بازدید 13949
۴

خرازی به آمریکایی‌ها: آمادگی داریم که برجام بازگردد

«آمریکایی‌ها گفتند دیپلماسی بهترین راه است، ولی شما بودید که از دیپلماسی فرار کردید و از برجام خارج شدید. شما هستید که آمادگی برای بازگشت به میز مذاکره ندارید. ما معتقدیم که دیپلماسی بهترین راه است و امادگی داریم که برجام بازگردد.»
کد خبر: ۱۲۳۷۱۲۰
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۱ 13 May 2024

 به گزارش تابناک، خرازی در سومین نشست گفتگو‌های ایرانی- عربی با عنوان «برای همکاری و تعامل» تاکید کرد: من فکر می‌کنم ما بایستی قوی باشیم و اگر بتوانیم بدون پشتیبانی بیگانگان و بر اساس اتکا به منابع خودمان قوی باشیم، می‌توانیم در برابر تجاوزات واکنش لازم را بدهیم. ما از قوی بودن همه کشور‌های منطقه استقبال می‌کنیم. برخی‌ها فکر می‌کنند قدرت کشور‌ها موجب نگرانی است، اما این برعکس است. وقتی همه قوی باشند آن وقت منطقه قوی خواهد بود.
 

 وی در این نشست که با حضور حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه و برخی از سفرا و نمایندگان کشور‌های عربی به میزبانی شورای راهبردی روابط خارجی برگزار شد، افزود: آمریکایی‌ها گفتند دیپلماسی بهترین راه است، ولی شما بودید که از دیپلماسی فرار کردید و از برجام خارج شدید. شما هستید که آمادگی برای بازگشت به میز مذاکره ندارید. ما معتقدیم که دیپلماسی بهترین راه است و امادگی داریم که برجام بازگردد.

خرازی تاکید کرد: بیگانگان تلاش دارند با ایران هراسی کشور‌های منطقه را نگران کنند و بگویند اگر ایران قوی است باید از آن بترسید. درحالی که قدرت نظامی ایران صرفا برای دفاع از خودش است. ایران سه قرن است که هیچ جنگی را آغاز نکرده، اما اگر تجاوز شده از خود دفاع کرده است. این سنت ایرانی‌ها است. ایرانی‌های قبل از اسلام به کمک یمنی‌ها در قبال حمله حبشه شتافتند و کمک کردند. این سنت ایران است که به کمک مظلومین می‌شتابد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵۹
انتشار یافته: ۴
دیر شده فراموش کردید تابستان 1401 منتظر زمستان سخت برای اروپا ماندید تا زمانی که فشار تحریم ها را کاملا به مردم منتقل می کنید و کوچکترین احساسی از روزگار سخت مردم ندارید اهمیتی هم به برجام نمی دهید
دیگه بکلی بازی عوض شده غربیها خصوصا آمریکاییها مشتاقند تا ایران دست به آزمایش اتمی بزند .
روحانی رو به خاطر برجام رد صلاحیت کردند؛ حالا چي شده که همه برای احیای آن‌ اين چنين پیغام پسغام می‌دهند! پس‌ حضرات چرا... نشستند!!!
ب جام احیانا همون نیست که تومحلس بعصی ها جو گیر شدن و آتیشش زدن
برچسب منتخب
# نمایشگاه کتاب # خداداد افشاریان # سد قیز قلعه سی # جلفا # ورزقان
وب گردی