بازدید 6153

« هوندا » در تهران به حرف آمد

کیسوکه هوندا یکی از ستاره های تیم ملی ژاپن به شمار می رود که بی شک در بازی عصر سه شنبه مهر او کار آسانی نخواهد بود. او بعد از تمرین تیمش برای دقایقی با خبرنگاران ژاپنی به گفت و گو نشست .
کد خبر: ۵۳۸۷۳۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۳ 12 October 2015

به گزارش تابناک ورزشی، هوندا که یکی از شاخص ترین های تیم ژآپن به حساب می آید ، ابتدا از برد 3-0 مقابل سوریه گفت و آن را خوب ارزیابی کرد.
 هوندا ادامه داد: در دیدار با ایران مطمئن نیستم که چقدر می توانیم نسبت به آخرین تمریناتی که داشتیم پیشرفت کنیم. با این وجود در همین مدت کوتاه آماده‌سازی معتقدم که می توانیم از نظر هماهنگی با هم‌تیمی‌ها بهتر شده باشیم. برای مثال از نظر دقت در جزئیات بازی و هماهنگی در قرار گرفتن فواصل در زمین بهتر شده باشیم.
 
« هوندا » در تهران به حرف آمد

ملی پوش ژاپن تاکید کرد: با در نظر گرفتن اینکه در برنامه بازی‌ ما تغییرات ایجاد شد زیرا سوریه به نحو غیرمنتظره‌ای در نیمه اول بازی رفت هجومی کار کرد به همین دلیل ما باید برای هر شکلی از بازی حریف آماده باشیم. چه ما را تحت فشار قرار دهد و یا طور دیگری بازی کند. ما هرگز نباید اشتباهات دیدار قبل را تکرار کنیم.ما باید برنامه ای در ذهنمان داشته باشیم تا بلافاصله بعد از دست دادن مالکیت توپ حریف را تحت فشار قرار دهیم. البته مساله مهم این است که این برنامه را چگونه در زمین به درستی به اجرا بگذاریم.
 
به عقیده هوندا ایران تیمی است که مثل سوریه از بازیکنان قدرتمندی از نظر فیزیکی برخوردار است و این کار را در ورزشگاه آزادی دشوارتر خواهد کرد . او می گوید :آنها بازیکنان باتجربه ای دارند که در اروپا به بازی مشغول اند و با توجه به شرایط میزبانی کاملا باید مراقب باشیم .ایران با تماشاگران اش می تواند ما را تحت فشار بگذارد .
 

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی