بازدید 5396

مرزهای شرقی کشور آنلاین کنترل می‌‍شود

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: از همین جا بطور مستقیم و آنلاین، مرزهای شرقی کشور را کنترل و رصد می کنیم.
کد خبر: ۳۹۳۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۸ 16 April 2014
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: از همین جا بطور مستقیم و آنلاین، مرزهای شرقی کشور را کنترل و رصد می کنیم.

به گزارش ایرنا از منطقه قصرشیرین، سردار «حسین ذوالفقاری» روز چهارشنبه در حاشیه چهارمین و آخرین روز رزمایش «اقتدار 3» در جمع خبرنگاران افزود: دو نوع بالون در روز گذشته(سه شنبه) تست شد و با استفاده از این بالون ها، تصویر آنلاین کل منطقه را در اختیار داریم.

وی با بیان اینکه مراحل رزمایش «اقتدار 3» با موفقیت انجام شد، ادامه داد: در این رزمایش تمامی سناریوهایی در نظر گرفته شده با موفقیت به پایان رسید.

ذوالفقاری افزود: روز گذشته به شکل واقعی، سلاح های مختلف در یک عزم رو در رو در مقابل دشمن فرضی در منطقه امتحان شدند.

وی تصریح کرد، سلاح هایی جدیدی که برخی صنایع کشور تهیه کرده و متناسب با کار مرزبانی بودند، تست شد و کارآیی نسبتا خوبی داشت.

فرمانده مرزبانی ناجا از تست خودروهای ایمن سازی شده برای واحدهای گشتی خبر داد و گفت: بخشی از خودروهایی که برای واحدهای گشتی در مناطق مرزی ایمن سازی شده است نیز مورد امتحان قرار گرفت.

وی افزود: قسمت باربند این خودروها را ضدگلوله کرده ایم تا اگر احیانا مورد هجوم اشرار و افراد مسلح قرار گرفت، از ایمنی برخوردار باشد.

به گفته فرمانده مرزبانی ناجا، مراحل پایانی و اختتامیه رزمایش «اقتدار 3» امروز(چهارشنبه) با رژه نیروهای نظامی در این منطقه برگزار می شود.

وی افزود: یک سناریو نیز به صورت عینی در ارتفاعات پشت جایگاه رژه برگزار خواهد شد.

ذوالفقاری ادامه داد: تمام امکانات برای این رزمایش از شش ماه پیش در نظر گرفته شده است و برای انجام این رزمایش آب و برق سراسری وصل و حتی حمام و آب گرم نیز تعبیه شده است.

فرمانده مرزبانی ناجا افزود: همه زیرساخت ها توسط نیروی مرزبانی این منطقه انجام شد که با همکاری دیگر مسوولان قصد داریم این مکان را در آینده برای تردد راهیان نور حفظ کنیم.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه