآگاهان تحقیقات گسترده‌ای برای دستگیری متهمان آغاز کردند تا اینکه چند روز قبل مأموران پلیس در یکی از خیابان‌های غربی تهران متوجه درگیری مرد هیوندا سواری با دو زن شدند. مأموران وقتی برای بررسی موضوع به آنها نزدیک شدند، دریافتند این دو زن همان متهمانی هستند که با طعمه قرار دادن خود از افراد پولدار اخاذی می‌کنند.

مأموران دو متهم را همراه شاکی به اداره پلیس منتقل کردند. شاکی گفت: ساعتی قبل این زن جوان داخل خیابان مرا فریب داد و به خانه‌اش دعوت کرد. وقتی وارد خانه‌اش شدم متوجه زن میانسال و مرد جوانی شدم و احتمال دادم آنها قصد اخاذی دارند که به سرعت فرار کردم. آنها به دنبال من به داخل خیابان آمدند، اما مرد جوان با دیدن مأموران پلیس از محل گریخت.

دو متهم که مادر و دختر بودند به جرم خود با همدستی یکی دیگر از اعضای خانواده‌شان به نام شهاب اعتراف کردند. مأموران در ادامه پسر این خانواده را بازداشت کردند. سه متهم روز چهارشنبه هفته گذشته برای بازجویی به دادسرای امور جنایی آمدند و به جرم خود اعتراف کردند. متهمان در ادامه برای تحقیقات بیشتر و شناسایی شاکیان احتمالی به دستور قاضی سیفی در اختیار کارآگاهان قرار گرفتند.

عاشق پولم 

دختر ۲۵ ساله که مدعی است نقشه تمامی اخاذی‌ها را مادرش طراحی کرده است در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت که عاشق پول است و قصد داشته یک شبه ره صد ساله را طی کند. 

خودت را معرفی کن‌؟

پرستو هستم ۲۵ ساله. 

چه شد که به فکر اخاذی از افراد پولدار افتادی‌؟

من چند سال قبل ازدواج ناموفقی داشتم. در حالی که پسرم تازه به دنیا آمده بود با همسرم اختلاف پیدا کردم تا اینکه پس از سه‌سال از او طلاق گرفتم. از آنجایی که زیبا رو بودم مادرم این نقشه را طراحی کرد و گفت با اجرای این نقشه زود پولدار می‌شویم. 

پولدار شدی‌؟

من دوست داشتم خیلی زود پولدار شوم و ماشین خارجی و لوکس سوار شوم، اما در این مدت فقط با پولی که بدست آوردیم برای برادرم یک خودروی پژو خریدیم و مقداری هم طلا گرفتم و بقیه‌اش هم هزینه لباس کردم. 

برادرت با نقشه مادرت مخالفت نکرد؟  

نه. به خاطر اینکه مخالفت نکند برای او ماشین خریدیم. 

از چند نفر اخاذی کردید؟  

یادم نیست. 

از هر فرد چقدر گیرتان آمد؟  

دقیق نمی‌دونم اما بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان از آنها اخاذی می‌کردیم. 

فکر می‌کردید که دستگیر شوید؟  

نه. چون فکر می‌کردیم افراد پولدار به خاطر آبرویشان شکایت نمی‌کنند. از طرفی هم از آنها فیلم تهیه و تهدید می‌کردیم، اگر شکایت کنند فیلم‌شان را پخش می‌کنیم. 

اگر دستگیر نمی‌شدی تا کی ادامه می‌دادی‌؟  

تا زمانی که پولدار شوم. 

الان چه حسی داری‌؟

پشیمان هستم. آرزوهای بزرگی داشتم، اما الان باید پشت میله‌های زندان در انتظار آزادی بمانم. 

منبع: روزنامه جوان

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۱۶
محمد کیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
از روی خیرخواهی زن جوان را سوار خودروی میلیاردی می کنند و به به منزل میرسانند و از روی مهربانی دعوت به خلوتگاه زن جوان را میپذیرند و .... واقعاً به این طریق ابلهانه سرکیسه شدن سزاوار این قوم نوکیسه و بی هویت هوس باز است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
آخی!
چه آدم های خیری!!!
با پورشه مسافرکشی می کنن بعد در دام تبهکاران می افتن!
خان محمدعلی آقا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
بنظرم ولشان کنند تا پولدارهای پورشه سوار را همین طور تیغ بزنند
اتفاقا این ها به اخلاق اجتماعی جامعه هم خیلی کمک می کنند چون آن پورشه سواران از خدا بی خبر تا عمر دارند دیگر فکر خرج پولشان در راه فساد را از سر بیرون می کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
اين معنيش اخاذي نيست يه مشت پولدار هوسران رو تنبيه كردن هست تا بدنبال ناموس مردم نباشن همين....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
سزای ادمای فاسد همین است چشمشان کور !
ناش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
از سر دلسوزی که سوار نمی کردید، حالا سوار کردید رسوندید منزل چرا دعوت به داخل رو قبول کردید؟؟؟

پس حقتونه!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
چون دختره زیبا رو بوده دعوت رو قبول کردن.یعنی بله دیگه... که بلا سرشون نازل شده شکرخدا
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
به هر جنبه ی این ماجرا نگاه میکنم، با خودم میگم اخلاقیات چقدر سقوط کرده توی جامعه . از یک طرف هوسبازی مردانی که تا یک زن رو میبینن که در دسترسشونه، در خیانت درنگ نمیکنن ، از یک طرف زنانی که با بی پروایی کامل کارهایی میکنند که تا به چشم خودتون نبینید باورتون نمیشه این موجود لطیف میتونه چه هیولای مخوفی در باطن باشه، و از یک طرف روابط از هم پاشیده ی خانوادگی که باعث میشه مادری، دختر خودش رو طعمه ی مردان هوس باز کنه و بدتر از همه برادری که بخاطر یک ماشین سی میلیون تومانی چشم روی ناموس خودش میبنده .
حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
آقایان پورشه سوار انسان دوست ، اگر طرف پیر زن و پیر مرد بود هم همین کار را میکردید؟!؟!
چه انسانهای از خود گذشته ای پیدا میشه...هنوز انسانیت نمرده...
sajad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
...و پس از این ماجرا مرد پورشه سوار سالها بزیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
فاصله طبقانی ببین و هان عبرت بگیرند یک برهانی خواهد بوددر اینده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
خانومه ادعا میکرده که طلاق گرفته و بعدش هم که اعتراف کرده از شوهرش جدا شده. پس افراد پولداری که در دامش افتادن میتونسته نیتشون صیغه باشه و هیچ گناهی مرتکب نشدن.
آرمان
|
United States
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
اینجا یه چیزی سرجاش نیست و باید پلیس پاسخ بده . گفته شد که دو نفر از مال باخته ها به پلیس شکایت کردند یعنی اینکه آن خانه را لو داده بودند ولی پلیس برای دستگیری اقدام نکرده و تنها بصورت اتفاقی آنهم وقتی درگیری قربانی آخری به خیابان کشیده شده آنها شناسایی شدند .لطفا پلیس جواب بدهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
..... و در ادامه از او فیلم سیاه میگیرند ؟!!!!! ..
نکنه اولش فیلم سیاه گرفته شده بوده و بعدا اونا از یه اتاق دیگه سر رسیدند ؟!!!
سناریوی دوم به عقل بیشتر جور میاد ..
سامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
آخی نااازی اون پورشه سوارا چقدر انتظار کشیدن که میشه برسیم خونه.چی گذشته بهتون.فیلم سیاه رو کجای دلتون میخواین بزاین؟؟؟ححح
نا شناس
|
Germany
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
عجب جامعه ای عجب ادمهایی. واقعا. با اینجور زنان بی هویترو سبک مغز و ارزان چه باید کرد. با این مردان هوسران و پولدار. که بفر. خوشگذرانی و هوس هستند. چه باید کرد. واقعا. قانون. برای. چنین زنان ارزان و سطحی چه تنبیهی در. نظر. می گیرد. که دو باره. افکار شیطانی خود را در. جامعه پیاده نکنند. برای. ان مادر که یک زن بی هویت و سبکسر و بی اخلاق است. قانون چه مجازاتی در نظر. می گیرد. بنظر. من اشد مجازات. لازم. است. انسانهای کثیف
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
گروه های شغلی سایت غنی سازی نطنز ماه رمضان غنی سازی اورانیوم دعای روز ششم رمضان سردار حجازی