بازدید 5263

آغاز طرح امنيت محله محور در تهران

کد خبر: ۳۹۸۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۵ 04 May 2014
در این طرح 70 تن کالای قاچاق ، بیش از 30 سارق و کیف قاپ همچنین 13 شرور ، 323 خرده فروش مواد مخدر دستگیر و تاکنون 300 معتاد ولگرد پرخطر و بی خانمان جمع آوری شدند.
طرح امنیت محله محور با رویکرد محله به محله از امروز در پایتخت آغاز شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ امروز در مصاحبه با واحد مرکزی خبر گفت: مرحله جدید طرح امنیت محله محور در سال 93 در محدوده استحفاظی کلانتری ها آغاز شده است و در این خصوص پلیس پایتخت سعی دارد امنیت را برای شهروندان به ارمغان بیاورد.

سردار سرتیپ حسین ساجدی نیا افزود: طرح امنیت محله محور در سال 89 و 90 با رویکرد عملیاتی در کل نقاط جرم خیز شهر تهران آغاز شد و در ادامه طی سال 91 و 92 در حوزه سرکلانتری ها ادامه یافت و در سال جدید این عملیات ها در حوزه استحفاظی هر کلانتری به صورت گسترده اجرا خواهد شد.

رئیس پلیس پایتخت اظهار داشت: این مرحله از طرح در حوزه کلانتری 116 مولوی از ساعت 17 روز گذشته آغاز شد و با شناسایی نقاط جرم خیز با ناهنجاری ها و معضلات برخورد شد.

وی ادامه داد: در این طرح 70 تن کالای قاچاق ، بیش از 30 سارق و کیف قاپ همچنین 13 شرور ، 323 خرده فروش مواد مخدر دستگیر و تاکنون 300 معتاد ولگرد پرخطر و بی خانمان جمع آوری شدند.

سردار ساجدی نیا در بخش دیگری از سخنان خود به حوزه های اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: پلیس پایتخت طی این عملیات در حوزه های امنیت ، موادمخدر ، سرقت ، اراذل و اوباش و غیره که از دغدغه های اصلی شهروندان است فعالیت می کند.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی